Volkswagen Tiguan Заміна насоса зчепленням. Якщо ви не ремонтуєте

Заміна Pomplefolkswagen Tiguan (Volkswagen Tiguan).

Ви можете очікувати в зручній зоні, бути присутнім у рембзоні (не втручаючись у процес ремонту) або спілкуючись з вашим бізнесом, ви зв’яжетесь з вами за готовністю.

Volkswagen Tiguan встановлював бензинові двигуни 1.4 л. (з потужністю 125 або 150 літрів.З.) і 2.0 л. TSI (до 220 літрів.З.), а також дизель 2.0 л. TDI. Щоб ці двигуни могли нормально працювати, автомобілі оснащені системою охолодження. Одним з головних компонентів тут є насос. З поломкою водяного насоса антифриз перестає циркулювати через систему. Це спричиняє перегрів двигуна, що може спричинити його поломку. Щоб запобігти цьому, вам потрібно вчасно змінити насос

Volkswagen Tiguan встановлював бензинові двигуни 1.4 л. (з потужністю 125 або 150 літрів.З.) і 2.0 л. TSI (до 220 літрів.З.), а також дизель 2.0 л. TDI. Щоб ці двигуни могли нормально працювати, автомобілі оснащені системою охолодження. Одним з головних компонентів тут є насос.

З поломкою водяного насоса антифриз перестає циркулювати через систему. Це спричиняє перегрів двигуна, що може спричинити його поломку. Щоб запобігти цьому, вам потрібно вчасно змінити насос.

Заміна насоса VW Tiguan

В середньому ресурс насоса на автомобілях Volkswagen Tiguan становить 90 000 км. Однак це значення індивідуально і багато в чому залежить від умов експлуатації машини. Уникнення поломок допоможе вчасно про технічне обслуговування та діагностику часу.

Наявність несправностей водяного насоса проявляється досить яскраво. Серед основних симптомів можна виділити:

 • Постійне перегрівання двигуна (це основна особливість, оскільки коли насос зламається, система охолодження перестає працювати);
 • поява шуму під час роботи двигуна (який повідомляє про пошкодження робочого колеса або підшипника);
 • Наявність підтектів на насосі (що вказує на порушення герметичності насоса та витоку теплоносія).

Якщо автомобіліст виявив щонайменше один із цих знаків, вам потрібно якнайшвидше зв’язатися з автомобільною службою. Особливо небезпечно для перегріваючого мотора. У цьому випадку затримка може коштувати справності всього двигуна. Після цього вам знадобиться довгий і дорогий ремонт вузла.

Є кілька факторів, які можуть серйозно прискорити знос водяного насоса. Отже, використання низькоякісної теплоносія та роботи машини в екстремальних температурах (як високих, так і низьких) призводить до швидких зривів. Якість його складання також впливає на насосний ресурс. Тому при обслуговуванні слід використовувати високоякісні запчастини від надійних виробників.

Не потрібно економити на професійній заміні тигуанського насоса. Ця процедура не така дорога, але дозволяє уникнути значно більшої вартості капітального ремонту двигуна.

Насос системного охолодження. Термостат. Підходяще з’єднання води

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Гвинт плоскою головою та внутрішнім торксом

INZI 06H 121 026 AF 06H 121 026 BA 06H 121 026 BN 06H 121 026 BP 06H 121 026 CF

Весняна засувка. Використання. S: Тільки для:

Behr N 104 535 02 06J 121 026 P 06J 121 026 S

95 C-105 C INZI 06H 121 026 AF 06H 121 026 BA 06H 121 026 BN 06H 121 026 BP 06H 121 026 CF

INZI 06H 121 026 AF 06H 121 026 BA 06H 121 026 BN 06H 121 026 BP 06H 121 026 CF

INZI 06H 121 026 AF 06H 121 026 BA 06H 121 026 BN 06H 121 026 BP 06H 121 026 CF

48.7X3 06J 121 026 P 06J 121 026 S 06J 121 026 BF

Болт, циліндр. Голова з внутрішнім. шестикутник

Гвинт з циліндричною головкою з внутрішнім багатогранником

Ціни на заміну насоса Volkswagen Tiguan

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Процес заміни змащення

Перед початком цієї операції слід придбати необхідні витратні матеріали. Сюди входить спеціальне масло для зв’язку Haldex, а також масляний фільтр. Деякі ремонтники та навіть дилери не рекомендують змінювати фільтр. Якщо цього не зроблено, насос може провалюватися. Знайдіть фільтр не складно, його постачає vag. Корпоративна стаття 02d525558a. Вибір нафти також слід сприймати серйозно. VAG також виробляє нафту, номер каталогу G055175A2, для цього знадобиться близько 1 літра.

