Заміна прокладки GBC UAZ Patriot 409 двигуна

Вам знадобиться: ключ і голова “на 12”, ключ “на 17”, шістнадцятковий ключ “на 6”. Два розподільні вафти встановлюються в головку циліндра: справа. для впускних клапанів, зліва. для випускних клапанів.

Від’єднайте дріт від терміналу “Мінус” батарея.

Зніміть кришку голови циліндра.

Встановіть поршень 1-го циліндра в такт стиснення NMT.

Видалити два болти закріплення верхнього калора верхнього ланцюга і видаліть спокій.

Зніміть болти з арматури зірочок розподільних валів, утримуючи вали з повороту ключа для тетраедру.

Піднімаючи ланцюжок, зніміть зірки від розподільного валу споживання та випускного клапана.

Якщо зірочки сидять щільно на розподільних валах, зніміть їх за допомогою знімка.

Зафіксуйте ланцюг у натягнутому стані.

Виверніть болти кріплення кришок підшипників розподільних валів на два-три оберти, потім ще на два-три оберти.

Вивертайте болти в такому порядку доти, доки клапанні пружини не розіжмуться повністю.

Зніміть передню кришку підшипників і вийміть пластмасові упорні півкільця

Зніміть решту кришок підшипників і вийміть розподільні вали з опор головки блоку циліндрів.

Після видалення, промийте всі частини бензину, витріть і висушують.

1Огляньте розподільні вали. Якщо на шийках і кулачках виявлені задираки, раковини, тріщини, замініть вали.

Виміряйте діаметр шийок розподільних валів.

Номінальний діаметр першої шийки (найближчої до зірочки) 42,00,050 –0,075 мм, гранично допустимий – 41,9 мм. Номінальний діаметр іншої шиї 350,050.0,075 мм, надзвичайно дійсний. 34,9 мм.

Якщо діаметр щонайменше однієї шиї менше, ніж максимально допустиме значення, замініть розподільний вал.

Номінальна висота CAM дорівнює (46,0 ± 0,25) мм, максимально допустима висота становить 45,5 мм.

Якщо висота щонайменше однієї кулачки менша, ніж максимально допустима, розповсюджуваний вал.

Невеликі подряпини на шийку матки та камери усуньте шліфування, а потім польська шиями та камерами.

Встановіть розподільний вал на дві призми та виміряйте індикатором биття по середній шийці. Номінальний побиття 0,025 мм, максимально допустимий. 0,04 мм. Якщо биття більше, замініть розподільний вал.

Перевірте зазори у підшипниках розподільних валів. Для цього необхідно покласти суглоби розподільного валу змащена чистою моторним маслом циліндричною оправкою діаметром 35,0-0,02 мм для центрування кришки.

Заміна прокладки ГБЦ 409

Давайте показати докладні інструкції, як замінити прокладку GBC у машині Патріоту УАЗ з двигуном ZMZ-409. По-перше, ми зливаємо охолоджуючу рідину, видаляємо всі форсунки, шланги. Вимкніть всі дроти, що йдуть до GBC, потім зніміть кришку клапана, відкрутіть голову, впускний колектор (видалити приймач, сенсор холостого ходу). Коротко я описав передбачуваний фронт робіт, який вам доведеться зробити. У ролику всі дії, використовувані інструменти показані максимально докладно, так щоб ви змогли все зробити своїми руками і вас не виникло б додаткових питань і труднощів у цьому ремонті. Камера видаляється з зручного кута, всі деталі видно.

Шаблони для розподільних валів як у ролика були куплені на автомобільному ринку, будьте уважні до продажу, є китайські аналоги з великою помилкою.

Пам’ятайте, що заміна прокладки GBC у двигуні ZMZ-409 не є найпростішим і швидким завданням, тому, якщо у вас немає досвіду, краще попросити керувати знаючим помічником або в крайньому випадку, щоб керувати автомобілем, де все зробить професійний механік для вас. Ми мали більше години зйомки, якщо робота була виконана для себе, без коментування та камер, це було б набагато швидше.

Тому я обігнати мене, щоб прокляття SMZ 409 Motors (EURO-2). ГБК прокладка спалена!

Одного разу я читав, я був здивований, як це було сумний і тепер, у своєму власному прикладі, я побачив, як це відбувається

Осіннього дощового ранку, запустив машину з автозапуску, все завелося в штатному режимі… Але коли я дійшов до Патрікана, почув якийсь неладний запах, звук перепусток і дика трійка! Restart. все прийшло до нормального! Я не надав цьому особливого значення, сів і поїхав на роботу. На дорозі температура теплоносія, як це, природно, не стрибнула від 60 до 85 градусів, тяга була зник, запах, ммм, в кінці, на стоянці, це було помічено ЦЕ у радіаторі:

У розширювальному бачку, який все життя був сухий, хлюпався антифриз!

Але мені пощастило, що Седана. завтра я збираюся щось щось, і майстер вже чекав мене З гріхом навпіл, на двох циліндрах, у тумані від палаючого розсолу загнав 700 метрів до гараж і залишив патріот

ЗМЗ-409 Заміна прокладки GBC (УАЗ Патріот)

Тішить те, що Patriot завжди добирається своїм ходом до місця ремонту, і ще жодного разу не підвів мене!

Наступного дня з’ясували, що прогар утворився між 2-м і 3-м циліндрами. паранітова прокладка не витримала. вдавилася в отвори для ОЖ між горщиками! Найтупша конструкція, знову дала про себе знати! Як то кажуть, де тонко, там і рветься

Ну все! ГБЦ поїхала на шліфування, для блоку була куплена прокладка Євро-3, яка виконана з металу, на відміну від паранітової для Євро-2:

Прокладка дв. 409 під головку блоку Євро-3 “ESPRA Іспанія”. 40624.1003020-00. 952р

ЗМЗ-409 Заміна прокладки ГБЦ (UAZ Patriot)

Заміна прокладання головки блоку циліндрів UAZ Patriot 3163

Прокладання голівки блоку циліндрів замінюють при її пошкодженні. Основні ознаки пошкодження прокладання головки блоку:

– попадання охолодної рідини в систему мастила (емульсія на покажчику рівня олії, розшарування злитої з картера олії, особливо помітне у прозорій ємності);

Щоб замінити прокладку, потрібно видалити головку блоку циліндрів з приймачем та випускним колектором. Якщо головку блоку циліндрів знімають із двигуна, встановленого на автомобілі, потрібно попередньо злити охолоджувальну рідину (див. “Заміна теплоносія”).

Вам знадобиться: ключі “в 12”, “13”, “на 17”, шестигранники “на 6”, “при 12”, викрутка.

Від’єднайте дріт від терміналу “Мінус” батарея.

Злийте рідину з системи охолодження (див. “Заміна теплоносія”).

Зніміть генератор (див. “Видалення та встановлення генератора”).

4. Відкрутіть чотири пари кріплення приймальної труби до збирання колектора. 5. Зніміть монтажний болт приймаючої труби до кронштейна на коробці передач і видаліть приймальну трубу з вихлопного колектора.
6. Від’єднайте джгут на проводку з датчика масового потоку. 7. Датчик положення.
вісім. і датчик положення колінчастого валу. 9. Послабте затяжку хомута кріплення повітропідвідної труби, зніміть трубу та відведіть її убік.
10. Від’єднайте кінець кабелю від сектора приводу дроселя. одинадцять. Відпустіть кабельну косину наконечник до кронштейна.

Зніміть кабельний кронштейн з кронштейна та вийміть кабель до сторони.

Зніміть кришку головки циліндра (див. “Заміна кришки головки циліндра”).

Видаліть верхній ланцюговий гідравлі (см. “Видалення та розбирання ланцюга гідрохлорців”).

Видаліть розпорядження (див. “Видалення, дефект та встановлення розподілу валів”).

шістнадцять. Від’єднайте двигуни двигуна двигуна від форсунок. 17. Видаліть передню канаву кріплення приймача та видаліть “масовий” дріт з шпильками.
вісімнадцять. Від’єднайте блок підключення запряжування від режиму очікування. 19. Видаліть задню гайку монтажу, зніміть тримач 2 паливного шлангу, а другий “масовий” дріт 1 джгути, а потім зніміть джгут.
двадцять. Відпустіть шланг затискачів на вузлі дроселя та відключайте шланги. 21. Відкрутіть горіхи корму та зливу паливних ліній і зніміть шосе до сторони.

Зніміть верхній ланцюг, який заспокоює болти і зніміть спокій.

Зніміть болти 1 Кріплення головки циліндра у послідовності, зворотне затягування. зніміть головку циліндра та видаліть прокладку.

Очистіть залишки старої прокладки та герметику голови голови та блоку циліндрів.

Змастіть нову прокладку з обох сторін з тонким шаром графітового змащення, а також у місці контакту з передньою кришкою блоку з термостійким клеєм герметиком.

Помістіть прокладку на блоці циліндрів, забезпечуючи, щоб втулки пристрою вводяться у відповідні шари прокладки.

Встановіть головку блоку, щоб видалити. Затягніть блок кріплення болтів у порядку, показаному. Циліндрові кріплення кріплення затягують на два етапи:

Коментарі

один.0 Пристрій автомобіля 1.1 Загальні автомобілі 1.2 Паспортні деталі 1.3 клавіші 1.4. Контроль та прилади 1.5 Опалення та вентиляція 1.6. Ремені безпеки 1.7. Сидіння 1.вісім. Двері 1.9 дзеркал

READ  Заміна салонного фільтра Kia Sorento

2.0 Рекомендації 2.один. Інструкція з техніки безпеки та рекомендації 2.2. Що потрібно мати у автомобілі 2.3 Операція автомобіля у гарантійному періоді 2.4 Прокат автомобіль 2.5 Підготовка автомобіля для виходу 2.6 Особливості водіння автомобіля в різних дорогах, метеорологічних та кліматичних умовах 2.АЗС 7 АЗС 2.8 Використання Джека 2.9 буксирування автомобіля

