Останній останній дзвінок Dodge є примарним

Dodge продовжує ковзати у майбутнє, віддавши шану своєму минулому з останньою моделлю “останнього дзвінка”: Спеціальне видання Challenger Black Ghost.

останній, дзвінок, dodge, примарним

Додж оголошує передостанню модель спеціального тира.

Нова пропозиція-шість із семи-була натхненна легендою про гоночні легенди в Детройті з 1970-х: Чорний привид. Буде вироблено лише 300 чорних привидів.

Оригінал був 1970 Dodge Challenger RT SE, чорний з білою смугою джмелів, що належить Годфрі Куаллс. Він встановив репутацію по суті, що вийшов під обкладинкою темряви на проспекті Вудвард, основна артерія Північ-Південь, що веде від центру Детройту до передмістя округу Окленд.

Це був не ефектний автомобіль, але живиться від 426 Hemi V-8, і Qualls-це все бізнес. Візьміть кілька практичних пробіжок, щоб підняти інтерес до кількох перегонів, палити конкуренцію, а потім зникнути так само швидко. Після своїх гоночних днів. принаймні його офіційна епоха гонок. автомобіль з’явився у знаменитій Детройтській Авторамі та кількох інших місцях по місту.

Оригінальний Чорний Привид, 1970 Dodge Challenger RT SE, що працює на 426 HEMI та легенда про гонки на вулиці Детройт. (Кредит на

Автомобіль все ще залишається в сім’ї Qualls, взявши кілька (перемога?) Кілки вздовж Вудварда під час круїзу Dream Woodward щороку. Це було предметом статей та короткого документального фільму, а тепер знаходиться в Національному реєстрі історичних транспортних засобів, де історія транспортного засобу буде архівована в бібліотеці Конгресу назавжди.

Сучасна інтерпретація

Нинішній запуск спеціального видання Dodge Challenger and Chargers дозволяє шанувальникам згадувати про минулі часи, але це серйозна їзда, яку бренд вшановує. і це робить це серйозно.

“Є так багато легендарних м’язових автомобілів в історії бренду Dodg Виконавчий директор бренду. Stellantis.

“Чорний привид 2023 року Dodge Challeng.”

2023 Dodge Challenger Black Ghost Special Edition пропонує сучасний прояв історичного транспортного засобу, обмотуючи чорно-хромний вигляд, включаючи унікальну чорну графіку «шкіра Gator», схожа на оригінал, навколо Challenger Srt Hellcat Redeye широко розбився до 807 кінських сил.

У ньому також є чорні шестипоршневі гальма Brembo, 20-дюймовий сатиновий вуглецевий крапковий колеса, сценарій решітки Challenger, значки Fender та спойлерів та опівночі металевий значок Grille Accent Accent інтер’єр, а також білий графік Fender Fender Graphics. Зсередини ви знайдете значок на панелі приладів чорного привидного приладу, шкіряні сидіння та шкіряні сидіння Alcantara/Laguna, а також рульове колесо Alcantara з червоним логотипом SRT вбік інтер’єру.

Источник

Image:www.thedetroitbureau.com