Задні втулки стабілізатора (після заміни) Camry V40. Заміна кущів стабілізатора Camry 40

Задні втулки стабілізатора (після заміни) Camry V40

Навіть якось не планував далі приєднуватися до полеміки з Феліксом. Camry v40 Car. Взагалі, сьогодні вони замінили втулки стабілізатора, ззаду, взяли оригінал.

Я покинув службу, не сторонні звуки, але коли я перетнув лежача міліціонера, було конкретне скрип, ніби щось розірвано на тілі, знову їхали, також проїхали. Повернувшись до служби, майстер розширив руки, каже втулки. Що може бути?

Лайно.он.скушник або майстер? Загалом, що робити.

Взагалі знову змініть втулки стабілізатора, тільки є один. Я мав саме так само за день до вчорашнього дня, вилікував правильну установку втулків стабілізатора.

Шрам і протилежна думка не виникла в голову? Скажіть мені джерело, де ви можете ознайомитись зі своєю заявою про те, що стабілізатор має гумові опори для переїзду.

Toyota Camry Stabilizer втулки

Стабілізатор просто рухається в втулках, коли працює підвіска, саме тому скрип насправді і. Ніхто не сперечається з причиною скрипки.

Але чомусь, чомусь не можна замінити задні втулки стабілізатора Toyota Camry та нових втулків. Але це не тому, що немає руху металу відносно гуми. І коли він виникає і відбувається скрип. Для цього потрібно зателефонувати на яму, підняти машину на ліфті або гідравлічній стійці. Використання джеків у таких випадках неприйнятне, щоб забезпечити особисту безпеку.

Використовуючи металеву щітку, вам потрібно очистити кущі втулки, щоб їх можна було оглянути. Якщо навіть візуально частина має тріщини або сльози, то її потрібно замінити новим.

Заміна стабілізаторів втулки на Toyota Camry 40

Якщо перевірка не дала результату, що цілком ймовірно, коли скарги на скрипи або загальну нестабільність Камрі, то вам потрібно перейти до механічної стадії діагностики. І якось ввечері я зробив замовлення в EMEX, хороша ціна на пару, оригінал.

Доставка становила 5 днів. На шостий день я приходжу до них за замовленням, і вони починають говорити мені байками, які вони принесли лише один рукав і так далі і ТП ну, не хвилюйтеся, замовляйте ще одну втулку задніх втулків Toyota Стабілізатор Камрі через сайт через 5 днів ми.

Щоб перевірити стан стелажів, необхідно відпочити на кріпленні на рульове управління та розмахувати потрібним елементом, для більш точного діагнозу, краще розмахувати рукою.

Задні втулки стабілізатора (після заміни) Camry V40

Якщо ви відчуваєте невелику реакцію, це означає, що заміна необхідна. Для того, щоб замінити втулки стабілізатора, необхідно відкрутити болти на кожну заміну задніх втулків стабілізатора Toyota Camry, які кріплять U-подібні кронштейни, після чого потрібно видалити гумові втулки та встановити нові їх.

Щоб полегшити установку, рекомендується змащувати гумовий рукав із звичайним рідким милом, після чого можна покласти U-подібні кронштейни та затягнути болти.

Під час цього процесу краще використовувати кріплення як важіль для натискання на U-подібні кронштейни. Тож буде легше затягнути болти, без ризику порушити нитку. Потрібно затягнути болти в невелику мить, оскільки їх товщина становить близько 6 міліметрів.

Якщо вам потрібно замінити стійки стабілізатора, тут все набагато простіше і простіше.

Ремонт та заміна стабілізатора Toyota Camry VI (XV40)

Завдяки особливостям конструкції підвіски Камрі, заміна передніх кущів стабілізатора трохи складніша, ніж на інших автомобілях, тому. Заміна цих деталей відбувається лише парами. неможливо змінити лише один рукав спереду або ззаду.

Як змінити втулки. процес поетапно:

 • Очистіть різьбові сполуки з бруду і обробляйте їх WD-40;
 • 19.й ключ, щоб послабити центральний болт кріплення під рамки;
 • ключ до послаблення менших гайок діаметром 14 мм, повністю відкрутить болти;

Після цих дій з обох боків осі, підрамник впаде достатньо, щоб забезпечити доступ для заміни втулків.

