Volkswagen Tiguan не починається з кнопки. Особливості самодіагностики VW моделей

Volkswagen Tiguan не починається

Я їхав, їхав на машині, а потім бам. і все. Він не буде потрясуватися.

Стартер крутиться, але не хапається, але це стає якось занадто легким, дивним. Зроблено діагностику (підключений комп’ютер), але вони не знайшли помилок. Згортені оберни, розподільний вал теж, коктейль.

Скажи мені, що це могло бути?((Гаражні майстри стверджують, що проблеми з ланцюгом, зігнули клапан або вони висять. Загалом, я не хочу ходити до чиновників. У нас в пермі (напевно, як деінде) вони розлючені і жадібні.

#2 офлайн Artem_

Спочатку ви можете підірвати свічки. почати з пресованого газу

І акумулятор не зашкодить поповненням. якщо у нього достатньо сил, щоб прокрутити стартер, але іскри немає

І який ключ запуск. для ваших родичів? може змінити ключ (два з них), в ньому також акумулятор;

Можливо також, що це відмова сигналізації. якщо ви тимчасово його вимкнете, він почнеться?

Тігуанська любов, задоволена, я не збираюся змінюватися! Але я переходжу до 3,6 л Nissan Murano 235LS CVT. Мурано краще)

#4 офлайн Рав

Спочатку ви можете підірвати свічки. почати з пресованого газу

І акумулятор не зашкодить поповненням. якщо у нього достатньо сил, щоб прокрутити стартер, але іскри немає

І який ключ запуск. для ваших родичів? може змінити ключ (два з них), в ньому також акумулятор;

Можливо також, що це відмова сигналізації. якщо ви тимчасово його вимкнете, він почнеться?

Місяць тому в 4 циліндрі сталася помилка пропуски запалювання. Змінили свічки, місцями змінили котушки 3 та 4 циліндрів. Помилка зникла.

Я перевірю опцію з акумулятором, але це малоймовірно, t.до. Автомобіль зупинився, починаючи через пару годин паркування, до цього я їхав півдня.

Є лише один ключ, але помилок іммобілайзера немає. робочий ключ.

Рав, читайте помилки для початку

У фари є помилки, пральна машина фари, по радіо, в поворотному світлі в тумані, і це все.

#6 офлайн Рав

Рав, немає регулярних тривог?

Попередній діагноз: вилетів (витягнутий, стрибнув, стрибнув) ланцюг, зігнув клапан, тому закусили без опору.

Я шукаю хорошого (адекватного) автомобіліста в пермі, для гарної поради, щирої вдячності.Що

Що робити, якщо Тігуан не починає на холоді

Багато автомобілістів, які мають досвід хоча б одного разу, натрапили на проблему запуску двигуна в сильному морозі. По суті, такий інцидент не особливо дивно, оскільки більшість автомобілів стабільно працюють лише в діапазоні температури від плюс 40 до мінус 20 градусів Цельсія. І що в Росії та інших країнах СНД? Мороз часто перевищує позначку в мінус 25 і мінус 30. Найчастіше власники одного з найпопулярніших кросоверів. Volkswagen Tiguan страждають від проблеми запуску двигуна взимку. І справа не в тому, що ця модель зроблена погано, але в деяких особливостях. Більш детально про те, що робити, якщо Тігуан не починається на морозі, давайте поговоримо в сучасній статті.

volkswagen, tiguan, почин, кнопка, самодіагностики

Основна причина проблеми. стартер

Tiguan Volkswagen. це якісний автомобіль, тому проблема запуску його двигуна на холоді дуже дивна. З появою таких інцидентів багато власників цієї моделі почали скаржитися на головний кабінет автомобіля та попросили поради щодо їх рішення. Через деякий час виробник все.таки знайшов той самий «корінь зла», що ускладнило життя автомобілістів. Стартер винен.

