Заміна масла в варіаторі teana j32

Очисний етап заміни масла Nissan Teana J32

Для того щоб деталі швидко не зношувалися, слід їх вимити. Отже, вимити потрібно піддон і начистити магніти. Також необхідно вимити місця, де проводилися роботи. корпус і гніздо фільтра. Фільтр-грязевик дуже важливий, тому його потрібно обережно вимити, особливо акуратно варто звертатися з гумовим колечком, і продути нутрощі. Слід замінити забруднене фільтр маслоохладителя на новий.

Після цього необхідно встановити нову прокладку піддону, заміна якої не є обов’язковою. При бажанні годі й заново її і залишити колишню, так як вона придатна і для повторного використання. Але варто враховувати, що ніяких герметичних засобів використовувати не потрібно. Головне збирати все в колишній вигляд, не допускаючи ніяких забруднень.

Сумарно при подібній заміні зливається приблизно шести літрів рідини. З цієї причини, після повного складання необхідно залити 6 літрів нової, використовуючи шланг з лійкою. Вливається рідина через трубку щупа.

Що таке варіатор

Варіатором зазвичай називають вариаторні коробку передач, яка служить для автомобіля безступінчатим коробкою передач, що забезпечує плавність коефіцієнта передач в тій області, яка є робочою для транспорту. Також її називають постійно змінюється трансмісією, частіше СVT.

Головною перевершує рисою варіатора, якщо порівнювати її з іншими, є результативність експлуатації потужності двигуна за допомогою найкращої оптимізації навантаження на машину разом з оборотами колінчастого вала. За допомогою цього принципу паливо чудово економиться без зайвих витрат. Варто врахувати, що при відсутності інтервалів в обертових моментах досягається висока зручність при русі автомобіля.

Варіатор обмежений по потужності, і тому його встановлюють виключно в легкові автомобілі. Але так як машинобудування прогресує, то їх діапазон поступово розширюється. Єдиним мінусом даної коробки передач є в її складності будови.

Існує безліч різних типів воротарів, але частіше за інших використовуються лише. кліноременний і тороідний. Деякі варіаторниє коробки передач пристосовані для певних марок машин, тому вони отримали свої власні назви. Наприклад, варіатор для Nissan називається Xtronic.

Лічильник старіння

У наш час встановлені норми, при яких масло в варіаторі необхідно замінити при перевищенні значення величини 200000. Під час технічного обслуговування фахівці спостерігають за значенням на лічильнику. Якщо ж воно буде дорівнює числу, відповідному нормі, то заміна мастила не проводиться. Але в реальності жодна варіаторная коробка передач не дослужує до подібних значень. Вона виводиться з ладу вже при 60000 і повинна проводитися заміна її або ж роботи по ремонту. Головне пам’ятати, що профілактичні заходи і дбайливе ставлення з машиною не спричинять серйозних проблем за собою і не погіршать становище. При будь-якому дивному звуці слід незабаром звернутися за технічною допомогою в автосервіс, де фахівці допоможуть усунути різну проблему.

При дотриманні всіх рекомендацій заміна змащуючого речовини в вариаторе Nissan Teana буде проведена успішно. Головне пам’ятати, що якщо немає можливості замінити масло або ж привести в порядок лічильник старіння в порядок, то існує безліч автосервісів, які покликані, щоб допомагати автомобілістам в будь-яких проблемах. Заміна мастила в вариаторе Nissan є однією з простих процедур, яку може здійснити кожен автолюбитель.

Робота і особливості варіатора Nissan Teana

Пристрій цієї коробки передач має такі складові частини, як: механізм, при якому від двигуна відмежовується варіатор і забезпечується передача крутний момент, власне сам CVT і система, що управляє всією його роботою.

У вариаторной коробці передач від Nissan Xtronic використовується одне з найпоширеніших сполук двигуна і безступінчатим трансмісії, яке здійснюється за допомогою гідротрансформатора. Він гарантує довгу службу варіатору, роблячи обертання плавними.

