ASTON MARTIN DB5 Trunt Car піднімається 2.9 мільйонів на шістдесят років концепції благодійних аукціонів Джеймса Бонда

Три моделі Aston Martin збирають більше 3 фунтів стерлінгів.5 мільйонів на благодійні організації на шістдесят років аукціону Джеймса Бонда

Автомобіль DB5 реплік досягає 2 фунтів стерлінгів.9 мільйонів у Крісті в Лондоні, приносячи користь довіри принца та підтримці благодійного фонду принца Уельського благодійного фонду, що допомагає спецслужбам та спецназам Великобританії

Лондон, Великобританія: Автомобіль Rellica Aston Martin DB5, розміщений за короткий час померти (2021), зібрав 2 922 000 фунтів стерлінгів за добрі справи на благодійному аукціоні на Крісті, щоб відсвяткувати 60 років фільмів про Джеймса Бонда.

Одна з трьох спеціальних моделей Aston Martin, що входять до багатомільйонного благодійного аукціону, репліка DB5, подарована Астоном Мартіном Лагондою.

Цей трюк.автомобіль. один із восьми виключно побудованих та розроблених Астоном Мартіном, щоб не померти, кожен автомобіль однозначно модифікований для їх індивідуальної ролі на екрані. Автомобіль DB5, що продається на репліках, продається на функціональних гаджетах Крісті, включаючи обертову цифрову номерну табличку, висувні фари, кулемети, що спливають, та вистріли з бомбардувальників.

aston, martin, мільйонів, шістдесят, концепції

У фільмі DB5 представлений у захоплюючій послідовності погони, керованою Джеймсом Бондом (Даніелем Крейгом), з Мадлен Суонн (Леа Сейду) біля нього через Матера, Італія. Автомобіль демонструє свої неймовірні динамічні можливості, коли пара проїжджає з великою швидкістю через місто, щоб позбавити своїх переслідувачів, перш ніж Бонд розгортає приховані кулемети.

Доходи від аукціону DB5 принесуть користь довірі принца до його роботи з молодими людьми; Благодійний фонд принца Уельського на підтримку благодійних організацій, що допомагають служити та колишні члени Великобританії розвідувальних агентств; та три благодійні організації, що підтримують службу, та колишні члени Великобританії спец.

Марек Рейхман, виконавчий віце.президент і головний креативний директор Астона Мартіна, сказав: “Астон Мартін неймовірно гордий тим, що є частиною ДНК Джеймса Бонда, і ми раді відсвяткувати цей 60.річчя з продажу справді унікальної моделі Aston Martin, яку ми створили Немає часу померти. Фантастично, що продаж цього спеціального автомобіля тепер дуже принесе користь декількома добрими справами, які близькі до нашого серця, граючи нашу власну роль у давній традиції франшизи Джеймса Бонда, що підтримує благодійні причини.

aston, martin, мільйонів, шістдесят, концепції

Присутні актори облігацій Далі Бенсала та Саманта Бонд, аукціон також побачив продаж 1981 року Aston Martin V8, який керував Даніелем Крейгом як Джеймса Бонда в найкоротші терміни померти. Емблематична модель, яка була найшвидшою чотиримісною виробничою машиною свого дня та першим справжнім «суперкар», схожа на те, що використовується у фільмі про Бонда 1987 року, «Живі денні світлі».

Пожертвується Eon Productions, Aston Martin V8 отримав 630 000 фунтів стерлінгів на підтримку роботи УВКБ ООН, агентства з питань біженців ООН.

На аукціоні також був продаж випуску Aston Martin DBS Superleggera 007, одного з 25 прикладів, створених Астоном Мартіном, щоб відсвяткувати включення автомобіля в найкоротші терміни померти. Із унікальною табличкою з травленими підписами від продюсерів Майкла Г. Вілсон і Барбара Брокколі та актор Лашана Лінч, яка керувала такою ж моделлю Астона Мартіна, як Номі у фільмі, автомобіль зібрав 403 200 фунтів стерлінгів на підтримку Королівського фонду принца та принцеси Уельської.

aston, martin, мільйонів, шістдесят, концепції

На аукціоні в прямому ефірі було розміщено 25 лотів, що містять транспортні засоби, годинники, костюми та реквізити, багато з яких стосуються 25.го фільму про Бонда, не встигаючи померти, а останні шість лотів, що пропонують кожного з шести акторів, які зіграли Бонда. Інтернет.продаж із 35 лотами, що охоплюють 25 фільмів, триває до дня Джеймса Бонда 5 жовтня 2022 року. 60.річчя світової прем’єри першого фільму про Джеймса Бонда доктора. Ні в 1962 році.

aston, martin, мільйонів, шістдесят, концепції

SOURCE

Image:www.conceptcarz.com