Справа в тому, що тигуанський стартер представлений стандартним вузлом для сучасних автомобілів. Структурно він складається з тих самих штифтів, колодки, корпусів та отворів для вентиляції. У процесі роботи місцями з високою вологістю та низькою температурою на контактному штифті стартера, який відповідає за прокрутку валу двигуна, утворюється лід. Результат такого явища полягає в тому, що стартер або взагалі не закручує мотор, або робить це надзвичайно слабким, і через машину не починається на морозі. Тігуан можна віднести до хронічних «болячок» Тигуана лише з тієї причини, що модельний стартер розташований за радіатором, саме тому він додатково підірваний холодним повітрям.

Автомобільний концерт негайно відповів на проблему і дав поради власникам Тігуана рішенням. Оскільки виробник рекомендує запустити кросовер на морозі, ви повинні зробити наступне:

 • Перш за все, перевірте систему живлення та мережу живлення. Якщо з ними все нормально, то винуватець проблеми. це стартер.
 • Тепер сідайте в машину і почніть прокручувати двигун із стартером буквально 2-3 секунди, роблячи це приблизно 6-8 разів. Після завершення процедури доцільно чекати 30-40 секунд.
 • Крім того, залишається лише для запуску машини, коли шпилька стартера нагріла, і весь лід розтанув.

Після вирішення проблеми з часом з стартером, це буде найпростіше запобігти. Для цього достатньо однієї речі. не ставити машину в мороз у тих місцях, де підвищена вологість та позитивна температура залишаються протягом тривалого періоду. В іншому випадку подорож до морозу “зламає” стартера, і проблема повториться знову.

volkswagen, tiguan, почин, кнопка, самодіагностики

Інші причини неможливості запустити мотор

Звичайно, близько 70% випадків, коли Tiguan не починається з холоду, пов’язані саме з проблемою, описаною раніше. І що відбувається в решті 30% ситуацій? Давайте розберемося.

Насправді, причини неможливості запустити тигуанський двигун взимку не так мало. По суті, вони можуть бути викликані двома основними факторами:

 • По.перше. нічого не можна підпалити, тобто паливо не приходить або не входить в двигун добре;
 • Другий. немає чого підпалити, тобто паливо досягає, але система запалювання не вдається.

Для того, щоб вирішити всілякі причини проблеми, слід враховувати обидва можливі варіанти. Отже, чому Volkswagen Tiguan не починається з холоду через проблеми з паливною системою:

 • Є паливо, але воно низької якості. Рішення: Злийте поганий бензин і продовжуйте заправляти на перевірених АЗС.
 • Паливо, повітряний фільтр або забиття інжектора. Рішення: Замініть або очистіть зіпсовані деталі.
 • Паливо не досягає двигуна, інакше. в паливній системі немає тиску. Рішення: Перевірте і, якщо необхідно, замініть паливний насос або його регулятор.
 • У паливному фільтрі волога замерзає (актуальна в морозі лише для дизельних двигунів). Рішення: Покладіть машину або фільтруйте себе в тепле місце і зачекайте кілька годин.
 • Інші проблеми, пов’язані з неможливістю керувати деякими автомобілями в морозі (наприклад, пробитого палива).

Ну, тепер давайте розглянемо причини відсутності Volkswagen Engine, що починається в холоді через проблеми із системою запалювання:

 • Акумулятор був виписаний. Рішення: заряд або, якщо акумулятор несправний, встановіть нове.
 • В системі електронного запалювання були проблеми: пробився дріт, котушка запалювання тощо. Рішення: Знайдіть проблему, викликаючи електриків та виправте її.
 • Існує несправність з свічкими пробками. Рішення: відкрутити, перевірити, очистити і, якщо потрібно, замінити.

На додаток до представлених вище причин, тигуанський двигун може не починатись на морозі, оскільки він сам провалився. У такій ситуації доцільно доставити машину до сотні, де професіонали перевіряють стиснення, знос моторних вузлів і будуть діяти на основі отриманої інформації.

Загалом, причини того, чому Тігуан не починається, ви можете зупинитися. Ця модель не має жодних інших “болячок”. Ми сподіваємось, що представлений раніше матеріал був корисним для вас. Удачі в ремонті та на дорогах!

