Заміна Ford Focus Outdoor Shruss 2

Заміна Ford Focus 2 Chanus

Заміна Ford Focus 2 Furus з власними руками.Фото і відео. | Ford Focus Fan

При цьому розбирати його не можна в жодному разі! Далі заміна гвинту передбачає вилучення блокування кільця з канавки, після чого ви можете видалити перший кріпильний затиск, на якому прикріплений шарнірний корпус. Це дасть можливість вилучити кришку від валу. Він, до речі, також є одноразовим. SLS Outdoor New Тепер вам потрібно підготувати новий SLUS, щоб замінити, для цього заповнити його з змащенням грамів.

Заміна внутрішнього курячого та антера SLS у Ford Focus 2

Якщо немає фабричної змащення, ви повинні купити звичайну мастильну молібдену, яку можна знайти на всіх автомобільних ринках. Обережно огляньте передні колеса вашого автомобіля: Отже, видимі сліди мастила на дисках особливо хороші, це помітно на вилученні говорять про необхідність замінити або один з антерів, або весь диск SLS.

Проведіть візуальний інспекцію Anthers: і криза опублікована під час руху. про необхідність замінити сам Шуск. Ми проаналізуємо дві найпопулярніші обладнання: для першої версії артикула оригінальних запчастин: Ford 1 Популярні аналоги: Loebro та GKN-Spidan у присутності тріщин, перерв та деформацій кришок. замінити.

Перевірте приводний вал колеса. З деформацією або пошкодженням. замінити. Заміна зовнішньої петлі з викруткою для відключення затискача затискача замку зовнішнього шарніра.

Одноразові дані затискача, потрібно змінити їх з кожним видаленням, щоб перемістити кришку захисту корпусу з зовнішнього шарні. Збивайте шарнірний кліп від валу молотком. Витягуйте зовнішній SLS від гніздів валів.

ford, focus, outdoor, shruss

Витягують блокування кільця з канавки, яка знаходиться на валу. Запірне кільце повинно бути змінене з кожною розбиранням. Як правило, нове кільце включено з новим шарніром, щоб витягти невеликий затиск захисного покриву з аналогічним способом видалення великого затиску.

Зніміть захисний випадок. Рекомендується змінити випадок на новому при встановленні петлі рівних кутових швидкостей.

Заміна Anther Shrussa на Ford Focus 2 на пилу з ВАЗ 2109

Заміна (ремонт) шварка, приводу, залози, підвісний підшипник (H.один)

Такий початковий мистецтво піднімається дуже швидко, який внутрішній чагарник? Zoldaten Здається, що зовнішній вигляд, вони сказали збірку, Крісте зупинив Дембель при повороті Crusto?

Коли виявляється несправність, ми замінюємо збірку SLS.

На валу ми покладаємо новий випадок і встановіть стовбур слави у зовнішньому шарнірі. Ми натискаємо три послідовності на валу, доки він не зупиниться і не зафіксує фіксатор. Макет у порожнині шарнірного та захисного покриття G жир. Встановіть SLS на вал з трьома сегментами.

Набір інструменту

Набір голівок; викрутка; щипці; Набір інструментів, розроблених під час ремонту всього, пов’язаного з приводом. Тепер треба виконувати роботу над анотація етапів.

Набір інструменту

Набір голівок; викрутка; щипці; Набір інструментів, розроблених під час ремонту всього, пов’язаного з приводом. Тепер треба виконувати роботу над анотація етапів.

Заміна Ford Focus Internal SHRUS 2 ваших рук з власними руками

Основний і найбільш характерний показник, який повинен бути замінений SCHRUS. це криза під час водіння по порушенні. Також, якщо у вас є можливість зателефонувати до колапсу. ви можете побачити гру колеса. У цьому випадку необхідно терміново замінити цю частину.