Важливо пам’ятати, що шкоди не буде нанесено лише в тому випадку, якщо заміна рідини в Nissan Teana реалізується без помилок. Деякі автомобілісти воліють довірити свої машини в руки фахівців, але частіше багато хто намагається зробити цю процедуру власноруч. Для того щоб заміна була незатруднітельним і простий, нижче пропонується спосіб проробляє цей роботи.

Заміна масла в варіаторі Nissan Teana J32

Автомобілісти нинішнього століття спантеличені тим, як проводиться заміна змазує рідини в агрегаті власної машини, адже з 2006 року автомобілі почали випускатися з варіаторной трансмісіями CVT. Багато власників Nissan Teana J32 сперечаються про те, що варто замінювати рідину в вариаторе, і як це здійснити. Якщо підходити до вирішення питання з багатьох сторін, то можна сказати, що нове масло все ж краще старого, і воно не заподіє ніякої шкоди автомобілю, навіть, якщо заміна буде здійснена передчасно. Ні в якому разі, така заміна приносить виключно позитивні результати, так як не буде потрібно необхідності купувати новий варіатор.

ЗАМЕНА МАСЛА И ФИЛЬТРОВ В ВАРИАТОРЕ НА Nissan Teana II

ліземо вглиб

Проробивши роботу до цього моменту, слід відкрити кришку фільтра маслоохладителя, здійснюючи це за допомогою ключа-карданчика. Рекомендується використовувати цей інструмент тому, що один з цих болтів глибоко захований за корпусом очищувача, тому підступитися до нього не так просто, як до решти.

Тепер, коли кришка фільтра знята, потрібно відвести трубку в сторону, слідом за цим знімаючи гумовий шланг з неї.

Металеву трубку не потрібно відокремлювати від корпусу очисника, щоб її цілісність не була порушена. Оптимальним рішенням буде залишити її в первозданному вигляді.

Лише після цих виконаних дій можна продути внутрішність радіатора, роблячи це в один шланг, який веде до радіатора. При цьому варто не забувати, що з кінця другого шланга буде капати масло. Тому необхідно поставити під нього ємність або ж прикрити його який-небудь ганчіркою. В кінці втягається кільце ущільнювача.

Початковий етап заміни масла на Nissan Teana

Вихідною точкою є придбання потрібних для здійснення процедури запчастин:

 • прокладка піддону 31397-1XFD;
 • фільтр для охолодження масла 2824A06;
 • рідина HS-2 3 банки по 3 літри;
 • кільце для ущільнення фільтра;
 • шайби під зливні пробки.

Ці деталі необхідні для того, щоб зняти захист двигуна і відкрутити зливну пробку.

Нам постійно надходять запитання в коментарі що це за такі кошти “рідке скло”, і взагалі що за купа реклами по авто тематики зараз на ринку. У підсумку вирішили перевірити на практиці, на скільки це правда. Скажімо так, використовували 3 кошти. Одне засіб зарекомендувало себе так собі, після нанесення залишилося на цьому місці вигоріло пляма. Друге засіб, при нанесенні не показало зовсім ніякого ефекту.

Третє засіб SILANE GUARD, по початку так само відчувалося що не ефекту. але тим не менше після того як розчин побув на поверхні кілька хвилин, ефект був прекрасним. Звичайно, не так все красиво як рекламують.

Вели дискусію на місцевому СТО, сказали що кошти так, дієві, але їх потрібно застосовувати тільки згідно з інструкцією. А не як кому заманеться.

Виконуючи іншу роботу, будуть потрібні ці інструменти:

 • плоскогубці ріжкові (на 10);
 • кардан для плоскогубців.

Важіль коробки CVT при здійсненні заходів розташований в позиції D або P. Потім слід відкрутити зливну пробку і злити всю рідину, що знаходиться всередині неї. При цьому вона випорожнюється приблизно на 4 літри.

Після цього потрібно зняти шланг, який подає масло в радіатор, з металевої трубки, залишаючи другий недоторканим. Далі, знявши шланг, потрібно одягнути на металеву трубку іншого, направляючи його в яку-небудь посудину або обмотати ганчіркою, щоб рідина не забруднила все навколо. Слідом за цим необхідно завести мотор на 3-5 секунд і заглушити. Якщо все зроблено правильно, то з трубки потече рідина, приблизно 100 грам.