Що включає сигнал EPS

Один з найбільш тривожних драйверів Volkswagen Tiguan слід вважати сигналом EPS. Сам термін розшифрується як електронний контроль потужності, оскільки конструкція сучасних тигуанів використовує електронний дросель.

EPS. це електронне управління потужністю двигуна, який включає гальмівний композицію. Відповідно, якщо піктограма EPS раптово засвітиться на приладовій панелі, це може вказувати на проблеми з гальмівною системою, оскільки лампа цього значка безпосередньо передає “сигнал лиха” від датчика гальмівної педалі.

Що робити, якщо лампа EPS загорілася під час руху? Варто детальніше подивитися на лампочку: її постійне згоряння (без моргання) говорить про те, що зрив є постійним (це, безумовно, не помилка, а не невдача). Однак, якщо двигун працює нормально, має сенс керувати трохи більше і дивитися на поведінку палаючого лампи. Якщо сигнал EPS не виходить, потрібна комп’ютерна діагностика.

Якщо EPS з’являється лише на холостому ходу, і коли газ він негайно згасає, то вам потрібно замінити блок дросельної заслінки. Цю процедуру рекомендується проводити руками фахівців.

Що означають помилки

Окрім сигналу EPS, автомобіль Volkswagen Tiguan також може бути знайдений в інших кодах помилок. Якщо водій знає хоча б головного з них, йому буде легше навігація в експлуатації. Якщо сигнал EPS загоряється, то, як правило, комп’ютерна діагностика виявляє два основні типи помилок. P227 та P10A4.

Помилка p227

Якщо помилка P227 освітлюється на підставці для комп’ютера, то це вказує на низький рівень сигналу датчика дросельної заслінки. Це значення саме по собі є некритичним, оскільки робота автомобіля все ще зберігає всі умови безпечного управління та гальмування. Однак водієві потрібно проводити ремонтні роботи найближчим часом, оскільки датчик положення дросельної заслінки завжди повинен бути в робочому стані.

Помилка p10a4

Помилка p10a4 вказує на несправність контрольного клапана гальм, що працюють на вході. Ця помилка відноситься до механічного, тому варто якнайшвидше замінити клапан. Експлуатація “tiguan” з кодом помилки p10a4 може призвести до аварії.

Розшифровка інших основних кодів помилок

EPS, P227, P10A4. не єдині помилки в автомобілі Volkswagen Tiguan, насправді загальна кількість кодів перевищує десяток тисяч. Нижче наведені таблиці з найбільш серйозними помилками для автомобіліста для автомобіліста, що може суттєво вплинути на продуктивність автомобіля.

Таблиця: Коди помилок у датчиках Volkswagen Tiguan

Код помилки VAG Опис несправності
00048-00054 Пошкодження датчиків визначення температури теплообмінника, випарника або простору ніг ззаду або передньої частини “Volkswagen”.
00092 Пошкодження пристрою вимірювання температури запускання.
00135-00141 Несправність пристрою прискорення переднього або заднього колеса.
00190-00193 Пошкодження пристрою зовнішніх дверних ручок “Volkswagen”.
00218 Комп’ютер на дошці отримує сигнал від датчика вологості повітря, можлива несправність.
00256 Помилка датчика тиску та датчика температури теплоносія.
00282 Несправність у датчику швидкості.
00300 Температурний датчик моторного масла зафіксував підвищену температуру, заміна масла необхідна.
00438-00441 Невдача датчиків рівня бензину або фіксації положення поплавця.
00763-00764 Датчик тиску газу.
00769-00770 Пристрій для визначення температури температури антифризу на виході з двигуна не працює.
00772-00773 Вимкнення пристроїв вимірювання масла.
00778 Помилка 00778 також часто зустрічається серед власників гольфу та інших автомобілів Volkswagen. Цей код означає несправність в датчику роботи кута керма керма.
01132-01133 Інфрачервоні датчики не працюють.
01135 Пристрій для захисту салону автомобіля вийшов з ладу.
01152 Пристрій управління для похилої швидкості контрольної точки не працює.
01154 Пристрій управління тиском на приводі зчеплення не функціонує.
01171, 01172 Пошкодження вимірювання температури передніх та задніх сидінь.
01424, 01425 Несправність була зафіксована в датчику операції швидкості обертання.
01445-01448 Помилка подання датчиків регулювання сидіння водія.
16400-16403 (P0016. P0019) Помилка коду P0016 часто зустрічається у автомобілях Volkswagen. Якщо на дисплеї з’явилася комбінація P0016. Невідповідність поданих сигналів була знайдена. Коли з’явиться код P0016, автомобіль слід взяти до сто.
16455-16458 (P0071. P0074) Комп’ютер зафіксував несправності в експлуатації датчика температури навколишнього середовища: неправильні рівні сигналу або пошкодження електричного окулу.