READ  Установка камери заднього виду Ford Mondeo 4

Для цієї процедури потрібні наступні інструменти:

  • Набір головок і ключів.
  • Пастерн.
  • Набір викруток.
  • Необхідні інструменти для розбирання передніх коліс.
  • Набір затискачів (поставляється з петлями)

Заміна петлі рівних кутових швидкостей Ford Focus 2 2005-2008

Якщо під час руху автомобіля в поворотах, стукає у передній диск, перевірте петлі рівних кутових швидкостей. Якщо коли коли коливається приводний вал приводу, відчувається зворотний або розірваний захисний корпус, такий шарнір повинен бути замінений. Розбирайте зовнішній суглоб (білід) практично не має сенсу. Ця робота є трудомісткою, і з розірваним покриттям, бруд вже впав у петлю, який вже керував деталі петлі. Замінювати деталі шарніра окремо не можна, тому найоптимальніше рішення. замінити шарнір у зборі. Як останній курорт, розбирання дозволяється замінити змащення внутрішнього шарніра (штатива) як простіша і менш уражена вода і дорога бруд. Поява слідів мастила на шарнірі вказує на те, що чохол порваний.

Вам знадобляться: викрутка з плоским лезом, бокорізи, борідок, молоток.

Зніміть привід переднього колеса у зборі (див. “Видалення та встановлення передніх колісних дисків”).

Щоб замінити зовнішній шарнір та її обкладинку, від’єднайте викрутку або закуску за вікнами табору великого покриття зовнішнього шарніра та зніміть затиск.

Як заощадити на заміну на відкритому повітрі? Ford Focus 2

Затискачі кріплення захисних чохлів петлів рівних кутових швидкостей одноразового, при монтажі, замінюють їх новим. Як правило, затискачі включені в нову петлю.

Посуньте захисний футляр від петлі тіла.

і втекти від дерева з молотком через бороду, кліп петлі, подолання міцності замикання кільця.

Зніміть зовнішній шарнір від слотів валу.

Розбирання зовнішнього шарні не допускається.

Зніміть блокування кільця, видаляючи його з викруткою від валу.

При монтажі, замініть утримання кільця нового. Як правило, кільце включено до нового шарніра.

Зніміть невеликий затиск зовнішньої кришки шарніра так само, як великий затискач (див. Р. 3).

При встановленні петлі захисний випадок замініть нові. Зазвичай чохол входить до комплекту нового шарніру.

Перед встановленням нового зовнішнього шарніра заповніть його порожнину мастилом (якщо шарнір не був змащений виробником) у кількості близько 100 г. І спочатку заповнити шарнірне тіло, а потім рівномірно розподіляйте залишкову суму в гофрах.

За відсутності мастила, рекомендованого виробником, ви можете скористатися вітчизняним молібденовим мастилом SHRUS-4.

Встановіть випадок зовнішнього шарніра та шарніра, щоб видалити. При встановленні петлі на валу натискають петлі, щоб удар молотком на хвостощі петлі через м’який металевий шип, перш ніж зафіксувати кільцеві кільця.

Перед тим, як закріпити шарнірну кришку великим затиском, витягніть кришку обкладинки великим затиском, щоб вирівняти тиск повітря всередині і поза корпусом.

Маркування та їх діаметр наноситься до затискачів. Діаметр великого хомута 86,5 мм, малого – 36,5 мм.

Щоб розібрати та замінити внутрішню шарнір та її обкладинку, зніміть затискачі шарніра до її тіла.

Якщо ви розбираєте шарнір, щоб замінити обкладинку і припустити, щоб встановити колишній шарнір, будь-яким способом (наприклад, ядро, надфіл або фарбу) взаємне розташування шарнірного тіла та приводу валу.

Позначте положення концентратора по відношенню до валу (див. Р. 14).

Обіймаючи каблук з викруткою кільця.

Зніміть концентратор з роликами з гніздів валів.

Промийте всі металеві деталі керосину, поки стара мастила не буде повністю видалена.

Досліджувати ролики, концентратор та внутрішню порожнину. Задіра, вм’ятини та корозію не допускаються. Ролики повинні вільно обертатися на підшипниках, без в’язниці. Якщо виявляються несправності, замініть петлі.

Встановіть шар шарніра на вал і закріпіть його затискач.

Встановіть концентраторну вузла на гнізді, вирівнявши етикетку, застосовується під час розбирання, і зафіксуйте його за допомогою блокування кільця.

Заповніть порожнину внутрішнього шарніра з мастилом у кількості приблизно 100 г. І спочатку заповнити шарнірне тіло, а потім рівномірно розподіляйте залишкову суму в гофрах.

За відсутності мастила, рекомендованого виробником, ви можете скористатися вітчизняним молібденовим мастилом SHRUS-4.

READ  Заміна втулок стабілізатора Ford Focus 2

Встановіть корпус шарніра, вирівнюючи етикетку, застосовується при розбиранні.

Покласти на шарнірній кришці і закріпіть його затискачем.

Перед тим, як закріпити шарнірну кришку великим затиском, витягніть кришку обкладинки великим затиском, щоб вирівняти тиск повітря всередині і поза корпусом.

Маркування та їх діаметр наноситься до затискачів. Діаметр великого затискача 80,5 мм, малий. 41,7 мм.

Заміна Ford Focus 2 гвинта.і відео

Перевірте зовнішній шарнір кутових швидкостей. Інспекція внутрішньої ще. Цей пристрій повинен бути легко повернений, якщо це не так, вам доведеться замінити шарнір.

SLS зовнішній тепер потрібно перевірити і внутрішній шарнір. Вони також повинні бути легко контролювати заміну швесу на Ford Focus 2 без усіх видів ринків та готелів. Цікаво, що заміна внутрішніх та зовнішніх петлі має кілька відмінних рис.

Заміна зовнішнього шарніра також є кілька основних етапів. Від’єднайте замок, на якому тримається кріплення кріплення оболонки.

Заміна відкритого хутра Ford Focus 2

Це робиться з найбільш звичайною викруткою або спеціальним квадратом. Важливо відзначити, що ці одноразові затискачі, тому краще негайно купувати кілька таких продуктів на ринку.

Далі потрібно перемістити захисну кришку з футляра і збити шарнірний кліп від валу. Заміна антера на Ford Focus 2.

Це робиться старими перевіреними методами. з молотком. Даний апарат повинен просто повертатися, якщо це не такою мірою, знадобиться ще зміна шарніра. Тепер потрібно виконати перевірку та внутрішнього шарніру. Вони також повинні бути легко управляти. без усіх видів ринків та готелів.

SLS Outdoor New Тепер вам потрібно підготувати новий SLUS, щоб замінити, для цього заповнити його з змащенням грамів. Перевірте зовнішній шарнір рівних кутових швидкостей. Шарнір повинен повернути без ривки і застрягання, легко. У протилежному випадку необхідно замінити шарнір.

Заміна внутрішнього курячого та антера SLS у Ford Focus 2

Петля також потребує заміни SHRUS на Ford Focus 2, якщо він містить радіальні та осьові спинки. Перевірте внутрішню кутову швидкість шарніра. Як і у попередньому пункті, цей шарнір повинен легко рухатися у всіх напрямках.

Не повинно бути ніякої підсвічування, немає ривок, ні застрягливо. В іншому випадку. заміна. Перевірка охоронних охоронних покривів.

Якщо є тріщини, перерви та деформації обкладинки. замінити. Перевірте приводний вал колеса. При наявності деформації або пошкодження. заміна шварка на Ford Focus 2. Це робиться за допомогою найбільш звичайної викрутки. Важливо відзначити, що ці одноразові затискачі, тому краще негайно купувати кілька таких продуктів на ринку.

Далі потрібно перемістити захисну кришку з футляра і збити шарнірний кліп від валу. Це робиться старими перевіреними методами. з молотком.

Тепер ви можете відключити кус. У цьому випадку неможливо розібратися! Далі заміна гвинту передбачає вилучення блокування кільця з канавки, після чого ви можете видалити перший кріпильний затиск, на якому прикріплений шарнірний корпус.

Це дасть можливість вилучити кришку від валу. Він, до речі, також є одноразовим.

Тепер треба підготувати новий кус, щоб замінити, для цього заповнити його з змащувальними грамами. Якщо заводського мастила немає, слід купити звичайний молібденовий мастильний матеріал, який можна знайти на всіх авторинках країни.

Якщо шарнір видаляється лише для заміни кришки, то, не розбираючи петлі, зніміть максимально можливу кількість мастила з нього та промивайте в керосину. Протріть петлю ганчіркою і видуть з стисненим повітрям. Ми дивимося на кульки, сепаратор, кліп і внутрішня порожнина.

Як замінити SLS Ford Focus 2: основні рекомендації

Ford Focus досить просто і особливі труднощі цієї процедури не повинна викликати. Очистити всі деталі диска. Вони можуть бути багато сміття, що тільки заважає. Перевірте зовнішній шарнір кутових швидкостей. Перевірку внутрішнього поки що виконувати не потрібно. Цей пристрій повинен бути легко повернений, якщо це не так, вам доведеться замінити шарнір.

Тепер вам потрібно перевірити і внутрішній шарнір. Вони також повинні бути легко управляти. без усіх видів ринків та готелів. Знову ж таки, якщо це не так, то заміна ШРУСу передбачає ще й заміну шарніра кутових швидкостей. Проведення ретельного огляду кришок, в яких кожен курс розташований для всіх видів тріщин та інших деформацій. Подивіться на приводний вал колеса. Знову ж таки, якщо в ньому є деякі деформації, навіть якщо у вас є найбільш неповнолітній на перший погляд, його слід замінити.

READ  Nissan блюберд сілфі який двигун

Ford Focus 2 Manual

Роботу проводимо при заміні шарніра або його чохла. Знімаємо привід переднього колеса (див. “Зняття приводів передніх коліс Ford Focus 2″). Очистіть шарнірний корпус і грязьовий футляр і затиснути вал у порошок з веслом м’яких металевих губків.

Я закушую великий голуб з кріпленням кришок з вікнами.

або вставлення лопатки викрутки в замку затискача, ми поразували його.

Аналогічно, закуска або посипати невеликий затискач.

Через м’який метал, ви вбиваєте петлю з валом.

Ви можете лише завдати удару закінчення закриття, щоб не пошкодити сепаратор або кулі.

Пошук викрутки Зніміть кільце блокування.

Якщо шарнір видаляється лише для заміни кришки, то, не розбираючи петлі, зніміть максимально можливу кількість мастила з нього та промивайте в керосину. Протріть петлю ганчіркою і видуть з стисненим повітрям. Ми дивимося на кульки, сепаратор, кліп і внутрішня порожнина. Задіра, вм’ятини, тріщини, корозійні сліди не допускаються. цей шарнір замінює. Очистіть вал від старого, і ми нанесімо тонкий шар нової мастила на ньому. Ми поставили на вал невеликі сутички захисного випадку, а потім захисний шарнірний корпус. Ми встановили нове фіксальне кільце на валу і покладіть в порожнину шарнірного тіла і захисну кришку 100 г змащування. Ми носимо петлю на валу, забезпечуючи фіксацію замикання кільця у валу Росс.

Ми натиснемо петля на валу, наносячи удари з пластиковим молотом або молотком через м’який метал

Ми розтягуємо обкладинку на петлі тіла, щоб пояс обкладинки під затискачами розташований у відповідних місцях валу та петлі. Викрутка з тонким лезом призначається корпус з корпусу, щоб вирівнювати тиск повітря всередині та поза корпусом. Виправити кришку шарнір з новими затискачами. Перевірка рухливості шарніра, вона повинна рухатися, не перевертаючи і перешкоджає. Встановіть накопичувач Ford Focus 2 у зворотній послідовності.

Видалення зовнішнього шарніра Ford Focus 2

Джерело вмісту сайту Wiki журналу за кермом

Кілька рекомендацій

На додаток до всіх вищезгаданих, було б корисно пам’ятати про деякі рекомендації, які застосовуються до реалізації цієї процедури Ford Focus 2. Краще купувати нові кріплення, і не використовувалися. Вони повинні бути такими ж маркування, як на старих затискачах.

Є деякі окремі запасні частини гвинтів на ринках, тому в деяких випадках ви не можете придбати цілу запасну частину, а лише окремі компоненти. Ціни ростуть кожен день, і сьогодні купують цілий шматок. задоволення не дешево. З цієї причини краще спочатку зробити якісну та ретельну перевірку всіх деталей і переконатися, що потрібно буде замінити весь шарнір.

Варто пам’ятати, що для цієї моделі автомобілів є два типи, кожен інший, а також кількість слотів. Перша з них має число “1360388”, він має 24 слотів, і він використовується на форд, які двигуни двигунів 1.6 або 1.4. Другий характеризується числом “1345638”, на ньому, один слот менший і використовує його на машинах з двигунами 1.8 і 2.0. Цікаво, що на ринку автомобілів ви майже точно запропонуєте придбати зручний та недорогий аналог, але краще зупинити свій вибір на оригінальних моделях. Загалом, нічого складного у цій процедурі!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS