Kawasaki запустити W175 Retro Motorcycle 25 вересня

Ретро виглядають сучасні мотоцикли останнім часом стають популярними на індійському ринку. Крім Royal Enfield, зараз у нас є такі виробники, як Honda, Benelli та Jawa на ринку. Kawasaki India також планує приєднатися до цієї групи зі своїм новим ретро.мотоциклом W175. Мотоцикл W175 вже деякий час є в новинах, і, схоже, Кавасакі нарешті вирішив запустити його в Індії. Мотоцикл був помічений тестуванням на наших дорогах, і тепер, як очікується, він буде офіційно запущений на ринку 25 вересня 2022 року.

kawasaki, запустити, w175, retro

Kawasaki натякнув на запуск майбутнього мотоцикла на профілі соціальних медіа через тизерне відео. Ретро.мотоцикл Kawasaki W175 під час запуску стане найдоступнішим мотоциклом з бренду в Індії. Зберігайте вартість мотоцикла під контролем, багато компонентів отримають місцево. Як і інші мотоцикли Kawasaki під серією W, W175 також отримує ретро.вигляд або стару школу. Він отримує круглу фуру спереду, аналоговий приладний кластер з індикатором повороту та іншими ліхтарями сповіщень поруч.

На відміну від багатьох ретро сучасних велосипедів, які ми бачили в минулому, Kawasaki W175 не отримує жодних хромових шматочків. Більшість панелей повністю затьмарені, щоб отримати рівну обробку. Фронт отримує телескопічні вилки з гетрами навколо. Задня також отримує подвійні амортизатори. Мотоцикл отримує закруглену конструкцію для паливного бака, єдиного ребристого сидіння, круглих хвостових світильників та індикаторів помаранчевого кольору.

kawasaki, запустити, w175, retro

Що стосується двигуна та коробки передач, W175 буде працювати від 177 куб. См, одноциліндровим, повітряним охолодженням, двигуном, який генерує 12.9 к.с. і 13.2 нм пікового крутного моменту. Це буде запропоновано з 5-ступінчастою коробкою передач. Мотоцикл прийшов би з розмовними ободами та одним дисковим гальмом спереду. Задній отримує барабанні гальма. W175 пропонується з одним канальним абском. Kawasaki W175 виглядає як дуже легкий мотоцикл і, як очікується, ваги буде близько 126 кг. Це був би чудовий мотоцикл для міських маршрутів.

kawasaki, запустити, w175, retro
kawasaki, запустити, w175, retro

З точки зору дизайну, Kawasaki виглядає як належний ретро-мотоцикл, і на відміну від багатьох інших виробників, Kawasaki також не пропонує жодних сучасних функцій, таких як напівдигітальний кластер інструментів або навіть функція підключення Bluetooth, щоб поєднати його зі своїм смартфоном. Він повинен буде конкурувати з мотоциклами, такими як Jawa Classic, TVS Ronin, Royal Enfield Hunter 350, який нещодавно був запущений на ринку. Для W175 буде оголошено офіційно 25 вересня.

Источник

Image:www.cartoq.com