Таким чином, керуючись таблицями кодів, ви можете самостійно визначити несправність в роботі електронних пристроїв у Volkswagen Tiguan Car. Однак експерти не рекомендують власними руками виконувати певні ремонтні роботи: дизайн та оснащення останніх версій Tiguan досить складні для непідготовленого та недосвідченого водія.

Тут була гарантія, як тільки я володію автомобілями протягом трьох років, помилка ESC почала турбуватись, і в той же час згортається 15 амперних зборів у блоці під капотом. Крім того, разом з цією помилкою системи (автоматична допомога), допомога під час спуску, кнопка поза дорожнім рухом не працює. Пробіг 46 000 км

Що означають помилки

Окрім сигналу EPS, автомобіль Volkswagen Tiguan також може бути знайдений в інших кодах помилок. Якщо водій знає хоча б головного з них, йому буде легше навігація в експлуатації. Якщо сигнал EPS загоряється, то, як правило, комп’ютерна діагностика виявляє два основні типи помилок. P227 та P10A4.

Помилка p227

Якщо помилка P227 освітлюється на підставці для комп’ютера, то це вказує на низький рівень сигналу датчика дросельної заслінки. Це значення саме по собі є некритичним, оскільки робота автомобіля все ще зберігає всі умови безпечного управління та гальмування. Однак водієві потрібно проводити ремонтні роботи найближчим часом, оскільки датчик положення дросельної заслінки завжди повинен бути в робочому стані.

Помилка p10a4

Помилка p10a4 вказує на несправність контрольного клапана гальм, що працюють на вході. Ця помилка відноситься до механічного, тому варто якнайшвидше замінити клапан. Експлуатація “tiguan” з кодом помилки p10a4 може призвести до аварії.

Розшифровка інших основних кодів помилок

EPS, P227, P10A4. не єдині помилки в автомобілі Volkswagen Tiguan, насправді загальна кількість кодів перевищує десяток тисяч. Нижче наведені таблиці з найбільш серйозними помилками для автомобіліста для автомобіліста, що може суттєво вплинути на продуктивність автомобіля.

