Заміна олії в АКПП santa fe classic

Hyundai Santa Fe 2.0, 2.2, 2.4, 2.7, 3.5 масло в АКПП скільки і якого потрібно?

Hyundai Santa Fe. кросовер середнього класу, що випускається з 2000 року. Машину спочатку розробили для американського ринку. Більше того, дизайн автомобіля був створений зусиллями каліфорнійського ательє Hyundai. Завдяки цьому модель швидко стала популярною у США – багато в чому завдяки потужним моторам та невисокій вартості. Кросовер першого покоління можна було придбати з моторами 2,0 л та 2,4 л, з потужністю 135-145 л. з. Ще пропонувався топовий 2,7-літровий мотор із шістьма циліндрами та віддачею 173 л. з. Найекономічнішою версією вважалася комплектація з 2-літровим дизелем потужністю 145 л. з. Коробки передач. механічна 5-швидкісна або 4-ступінчастий “автомат”. У 2003 році у моторній гамі Hyundai Santa Fe з’явився продуктивний V6 3.5 л (200 л). з.). У 2005-му вийшла рестайлінгова версія, а роком пізніше почалися продажі абсолютно нового кросовера Hyundai Santa Fe. Модель зразка 2006 року отримала більш презентабельний дизайн та сучасну центральну консоль у салоні. Матеріали обробки стали якіснішими, а всередині додалося місця.

На російський ринок друга версія Santa Fe поставлялася з бензиновим 2,7-літровим ДВЗ потужністю 189 л. З., а також єдиний дизельний двигун 2.2 л (155 л. З.). В результаті рестайлінг 2010, проектування та технічне “наповнення” автомобіля пройшли. Машина отримала більш потужні та економічні ДВЗ. Hyundai Santa FE другого покоління знаходився на конвеєрі до 2012 року, поки його не змінила нова модель третього покоління. У Росії новизна коштувала мінімум 1 млн. 964 тисяч. і була доступна з базовим 2,4-літровим двигуном (171 л. З.). Модифікація з дизелем 2,2 л. З.) на момент початку продажів коштувала 2 млн 209 тис. На даний момент у Росії офіційно представлений Hyundai Santa Fe четвертого покоління. Кросовер випускають на заводі “Автотор” для російського ринку. Мінімальний розмір Santa Fe з 2.4-літровим двигуном оцінюється в 2 млн. 50 тисяч. Є ще комплектація з дизелем 2,2 л (200 л. з.), її можна придбати за 2 млн 379 тис.

Заміна олії в АКПП Hyundai Santa Fe 2 (CM), 2006. 2012

Розглянуто автомобілі Hyundai Santa Fe 2-го покоління 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 року випуску з бензиновими двигунами: 2.4 л (174 л.від.), 2.7 л (189 л.від.) та дизельний двигун 2.2 л (197 л.від., Турбо).Затягування моментів бачити. тутВам потрібні: робоча рідина для коробки передач, вирва, обтиральна тканина, ключ «на 24».

Двигун Об’єм олії
2.4 бензин 8.5 л.
2.7 бензин
2.2 дизель 10,9 л.

Підходить масло: MICHANG ATF SP-IV, SK ATF SP-IV, NOCA ATF SP-IV, Оригінальна ATF Hyundai та SP-IV

Заводом-виробником заміна робочої рідини в автоматичній коробці передач протягом усього терміну служби не передбачена. Однак іноді необхідність заміни робочої рідини може виникнути, наприклад, при ремонті коробки. Рекомендується обов’язково замінити її і в тому випадку, якщо під час руху по бездоріжжю АКП була занурена у воду.

Повна заміна робочої рідини може бути проведена лише за допомогою спеціальної установки, тому для повної заміни робочої рідини звертайтесь до спеціалізованого сервісного центру. У гаражних умовах за відсутності спеціальної установки можна провести лише часткову заміну рідини, цей процес описаний нижче.

READ  Як прописати датчики тиску в шинах toyota

Прогрійте робочу рідину до робочої температури 70-80 °С, здійснивши невелику (приблизно 5 хв) поїздку до міського циклу. 2. Зніміть захист картера двигуна (див. тут).

Зупиніть двигун і послабте затягування пробки отвору для зливу рідини, розташовану в піддоні картера коробки передач.

Виверніть пробку та злийте рідину в заздалегідь підготовлену ємність.

Заміна олії АКПП Hyundai Santa Fe 2006 р. 2.0 CRDi D4EA Дизель 4WD

Огляньте пробку. Пробка забезпечена магнітною вставкою для уловлювання та утримання продуктів притирання та природного зносу сталевих елементів коробки передач. Якщо на вставку налипла велика кількість металевих частинок, зверніться до спеціалізованого технічного центру за консультацією. Пробка ущільнена обжимною шайбою. Якщо шайба сильно деформована, обов’язково замініть її.

Закручуйте отвору штекера у валенні картера коробки передач і затягуйте його з 40-50 нм.

Залийте через напрямну щупа стільки ж рідини, скільки її було злито.

ПОПЕРЕДЖЕННЯПопадання навіть незначної кількості механічних домішок у робочу рідину коробки неприпустимо. Тому перед вилученням покажчика рівня рідини (щупа) ретельно протріть від бруду поверхню навколо нього.

Пустіть двигун, дайте йому попрацювати в режимі холостого ходу приблизно 5 хв і знову перевірте рівень.

ПОПЕРЕДЖЕННЯНе можна перевищувати максимально допустимий рівень робочої рідини, оскільки це може призвести до виходу коробки з ладу.

Замінити масло в АКПП Hyundai Santa Fe досить просто своїми руками. Процес трохи схожий із заміною масла, але має деякі тонкощі та нюанси проведення процедури. Для заміни робочої рідини в АКПП знадобиться:

 • нова робоча рідина для автоматичної коробки;
 • вирва;
 • обтиральна тканина;
 • рукавички;
 • тара для зливу старого мастила;
 • оглядова канава чи естакада;
 • ключ із головкою «на 24».
олії, акпп, santa, classic

Отже, давайте почнемо замінити масло в автоматичній передачі Hyundai Santa Fe:

Насправді, здавалося б все просто, як і у всіх автомобілів, дві пробки, злив-залив, а ні. Але зараз не про це. Купуємо масло.

Виробляємо заміну олії АКПП Hyundai Santa Fe. Знімаємо захист картера.

Відкручуємо болт оливного отвору ключем на 24.

Оглянемо пробку, вона забезпечена магнітною вставкою для уловлювання та утримання продуктів притирання та природного зносу сталевих елементів коробки передач. Пробка ущільнена обжимною шайбою. Якщо шайба сильно деформована, обов’язково замініть її.

Підставляємо під неї заздалегідь підготовлену ємність, зливаємо масло.

Потім протираємо зливний отвір ганчір’ям і закручуємо пробку. Піднімаємося вгору. Відкручуємо пробку маслозаливного отвору головкою на “17”. Болт знаходиться збоку від АКБ.
Вставляємо в неї лійку та заливаємо нову олію. Закручуємо болт. Запускаємо двигун, прогріваємо до робочої температури. Потягніть зонд Перевірте рівень масла, він повинен бути біля верхньої теги. Нагадаємо, що така методика є лише частковою заміною. і може бути застосована в домашніх умовах. Щоб можна злити якнайбільше відпрацьованого масла процедуру потрібно повторити ще, попередньо пробігшись ручкою перемикання передач по всіх режимах, щоб вигнати стару олію з усіх соленоїдів.

Періодичність заміни

На заводі виготовлювачі масло в АКПП заливають трансмісійне мастило в розрахунку на весь період експлуатації авто. Однак виробник рекомендує здійснювати перевірку рівня робочої рідини в автоматичній коробці передач через 120 000 км пробігу або через 96 місяців експлуатації авто.

У той же час трапляється, що існує потреба змінити мастило “рано”:

 • Ремонт автоматичної передачі або його заміни;
 • підтікання рідини в картері КПП внаслідок розгерметизації піддону;
 • Сторонні звуки під час робочих ящиків.

Критерії вибору олії

Якщо перевірена в АКПП Hyundai Santa Fe величина не відповідає нормі, слід вдатися до придбання нової рідини, рекомендованої виробником. Якщо автомобіліст не хоче купувати мінеральну рідину, він може придбати напівсинтетичну або синтетичну речовину, при цьому слід перевірити його відповідність зазначеному заводом класу. Справа в тому, що купувати рідину на «клас нижче» не можна.

Слід врахувати, що синтетика, одного разу залита в АКПП Hyundai Santa Fe, не може бути самостійно замінена автолюбителем, її вважають незмінною. Цей тип речовини зберігає свої функції протягом усього терміну експлуатації транспортного засобу.

READ  Заміна рідини ГУР Nissan Almera Classic

При виборі певного типу олії слід врахувати вид заміни рідини. Автомобілістом може бути проведена як часткова, так і повна заміна мастильної рідини. У першому випадку робота буде вважатися виконаною, якщо з машини, розташованої над ямою, буде злито колишню олію (резервуар залишить тільки третину всієї рідини, частина, що залишилася, буде знаходитися в гідротрансформаторі), а на його місце дольють нову рідину. Щодо повної заміни, то здійснити її трохи складніше, цією процедурою частіше займаються кваліфіковані фахівці з автосервісу.

Заміна масла в автоматичній коробці Hyunday Santa Fe CM 2006-2012

У цій статті показу заміна олії в АКПП Santa Fe.

Заводом-виробником заміна робочої рідини в автоматичній коробці передач (АКПП) протягом усього терміну служби не передбачена. Однак іноді необхідність заміни робочої рідини може виникнути, наприклад, при ремонті коробки. Рекомендується обов’язково замінити її і в тому випадку, якщо під час руху по бездоріжжю АКП була занурена у воду.

Повна заміна робочої рідини може бути проведена лише за допомогою спеціальної установки, тому для повної заміни робочої рідини звертайтесь до спеціалізованого сервісного центру. У гаражних умовах за відсутності спеціальної установки можна провести лише часткову заміну рідини, цей процес описаний нижче.

В автоматичну коробку заливайте масло Hyundai GENUINE ATF SP-III, DIAMOND ATF SP-III, SK ATF SP-III або інші марки, схвалені компанією Hyundai Motors.

Прогрійте масло до робочої температури 70-80 ° С (здійсніть невелику поїздку у міському циклі).

Зніміть захист картера двигуна, як описано в цій статті.

Послабте затяжку зливної пробки олії.

Підставте ємність під зливний отвір і відкрутіть від руки пробку.

Огляньте пробку, пробка забезпечена магнітною вставкою для уловлювання та утримання продуктів притирання та природного зносу сталевих елементів коробки передач. Пробка ущільнена обжимною шайбою. Якщо шайба сильно деформується, обов’язково замінити його.

Якщо на вставку налипло дуже багато стружки, зверніться до спеціалізованого технічного центру за консультацією.

Очистіть пробку і за потреби замініть обтискну шайбу.

Загорніть пробку зливного отвору в піддон картера коробки передач.

Вийміть масловимірювальний щуп автоматичної коробки передач.

Вставте вирву в напрямну щупа і залийте масло в АКПП Hyundai Santa Fe (заливайте стільки ж рідини, скільки було злито).

На двигунах 2.4 та 2.7 л. обсяг олії в коробці становить 8.5 літри. На двигунах 2.2 л. обсяг олії в коробці становить 10.9 літри.

Попадання навіть незначної кількості механічних домішок у робочу рідину коробки неприпустимо. Тому перед вилученням покажчика рівня олії (щуп) ретельно протріть від бруду поверхню навколо нього.

Встановіть щуп на місце та пустіть двигун, дайте йому попрацювати в режимі холостого ходу приблизно 5 хвилин.

Перевірте в коробці рівень масла Santa Fe, як описано в цій статті. При необхідності долийте масло в коробку Santa Fe.

Не можна перевищувати максимально допустимий рівень робочої рідини, оскільки це може призвести до виходу коробки з ладу.

Встановіть усі зняті деталі у порядку, зворотному зняття.

