2023 Європейський автомобіль року Honda Civic Ora Good Cat Smart 1 Vinfast VF8 VF9.

2023, європейський, автомобіль, honda

Знову пора року. список кандидатів на премію Європейського автомобіля 2023 року було розкрито, на ньому досить багато знайомих імен. Ви можете навіть (або незабаром) володіти одним із них. Серед тих, хто перебуває у списку з 45 автомобілів, є домашні імена, такі як Honda Civic, Toyota Corolla Cross, BMW X1 та Mercedes-Benz GLC. Навіть новий Nissan X-Trail отримав місце у списку.

У списку електричних машин немає дефіциту. Серед них BMW I7, Vietnam’s Vinfast VF8 та VF9, Xpeng P5, Nissan Ariya та Mercedes-EQ EQE. Ті, хто врешті.решт буде в Малайзії, також склали цей список, включаючи добру кішку Ora та Smart

Заключний список кандидатів повинен бути опублікований у найближчі тижні. Вони складаються з нових автомобілів у продажу або продаються до кінця року на п’яти і більше європейських ринках. Пізніше відбудеться голосування, щоб визначити сім фіналістів до оголошення переможця. Нагорода «Автомобіль року» була виведена з 1964 року, а останній переможець. повністю електричний Kia EV6.

Pan Eu Jin є твердим віруючим, що хороші речі не є дешевими, але дешеві машини можуть бути хорошими. Як автомобіль змушує вас відчувати себе за кермом або як пасажир, має бути важливішим, ніж бренд, який він представляє.

Bravo Vinfast і Haval !

Де протон відсутній у списку.

Як або неприязнь: 5 10

Цей список, мабуть, спонсоровані?

Навіть боротьба за громадянські продажі в 2022 році, на всій Європі, останній місяць може продати менше 100 одиниць на місяць.

Сама Honda в 2021 році також знаходиться в дуже низькому рейтингу обсягу продажів, ні.28 @ Європа.

Сотні мільярдів, витрачених на спасіння P1…, але все.таки не вдалося. Дурний madey projek n kroni bn. Proton Better Colos Shop.

Як або неприязнь: 7 6

Чому б ви не проводили свої дослідження щодо COTY, перш ніж робити такий безпідставний коментар? Який сенс мати COTY, якщо його спонсорують? Тоді багаті виробники, такі як VW, MB та BM, завжди будуть вгорі.

Якщо ви провели дослідження, ви дізнаєтесь, що на нього не впливає продажі автомобілів. Зазвичай ЄС купує автомобілі ЄС, як, наприклад, JP матиме 90% автомобілів JP. Іноді мені цікаво, чи я єдиний тут старший громадянин.

Як або неприязнь: 3 1

2021 Рейтинг продажів @ Європа:

VW. Jaguh Kampung 2. Peugeot 3. Toyota 4. BMW 6. Mercedes Benz.

Betul Jugak, 90% купити автомобіль Європи.

Як або неприязнь: 4 0

Tuu Smart. Tak Nampak Tuu Ke. Важливо Мане P2? Tau Berkokok Kat Kampung Je Ke? ke ke ke

Як або неприязнь: 1.4

Наскільки низький рівень IQ, який повинен бути в змозі задати таке питання?

Як або неприязнь: 2 1

Є vinfast vf8/ vf9 навіть продається поза В’єтнамом? Я не зміг знайти жодного огляду власності на YT поза В’єтнамом. Я все ще спостерігаю з затамуваним диханням, вражаючий колапс Вінфасфу.

Источник

Image:paultan.org