 • Голова 12 повинна відкрутити болти кріплення кронштейна;
 • Вийміть кронштейн, вийміть з нього старий рукав;
 • Виріжте нову частину за аналогією зі старою;
 • Змащує сидіння рукава на стабілізаторі та його сам зсередини;
 • Встановіть рукав на стабілізатор, кронштейн. на рукаві, кріпить його болтами;
 • Скрутити випущені кріплення підрамника.

Всі дії схожі на обидві сторони передньої та задньої осі.

задні, втулка, стабілізатора, після, camry

Кімнати та ціни на оригінальні втулки переднього та заднього стабілізатора та їхні аналоги для Toyota Camry 40, з двигуном 2.4 або 3.5 л

Встановлення виробника осі статті ціна,
Попереду Toyota 48815-33100 500
Попереду Точка опору 1-01-752 320
Попереду Фрагантний TSB-ACV40F 120
Попереду Маха 81 94 2853 200
Попереду Фебі 42853 160
За Toyota 48818-12170 300
За CTR CVT-48 80
За Фрагантний TSB-ACV40R 140
За Точка опору 1-01-040 280

Після заміни старих втулків новими стабілізатор не повинен мати найменшого зворотного зв’язку, і при русі всі незвичайні звуки та вібрації повинні зловживати. Якщо проблема не була усунена, то вам потрібно шукати дефекти в інших вузлах шасі.

Знаки та причини зносу стабілізаторів на Toyota Camry 40

Оригінальні втулки на Камрі, спереду та ззаду, виготовлені з гуми, тому вони сприйнятливі до носіння не тільки з навантажень, але й просто час від часу, навіть у процесі щадної роботи. Ця частина постійно піддається зовнішнім факторам, які поступово знищують матеріал і змінюють геометрію продукту.

Посібники з обслуговування Toyota вказують на те, що втулки стабілізатора повинні бути замінені вже на появі потертостей, тріщин або зміною структури продукту, але не менше 1 раз у 30 000 км (на практиці. набагато менше) або через 2 роки старий). В умовах недосконалої дорожньої поверхні сильне пошкодження стабілізатора та його компонентів застосовується під час руху на шишки, або колесо потрапляє в отвір на великій швидкості.

На практиці власники автомобілів не згадують ці деталі перед зворотним зв’язком стабілізатора і, як наслідок, відчутні прояви несправності в шасі автомобіля. Ознаки зносу передньої та задньої втулки стабілізатора можуть бути:

 • скрипи або клацання почуті при нахилі тіла;
 • вібрація в шасі, що передається в тіло автомобіля;
 • стукає, коли рухається з низькою швидкістю з невеликими порушеннями;
 • Загальна нестабільність при русі.

Поява будь.якого з цих “симптомів” вимагає термінового огляду шасі для виявлення причини та усунення її.

Як змінити стійки стабілізатора на Toyota Camry 40

Можна замінити стійки стабілізатора на передній або задній осі, лише шляхом раніше вивантаження деталі. Ці роботи є більш правильними та безпечнішими для здійснення, піднявши машину на підйом. Знявши колесо, вам потрібно очистити гайку та нитку щіткою, обробити WD-40 і дати час, щоб стояти. Горіхи дуже часто кислі, щоб виявитися легше відрізати, ніж відкрутити їх.

З інструментів, які вам знадобляться:

 • Третій третій ключ з головою 17;
 • Ключ для 19;
 • Якщо вам потрібно видалити неорганську запасну частину. для відкручення вам знадобиться набір шестикутників.

Тримаючи частину на одній стороні кріплення з 19.ключем з ключем 19, вам потрібно відкрутити гайку спереду з хрипом, а також для іншої сторони. Нові деталі в комплекті йдуть з новою горіхом, тому, знімаючи, ви можете докласти будь.яких зусиль, не боячись пошкодити старий горіх.

Перед початком ремонту потрібно вибрати запасні частини. Стабілізаторні стійки на Toyota Camry в тілі ASV 40 однакові з лівого та правого боку, а також спереду та ззаду.

Ціна статті виробника
Toyota 48820-33070 48820-33040 48830-33040 2500
CTR CLT-75 620
GMB 1001-0700 330
TRW JTS 845 1265
Босм BSL-12561 350
Фрагантний 0123-ACV40F 470
Синій друк ADT385111 820
Немає зносу (поліуретан, посилений) NL048 700
Линксауто C7425LR 460

Знаючи кількість оригінальної частини, ви завжди можете вибрати дешевші аналоги. Важко сказати, що покаже себе в роботі краще. це можна дізнатися лише на практиці.

Принцип експлуатації стійки стабілізатора та причини поломки

Стенд Камрі. це стрижень на обох кінцях яких петлі. Шефене з’єднання забезпечує кріплення стійки стабілізатора до маточини з одного боку, а з іншого. до самого стабілізатора. Петлі щільно закриті пиляннями, наповненими жиром. Змащення повинно продовжити термін експлуатації стійки і пом’якшити роботу механізму. Деталі не щільно прикріплені до стабілізаторів, щоб залишатися невелика автономна рухливість одного елемента відносно іншого.

При повороті будь.який автомобіль трохи трахкав, Toyota Camry не є винятком. На даний момент багатонаправлені сили, які повинні бути компенсовані за тіло та суспензію, діють. В іншому випадку на кожному кроці пошкодження стабілізатора та очей буде пошкоджено. Стенд стабілізатора відіграє роль демпфера, гасіння зусиль, спрямованих у протилежних напрямках. Під їх впливом деталі поступово зношуються та стають непридатними. Крім того, від сильних ударів, коли колесо надходить у яму з великою швидкістю або вдаривши перешкоду, вони можуть стати непридатними достроково.

Причини розбиття стійок стабілізаторів на Camry 40:

 • Порушення цілісності пильних пиляків, завдяки якому бруд входить до механізму, що призводить до прискореного зносу шарнірного з’єднання;
 • Скорочення тканини кулі м’яча і, як наслідок, поява побиття в посадці.

Як діагностувати втулки стабілізатора до Камрі

Щоб переконатися, що причиною несправності в бігу Toyota Camry в 40.му тілі було пошкодження стабілізаторів, вам потрібно забезпечити зручний доступ до машини знизу. Діагностика як переднього, так і заднього стабілізатора відбувається за два етапи:

Для цього потрібно зателефонувати на яму, підняти машину на ліфті або гідравлічній стійці. Використання джеків у таких випадках неприйнятне, щоб забезпечити особисту безпеку. Використовуючи металеву щітку, вам потрібно очистити кущі втулки, щоб їх можна було оглянути. Якщо навіть візуально частина має тріщини або сльози, то її потрібно замінити новим.

Якщо перевірка не дала результату, що цілком ймовірно, коли скарги на скрипи або загальну нестабільність Камрі, то вам потрібно перейти до механічної стадії діагностики. Для цього потрібно крокувати і смикати сам стабілізатор. Якщо втулки працюють. це залишиться нерухомо.

Наявність будь.якої, навіть найменшої реакції, вказує на необхідність заміни втулків. Крім того, варто переконатися, що на самому стабілізаторі немає виробництва, інакше його також потрібно буде замінити.

Заміна стабілізаторів втулки на Toyota Camry 40

Несправності в суспензії автомобіля можуть спричинити стукіт, скрипи, перерви, втрата стабільності по черзі та багато інших проблем. Будь.який з можливих проявів зривів, перш за все, негативно впливає на безпеку роботи.

Тільки діагностика на спеціальному стенді або візуальному огляді допоможе визначити несправну частину шасі. Toyota Camry 40 має найпоширенішу причину глухих стуків або скрипки спереду або ззаду. це знос стабілізатора втулків.

Стабілізатори відповідають за стабільність автомобіля в кутах та під час маневрування, перерозподіляючи навантаження на осі між колесами. Це завдяки втулкам, з якими стабілізатор прикріплений до підрамника, коливання підвіски та колеса гасять.

Заміна втулків стабілізатора на Toyota Camry 40

Завдяки особливостям конструкції підвіски Камрі, заміна передніх кущів стабілізатора трохи складніша, ніж на інших автомобілях, тому. Заміна цих деталей відбувається лише парами. неможливо змінити лише один рукав спереду або ззаду.

Як змінити втулки. процес поетапно:

 • Очистіть різьбові сполуки з бруду і обробляйте їх WD-40;
 • 19.й ключ, щоб послабити центральний болт кріплення під рамки;
 • ключ до послаблення менших гайок діаметром 14 мм, повністю відкрутить болти;

Після цих дій з обох боків осі, підрамник впаде достатньо, щоб забезпечити доступ для заміни втулків.

 • Голова 12 повинна відкрутити болти кріплення кронштейна;
 • Вийміть кронштейн, вийміть з нього старий рукав;
 • Виріжте нову частину за аналогією зі старою;
 • Змащує сидіння рукава на стабілізаторі та його сам зсередини;
 • Встановіть рукав на стабілізатор, кронштейн. на рукаві, кріпить його болтами;
 • Скрутити випущені кріплення підрамника.

Всі дії схожі на обидві сторони передньої та задньої осі. Кімнати та ціни на оригінальні втулки переднього та заднього стабілізатора та їхні аналоги для Toyota Camry 40, з двигуном 2.4 або 3.5 л

Вісь встановлення Виробник Код постачальника Ціна,
Попереду Toyota
Попереду Точка опору
Попереду Фрагантний TSB-ACV40F
Попереду Маха
Попереду Фебі
За Toyota
За CTR CVT-48
За Фрагантний TSB-ACV40R
За Точка опору

Після заміни старих втулків новими стабілізатор не повинен мати найменшого зворотного зв’язку, і при русі всі незвичайні звуки та вібрації повинні зловживати. Якщо проблема не була усунена, то вам потрібно шукати дефекти в інших вузлах шасі.

Передні та задні стелажі стабілізаторів розроблені для створення мобільного з’єднання стабілізатора стійкості рептилії та маточини колеса.

Завдання, яке виконує сам стабілізатор. це згладити та зменшити рулони автомобіля в кутах та в інших маневрах, щоб утримувати тіло в горизонтальній площині. Хоча Toyota Camry 40 заслужено вважається дуже надійною машиною з сильним шасі, але стійки стабілізатора зношуються, тому час від часу їх потрібно замінити.

Заміна втулків переднього стабілізатора Toyota Camry 40

Втулки стабілізатора Toyota Camry

Через певний час, як би не було сумно, хто є власником автомобіля, стикається з наступальною потребою в його ремонті.

Більш схильна причина глухих стуків у підвісці. це втулки або стабілізатори.

Тут буде розглянуто дизайн, ми також скажемо, як зробити незалежну заміну втулки

і стійки стабілізатора на автомобілях Toyota Camry V40.

Вступ

Дизайн щонайменше сучасного автомобіля передбачає встановлення поперечних стійких стабілізаторів. спереду та ззаду. Цей підвісний елемент необхідний для зменшення нахилу тіла на великих швидкостях.

Взагалі, стабілізатор. це по суті крутія, який з’єднаний у центральній частині власної частини з передньою або задньою підрамником, краї частин прикріплені до передніх важелів іншими словами задньої підвіски, це також зазвичай є кріплення до самих амортизаторів. Завдяки активному їзді на бурхливих дорогах, втулки та стабілізатори повинні взяти на себе високі навантаження, в результаті ці деталі швидко непридатні.

Якщо ваш автомобіль робить неприємним, глухі стукають по підвісці по.різному, ви відчули збільшення нахилу на високих швидкостях, точно, стабілізатор автомобіля просить технічне обслуговування.

Існує можливість створити незалежну діагностику та заміну, головне. з усім цим процесом. дотримуватися запобіжних заходів та дотримуватися наших інструкцій. Ви, втулки стабілізатора Toyota

Camry 40 мають традиційну форму і виготовлені з гумового матеріалу за допомогою антифрикційного покриття.

Діагностика та заміна зношених частин

Щоб зробити своїми руками діагнозом частин стабілізатора та його окремих частин, вам потрібно загнати машину до спеціального ліфта або шляхопроводу. Оберніть себе кріпленням або великою плоскою викруткою, після завершення знайдіть точку опори та розгойдуйте окремі елементи монтажу U-подібних кронштейнів.

Якщо ви знайдете вільний рух між тілом стабілізатора та його гумовим рукавом, заміна вже потрібна. Щоб перевірити стан стелажів, вам потрібно відпочити на кріпленні на контрольній тязі та розмахувати відповідним елементом, для більш чіткого діагнозу, краще розмахувати власною рукою.

Якщо ви відчуваєте невеликий вільний хід, це означає, що вам потрібна заміна.

Toyota Camry XV40 Toyota Camry 2007 2.5 Заміна втулків та стелажів переднього стабілізатора

Xv40toyota camry 2007 3.2,5.забля втулки та стабілізатор мій канал.

Для того, щоб змінити втулки стабілізатора, вам потрібно відкрутити болти з усіх боків, які зміцнюють U-подібні кріплення, після чого необхідно зняти гумові втулки та встановити їх щойно.

Щоб полегшити установку, рекомендується змащувати гумовий втул із звичайним водянистим милом, а потім, звичайно. Свого часу цей процес краще використовувати кріплення у ролі важеля для натискання на U-подібні кронштейни.

Легше затягувати болти, не ризикуючи зламати нитку. Необхідно затягнути болти в невелику мить, оскільки їх товщина становить близько 6 мм.

Заміна втулків переднього стабілізатора Toyota Camry 40

Якщо вам потрібна заміна стабілізаторів, тут наш клієнт ще простіший і простіший. Для полегшення доступу рекомендується демонтувати колеса. Після цього необхідно здійснити кропітке очищення нитки з грязі та інших третьих частин.

Зробіть нитку проникаючою жиром, кропивою, WD-40. Відкрутіть одну гайку в одній з вершини стійки, після завершення повністю демонтуйте деталь.

Якщо палець шарніра обертається, вам потрібно використовувати дублюючий ключ і встановити його на основі зчленного пальця, зокрема там виробник передбачив дві пилки.

Немає подібних пил на деяких деталях, на шляху цього в кінці пальця є шестикутній отвір, який пердається, щоб запобігти прокрученню нитки пальця.

Визначаючи відповідну частину, ми встановили новітні та збираємо механізм у порядку відродження. Заміна стійок стабілізаторів завершується, не забудьте розтягнути болти колеса.

Підводячи підсумки

Як ми дізналися, для діагностики частин стабілізатора, звичайно та вдома. Ці деталі змінюються без особливих зусиль, і це можна зробити своїми руками. Застосовуючи ці знання, це реально, ви можете легко зберегти відчутну кількість коштів для послуг.

Принцип експлуатації стійки стабілізатора та причини поломки

Стенд Камрі. це стрижень на обох кінцях яких петлі. Шефене з’єднання забезпечує кріплення стійки стабілізатора до маточини з одного боку, а з іншого. до самого стабілізатора. Петлі щільно закриті пиляннями, наповненими жиром. Змащення повинно продовжити термін експлуатації стійки і пом’якшити роботу механізму. Деталі не щільно прикріплені до стабілізаторів, щоб залишатися невелика автономна рухливість одного елемента відносно іншого.

При повороті будь.який автомобіль трохи трахкав, Toyota Camry не є винятком. На даний момент багатонаправлені сили, які повинні бути компенсовані за тіло та суспензію, діють. В іншому випадку на кожному кроці пошкодження стабілізатора та очей буде пошкоджено.

Стенд стабілізатора відіграє роль демпфера, гасіння зусиль, спрямованих у протилежних напрямках. Під їх впливом деталі поступово зношуються та стають непридатними. Крім того, від сильних ударів, коли колесо надходить у яму з великою швидкістю або вдаривши перешкоду, вони можуть стати непридатними достроково.

Причини розбиття стійок стабілізаторів на Camry 40:

 • Порушення цілісності пильних пиляків, завдяки якому бруд входить до механізму, що призводить до прискореного зносу шарнірного з’єднання;
 • Скорочення тканини кулі м’яча і, як наслідок, поява побиття в посадці.

Заміна втулки Toyota Camry Stabilizer

Заміна втулки стабілізатора Toyota Camry в Єкатеринбурзі

Досвідчені фахівці мережі Autocentes людини

Виберіть для вас зручну адресу служби та зателефонуйте до детальної консультації

, Майстер відповість на ваші запитання та записує на ремонт. Приходьте, ми будемо виконувати роботу з високоякісними та провінційними гарантіями !

Послуги, в яких замінюється стабілізатор Toyota Camry:

 • Перш ніж розпочати роботу, головні консультації детально з причин несправності, майбутньої роботи та зроблять точний обчислення їх вартості
 • Після роботи буде складений перелік рекомендацій щодо технічного обслуговування вашого автомобіля, виходячи з огляду автомобіля, проведеного під час ремонтних робіт
 • Об’єктивна оцінка технічного стану автомобіля та інформація про приховані несправності допоможе вам запустити непередбачений ремонт та небезпечні ситуації на дорозі
 • Власний склад запасних частин (оригіналів та дублікатів). ми швидко проводимо майже будь.який ремонт. Доставка запасних частин на замовлення.
 • Усі типи діагностики та ремонту Toyota. це все необхідне обладнання, багатий досвід ремонту Toyota Camry
 • Авто.евакатор (t.: (343) 268-66-21).вакція служби евакуації Хума

Як змінити стійки стабілізатора на Toyota Camry 40

Можна замінити стійки стабілізатора на передній або задній осі, лише шляхом раніше вивантаження деталі. Ці роботи є більш правильними та безпечнішими для здійснення, піднявши машину на підйом. Знявши колесо, вам потрібно очистити гайку та нитку щіткою, обробити WD-40 і дати час, щоб стояти. Горіхи дуже часто кислі, щоб виявитися легше відрізати, ніж відкрутити їх.

З інструментів, які вам знадобляться:

 • Третій третій ключ з головою 17;
 • Ключ для 19;
 • Якщо вам потрібно видалити неорганську запасну частину. для відкручення вам знадобиться набір шестикутників.

Тримаючи частину на одній стороні кріплення з 19.ключем з ключем 19, вам потрібно відкрутити гайку спереду з хрипом, а також для іншої сторони. Нові деталі в комплекті йдуть з новою горіхом, тому, знімаючи, ви можете докласти будь.яких зусиль, не боячись пошкодити старий горіх.

Перед початком ремонту потрібно вибрати запасні частини. Стабілізаторні стійки на Toyota Camry в тілі ASV 40 однакові з лівого та правого боку, а також спереду та ззаду.

Виробник Код постачальника Ціна
Toyota 48820-33070 48820-33040 48830-33040 2500
CTR CLT-75 620
GMB 1001-0700 330
TRW JTS 845 1265
Босм BSL-12561 350
Фрагантний 0123-ACV40F 470
Синій друк ADT385111 820
Немає зносу (поліуретан, посилений) NL048 700
Линксауто C7425LR 460

Знаючи кількість оригінальної частини, ви завжди можете вибрати дешевші аналоги. Важко сказати, що покаже себе в роботі краще. це можна дізнатися лише на практиці.

Які інструменти для запчастин потрібні

Задня підвіска пружина

Виробник Код постачальника Середня ціна,
Оригінальний
Toyota 48231-33651 7400
Аналоги
Дольц N148 1600
Масума CS-1082 3100
Кіб RK 7665 2300

STRACK SHOCK.MSSING LELY назад

Виробник Код постачальника Середня ціна,
Оригінальний
Toyota 48540-39755 6500
Аналоги
Сак 317192 3400
Кіб 339026 4300

Район Правий Рін

Виробник Код постачальника Середня ціна,
Оригінальний
Toyota 48530-89025 6500
Аналоги
Сак 317193 3400
Кіб 339025 4300

Щоб замінити, ми не використовуємо оригінальну пружину підтримки виробника Masuma CS-1082, стійки амортизації також є аналогами: праві Sachs 317193; Зліва. Sachs 317192.

Інструменти:

 • Підйом;
 • Пневматичний пістолет;
 • Hybel Heads 12, 13, 10, 19, 21 мм;
 • Ключ Rozhkovo-Tank на 19 мм;
 • Стягнути для підвісних пружин;
 • Брязкальця великий.

Підставка заднього стабілізатора

Примітка:. Нижче. видалення та встановлення стійки стабілізатора з правого боку. Видалення та встановлення з лівого боку виконуються подібним чином Замініть стійки стабілізатора парами (ліворуч і праворуч).

Послабте колесо гайки. Підніміть машину на підйомник або підніміть задню частину автомобіля і встановіть її на надійні опори (для цього ми попередньо встановлюємо анти.витончені зупинки для передніх коліс).

Вийміть гайки колеса і вийміть заднє колесо.

Ми очищаємо всі різьбові стики металевою щіткою, яка буде повернена внизу, якщо необхідно, нанесіть на них проникаючу рідину (наприклад, WD-40).

Ключ з головою 14.го знімається мітка стійки стабілізатора до амортизатора, тримаючись від повороту з другим ключем 16 пальців стійки для його шестикутника. Ми видаляємо гайку в відходи, оскільки його повторне використання не допустимо. Потім ми відключаємо стенд стабілізатора від амортизатора стійки.

Таким же чином ми повертаємо гайку стійки стабілізатора до бруски стабілізатора. Ми видаляємо гайку для відходів, оскільки його повторне використання неприйнятне.

Вилучаємо нижній палець стійки стабілізатора з бруски стабілізатора і нарешті видалимо стійку. Видаліть стару стійку для відходів.

Ми беремо нову стійку стабілізатора та встановлюємо її на місце старого.

Ми робимо, а потім нарешті затягніть нові верхні та нижні гайки кріплення стійки стабілізатора з пухкою моментом 39 н ∙ м, при цьому тримаючи пальці стійки від повороту.

Аналогічно, замініть стійку стабілізатора з іншого боку.

Встановіть колесо і опустіть машину.

задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry
задні, втулка, стабілізатора, після, camry

Що потрібно відремонтувати та замінити задню стійку Camry 30

задні, втулка, стабілізатора, після, camry

Заміна втулків стабілізатора на Toyota Camry 40

Завдяки особливостям конструкції підвіски Камрі, заміна передніх кущів стабілізатора трохи складніша, ніж на інших автомобілях, тому. Заміна цих деталей відбувається лише парами. неможливо змінити лише один рукав спереду або ззаду.

Як змінити втулки. процес поетапно:

 • Очистіть різьбові сполуки з бруду і обробляйте їх WD-40;
 • 19.й ключ, щоб послабити центральний болт кріплення під рамки;
 • ключ до послаблення менших гайок діаметром 14 мм, повністю відкрутить болти;

Після цих дій з обох боків осі, підрамник впаде достатньо, щоб забезпечити доступ для заміни втулків.

 • Голова 12 повинна відкрутити болти кріплення кронштейна;
 • Вийміть кронштейн, вийміть з нього старий рукав;
 • Виріжте нову частину за аналогією зі старою;
 • Змащує сидіння рукава на стабілізаторі та його сам зсередини;
 • Встановіть рукав на стабілізатор, кронштейн. на рукаві, кріпить його болтами;
 • Скрутити випущені кріплення підрамника.

Всі дії схожі на обидві сторони передньої та задньої осі.

Кімнати та ціни на оригінальні втулки переднього та заднього стабілізатора та їхні аналоги для Toyota Camry 40, з двигуном 2.4 або 3.5 л

Вісь встановлення Виробник Код постачальника Ціна,
Попереду Toyota 48815-33100 500
Попереду Точка опору 1-01-752 320
Попереду Фрагантний TSB-ACV40F 120
Попереду Маха 81 94 2853 200
Попереду Фебі 42853 160
За Toyota 48818-12170 300
За CTR CVT-48 80
За Фрагантний TSB-ACV40R 140
За Точка опору 1-01-040 280

Після заміни старих втулків новими стабілізатор не повинен мати найменшого зворотного зв’язку, і при русі всі незвичайні звуки та вібрації повинні зловживати. Якщо проблема не була усунена, то вам потрібно шукати дефекти в інших вузлах шасі.

Знаки та причини зносу стабілізаторів на Toyota Camry 40

Оригінальні втулки на Камрі, спереду та ззаду, виготовлені з гуми, тому вони сприйнятливі до носіння не тільки з навантажень, але й просто час від часу, навіть у процесі щадної роботи. Ця частина постійно піддається зовнішнім факторам, які поступово знищують матеріал і змінюють геометрію продукту.

Посібники з обслуговування Toyota вказують на те, що втулки стабілізатора повинні бути замінені вже на появі потертостей, тріщин або зміною структури продукту, але не менше 1 раз у 30 000 км (на практиці. набагато менше) або через 2 роки старий). В умовах недосконалої дорожньої поверхні сильне пошкодження стабілізатора та його компонентів застосовується під час руху на шишки, або колесо потрапляє в отвір на великій швидкості.

На практиці власники автомобілів не згадують ці деталі перед зворотним зв’язком стабілізатора і, як наслідок, відчутні прояви несправності в шасі автомобіля. Ознаки зносу передньої та задньої втулки стабілізатора можуть бути:

 • скрипи або клацання почуті при нахилі тіла;
 • вібрація в шасі, що передається в тіло автомобіля;
 • стукає, коли рухається з низькою швидкістю з невеликими порушеннями;
 • Загальна нестабільність при русі.

Поява будь.якого з цих “симптомів” вимагає термінового огляду шасі для виявлення причини та усунення її.