Використовуючи головку на 10, відкручується 18 болтів, до яких можна без праці підібратися. Після цього знімається піддон. Потім, відкручуючи ще 4 болта, знімаємо фільтр-грязевик. За корпусом очищувача, призначеного для охолодження палива, потрібно зняти болт, що тримає трубку, що йде від радіатора.

Заключний етап заміни масла Nissan Teana J32

Після всіх виконаних процедур з уливання рідини всередину заводиться двигун, який повинен прогрітися до його звичної температури. Можна перевіряти готовність мотора по вентиляторів, які відповідають за охолодження в салоні. Після третього спрацьовування, не зупиняючи двигун, міняємо по черзі всі положення селектора коробки CVT, при цьому слід затримувати важіль на 4-8 секунд. Потім потрібно перевірити рівень наповненою рідини, ставлячи важіль в положення P або N. Дуже важливо пам’ятати, що щуп витирається ганчіркою, виготовленої без ворсу.

Зараз, коли масло залито, можна проїхатися на автомобілі, бажано кілька кілометрів, щоб коробка розігрілася, і знову заїхати в гараж для зливу рідини, так як в минулий раз замінилася лише половина масла. Рідина зливається повторно через пробку протягом однієї години. Повертаємо пробку на місце, надягаючи зверху кільце ущільнювача, після чого заливаємо через неї 5-5,3 літра нової рідини, яка замінить вже 80% масла. Після виконаної процедури повторно проганяє автомобіль і перевіряємо рівень масла, який повинен бути на позначці B.

Потім, коли замінене масло було залито в Nissan Teana, необхідно перші дні вести контроль його рівня, щоб зайвий раз не турбуватися.

Як правильно і швидко залити нову трансмісійну рідина?

Клуб Nissan Teana

Яке масло вибрати для варіатора Nissan?

Масло в вариаторе Nissan крім мастила деталей, забезпечує температуру всередині системи. Рівень трансмісійної рідини, її якість. важливі параметри. Своєчасна заміна допомагає продовжити термін служби CVT.

Яке масло вибрати для автомобілів Nissan?

Оригінальна масло в варіатор Nissan має таке маркування: CVT NS-1, CVT NS-2, CVT NS-3. NS-1. синтетика першої генерації, призначена для безступінчатих коробок фірми Jatco. Її заливають в коробки автомобілів Nissan, випущених до 2006 року. Примера, Кьюб, Марч і ін.

NS-2 розроблялося для коробок Hyper CVT, що встановлюються на авто після 2006 року. Qashqai, X-Trail, Teana, Murano, Ноут і т.д.

NS-3 буде потрібно автомобілям 2012-2013 рр. випуску з безступінчатим КПП. Використовується для наступних моделей Nissan. Pathfinder, Teana, Serena, Альтіма.

Заміна масла в варіаторі або АКПП Nissan методом витіснення.

Заміна масла в варіаторі Nissan. Заміна масла в АКПП Nissan. Сертифіковане для повної заміни масла в наступних моделях Nissan; Juke (Джук), Qashqai (Qashqai), Micra (Мікра), Murano (Murano), Note (Ноут), Patrol (Патрол), Pathfinder (Pathfinder), Teana (Teana), Tiida (TIIDA), X-Trail (Х.Trail).

Останнім часом все частіше на ринку стає затребуваним своєчасне обслуговування і ремонт воротарів, так як

Своєчасне і правильне обслуговування воротарів подовжує термін експлуатації воротарів

Важливе значення має і умови експлуатації воротарів. Обслуговування варіатора зводиться до своєчасної заміни робочої рідини (масла CVT), бажано повного обсягу з промиванням, щоб прибрати з системи продукти зносу і забруднення

При заміні масла варіатора необхідно обов’язково замінити фільтр тонкого очищення і прочистити фільтр грубої очистки варіатора. Після цього обов’язково потрібно обнулити діагностичним обладнанням Консалт III міжсервісний пробіг масла варіатора.

У варіатора Nissan c 2006 року використовується оригінальна рідина Nissan NS. 2, випущена спеціально для автомобілів Nissan компанією Jatco.

Для воротарів останнього покоління JF016E / JF017E з 2013 року для заміни використовується спеціальний продукт Nissan NS. 3, який має поліпшені характеристики і повністю замінює масло Nissan NS. 2. При цьому масло Nissan NS. 2 не є замінником масла Nissan NS. 3.

Міжсервісний інтервал для заміни рідини CVT з 2014 року заводом Nissan і дилерами по обслуговуванню автомобілів Nissan визначається за показаннями діагностичного сканера Consult у вигляді спеціального показника зносу масла варіатора.

З досвіду діагностів Nissan цей показник не досягаємо протягом гарантійного пробігу автомобіля. Мабуть, політика Nissan спрямована на мінімальні витрати в межах гарантійного пробігу при експлуатації автомобілів Nissan. Але виходячи з фізики роботи масла варіатора і для збереження його як можна довше в справному робочому стані необхідна заміна масла кожні 60 000 км пробігу повністю методом витіснення 1,5. 2 повних заправних обсягу (в залежності від моделі від 10. ти до 18. ти літрів) або кожні 30 000 км частково (сервісний обсяг, в залежності від моделі від 2. х до 5. ти літрів).

Рекомендовані марки моторних масел

Японський автовиробник для двигунів на автомобілі Teana рекомендує використовувати оригінальні мастильні рідини Nissan, що відповідають вимогам;

 • за індексом API. з маркуванням SL або SM;
 • по ILSAC. GF-3 або GF-4;
 • за стандартами ACEA. з категоріями А1 / В1, А3 / В3, А3 / В4, А5 / В5, а також C2 і C3, призначеними для ДВС з каталізаторами і фільтрами саж.

Ще завод-виробник пропонує застосовувати моторні масла (ММ), відповідні сезону експлуатації по в’язкості (SAE), перевага віддається марці 5W30.

Для двигунів типів VQ25 і QR25 підходять багато сучасні сорти ММ від різних виробників, найкраще себе зарекомендували бренди:

 • Mobil;
 • Castrol;
 • Zic;
 • Valvoline;
 • Shell;
 • Mannol;
 • Xado;
 • Total;
 • Liqui Moly.

Для «ниссановских» двигунів 2.5 підходить напівсинтетичне і синтетичне масло, краще використовувати синтетику «ПАТ», але також непогано себе зарекомендувала і HC-синтетика.

Мінеральні ММ заливати небажано, так як вони відрізняються менш стабільними характеристиками, через що двигун погано заводиться на морозі, тиск масла падає до критично низьких значень в спеку, може збільшитися масляний витрата (угар).

Список масел, що підходять для двигунів Teana, досить великий, тому відзначимо лише деякі популярні марки 5W30:

 • Shell HX-8;
 • Mobil 1 X1;
 • Castrol Magnatec A5;
 • Valvoline Synpower FE;
 • Liqui Moly Special LL;
 • Shell Helix Ultra.

Також можна застосовувати деякі ММ вітчизняного виробництва, наприклад, Лукойл Люкс (синтетика), але в будь-якому випадку важливо використовувати якісні мастильні рідини. Щоб не попастися на підробку, купувати продукцію необхідно тільки в спеціалізованих торгових точках, при цьому непогано переконатися в наявності сертифіката у продавця

Щоб не попастися на підробку, купувати продукцію необхідно тільки в спеціалізованих торгових точках, при цьому непогано переконатися в наявності сертифіката у продавця.

Ниссан Теана 2.5 полная замена масла в вариаторе.

коли міняти

Період обов’язкової перевірки для масла позначений регламентом ТО Nissan в 15 тис. Км, а для заміни зазначений пробіг в 60 тисяч кілометрів. Ці рекомендації є актуальними, якщо автомобіль експлуатується в рамках позначених виробником умов.

Всім, хто змушений періодично давати машині не рекомендовані навантаження, перевіряти стан ATF і проводити діагностику несправностей варто частіше регламентних ТО 15 тис. Км.

