BMW M Hybrid V8 Livery and Driver Lineped

hybrid, livery, driver, lineped

Досвідчений лінійка водія

hybrid, livery, driver, lineped

Вони є драйверами BMW M Works Connor de Phillippi (США), Філіпп Енг (AUT), Аугусто Фаус (бюстгальтер) та Нік Йеллі (GBR). Коли автомобіль дебютує на гонці на 61-му ролі Rolex 24 у Дейтоні (США) 28-29 січня, вони отримають підтримку великої імені від водія серії Indycar Colton Herta (США). Решта водії витривалості будуть оголошені пізніше.

Расовий автомобіль LMDH був оприлюднений перед генеральним директором BMW M Franciscus van Meel, керівником BMW M Motorsport Andreas Roos, президентом IMSA Джон Доунаном та власниками команди BMW M RLL, Боббі Рахал, Девідом Леттерманом та Патріком Ланіганом.

Розроблений у Каліфорнії

hybrid, livery, driver, lineped

BMW M Hybrid V8 був розроблений BMW Group Designworks в Лос.Анджелесі під керівництвом програми Майкла Скаллі, глобального директора, автомобільного та передового дизайну. Приголомшлива ліврея має деконструйований логотип M та кольори, щоб «утворити абстрактний трикутний візерунок поперек» дизайн тіла гоночного автомобіля.

У дизайні також є посилання на логотип BMW і використовує як сині, так і фіолетові елементи, щоб вимовити природні кольори електрики. Крім того, твори лівреї несуть матове чорне розширення перед кабіною під боком водія на лобовому склі.

hybrid, livery, driver, lineped

BMW каже, що це єдина чорна фольга на машині, оскільки всі інші чорні ділянки, показані на запуску. І вірно формі над функціональною філософією в BMW, такий підхід зменшує вагу на 25 до 30 відсотків порівняно зі звичайною ліврею для гоночних автомобілів.

hybrid, livery, driver, lineped

Звичайно, видатна штука-це лазерна решітка для нирок. Як і очікувалося, знаковий елемент дизайну функціональний з точки зору охолодження, аеродинаміки та сили. І досить цікаво, команда Designworks використовувала елемент дизайну з нашої улюбленої концепції BMW: M.Vision Next. Так само, як на концепції, передня частина автомобіля посилається на аспектну кришку, вкладений логотип BMW та перевернута конфігурація “Y” між нирками. І якщо решітки нирок було недостатньо, щоб нагадати нам про їх коріння, BMW також використовував підписи близнюків з кожного боку.

Лазерні вогні навколо решітки

hybrid, livery, driver, lineped

Інновації. це назва гри з BMW M Hybrid V8. Таким чином, освітлення нирок використовує нову технологію швейцарської компанії l.Е.S.S. Sa. Замість світлодіодного освітлення нова техніка генерує світло наноактивним оптичним волокном, зафіксованим лазером. Результат? Ультра-яскравий і ультрауформний світло в дуже малому формуваному факторі. І ви, можливо, до цього часу здогадалися. вага та енергозбереження. Ця технологія також була представлена ​​як майбутнє бачення вперше в баченні BMW M наступного в 2019 році.

Збоку, BMW M Hybrid V8 демонструє дизайнерську сигналіза. Є навіть м дзеркала та сучасна інтерпретація Hofmeister Kink.

кінських сил, 8200 об / хв

hybrid, livery, driver, lineped

Під капотом ви знайдете новий двигун Motorsport P66/3. Вихід регулюється до 640 кінських сил і 650 Нм / 479 фунтів-футів. Максимальний об / хв обмежений 8200.

Випробування M Hybrid V8 буде продовжено в Petit Lemans цієї осені, а потім офіційна розгортання на 24 години Дейтона в січні 2023 року.

Источник

Image:www.bmwblog.com