Газ 406 двигун інжектор не заводиться

Клапани та циліндри

Досить мало автомобілістів стежить за станом силового агрегату. Як відомо, знос не щадить нікого і ніщо, а відповідно, прогорання клапанів і поршнів може призвести до того, що спочатку мотор починає погано заводитися, а потім взагалі перестає.

двигун, інжектор, заводить

Другий нюанс – це сильний ступінь зносу клапанів, через що вони нещільно прилягають до сідла. Бензин через щілини капає в циліндри. Виходить, що відбувається перелив палива, а оскільки залиті свічки, силова установка не запускається через відсутність іскри.

Основні несправності

Оскільки новий силовий агрегат був виконаний на базі старого 406-го, то проблеми та ремонт залишилися колишніми. Так, до основних несправностей, що зустрічаються у ДВС 406, відносяться: часті поломки системи охолодження, пов’язані з поганим виконанням термостата, троїння, плавають оберти та поганий пуск.

Рекомендується, ГАЗ 31105 із двигуном ЗМЗ 406 ремонт виконувати в умовах автосервісу, оскільки не завжди можна визначити поломку. Це пов’язано з несправністю, коли заводиться і глухне ЗМЗ 406. У цьому випадку проблема може ховатися у свічках запалювання або електронному блоці управління двигуном.

Якщо несправність носить механічний характер, то її легко усунути самостійно, а якщо проблема в ЕБУ або датчиках, то доведеться здійснити поїздку в автосервіс.

Солекс 21073

У свій час було модним встановлювати на «ГАЗель» ДААЗівський карбюратор «Солекс 21073». Карбюратор продавали в автомагазинах навіть із перехідником у комплекті під ГАЗівський повітряний фільтр, спочатку він призначався для установки на «Волгу» з мотором ЗМЗ 402. Але ця мода, однак, досить швидко пройшла. Покликаний економити паливо, «Солекс» швидко засмічувався.

Замість економії «жер» палива ще більше, ніж К151Д, при цьому машина нормально їхати не хотіла. Типовою проблемою в моделі «карба» 21073 було засмічення жиклера холостого ходу на електромагнітному клапані, і при його забрудненні двигун взагалі відмовлявся працювати на холостих оборотах – постійно глух і не розвивав потужності.

Проблеми у системі запалення

В системі запалення ГАЗель із двигуном ЗМЗ 405 слабким місцем є котушки та свічки. Вони найчастіше стають причиною неможливості запустити двигун.

При руйнуванні свічок вони перестають бути здатними створювати нормальну іскру. Дефекти електродів ускладнюють запуск двигуна. Навіть якщо вдалося завести двигун, то він глухне трохи попрацювавши. Для усунення проблеми рекомендується замінити весь комплект свічок.

ГАЗель не заводиться, причини бувають різні:

ГАЗель НЕ ЗАВОДИТЬСЯ

  • Несправна паливна система та вузли, що належать до неї. Суть проблеми відноситься до циліндрів та клапанів.
  • Система запалення має передбачувані неполадки.
  • Погана робота стартера та акумулятора.
  • Перервано рівномірне підведення повітря.
  • Спостерігаються збої в блоці управління та його датчиків.

Всі елементи паливної системи будуть істотно впливати на запуск двигуна. Двигун ЗМЗ 406 на ГАЗель випускається в інжекторному варіанті та карбюраторному. В інжекторному варіанті встановлюються форсунки, мабуть, вони можуть бути передбачуваним джерелом проблеми. Тривалий період часу не було чищення. Вони перебувають у забрудненому стані. Слід їх почистити чи здійснити заміну.

Також несправність бензонасоса у зв’язку з внутрішньою поломкою. По-перше, перевірити, чи насос накачує. Насамперед, поворотом ключа запалювання поставити його у друге положення. Позаду чути шум, що говорить про робочий насос.

Проблеми з подачею палива

Не заводиться, 406 двигун карбюратор тому що утруднена паливна подача. Причина відсутня займання в циліндрах агрегату. Мала кількість палива для пуску, свічки заливаються надлишковим пальним.

Контроль починається зі спостереження, як відбувається вихлоп. У період обертання стартера з’являється легкий димок із труби, показує надходження пального в циліндри.

Проблеми з карбюратором

Не заводиться двигун 406 карбюратор. Провести регулювання напівавтоматичного пристрою пуску на карбюраторі з метою забезпечення потрібного кута відкриття засувок в момент пуску. Якщо не відрегулювати, то багато палива з’являється у впускному колекторі, а також надлишок холодного повітря в карбюраторі. У першому випадку знімається карбюратор, доступ ззаду невеликий. Двигуном можна підкоригувати.

Перевірте та налаштувати початковий пристрій

Обов’язково перевірити діафрагму пускового пристрою. Якщо витягнута або порвана не буде позитивного результату навіть якщо правильно відрегулювати заслінки і важелі цього пристрою. Карбюраторники не горять бажанням вникати в тонкощі, такого занадто великого обсягу роботи та терпіння.

Чи не якісне паливо

Бувають проблеми з неякісним паливом. Поміняйте бензин на перевіреній заправці. Викачується з бака весь бензин та заливається новим.

Іноді змінюється клапан, що перекриває бензин. Переконатися, що йде надходження бензину до карбюратора.

Несправність фільтра тонкого очищення

Не заводиться ГАЗель ЗМС 406 карбюратор. Відсутність руху бензину в двигун є фільтри тонкого та грубого очищення. Забиті вони не пропускають пальне, збіднена суміш для циліндрів. Пальне не спалахує.

Проблеми з бензонасосом

Часто буває, що двигун не заводиться через те, що паливо не стало надходити в двигун, зважаючи на малий ККД бензонасоса. У насоса для палива відсутній необхідний рівень тиску в рампі. Можливе повітряне підсмоктування в системі палива. Оглянути магістральні ушкодження, тріщини. Підтікає бензин втрата герметичності паливних дротів.

Проблема із клапанами

Клапана нещільно притискаються до сідла. Бензин потрапляє в циліндри. Відбувається переливання палива, заливає свічки, відсутня іскра. Подивитися карбюратор, швидше за все лід у камері поплавця. Дозуюча голка підмерзла.

Запалювання не працює як належить

Свічки разом із проводами впливають на пуск двигуна. Перевірка свічок на стенді, але можна перевірити по-старому. Викручуються вони після заводки агрегату. Свічка залита бензином указ про негерметичність у форсунках або питання запалювання. Свічки перевіряються, а також дроти на фітнес, переконайтеся, що є іскри розряд. Суха свічка говорить про те, що немає подачі палива в корпус циліндра. Корпус свічки підводимо до маси і заводимо двигун. Якщо справна свічка, то буде іскра. Якщо несправна, то не буде іскри. Поміняти наконечники свічок, які іноді пробиваються, особливо на першому горщику.

Проблеми з бронею проводами

Перевірка бронепроводу. Вузли перевіряються тестером. Опір кожного дроту дорівнює 5 Ом. Уважно подивитися карболітові поверхні на кришці трамблера, бобіні, бігунці на наявність тріщин. Зачистити ножем, можна спокійно їздити певний час, а потім краще замінити.

Сів акумулятор

Практика показує, що акумулятор головне зло. Зарядка вирішує проблему.

Засув повітряного фільтра

Не заводиться, 406 двигун, сталося засмічення повітряного фільтра. Забита дросельна заслінка. Електроніка блокує запуск двигуна. При зовнішньому огляді електроніки треба скинути коди, усуваються аварійні датчики. Найкраще залучити професіоналів.

READ  Яке масло заливати в двигун ВАЗ 2107

Накрилося ЕБУ

Часто виникають проблеми з ЕБУ при мінусовій температурі, замерзає, і немає струму на котушці. Потрібно прогріти.

ГАЗель 406 карбюратор погано заводиться. Інжектори електронного упорскування обладнані спеціальними датчиками. За допомогою цих стежать пристроїв реалізується взаємна дія з ЕБУ двигуна. Вихід електронних плат з ладу призводять до неправильних імпульсів, що надходять до блоку управління. Двигун неможливо завести.

Перевіряються датчики, якщо двигун не заводиться, а саме:

датчик по розподільному валу; датчик по дросельній заслінці; датчик з витрат повітря.

