2022 Volkswagen Polo 85tsi Life Review

Оновлене поло Volkswagen робить багато чого правильно, але він приходить за ціною, яка відрізняє його від деяких ключових змагань.

Що ми любимо

  • Прекрасний баланс якості їзди, обробки та комфорту
  • Toolque, готовий маленький три-Бангер-чарівник
  • Багату. насправді пристойний розмір

Що ми не робимо

  • Це дорого, особливо з варіантами
  • Відсутній моніторинг сліпого місця та бічну допомогу
  • Також дорого для обслуговування
Пропустити вперед:
Вступ Запущені витрати
Ціна та специфікація Використання енергії
Внутрішній простір та комфорт Оцінка на дорозі
Технології та інформаційно.розважальні Резюме
Безпека

2 Життя Volkswagen Polo 85tsi

Polo Volkswagen щойно отримав оновлення середнього віку, що приносить деякі великі зміни до рівнів специфікацій та ціни на найменшу пропозицію бренду. Це покоління Volkswagen Polo датується 2017 роком, і тепер змушене змагатися всередині з нещодавно випущеним дуетом невеликих позашляховиків, T-ROC та T-Cross.

Ціноутворення піднялося досить значно за допомогою цього оновлення. Хоча немає прямої моделі для порівняння з попереднім підтяжкою, це життя Polo 85TSI (що є найдешевшим варіантом з автоматичною коробкою передач)-комфортно на 5000 більше, ніж раніше.

Однак існує трохи додаткового комплекту та технології, які допоможуть компенсувати цей великий підйом цін: автоматичні світлодіодні фари та світлодіодні світлодіоди, 8.0-дюймовий цифровий приладний кластер, 8.0-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей, бездротова зарядка, автоматичні склоочисники, дзеркало заднього виду з автоматичним зануренням, освітлені дзеркала суєти, датчики передньої та задньої парковки та жменька нової технології безпеки.

Незважаючи на те, що зараз поло сидить на відстані від деяких ключових суперників з точки зору ціноутворення. Yaris Toyota. це дорога невелика кількість і в наші дні, але такі варіанти, як Suzuki Swift, Mazda 2 та Kia Rio, можуть комфортно підрізати оновлений поло Volkswagen.

Чи може це резервувати великі ціни з великим досвідом? Давайте дізнаємось за кермом гордо фіолетового поло. Відтінок називається яскравою фіолетовою, але машина швидко заробив названу гримасу в офісі. Мої діти, з іншого боку, були більш схвильовані. “Фіолетовий автомобіль!”Вони завжди кричали б.

Скільки коштуватиме пололо 2022 Volkswagen в Австралії?

Поки існує дешевший варіант поло, доступний з задуманим двигуном та ручною коробкою передач, це життя Polo 85TSI-найдешевший варіант, який має лише дві педалі в підніжці водія. Це коштує від 28 250 перед витратами на дорогу, а 1700 Vision Technology Package підштовхує цю ціну в 30-щось бар’єр.

Список варіантів залишає поло з дивною сумішшю специфікацій. Пристойна інформаційно-розважальна та приємна цифрова інструментальна банка незручно проти початку під ключ та відсутності входу без ключів. Є флеш.світлодіодні фари та бездротова зарядка, але ручні кліматичні елементи управління.

Спеціально розповідаючи про оновлене поло, веб.сайт Volkswagen каже, що “нічого не важливіше для Volkswagen, ніж забезпечення безпечного прибуття водія та пасажирів до місця призначення”. Однак бренд вирішив не включати моніторинг сліпих плям та уникнення зіткнення сліпої точки до цього рівня специфікації. Враховуючи ціну Поло та його конкурентного набору, це помітний упущення.

