Моделі Kia та Hyundai конкурують з м’язовими автомобілями з усіх неправильних причин

Моделі Kia та Hyundai конкурують з м’язовими автомобілями з усіх неправильних причин

Дешевші Hyundais та Kias зараз конкурують з м’язовими автомобілями та розкішними позашляховиками, але не так, як хотіли б корейські виробники. Натомість ці дешевші корейські моделі викрадаються за все більш високими тарифами, і Страховий інститут безпеки автомобільних доріг оприлюднив інформацію з 2021 страхового претензії, які підтримують це.

Ми вже знаємо, що моделі Kia та Hyundai стали сумно, щоб їх легко вкрасти, і це не допомогло низкою хак.соціальних медіа, що показують хитрі особи, як скористатися цим. На модельні роки 2015-2019 рр. Претензії на крадіжки для Кіаса та Хюндайса як група були майже вдвічі більшими, ніж для всіх інших виробників автомобілів.

моделі, hyundai, конкурують, язовими, автомобілями

IIHS

Використовуючи дані аналізу Інституту даних про втрати автомобільних доріг, було встановлено, що багато моделей KIA та Hyundai цього віку не мають електронних іммобілізаторів. IIHS повідомляє, що, серед інших транспортних засобів цього віку, електронний іммобілайзер є стандартним для майже на них.

“Наші попередні дослідження показують, що втрати крадіжок транспортних засобів знижуються після введення іммобілізаторів”. сказав старший віце.президент HLDI Метт Мур. “На жаль, Hyundai та Kia відстали від інших автовиробників, щоб зробити їх стандартним обладнанням.Що

Навіть ще на автомобілі, що виробляються за 2000 модельного року, іммобілізатори вже були стандартними на 62% цих транспортних засобів. Ця кількість зросла до 96% у 2015 році, але вони були стандартними лише на 26% Kias та Hyundais.

моделі, hyundai, конкурують, язовими, автомобілями

Kia

моделі, hyundai, конкурують, язовими, автомобілями

Kia

Це цікавий упущення з боку корейських автовиробників, які, як правило, не відомі тим, що скупили на функції, будь то безпека чи комфорт. Однак питання покращилися в 2022 році. Навіть найдоступніший кросовер Hyundai, місце проведення, тепер постачається з іммобілайзатором як стандартне обладнання. Станом на листопад 2021 року, насправді, кожен Hyundai має цю особливість, і всі моделі KIA також роблять.

Для автомобілів 2019-2021 року в модельному році транспортний засіб з найвищою частотою претензій-це Dodge Charger SRT Hellcat, а потім Dodge Charger V8. М’язові машини вже деякий час були націлені на злодіїв, тому це не стає чудовим сюрпризом. Першим корейським транспортним засобом у цьому списку для цих останніх модельних років є Kia Rio.

На іншому кінці спектру транспортні засоби з найнижчою частотою претензій. це модель Tesla Model 3 та Tesla y. Teslas не тільки важко проникнути і вкрасти, але часто мають функції безпеки, які заважають злодіям випробувати свою удачу в першу чергу.

моделі, hyundai, конкурують, язовими, автомобілями

Hyundai

моделі, hyundai, конкурують, язовими, автомобілями

Hyundai

І Кіа, і Hyundai заявили, що їхні транспортні засоби відповідають федеральним стандартам, і хоча це може бути правдою, це буде мало втіхи для клієнтів цих транспортних засобів, які, можливо, уникали втрат, якби іммобілайзер був обладнаний.

“Наші транспортні засоби були націлені на узгоджені зусилля на соціальних медіа”. заявив Hyundai у заяві. Кіа підкреслив, що “злочинці шукають транспортних засобів виключно оснащені сталевим ключем та системою запалювання”, а “більшість транспортних засобів Kia в Сполучених Штатах оснащені ключовою системою FOB та кнопкою” Це робить їх більш складними для крадіжки.

Остання статистика 2022 року показує, що крадіжки корейських моделей не сповільнилися, з чотирма крадіжками або спробою крадіжок на день у Гранд.Рапідс, штат Мічиган, між 1 травня по 7 липня. Якщо ви володієте старшою корейською моделлю без іммобілайзера, може бути розумним встановити підрозділ, щоб запобігти найгіршому. Hyundai також співпрацює з місцевими відділами поліції, щоб захистити вразливі моделі з набором безпеки. Вони будуть доступні для придбання наступного місяця.

моделі, hyundai, конкурують, язовими, автомобілями

Kia

моделі, hyundai, конкурують, язовими, автомобілями

Kia

SOURCE

Image:carbuzz.com