1960 року Астон Мартін DB4 реве назад до життя

Реставраційні роботи виконують Hilton Moss і оснащені новими 4.2-літровий двигун та срібна робота з фарбою Біро.

1960, астон, март, життя

Британський Марк Астон Мартін робить одні з найрозкішніших автомобілів у світі, і багато з них навіть визначають епоху. Деякі з знакових моделей, що виїхали зі штаб.квартири. DB4 також міцно поставив Астона Мартіна на карту як постачальник тонких автомобілів ручної роботи.

Бренд Aston Martin має довгу історію, що датується 1913 роком, коли Ліонель Мартін та Роберт Бамфорд заснували її. Лише після Другої світової війни Марка вступила у відомість під новим власником Девіда Брауна. Британський промисловець розрізав зуби на своїй сімейній компанії з виробничої компанії з виробничої коробки передач, перш ніж навчатись створити власну тракторну компанію. Після того, як натрапив на рекламу для спортивної автомобільної компанії за 30 000 фунтів стерлінгів, він купив її, а решта. це історія.

З першою появою на автосалоні в Парижі 1958 року DB4. прекрасний показ британської інженерної майстерності в поєднанні з італійськими чутливістю. Вхід цього чудового автомобіля миттєво став новою дитиною на блоці і змагався проти таких домашніх імен, як Ferrari, Maserati та Bugatti. Йому вдалося вирізати свою нішу і сісти за стіл.

Пронизаний спадщиною, що триває майже 70 років, будь.який DB4 заслуговує на збереження, щоб його спадщина тривала. Але чи не було б це вражати, якщо автомобіль з минулого отримає нову оренду життя і має свої двигуни, як це знову приймає дороги? За допомогою реставраторів світового класу, таких як Hilton Moss, 1960 року Aston Martin DB4 відремонтований з нуля з кожною гайкою та болтом до коліс та даху.

Нова розпилювача фарба срібла Біроса робиться для заміни оригінального зеленого, а його інтер’єр також був капітальний ремонт, щоб відповідати його новому зовнішньому вигляді. Окрім щойно встановленої шкіряної оббивки, DB4 оснащений електромоложним колесом електричним живленням, нагрітою задньою лобовою скром, електронним годинником та аудіосистемою в стилі періоду, який може бути підключений до музичного плеєра.

Потужність Aston Martin DB4. це 4.2-літровий силовий агрегат Oseli, який майстерно освітлений, збалансований і перетворюється для роботи на безоплатному паливі. Чотириступінчаста коробка передач Девіда Брауна перебудована з інтегрованим Overdrive, забезпечуючи водію заспокійливого класичного відчуття автомобіля. Щоб провести більш приємний досвід водіння, поворот і рулон транспортного засобу зводиться до мінімуму з більшою анти-ролл-баром для кращої стабільності під час круїзу.

1960, астон, март, життя

Говорячи більше про цей проект, засновник Hilton Group, Пітер Хілтон сказав: “Aston Martin DB4 не тільки має зіркові зірки з зірками, але й може похвалитися філософією дизайну, яка встановила б прецедент для знакової моделі, яка буде слідувати. Я та вся команда в Hilton Moss мають честь мати можливість відновити такого гіганта британського моторного моторного моменту до своєї колишньої слави та продовжувати нашу видатну спадщину відновлення деяких найкращих автомобілів у світі.”

SOURCE

Image:www.luxuo.com