Якщо автомобілю доводиться працювати в режимах поганий дорожньої прохідності, вагових навантажень або в особливому стилі управління, звертатися до фахівців Тех.Центра «Гараж» для діагностики несправностей і заміни масла варто частіше.

Порядок заміни масла в двигуні 2.5L Teana-2

Заміна масла в двигуні. проста процедура, яку може виконати практично будь-який водій в гаражних умовах при наявності оглядової ями або автопідйомника, і тут потрібно:

 • каністра з новим моторним маслом;
 • маслофільтр;
 • знімач для фільтра, можна замість нього використовувати лист крупнозернистою наждачного паперу;
 • ключ для відвернення зливної пробки піддону;
 • порожня ємність для зливу відпрацювання;
 • протиральна ганчір’я;
 • заливна воронка;
 • домкрат (бажано два);
 • запасні кліпси пластикової захисту (по можливості).
масло, teana

Знаходимо масляної фільтр. Він розташований праворуч від двигуна (якщо дивитися по ходу руху) під пластиковим захистом ременя. Кріпиться захист на 4 кліпсах. Щоб її прибрати, зручніше це робити без правого переднього колеса. Тобто мінус один домкрат.

Щоб старого ММ злилося, як можна більше, ліву сторону авто теж потрібно піддомкратити, щоб вона була вище правої. мінус другий домкрат.

Порядок дій при заміні масла в ДВС наступний:

 • ставимо машину на яму (підйомник), відкриваємо капот;
 • при наявності захисту двигуна демонтувати її не обов’язково, хоча зручніше працювати без неї;
 • домкрачувати ліву частину авто для кращого зливу відпрацьованого масла;
 • якщо двигун холодний, прогріваємо його до робочої температури;
 • на зупиненому двигуні в першу чергу знімаємо кришку маслозаливной горловини, прибираємо її в сторону;
 • підставивши знизу ємкість для відпрацювання, відкручуємо ключем пробку піддону;
 • зливаємо відпрацьоване масло;
 • відкручуємо знімачем або за допомогою «наждачки» м / фільтр, якщо утворилися масляні патьоки, витираємо їх дрантям. Використання викрутки не рекомендується, так як при пробитті фільтра можна пошкодити патрубок, що проходить поруч з ним;
 • чекаємо повного зливу відпрацювання;
 • за бажанням, через отвір для щупа за допомогою шприца на 20 мл. і приєднаного до нього патрубка відкачуємо старе масло, що залишилося в картері;
 • потім закручуємо пробку картера (зусилля затяжки. приблизно 3-4 кгсм) (по можливості прокладка змінюється на нову);
 • заливаємо нове ММ в безпосередньо в фільтр;
 • очищаємо посадочне місце;
 • змастивши гумовий ущільнювач, встановлюємо новий маслофільтр (спочатку від руки загвинчуємо до появи упору, потім докручуємо ще дві третини обороту або із зусиллям 1,5-2 кгсм);
 • закріпивши на холодці отворі воронку, ллємо свіже ММ, але не до кінця (залишаємо в каністрі десь 0,5-1,0 л), перевіряємо рівень по щупі.

Заправивши картер потрібною кількістю ММ (по щупі. вище нижньої і нижче верхньої позначки), закриваємо кришку м / з горловини, запускаємо мотор.

Після прогріву і зупинки ДВС вичікуємо близько хвилини, ще раз перевіряємо рівень, по необхідності додаємо масло в картер. Найоптимальнішим буде варіант, якщо масло на щупі буде трохи нижче верхньої позначки.

Переконавшись в успішному виконанні робіт, ставимо на місце захист картера ДВС, на цьому заміну масла в двигуні можна вважати завершеною.

Подібна процедура не вимагає спеціальних навичок, легко виконується навіть початківцями водіями, але, якщо у вас з’явилися сумніви, краще таку роботу довірити професіоналам своєї справи.

У доповненні корисно дізнатися як проводиться заміна масла в варіаторі Nissan Teana j32.

Модель варіатор JF015E (RE0F11A)

Встановлювався на автомобілі Nissan з обсягом двигуна 1.6: Juke F15, F15E; Qashqai J10, J10E, J11-1.2; Tiida C13; Sentra B17.

Що таке варіатор

Варіатором зазвичай називають вариаторні коробку передач, яка служить для автомобіля безступінчатим коробкою передач, що забезпечує плавність коефіцієнта передач в тій області, яка є робочою для транспорту. Також її називають постійно змінюється трансмісією, частіше СVT.

Головною перевершує рисою варіатора, якщо порівнювати її з іншими, є результативність експлуатації потужності двигуна за допомогою найкращої оптимізації навантаження на машину разом з оборотами колінчастого вала. За допомогою цього принципу паливо чудово економиться без зайвих витрат. Варто врахувати, що при відсутності інтервалів в обертових моментах досягається висока зручність при русі автомобіля.

Варіатор обмежений по потужності, і тому його встановлюють виключно в легкові автомобілі. Але так як машинобудування прогресує, то їх діапазон поступово розширюється. Єдиним мінусом даної коробки передач є в її складності будови.

Існує безліч різних типів воротарів, але частіше за інших використовуються лише. кліноременний і тороідний. Деякі варіаторниє коробки передач пристосовані для певних марок машин, тому вони отримали свої власні назви. Наприклад, варіатор для Nissan називається Xtronic.

Експертний рівень повної заміни масла варіатора Nissan

Юніон Моторс. найбільші 5-зіркові техцентри післягарантійного обслуговування Nissan. Ми щомісяця обслуговуємо близько 250 автоматичних трансмісій. У нас величезний досвід, навчені фахівці, найкраще обладнання, оригінальні трансмісійні масла Nissan, Shell, Castrol, Motul. Ми знаємо всі тонкощі і обслуговуємо варіатори Nissan Teana J32 на експертному рівні!

Навіщо і як правильно міняти масло в варіаторі Nissan

Виробники автоматичних коробок передач для автомобілів європейського та азіатського ринку ZF, Jatco, Aisin рекомендують проводити повну заміну масла АКПП кожні 40-60 тис. Км пробігу з очищенням піддону і заміною фільтрів. Трансмісійне масло старіє і окислюється при нагріванні і високих навантаженнях. Дрібні частинки зносу механізмів забивають фільтри і осідають на магнітах піддону. Не всі СТОА мають спеціалізоване устаткування, навчений персонал і можуть правильно обслужити АКПП.

масло, teana

При відсутності планового обслуговування АКПП / варіатора проблеми можуть наростати, як снігова куля:

 • Спочатку ривки і затримки перемикання передач.
 • Потім дорогий ремонт ??
 • В перспективі. заміна автоматичної трансмісії.

Повна заміна масла варіатора Nissan з промиванням піддону

Виробники автоматичних трансмісій ZF, Jatco, Aisin рекомендують проводити повну заміну масла варіатора кожні 40-60 тис. Км. пробігу. Трансмісійне масло старіє, окислюється при нагріванні і високих навантаженнях. Дрібні частинки зносу механізмів забивають фільтри і осідають на магнітах піддону варіатора.

Знімаємо піддон і зливаємо старе масло варіатора.

Витягуємо старий брудний зовнішній фільтр-картридж варіатора.

ЗАМЕНА МАСЛА И ФИЛЬТРОВ В ВАРИАТОРЕ НА Nissan Teana II

Встановлюємо новий зовнішній фільтр-картридж варіатора.

Очищаємо знятий піддон від продуктів фрикційного зносу варіатора.

Використовуємо тільки нові одноразові прокладки та ущільнювачі.

Очищений піддон варіатора встановлюємо на нову прокладку.

Знімаємо і очищаємо внутрішній металевий сітчастий фільтр варіатора.

Чистий внутрішній сітчастий фільтр масла варіатора встановлюємо на нову прокладку.

Заміняємо 100% старого масла новим з контролем кольору через прозорі трубки.

Порівнюємо колір масла варіатора до і після заміни.

Після завершення заміни ми коригуємо рівень масла варіатора при заданій виробником температурі, скидаємо лічильник старіння масла і надаємо Вам роздруківку стенду з точним обсягом використаного масла.