Як видалити торпед на ВАЗ 2112

Інструкції для видалення

Видалення торпед ВАЗ 2110 рекомендується виконувати в наступній послідовності:

 • Деталі салону. Перш ніж почати безпосередньо працювати, необхідно підготувати салон, оскільки аналіз передньої панелі ВАЗ 2110 найкраще виробляти, маючи місце для маневрів. Тому перше, що видаляє передні сидіння та рульове колесо автомобіля. Бажано, щоб зробити демонтаж точно в послідовності, як зазначено вище, оскільки інше місце водія буде надзвичайно важко видалити. Для того, щоб зламати все, щоб розірвати свою силу при потягненні колеса з слотів стовпців, це трохи звільнене за допомогою гайки керма, після чого, з видом на це з боку до боку, потягніть на себе;
 • Трансмісія. Після того, як салон буде підготовлений і з’явиться місце для роботи, перед нами постає наступне завдання – розбирання тунелю підлоги в салоні. Просто відкрутіть саморізи і підсуньте верхню частину деталі, що розбирається. Потім зробіть те ж саме з дном тунелю;
 • Кермо та рульова колонка. Викрутіть саморізи на кожусі кермової колонки ВАЗ 2110, після чого демонтуйте підрульові перемикачі. Усі звільняються в процесі розбирання дроту та роз’єми промаркуйте за допомогою маркера або етикеток, згодом це зіграє вам на руку, коли при зборі торпеди у вас на руках виявиться велика кількість дротів різних кольорів. Маркування рекомендується особливо оснащувати машинами, які вже оснащені аудіосистемою та сигналізацією;
 • Бардачок. Наступним етапом роботи стане демонтаж бардачку, після чого необхідно зняти реле та монтажний блок. Не забувайте маркувати дроти в процесі роботи і поставтеся з особливою акуратністю з тендітним спідометром та іншими елементами панелі приладів, які так само вимагають до себе особливого відношення;
 • Торпедо. І тепер ви можете піти до безпосередньої мети ремонту. нам доведеться видалити торпед. Для цього необхідно в порожнечі, що утворилася, за бардачком викрутити саморізи і відкрутити кріплення. Після цього за допомогою викрутки зачіплюємо повітропровід з лівого боку та демонтуємо його. Потім залишилося лише відкрутити гайку, притримуючи рукою торпеду, торпеду і витягуємо її зі шпильок, попутно не забуваємо відзначати маркером дроту, щоб не заплутатися.

Торпедо видаляється, все, що було необхідно розібрати, ми розібрали, він залишається лише для здійснення ремонтних робіт, для яких ціла процедура фактично стояла.

Нарешті, я хочу порадити. скориставшись можливістю, не лякайтеся та чистити вентиляційні канали, рано чи пізно вони все одно будуть забиті, і ви знову повинні зняти торпед.

Як легко і швидко видалити власну торпеду на ВАЗ 2110?

Без сумнівів, торпед є найвидатнішою деталістю інтер’єру в машині, тому що вона розташована прямо перед очима пасажирів і водіїв. Необхідність зняти торпеду на ВАЗ 2110 може виникнути у власників авто з різних причин.

Так прибравши цю деталь можна отримати повний доступ до всіх електричних вузлів вашого транспортного засобу, замінити проводку, що перегоріла, на нову, підключити додаткові прилади або підсвічування, поставити євронакладку або шумоізоляцію.

Варіанти заміни ВАЗ 2110:

Накладка панелі ВАЗ 2110 старого зразка Накладка панелі ВАЗ 2110 Євро-2 Накладка панелі ВАЗ 2110 Євро-1 Накладка панелі ВАЗ 2110 Євро-3 Накладка Каштан панелі ВАЗ 2110 (панель приладів по центру) Накладка Каштан панелі ВАЗ 2 панелі ВАЗ 2110 Каштан Накладка панелі ВАЗ 2110 Каштан Накладка панелі ВАЗ 2110 Каштан

За бажання можна обтягнути торпедо різними матеріалами на свій вибір, тим самим внісши бажані зміни в інтер’єр салону.

Видалення установки панелі ВАЗ 2110

Наступні покрокові інструкції щодо видалення торпеди “десятки”.

 • Від’єднуємо акумуляторну батарею
 • Зніміть рульове колесо та рульове колесо перемикачі
 • Обов’язково знімаємо верхнє облицювання тунелю підлоги
 • Знімаємо бардачок і відкручуємо гвинти кріплення
 • Зніміть ручку гідрокорографічних фари, що тягнуть на себе
 • Відкрутіть бакалійну гайку і виведіть його
 • Видалити верхню сторону дефлекторів повітряних каналів;
 • Під дефлекторами ми виявляємо горіхові горіхи, відкрутіть їх
 • Відкручуємо гвинти знизу торпедо, поруч із важелем відкриття капота, біля монтажного блоку, в ніші речового ящика і т.д.D.
 • Тепер можна знімати ущільнювачі дверних отворів, знімаємо накладки, що закривають передні стійки кузова
 • Від’єднайте блоки електричної проводки
 • Ви можете вилучити панель, коли важіль налаштування положення коефіцієнта динаміка знаходиться в потрібному положенні
READ  ВАЗ 2112 плита не працює

Повністю відкручена панель ВАЗ 2110 тримається на двох напрямних штирях (дивись на фото вище) на них вказують білі стрілки. Панельний збірник здійснюється у зворотному порядку.

Як видалити та встановити панель приладів на ВАЗ 2110

Велика фото та відеоінструкція з самостійного розбирання щитка приладів на автомобілях ВАЗ 2110, 2111, 2112.

По-перше, відключіть мінус дроту від батареї.

видалити, торпеда, 2112

По-друге, вам доведеться видалити рульове колесо і викрадені вимикачі.

Як видалити торпеду ВАЗ 2110

Зніміть верхню підкладку тунелю підлоги.

Тепер вам потрібно відкрити коробку рукавичок і відкрутити дно 2 кріплення гвинтів. Після цього потрібно відключити дроти з освітлення коробки рукавички та видалити коробку рукавичка.

Потягнувшись на себе, видаляючи ручку гідрокорографічного перемикача.

Відкрутіть гвинтовий кріпильний горіх і отримайте його з іншого боку, щоб він висів на стрижнях.

Викрутка зчеплення пластикові засувки і поверніть верхню сторону сопла і видаліть його. Так само потрібно зняти сопло з протилежного боку.

Ми відкручуємо горіхи під насадками верхньої сторони з обох сторін.

Відкрутіть гвинт кріплення знизу ліворуч.

Відкрутіть гвинт кріплення в монтажній одиниці нішу.

Відкрутіть гвинт кріплення з лівого боку консолі.

Відкрутіть гвинт прикріплення на правій стороні консолі.

Відкрутіть гвинт у ніші речового ящика.

Відкрутіть гвинт знизу праворуч. 16. Знімаємо з передньої стійки частину ущільнювача.

Тепер підчепите декоративну накладку в трьох місцях таким чином, щоб пістони кріплення вийшли з отворів та зніміть її. Так само знімається накладка з протилежного боку.

Зріжте хомут кріплення пучків проводів поруч із замком запалювання та роз’єднайте колодку із проводами замку запалення.

Роз’єднайте колодку з проводами під панеллю приладів.

Тепер у зворотній колодці вимикача запалення проштовхніть клему чорно-зеленого дроту та дістаньте її з колодки.

Відкручуємо гайку кріплення кронштейна колодки контролера до підсилювача панелі.

Від’єднайте три маси з кронштейна.

Поруч з газовою педаллю відключайте подушки з дротами.

За допомогою викрутки роз’єднайте чорну колодку іммобілізатора. Також відключіть зелену взуття іммобілайзера.

Від’єднайте 2 колодки з проводами від контактів сигналів гальмування.

Роз’єднайте хомут який стягує пучки проводів у ніші блоку реле та запобіжників.

27.Зліва під панеллю приладів роз’єднайте колодки з проводами на джгуті. Тепер можна зняти панель приладів зі шпильок та дістати її із салону.

Деяких влаштовує демонтаж без зняття інших складових салону, але це забирає зайвий час і ускладнює процес у цілому. Щоб не додавати собі роботи, рекомендується звільнити салон для вільного пересування. Строго дотримуючись послідовності, треба зняти:

Нижню частину демонтуємо так само. Наступне – усунення бардачка, після нього слід зняти реле та монтажний блок. У міру розбирання потрібно маркувати всі дроти. Особливу увагу необхідно приділити спідометру.

Як зняти європанель на ВАЗ 2112

Пересічний власник автомобіля ВАЗ 2112 рідко стикається з необхідністю зняття панелі приладів свого автомобіля. Основною причиною, через яку доводиться демонтувати європанель, є кузовний ремонт, ремонт електрики або пристроїв, встановлених безпосередньо за панеллю приладів. Оскільки підібратися до таких пристроїв без зняття панелі приладів буває дуже важко або навіть неможливо, то в таких випадках доводиться знімати всю європанель. Зняття панелі приладів також потрібне при усуненні скрипів та інших шумів, що виникають під час їзди на автомобілі, або проведення робіт із встановлення додаткової шумоізоляції салону. Крім того, навіть при акуратному поводженні з автомобілем з часом панель приладів може втратити свій зовнішній вигляд і вимагати заміни на нову.

READ  ВАЗ 2112 заміна гальмівних дисків

У цій статті ми спробуємо висвітлити основні етапи зняття європанелі з автомобіля ВАЗ 2112. Панель приладів «Євро» можна зустріти на автомобілях лінійки ВАЗ 2110, ВАЗ 2111 та ВАЗ 2112. Тому все, що далі буде сказано про демонтаж ВАЗ 2112, стосується решти моделей. Крім того, слід зазначити, що кріплення европанеля ідентичні вкладення звичайної панелі приладів, тому ця покрокова інструкція може використовувати при демонтажу звичайної панелі.

Отже, при знятті європанелі з автомобіля ВАЗ 2112 послідовність дій має бути такою:

З метою безпеки необхідно знеструмити бортову мережу автомобіля. Для цього потрібно від’єднати мінусову клему від акумуляторної батареї.

Потрібно видалити рульове колесо. Для цього плоскою викруткою слід підчепити та зняти з кермового колеса декоративну накладку з написом «LADA». Далі, використовуючи перехресну викрутку (PH2), відкрутіть два гвинти, які знаходяться в виїмках під видаленим накладанням. Після цього знімаємо кришку вимикача звукового сигналу.

Тепер необхідно зафіксувати кермо. Це можна зробити двома способами: повернути кермо до упору вліво або вийняти ключ із замку запалювання і повернути кермо в будь-який бік до клацання, що супроводжує його блокування. Після цього слід викрутити центральну гайку, що утримує кермо. Для цього знадобиться торцевий ключ із головкою на 24 (для зручності бажано використовувати торцевий ключ із тріскачкою).

З метою безпеки відразу знімати центральну гайку не потрібно. її слід залишити на 3-4 останніх витках різьблення. Після цього встановіть рульове колесо середнього положення (передні колеса одночасно повинні стояти паралельно поздовжньою осі автомобіля). Щоб не витрачати час на пошук правильного рульового колеса, коли він встановлений, ви можете застосувати коаксіальні мітки, перш ніж видалити рульове колесо та верхню пластикову рульову стовпчик.

Далі необхідно середніми по силі ударами по задній частині рульового колеса ліворуч. праворуч і зверху. знизу збити його зі шліців валу рульового управління. Після цього можна відкручувати центральну гайку остаточно і знімати кермо.

Процес зняття рульового колеса з автомобілів ВАЗ 2110-2112 докладно показаний у наступному

Тепер потрібно зняти бічні щитки з лівого та правого боку центральної консолі. Кожен щит прикріплений до задньої частини своєї частини з двома гвинтами, які потрібно вимкнути за допомогою викрутки Corust (PH2).

Далі хрестовою викруткою (PH2) відкручуємо гвинти кріплення бардачка, розташовані знизу під бардачком біля передньої стінки салону автомобіля. Вилучивши коробку рукавичка з його місця, вам потрібно відключити дроти, що йдуть до лихання клею. Після цього коробка рукавичка може бути видалена.

Наступний крок. Cross Screwdriver відкручуючи гвинти для закріплення панелі приладів. Одним з самостійних зразків розташований у ніші рукавички, решта. вздовж країв у нижній частині панелі приладів.

Тепер необхідно використовувати ключ ріг на 8 і перехресну викрутку, щоб відкрутити гвинти монтажу приладів у центрі центральної консолі.

Після цього ми видаляємо захисні решітки повітряних каналів, розташованих у краях панелі приладів. Для цього достатньо, щоб придушити їх плоскою викруткою.

Далі ми відкрутіть горіхи, розташовані під вилученими проточними решітками.

Зніміть панель приладів з шпильками, піднімаючи його і витягуючи. Після цього потрібно відключити всі з’єднувачі на джгутах підключення, що йдуть на панель приладів, попередньо розміщувати їх для подальшої складання. Тепер панель інструментів можна видалити.

Процес видалення панелі приладів з ВАЗ 2112 показаний у наступному

Як видалити торпеду ВАЗ 2110

Ми сподіваємося, що наша інструкція буде корисна для вас!

Алгоритм дії

Спочатку потрібно видалити стару панель. Це робиться, як на інших моделях автомобілів, вироблених вазою.

Дивіться:

При встановленні необхідно замінити замку запалювання до десяткового або Каліновського, залежно від того, скільки терміналів на Pade заблоковано. Ви можете залишити старий і переставити дроти, але нові, працювати і виглядати краще.

Ви повинні замінити проводку панелі інструментів. Крім того, підключіть розміри додаткових двох дротів у W4 / 13 та W3 / 13 на монтажному блоці. Це стосується старих блоків, з 11 місцями під реле.

READ  Заміна масла в двигуні Kia RIO

Залежно від того, чи є інжектор або карбюратор, зв’язок має свої нюанси. Якщо ви купили цілу фабричну панель, вона повинна супроводжуватися інструкціями. Коротше кажучи, ви можете побачити, що датчик швидкості не встановлений на інжекторі, розгляньте його при встановленні.

Електрична діаграма автомобіля може забезпечити велику допомогу. Якщо це не існує, ви можете знайти його в Інтернеті. Між ВАЗ 21124, 2111 та іншими версіями автомобілів є певна відмінність, тому знайдіть свій власний.

Якщо панель приладів не працює після включення, перевірте проводку. Це, як правило, помилка.

Як зняти торпеду ВАЗ 2110?

У цій статті я розповім вам, як видалити торпед з ВАЗ 2110,21112112. Зрештою, всі три автомобілі майже однакові всередині. Вони мають торпеду до самого самото і кріплення, відповідно. Видалення торпеди, ми відкриваємо доступ до складних електричних вузлів. Ми можемо замінити стару спотворену проводку до нового. Накрийте торпед з різними матеріалами за вашим вибором, тому що коли ми сидимо в кабіні, торпеда. це обличчя автомобіля. Ми можемо виконувати додаткові пристрої, різні підсвічування, робити шумоізоляцію від двигуна, покласти EuroBlading та багато іншого. Я скажу відразу, це питання вимагає багато терпіння і часу. І це не потрібно робити це, ви просто бачите. Розбирання та збірка здійснюються дуже ретельно, за якими розбити гору, інакше він не стане таким, і він буде неприємним, щоб скрикувати під час водіння.

І так укладання терпіння, ми можемо приступити до розбирання торпед. Перш за все, ми видаляємо передні сидіння, які не заважатимуть подальшому розбирач. Над тим, хто йде до розбирання тунелю. Відкрутіть 2 гвинти з обох сторін тунелю і витягніть щит, відповідно з обох сторін. Піднімаючись викруткою на центральному тунелі витягнути його. Далі, відкрутіть гвинти від центрального тунелю і почніть його, попередньо від’єднати дроти з запальнички сигарет. Від’єднайте кришку з ППП, що наближається до викрутки засувки та відкрутіть повітряний канал кабіни. Ми відкрутіть центральну панель з підлоги і видаліть його. Ми можемо перейти до самого торпеди, відкрутіть монтаж коробки рукавичок і ретельно витягнути його, вимикаючи з підсвічування.

Відкрутіть гвинти у утворену порожнечу для відсікання рукавичок і з обох сторін торпеда. У тому ж місці за допомогою ключа та викрутки, відкрутіть гору. Ми використовуємо викрутку поблизу лівої стійки і витягніть його. Далі накидним ключем відкручуємо гайку. Дуже ретельно відкрутіть, підтримуючи торпеду руку, весь торпед тримається на ньому. Піднявши її трохи нагору, знімаємо зі шпильок. Від’єднуємо всі дроти, позначаючи маркером, щоб потім довго не шукати. Всі наші торпеди знято, можемо її акуратно витягнути і виробляти наступні роботи. Весь процес зняття торпеди займає близько однієї – двох годин.

Авто власники радять разом з розбиранням торпеди, прочистити повітряні канали, напевно, згодом вони заб’ються пилом і вам знову доведеться знімати торпеду.

Для того, щоб не витрачати, час не ледачий, очистіть вентиляційні канали. У той же час ви все ще можете демонструвати підлогу та стіну відсіку двигуна.

Для цього вам доведеться зняти тканину з підлоги та наклеїти шумоізоляцію. На це піде приблизно 6 стандартних самоклеючих листів розміром 0.6Х0.9м. З шумоізоляцією ви не почуєте аутсайдерів з відсіку двигуна та від дороги. Не шкодуйте занадто багато тисяч, це варто. Крім того, багато водіїв видаляють морально застарілу торпеду, щоб прикріпити до нього. З такою підкладкою ваша торпеда буде шукати десять років молодше і цікавіше. Це буде коштувати близько 5-6 тисяч. З цими додаванням ваш автомобіль стане більш новим, чудовим, відчуття його, здається, збивається, міцно зібрана одним словом більш тверде.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS