Заміна масла в АКПП RAV4 2007

Заміна масла АКПП Toyota RAV4 2007

Поміняти масло в АКПП можна трьома основними способами:

Спосіб перший, традиційний. часткова заміна масла, його освіження. Відкручується зливна пробка в картері АКПП (внизу), зливається стільки масла, скільки може витекти, і заливається стільки ж (або більше / менше. рівень перевіряється по щупі). При цьому змінюється 30-40% масла. Нічого кардинального в АКПП при цьому не відбувається. нове масло просто змішується зі старим. Якщо потрібно поміняти більше 30-40% масла або все масло повністю, процедуру часткової заміни рекомендується повторити кілька разів (3-5) через кожні кілька сотень кілометрів пробега.в залежності від типу коробки змінюється фільтр очищення масла (є внутрішній, зовнішній).Плюси цього способу:. все можна зробити самостійно, не заїжджаючи на СТО і не вдаючись до сторонньої допомоги;. витрачається невелика кількість масла (при одній заміні);. промивається фільтр і піддон; по відкладеннях на піддоні можна проаналізувати роботу АКПП і запобігти серйозні поломки;. менше ризик вимити в АКПП “корисні” відкладення і отже, менше ризик порушити роботу коробкі.Мінуси:. для повної заміни АТФ потрібно міняти її кілька разів, що призводить до її великому сумарному витраті;. повністю АТФ ви все одно не поміняєте.

Спосіб другий. 100%.ва заміна масла в АКПП на СТО, з застосуванням спеціальної апаратури. На багатьох СТО зараз встановлені апарати, за допомогою яких масло в АКПП змінюється методом продавлювання. Нове масло витісняється старим, що дозволяє говорити про його повну замене.Делается це за таким алгоритмом: через радіатор охолодження коробки до АКПП приєднуються трубки апарату, заводиться двигун, старе масло зливається, нове заливається. Через спеціальне віконце можна візуально контролювати колір АТФ. як тільки він досягне потрібного забарвлення, процедура припиняється. На таку заміну йде близько 10-12 літрів АТФ. за саму роботу плюс вартість АТФ. Вам також можуть запропонувати застосувати промивку (поставитися обережно до цієї пропозиції).Плюси:. обман з кількістю залитої в вашу машину АТФ відпадає. ви контролюєте весь процес і самі бачите, скільки АТФ увійшло в АКПП;. повна заміна масла в АКПП дуже істотно впливає на витрату бензину в сторону зменшення, так як сильно знижуються втрати в гідротрансформаторі. Крім цього, часто “швидше” стає сама АКПП;. ви довіряйтеся профессіоналам.Мінуси:. на СТО вам дадуть гарантію на свою роботу, але не дадуть гарантію на нормальну роботу АКПП після цього. Це пов’язано з тим, що при повній заміні масла “корисні” відкладення вимиваються з усіма витікаючими з цього наслідками. аж до поломки АКПП. Втім, це актуально тільки для машин з великим пробігом, а не для свіжих машин;. апаратура для такої процедури є ще не у всіх містах, тобто цей спосіб доступний не кожному автомобілісту;. варто це, звичайно, дорожче, ніж просто освіження масла.

Спосіб третій. 100%.ва заміна масла в АКПП своїми сіламі.Для тих, хто не хоче переплачувати представникам автосервісу і впевнений в своїх сілах.Оговорюсь відразу: нижчеперелічені методи заміни масла в АКПП залежать від кваліфікації автолюбителя і результат / відповідальність самостійного проведення процедури цілком лежить на владельце.Ітак, метод в загальних рисах такий: прогріти АКПП, проїхавши близько 5 км, заїхати на яму, і, заглушивши двигун, відкрутити зливну пробку на піддоні АКПП. Злити максимальну кількість масла. Після чого дуже акуратно відкрутити піддон. в ньому залишається ще досить велика кількість масла (воно гаряче!), І при необережному русі ви можете вилити його на себя.Аккуратно зняти зовнішній фільтр (виллється ще кілька масла), промити внутрішній фільтр (якщо є ), замінити зовнішній фільтр на новий, промити піддон від нальоту, потім поставити назад внутрішній фільтр, прокладку, поддон.Затем залити в отвір щупа стільки ж АТФ, скільки вилилося в результаті попередніх операцій (або навіть трохи більше). Після цього необхідно від’єднати маслоотводящую трубку від радіатора охолодження (визначається за місцем, яка трубка напірна, а яка поворотна), надіти на трубку для масла шланг, який опускаються в ємність відповідного для зливу АТФ размера.Заводітся двигун і через кілька секунд з шланга поллється масло. Як тільки випливає масло придбає колір свіжого (тобто фактично нове масло витіснить стару), глушите двигун (для цього краще використовувати напарника) Знімався шланг і приєднуйте трубку обратно.Остается тільки долити АТФ і перевірити рівень АТФ по холодним мітках і по гарячих (після того, як прокотитеся в спокійному режимі кілька кілометрів).Плюси цього способу:. масла для заміни йде приблизно стільки ж, скільки в разі заміни на СТО (або навіть менше);. обходиться це, природно, дешевле.Мінуси:. все ті мінуси. якими володіє самостійне вмешательс

Всім привіт. Пробіг вже 152 тисячі. Минулого разу міняв масло при покупці, міняв частково, пробіг був 120 тич км. До мене мінялося масло чи ні, неізвестно.Масло використовував Idemitsu ATF Type-TLS-LV. З аналогів, на мій погляд, ідеально підходить в якості замінника оригіналу і повністю з ним сумісно (можна заважати). Стаття на Oil-club і Оф. представництво.

Фільтр JS Asakashi JT426K. Фільтр як фільтр, прокладка піддону в комплекті, зім’ята правда, але встала без проблем, колечко фільтра вже на ньому.

Так само для заміни використовував дві однакові баклашкі по 5 л, одну розмітив, щоб знати скільки злилося.

Коментарі та думки власників 31

Вчора автомобіль заглох в русі, висвітилася помилка ‘висока температура масла КПП’. Рівень в нормі. Може хто знає що це могло бути і куди шукати? Заглушив, завів, більше не з’являлася. Масло в АКПП міняв двічі частково при пробігу 100.000, тобто близько 30 назад.

Перегрів масло або глюк. Постав радіатор масляний, якщо ще раз проблема проявиться.

Режим руху виключає перегрів. Я проїхав від сили хвилини 3 і заглох на перехресті.

Якби рух виключало перегрів, то маса автоматів не вмирали б з-за перегріву. Рух навпаки гріє масло і якщо маслоохладитель не справний або працює не коректно, то Шанси перегріти коробку різко зростають. Те що було у вас схоже на простий глюк, так як за 3 хвилини масло не те що перегрітися, воно нагрітися не встигне. Ідеально було б підключити авто «Течстріму» і подивитися роботу коробки в реальному часі так сказати)

якщо масло не міняли ЖЛ цього ніколи це капець ну схоже воно так і є, судячи за кольором масла! я лив aisin це той же оригінал, але дешевше!

Aisin не постачає масла на конвеєр Toyota. І його потрібно міняти кожні 20 тисяч.

як цікаво, а навіщо тоді Toyota тримає цю компанію і ставить її автомати?

Автомати Aisin ставить собі не тільки Toyota і Toyota не володіє Aisin, вона лише володіє їх капіталом в розмірі 25-40%. якби Aisin поставляла масла на конвеєр Тойоти, то у Айсин було б масло ATF WS, а його немає, є ATF, тобто не трансміссіонку, вироблена за стандартом JWS3324, а масло, відповідне по допускам ATF багатьох виробників, його можна використовувати замість WS. але це не WS.

якщо масло не міняли ЖЛ цього ніколи це капець ну схоже воно так і є, судячи за кольором масла! я лив aisin це той же оригінал, але дешевше!

Я частково міняв масло в автоматі вже два рази без знімання піддону на 40 і 72ткм, обидва рази зливалося теж дуже темне, але претензій до роботи коробки не було. Але 95% пробігу у мене міської режим, причому часто на полупрогретой ( “докторський режим”). Вдруге лазили туди шприцом, щоб осад промацати. але його не було. Так що вважаю це банальним дострокових окисленням масла через несприятливі умов моєї експлуатації. При такому розкладі заміна фільтра нічим не допоможе, він ще чистий.

Фільтр міняв бо знімав піддон, за компанію так сказати)))

Я частково міняв масло в автоматі вже два рази без знімання піддону на 40 і 72ткм, обидва рази зливалося теж дуже темне, але претензій до роботи коробки не було. Але 95% пробігу у мене міської режим, причому часто на полупрогретой ( “докторський режим”). Вдруге лазили туди шприцом, щоб осад промацати. але його не було. Так що вважаю це банальним дострокових окисленням масла через несприятливі умов моєї експлуатації. При такому розкладі заміна фільтра нічим не допоможе, він ще чистий.

Вітання! У мене пробіг підходить до 80К, думаю масло не разу не міняли. Що потрібно для заміни?

4л масла WS і нову прокладку під пробку

фільтр взагалі міняти не треба ніколи там металева сітка всередині, промивається розчинником і все

4л масла WS і нову прокладку під пробку

Спасибі, можна номерки масла і прокладки?

мені лінь іскатьтут і так інформації повно

Коментарі та думки власників 24

Ось людина mobilae51 зробив заміну масла. там в БЖ потім є досить записів про що стала коробку. Якщо цікаво. почитайте, все докладно розповів

просто зроби часткову, і промий фільтр, масло Toyota в бляшанці, як раз 4 л, у мене так було.

Скільки пробіг Авто і робилася чи раніше заміна? Якщо пробіг вище 100 і жодного разу не змінювалася. краще не лізь.

Вище 100, робилася неповна. Вимиває “корисні” відкладення?

З цього і раджу роби часткову, скільки злив з піддону стільки і залив, зняти піддон помити всередині, міняти фільтр? він сітчастий, чи є сенс? Помив фільтр і поставив на місце, а купувати фільтр з фетром при наявності “корисних” відкладень, загрожує.

Вище 100, робилася неповна. Вимиває “корисні” відкладення?

Неповна на 80 робилася? Ну про «корисні» відкладення це звичайно релігія просто дивись. то масло, яке в тебе зараз в коробас має велику в’язкість (нагар, палені фрікціони і т.д), ніж та рідина, яку ти зальyoшь. Як результат. шестерні вже подтзносілісь, фрікціони підгоріли і є ризик «прослизання», тобто може випасти якась швидкість (частіше 4-Ая).

Скільки пробіг Авто і робилася чи раніше заміна? Якщо пробіг вище 100 і жодного разу не змінювалася. краще не лізь.

Я в свої поневіряння по заміні масла обійшов чимало майстрів по АКПП (у всякому разі у нас місцевих) і переконався, що в моєму випадку (жодного разу не змінювалася, навіть частково) краще не лізти. Так, це російська рулетка, але якщо поміняти, в моєму випадку, масло. то варіантів «стати» помітно більше. На форумі RAV4 народ пише, що за 300 тис пробігу перевалило без заміни масла. все нормально працює. Коротше в моєму випадку. якщо все працює, не штовхає, перемикається. краще не лізти. В іншому ж справа кожного що вибрати. Нав’язувати не буду, просто ділюся своїм имхо, що усвідомив для себе ПиСи. До речі я вже закупив модний набір для заміни масла. прокладки, фільтра, кільця і ​​масло ессесно зараз розпродаю потихеньку

не знаю, за регламентом міняти треба, мені здається коробка ляже без заміни набагато швидше.

Так, за регламентом кожні 40 тис ну ось все як один мені сказали не замислюючись. якщо ні разу не міняли і пробіг за 100. не лізь. Кажуть, нам то по фіг. взяли гроші, поміняли, а у тебе потім або 4-а пропаде, або прослизати буде. А лягти коробка може у всіх випадках як швидше. одному японському Богу відомо тому кожен і вибирає для себе свій ризик ну ось я вибрав свій до речі, єдині, де мені сказали, що міняти. це були офіціали правда на повну заміну вони сказали потрібно 4 літри рідини :))) тому я якось не особливо їм повірив :)))

треба було дізнатися що це за повна, якщо в системі більше))

Так я їм і сказав: «як так то ?! Там же всі 12 потрібно! ». Вони мені відповіли, що я помиляюся ну я як би не став сперечатися :))) а що стосується часткової замени.опять ж, якщо не змінювалося, то ми просто розбавляємо стару густу рідину нової, яка через 500 км змішується зі старою і стає такий же брудної просто викидання грошей. Є спосіб ось так кожні 500 км частково міняти раз 5 але це по-перше дорого, по-друге знову ж. хз що там буде. Є ще варіант чистити піддон і фільтр і не заливати нове масло, а залити старе, яке сольyoтся.ну мені так ссикотно стало якось

Не знаю, поки у мене масло свіже по виду після покупки, як наважуся міняти. зроблю повну витісненням

Ось про видавлювання компресією взагалі все майстри лаються. типу тиск велике, можна пошкодити нутрощі. Радять тільки «самопливом». по-старому.

ну я знаходив спосіб самому як поміняти, знявши обратку і підливаючи по чуть

ну рівно стільки рідини треба буде. скільки зіллється

Однозначно міняти, і міняти повністю, не частково. Міняв у себе. Ставив фільтр Асакаші, масло заливав Тотачі для автомата. Після заміни вже проїхав 20 тис., Зауважень в роботі коробки немає.

Роби нормальну повну заміну рідини з заміною фільтра. Фільтр типу JS Asakashi цілком піде, хоча він трохи відрізняється від оригіналу. ATF WS, природно. Тобі треба 9 літрів

Заміна масла АКПП Toyota RAV4 2007

Поміняти масло в АКПП можна 3-ма основними методами:

Метод 1-ий, звичайний. часткова заміна масла, його освіження. Відкручується зливна пробка в картері АКПП (внизу), з’єднується стільки масла, скільки може витекти, і заливається стільки ж (або більше / менше. рівень перевіряється по щупі). При цьому змінюється 30-40% масла. Нічого кардинального в АКПП при цьому не відбувається. нове масло просто змішується зі старим. Якщо необхідно поміняти більше 30-40% масла або все масло стовідсотково, функцію часткової заміни рекомендується повторити кілька разів (3-5) через кожні кілька сотень км пробега.завісімо від типу коробки змінюється фільтр чищення масла (є внутрішній, зовнішній).Плюси цього методу:. все можна зробити самостійно, не заїжджаючи на 100 і не вдаючись до сторонньої допомоги;. витрачається невелика кількість масла (при одній заміні);. промивається фільтр і піддон; по відкладеннях на піддоні можна проаналізувати роботу АКПП і попередити суворі поломки;. менше ризик вимити в АКПП «корисні» відкладення і як слід, менше ризик порушити роботу коробкі.Мінуси:. для повної заміни АТФ необхідно поміняти її пару раз, що призводить до її великому сумарному витраті;. на сто відсотків АТФ ви все одно не поміняєте.

Метод 2-ий. 100%.ва заміна масла в АКПП на 100, із застосуванням спеціальної апаратури. На багатьох 100 на даний момент встановлені апарати, за допомогою яких масло в АКПП змінюється способом продавлювання. Нове масло витісняється старим, що дозволяє говорити про його повну замене.Делается це за таким методом: через радіатор охолодження коробки до АКПП приєднуються трубки апарату, заводиться движок, стареньке масло з’єднується, нове заливається. Через особливе віконце можна візуально контролювати колір АТФ. як він досягне відповідного забарвлення, процедура припиняється. На таку заміну йде близько 10-12 л. АТФ. за саму роботу плюс ціна АТФ. Для вас також можуть запропонувати застосувати промивку (поставитися обережно до цієї пропозиції).Плюси:. обман з кількістю залитої в вашу машину АТФ відпадає. ви контролюєте весь процес і самі бачите, скільки АТФ увійшло в АКПП;. повна заміна масла в АКПП дуже істотно впливає на витрату бензину в сторону зменшення, так як сильно знижуються втрати в гідротрансформаторі. Крім цього, часто «швидше» стає сама АКПП;. ви довіряйтеся профессіоналам.Мінуси:. на СТО вам дадуть гарантію на свою роботу, але не дадуть гарантію на нормальну роботу АКПП після цього. Це пов’язано з тим, що при повній заміні масла «корисні» відкладення вимиваються з усіма витікаючими з цього наслідками. аж до поломки АКПП. Втім, це актуально тільки для машин з великим пробігом, а не для свіжих машин;. апаратура для такої процедури є ще не у всіх містах, тобто цей спосіб доступний не кожному автомобілісту;. варто це, звичайно, дорожче, ніж просто освіження масла.

Спосіб третій. 100%.ва заміна масла в АКПП своїми сіламі.Для тих, хто не хоче переплачувати представникам автосервісу і впевнений в своїх сілах.Оговорюсь відразу: нижчеперелічені методи заміни масла в АКПП залежать від кваліфікації автолюбителя і результат / відповідальність самостійного проведення процедури цілком лежить на владельце.Ітак, метод в загальних рисах такий: прогріти АКПП, проїхавши близько 5 км, заїхати на яму, і, заглушивши двигун, відкрутити зливну пробку на піддоні АКПП. Злити максимальну кількість масла. Після чого дуже акуратно відкрутити піддон. в ньому залишається ще досить велика кількість масла (воно гаряче!), І при необережному русі ви можете вилити його на себя.Аккуратно зняти зовнішній фільтр (виллється ще кілька масла), промити внутрішній фільтр (якщо є ), замінити зовнішній фільтр на новий, промити піддон від нальоту, потім поставити назад внутрішній фільтр, прокладку, поддон.Затем залити в отвір щупа стільки ж АТФ, скільки вилилося в результаті попередніх операцій (або навіть трохи більше). Після цього необхідно від’єднати маслоотводящую трубку від радіатора охолодження (визначається за місцем, яка трубка напірна, а яка поворотна), надіти на трубку для масла шланг, який опускаються в ємність відповідного для зливу АТФ размера.Заводітся двигун і через кілька секунд з шланга поллється масло. Як тільки випливає масло придбає колір свіжого (тобто фактично нове масло витіснить стару), глушите двигун (для цього краще використовувати напарника) Знімався шланг і приєднуйте трубку обратно.Остается тільки долити АТФ і перевірити рівень АТФ по холодним мітках і по гарячих (після того, як прокотитеся в спокійному режимі кілька кілометрів).Плюси цього способу:. масла для заміни йде приблизно стільки ж, скільки в разі заміни на СТО (або навіть менше);. обходиться це, природно, дешевле.Мінуси:. все ті мінуси. якими володіє самостійне вмешательс

Всім привіт. Пробіг вже 152 тисячі. Минулого разу міняв масло при покупці, міняв частково, пробіг був 120 тич км. До мене мінялося масло чи ні, неізвестно.Масло використовував Idemitsu ATF Type-TLS-LV. З аналогів, на мій погляд, ідеально підходить в якості замінника оригіналу і повністю з ним сумісно (можна заважати). Стаття на Oil-club і Оф. представництво.

Фільтр JS Asakashi JT426K. Фільтр як фільтр, прокладка піддону в комплекті, зім’ята правда, але встала без проблем, колечко фільтра вже на ньому.

Так само для заміни використовував дві однакові баклашкі по 5 л, одну розмітив, щоб знати скільки злилося.

Інтервал між замінами

Періодичність заміни рідини в картері коробки передач японського кросовера «RAV4» залежить від того, з яким поколінням автомобіля ви зіткнулися. Офіційний регламент вказує на те, що 3 і 4 покоління кросовера, які мають кузов з індексом А30 і А40 відповідно, не вимагають зміни трансмісійної рідини в АКПП протягом всього експлуатаційного терміну. Але по факту ці рекомендації не відповідають дійсності, і заміна масла потрібна. Будь-яка робоча рідина поступово втрачає свої властивості. Чим важче умови експлуатації автомобіля, тим швидше масло прийде в непридатність, втратить свої властивості і характеристики. Тому оптимальним рішенням стане обов’язкова перевірка стану масла в АКПП кожні 30. 40 тисяч кілометрів пробігу. Якщо ви помічаєте ознаки зносу мастила, тоді обов’язково її міняйте.

Періодичність зміни в коробці автомат на «РАВ4» більш ранніх зразків, тобто 1 і 2 поколінь, становить стандартні 30. 40 тисяч кілометрів. Якщо затягувати із заміною мастила, це може негативно відбитися на стані коробки і двигуна. Тому краще не ризикувати своїм кросовером, а своєчасно займатися його обслуговуванням. У автоматичної коробки передач ресурс дещо менше, ніж у механічних аналогів. Безліч компонентів і електроніки роблять такі коробки уразливими. Хоча до конструкції, надійності і довговічності автоматів, що встановлюються на «РАВ4», претензій особливих немає. Час завжди негативно впливає на стан будь-яких механізмів, тому від природного зносу і старіння ніхто не захищений.

Практика показує, що на автомобілях 2000-х років автомат працює стабільно і якісно при використанні відповідних трансмісійних мастил. Тому середня періодичність їх заміни становить 50. 60 тисяч кілометрів. Потрібно відштовхуватися немає від рекомендацій виробника, оскільки вони розраховані на практично ідеальні умови експлуатації, а від конкретних ситуацій у кожного автовласника. Адже одним доводиться міняти склад вже через 30 тисяч кілометрів, а інші без проблем витримують всі 80. 100 тисяч. При значному пробігу змінюється масло не рідше 1 разу на кожні 60 тисяч кілометрів. Це дозволить уникнути небажаних поломок і надмірного зносу поверхонь, що труться всередині АКПП.

Список робіт при ТО 1 (пробіг 10 тис. Км.)

Відкрутивши болти по периметру піддону, нахиляти його не потрібно, обережно злийте залишки масла, що знаходяться всередині. Масляний фільтр закріплений трьома болтами. Після зняття фільтруючого елемента витечуть залишки масла, що знаходяться під блоком управління.

Для заливки масла зніміть бічну захист, утримують на двох кліпсах. Викриття гайку голівкою на 24находящуюся зверху на корпусі варіатора. Через шланг необхідно залити масла на мл більше, ніж було злито. Як виставити рівень масла Після заливки необхідно розподілити масло по всьому об’єму варіатора, а також позбутися від зайвого. На початок сторінки. ремонт Toyota.

Коли потрібно міняти масло в АКПП Toyota RAV4

Японський кросовер забезпечувався 2-мя типами автоматичних трансмісій:

 • Плавне коробка агрегатувалися з 2 л двигунами. Для японського бренду це традиційний агрегат, застосовуваний вже 2-е десятиліття. Варіатор зарекомендував себе з позитивного боку. як невимогливий і щодо надійний апарат. Така система не може правильно перетравлювати великий крутний момент саме тому її агрегатуватися з найменш сильним мотором. Але заміна масла АКПП Toyota RAV4 2007 в такому пристрої заводом-виробником не передбачена зовсім. Він розрахований по завіреннях виробників на весь термін служби автомобіля. На практиці в силу власних технічних особливостей даний агрегат на фізичному рівні зрідка здатний подолати планку в 250 000 км пробігу без суворого ремонту та профілактики. Тому бувалі власники не відповідають встановленим регламентом, а проводять першу заміну води вже після 60 тисяч кілометрів пробігу. Ця процедура на такому маленькому пробігу дозволить зберегти початкові характеристики всієї системи, також продовжити роботу агрегату до заявленого. У більшості випадків при першій заміні відбувається частковий долив масла. Але в такому випадку власникові потрібно в обов’язковому порядку використовувати конкретно заводську продукцію.
 • Традиційний гідротрансформаторний автомат призначався для більш масивних версій з обсяг 2,5 л. Коробка в даній версії відрізняється високою надійністю, знаходяться 6 ступенів, для вимірювання рівня масла для коробки автомат Toyota RAV4 вживається традиційний щуп без новомодних контрольних пробок. Ресурс всього агрегату заявлений в 250 000 км, а при своєчасній зміні продукції і відповідному догляді разом зі спокійним режимом водіння в відносно помірних кліматичних умовах досягти такого ресурсу не складе труднощів. За регламентом 1-ша зміна речовини в коробці повинна виконуватися через 130-150 тисяч пробігу спільно з масляним фільтром. Але і в цьому випадку власники зменшують даний інтервал як мінімум в два рази. При цьому 1-ша заміна також часто проводиться в формі часткового доливання води з обов’язковим впровадженням незвичайного промислового продукту і зі зміною масляного фільтра. Крім того, в перших генераціях використовувалося аналогічне розділення на варіатор і гідротрансформаторним КПП, але в останній налічувалося всього 4 ступені. її конструкція була більш надійна і проста в порівнянні з сучасним виробом.

Виробник, регламентуючи величезні терміни зміни масла АКПП Тойота RAV4 2008, має на увазі ідеальні умови використання агрегатів. відсутність величезних навантажень, впливу низьких температур, також дбайливу експлуатацію. Досягти такого в реальній експлуатації практично неможливо, а автоматична КПП в силу власної конструктивної труднощі в загальному рівні надійності програє власним механічним супернику.

Принципово! При будь-якому вигляді зміни або доливання води потрібно використовувати високоякісний продукт.

Різновиди автоматичних коробок на Toyota RAV4

RAV4 2007, що комплектується АКПП U151E, відрізняється плавністю ходу, має непогану динаміку. Додавати рекомендується синтетичне масло в коробку, наприклад, Toyota Type WS.

RAV4 Рік випуску 2008. 2011 рр. оснащувалася 6-АКПП U760E. Дана коробка зустрічається на седанах з повним приводом, кросовери. Її відрізняє завищена надійність і довговічність, необхідність капітального ремонту з’являється після 200000 км пробігу. Періодичність заміни масла в коробці і фільтра становить 50000 км. Перероблена версія RAV4 2008 року могла оснащуватися варіатором.

На 4-му поколінні (RAV4 2013) машина могла оснащуватися мотором 2.5 л., Який видавав 180 к.с., що працює в парі з коробкою автомат (U660E). Вона забезпечує плавність перемикання високошвидкісних режимів, її складові механізми відрізняються довговічністю.

Як провести заміну

 • власне, саме масло потрібної марки. Зазвичай воно випускається в 4-літрових каністрах, тому знадобиться дві;
 • прокладка піддону;
 • новий фільтр АКПП;
 • (Опціонально) нове кільце ущільнювача і шайба зливної пробки;
 • набір ключів для зняття пробки і піддону;
 • ємність для відпрацьованого масла;
 • ганчір’я;
 • рукавички
 • герметик;
 • карбклінер.

Ємність для відпрацювання бажано мати градуйовану, щоб залити стільки нової рідини, скільки витекло з коробки старої.

Важливо: заміну масла в АКПП RAV4 слід проводити на прогрітому двигуні. Оптимальним варіантом стане зробити невелику, хвилин на 10, поїздку перед процедурою, щоб мотор і масло нагрілися. Рідина стане більш текучої і легше витече.

Коментарі та думки власників 31

Вчора автомобіль заглох в русі, висвітилася помилка ‘висока температура масла КПП’. Рівень в нормі. Може хто знає що це могло бути і куди знаходити? Заглушив, завів, більше не з’являлася. Масло в АКПП міняв два рази частково при пробігу 100.000, тобто близько 30 назад.

Перегрів масло або глюк. Постав радіатор масляний, якщо знову проблема проявиться.

Режим руху виключає перегрів. Я проїхав від сили хвилини 3 і заглох на перехресті.

Якщо б рух виключало перегрів, то маса автоматів не гинули б через перегрів. Рух навпаки гріє масло і якщо маслоохладитель не справний або працює не коректно, то Шанси перегріти коробку різко зростають. Те що було у вас схоже на звичайний глюк, тому що за 3 хвилини масло не те що перегрітися, воно нагрітися не встигне. Зовсім було б підключити авто «Течстріму» і подивитися роботу коробки в реальному часі так сказати)

якщо масло не міняли ЖЛ цього ніколи це капець ну схоже воно так і є, судячи за кольором масла! я лив aisin це той же оригінал, але дешевше!

Aisin не постачає масла на конвеєр Тойота. І його необхідно міняти кожні 20 тисяч.

як цікаво, а для чого тоді Toyota тримає цю компанію і ставить її автомати?

Автомати Aisin ставить для себе не тільки Toyota і Toyota не має Aisin, вона тільки має їх капіталом в розмірі 25-40%. якщо б Aisin поставляла масла на конвеєр Тойоти, то у Айсин було б масло ATF WS, а його немає, є ATF, іншими словами не трансміссіонку, вироблена за зразком JWS3324, а масло, відповідне по допускам ATF багатьох виробників, його можна використовувати замість WS, але це не WS.

якщо масло не міняли ЖЛ цього ніколи це капець ну схоже воно так і є, судячи за кольором масла! я лив aisin це той же оригінал, але дешевше!

Я частково міняв масло в автоматі вже двічі без знімання піддону на 40 і 72ткм, обидва рази зливалося теж дуже темне, але претензій до роботи коробки не було. Але 95% пробігу у мене міської режим, причому нерідко на полупрогретой ( «докторський режим»). У 2-ий раз лазили туди шприцом, щоб осад промацати. але його не було. Так що вважаю це очевидним передчасним окисленням масла через несприятливі критерій моєї експлуатації. При такому розкладі заміна фільтра нічим не допоможе, він ще чистий.

Фільтр міняв так як знімав піддон, за компанію так сказати)))

Я частково міняв масло в автоматі вже двічі без знімання піддону на 40 і 72ткм, обидва рази зливалося теж дуже темне, але претензій до роботи коробки не було. Але 95% пробігу у мене міської режим, причому нерідко на полупрогретой ( «докторський режим»). У 2-ий раз лазили туди шприцом, щоб осад промацати. але його не було. Так що вважаю це очевидним передчасним окисленням масла через несприятливі критерій моєї експлуатації. При такому розкладі заміна фільтра нічим не допоможе, він ще чистий.

Вітання! У мене пробіг підходить до 80К, думаю масло не разу не міняли. Що необхідно для заміни?

4л масла WS і новітню прокладку під пробку

фільтр взагалі поміняти не потрібно ніколи там залізна сітка всередині, промивається розчинником і все

4л масла WS і новітню прокладку під пробку

Спасибі, можна номерки масла і прокладки?

Останній варіант є кращим, тому що дозволяє гарантовано обслужити вузол. А це, безсумнівно, позначиться на його довговічності. Офіційні представники гарантують надійну експлуатацію варіатора після досягнення пробігу в тисяч км. Рідина в вариаторе Toyota Рав4 змінюється за технологією, що відрізняється від тієї, яка застосовується при проведенні такої ж процедури в АКПП.

Заміна масла в АКПП

Хоча в обох випадках потрібно зняття піддона. Для того щоб провести повну заміну масла в варіаторі буде потрібно не менше 5 літрів технічної рідини. Також необхідно передбачити можливість використання оглядової ями або підйомника. Крім масла, яке рекомендує виробник, необхідно мати нову прокладку піддону, а також заливний шланг, набір ключів і шестигранників.

Потрібно врахувати, що контрольного щупа в вариаторе немає, тому вкрай важливо залити обсяг рідини, що дорівнює злити.

Після її отримання масло буде продовжувати виливатися. Врахуйте. висота різьблення зливного отвору близько 1,5 см. Це означає, що при частковій заміні певний обсяг старого масла буде продовжувати перебувати в коробці, так як злити його повністю без демонтажу піддону неможливо. Після того, як буде демонтований масляний фільтр, його і піддон необхідно вимити. Після монтажу фільтра встановіть на піддон нову прокладку. Поверніть піддон на місце, закрутивши болти, потім вкрутіть пластикову рівневу трубку і закрутіть зливну пробку.

Після заливки необхідно розподілити масло по всьому об’єму варіатора, а також позбутися від зайвого. Для цього доведеться завести двигун і утримувати ручку перемикання варіатора в кожному положенні не менше секунд.

За цей час масло для варіатора Toyota Rav4 має нагрітися до 45 градусів за Цельсієм. Тільки в цьому випадку можна починати зливати зайву рідину. Для цього, не заглушаючи двигун, слід викрутити заглушку, що знаходиться на піддоні ближче до переднього бамперу. З отвору зіллється зайве масло. Після того, як текти припиниться, заглушку слід закрутити, а двигун заглушити.

Зворотній установка пластикової захисту. завершальна операція, вона не складає ніяких труднощів. Цей порядок дій не підходить, якщо необхідно поміняти масло в коробці автомат Toyota Рав4. Там дещо інша технологія заміни. Також, приступаючи до цієї процедури, доведеться запастися великим обсягом мастила.

Якщо матеріал був для вас цікавий або корисний, опублікуйте його на своїй сторінці в соціальній мережі :. Інтернет-журнал про ремонт і експлуатації автомобілів. Ford Renault.

Toyota RAV 4 (3 покоління) заміна масла в раздатке і редукторі заднього моста. Відео

Також без неї простіше витягти кришку піддону. Будьте обережні. в ній буде знаходитися частина масла. Демонтувати піддон, відкриється доступ до зливної пробці, яку необхідно відкрутити шестигранником на 6.

Через пробку буде злитий не повний обсяг масла, а тільки його частину близько одного літра. Вставивши шестигранник на 6 в зливний отвір, не докладаючи зусиль, викрутити пластмасову рівневу трубку.

Заміна масла в АКПП Toyota RAV4 2007 відео

Незважаючи на досить високу надійність сучасних варіаторних коробок, які встановлюються на японських машинах, цей вузол дуже сприйнятливий до обсягу масла і його якості. Саме тому заміна масла в варіаторі Рав4 обов’язкове, хоча за деякою інформацією воно розраховане на весь термін служби пристрою.

Цю операцію можна виконати в гаражних умовах при наявності елементарного інструменту і необхідних навичок або довірити фахівцям. Терміни заміни технічних рідин вказані в інструкції з обслуговування автомобіля.

Тому її необхідно буде проводити самостійно після закінчення гарантійного терміну. Періодичність проведення цієї процедури можна скорочувати, однак збільшувати не рекомендується. Тим більше, якщо авто було придбано з рук.

Після покупки ТЗ не в салоні експерти і автолюбителі рекомендують проводити повну заміну всіх технічних рідин, включаючи масло в варіаторі.

Імовірність того, що транспортний засіб експлуатувався в суворих умовах, вельми велика.

Заміна масла в АКПП

Кузов і автоскла Шини і диски Агрегати й вузли Технічні рідини. Шинний калькулятор Питання і відповіді. Складність виконання робіт :. :. Особливості заміни. Порядок проведення заміни. Як виставити рівень масла. Особливості заміни Терміни заміни технічних рідин вказані в інструкції з обслуговування автомобіля. Передбачені наступні способи заміни масла: часткова підміна; повна зміна рідини. Порядок проведення заміни Крім масла, яке рекомендує виробник, необхідно мати нову прокладку піддону, а також заливний шланг, набір ключів і шестигранників.

Демонтувати пластикову захист, що закриває корпус варіатора. Вона утримується на болтах і пластмасових кліпсах. Після цього акуратно зніміть поздовжню балку, розташовану праворуч від варіатора. Вона кріпиться на чотирьох болтах. Після зняття балки відкривається доступ до всіх болтів, що утримують піддон.

Список робіт при ТО 1 (пробіг 10 тис. Км.)

Відкрутивши болти по периметру піддону, нахиляти його не потрібно, обережно злийте залишки масла, що знаходяться всередині. Масляний фільтр закріплений трьома болтами. Після зняття фільтруючого елемента витечуть залишки масла, що знаходяться під блоком управління.

Для заливки масла зніміть бічну захист, утримують на двох кліпсах. Викриття гайку голівкою на 24находящуюся зверху на корпусі варіатора. Через шланг необхідно залити масла на мл більше, ніж було злито. Як виставити рівень масла Після заливки необхідно розподілити масло по всьому об’єму варіатора, а також позбутися від зайвого. На початок сторінки. ремонт Toyota.

Злив старого масла

Насамперед потрібно буде злити стару відпрацювання. Це робиться так:

 • Прогрійте АКПП до 60 градусів. Прокатаєтеся на машині, щоб масло стало рідині і потрапило в усі важкодоступні вузли.
 • Встановіть машину на яму або естакаду.
 • заглушіть двигун.
 • Відкрутіть пробку зливу і підставте ємність.
 • Дочекайтеся, поки мастило вся НЕ витече з отвору.
 • Роботу проводите в рукавичках, щоб гаряче масло не обпекло вам шкіру.

Після того, як мастило злилася, відкрутіть болти піддону і акуратно зніміть його. У ньому може залишатися стара відпрацювання, злийте її в тару з рідиною. Переходьте до наступного етапу.

Напишіть в коментарях, чи робили ви часткову зміну змащуючого кошти в АКПП Toyota Рав4?

Інтервал заміни трансмісійного масла

Модифікації 3 покоління Toyota Rav4 оснащувалися варіаторами. Перші машини мали чотириступінчасті коробки передач гідромеханічного типу. Якщо останні могли терпляче відноситься, як до якості, так і нестачі масла, то варіаторний тип не любить брудну мастило і не терпить недоливу.

Взагалі заміна масла в АКПП Toyota Рав4 справа не така вже й складна, тому я рекомендую перевіряти рівень і робити зміну трансмісійної рідини за наступним регламентом:

 • після пробігу в 30 000 кілометрів робите тільки часткову зміну масла;
 • після 60 000 км проводите повну зміну шляхом методу заміщення за допомогою апарату високого тиску. Якщо у вас його немає, то в спеціальному блоці нижче, я розповім, як зробити заміну масла в гаражних умовах.

Не потрібно вірити на слово виробникові. Він вказує, що останні моделі коробок є необслуговуваних. Це означає, що масло в них замінювати не потрібно. Його вистачить до закінчення терміну експлуатації Toyota RAV4. Насправді це не так.

Виробник не враховує, що російські кліматичні умови є важкими. А часом агресивна їзда водія знищує масло в АКПП автомобіля буквально за 100 000 кілометрів.

На чистоту масла впливає перегрів, будуть придатними механічні частини, чистота фільтруючого пристрою. При зміні масла в АКПП Toyota Рав4 обов’язково міняйте фільтр. Так як деякі фільтруючі пристрої виробляються з фетровому мембрани, яка з часом забивається і перестає пропускати мастило по системі. В результаті падає тиск, машина починає штовхатися і штовхати. Ви відчуваєте вібрацію по всьому кузову під час зупинок.

Чи не часта заміна масла, фільтруючого пристрою, а також халатне ставлення до АКПП приведуть до капітального ремонту Toyota Рав4 через 100 тисяч кілометрів. Тому так важливо доглядати не тільки за двигуном, а й за автоматом.

Увага! Ніколи не змішуйте оригінальне масло і аналог. Це призведе до зміни технічних властивостей, що в результаті призведе коробку до виходу з ладу.

Повна заміна трансмісійної рідини в АКПП

Повна процедура зміни трансмісійної рідини в АКПП Toyota Рав4 не відрізняється від часткової, якщо ви робите її без апарату високого тиску.

 • Повторіть всі кроки, які я описав в попередньому блоці.
 • Тільки перед тим, як заводити мотор і прогрівати АКПП зупиніться. Зніміть шланг з обратки системи охолодження. Якщо потрібно, подовжити його за допомогою перехідника і хомутів.
 • Вставте вільний кінець в горловину п’ятилітрової пляшки.
 • Покличте напарника і попросіть завести двигун.
 • Хлине чорна рідина в ємність. Злийте близько літра і заглушите мотор.
 • Долийте і повторіть процедуру.
 • Повторюйте процес зливу і затоки масла в АКПП до тих пір, поки не побіжить світле.

Після того, як закінчите процедуру, прогрійте автоматичну коробку і прокотитеся на машині, щоб масло проникло в усі важкодоступні вузли автомата. Перевірте рівень мастила.

перевіряємо рівень

Я рекомендую перевіряти рівень масла в АКПП Toyota Рав4 через кожні 10 000 кілометрів. Якщо умови експлуатації є екстремальними, то зменшити різницю до 5000 кілометрів.

Процедура перевірки здійснюється наступним чином:

 • Прогріваєте АКПП до 70 градусів.
 • Натискаєте на педаль гальма і проводите кулісою селектора за всіма передачам.
 • Встановлюєте Toyota Рав4 на рівну поверхню або яму.
 • Заглушуєте мотор, і відкриваєте капот.
 • Відкручує щуп і протираєте жало його ганчіркою без ворсу.
 • Знову засовує щуп в отвір і провертаєте на 180 градусів.
 • Витягуєте і дивіться на позначки.
 • Якщо масло на рівні «Max», то залишаєте все як є. Якщо немає, то доливаєте близько 1 літра.
 • Потім знову перевіряєте рівень.

Не забувайте подивитися на ганчірку. Якщо ви побачите, що мастило, що залишилася на ганчірці, чорна, і має металеві вкраплення, то слід замінити таку трансмісійну рідина.

Повна і часткова заміна масла в АКПП Toyota RAV4 своїми руками

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні поговоримо про заміну масла в АКПП транспортного засобу RAV4. Цей автомобіль оснащувався кількома видами коробок передач. Залежно від типу автомата або варіатора буде вибиратися і масло. Але про це в спеціальному розділі. А зараз розповім про інтервали заміни змащуючого кошти.

Напишіть в коментарях, як часто ви міняєте мастило в автоматичних коробках передач Toyota RAV4.

заміна фільтра

Щоб поміняти фільтр в автоматичній коробці передач Toyota Рав4 потрібно зробити так:

 • Відкрутіть три болта, які утримують фільтруючий пристрій.
 • За допомогою плоскої викрутки акуратно зніміть його і викиньте.
 • Одягніть нові і закрутіть.

Не потрібно промивати старий фільтр і встановлювати його назад. Такі дії тільки зашкодять автоматичній коробці перемикання швидкостей.

Практичні поради щодо вибору масла в АКПП Toyota Рав4

Важливу роль відіграє якісне оригінальне масло в коробці. Тільки оригінал має потрібні технічними властивостями, які дозволяють маслу:

 • нарощувати на металевих деталях захисну плівку, що захищає їх від передчасного зносу;
 • запобігати піноутворення;
 • захищати мідні деталі від окислення.

Оригінальна масло навіть при сильному перегріві не втратить своїх властивостей, а при морозі до мінус 30 градусів. НЕ замерзне.

Напишіть в коментарях, яку мастило ви заливаєте в АКПП Toyota Рав4?

Самостійна заміна масла в АКПП Toyota Рав4

Процедури заміни масла в АКПП Toyota Рав4 не відрізняються одного від одного в різних поколіннях цієї машини. Немає нічого складного в заміні мастила в АКПП RAV4 2007, 2008, 2013, 2014 року випуску. У цих АКПП відрізнятися можуть тільки фільтр і прокладки.

Процедура складається з декількох етапів. Кроки кожного етапу я детально опишу в наступних підрозділах. Читайте уважно, щоб не упустити деталі.

Що потрібно для заміни масла в автоматі RAV4?

Масло і фільтра в АКПП RAV4 2008 року

Послідовність дій

Заганяємо автомобіль на рівну поверхню і за допомогою шестигранника відкручуємо пробку піддону;

Старе масло зливаємо в будь-яку відповідну ємність;

За допомогою головки на 10 відкручуємо піддон автоматичної коробки передач, знімаємо старий фільтр і встановлюємо новий;

Піддон необхідно протерти змоченою в бензині ганчіркою і зняти з магнітів стружку;

Встановлюємо нову прокладку і фіксуємо піддон. Пам’ятайте про те, що болти необхідно затягувати рівномірно по діагоналі. Подібне позбавить вас від небезпеки перекосу піддону;

Закручуємо зливну пробку і заливаємо в коробку стільки ж нового масла, скільки було злито старого;

Вам залишилося злити старе трансмісійне масло, що залишилося в радіаторі коробки. Для цього від’єднуємо від автоматичної коробки передач шланг від радіатора і опускаємо його в ємність для старого масла. Заводимо двигун, після чого з радіатора системи охолодження АКПП почне виходити старе масло;

Вам необхідно злити близько літра старого масла, після чого можна заглушити двигун, під’єднати шланг від радіатора коробки передач і залити літр свіжої трансмісійної рідини;

Далі заводимо машину і проганяє коробку по всіх режимів роботи. Не забувайте під час прогону режимів роботи утримувати педаль гальма.

Проганяємо рідина по всій трансмісії

Робота по заміні масла в автоматичній коробці передач кросовера Toyota RAV4 повністю завершена. Якщо ж Ви відчуваєте, що навіть після заміни масла в коробці відбуваються стусани, і неадекватна поведінка коробки, то запрошуємо Вас пройти безкоштовну діагностику в нашому сервісної центрі, і при необхідності здійснити ремонт АКПП Toyota, який на відміну від більшості сервісів в наш час буде відрізнятися ціною, яка приємно Вас здивує.