Ключові деталі 2022 Volkswagen Polo 85tsi життя
Ціна 28 250 плюс витрати на дорогу
Колір тестового автомобіля Жива фіолетова (600)
Варіанти Пакет Vision Technology. 1700. Шість динаміків. Адаптивний круїз.контроль (ACC). аудіосистема композиції. Digital Cockpit Pro— Відкрийте для себе медіа 8.0-дюймова навігаційна система з контролем жестів-передня допомога з міською функцією аварійного гальма (Cityeb) (для ACC)-моніторингу пішоходів та велосипедиста-допомога подорожей та система руху смуги смуги-це допомога голосового управління-бездротова підключення додатків-бездротова заряджання телефону
Ціна як перевірена 30 550 плюс витрати на дорогу
Ціна на драйв 34 792 (NSW)
Суперники Mazda 2 | Toyota Yaris | Кіа Ріо

Скільки місця має у Volkswagen Polo всередині?

Це оновлене поло трохи довше, ніж раніше, а також на довшій колісній базі. Це збільшення розміру дає кабіну, яка є хорошим розміром для сегмента. Якість побудови та вибору матеріалів також почуваються добре, і він упаковує хороший удар простору та комфорту для відносного розміру транспортного засобу.

Ми завантажили наш маленький фіолетовий номер для імпровізованої подорожі на вихідні через Центральний захід Новий Південний Уельс. Це не зовсім перевага домашнього майданчика для маленького Volkswagen, який більше вдома пробивається через міські межі, але це була гарна можливість завантажити черевик з якомога більше передач.

Важливі точки дотику (і виду) добре опікуються всередині поло. кермо, частини приладової панелі, перемикач та розважальний вигляд та відчуття дуже високої якості. Внизу водяної лінії зору вона стає трохи більш базовою з твердими пластмасами та ручним кондиціонуванням. Але чи це має значення?

Ми, безумовно, відчували, що діти відбивають сидіння на передній частині-хороша ознака того, що в цілому немає великої кількості місця для ніг. Однак кількість пропонованого місця корисна для сегмента. Кімната для ніг та ноги хороші, коли дитячі місця виходять, а точки Isofix, коли вони вам потрібні.

Дві власники чашок живуть між двома передніми мешканцями, центральна консоль-це невеликий (але все ще корисний) розмір, і неводкові дверні картки можуть підходити до додаткових напоїв та пристосування.

Сидіння в цьому поло вручну почували себе дуже добре, з хорошим рівнем коригування (включаючи поперекову підтримку) для комфортного водіння. Полови вищого класу отримують сидіння різного класу, але зберігають однакову ручну коригування.

І коли у вас немає іншого вибору, як зробити свою передачу, тоді ви можете стиснути вражаючу кількість речей у 351.літровий завантаження поло. Кількість місця ззаду стає хорошою для невеликого автомобіля, і, наприклад, не набагато менше, ніж для гольфу або Hyundai i30.

2022 Volkswagen Polo 85tsi життя
Сидіння П’ять
Об’єм завантаження 351L сидіння на 1125L Сиси складені
Довжина 4080 мм
Ширина 1751 мм
Висота 1450 мм
Колісна база 2564 мм

Чи має 2022 Volkswagen Polo Apple carplay?

Необов’язковий пакет технологій Vision на цьому поло не збільшує розмір інформаційно.розважального дисплея (8.0 дюймів), але система змінюється на той, який є більш сучасним і кращим. На додаток до таких речей, як Apple Carplay, Android Auto, Digital Radio та Bluetooth, ця модернізована система набирає бездротового підключення телефону та додаткові елементи голосу та жестів.

Це хороша система в цілому, яка виявилася простою у використанні та швидким для підключення. Маючи бездротову зарядну панель означає, що ви можете зайти без кабелю з підключенням телефону, хоча я зазначив, що мій телефон стало гарячим, коли це робиться. Я не впевнений, це проблематично чи ні.

Приємно бачити, як радіо перебування в цьому поло; те, що не всі Volkswagens мають користь. І ми вважаємо, що це важливо зберегти.

Це 2022 Volkswagen Polo безпечний автомобіль?

П’ятизірковий рейтинг безпеки ANCAP-щойно набраний у 2022 році-ставить Volkswagen Polo дуже добре проти своїх конкурентів. Це єдиний невеликий автомобіль, який до цього часу отримав рейтинг 2022, що не є новим подвигом, оскільки верхній бал стає важче і важче проти все більш жорстких вимог до тестування.

Захист для дорослих пасажирів досить вражає з 94.відсотковим балом, тоді як мешканці дітей сидять трохи нижче на 80 відсотків. Технологія допомоги в безпеці та вразливі користувачі дорожнього руху (безпека пішоходів) на 70 відсотків кожен.

2022 Volkswagen Polo 85tsi життя
Рейтинг ANCAP П’ять зірок (тестовано 2022)
Звіт про безпеку Посилання на звіт ANCAP

Яка технологія безпеки має новий Volkswagen Polo?

Шість подушок безпеки приєднуються до нової подушки безпеки переднього центру на 2022 рік, що робить сім загалом і відіграючи важливу роль у поло, досягаючи п’ятизіркового рейтингу безпеки. Також є автономне аварійне гальмування (з виявленням велосипедиста), попередження про відмову від руху, маневрування з низьким рівнем швидкості та попередження про втому водія.

Вибір пакету варіантів 1700 отримує адаптивне круїз-контроль (поверх стандартної системи керування круїзним контролем) та допомогу для подорожей, що є напівавтономним режимом водіння.

Однак моніторинг сліпих плям та так звана бічна допомога (уникнення зіткнення сліпої точки) недоступні. Тільки це зберігається для верхнього специфічного поло gti.

Скільки коштує підтримувати Volkswagen Polo?

Обслуговування маленького поло працює досить дорогим порівняно з іншими. 1541 за три роки працює на 513 на рік, тоді як п’ять років. це більше 580 на рік. Більшість конкурентоспроможних транспортних засобів у цьому сегменті пропонують графік обслуговування обмежених ціннісів (або попередньо оплачений, або після оплати), який дешевший.

Комплексне страхування відбувається за номером 1036.40 на рік на основі порівняльної цитати для 35-річного водія-чоловіка, який проживає в Чатсвуді, NSW. Як завжди, оцінки страхування можуть змінюватися залежно від вашого місцезнаходження, історії водіння та особистих обставин.

2022, volkswagen, polo, 85tsi
З одного погляду 2022 Volkswagen Polo 85tsi життя
Гарантія П’ять років, необмежений км
Інтервали обслуговування 12 місяців або 15 000 км
Витрати на обслуговування 1541 (3 роки) 2903 (5 років)

Є ефективним паливом Volkswagen Polo?

Ця мульта трициліндрова електростанція вимагає преміального палива, але є досить ефективним оператором. Після тижня змішаного міста, шосе та кантрі ми побачили загальний середній показник 6.4 літри на сто кілометрів.

Це лише один літр (але на 22 відсотки) вище, ніж претензія 5.4L/100 км. Варто зазначити, що для великої частини мого часу з машиною я круїзував горбистих заміських дорогах з родиною на борту та завантаженим черевиками, і не їздив на економіку.

2022, volkswagen, polo, 85tsi

Також євро 6-сумісне поло вимагає преміального палива. Тут не дозволено жоден 91RON або E10, але це дотримується більш суворих європейських правил викидів, про які іншим конкурентам не потрібно так багато турбуватися.

Витрата палива. принесла вам ВР

Паливо вживати Статистика палива
Паливні мінуси. (заявлено) 5.4L/100 км
Паливні мінуси. (на тесті) 6.4L/100 км
Тип палива 95-октанова премія безологічної
Розмір бака для палива 40 л

Що таке Volkswagen Polo любить їздити?

Після тижня стрільби навколо передмістя та регіональних міст Нового Південного Уельсу в цьому поло, мені це було дуже подобається. Важко поставити палець з однієї причини, чому це так, але поєднання багатьох менших деталей. і як вони збираються разом для згуртованого загального пакету. є ключовим для апеляції.

Трициліндровий двигун 999 кубічних центів-це бажаюча дрібниця, природа та виводиться в цілому в цілому. Я не бачу, чому вам знадобиться набагато більше цього, як навіть завантажено дітьми та спорядженнями та прокачуванням через заміські дороги, це почувалося досить добре та до роботи.

І як і багато трьох-бджетерів, це чарівний маленький мотор.

Ключовим фактором його продуктивності є не 85 кВт при 5500 об / хв, а більше 200 нм крутного моменту, доступного в широкій смузі Revs (2000–3500 об / хв). Це означає, що це може зростати вперед із задоволенням частіше, ніж ні, навіть відправляти деякі підйом на пагорб з компетентною формою.

Передача з двошвидкісним подвійним зчепленням робить хорошу роботу, керуючи наявною потужністю та крутним моментом, а також мінімізуючи споживання палива, вибравши якомога високу передачу. Іноді роблячи це уривки будь.якого почуття самопочуття в інших транспортних засобах, оскільки коробка передач забуває, чи це Артур чи Марта, але цей маленький джиггер добре з цим відходить від цього.

Немає режимів водіння на вибір, але ви ніколи не відчуваєте, що вам потрібні. Збиваючи перемикач вниз, колись залучає спортивний режим через коробку передач, який добре працює, щоб допомогти утримувати нижнє співвідношення та надати більш чуйний привід.

В іншому випадку коробка передач з подвійним зчепленням досить хороша. Після того, як ви рухаєтесь, він чітко зміщується, а низькошвидкісна природа коробки передач пристойна.

2022, volkswagen, polo, 85tsi

Загальна якість їзди дійсно хороша і складна в цілому винні. Це стосується їзди та чуйного, але теж не надто прагне. Нижки та недосконалості добре поглинаються, але дорожні поверхні добре спілкуються одночасно. 15-дюймові колеса загорнуті в гуму 185/65R15, яка пропонує практичну та корисну кількість козиційної бічної стінки.

Ключові деталі 2022 Volkswagen Polo 85tsi життя
Двигун 1.0-літровий трициліндровий турбо-бензин
Влада 85 кВт @ 5500rpm
Крутний момент 200 нм @ 2000–3500rpm
Тип приводу Передній привід
Спосіб передавання Семиступінчаста подвійна зчеплення автоматично
Співвідношення потужності до ваги 73.0 кВт/т
Вага (таре) 1165 кг
Запасний тип шини Тимчасовий
Буксирування 1000 кг гальма600 кг без руху
Поворот 10.6 м

Чи варто купувати Volkswagen Polo?

Немає сумнівів, що цей оновлений Volkswagen Polo заряджає помітну премію над іншими в сегменті, і набагато більше, ніж попередньо встановлена ​​модель. Він пропонує преміальний досвід у деяких сенсах, однак, з точки зору того, як поводить поло, виглядає і відчуває себе. Особливо це стосується того, якщо ви кинете більше грошей і поставте галочку доступний пакет варіантів.

Існує притаманне відчуття якості щодо транспортного засобу, і згуртована природа про те, як все це поєднується. Велосипедний агрегат 85 кВт є компетентним та приємним, а поєднання якості їзди та залучення водія робить за кермом щасливим місцем. Рівні специфікації здебільшого хороші, але також мають деякі дивні моменти, як без ключового входу або кнопки.

Безпека також сильна, незважаючи на те, що моніторинг сліпих плям (і уникнення зіткнення) було опущено з поло 2022 року. І кількість загального місця, що пропонується, також хороша.

Тож, поки він приходить за ціною, поло все одно доставляє. Ті, хто прагне керувати коефіцієнтом цінності за гроші, важче буде прагнути шукати в іншому місці, і, ймовірно, закінчиться транспортним засобом, який походить з Кореї, Японії чи Китаю. Але ця маленька німецька мова піде на смак і бажання інших покупців.

Источник

Image:www.drive.com.au