Діагноз датчиків ставиться мультиметром. Усунути проблему можна дротом довжиною 1 метр. Один кінець ставиш на плюс акумулятора, а другий відкриваєш кришку зі штекерами для діагностики. Другий кінець дроту ставиться у верхній роз’єм, який знаходиться вгорі один. При цьому почуєте характерне клацання на комп’ютері. Відбувається мимовільне включення запалювання. Машина повинна завестися за будь-якого морозу. Можна все зробити стаціонарно. Провід з’єднав, двигун розпочав роботу. Потім прибрав провід та автомобіль готовий до поїздки. Погано заводиться ГАЗель 406 карбюратор на холодну. Однією з причин несправність комутатора. Від’єднуються дроти від розподільника запалювання. Кінці дроту треба приєднати до котушки запалювання, що лежить на шість-вісім міліметрів від маси. Потім проводити замикання та розмикання їх вручну та Д комутатора. Коли відбувається розмикання посередині наконечника та маси пробивається іскровий розряд. Комутатор замінюється справним.

Порушення у фазах газового розподілу

Необхідно уточнити чи збігаються мітки на розподільному та колінчастому валах. Встановлюється правильність взаємної відносності розташування цих міток.

Промерзають канали

Канали промерзають через велику кількість конденсату. Бувають просідання за напругою. Перебрати стартер, переглянути маси.

Котушка запалювання входила до поганого

Не починається з Cold Gazelle Carburtor 406 двигуна, якщо дистриб’ютор запалювання знаходиться в дефектному положенні. Коли обертається стартер, то немає схоплювання, не спалахує суміш палива та повітря циліндрів двигуна. Перевіряється котушка запалення.

Падіння компресії циліндрів

Такі технічні параметри, що допускаються, внаслідок низьких показників компресії не вдасться завести машину ГАЗель 406 на холодну. В наявності збільшені зазори між деталями в корпусі циліндра. Камері згоряння не вдається тримати певний тиск із запалення суміші при пуску.

Погано заводиться на холодну ГАЗель 406 інжектор

Холодний двигун на Газелі, інжектор, 16 клапанів, дуже погано запускається. Вистачає і глухне. Раз 10 стартером, а потім педаллю газу тоді заводиться. І так педаллю маніпулювати до прогріву 40 градусів, тоді холостий нормалізується і двигун починає працювати рівно.

Взагалі, така невелика проблема як погана починається після ночі, закрутіть двигуни, і тільки з 3-4 рази ви запускаєте, сенсор коліна нова, обидві котушки, теж, коли машина нагріває все стає нормальним, тобто. Я починаю з підлоги рожевого, у мене є цей рахунок 2 теорії RXH або датчика температури мозку, який зіткнувся?

Коментарі 38

давно це було, вирішив, маса та стартер були

я говорю що у мене було, що у вас я не знаю

Форсунки вже не так добре розпорошують. На холодну це сильно впливає на запуск.

форсунки також нові Bosch! Загалом завтра буде відповідь, коли спробую

І все-таки, вдалося якось вирішити цю проблему?)

проблема в погано виставленому розпереді була на

ДМРВ і мізки, правильно написали, треба самому заслінку відкрити, хоча повинен все комп’ютер робити.

найпростіший варіант для тебе: перед тим як запустити двигун дістати з кишені теплий датчик температури новий і встромити його на місце старого просто скинути колодку і накинути на новий і намагайся запускати двигун, думаю що проблема повинна вирішитися! хай щастить!

Як варіант. у коробці залита трансмісійка ТАД-17, при похолоданні сильно густіє, і вона, якщо не вичавлювати при запуску педаль зчеплення, здорово гальмує і заважає крутитися двигуну та стартеру. А на гарячу олію розріджується і проблема йде. На 402 це дуже сильно відчувається.На 5-ступці проявляється дуже явно, на 4-ступці якось не помічав.

Доброго дня панове волговоди!Проблема така на вулиці похолодало і на холодну заводитися поки педаль газу не натиснеш не хоче заводитися в чому проблема може бути?З автозапуску не хоче заводитись на холодну після нічної стоянки!У чому може бути причина ?

Коментарі 45

у мене пару прошивок на плівку і проги там же загалом потрібно змінити подачу палива на холодну і все булет працювати у мене в.20 заводитися практично з пів стусану

Читай коментарі, там написав. Зайди на сайт Декстер Волгаюру і напиши запитання, дадуть відповідь те саме що і написав я все співрозмовникам твоєї теми.Лікувати можна. Проблема у Мікасах як класі.

Якщо двигун ЗМЗ-406 підключаємо діагностику та дивимося на три параметри:1. температура ОЖ.2. температура зовнішнього повітря.3. кут відкриття дросельної заслінки.якщо якийсь параметр не відповідає дійсності міняємо датчик.або методом тику міняємо датчики на свідомо справні.Швидше за все, датчик. Найчастіше не вистачає.

