38 -річний Toyota Land Cruiser BJ40 акуратно відновлений

Рідкісний 1982 р. Toyota Land Cruiser BJ40 позашляховик акуратно відновлений на відео

Toyota Land Cruiser. легендарний транспортний засіб. Старше покоління позашляховиків Land Cruiser дуже популярні серед колекціонерів автомобілів. Ми побачили кілька відео.реставрації та модифікації позашляховиків в Інтернеті. Деякі з цих позашляховиків дуже часто зустрічаються, а деякі дуже рідкісні. У Пенджабі манія за старовинні або класичні джипи. це більше, ніж будь.яка інша держава. Існує багато семінарів та гаражів, які спеціально працюють над відновленням та модифікацією джипів та позашляховиків. Вони навіть роблять власні конструкції для клієнта. Тут у нас є одне таке відео, де семінар акуратно відновив модель Land Cruiser 1982 BJ40 4 × 4 позашляховик.

Відео було завантажено PB7modifiers Hoshiarpur на їхній канал YouTube. Роботи з реставрації на цьому земельному крейсеру були виконані лише модифікаторами PB7. Серія BJ40 Land Crusier надзвичайно рідкісна в Індії. В Індії може бути лише близько 100-150 одиниць. Коли власник цього позашляховика наблизився до семінару, він був повністю демонтований, і більшість частин іржавіли. Він хотів, щоб вони відновили позашляховик назад до його первісної форми. Він не шукав модифікацій, але хотів відновити його в первісній формі.

Це було викликом, оскільки знайти деталі та панелі для 38.річного позашляховика було важко. Багато панелей мали стільки шкоди, що їм довелося повністю виготовити панелі, які виглядають точно так само. Фари, індикатори повороту. це оригінал. Семінар навіть гарантував, що вони знайшли оригінальні гвинти Toyota Land Cruiser для цього проекту. Вони повністю розірвали позашляховик і відновлювали його, щоб переконатися, що немає проблем. Навіть у шасі позашляховика було в ньому трохи іржі. Все це було виправлено перед початком реставраційних робіт.

Оскільки це був дуже старий транспортний засіб, отримувати значки та монограми на позашляховику було завданням. Було багато варіантів післяпродажного продажу, але якість цих не відповідала позначці. Пошукувавши дуже довгий час, вони взялися за оригінальні логотипи та застрягли на ньому. Двері на цьому позашляховику були пошкоджені поза ремонтом, тому їм довелося виготовити. Те саме було з B-стовпом. Підлога позашляховика була відремонтована, а для захисту його від іржі наносили покриття Line-X, щоб захистити його від іржі та подряпин.

річний, toyota, land, cruiser

Для цього проекту також був придбаний абсолютно новий оригінальний інструментальний кластер Land Cruiser BJ40 Land Cruiser. Позашляховик все ще отримує оригінальні сталеві диски, які закінчені білими. Позашляховик отримує однакове запасне колесо, і він встановлений на розщепленому хвостом. Всі задні ліхтарі оригінальні і були відновлені для цього проекту. Сидіння. це запасні одиниці, але вони були перероблені. Єдиний шматочок сучасної технології, яку гараж встановив на цьому земельному крейсері. це, мабуть, гідропідсилювач керма. Вони згадують, що їм не довелося багато працювати над встановленням гідропідсилювача керма живлення.

річний, toyota, land, cruiser

Позашляховик, помічений тут. це Land Cruiser позашляховика BJ40, а це означає, що це позашляховик на дизелі, він працює від 3.0 літрового дизельного двигуна, і він поєднується з 4-ступінчастою ручною коробкою передач. Після реставрації автомобіль був повністю пофарбований у тінь сірого кольору, який, мабуть, був оригінальним кольором, в якому прийшов позашляховик. Приходячи до часу, модифікаторам PB7 знадобилося майже півтора роки, щоб завершити цей проект, оскільки було важко отримати вихідні продукти.

SOURCE

річний, toyota, land, cruiser

Image:www.cartoq.com