Таблиця: Коди помилок у датчиках Volkswagen Tiguan

Код помилки VAG Опис несправності
00048-00054 Пошкодження датчиків визначення температури теплообмінника, випарника або простору ніг ззаду або передньої частини “Volkswagen”.
00092 Пошкодження пристрою вимірювання температури запускання.
00135-00141 Несправність пристрою прискорення переднього або заднього колеса.
00190-00193 Пошкодження пристрою зовнішніх дверних ручок “Volkswagen“.
00218 Комп’ютер на дошці отримує сигнал від датчика вологості повітря, можлива несправність.
00256 Помилка датчика тиску та датчика температури теплоносія.
00282 Несправність у датчику швидкості.
00300 Температурний датчик моторного масла зафіксував підвищену температуру, заміна масла необхідна.
00438-00441 Невдача датчиків рівня бензину або фіксації положення поплавця.
00763-00764 Датчик тиску газу.
00769-00770 Пристрій для визначення температури температури антифризу на виході з двигуна не працює.
00772-00773 Вимкнення пристроїв вимірювання масла.
00778 Помилка 00778 також часто зустрічається серед власників гольфу та інших автомобілів Volkswagen. Цей код означає несправність в датчику роботи кута керма керма.
01132-01133 Інфрачервоні датчики не працюють.
01135 Пристрій для захисту салону автомобіля вийшов з ладу.
01152 Пристрій управління для похилої швидкості контрольної точки не працює.
01154 Пристрій управління тиском на приводі зчеплення не функціонує.
01171, 01172 Пошкодження вимірювання температури передніх та задніх сидінь.
01424, 01425 Несправність була зафіксована в датчику операції швидкості обертання.
01445-01448 Помилка подання датчиків регулювання сидіння водія.
16400-16403 (P0016. P0019) Помилка коду P0016 часто зустрічається у автомобілях Volkswagen. Якщо на дисплеї з’явилася комбінація P0016. Невідповідність поданих сигналів була знайдена. Коли з’явиться код P0016, автомобіль слід взяти до сто.
16455-16458 (P0071. P0074) Комп’ютер зафіксував несправності в експлуатації датчика температури навколишнього середовища: неправильні рівні сигналу або пошкодження електричного окулу.

Таким чином, керуючись таблицями кодів, ви можете самостійно визначити несправність в роботі електронних пристроїв у Volkswagen Tiguan Car. Однак експерти не рекомендують власними руками виконувати певні ремонтні роботи: дизайн та оснащення останніх версій Tiguan досить складні для непідготовленого та недосвідченого водія.

Тут була гарантія, як тільки я володію автомобілями протягом трьох років, помилка ESC почала турбуватись, і в той же час згортається 15 амперних зборів у блоці під капотом. Крім того, разом з цією помилкою системи (автоматична допомога), допомога під час спуску, кнопка поза дорожнім рухом не працює. Пробіг 46 000 км

Volkswagen Tiguan 2013, бензин 2 двигун.0 л., 170 л. З., Повний. привід, автоматична коробка передач. електроніка

Volkswagen Tiguan, 2012

Volkswagen Tiguan, 2011

Коментарі 22

Це ж сміття (помилка ESC) проявилося в попередньому тижні. У вихідні я пішов на службу (Atlant-M), замінив запобіжник, помилка зникла. Але також засудив насос. Т.до. Гарантія закінчилася лише 2 тижні тому (пощастило!), майстер вимагав “гарантійної підтримки” у виробника. Це виявилося таким. Як результат, виробник дав знижку на 50% на SPF, і вся робота коштуватиме близько 16 тис. ZPF замовив, ближче до нового року, я сподіваюся ремонтувати

Вони негайно замінили мені насос (з підтримкою 50%), водночас подавали зчеплення, попросили фільтр чистити, коштував 15 з копійкою. Наступного разу на 30 тисяч. Я буду служити через два роки, я зрозумів, що мені це потрібно частіше, інакше підтримка виробника вже не можна побачити

Привіт усім, я був сьогодні в діагностиці, засудив насос за муфти (REM.встановити) покликаний замінити. Якщо я це роблю через ОД, вони дають гарантію на два роки, і ви можете змінити її самостійно, але на власний ризик. Протягом кожного, у кожного є своя ціна, я погодився на 23 штуки, робота (муфти, очищення фільтраційних речовин.встановити). Як ви думаєте, фільтр. це змінити сітку? Зчеплення останнього покоління. Майстер каже, що багато хто з Volvo приносять нове.

Сьогодні з витягування з снігу витягнули лише передні колеса, я спеціально перевірив, застряг, а ззаду не один буксир колеса, і помилка не горить і весь запобіжник.

Я написав все правильно ESC (підтримка. Ну. Стійкий.)

З очевидного, щоб провести сканування помилок, знайдіть причину спалювання запобіжника, перевірте джгут з шлангом шайби на лобовому склі в місці згинання. Удачі у вирішенні цього питання.

Дякуємо за пораду, і якщо ви спалите точніше в якому місці перевірити? Чому я запитав, тому що я помітив, з цією помилкою я повертаю його на зиму скла, природно, склоочисники повинні працювати і шайба на склі, і чомусь двірник заднього вікна, чудеса.

Дякуємо за пораду, і якщо ви спалите точніше в якому місці перевірити? Чому я запитав, тому що я помітив, з цією помилкою я повертаю його на зиму скла, природно, склоочисники повинні працювати і шайба на склі, і чомусь двірник заднього вікна, чудеса.

Подивіться на електропроводку від капюшона до жаби. Можливо 13 раніше

Є один до 15 ранку ближче до синього крила, тож воно горить. Я буду спостерігати за електропроводкою, як я розумію її від нагрівання форсунок? Якщо з капота.

У мене також ESC впав. Сканування помилок показало, що Haldex не відповідає. Збори, наскільки я бачив, все в порядку.Тепер я прочитав про пральну машину і подумав про це. у моїх перших морозках вода в резервуарі застигла, а вказівка ​​рівня рівня шайби загорілася. Тоді машина стояла 2 дні в гаражі, і, очевидно, вода відтанула б. Якщо справді стало низьким рівнем і датчик працював, то принаймні 2 літри повинні залишатися там Гаразд, завтра це вже записано для діагностики. давайте подивимось, що скажуть чиновники.

Напишіть те, що вони кажуть, цікаво. Ось другий день, коли я їзжу без помилок і не спалюю раніше, я перевіряю мереживо тижнями на всякий випадок, якесь диявол сидить під моїм капюшоном.

Я скажу AHA, але у мене є підозра від чогось, що вони негайно будуть засуджені на заміну зв’язку.

Напишіть те, що вони кажуть, цікаво. Ось другий день, коли я їзжу без помилок і не спалюю раніше, я перевіряю мереживо тижнями на всякий випадок, якесь диявол сидить під моїм капюшоном.

Однією з головних переваг автомобільної електроніки є можливість самодіагностики транспортного засобу. За допомогою спеціальних систем та програмного забезпечення машина розповідає драйверу про несправності, що виникають набагато раніше, ніж людина може їх помітити. У той же час, повна інформація не відображається на приладовій панелі. зазвичай освітлюються лише індикатори. Для того, щоб з’ясувати, яка проблема викликала лампочку, потрібно проводити подальшу діагностику, підключивши ноутбук до автомобіля.

Система Start-Stop не працює періодично, двигун не зупиняється, не починається

Система Start-Stop періодично не працює. Двигун не автоматично зупиняється або не запускається.

Піктограма відображається на поєднанні пристроїв.

Ці знаки проявляються лише на автомобілях, оснащених системою Start-Stop.

Система Start-Stop забезпечує автоматичні зупинки та запуск двигуна.

Під впливом різних факторів можливі ситуації, коли двигун Автоматично не зупиняється, Хоча водій очікує, що двигун зупиниться в конкретних умовах.

Є також ситуації, коли двигун автоматично починається, Хоча водій не очікує запуску в конкретних умовах.

Для роботи системи Start-Stop необхідно, щоб несправностей не було, і так, що в реєстраторі подій контрольного блоку немає подій, які могли б порушити роботу системи.

Двигун зупиняється автоматично, За умови наступних умов:

Температура двигуна двигуна досягла відповідного мінімально необхідного значення. Поки ця температура не буде досягнута, система не зупиняє двигун, щоб процес нагрівання двигуна не переривався, і драйвер може використовувати нагрівач якнайшвидше.

Швидкість автомобіля перевищила 3 ​​км/год, і поки повна зупинка вона не призвела до декількох метрів.

Автомобілі з автоматичною коробкою передач повинні мати швидкість вище 10 км/год.

Акумулятор повинен мати достатній ступінь заряду, щоб двигун запустився знову. Для цього ступінь заряду акумулятора постійно контролюється блоком управління живленням.

Функція відтавання (для видалення викидання лобового скла) вимкнена, а зовнішня температура вище 3 ° C.

Водій повинен бути закріплений ременем безпеки.

Жоден трафік не повинен увімкнути.

Двері та капот водія повинні бути закриті.

Швидкість двигуна повинна бути нижче 1200 об / хв.

Фільтр сажі дизельного двигуна не повинен знаходитись у режимі регенерації.

Різниця між значенням температури, визначеною на панелі налаштування клімату, і температура в салоні не повинна бути більше 12 ° C.

Підйом або нахил дороги не повинен перевищувати 10º.

На момент зупинки машини кермо не повинно переповнювати більше 270 ° (3/4 обороту).

У автомобілях, крім того, необхідно пресувати і утримувати педаль гальма в пресованому положенні протягом усього часу, тоді як функція старту повинна бути активною.

Двигун не зупиняється автоматично У наступних ситуаціях:

Мережа автомобіля на дошці підключена до електричної мережі трейлера.

Система вимкнена насильно, використовуючи ключ, розташований на центральній консолі.

Педаль гальма не сильно натиснута і утримується в цьому положенні.

Температура в кабіні, встановлена ​​на панелі управління кліматом, ще не досягнута.

Ступінь точності акумулятора занадто низький.

Рульове колесо перетворюється на кут понад 270 °.

Система залишається відключеною, якщо після заміни акумулятора відповідна керована функція для адаптації акумулятора не була виконана, або якщо після цієї адаптації система перебуває в процесі обчислення кривої зарядки. Тривалість цього процесу становить приблизно 10 циклів запуску і змінюється залежно від моделі та конфігурації автомобіля.

У наступних ситуаціях двигун Старти Автоматично, без будь.яких дій від водія (без натискання педалі зчеплення):

Автомобіль рухається за допомогою двигуна і досягає швидкості вище 3 км/год, наприклад, через рух під нахилом.

У машині з автоматичною коробкою передач, важіль селектора встановлюється в положення зворотного “R”.

Температура теплоносія двигуна занадто сильно падає або піднімається.

Вакуум у вакуумному підсилювачі гальмівної системи зменшився, і внаслідок цього знизується ефективність підсилювача гальмівної системи.

Температура в салоні відрізняється від встановленого значення на панелі управління кліматом встановлення.

Зовнішня температура опустилася нижче 3 ° C.

Ступінь заряду акумулятора знизився нижче певного рівня.

Підключена велика кількість споживачів електрики.

Умови для необхідності Початок двигуна Після відключення системи Start-Stop:

Автомобілі з автоматичною коробкою передач повинні бути випущені педаль гальма.

Коли педаль зчеплення, двері водія повинні бути закриті.

Ремінь безпеки водія повинна бути вставлена ​​в замок і не повинен бути відключений.

Додаткова інформація про систему Start-Stop наведена в посібнику з експлуатації.

Цей підсумок TPI застосовується до автомобілів, оснащених системою Start-Stop.

Що стосується скарги клієнта та після підтвердження несправності, необхідно діяти наступним чином.

Для перевірки та ефективної діагностики системи Start-Stop слід використовувати керований пошук несправностей (VPN).

Система Start-Stop має широкий спектр функцій, а перелік умов, які можуть впливати на роботу системи, також великий.

Аналіз деталей, замінених у дилерській мережі, та деталі, надіслані для функціональної перевірки, показав, що великий відсоток деталей, замінені гарантією.

Тому для отримання технічної підтримки та виключення непотрібного та повторного ремонту рекомендується надсилати технічну заявку на ремонт у випадку, якщо перевірка системи за допомогою керованого пошуку несправностей, і цей звіт TPI не дозволив виявити причину несправність. Технічному додатку завжди слід надавати поточні записи, доступні в пам’яті історії, та поточні події, доступні в реєстраторах подій.

Суворо не рекомендується замінити деталі на основі припущень, зроблених на основі результатів діагнозу. Повідомте клієнта про фактори, що впливають на роботу системи, та можливості системи Start-Stop.

Система Start-Stop має широкий спектр функцій, а перелік умов, які впливають на роботу цієї системи, також великий.