Заміна олії АКПП Hyundai Santa Fe 2006 р. 2.0 CRDi D4EA Дизель 4WD

олії, акпп, santa, classic

З якою періодичністю проводити заміну олії в АКПП Santa Fe

Трансмісійна олія в автоматах Santa Fe зношується вже при досягненні автомобілем 60 000 кілометрів пробігу. Саме цей усереднений регламент взятий різними сервісними центрами за основу. Однак, якщо ваш транспортний засіб експлуатується в складних погодних умовах, та ви ще й обожнюєте агресивну їзду, готуйтеся до зміни масла на меншому пробігу.

READ  Volkswagen Touareg заміна олії в АКПП

Не забувайте про двигун!

Чи знаєте Ви, що при невчасній заміні олії у двигуні ресурс останнього знижується на 70%. А про те, як неправильно вибрані продукти масел без допуску «кладуть» двигун за лічені кілометри? Ми зробили добірку відповідних мастильних матеріалів, які успішно використовуються вітчизняними автовласниками. Докладніше про те, яке масло заливати у двигун Hyundai Санта-Фе. а також про встановлені заводом виробники інтервали обслуговування.

Олія АКПП Hyundai Санта-Фе

Міняти масло АКПП Hyundai Santa Fe необхідно регулярно, адже від його технічного стану залежить працездатність автомата в цілому. У процесі експлуатації Hyundai Santa Fe трансмісійна рідина в автоматичній трансмісії зазнає колосальних навантажень, поступово втрачаючи свої властивості і насичується продуктами зносу АКПП.

Заміна олії в АКПП Santa Fe 2012 – обов’язкова планова процедура. Якщо ігнорувати необхідність її проведення, проблеми не забаряться. Головні функції олійної рідини:

 • мастило робочих деталей автомобіля та зниження механічних навантажень на них;
 • охолодження агрегату;
 • виведення з коробки сторонніх мікрочастинок, поява яких пов’язана зі зносом, корозією системи.

На рослині олійна рідина наливають таким чином, щоб цього достатньо протягом усього періоду експлуатації транспортного засобу. Виробник нагадує, що тестувати мастила потрібно регулярно – рівень може різко знижуватись з різних причин, якщо він недостатній, їздити на такому автомобілі небезпечно.

Від якості мастила в автоматичній трансмісії залежить від контролю автомобіля в цілому

Дострокове проведення робіт потрібне у таких випадках:

 • ремонт коробки автомат, встановлення нової;
 • протікання робочої рідини всередині картера;
 • розгерметизація піддонної частини;
 • поява сторонніх шумів у КПП.

Якщо є сумніви в тому, час проводити зміну чи ні, слід перевірити колірний відтінок ATF мастила. Антифриз повинен бути зеленим, трансмісійною рідиною в коробці червоної машини, в двигуні. жовтий. У разі ігнорування необхідності запланованого технічного обслуговування, проблеми з поверхнями валів, радіє. Це призводить до наявності проміжків між герметиком і валом. У АКПП теж зустрічаються несправності, пов’язані з несвоєчасною заміною трансмісії, а саме пошкодження шару, що герметизує, ослаблення кріплень болтів, які відповідають за з’єднання різних елементів системи.

Коли потрібно міняти масло в АКПП на Hyundai Santa Fe?

Існує думка, що рідина АКПП, влита в автомобіль на заводі, є довговічною і не вимагає заміни протягом усього терміну експлуатації транспортного засобу. Однак таке твердження є помилковим.

Навіть якщо у складі олії немає ознак корозії, хімічний розчин втрачає свої властивості. Деталі, які присутні в АКПП, можуть виділяти стружку та пил, що поступово засмічує рідину.

За регламентом ТО, заміна олії в АКПП Santa Fe дизель проводиться кожні 60 тис км пробігу або 1 раз на 3 роки. Періодично також слід перевіряти рівень суміші на гарячому та холодному вимірі. Робиться це за допомогою спеціального вимірювального щупа. Належний рівень позначка HOT.

Для перевірки олії слід капнути невелику кількість на білий аркуш паперу. Якщо колір потемнів, рідину потрібно замінити.

Порівняння брудної та чистої олії АКПП

олії, акпп, santa, classic

Ознаки необхідності заміни трансмісійної рідини в автомобілі Hyundai Santa Fe:

 • часте зісковзування передачі;
 • відчуття поштовхів при перемиканні важеля;
 • відмова системи;
 • включення лампи перевірки олії на панелі приладів.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS