Xpeng, щоб запускати щонайменше одну нову модель кожного кварталу

За словами Гу Гонді, президент Xpeng Inc., Коли G9 потрапив на ринок, автовиробник має намір розгортати щонайменше один новий продукт щокварталу в найближчі кілька кварталів, намагаючись збільшити продаж.

xpeng, запускати, щонайменше, один, нову, модель

Провінція Шансі видає перші партії автономних водійських ліцензій

22 вересня провінція Шансі в Китаї випустила свої перші п’ять ліцензій на дорожні випробування на автономні транспортні засоби. Компанії, які отримали ліцензії, є Shaanxi важким автомобілем з однією ліцензією на автономний водійський трактор для логістичних цілей, Shaanxi Automobile Group з однією ліцензією на автономний автобус із закритим парком, та Xi’an Sensetime з трьома ліцензіями на автономний автобус для водіння.

Новий Haval H6 PHEV, щоб потрапити на ринок на вересні. 26

26 вересня офіційно вийде абсолютно новий Haval H6 PHEV. З уже розпочатою пресалером, новий PHEV має ціновий діапазон попереднього продажу 168 800-176 800 юанів. Нова модель приймає свіжу мову дизайну з іншою передньою решіткою та фарами з попередніх версій.

21 вересня, провідний світовий автомобільний постачальник Continental AG, оголосив, що нова офісна будівля в його технологічному центрі в місті Чанчун (“CCTC”), столиця Китаю провінції Джилін, розпочав роботу, що свідчить про те, що CCTC надасть більше значення Розробка технологій автомобільної безпеки в майбутньому.

Венчурний капітал, пов’язаний з Bosch, Роберт Бош венчурний капітал (RBVC), завершив свої інвестиції в автономний постачальник чіпів з водіння Китаю, Cambricon Singo, останній оголосив 22 вересня.

CATL на вересні. 21 оголосив про співпрацю з Flexgen Power Systems, Inc. (“Flexgen”), u.S.-На основі технології зберігання енергії та постачальника рішень для зберігання енергії, щоб забезпечити останній 10 ГВт-год.

SAIC Motor оголосив на вересні. 22 через свій акаунт WeChat, що дочірня компанія, орієнтована на батарею, він спільно побудував із Sinopec Group, Petrochina Company Limited, CATL та Shanghai International Automobile City вже був включений, відзначаючи набіг автотранспорту в Шанхаї в домен заміни акумулятора в Шанхай.

Автономна техніка водіння поні.AI оголосив 22 вересня стратегічна співпраця з платформою Geely’s Ride-Hail, Mobility Cao Mobility та Geely Automobile Institute Institute Intelligent Center водіння.

xpeng, запускати, щонайменше, один, нову, модель

Gasgoo не лише пропонує своєчасні новини та глибоке розуміння про індустрію China, але й допомагає у бізнес.з’єднанні та розширенні для постачальників та покупців за допомогою декількох каналів та методів. Покупця: Покупця-підтримка@Gasgoo.Сервіс ComseLer: Продавець-підтримка@Gasgoo.com

Всі права захищені. Не відтворюйте, копіюйте та використовуйте вміст редакції без дозволу. Зв’яжіться з нами: autonews@gasgoo.com

Источник

Image:autonews.gasgoo.com

xpeng, запускати, щонайменше, один, нову, модель