Процес заміни не спричинить великих труднощів серед водіїв. Спеціальне обладнання або інструменти не потрібні, але найкраще змінити масло на спостережній ямі або підйом. Що ще слід готувати з інструментів та пристроїв:

 • Судно невеликої ємності для осушення відходів;
 • Ключі для відкручення стіків та затоків затоплення;
 • Гайкові ключі для демонтажу кришки, яка покриває масляний фільтр;
 • Пасатігі;
 • Засоби для підсвічування місця роботи;
 • Рукавички;
 • Чиста ганчірка;
 • Окуляри для захисту очей;
 • Шприц з об’ємом 100 см3 для заливання свіжого масла в зчеплення Huldex.

Процес заміни мастила такий:

 • Автомобіль встановлений на підйомник, спостереження, шляхопроводу. Вживати заходів, щоб запобігти руху машини під час роботи. Машина повинна бути суворо горизонтально, а масло тепла до робочої температури;
 • Далі ви повинні знайти зливні та заторкувальні пробки на диференціальній коробці;
 • Перед тим, як злити рідину, потрібно зняти старий масляний фільтр;
 • Тепер підготовлений контейнер замінюється для осушення масла, доступної в Халдаку;
 • Спочатку вони відривають гайку на пробці, а потім поступово відкривають її повністю. Будьте обережні, гаряча олія;
 • В кінці стоку пробку встановлюється на своєму місці;
 • Лінія встановлення нового фільтра з’явилася. Його слід змащувати нафтою, перевіряють два гумові кільця на білому прокладці, встановлені на місці.
 • Після цього фільтр вкритий кришкою, обережно, щоб не порушити нитку на болтах;
 • Щоб налити свіжу рідину мастила, перетворюється пробка;
 • Невеликий сегмент відповідного діаметра гумової трубки кладуть на шприц, масло набирається;
 • Трубка вставляється в отвір, що виливається, втиснуть у картер;
 • Операція повторюється до тих пір, поки мастило не почне витікати з отвору наповнення;
 • В кінці операції вони загортають пробку на своє місце.

Процедуру можна вважати повною. Краника диференціальних ящиків, корпус зчеплення витирається ганчіркою, здійснюється пробна поїздка.

Скільки наливається олія

Tiguan другого покоління побудований на модульній архітектурі MQB, яка забезпечує електростанції сьомого покоління з гольфу. Завдяки новій платформі, автомобіль став більшим і просторим, ніж попередник. Отже, ширина та висота тіла збільшилися на 60 і 30 мм, тоді як висота зменшилася на 33 мм. Тим не менш, колісна база збільшилася до 2681 мм (у довгих версіях. 2791 мм). Дорожній зазор 200 мм. На російському ринку автомобіль доступний з бензиновими турбо.двигунами 1.4 і 2.0 л (125-220 л. З.), а також єдиний дизель 2.0 л (150 л. З.).

Дизайн нової моделі можна вважати подальшим розвитком стилю свого попередника. Візуально машина дозріла і стала більш суворою через додавання прямих пропорцій та гострих облич. Як результат, кросовер став більше схожим на зменшену версію флагманського Touareg. Крім того, інженери та дизайнери добре працювали над внутрішнім оздобленням, в якому все ще спостерігаються ергономічні та функціональні рішення Volkswagen.

У списку обладнання з’явився тризонний клімат-контроль, п’ятидюймовий мультимедійний склад композиції з SD, AUX, USB та Bluetooth (або 8-дюймовими композиційними носіями), світлодіодні фари та ліхтарі (або проекційні фари), A Цифрова інформаційна панель Active ANFO, Activeplay. Двері магістралі, підсвічування на порогах дверей та t. D.

Система Actroll 4Motion Active Control 4Motion, доступна для дорогих версій Tiguan, реалізується за допомогою зв’язку Haldex та додаткової функції. блокування xds inter.axle диференціал. Список систем безпеки, крім ABS та ESP, включає епоху-глонас, ASR (анти-бум), EDL (диференціальне блокування), передню допомогу (контроль відстані), міське аварійне гальмування (аварійне гальмування) та легка допомога поблизу).

Видалення та встановлення живлення системи охолодження живлення. Двигун 1.4 BWK. Volkswagen Tiguan 1

Злийте охолоджуючу рідину. Від’єднайте паливо постачання.1- і шосе до поглинача з активованим вугіллям.2-. Натисніть кнопки випуску для цього.

Відкрутіть шланг.затискач.1- в трубі для прискореного повітря. Витріть гвинт для встановлення прискорення для киплячого повітря.2-. Зніміть пояс Clinovoy.

Натисніть на кронштейн безпеки в інтеркулері в.Напрямок стрілки- і вийміть шланг.стрілка-.

Витріть гвинт для встановлення прискорення для киплячого повітря.стрілка та витягують трубу для прискореного повітря.один-.

Зніміть прийому трубу вихлопної системи. Обережно вичавити блокуючі язики на екрані ізоляції шуму компресора.Стрілки-.

Вийміть передню частину кузова за допомогою звукокласного екрану. Вийміть навантаження з клінічного пояса компресора, перетворюючи натяжний елемент з гайковим ключем.Напрямок стрілки-. Зафіксуйте елемент натягу за допомогою стоп.штифта.T10060 a-.

Відкрутити кріпильні гвинти.Стрілецька стрілка та видаліть елемент натягу. Тримайте вал компресора гайковим ключем.один-.

Зніміть гвинт.Шків з 2 поясом і вийміть ремінь Пулппт і клінічний пояс на компресорі.3-.

Відкрутіть гвинти системи охолодження електромагнітним з’єднанням компресора.N421-.Стрілки-. Зніміть систему охолодження за допомогою електромагнітної системи з’єднання компресора.N421- від блоку циліндрів.

Установка виконується у зворотному порядку. Вставте систему охолодження за допомогою електромагнітної системи з’єднання компресора.N421- в блок циліндра. Затягніть болти хвилиною 8 нм. Вилити охолоджуючу рідину.

Шукайте товари за каталогом Volkswagen

Водяний насос (насос) є рушійною силою системи охолодження автомобіля двигуна. Саме цей пристрій забезпечує постійний циркуляцію антифризу та регулювання швидкості потоку технічної рідини. Часто пристрої обертаються через шків та передачу ременів. Насос 1.4tSi Cava в середньому служить 60. 160 тис. Км, тоді як поява несправностей найчастіше пояснюється механічним зносом елементів. Німецький автовиробник VAG не регулює заміну запасної частини, але експерти радять здійснити подію під час кожного другого оновлення пояса механізму розподілу газу.

 • Хід антифриз. Порушення напруги механізму виявляється витоком теплоносія, який можна побачити під час огляду транспортного засобу або після паркування на плямах під машиною. Крім того, знижений рівень технічної води безпосередньо вказує на витік.
 • Сторонні звуки під час роботи.
 • Зовнішній вигляд відповідного запаху в кабіні.
 • Перегрівання живлення. Ця проблема є найбільш серйозною, оскільки результатом такого механізму може бути швидка невдача “серця” автомобіля.

Насос системи охолодження, як правило, не відновлюється. У разі поломки найбільш доречним є придбання та встановлення нової частини 03c121004j.

 • Скорочення контакту елементів системи, зокрема, підшипників, ущільнювачів, шківів.
 • Наявність забруднень та домішок у неферіючій рідині.
 • Використання технічної води низької якості.
 • Використання непридатних розчинів замість антифризу.
 • Неправильно виконані ремонтні роботи.
 • Ерозія кавітації, зіпсування металевих поверхонь.
 • Складні умови експлуатації (температура, вібрація, сильні навантаження) прискорюють знос запчастин.

Для того, щоб насос подав залізну кондепе як максимально можливий період, власник автомобіля, перш за все, повинен піклуватися про використання якісних продуктів, а також контролювати його своєчасну заміну та необхідний рівень робочої рідини. Крім того, важлива роль у підтримці продуктивності пристрою відіграє чистота в дизайні. Насос не буде піддаватися передчасному зносу за відсутності абразивних частинок та домішок.

Насос охолоджуючого насоса 30933161 Swag

Шукайте товари за каталогом Volkswagen

Насос або водяний насос. це елемент системи охолодження двигуна, відповідальної за циркуляцію антифризу. На відміну від деяких інших частин автомобіля, насос не застосовується до витратних матеріалів, але, звичайно, як і будь.яка інша річ здатна зламати і зазнати невдачі.

Хто винен і що робити?

Немає особливих способів продовжити термін служби тигуанського насоса, хоча ви не повинні забувати, що ретельне ставлення та акуратна діяльність, а також вибір високоякісних витратних матеріалів та запасних частин мають свою позитивну відповідь.

Ви можете підозрювати тигуанський насос у несправність, якщо виявлені антифризні підкроні або коли теплоносій залишає систему без видимих ​​слідів. Сторонні звуки та гра приводного шківу також служать причиною подумати над заміною насоса тигуаном. Однак не поспішайте з висновками! Діагностика та ремонт системи охолодження двигуна рекомендується довіряти професіоналам.

Чому заміна насоса на Тігуані краще проводити на сотню?

Оскільки водяний насос не потребує регулярної та частих заміни, не було сенсу зробити частину легкодоступної частини автомобільної промисловості. Як результат, щоб замінити насос на Тігуані, вам доведеться досить в’янути в “нутрощах” автомобіля. Неприправний автомобіліст загрожує такому уроку принаймні більше однієї години витраченої години, і більше одного вбитої нервової клітки.

Окрім досить складної роботи, незалежна заміна насоса на Тігуані може не дати результату, якщо проблема спочатку була діагностована неправильно.

Іншими словами, звернення до сотень значно полегшить ваше життя! Недарма вони кажуть, що господар боїться.

Вибираючи деталь для заміни невдалих тигуанських помппе, краще надати перевагу початковій запасній частині. Тож це буде набагато надійнішим і спокійніше.

Якщо ви є гарячим противником того, що зазвичай називається переплата за бренд, ретельно вивчіть огляди інших власників автомобілів, перш ніж вибирати аналогову частину. Ретельне ставлення до продавців не буде зайвим.

Будьте уважні до вашого Volkswagen Tiguan, і він заплатить вам за багато років правильної послуги!

Коментарі та думки власників 24

Скажи мені, і ремені були різними за жорсткістю, м’якістю еластичності?

Суб’єктивно, звичайно, новий м’якший, гнучкий, старий твердий, сухий.

Хм я замовив те саме у винах (оригіналі), ну, я маю це дуже грубо від того, що стояло

Мені здалося, що старий може зайти занадто далеко, але він лопнув би гуму, він був таким сухим на мою думку, я не претендую на правду)

Ну, зафіксуйте машину зі старим терміном, безумовно, не варто Я дав 27 з кермом і коробкою, але не тоді я не пошкодував про це зараз.

Тут, кому, кому рухатись на машині, і кому отримувати емоції. Я люблю керувати і отримувати емоції, тому це було важливо для мене, але я мушу носити себе, потім 140 літрів.З.І так це зробить.

Ні, я не збираюся, я погоджуюся, що вже час змінитися, а потім Чіп)

Чіп. це весело, якщо не дуже рахунок за сімейний бюджет, то не слід розтягуватися і думати теж Більше того, на пару днів буде знижка майже всіх нормальних офісів на Чорну п’ятницю.Я напевно рекомендую!

Якщо ви сильно потягуєте його, то ви можете відірвати його ну, ви можете втручатися в сплеск ремінцем сплеску кожен буде зроблений сам, хоча якщо ви не збираєтеся продавати його в Наступного місяця, тоді має сенс витягнути його, це не буде дешевше.

Цікавий. У мене є той самий насос P662, але крильчатка пластикова. Замінюючи ремінь часу, вони сказали, що насос нормальний і не змінювався.

Мені також сказали це, але я змінив лікті, якщо старий помре, перш ніж розрахувати на заміську шосе з зимовою ніччю можливо, я турбуюся, але насправді, і відсутність ймовірних проблем пізніше, там. це більше, ніж новий насос.За рахунок крильчатки я також побачив, що є два варіанти, але я взяв своє у перевіреному місці, намагався знайти сліди підробки довго і уважно, вибрав наклейку і все це. Здається, це не підробка, але навіть якщо так, це все ще дуже якісна)

Під час заміни майстер міг зняти паливо, щоб воно не заважало, і якщо ви відкрутите шланги, то повітря може потрапити в корпу Край, я думав, що це буде розпродано В результаті там з’явився повітря і шум. Звучить як потік. Мені довелося просувати та додати палива знову, після цього все пішло. Можливо, це справа?І після заміни часу я не чув нічого нового. Успіх у пошуку)

Повітря вийшло, додав охолоджуючу рідину. Я не знімав паливо, на мою думку. І які можуть бути стосунки там?

Я також все змінив із помпезкою і тим самим геп. Після заміни згрубні звуки вийшли. Я не можу діагностувати. Я кланячись до Помпея або роликів

Бурчання. може виходити в систему охолодження? Але паливний фільтр не був знятий?

Гурботи і пожирає антифриз? У вас є VW? Тож це насос!

Зателефонуйте до контактного центру Euroavto:

-Запіщайте, хтось видає гучні звуки під моїм капюшоном!

Природно, діалог власника VW Tiguan з оператором звучав зовсім по.іншому, я вже подумав про це, прочитавши додаток:

Ще до приїзду автомобіля на сто, дізнавшись, що це близько 1.4 TSI, особисто я дозволив собі поставити діагноз: насос, який можна безпечно віднести до слабких місць цих підрозділів. Але я вирішив перевірити, як діагностика та ремонт відбудуться на практиці. І кинувся саме в той момент, коли машина заїхала в ремзон:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Молодий механік Олександр Сафонов був створений для встановлення діагнозу та усунення несправностей. Як, мабуть, вони навчали, він почав з візуального огляду:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Клієнт не обманював, антифриз у танку не спостерігалося:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Але очевидних місць витоку не вдалося знайти. Що стосується звуків, то людина зі слабкими нервами дійсно могла б злякатися, відкривши капюшон робочим двигуном.

Діагностика

Як ви можете знайти отвір, через яку рідина тікає, якщо вона не хоче бути виявлена?

Власне, я вже писав про це, але на всякий випадок, якщо я нагадую вам: ми створюємо надмірний тиск у системі охолодження. Для цього виберіть пробку з пристосуванням із спеціального набору та оберніть її на розширювальному резервуарі:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Тоді ми накачуємо тиск ручним насосом:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

І ми знову дивимось, і ми не тільки дивимось, але й слухаємо, чи зробить він шелест? Так, ви можете почути, але не видимі. Змініть дислокацію. ми повинні подивитися знизу. Але спочатку ми видалимо правильний шафку:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Тепер ви можете “піти на звук”. І ось винуватець:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Поки тиск знаходиться в системі, в цьому місці видно справжній потік

Діагноз ставиться: несправний водяний насос (насос).

Як видалити насос?

Двигуни 1.4 у більшості VW були запропоновані у двох версіях: просто турбонаддувний та турбінний компресор. Більше того, у другій версії насос. це вже не просто водяний насос, а свого роду “передача ланки” з електромагнітною муфтою:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Заміна його самостійно трохи складніше, ніж звичайна. Судіть самі:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Невеликий, але значно ускладнює доступ до болтів кріплення насоса

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

ELSA призначає демонтаж самого натягувача, але насправді ви можете обійтися без нього.

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

У нашому випадку, очевидно, підшипник вала помер:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Більше того, очевидно, що він давно помер. Його частини навіть вилилися з шківу:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Що робити перед встановленням нового насоса?

Перш за все, перевірте стан ременів приводу:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Тут немає сумнівів: пояс повинен бути замінений. Але навіть якщо це виглядає гідно зовні, проте на нього впали різні технічні рідини, і більш практично замінити його негайно

Купивши новий пояс, переконайтеся, що він ідентичний оригіналу:

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Встановлення нового насоса

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

Це не багато і не трохи, просто правильно. Але ви трохи перестарете, це буде дуже дорого усунути наслідки

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо

volkswagen, tiguan, насос, якщо