Я не здогадуюсь, у мене є датчики в порядку і без педалі не почалися, з’явилася свічка! Батько мав те ж саме, але він мав регулятор тиску палива.

Я не здогадуюсь, у мене є датчики в порядку і без педалі не почалися, з’явилася свічка! Батько мав те ж саме, але він мав регулятор тиску палива.

і який регулятор тиску? І що свічки? Якщо свічки гуано тоді і 10 погано почалися. І ось такі симптом: як нижче 0.5 Все навіть не захоплює

Регулятор тиску палива на паливній рейці стоїть, через нього підводиться бензин до форсунок, точніше він стежить за постійним тиском палива в 3 очки, якщо він навернувся, то форси не будуть норм розпорошувати і відповідно переливши і не впевнений пуск та хх

На мій 406 на рампі, існує лише зворотний клапан, але це нічого не регулює, і коли тиск перевищено, викиди в повернення. У той же час?

Так, це він, його називають по-різному

Не вгадав, у мене датчики в порядку, а без педалі не запускалася, виявилося свічки! У батька те саме було, але в нього виявився регулятор тиску палива

Теж у батька не запускатися без педалі газу? Помгла заміна регулювання тиску?

Якщо двигун ЗМЗ-406 підключаємо діагностику та дивимося на три параметри:1. температура ОЖ.2. температура зовнішнього повітря.3. кут відкриття дросельної заслінки.якщо якийсь параметр не відповідає дійсності міняємо датчик.або методом тику міняємо датчики на свідомо справні.швидше за все датчик ОЖ. він найчастіше з ладу виходить.

Треба міняти мізки, а не датчики.ДТОЖ не виходить з ладу, а бреше нахабно, точніше не він а Мікас. Там кривувато прописані щаблі зчитування температури при мінусах.Свічки завжди залиті, бо бенза хлюпнули відро, а повітря мало. А моло його тому що мізки так відкрили РХХ але забагато палива.Лікується перешивом, коригуванням карти пуску, або відключенням ДПРВ при пуску.На Ітелмі така схема пуску, Але переможемо мороз Ітелма бешкетує у спеку.

Ось не знаю на холодну навіть влітку без педалі газу перестала заводитися на ітелмі

Якщо двигун ЗМЗ-406 підключаємо діагностику та дивимося на три параметри:1. температура ОЖ.2. температура зовнішнього повітря.3. кут відкриття дросельної заслінки.якщо якийсь параметр не відповідає дійсності міняємо датчик.або методом тику міняємо датчики на свідомо справні.швидше за все датчик ОЖ. він найчастіше з ладу виходить.

READ  Як зняти фару Kalina 1

пробуємо заводити без педалі, не завелася, викручуємо свічки, якщо сирі? то або свічки, або регулятор тиску палива, хоча може й повітря десь підсмоктує Якщо горить чек, то перевіряємо датчики температури на колекторі та термостаті Є й третій варіант форсунки ллють.

Ні рампа, ні форси тут не до чого. Свічки у мороз завжди будуть мокрі.Проблема в карті запуску Мікаса на морозі. Вже писалося тисячі разів це питання. Треба рухати карту пуску а саме ДТОЖ і подачі повітря.Є варіант перевірочний, як уже писалося. Зняти фішку з ДТОЖ, нагріти запальничкою не сильно датчик що в руці, надіти на нього фішку і запуститися. Все буде норм.

Ну тоді як поясниш, що після заміни свічок, у мене немає проблем із холодним пуском, а у батька після заміни регулятора немає проблем із холодним запуском? Датчики легко і просто перевіряються, схема тестера дуже проста, хвороба мізків, навряд бо у мене навіть без підігріву в.33 запускалася минулої зими, простоявши ніч під вікнами, стоїть Мікас 7.1, запустилася, правда потроїла, але не довго і на підвищені неодружені, через хвилину на норм режим і як годинник Я не кажу, що мізки і датчики ні при чому, просто про іскру і подачу бензу теж забувати не варто.

Я нічого пояснювати не буду, ваша машина, можете робити все, що завгодно.Є всім відомі проблеми карти пуску та взаємодії РХХ, ДТОЖ та Мозків. Я написав як нагадування про проблеми конструкції.На Півдні є контора яка пропонує за 1000р позбавитися цих проблем, методом перешиву Мікаса. Але це метод полягає просто у відключенні ДПРВ. Коригування вони не роблять.

Ну і насамкінець, я змінив всі датчики на Bosch, всі регулятори Bosch, котушка Bosch, ЕБН Bosch.Міняв косимозки (у мене з 3 шт) плівка-нитка і ДМРВ (2 штуки), ДТОЖ (пакет в 12 штук) в т.маючи на увазі погану роботу ДМРВ, змінив його на рідкісний ниточник Bosch від Сааба. Потім було поставлено під плівку. Ситуація не змінювалася. Поки не поставив ІТЕЛМУ. У ній є ствої косяки, але з нею в мороз стало норм все працювати.

Це не біда, а проблема мізків. Лікується коригуванням параметрів або відключенням ДПРВ на пуску, чого багато хто робить. У мозку Ітелма такої проблеми немає, і зроблено це за схожою схемою.

Ну, значить у вас Ітелма одна, у мене інша, точніше інші.

У мене така євро 2.517L622 та запуск у.1 вже поганий з педалькою газу

Ну, значить у вас Ітелма одна, у мене інша, точніше інші.

Ітелма на волгах тільки одна модифікація а про мікас хрень не треба пороть моя стара10ка в мінус 30 заводилася без проблем тільки трохи підтраювала потім вирівнювалася а ось 105 на ітелмі спочатку заводилася а тепер і влітку на холодну хрін без педалі

Може справа не в ебу? А якщо в ебу, значить життя ебу вичерпано.Досі проблем немає з Ітелмою. Ні на Е0, ні на Е2.

Настали холоди…мдяя теж цікаво, поганий пуск. Схоплювати починає після натискання газу в підлогу після запуску все працює рівно. Думаю тиск у рамі хрінова або форсунки закінчуються вже.

Хто каже переливає, а хто не вистачає бенза… =(

як він може переливати якщо кількість палива, згідно з показаннями датчиків, дозує мозок. Підозра є звичайно, що свічки “заливає”, на якого хя? У минулому році не було такого.

Минулої зими помучився близько півгодини намагався, аж акум посадив, збігав за новими свічками поставив чужий акум і опа завелася майже ідеально форсункам трохи більше року, насос новий мізки взагалі )

100500 мізків. Проблема Мікасов у тому, що градація зчитування температури встановлена ​​криво, і тому погані пуски.На ITELM фільму немає таких проблем.

знову ж таки дивно чому у товариша при такій конфігурації на мікасі все заводиться добре, прошивка може вирішити проблему?

У мене було так. До 2011 року автомобіль був на нитку, а до 2009 року запуск був ідеальним. Зима 2010 стала жахливою на пуск. Змінив все на bosch, почуття нуля. Я спробував 2 мозку гризунки, нуль.Тоді, коли я поклав фільм, були 2 мізки, Itelma і Mikas. Mikas має проблеми, немає ніяких проблем на ІТЕМ.У Ітелми свої є косяки але з зимою всі норми.На Півдні є контора, яка вирішує проблему пуску за 1000р методом перешиву, але там прошивка з відключеним ДПРВ на пуску. Таким чином, це лікується.Найкраще самому або знайти кого, хто через комп’ютер поправить карту пуску. Я всіх тонкощів не скажу, але справу можна лікувати можна. або є прошивки в інтернеті де це виправлено.Якщо машина плівка то пошукай може блок з пізніших Волг, там краще справи.

Зайди ан Allgaz.jw.org uk тим тонни розписані з цього питання, на Dexter-Volga.ru напиши прямо на форумі питання, почитаєш чого запропонують.

У мене було так. До 2011 року машина була на нитці, і до 2009 року пуск був ідеальним. Зима 2010 стала жахливою на пуск. Змінив все на Bosch, сенсу нуль. Пробував 2 мозку ниточника, нуль.Потім коли поставив плівку, було 2 мозку, Ітелма та Мікас. На Мікасі є проблеми, на Ітелмі немає.IELMA має свої сили, але з зимою всі правила.На Півдні є контора, яка вирішує проблему пуску за 1000р методом перешиву, але там прошивка з відключеним ДПРВ на пуску. Таким чином, це лікується.Найкраще або знайти когось, хто через комп’ютер виправити запуску картку. Я не скажу всіх тонкощів, але ви можете лікувати. або є прошивки в інтернеті де це виправлено.Якщо машина плівка то пошукай може блок з пізніших Волг, там краще справи.

ЄПРСТ. точно! Яж влітку мізки міняв, хоча мої були робітники. Поставлю старий мозок може щось зміниться. спасибі! за результатом відпишу

Ну, дивись сам. Справа пуску вона лотерейна. І може вплинути на масу тонкощів, і може і вилікувати очищення контактів або датчиків зсуву. У будь-якому випадку потрібен комп’ютер, дроти і рити в корінь.

Погано заводиться на холодну ГАЗель 406 інжектор

Сьогодні.14, завівся тільки з педалькою газу. На гарячу заводиться без педалі газу, але крутить довше на кілька обертів у порівнянні зі справною вовгою. В іншому двигун працює як годинник. Я так розумію з читання архівів кон-фи, що винен температурний датчик, хочу спробувати перекинути з волги.

І яка з датчиків температури повинна бути змінена? Той факт, що приймач вимірює температуру повітря ? або датчик у корпусі термостату?

Заздалегідь дякую, Олександр (Gazel 406i та Volga 406i).

П.S. Забули вказувати: Gazelle, двигун 4062, Mikas 7.1 фільм, 590 прошивки.

READ  Chevrolet Niva потепління викликає двигун

ні факт, що датчики. Це може бути і свічки (ВВ) та проблеми з обмерзанням РХХ (ДЗ). А роботою педаллю, ти просто сам керуєш оборотами, а не МІКАС у режимі ХХ

не-е-е. Дивись. Якщо. то обігріву ДЗ ще НІ (тосол-то поки що ХОЛОДНИЙ). А коли завелася, то «потоком повітря» ВСЕ «просмоктує» Чорний дим? Ну-у-у-у. Якщо кисню. МАЛО (наприклад РХХ підглючує). То й буде — ПЕРЕЗБАГАЧЕННЯ.

Коротше. Я б все ж таки глянув «кроки РХХ» при заводці і при роботі. Більше як варіант. глюкові інжектори

Приватні випадки

На додаток до всіх вищезгаданих, інші пригоди також відбуваються з Gazelle 405. Багато водіїв не помічають, як ланцюжок на двигуні перескакує. Відповідно двигун відмовляється оживати доки ланцюжок не стоїть на своєму місці.

Ваше завдання просто відкрити кришку капота і перевірити чи в порядку ланцюжок

, якщо ні, то поставити її на місце. Ця процедура забере у вас в кращому разі хвилин 10, зате ви зможете завести свій автомобіль. В іншому не заводиться ГАЗель 405 інжектор через інші проблеми.

Так, ви витратите гроші і швидше чимало, зате зможете далі спокійно колесити на своїй газельці.

Чому троїть двигун 406 карбюратор

Всім вечора,їхав сьогодні додому, не доїжджаючи пару кілометрів, двигун за троїл:sadness: Підкажіть що може бути?Котушки міняв, свічки теж, фільтр паливний продул.Потрібна допомога чи є кого-небудь прилад компресію заміряти, я думаю що клапан прогорів.

Найімовірніше блок управління. Теж подібна ситуація була, провели все що можна, датчики все змінювали, свічки, бронепроводу, котушки, а в результаті діагностика показала купу помилок ЕБУ. Протести його спочатку

тепер інше питання?Де можна мозок про діагностувати, а то у мене не рідних не близьких, та й з грошима туго: rolleyes:

Прочитай книгу по 3110 там є самодіагностика прочитаєш і з’явиться інші питання

я коли вчився, то пам’ятаю, що в роз’ємі під штекер до тестера потрібно замкнути якісь контакти і дивитися, скільки разів блимає і з якою швидкістю чикер! наче так ! та дивитися по таблиці

Всім означає вечори!Сьогодні з самого ранку, я не довго думаючи взяв, та й розібрав!Зняв голову, і був не так і захоплений побаченим!Поршень почав на 4 горщики прогорати, клапан теж!У наступні вихідні зніму поршневу, але думаю на цьому не зупинюся.S. масло Лукойл гомно, нагару від нього просто ппц, та й бенз неякісний!

та з бензон дупа повна, а лукойл гавно взагалі!

Додано за 2 хвилини машина газ нюхала?

газ краще ніж бензин, у мене вже майже сто тисяч пройшла і все поки добре не скаржуся!

вирішив не створювати тему, а написати в цій (думаю серега не образитися;)))))

Взагалі, проблема полягає в тому, що коли газа різко дають двигун характерний для доступу. якщо плавно відкривати заслінку, то нормально! На неодружених мотор працює рівно.

Хто що порадить. мож було у когось схоже.

взагалі справи йдуть так. Днями розбирався. впускний простягнув, посадив усе на герметик, патьоки масло влаштував, почистив контакти котушок. і т.д і т.п. Взагалі потім заводжу! троїт. Я просто від болди на БК кут оп.запалення. перекладаю – і бах! заробила. Гаразд, я радий як. не знаю хто – їду додому.

Під’їхав до будинку ставлю знову на БК по нулях і. вона все одно працює нормально. Думаю ну добре нехай поки працює.

Сьогодні вранці поїхав і. вона знову затроїла(((((((

Що може бути?? контакт десь не дуже чи що.

взагалі справи йдуть так. Днями розбирався. впускний простягнув, посадив усе на герметик, патьоки масло влаштував, почистив контакти котушок. і т.д і т.п. Взагалі потім заводжу! троїт. Я просто від болди на БК кут оп.запалення. перекладаю – і бах! заробила. Добре, я радий, як. не знаю хто – їду додому.

Під’їхав до будинку ставлю знову на БК по нулях і. вона все одно працює нормально. Думаю ну добре нехай поки працює.

Сьогодні вранці поїхав і. вона знову затроїла(((((((

Що може бути?? Контакт десь не так або що. Подивися ДМРВ і почни з розетки до нього, БК якісь помилки каже? При аналогічних симптомах на моїй проблемі опинилася в блоці управління.

Троїт двигун ГАЗель 406 карбюратор

Взагалі затроїв мій мотор, експерименти показали, що не функціонує 1 циліндр.Що вже було зроблено: змінив свічки, дротові дроти, котушка, насадка. Втім все, що потрібно було.

ГАЗель НЕ ЗАВОДИТЬСЯ

Помилки до н.е. не реєструються. Тобто їх немає, всі норми якщо БК вірити.

Тріє на холодну. І так доки до 70-80 градусів не прогріється! У момент заведення на холодну перші три секунди все працює нормально, і потім циліндр відключається до прогріву.

Поломка до речі сталася раптово, т.е. просто їхав і бац. затроїла. Після поломки та заміни свічок із ВВ проводами крутив мотор у відсічку, дав просиратися, потім ось почало тільки на гарячу працювати нормально. Потім замінив форсунку і все одно троїть.

Авто важко назвати предметом першої необхідності в житті людини, але це часто зустрічається транспортний засіб. А без чого не можуть жити люди? Без сердця. Цим органом у машини можна назвати агрегат.

Що ж це таке? Автомобільний двигун пристрій, який здатний перетворювати один тип енергії в інший. Саме через це здійснюється рух будь-якого транспортного засобу.

Зазвичай на машини встановлюється бензиновий двигун, що працює на поршнях. Він поділяється на два типи: карбюраторний та інжекторний. Технічні характеристики двигуна безпосередньо залежать від цього фактора. Усі агрегати (залежно від типу) працюють на різних видах пального. Таким можна назвати бензин, стислий природний газ або скраплений вуглеводневий, дизельне пальне, більше відоме як солярка.

ЗМЗ-406

Хто може посперечатися з тим, що величезна кількість перевезень здійснюється на автомобілях ГАЗу? На Газелях здебільшого встановлено двигун 406. Карбюраторний силовий агрегат випускається в двох модифікаціях. Інжекторний виключно в одній. Які плюси є у даного двигуна? Він досить мало витрачає палива при своїй високій потужності. Також агрегат прослужить досить довгий час, але тільки в тому випадку, якщо за ним буде виконано відповідний догляд.

Серед мінусів особливо гостро відчувається те, що двигун сприйнятливий до якості моторного масла. Якщо вже працює на певному типі, то краще особливо не експериментувати. Існує значок інгібуючої роботи вентилятора, що призводить до перегріву. Система, яка повинна регулювати температуру, трохи нестабільну. А тому що перегрів може призвести до вибуху, слід уважно стежити за цим. Випускатися ця модель двигуна стала з 1996 р.

і до цього часу відома як довготривалий та надійний агрегат.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS