Заміна нафти в автоматичній коробці передач Voltron VW Sharan. Глорії

Тема: Заміна масла передачі в основній передачі автоматичної коробки передач 01N. Звіт про фото.

Привіт усім! Я представляю вам звіт з фотографіями для заміни масла передачі в основній передачі автоматичної коробки передач 01N на VW Passat B5. Багато (включаючи продавців нафти в автомобільних магазинах) не знають, що в цій скриньці використовуються два типи олій. ATF (G052162A2, необхідний об’єм 5,75 л) виливається в саму коробку в основній передачі. Масло передачі (G052145S2 Необхідний об’єм 1 л).

Я хочу одразу сказати, що я змінив нафту на профілактику. Отже, менше “води”, ми йдемо до бізнесу.

Для виконання цієї процедури нам не потрібен ям \ lestas \ lift. Усі дії виконуються на асфальті за допомогою гнізда. Нам потрібне бажання, невеликі інструменти, нова олія. ​​це природне, а півтори години з курцями. Плюс вам знадобиться бродячий для перекачування та заповнення масла в коробку. Я зробив собі шприц з гнучким шлангом (дуже зручна річ, це вже було корисно сто разів).

Я купив Mannol Extra Getriebeoel 75W-90 GL4 \ GL5 Synthetic 1L. Форум-популярний Castrol Syntrans Transax 75W-90 GL4 та Mobil1 LS 75W-90.

Перше, що ми робимо. це моргання переднього лівого колеса та зняття його. Не забудьте підкреслити задні колеса, ну, ви самі знаєте =)

Потім вийміть пластиковий кожух, відкруті тут:

У нашій коробці болт злив / затоки трансмісійного масла в основній передачі розташований праворуч від лівого приводу:

Болт відкручений шестикутником у 17:

Він має магнітну шпильку для лову бруду / чіпсів та інших дурниць, що з’являється в маслі:

Я накачав старе масло з шприцом і злився в пляшку, воно вийшло біля літра:

Потім ми розбираємо шприц і піднімаємо його. Нам потрібна лише його частина.

Візьміть шприц і вставте шланг у отвір. Сам шприц повинен бути вищим, ніж коробка. Я знайшов стабільне місце на верхніх важелях. Налийте олію в шприц і зачекайте, поки вона просочиться в коробці. Додаємо. І так цілий літр:

Олія наливається приблизно на 30 хвилин. Тепер у вас є достатньо часу, щоб вивчити важелі, пильні, гальмівні шланги та прокладки.

Коли вся літр тече. Масля буде протікати по краю:

Це означає, що рівень передачі масла є нормальним:

От і все. Скрутіть болт, що виливається (для динамометричного моменту 25 нм), кріпіть пластиковий кожух і покладіть на колесо.

.один. Основні перевірки та коригування автомобілем (A4AF3)

Натисніть на педаль гальма і перемістіть важіль автоматичної коробки передач послідовностей через усі положення (затримуючи його в кожній з них протягом декількох секунд), щоб заповнити весь контроль повітряної системи та гідротрансформатор автоматичної коробки передач, а потім встановіть важіль селектора до “n ”.

Перш ніж витягнути зонд зонду нафти, очистіть місце біля нього з бруду. Вийміть зонд і перевірте стан масла в контрольно.пропускній точці (ATF).

Якщо масло (ATF) в автоматичній коробці передач має палаючий запах, то це ознака забруднення з невеликими частинками зносу тертя оболонки елементів контрольної точки. У цьому випадку це може зажадати значного капітального ремонту коробки передач.

Нормальний рівень олії в автоматичній коробці передач (ATF) повинен бути в діапазоні “примітки” масляного зонда. Якщо рівень нижче вказаного, поділіться маслом для автоматичної коробки передач (ATF) до нормального рівня.

Якщо рівень масла (ATF) в автоматичній коробці передач нижче нормального, то масляний насос зафіксує масло разом із повітрям, що призведе до утворення бульбашок і піноутворення масла в гідравлічній системі. Це зменшить робочий тиск у контрольній гідравлічній системі, що, в свою чергу. Якщо рівень масла (ATF) в автоматичній коробці передач більший за звичайний, то через обертання шести планетарних механізмів відбудеться рясна пінопласт (ATF), що в результаті призведе до тих же наслідків Випадок низького рівня нафти (ATF) в автоматичній коробці передач. В обох випадках бульбашки повітря є причиною перегріву, окислення олії (ATF) та відкладень лаку, що вимикає клапани, муфти та виконавчі механізми. Піноутворення також призводить до випромінювання нафти (ATF) через автоматичну кабіну передач автоматичної коробки передач, яка помиляється для витоків.

У разі основного ремонту автоматичної коробки передач або роботи автомобіля в важких дорожніх умовах, заміна масла в автоматичній коробці передач (ATF) та масляний фільтр необхідна. Процедура заміни масла в автоматичній коробці передач (ATF) описана нижче. Потрібно пам’ятати, що в автоматичній коробці передач використовуються лише спеціальні масляні фільтри.

Ви можете використовувати установку для швидкої заміни масла (ATF) в автоматичній коробці передач (шарм рідини ATF). Якщо такої установки немає, замініть масло (ATF) в автоматичній коробці передач, як описано нижче.

Через хвилину після початку двигуна слід заглушити. Якщо вся нафта (ATF) просочилася раніше цього моменту, то двигун повинен бути негайно заглушений.

Вийміть зливну пробку на нижній частині картера автоматичної передачі та злийте масло (ATF) з масляного підводного човна.

Перевірте наявність забруднення в зливаній нафті (ATF). Якщо автоматична коробка передач заповнена маслом (ATF), є більш номінальним об’ємом, знову нехай вона витікає з масла з коробки передач.

Замініть фільтр автоматичної коробки передач зовнішнього масла. Зі значним забрудненням нафти (ATF) перевірте стан автоматичної коробки передач внутрішнього масла.

Підключіть шланг автоматичної коробки передач і надійно встановіть зонд для вимірювання масла на місці. Перед встановленням масляного вимірювального зонда очистіть місце біля нього з бруду.

Перемістіть важіль автоматичної коробки передачі послідовно через усі позиції, а потім встановіть його в положення “n”.

Переконайтесь, що рівень масла в автоматичній коробці передач (ATF) знаходиться в “холодному” (“холодна автоматична коробка передач”) зонд вимірювання масла. Якщо рівень нижче вказаного, тоді поділіться необхідною кількістю масла для автоматичної коробки передач (ATF).

Проїжджайте на певну відстань на автомобілі, щоб температура масла (ATF) досягла нормального робочого значення (70–80 ° C), а потім знову перевіряйте рівень масла в автоматичній коробці передач (ATF), яка повинна бути в “примітках” Діапазон (“Тепла автоматична коробка передач”).

Зніміть збірку повітряного фільтра, потім за допомогою спеціального інструменту (ланцюгова клавіша масляного фільтра тощо.П.) Зніміть фільтр автоматичної коробки передач масла.

Після зняття фільтра за допомогою тканинних рукавиць або ганчірків очистіть поверхню коробки передач з масляного спрею для автоматичної коробки передач (ATF), бруд тощо.П.

Змастіть невелику кількість чистої нафти для автоматичної коробки передач (ATF) поверхню кільця прокладки нафтової автоматичної коробки передач (рис. 3.47).

Автоматична коробка передач Audi / VW 09A / 09B. JF506E

5-крокова автоматична коробка передач 09a \ 09b (відповідно до класифікації Jatco. JF506E) У 1999 році японський Jatco розробив для європейського ринку машин для переднього колеса з двигуном до 3.8 л. Перша ластівка бюджету 5-ступінчаста автоматична коробка передач Джатковського, яка використовується в автоматиці як надійна та невибаглива альтернатива дорогій AW55-50 від AISIN та ZF-5HP19-24.

Після декількох «шліфувальних» модифікацій, його активне життя розпочалося з 2001 року, його почав ставити Nissan. Як re5f01a та mazda як ja5a.el. Найбільше, ця машина знайдена під німецькою назвою 09a \ 09b на VW, Audi. І під «дівочим» ім’ям jf506e. В англійському ягуарі та землевері.

Американський Ford спробував цю машину для європейського Mondeo та Galaxy (як 5F31J). І японці до останнього встановлення цієї машини на Nissan (Altima, Quest) та Mitsubishi (Eclipse, Galant) агрегують з 6 циліндровими двигунами.

У нас JF506E переважно в англійських машинах Jaguar X, Rover, Frelander, рідше. На німецькому гольфі, Борі, Джетті, а ще рідше його можна знайти на португальських сидінь Альгамбра та Audi A3. Максимальний крутний момент паспортом. до 350 нм.

Масло. Тип G 052 990 Виливається лише 9 літрів. Для часткової заміни вам знадобиться добре. 4-5 літрів (відрізняються за різними намірами). До типу нафти є невибагливим, існує багато якісних замін для оригінальної нафти. Хоча нафта не потребує заміни відповідно до паспорта, рекомендується регулярно перевіряти його після 100 Ткм і змінювати, як тільки масло втратило прозорість. Після запуску 150 TKM майстри рекомендують встановити зовнішній фільтр тонкого масла (нижче). Лежа з заміною масла зазвичай призводить до раннього капітального ремонту з перегородкою.

Теплообмінник має досить великий запас продуктивності охолодження, але через 5-7 років він засмічений носінням і часом погіршує свої характеристики, що призводить до перегріву коробки. Він замінюється на встановлення зовнішнього радіатора через адаптер замість теплообмінника (133998).

Ремонт віку JF506E полягає у заміні витратних матеріалів гідротрансформора, заміни прокладок Velocye, пакетів тертя або весь набір, фільтр, гальмівна стрічка.

Фільтр 09a \ 09b/jf506e з металевою сіткою замінюється на перегородку коробки і доступні три модифікації:

Виберіть докори. Клацніть клавішу зліва.

Типовий ремонт автоматичної коробки передач JF506E (09а)

нафти, автоматичній, коробці, передача

РЕЗУЛЬТЕЛЬНІ КУЛЬНИК ЗАМОВИХ ТА ТЕМ (Вело-комплект) для німецьких автомобілів найчастіше замовляються у Atok-133002b.

Для Mazda-Ford однаково часто замовляйте рептивації від пресі та трансфладу з поршнями або аттоцерами без поршнів. 133002a. Якість цих колекціонерів тривалий час не викликала скарг майстрів.

Клаконня з гірською олією зазвичай включає заміну всього набору тертя. 133003. Власники тушкування змінюють спалені аути з низьким 133108. 133126. Для повної перегородки WEMKIT (133007) упорядкується фільтрів та гальмівна стрічка. При насосному насосному масляному ущільнювачах також наказано замінити насос 133034.

У випадку, коли тертя спалювали, а накладки тертя були насичені спалюванням олії, вона змінюється і

Частіше беруть високоякісні неорагальальні. Рідше. Борг Ворнер.

У половині капітального ремонту ви повинні змінити соленоїди, коли очищення не вирішило проблему. Синоїди в JF506E працюють як група, коли деякі соленоїди відповідають за включення пакету та інші. для перемикання “м’якості”. Також рівномірно групуйте та розвивайте свій ресурс.

Один соленоїд EPC змінюється на капітальний ремонт бюджету. # 133435a. Він виробляє свій ресурс трохи раніше, ніж решта. І його заміна обіцяє на деякий час до неминучого капітального ремонту.

Другий соленоїд у черзі для заміни VW. 133421 (2-4 гальмівний обов’язок) з регуляторним опором: 2.6. 3.2 ом.

Майстри з капітальним ремонтом ящиків, які пройшли понад 200-300 Ткм, зазвичай змінюють весь набір соленоїдів 9 шт. 33420. дати стандартну гарантію на півроку.

Чим вище робочі температури і довше працюють у брудній олії, тим швидше зношуються ущільнювачі, а за ними стоять соленоїди, які не мають сітчастого фільтра. Синоїди та набори соленоїдів різні у Ford-Mazda та VW/LR.

Усі проблеми електриків пов’язані з перегрівом та “голодуванням нафти”, спричиненим недостатнім охолодженням АТФ через теплообмінник. Слід зазначити, що у Ford.Mazda JA5A.EL має систему охолодження, а налаштування комп’ютера TSM точно і гідроблок з соленоїдами подають без регуляторного ремонту довше. Зазначена проблема трапляється частіше на машинах Volkswagen і рідше. Ягуар-ровер.

Ривки, удари та ковзання. Симптом неправильної роботи соленоїдів та гідравлічних стадій.

Проблеми виражаються при жорсткому перемиканні швидкості. У розширених випадках не очищення плити із заміною прокладок гідроблока (133320) та соленоїдів не допомогли, йому потрібно було замінити гідрофлока 33740.

Одна з причин відмови гідру. Живлення з брудною олією та котушкою (клапан регулятора тиску TC) контролює зчеплення зчеплення GDT. Далі. Ланцюгова реакція, пов’язана зі швидким забрудненням нафти фрикційним гідротрансформером, бруд починає їсти решту каналів та електриків-санклапани.

На якій машині встановлено 09А/09b. JF506E

1) Підключіть манометр для вимірювання лінійного тиску масла в системі гідравлічної автоматичної коробки передач до порту на корпусі автоматичної коробки передач. (Див. Схему зліва “Заміна масла).

5) Натисніть педаль гальма і передайте важіль передачі в положення D.

Тримаючи пресовану педаль гальма, швидко притисніть педаль газу до зупинки (повне отвір дросельної заслінки двигуна) і врахуйте свідчення тахометра та манометра. Свідчення манометра повинні збільшуватися до значень, зазначених для тесту на швидкість стійла в таблиці зліва.

8) Аналогічно тест на швидкість стійла проводиться для всіх інших положень важеля передачі (крім P і N).

Після кожного вимірювання швидкість зупинки повинна повторити пункти 7)

Примітка: Якщо після тесту на швидкість стійла у всіх положеннях важеля передачі (крім P і N), було виявлено ковзання в складках кліпів тертя в деяких передачах, то часто часто можна визначити несправний пакет за допомогою таблиці повороту на гальмах та тертях для перевіреної автоматичної коробки передач.

Наприклад, ковзання відбулося в положеннях R (задній прохід) та D. Включивши гальма та тертя, ми визначаємо, що один загальний елемент використовується для включення цих програм, наприклад, переднього зчеплення (зчеплення вперед). Якщо тапочки відбувалися в цих програмах, можна повірити з достатньою впевненістю, що це тертя несправне.

Audi / VW 09G, 09K, 09M / AW TF60-SN, TF-61SN, TF-62SN

Перша в світі 6-ступінчаста автоматична коробка передач 09G (TF60-SN. Відповідно до класифікації Aisin Co). З 2003 року він використовується майже для всіх автомобілів на передній колеса Volkswagen та Audi (A3, A4 та TT) з двигуном 1.4. 2.0 л. (Mini Cooper, Skoda Fabia, Polo. повний список. тут)

Розроблений японською компанією Aisin за умовами довідкових VAG, який взяв на себе дизайн та конфігурації електриків, ECU та агрегацію з двигунами свого автомобіля. Відповідно до класифікації BMW, можна назвати модифікацію міні.купера: BMW GA6F21WA.

09G P оцінюється на крутний момент до 280 нм.

Після запуску в 09 г та доопрацюваннях підрозділи (за залізом) 09K та 09 м були випущені. який почав використовуватися з двигунами до 3.5 літрів (TF-62SN.61SN, Passat, Superb, Transporter). У ремонті існує багато інших модифікацій, які відрізняються переважно електриком та конструкцією гідроблока. Через те, що коробка пройшла «руки», у неї є багато імен, таких як AW6VWF1 тощо, де німецькі інженери внесли зміни (на електрика) щедрою рукою.

Паралельно в 2003 році у виробництві було запущено модифікацію спорідненого 6-ступінчастого приводу на задньому колесі 6-ступінчастості 09D (TR60SN).

Ця родина з 6-ступінчастої автоматичної коробки передач була розроблена японським AISIN у співпраці з німецькою VAG (ауді-волксвагенськими групами), яку можна вважати співавтором, відповідальним за роботу комп’ютера-EBU та соленоїдів із гідрохлорлом. І це не зовсім зрозуміло: кого вважати відповідальними за невдачі TF60-SN. Німці або досі японці? Як завжди, надійність дизайну більше пояснюється обліковим записом AISIN та проблемами з раннім ремонтом. “Заслуга” німців.

Пілотна модель 09G (TF-60SN) була згорнута на пару років на Mini (наприклад, 6F21WA) та після вдосконалень у 2009 році. почали використовуватися для Skoda Superb та Saab 9’3. З 2013 року було випущено друге покоління цього кулемета з переробленим гідроблоком та соленоїдами, і 09G стало масово встановлено з 2014 року на Yeti, Rapid, Polo, Octavia III, Superb II.

Решта автовиробників встановили розширену модифікацію 09K (крутний момент до 400 нм). Майстри привласнили її ім’я TF-61SN. (В Автомарі, класифікація AISIN TF62. або TF61 рідко використовується. Німецькі назви 09 є більш зручними та поширеними. )

09k вперше протестовано на поло, гольфу та транспортеру. У 2004 році, коли основні “дитячі” структури були усунені, вони почали розміщувати його в рідкісних місцях, Skoda Octavia, Fabia та Rumster та на пасатах по всьому світу, в тому числі в Росії. А з 2005 року цей кулемет виграв китайського Ford Mondeo та British Mini Market, а решту Volkswagen (Touran, Sharan, Tiguan, Jetta) та родині Скоди.

До 2006 року було розроблено варіант цієї коробки (09 м), яка була встановлена ​​з 3 більш потужними в залізі.2l конвеєр VW. Для всіх.приводний привід Passat 3.6 літра Ця модифікація автоматичної коробки передач називається німцями як 09 м, запасні частини для яких пов’язані з 09k. Знятий крутний момент. до 450 нм.

Коробка чутлива до “правильного” рівня масла ATF, який перевіряється при t = 40 ° ± 5 ° на рівні переливної трубки в піддоні (більше). Зі зміною масла фільтр зазвичай не змінюється, лише коли коробка перестарається.

Для машин з різними розмірами інженерного простору та з різними гідро.вибуховиками були розроблені власні металеві фільтри з металевою сіткою:

Фільтр коляски. з металевою сіткою має кілька підмодифікацій. 134010. для невеликих піддонів (з 2003 року.) та 134010b. З глибокою парканом (з 2005 року.). Найпоширеніший у замовленнях. Оригінальні фільтри не користуються популярністю у майстрів давно, лише неорігінальний, який з нульовим відсотком шлюбу виробляється провідними фабриками материкового Китаю та Тайваню. Змінюються, коли коробка переповнена і з спаленою олією.

А з 2014 року фільтр почав виконуватись у пластиковому корпусі з фетром. 134010h. (ліворуч)

Фільтри з металевою сіткою регулярно обслуговуються для 200-300 Ткм, але у випадку тертя тертя до заліза, рефрактерний клейовий шар потрапляє в масло, що засмічує сітку фільтра і навряд чи промиваються дуже сильними розчинниками. І при встановленні старого фільтра у відремонтованій автоматичній коробці передач із збільшенням температури масла до 120-150 °, ці смоли знову промиваються з фільтра до масла і осідають у каналах гідроблопа та соленоїдів.

У вікових автомобілях соти теплообмінника критично забиваються. І після перегріву та спалювання зчеплення зчеплення зчеплення клейка основа тертя потрапляє в ці вузькі соти. Гаряча олія осідає в цьому клеї з часом, а теплообмінник вже служить “додатковим масляним фільтром”.

Така дошка практично не вимивається з сот і критично знижує характеристики теплообмінника.

Тому майстри рекомендують, з ремонтом 09 г із спаленими тертями, замінити теплообмінник зовнішнім радіатором. Встановіть адаптер/адаптер на радіатор. (Найчастіше є 2 типи: круглий і прямокутний праворуч). А зовнішній радіатор охолодження масла вже підключений до адаптера. Докладніше. ось.

У вікових машинах із зовнішнім радіатором, господар після перегородки встановив зовнішній фільтр тонкого очищення. 100019 ,

Такий фільтр допомагає зберегти чисте масло та радіатор та зменшує швидкість зносу вузлів. Особливо це рекомендується для всіх вікових машин, в яких стандартний крупісний фільтр має металеву мембрану сітку, а не виготовлений з фетру.

Крім того, конструкція фільтра багажника має додатковий магніт, що містить частку заліза. Докладніше. ось.

Коробка чутлива до правильного рівня олії. Масло перевіряють при температурі 40 ° ± 5 °, коли двигун. З точки зору рівня в контрольному відкритті піддону, масло повинно злегка просочитися з нього. Когда оригинальное немецкое масло по приличной цене найти трудно, то после капремонта заливают или оригинальное масло от Айсин. Toyota T-IV або “не оригінал” з мобільних пристроїв. 3309. В деяких модифікаціях в останні роки вони перейшли на “зимову” нафту, як Toyota WS.

Виберіть докори. Клацніть клавішу зліва.

Типові місця ремонту 09G (TF-61SN \ TF-60SN):

Типовий капітальний ремонт сімейної передачі 09. це перегородка та заміна (за винятком фільтра) Velolkt, набір тертя (або повний набір Masterkit 134007), набір поршнів і втулків з усім набором (обов’язково змінюйте насосна втулка):

Зменшені комплекси нафтових ущільнювачів та прокладок 09G. 34002a приблизно еквівалентні за якістю та складом для всіх наборів: atok-presijn-transter. Найчастіше вони замовляють аток, це відповідає точності. За 09 тис. Та 09 м місце проведення збираються тут. 134002.

З набором прокладок та нафтовими ущільнювачами (Velolkit) вони майже завжди замовляють разом. Набір із 4 поршнів 34008, що складається з пари поршня \ фіксатора для проблемного зчеплення: K2 (C2) та фіксаторів K1 та K3.

Тут усі пакети працюють у інтелектуальному “режимі ковзання”, а тертя, просочені фруктами, спрацьовуємо поштовхи або ковзання, що призводить або до незручного перемикання, або до швидкого зносу вузлів.

Художня література пакету K2 була модифікована, тому вам потрібно уточнити кількість тертя K2 134100, перш ніж замовити набір 134003. 55 зубів або 60.

Наступний випадок раннього ремонту триває. Збірка насоса (134500).

Завдяки нерівномірному зносу блокування з’єднання GT та пов’язаних з ними вібрацій, вісь зламана, поверхнева стружка. це стирання, втулки насоса 134034 виявляються.

Ця проблема була вирішена, встановивши підшипник замість рукава, але при нас це часто призводить до того, що власник ремонту був змушений змінити весь насос на підшипник (лише BU. 134500).

Проблема посилюється, якщо водій занадто часто з’єднує режим прослизання GT з Kikdown.

Набір втулків 5 шт. # 134030a. Тип ремонту 09 г, пізно до операційного столу. Найбільш зламаними та популярними в заміні є втулки: Сонячна передача 134052. Задня кришка (134066), насос (134034) та рукав пакету K3 (C3). Для задньої кришки навіть ремонтний рукав вивільняється, якщо сидіння сильно зламане тривалими вібраціями.

Проблеми починаються з гідротрансформору-замок увімкнено з ковзанням з 3-ї швидкості, якщо педаль потопається до ударних падінь. У той же час, блокування тертя замок активно стирається, забруднює масло твердим і клейовим порошком. Ця агресивна суспензія потрапляє в канали гідроблок та соленоїдів, засмічує котушки, не дозволяє пружинам і соленоїдам працювати, носить тефлонові кільця. Висловлений у ударах, затримуючи пакети та вимкнення, існує різниця між роботою в холодному та гарячому олії.

2.й етап. Плунники та клапани клинуть і не мають тиску масла в одному з мішків, витоків і форми переповнення масла в зношених місцях, а тиск у пакетах зчеплення критично знижується (спочатку. У пакетах K2 (C2) тертя зі сталевими дисками. 134100. 134120. Право і С1). Те, що вже виражається в зносі (горіння) зчеплення зчеплення, а коробка “не тягне”. Тефлонові кільця з брудною олією змінюються частіше, ніж інші гумові прокладки та кільця (134199)

Проблеми з гідроблок найчастіше викликаються забрудненням та зношеними акумуляторами. Пластина очищається, а прокладки гідроблоки змінюються (134320)

Якщо це не допомагає та виявлено детективних клапанів, то батареї також змінюються: 15741-14K (134741b). Ремонтний клапан має ущільнення, яка продовжує термін експлуатації клапанів у брудній олії. Поршень. Універсальний і підходить для всіх аізінських гідроблінів 6-крокових кулеметів. Заміна його вирішує проблеми з ковзанням зчеплення, затримки в комутації. Якщо це не допомагає, вони переходять до перевірки та відновлення соленоїдів.

Перша “дитяча хвороба” 09G:. Сонячні втулки передач. # 134052. E, олія в піддоні каламутна, і в ньому є жовта стружка, то причина, швидше за все, їсть втулки сонячної шестерні (задня передача сонця 34614)

Причина пов’язана з тим, що цей структурно завантажений вузол не отримує мастила. (схема зліва)

Кожен раз, коли власник VW натискає на газ на підлогу, завантажуючи холодну передачу максимум, сонячні шестерні перевантажені і годинники K1 (1-2-3-4) починають горіти. Після 2006 року, коли програмісти VW редагували режими прискорення, майстри почали забувати про цю проблему.

Перш за все, майстри перевіряють виявлення тертя (134100) та сталеві колеса (134120) вже згаданого зчеплення K2 4-5-6 (C2). Зазори в пакетах впливають на якість перемикання та зносу заліза. (ліворуч. розрив у пакетах)

У спаленій сумці ви повинні змінити. Поршень К2 (С2) та фіксатор 134980.

Майже те саме часто змінює фіксатор K1 # 134984. Причину цієї проблеми вирішується шляхом заміни рукава задньої кришки корпусу: # 134066.

Починаючи з 2014 року, ця поршнева K2 сталь (як у 20 столітті) виготовлена ​​з алюмінію із заміненими гумовими кільцями.

Рідше, витратні матеріали пакету K3 горять. 134106. 134126.

Відкриття та діагностика іноді вимагає заміни (або ремонту), які розробили ресурс соленоїдів. Варто перевірити проводку та контакти електриків.

Змініть 6 ШІМ фізіологічних електрорегуляторів SL 5pcs. (, 283, 282, 92, 93) 1 Соленоїд TSS (1). Іноді вони вирішують замінити втулки соленоїдів. 136419.

Ці лінійні (ШІМ) соленоїди, що проходять через себе, весь потік брудних та гарячих олій провалюється першим. Тайвань та США (Rostra) встановили виробництво найпопулярніших соленоїдів для заміни на 09 г \ tf60-SN.

Вкладення

Досвідчений

Я сам задав питання, я відповідаю, мабуть, у полях немає спеціалістів, або вони не їдуть сюди, або вони не хочуть відповідати! один. На новій передачі: QDM Автоматична коробка передач AQ160-6F 09G Два коди фільтрів: 09G325429E та 09G 325 429D-вони взаємозамінні. Ви можете купувати без вагань і покласти будь.які! З першим запитанням. все просто! 2. Рідини відповідно до коду G055025A2 та G055540A2 в принципі змішані. Є стаття, де майстер боксу, Юрій пише, що він змішав їх від 1 до 1, хоча він зробив це на коробках старого.стилю при встановленні додаткового радіатора, щоб знизити опір. Але чи можна залити 1 до 1 у нову коробку з новим витонченим фільтром (старий дешевий). залишається питання! У старому: фільтр. це просто решітка, у новому. цілий пристрій. Можливо, тому Ваг придумав для нього меншу кінетичну в’язкість. Т.Е. В принципі, G055025A2 та G055540A2 можна змішати (ніщо не закипить, не вимкнеться тощо.D.), але як автоматична передача нового типу після часткової заміни з втекле масло. питання? Ті, хто має позитивний досвід заливання G055025A2 у новій автоматичній коробці передач AQ160-6F 09G-Дайте мені знати.

Зробіть самостійне переливання масла в автоматичній коробці передач. Автоматична передача Volkswagen Sharan 2000-2006 Дизель 1.9 L TDI MINIVAN Автоматична коробка передач (AUT.) 2003

Елементарний Ватсон, оскільки двигун невеликий, погані гази вентиляції картера, величезний кластер у невеликому просторі. Це захворювання всіх маленьких автомобілів.

Масло в автоматичній коробці передач взагалі не змінюється, зазор коробки крутиться, його промивають, фільтр змінюється і масло наливається в юта.

Не можу влаштуватися. чим брудніший фільтр, тим краще він очищається. Це аксіома (інша річ. ризик голоду нафти)

Спочатку захист нафти фарбував, а потім зняв його. Наступного разу, більш розсудливий, будь.Але вам не потрібно виливати масло у фільтр, t.до. Коли він скручений, частина розлита, і навіть при запуску утворюється пробкова пробка, t.Е. нафта. Більш складніше вилити насосний фільтр на насос.

Шановний автор. Ви, як правило, цілий Далекий Схід під’їжджає до автомобілів Toyota офіційно не призначені до Росії? Це половина всіх російських громадян. Чи рекомендації Toyota для нашої країни вам не знайомі?

Що задуматися, я не міг змінити зчеплення 3 рази на двигуні M54 на руці, вони забули взяти його, це сміттєзвалище з двома маховиками.мами! принаймні на коробці великими літерами, а логотипи були пофарбовані!

3 літри дизеля достатньо для 150 тис. Км, через систему впорскування, ремонт якої дорожчий, ніж контрактний двигун. Бензин 3.5.

Коробка Jatco 404E іноді ковзає, вона б’є на світлофори, з частковою зміною масла (смердає від спалювання та чорного кольору). Як знайти фахівця, щоб вжити заходів для ремонту? Планує їздити на машині щонайменше 10 років.

Доброго дня, Сергій!Потрібна порада.Renault Sandero 2013.Був витік з остіна шру внутрішнього.Замінив масляну ущільнення все в комплекті.За день така історія.Витік нафти.Що може бути?Чи може витік із не закритого затискача або смаком.Якщо це було знайдено, будь ласка, коментуйте.Заздалегідь дякую.

Моя машина Mercedes 124. це 104 гібрид, коробка перестала працювати назад, потім почала їхати вперед на нейтралі?

Чи потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач?

Ви, напевно, чули про такий термін, як автоматична коробка передач “нижньої білизни”. Дуже часто багато служб керуються цим, хто не знає, як/не хочуть займатися заміною нафти в передачі. Насправді, згідно з усіма міжнародними стандартами та правилами, заміна масла в автоматичній коробці передач (ATF) та фільтру потрібно кожні 50.000-60.000 км. У цьому випадку власник автомобіля піднімає собі питання.”І яку заміну мені потрібна? Частковий або повний?Що.

Часткова або повна заміна масла в автоматичній коробці передач?

Часткова заміна (оновлення ATF) здійснюється без промивання автоматичної коробки передач. Для такої роботи в середньому потрібно 4-5 літрів і півгодини часу. Нова олія змішується зі старим, а робота коробки стає більш гладкою. Багато автомобілістів вважають, що краще здійснити виключно повну заміну ATF, з промиванням системи та переміщенням старої рідини. Ми не виконуємо мети заробляти якомога більше на наших клієнтів, але попереджаємо про можливі проблеми, і ми рекомендуємо в деяких випадках лише часткову заміну.

Наприклад, якщо пробіг автомобіля більше 100.000 км., А масло в коробці ніколи не змінювалося, тоді така заміна може негативно вплинути на роботу автоматичної коробки передач, аж до повної збої. У транспортних засобах з твердим відсутністю це пов’язано з тим, що при повній заміні трансмісійної рідини з промиванням автоматичної коробки передач різні відкладення промиваються по всій системі, яка засмічується масляними каналами, і без нормального охолодження коробки досить швидко вмирає. У цьому випадку для максимальної заміни старої нафти. 2-3 часткові заміни з інтервалами 200-300 км повинні бути зроблені. Це, безумовно, не буде порівнянним із повною заміною ATF, але відсоток свіжої рідини становитиме 70-75%.

У яких випадках повна заміна ATF?

Усі вищезазначені проблеми не стосуються власників автомобілів, які кожні 50.000-60.000 км. здійснено регуляторну заміну нафти в передачі. У цьому випадку повна заміна нафти в автоматичній коробці передач дозволяє коробці служити вірою та правдою, і збільшує свій ресурс на 150-200%.

Чому температура ATF настільки важлива і як вона пов’язана з заміною.

AISIN 09G Автоматична коробка передач (M, K), яка встановлюється на автомобілях Volkswagen, має особливість перегріву. Тому для деяких моделей, таких як Volkswagen SS, встановлюється додатковий радіатор автоматичної коробки передач.

Зі збільшенням температури ATF, що перевищує 105 градусів Цельсія. Залежність від графіка:

нафти, автоматичній, коробці, передача

Графік показує такі наслідки впливу температури:

  • Рідина утворює лак. рідина утворює лак
  • Печатки Гарден. тюлені затвердіють (якщо російські, то тюлені затвердіють)
  • Пластини зчеплення ковзання. ковзаючі пластини зчеплення (зчеплення)
  • Ущільнювачі та зчеплення вигоріть, рідина утворює вуглець. ущільнювачі та муфти вигоріть, рідина утворює вуглець

Основною причиною відмови автоматичної коробки передач 09G є перегрівання рідини передач, і вона відома вже більше 10 років. Особливо з коробкою KGV у парі з 1 двигуном 1.8 TSI. Єдиний спосіб позбутися забрудненого ATF. замінити.

Як уникнути перегріву

Два способи: не їдьте і не переробляйте систему охолодження. Реконструкція системи. це не дешеві підприємства. Необхідно також розуміти, що доцільно це зробити, коли серйозні проблеми ще не почалися в коробці.

Що ATF

Оскільки всі продукти від роботи автоматичної коробки передач залишаються в ній і накопичуються, своєчасна заміна ATF продовжить термін експлуатації передачі. Але не думайте, що при своєчасній заміні рідини передачі VW ви можете потонути на підлогу без наслідків. Наслідки будуть відповідати графіку перегріву.

нафти, автоматичній, коробці, передача
нафти, автоматичній, коробці, передача

Під час заміни ви можете використовувати оригінальну рідину або аналог (зліва на фотографії). Аналог для старих ящиків (автомобілів приблизно до середини 2016 року) ATF повинен відповідати специфікаціям JWS3309 або відповідно до специфікації Toyota T-IV (номер VAG G 055 025 A2). Для нових Toyota WS або JWS3324 відповідно (номер VAG GUM 055 540 A2). Наприклад, Mobil ATF 3309 буде аналогом для автоматичної коробки передач першого покоління.

Чи потрібно змінити сітчастий фільтр

Фільтр, встановлений заводом виробником на автоматичній коробці передач, може бути залишений, після промивання. Новий фільтр не дорогий, тому його заміна не буде зайвою.

Коли змінювати ATF на Volkswagen (не офіційні рекомендації)

Автоматична коробка передач 09 г першого покоління на Volkswagen Cars, які мають додаткову систему охолодження в передачі, один раз на 60 000 тонн.км. Для 1,6 двигунів рекомендації будуть однаковими. На інших двигунах кожні 30-40т.км.

Автоматична коробка передач 09 г другого покоління 60т.км з видаленням піддону або 30т.км, не знімаючи піддон. Заміна фільтра на 90 т.км.

нафти, автоматичній, коробці, передача

Рекомендації AISIN 20 T.км

Коли зняти коробку коробки?

Під час заміни ATF на полях першого покоління (де фільтр є сіткою), піддон обов’язково видаліть, очистіть, промийте фільтр або змініть його на новий. Якщо замінити його без зняття, особливо на великих пробіжках, то новий АТФ змиває осад і підніме його в гідроблок. Це може призвести до несправності. Після прибирання ви можете зробити другий або більше пробігу.

В останньому поколінні автоматичної коробки передач є фільтр синтетичних волокон. Він, на відміну від простої сітки, дуже добре справляється зі своєю функцією. Тому на новій автоматичній коробці передач ви можете зробити масло до яскравого стану, не знімаючи піддон. Потім вийміть і очистіть піддон, замініть фільтр.

Часте запитання: Покладіть поле в нейтральне положення?

Для нової автоматичної коробки передач існує концепція автоноутворень, яка працює через кілька секунд після зупинки. Тому для цієї автоматичної коробки передач питання вже не є актуальним. Слід зазначити, що цей варіант не працює вручну.

Для автоматичної коробки передач першого покоління включення нейтральної під час тривалої зупинки, в спекотну погоду, дозволить додатково не підвищувати температуру ATF. Тому, з довгою зупинкою з цього поля, це буде простіше.

Під час наливання масла для трансмісії після ремонту передню головну передачу слід заповнювати повільно і рівномірно протягом принаймні 5 хвилин, поки масло не почне мерехти через нижній край отвору для наповнення масла.

Тривалість заповнення щонайменше 5 хвилин необхідна для рівномірного розподілу масла в коробці передач.

Ну, десь це йде. Якщо ви не робите цього деякий час із секундомір. І 30 хвилин як автор теми. це щось подібне.

Люди кажуть мені, як змінити масло в коробці автоматично? Passat B5 99G, 1,8.Турбо Americos! Я не знаю, що там є))), природно, щоб змінити його самостійно))

Тепер хтось отримає lule за те, що не використовує пошук.

Для клапана знадобилося 120-150. І він злив трубку з крапельця- набагато тонше)) танцюючи близько 20 хвилин, покажучи її і так, і цього було недостатньо))

Усунення олії з основної коробки передач. це як тягнути двигун плит на дев’ять. Один витягується через 5 хвилин, а другу за півтори години. Тут ви не можете запропонувати конкретний алгоритм дій. Це на рівні інтуїції. Coda, ти думаєш, що ти більше нічого не можеш дістатися звідти, але ти вирішиш спробувати востаннє, і повний шприц висмоктується. І тому кілька повторень.

Ну, десь це йде. Якщо ви не робите цього деякий час із секундомір. І 30 хвилин як автор теми. це щось подібне.

Тепер хтось отримає lule за те, що не використовує пошук.

Усунення олії з основної коробки передач. це як тягнути двигун плит на дев’ять. Один витягується через 5 хвилин, а другу за півтори години. Тут ви не можете запропонувати конкретний алгоритм дій. Це на рівні інтуїції. Coda, ти думаєш, що ти більше нічого не можеш дістатися звідти, але ти вирішиш спробувати востаннє, і повний шприц висмоктується. І тому кілька повторень.

Чорт, ну, я вибачаюся, звичайно, але я тут новачок, покукаю ніс, я не можу знайти!)) Автоматична коробка передач 5tt efp, двигун ATF