3.0 Несправності в дорозі 3.1. Двигун не починається 3.2 Несправності системи упорскування палива 3.3 зникли через 3.4 Перебої в роботі двигуна 3.5 Діагностика стану двигуна на вигляд свічок запалювання 3.6. Автомобіль рухається ривками 3.7 Автомобіль погано розганяється 3.8 Двигун затих під час руху 3.9. Тиск масла знизився 3.10. Перегрів двигуна 3.одинадцять. З’явився іноземний стук 3.12. Проблеми з гальмами 3.тринадцять. Проблемні колеса

4.0 Технічне обслуговування 4.один. Загальні положення 4.2. Щоденне обслуговування (EO) 4.3. Технічне обслуговування (ТО-1) 4.4. Технічне обслуговування (ТО-2)

5.0 Двигун 5.1 Особливості конструкції 5.2 можливі несправності двигуна, їх причини та способи усунення 5.3 Корисні поради 5.4 Перевірка компресії у циліндрах 5.5 Видалення та встановлення двигунів.6. Заміна підвіски підвіски 5.7 Заміна ременя приводу генератора та водяного насоса 5.8 Встановлення поршня першого циліндра до положення годинного стиснення NMT 5.9 Заміна ланцюгів та передач механізму розподілу газу 5.10. Гідравлічні ланцюги 5.12. Заміна двигуна деталі 5.тринадцять. Головка з циліндром двигуна 5.15. Ремонт двигуна 5.шістнадцять. Система змащення двигуна 5.17. Система охолодження двигуна 5.вісімнадцять. Система виробництва вихлопних газів 5.дев’ятнадцять. Енергетична система 5.двадцять. Система захоплення палива палива.21. Привідний клапан

6.0 Передача 6.один. Зчеплення 6.2. Коробка передач 6.3. Посадова коробка 6.4. Карданна передача 6.5. Передня вісь 6.6. Задній міст

7.0 Ходова частина 7.1. Передня підвіска 7.2. Задня підвіска

8.0 Рульове керування 8.1 Особливості конструкції 8.2 можливі рульові недоліки, їх причини та способи усунення 8.3. Рульова колонка 8.4. Рульовий трапеція 8.п’ять. Рульовий механізм

9.0 гальмівна система 9.1 Особливості конструкції 9.2 Можливі несправності гальмівної системи, їх причини та способи усунення 9.3 Накачування гідравлічного двигуна гальмівної системи 9.4 Перевірка та налаштування педалі гальма 9.5. Головний гальмівний циліндр 9.6 Заміна вакуумного підсилювача гальм 9.7. Заміна шлангів та трубопровідних гальмівних гідравлічних труб.вісім. Гальмівні механізми передніх коліс 9.9. Гальмівні механізми задніх коліс 9.10. Гальмо стоянки

10.0 Електрообладнання 10.1 Особливості дизайну 10.2. Акумулятор 10.3. Монтажні блоки 10.4. Генератор 10.5. Стартер 10.6. Перемикач (блокування) запалювання 10.7. Електронна система управління (система вприскування палива) 10.8. Система запалювання 10.9. Освітлення, світлова та звукова сигналізація 10.10. Очищувач вітрового скла 10.11. Бачок омивача вітрового скла та скла двері задка 10.12. Очисник скла двері задка 10.13. Електродвигун вентилятора системи опалення та вентиляції салону 10.14. Прикурювач 10.15. Комбінація приладів 10.16. Іммобілізатор 10.17. Заміна датчиків та вимикачів 10.19. Автомобільна аудіосистема

11.0 Кузов 11.1 Особливості конструкції 11.2 можливі порушення тіла, їх причини та рішення ліквідації 11.3 Видалення та встановлення оболонки радіатора 11.4. Зняття та встановлення бамперів 11.5. Видалення та встановлення молдингів 11.6. Видалення та встановлення кросівки 11.7 Зняття та встановлення передніх крил 11.вісім. Капот 11.9. Бічні двері 11.10. Двері задка 11.одинадцять. Сидіння 11.12. Ремені безпеки 11.тринадцять. Дзеркала заднього виду 11.14. Салон фітингів 11.15. Панелі пристроїв 11.шістнадцять. Нагрівач 11.17. Wiper 11.21. Догляд за тілом

12.0 Додаток 12.1 Додаток 1. Моменти затягування різьбових з’єднань 12.2 Додаток 2. Температурний діапазон моторних масел 12.3 Додаток 3. Паливо та мастильні матеріали та виробничі рідини 12.4 Додаток 4. Лампи, нанесені автомобілем 12.5 Додаток 5. Спеціальні інструменти та пристрої

тринадцять.0 Схеми електричного обладнання 13.1 схема 1. З’єднання систем управління двигуном. ZMZ-409 (EURO-2) 13.2 Схема 2. Електротехнічне обладнання УАЗ-патріот до 2007 року. тринадцять.3 схема 3. Електротехнічне обладнання автомобілів UAZ Patriot Release з 2007 року. тринадцять.4 Схема 4. Схема монтажу блоку

прокладка, patriot, двигуна

Як змінити блок двигуна 409

Гранка головки циліндра замінюється заподіянням його пошкодженням основних ознак пошкодження блок-головки:

Щоб замінити прокладку, потрібно видалити головку блоку циліндрів з приймачем та випускним колектором.

Якщо головка циліндра видаляється з двигуна, встановленого на машині, ви повинні попередньо об’єднати охолоджуючу рідину (див. “Як замінити охолоджувальну рідину двигуна УАЗ-патріота”).

Вам знадобиться: ключі “в 12”, “13”, “на 17”, шестигранники “на 6”, “при 12”, викрутка.

Від’єднайте дріт від терміналу “Мінус” батарея.

Злийте рідину з системи охолодження.

Зніміть кріплення закріплювальної труби до випускного колектора

Зніміть монтажний болт приймаючої труби до кронштейна на коробці передач і видаліть приймальну трубу з вихлопного колектора.

Від’єднайте колодку джгута проводів від датчика масової витрати повітря

Від’єднайте колодку джгута датчика положення дросельної заслінки

Від’єднайте джгутла позиції колінчастого валу

Відпустіть затягування повітряного судна, що закріплює повітряну трубу, зніміть трубу і зніміть його.

Від’єднайте кінець троса від сектора приводу дросельної заслінки

Послабте кріплення наконечника обплетення троса до кронштейна

Вийміть наконечник обплетення тросу з кронштейна та відведіть трос убік

Від’єднайте двигуни двигуна двигуна від форсунок

Видаліть передню канаву кріплення приймача та видаліть “масовий” дріт з шпильками.

Від’єднайте блок підключення запряжування від режиму очікування

Зніміть задню кріплення кріплення бату. Видаліть з Stud Holder 2 шлангу подачі палива та другого “масового” дроту 1 упряжування, а потім видаляють джгут.

Відпустіть затискачі 1 шланги на вузлі дроселя та від’єднайте шланги 2 і 3

Відкрутіть горіхи корму та зливу паливних ліній і зніміть шосе до сторони.

Зніміть верхній ланцюг, який заспокоює болти і зніміть спокій.

Зніміть екстремальний правий горіх кріплення випускника

Зніміть власника системи охолодження з шпильки

Циліндровий головний монтажний болти затягування

Заміна прокладки 455 406 409

Це відео показує заміну прокладки GBC на UAZ Loaf на новому двигуні. Заміна прокладки виробляє.

Це відео присвячується для тих, хто зіткнувся з проблемою заміни прокладки під головкою на 405.22 двигуни.

Як курити двигун на УАЗ-патріот, коли спалена прокладка голови

УАЗ Патріот: Змініть покладання піддонів (ZMZ-409)

Ретельно про заміну прокладки піддону ЗМЗ-409 (Євро-3) на прикладі UAZ Patriot. Замінюючи прокладку GBC, щоб замінити свої власні руки. Інструкції, Поради щодо ремонту автомобілів. Заміна прокладки GBC ZMZ-409. Гранка головки циліндра замінюється пошкодженням. Заміна прокладки GBC VAZ-2112 (16 клапанів) Зробіть це самостійно. При заміні GBC прокладка Каліна з 1,6. UAZ Hunter. Пам’ятайте, що заміна прокладки GBC в двигуні ZMZ-409 не є найпростішим і швидким завданням, тому, якщо у вас немає досвіду, краще попросити керувати знанням помічника або екстремального. Заміна прокладання головки блоку циліндрів двигуна ЗМЗ-409. Заміна прокладання ГБЦ ВАЗ 2112 16 клапанів

vivauto.Ро. Дивувався, що вона тече. вона вийшла.

Теорія DVS: GBC з двигуна ZMZ-409 нового столу (огляд дизайну)

ЗМЗ 409 капітальний ремонт, заміна масажних ковпачків, тригерування клапана

У цьому відео я пояснюю, в яких випадках капіталюється головка двигуна, як замінити маслознімні ковпачки.

Заміна моторної прокладки 405 406 409

ZMZ-409: Заміна кришки клапана (Приклад патріоту УАЗ)

Аспекти заміни клапанних покриттів на двигун ZMZ-409. Очищення системи вентиляції. Інструменти. Щоб замінити прокладку GBC VAZ-2112 (16 клапанів), він був успішно і швидко, вам потрібно підготувати наступний набір пристроїв:. Заміна прокладки GBC для Opel Astra 2004-2009 | Аустік.Ро. Дивіться також.

Прокладка GBC ZMZ-409 UAZ Patriot

Основні ознаки пошкодження блоку блоку:

– прорив газів у систему охолодження (вирування, спінювання рідини в радіаторі, швидке падіння рівня рідини у розширювальному бачку за відсутності зовнішніх течій);

– попадання охолодної рідини в систему мастила (емульсія на покажчику рівня олії, розшарування злитої з картера олії, особливо помітне у прозорій ємності);

Щоб замінити прокладку, потрібно видалити головку блоку циліндрів з приймачем та випускним колектором. Якщо головка циліндра видаляється з двигуна, встановленого на машині, потрібно заздалегідь об’єднати охолоджуючу рідину.

Вам знадобиться: ключі “в 12”, “13”, “на 17”, шестигранники “на 6”, “при 12”, викрутка.

Від’єднайте дріт від терміналу “Мінус” батарея.

Ми відкручуємо кріпильні горіхи приймаючої труби до випускного колектора.

Зніміть монтажний болт приймаючої труби до кронштейна на коробці передач і видаліть приймальну трубу з вихлопного колектора.

READ  Як залити масло в коробку LADA Granta

Від’єднайте колодки джгутів проводів від датчика масової витрати повітря.

Від’єднайте дрібний блок з датчика положення дроселя

Розрізна щит щита сенсорного щита

Відпустіть затягування повітряного судна, що закріплює повітряну трубу, зніміть трубу і зніміть його

Від’єднайте кінець кабелю від сектора приводу дроселя

Відпустіть кабельну косину наконечник до кронштейна

вийміть наконечник обплетення тросу з кронштейна та відведіть трос убік

Зніміть кришку головки блоку циліндрів (див. “Покладання голови голови УАЗ Patriot).

Зніміть гідронатягувач верхнього ланцюга (див. «Гідронатягувач ланцюга UAZ Patriot»).

Від’єднайте двигуни двигуна двигуна від форсунок.

Відкрутіть передню гайку кріплення ресивера і зніміть зі шпильок «масові» дроти.

Від’єднайте блок підключення запряжування від режиму очікування.

Видаліть задню гайку монтажу, зніміть тримач 2 паливного шлангу, а другий “масовий” дріт 1 джгути, а потім зніміть джгут.

Відпустіть шланг затискачів на вузлі дроселя та відключайте шланги.

Відкрутіть горіхи корму та зливу паливних ліній і зніміть шосе до сторони.

Зніміть верхній ланцюг, який заспокоює болти і зніміть спокій.

Відкрутіть екстремальний правий кріплення вихлопного розбирання та видаляють трубопровідний тримач системи охолодження з шпильки

Циліндровий головний монтажний болти затягування

Видаліть болти головки циліндрів у послідовності, зворотне затягування (малюнок на затягуванні), зніміть головку циліндра та видаляйте прокладку.

Очистіть залишки старої прокладки та герметику голови голови та блоку циліндрів.

Змастіть нову прокладку з обох сторін з тонким шаром графітового змащення, а також у місці контакту з передньою кришкою блоку з термостійким клеєм герметиком.

Помістіть прокладку на блоці циліндрів, забезпечуючи, щоб втулки пристрою вводяться у відповідні шари прокладки.

Розбирання, ремонт та монтаж головки блоку циліндрів

У більшості випадків, ремонтуючи головку блоку циліндрів, полягає в тому, щоб обернути або замінити клапани, шліфувати або замінити сідло клапана. З такими несправностями, як порушення герметичності системи охолодження системи охолодження та блокування поверхні злитка до блоку циліндрів, голова блоку замінюється.

Вам знадобиться: шестикутник “на 8”, ключ “на 10”, світильники для стиснення клапанів пружин та упаковці клапанів.

Від’єднайте дріт від терміналу “Мінус” батарея.

Зніміть головку циліндра (див. “Заміна прокладки головки циліндра”).

Видалити впускну трубку (див. “Заміна прокладки впускної труби”).

Видаліть вихлопний колектор (див. “Заміна випускного колектора”).

Зніміть болти 1 і зніміть задню панель 2 блоки блоку. Зніміть кришку кришки.

Видаліть гідротрод з гнізда головного циліндра.

Гідравлічні драйвери зручніші для видалення магнітом або присосками.

Гідротерапевти не можуть бути змінені в місцях, тому перед видаленням їх потрібно, щоб марширувати, щоб встановити на місці, коли збирається. Зберігати гідротерапевти повинні бути в тому ж положенні, в якому вони встановлюються на клапанах, так що масло не тече.

Встановіть кріплення клапана на блоку (див. «Заміна масла циркуляційних ковпачків клапанів»). Squeezing Valve Springs за допомогою кріплення, видаляйте клапан крекерів. Потім, поступово розпушуючи натискання ручки до пристрою, повністю полегшує клапанний пружини. Видаліть пристрій з голови блоку. Видаліть пружини пружин. Потім зніміть зовнішні та внутрішні джерела клапана.

Видаліть спеціальний витік (див. “Заміна масляних клапанів клапанів”) Клапан з маслом.

Patty Screwdriver і видалити опорну шайбу 1 клапан.

Зніміть клапан на стороні камери згоряння.

Аналогічно витягніть інші клапани.

Перед зняттям позначити всі клапани таким чином, щоб при складанні, установці їх на попередніх місцях.

Після розбирання головки блоку циліндрів промийте всі деталі в бензині, протріть і висушити. Очистіть камери згоряння та клапани з Нагара.

Очистіть внутрішні поверхні направляючого рукава клапанів з тонким циліндричним ясенним з мідного дроту, затиснутий у картридж електричного дрила.

Видалити з печерної сторони голови до блоку циліндрів, спалених залишків ущільнювальної прокладки.

Після очищення огляньте голівку блоку, щоб не допустити її експлуатацію з пошкодженнями різьбових отворів, тріщинами (особливо між сідлами клапанів та у випускних каналах), корозією, включеннями сторонніх матеріалів, раковинами та свищами.

Перевірте прогалини між направляючими втулками та клапанами. Розрив розраховується як різниця в діаметрі отвору в рукаві та клапанний стрижень. Максимально допустимий розрив 0,2 мм. Якщо розрив перевищує вказане значення, замініть клапан і направляючий рукав. Стару втулку випресовують за допомогою оправлення камери згоряння. Встановіть нові втулки з кільцями прокатки на них, доки блокування кільця не зупиняється в поверхню блоку голови з отвору під гідротерапевтами. Перш ніж встановити кущ, потрібно охолонути до.4045 ° С, а головка блоку нагрівається до температури 160. 175 ° С. Втулка повинна бути вставляється в блок блоку вільно або з незначною силою. Запчастини забезпечують направляючі рукави клапанів з трьох розмірів ремонту. Визнання 1-го розміру ремонту. Це рукави з збільшенням зовнішнього діаметра 0,02 мм, 2-й. З зовнішнім діаметром 14,20,053 0,040 мм, 3-го. з збільшеним діаметром 0,02 мм другого розміру. При встановленні рукава 1-го розміру ремонту, отвір під рукав у голові блоку не є необхідним. При встановленні рукавів 2-го та 3-го ремонту, необхідно розчавити отвір до діаметра 14,20,023.0,050 мм. Після встановлення нових втулок розширити отвори під клапанами до розмірів, зазначених у таблиці. 5.один.

Заміна керуючого рукава клапана слідує за службою, спеціальним обладнанням.

Перевірте з металевою лінією і зонду рівномірності каустичної поверхні голови. Для цього покладіть лінію до краю до поверхні головки циліндрів у середині, а потім поперек, а потім диплом вимірює розрив між головою та лінією. Якщо розрив перевищує 0,1 мм, замініть голову.

Перевірте прогалини в підшипниках розподілу валів (див. “Видалення, дефекція та встановлення розподільних валів”).

Перевірте прогалини між Гідроетер клапана та каналів каналів у головці блоку. Розрив розраховується як різниця між діаметром каналу та гідротерплером. Номінальний діаметр каналу під гідроприймач 35,00,025 мм, надзвичайно дійсний. 35,1 мм. Номінальний діаметр гідротерпси 35,0-0,025.0,041 мм, максимально допустимий. 34,95 мм. Максимальний допустимий розрив 0,15 мм. Якщо розрив перевищує вказане значення, замініть гідротрод. Якщо він не дає позитивного результату, замініть голову блоку.

Перевіряти клапани. Коли клапанний клапан виявляється на робочому розділі, коли головка клапана погрівається, клапан та деформація клапана стрижня повинна бути замінена. Незначні ризики на семінарі клапана можуть бути відкликані (див. “Притирання клапанів”).

Перевірте стан пружин клапанів. Курили і пружини з тріщинами. Замінити.

Очистіть залишки прокладків та фланців вуглецю, щоб встановити споживання труби та вихлопного колектора.

ZMZ-409 Заміна прокладки GBC (UAZ Patriot)

Перевірте на наявність деформацій фланці для впускної труби та випускного колектора, деформовану головку замініть.

Ремонт пошкоджених різьбових отворів шляхом тертя за допомогою платників або встановлення ремонту рукава (пишуть).

Перевірте статус клапанних сідла. У робочих камерах, сідла не повинні бути слідами зносу, оболонок, корозії та ін. Клапанний сідла можна замінити в спеціалізованому семінарі. Незначний збиток (невеликі ризики, подряпини тощо.) можна видалити за допомогою клапанів (см. “Тестування клапанів”).

Більш істотні дефекти клапанних сідла усунені шліфуванням. Робота повинна здійснюватися у спеціалізованому семінарі, оскільки це вимагає спеціальних інструментів та обладнання. Якщо значні дефекти сідла не в змозі усунути шліфування, замініть сідло.

При шліфуванні, утримуйте розміри сидіння, вказаного в рисі. 5.10. Після шліфування перевірте качану за допомогою сідлової фаски відносно отвору в рукаві клапана, максимально допустимий побиття 0,05 мм. Притріть клапани. Потім ретельно очищайте та видуть блок з стисненим повітрям, так що в каналах закриті клапанами, а в камерах згоряння немає абразивних частинок. Слід зазначити, що після шліфування сидіння сидіння сидить у сідлі. Тому після шліфування необхідно виміряти відстань між кінцем клапана, натиснувши на сідло, а вісь кам’яного валу. Якщо ця відстань менше 35,5 мм, замініть головку блоку, оскільки в цьому випадку порушується нормальна робота клапанних гідротелів.

Перевірте вирівнювання місця розташування клапана та сідла: Нанесіть тонкий шар фарби (наприклад, Berlin Lazuri) на клапанній головній шапці, вставте клапан у направляючу рукав і, трохи натискаючи на сідло, поворот. По стопах фарб на сідловий шасі можна судити про вирівнювання розташування клапана та сідла.

Перевірте стан проток стрижня клапана під сухарі. При виявленні слідів фарбування кромок проточок і зношування циліндричної частини замініть клапан.

READ  Установка дизельного двигуна на Niva

Замініть маслознімні ковпачки незалежно від стану.

Перевірте стан тарілок пружин. Замініть пластини значним зносом опорних канавок під весну.

Встановіть всі деталі видалені та вузли головних циліндрів у послідовності, зворотному видаленні.

Перевірте герметичність клапана. Встановіть його в голову блоку разом з пружинами та крихтами. Після цього покладіть голову бічного блоку і заповнити керосин у канал, закритий клапаном. Якщо протягом 10 хв, керосин не витік у камеру згоряння, клапан вважається герметичним.

Завжди замінюйте нові прокладки головних циліндрів, впускну трубку (приймач) та вихлопного колектора, оскільки навіть двигун видаляється навіть зовнішньо пошкоджених прокладки, можуть бути сильно стиснуті і не забезпечить ущільнювальну пломбу.

Ремонт GBC ZMZ-409 UAZ Patriot

З такими несправностями, як порушення герметичності системи охолодження системи охолодження та блокування поверхні злитка до блоку циліндрів, голова блоку замінюється.

Вам знадобиться: шестикутник “на 8”, ключ “на 10”, світильники для стиснутого клапана пружин та кліщів клапанів.

Від’єднуємо мінусову клему від акумулятора

Виверніть болти 1 і зніміть задню кришку 2 головки блоку.

Витягніть гідроштовхач із гнізда головки блоку циліндрів.

Примітки Гідротеля зручніше зняти з магнітом або присоскою.

Гідроштовхачі не можна міняти місцями, тому перед зняттям їх потрібно промаркувати, щоб при збиранні встановити на свої місця.

Зберігати гідротерапевти повинні бути в тому ж положенні, в якому вони встановлюються на клапанах, так що масло не тече.

Встановіть пристрій стиснення клапанів на голову.

Squeezing Valve Springs за допомогою кріплення, видаляйте клапан крекерів.

Потім, поступово розпушуючи натискання ручки до пристрою, повністю полегшує клапанний пружини.

Видаліть пристрій з голови блоку. Видаліть пружини пружин.

Потім зніміть зовнішні та внутрішні джерела клапана.

Видаліть спеціальну аварійний механізм.

Patty Screwdriver і видалити опорну шайбу 1 клапан.

Зніміть клапан на стороні камери згоряння.

Аналогічним чином видаліть залишкові клапани.

Примітка перед видаленням, позначте всі клапани, щоб при з’їзді їх встановити їх для попередніх місць

Після розбирання головки блоку циліндрів промийте всі деталі в бензині, протріть і висушити.

Очистіть камери згоряння та клапани від нагару.

Очистіть внутрішні поверхні напрямних втулок клапанів тонким циліндричним пензликом з мідного дроту, затисненого в патрон електродрилі.

Видалити з печерної сторони голови до блоку циліндрів, спалених залишків ущільнювальної прокладки.

Після очищення перевірте блок-голову, щоб запобігти його операції з пошкодженням різьбових отворів, тріщин (особливо між клапанами та випускними каналами), корозію, включеннями зарубіжних матеріалів, раковини та свищів.

Перевірте прогалини між направляючими втулками та клапанами.

Розрив розраховується як різниця в діаметрі отвору в рукаві та клапанний стрижень.

Якщо зазор перевищує вказане значення, замініть клапан та спрямовуючу втулку.

Стару втулку випресовують за допомогою оправлення камери згоряння.

Встановіть нові втулки з кільцями прокатки на них, доки блокування кільця не зупиняється в поверхню блоку голови з отвору під гідротерапевтами.

Перш ніж встановити кущ, потрібно охолонути до.4045 ° С, а головка блоку нагрівається до температури 160. 175 ° С.

Втулка повинна бути вставляється в блок блоку вільно або з незначною силою.

Запчастини забезпечують направляючі рукави клапанів з трьох розмірів ремонту.

Втулки 1-го ремонтного розміру. це втулки зі збільшеним на 0,02 мм зовнішнім діаметром, 2-го. із зовнішнім діаметром, рівним 14,20,053 0,040 мм, 3-го. зі збільшеним на 0,02 мм діаметром другого розміру.

При встановленні рукава 1-го розміру ремонту, отвір під рукав у голові блоку не є необхідним.

При встановленні рукавів 2-го та 3-го ремонту, необхідно розчавити отвір до діаметра 14,20,023.0,050 мм.

Після встановлення нових втулок розверніть в них отвори.

Замінювати напрямні втулки клапанів слід в автосервісі, що має спеціальне обладнання.

Перевірте за допомогою металевої лінійки та щупів площинність привалки головки.

Для цього поставте лінійку ребром на поверхню головки блоку циліндрів посередині, вздовж і потім упоперек, а потім виміряйте щупом зазор між поверхнею головки і лінійкою. Якщо зазор перевищує 0,1 мм, замініть головку.

Перевірте зазори в підшипниках розподільних валів (див. Розподіли UAZ Patriot).

Перевірте прогалини між Гідроетер клапана та каналів каналів у головці блоку.

Розрив розраховується як різниця між діаметром каналу та гідротерплером.

Номінальний діаметр каналу під гідроприймач 35,00,025 мм, надзвичайно дійсний. 35,1 мм.

Номінальний діаметр гідротерпси 35,0-0,025.0,041 мм, максимально допустимий. 34,95 мм.

Максимальний допустимий розрив 0,15 мм. Якщо розрив перевищує вказане значення, замініть гідротрод. Якщо він не дає позитивного результату, замініть голову блоку.

Перевіряти клапани. При виявленні на робочій фасці клапана тріщин, при коробленні головки клапана, прогоранні та деформації стрижня клапан необхідно замінити.

Незначні ризики на семінарі клапана можуть бути відкликані (див. Власники УАЗ Patriot Trigger).

Перевірте стан клапанів. Курили і пружини з тріщинами. Замінити.

Очистіть залишки прокладків та фланців вуглецю, щоб встановити споживання труби та вихлопного колектора.

Перевірте наявність фланців деформацій для впускної труби та вихлопного колектора, деформована голова замінить.

Ремонт пошкоджених різьбових отворів шляхом тертя за допомогою платників або встановлення ремонту рукава (пишуть).

ZMZ-409 Valve Saddle Profile.10: А. Вхідний клапанний сидіння; B. сідло вихлопного клапана

Перевірте статус клапанних сідла. У робочих камерах, сідла не повинні бути слідами зносу, оболонок, корозії та ін. Клапанний сідла можна замінити в спеціалізованому семінарі.

Незначний збиток (невеликі ризики, подряпини тощо.) можна видалити клапанами

Більш істотні дефекти клапанних сідла усунені шліфуванням. Робота повинна здійснюватися у спеціалізованому семінарі, оскільки це вимагає спеціальних інструментів та обладнання.

Якщо значні дефекти сідла не в змозі усунути шліфування, замініть сідло.

Після шліфування перевірте качану за допомогою сідлової фаски відносно отвору в рукаві клапана, максимально допустимий побиття 0,05 мм.

Тестові клапани. Потім ретельно очистіть і продуйте стисненим повітрям головку блоку, щоб у каналах, що закриваються клапанами, і в камерах згоряння не залишилося абразивних частинок.

Слід зазначити, що після шліфування сидіння сидіння сидить у сідлі. Тому після шліфування потрібно виміряти відстань між торцем стрижня клапана, притисненого до сідла, та віссю розподільного валу.

Якщо ця відстань менше 35,5 мм, замініть головку блоку, оскільки в цьому випадку порушується нормальна робота клапанних гідротелів.

Перевірте співвісність розташування тарілки клапана та сідла: нанесіть на фаску головки клапана тонкий шар фарби (наприклад, берлінської лазурі), вставте клапан у напрямну втулку і, злегка притиснувши до сідла, переверніть.

По слідах фарби на фасці сідла можна судити про співвісність розташування клапана та сідла.

Перевірте стан проток стрижня клапана під сухарі. При виявленні слідів фарбування кромок проточок і зношування циліндричної частини замініть клапан.

Замініть олійні ковпачки незалежно від їх стану.

Перевірте стан тарілок пружин. Замініть пластини значним зносом опорних канавок під весну.

Встановіть усі зняті деталі та вузли головки блоку циліндрів у послідовності, зворотній зняття.

Примітка Перевірте герметичність клапана. Встановіть його в головку блоку разом із пружинами та сухарями.

Після цього покладіть голову бічного блоку і заповнити керосин у канал, закритий клапаном.

Якщо протягом 10 хв гас не проникне в камеру згоряння, клапан вважається герметичним.

Завжди замінюйте нові прокладки головних циліндрів, впускну трубку (приймач) та вихлопного колектора, оскільки навіть двигун видаляється навіть зовнішньо пошкоджених прокладки, можуть бути сильно стиснуті і не забезпечить ущільнювальну пломбу.

Затягування з’єднань без динамометричного ключа

Коли динамоключа немає і для затягування використовується саморобний пристрій або безмін, потрібно вираховувати зусилля. Рекомендований момент у посібнику вказаний у Ньютоні на лічильнику, а ваги випускають значення в кілограмах. Важливо знати параметр кгс·м, який розраховується за такою формулою:

кгс·м=»m/L,» де кгс·м – кг сили на метр, m – значення на вагах, L – відстань від центру болта до кріплення ваг.

Отже, формула для визначення бажаної сили посилення в кг, якщо відомо, що це значення в Н:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS