Позов на позов про клас Рам, поданий у Техасі

Каркамплани.COM: Скарги на автомобілі, проблеми з автомобілями та інформація про дефекти

У позові про акції класу в Техасі стверджується, що модулі ABS та інші компоненти є несправними.

2 жовтня 2022 р.-позов про акції з класу оперативних класів стверджує, що власники та орендодавці Техасу керують небезпечними 2017-2018 Рам 2500 та 2017-2018 Рам 3500 Вантажівки.

Вантажівки нібито оснащені несправними одиницями гідравлічного контролю (HCU) та модулями антиблокувальної гальмівної системи (ABS), які нібито спричиняють невдачу системи ABS, круїзного контролю та тяги.

Троє позивачів, які подали до суду, стверджують, що збої сталися, оскільки ці компоненти були побудовані з несправними матеріалами.

Позов про акції класу RAM включає:

“Усі жителі Техасу, які володіють, володіють, орендуючи або орендували модель 2017-2018 RAM 2500 транспортних засобів та 2017-2018 Ram 3500 транспортних засобів, придбаних або здані в США та його територіях.Що

позов, клас, поданий, техасі

Позивач Техасу Джейсон Вілсон володіє 2018 Ram 2500, але влітку 2021 року він каже. Дилер підтвердив, що модуль ABS потрібно замінити, і позивач заплатив 936.49 для заміни.

Техаський позивач Роберт Кренек володіє 2018 року Ram 3500, але влітку 2021 року попереджувальне світло на вантажівці RAM почав висвітлюватися і. Механік сказав, що модуль ABS слід замінити, а потім дилер підтвердив результати. Позивач каже, що йому довелося заплатити 296.18 Витрати на оплату праці на заміну.

Техас позивач Дональд Акрідж володіє Ram 2500 2018 року, але в квітні 2022 року у вантажівці почали виникати проблеми. Він каже, що вантажівка “періодично шумить і відображає попереджувальне повідомлення про абс автомобіля та повідомлення, що вказує:” Сервісна електронна гальмівна система.’

Позивачі стверджують, що вони отримали вантажівки Ram набагато відрізняються від вантажівок, які вони вважали, що купують.

Позов щодо акцій класу RAM. ABS TSB

У позові про акції класу зазначається.”

TSB радить дилерам FCA HCU, а модуль ABS може бути обслуговується як окремі компоненти., Але попередня версія дилерів TSB направляла на заміну HCU спочатку, а потім тестування вантажівки.

Електронний блок управління повинен був бути замінений, якщо після тестового драйву оперативна пам’ять все ще не мала функціонуючого АБС.

У позові про акції в класі стверджується, що, хоча Chrysler знав про проблеми з модулем ABS, жодних відкликання не було видано, а клієнти можуть застрягти за оплату дорогого ремонту та заміни.

позов, клас, поданий, техасі

Позов на клас Ram був поданий у U.S. Районний суд для Східного округу Техасу: Вілсон та ін., v. FCA US LLC та ін.

позов, клас, поданий, техасі

Позивачі представлені Стеклером Уейн Черрі Лав, PLLC та Barnow та Associates, P.C.

SOURCE

Image:www.carcomplaints.com

позов, клас, поданий, техасі