VW переглядає наступний список після успіху Porsche IPO

VW переглядає наступний список після успіху Porsche IPO

Volkswagen хоче забити якомога більше грошей.

Після місяців консультацій та важкого планування, група Volkswagen успішно перелічила Porsche 29 вересня, а виробник спортивних автомобілів торгував на Франкфуртській фондовій біржі. З глобальними ринками в дещо спіральній низхідній спіралі, ніхто не очікував, що Porsche виконає так, як це було. Акції піднялися на 3% протягом декількох годин після торгівлі.

Як результат, Volkswagen розігрався приблизно в 9.3 мільярди від первинного публічного розміщення (IPO), більшість з яких будуть переведені в інвестиції в електрифікацію. Тепер, за словами Рейтерс, Німецький гігант грає з ідеєю плавання акумулятора на фондовому ринку.

перегляд, наступний, список, після, успіху

Вольксваген

Арно Антліц Volkswagen повідомив публікації, що в найближчі роки може відбутися список Powerco, коли автовиробник замислюється над тим, щоб у найближчі роки замислювався над новими партнерствами.

“Ми не виключаємо IPO батареї, але фінансова гнучкість, яку ми сьогодні виграли, дозволяє нам ще більше зміцнити свою роботу в батареї. Тоді ми розглянемо додавання стратегічних партнерів пізніше “. сказав він.

Різні чутки припускають, що Audi може бути наступним брендом VW Group Premium, щоб потрапити на фондовий ринок, але Антліц відхилив це як Hearsay. “Наступним проектом є стратегічні партнерські стосунки або потенційне IPO акумулятора. Наразі я не можу сказати.Що

перегляд, наступний, список, після, успіху

Вольксваген

Відповідно до звіту, VW встановив близько 20.3 мільярди вбік, щоб інвестувати в батареї, при цьому Powerco взяв на себе відповідальність за дослідження, видобуток та виробництво акумуляторів. Німецький автовиробник має великі цілі на найближче майбутнє, які включають в себе безперешкодування Tesla з престолу EV.

За словами Антліца, Volkswagen сподівається досягти вищого кінця його 7-8.5% результати прибутку від операційних прибутків, незважаючи на різні проблеми з постачанням, що стоять перед компанією, що базується на Вольфсбурзі. “Мета. зменшити витрати і все ще пропонувати доступні автомобілі для Volkswagen”. додав він.

Європейські показники інфляції, однак, можуть стояти на шляху до цього.

перегляд, наступний, список, після, успіху

Вольксваген

Це інша історія тут, у США, де Volkswagen представив ще більш доступний ідентифікатор.4 варіант. Локально побудований EV тепер доступний для 37 495, що робить його одним із більш досяжних електричних кросоверів на ринку. З заохоченнями ціна просто вискочується під позначкою 30 000.

Незабаром до нього приєднаються посвідчення особи. Buzz та Id. Aero Sedan, обидва з яких є важливими глобальними транспортними засобами для компанії. Якщо Volkswagen хоче досягти успіху в Америці, цим новачкам, що працюють на батареї. Бренд вже займається великою кількістю бізнесу на найбільшому світовому автомобільному ринку, Китай, де він продав 92 700 EV у 2021 році.

перегляд, наступний, список, після, успіху

Вольксваген

SOURCE

Image:carbuzz.com