Думка Toyota Tundra вирівнюється, щоб стати королем позашляховиків Австралії

Думка: Toyota Tundra вирівнюється, щоб стати позашляховим королем Австралії

Зірки вирівнюються для Toyota Tundra, яка могла побачити, як майбутній пікап піднявся на вершину австралійських графіків продажів. Бен Захарія пояснює.

Шматки закладаються, щоб вивести Toyota Tundra на ринок в Австралії, з аномально великою кількістю оціночних транспортних засобів, які будуть виготовлені до того, як вибирають остаточне зелене світло відомим начальникам компанії в Японії.

думка, toyota, tundra, позашляховиків, австралії

Австралія має довгу любовну справу з Toyota, вибираючи Hilux як найпопулярніший транспортний засіб в країні протягом шести років поспіль, тоді як Landcruiser протягом десятиліть залишається найкращим вибором для авантюристів та народних країн.

думка, toyota, tundra, позашляховиків, австралії

Але терміни прибуття тундри могли б побачити, як зірки вирівнюються, щоб він став фаворитом позашляховиків.

думка, toyota, tundra, позашляховиків, австралії

Ці цифрові візуалізації художника Феоттл дають уявлення про те, що ми можемо очікувати в австралійському кущі в найближчі роки.

думка, toyota, tundra, позашляховиків, австралії

Ram 1500 вже довів, що є здорове (або нездорове, як деякі будуть стверджувати) бажання з американськими повнорозмірними підйомами в Австралії, прокладаючи шлях для принесення Шевроле Сільверадо до наших берегів.

Далі у списку прибуття-Ford F-150, який, безумовно, канібалізує деякі продажі з другого найпопулярнішого транспортного засобу в Австралії, нещодавно оновлений Ford Ranger Ute.

Але це позашляхові дані Toyota Tundra, які могли б побачити продажі браконьєрства з серії Hilux, Landcruiser 70, і особливо серії LandCruiser 300-з яких вона тісно пов’язана.

І серія Tundra, і The Landcruiser 300 засновані на архітектурі Toyota “TNGA-F”, при цьому пікап оснащений з тими ж 3.5-літровий двійник-турбо гібридний бензин V6 PowerTrain, знайдений у варіантах LandCruiser, що продаються на закордонних ринках, випускаючи 352 кВт та 790 нм.

В той час як Австралія отримує лише 3.3-літровий дизельний двигун Twin-Turbo V6 у серії 300, негібридна версія 3.5-літровий бензин V6 пропонується в преміум-класі Lexus LX600.

Для покупців, які наполягають на дизелі, 70 серії та 300 серій Landcruisers все ще будуть пропонуватись, але влада, універсальність та економіка, запропонована в гібридній тундрі, безумовно, перемагають багато на бензинову потужність. а також дальність руху більш ніж за те, що рухається більше ніж за те, що рухається більше одного 1240 км претендував на водіння на шосе.

Двигуни осторонь, здібності Тундри позашляховик можуть побачити, як вона стане улюбленою авантюристами соціальних медіа та телевізійними особистостями в неділю вдень, відводячи ландкрути, що перебувають у Уте, до минулого.

Тундра користується тим самим приводом, що і серія 300, з 10-ступінчастою автоматичною та низькою діапазоном, а також безліччю шерстів, призначених для того, щоб дістати вас туди, куди ви їдете.

То чому б Тут не стали улюбленим Баром чи Шевроле? Нещодавня поїздка по пустелі Сімпсона побачила один новий Сільверадо серед піщаних дюн, з жменькою Рамс (і навіть одного F-250), що нависає навколо Бірдсвіля, що дозволяє припустити, що їх популярність на сцені зростає.

Однак у цих транспортних засобів немає десь поблизу того ж мережі дилерів, з якими може похвалитися Toyota Australia.

Майже в кожному великому місті Австралії є дилер Toyota, що робить перспективу володіти тундрою набагато привабливішою для фермерів та тих, хто перебуває у сільській та віддаленій районах.

Любов Австралії до модифікації наших машин також принесе тундру, що не шкодить, завдяки великій кількості компаній у США, що розробляють та виробляють деталі післяпродажного продажу на чотири колеса та «бунтар», як вони люблять називати. Ми, як правило, називаємо це “гастролями”.

Тундра може приїхати так само, як любов Австралії до американського повнорозмірного пікапа досягає лихоманки, допомагаючи втілити полум’я культурної зміни, що призводить до того, що вони здійснюють великий укус із регулярних продажів подвійного капелюха.

Як ти гадаєш? Чи стане Toyota Tundra фаворитом, коли вона прибуде в Австралію?

SOURCE

Image:www.drive.com.au