Що стосується конкретної скарги, поясніть важливі фактори, які впливають на роботу системи, як описано в розділі “технічне обґрунтування”. Клієнт повинен розуміти, що поведінка системи Start-Stop не повинна бути пов’язана з наявністю несправності (залежно від результату пошуку книги).

Що робити, якщо стартер не вивертає двигун із блокування запалювання

Якщо автомобіль не починається, коли запалювання обертається, і взагалі нічого не відбувається, ви можете виправити ситуацію в деяких випадках, подавши стартера, обходячи замок. Цей розчин підходить для тих випадків, коли сам електродвигун та втягування реле є належними. У цьому випадку вам потрібно діяти відповідно до наступного алгоритму:

 • Увімкнути нейтральну передачу та запалювання.
 • Знайдіть два висновки на стартері: силовий провід з плюс акумулятора та контрольного тонкого дроту з контрольної реле.
 • За допомогою металевого імпровізованого об’єкта (викрутки, ключі, дроти) закрийте контакт живлення та управління між собою.
 • Після спрацьовування стартера та запуску двигуна, негайно відкрийте контакти.

Альтернативною версією того ж методу є подача живлення до контролера управління стартером безпосередньо від позитивного виходу акумулятора. Це можна зробити за допомогою будь.якого ізольованого дроту, наприклад, з набору проводів для сигарети.

Відсутність стартерної реакції на пряме подачу потужності вказує на її розбивку, відмову електродвигуна або втягування реле. Щоб діагностувати стартер, потрібно розібрати стартовий блок, оглянути вузол пензля, якір і статор. У полі і без мультиметра це зробити непросто, тому вам потрібно запустити машину з штовхача і дістатися до гаража або сто.

Когда.Стретер дпрямюх.Крутт, а Сключа, д, сам Он. Щоб визначити місце зриву, вам потрібно діяти відповідно до вказаних нижче інструкцій.

Як шукати причину, якщо машина не реагує на ключ запалювання. інструкції:

Як запустити двигун, зафіксувавши стартер безпосередньо

 • Характерне світло клацання стартера стартера при перетворенні ключа у стартове положення в більшості випадків вказує на справність блокування запалювання та його контактну групу. Далі шукайте несправність у моторному відділенні.
 • Щоб перевірити втягування реле, необхідно підключити його контрольне зняття (клем з тонким проводом) з дротом безпосередньо з клемою “акумулятор”. Хороший реле повинен натиснути і висунути бендикс до маховика, а також запустити обертання стартера. Наявність клацання без прокрутки стартера є ознакою поганого контакту потужного дроту або несправності самого стартера.
 • Ви можете перевірити справність двигуна, безпосередньо закриваючи його контакти з живленням втягувача. він виготовлений у вигляді шпильок великого діаметру. Якщо після цього стартер крутиться, відступна обмотка несправна або її застрягли.
 • Для більш детального діагнозу слід вилучити відступу реле з стартера та розібратися. Перш за все, подивіться на контакт “перець”, який може окислювати та спалювати. Якщо є сліди цих процесів, вам потрібно очистити контакти, зібрати реле, повернути його на місце і перевірити роботу стартера. Якщо все чисто, вам потрібно перевірити соленоїдну обмотку, наприклад, називати її заключним тестером або розривом.

Що робити, якщо стартер не реагує на ключ запалювання

Спалені контакти із запалювання частого явища на автомобілях Vaz

Проблеми з запуском Якщо ключ запалювання не закручує стартер через іммобілайзер або тривогу, важко усунути в полі. Те саме стосується проблем з проводкою, для яких потрібно розібрати панель. У таких випадках краще зв’язатися з кваліфікованим авто електриком.

Часті несправності на популярних автомобілях

У більшості випадків стартер не крутиться при повороті ключа запалювання через окислення та механічне пошкодження проводки. З поганим контактом з терміналом “” AKB, реле, що керує або масою, стартер не отримує струму, достатній для прокручування двигуна внутрішнього згоряння. Тому, перш за все, вам потрібно спостерігати за контактами в моторному відсіку та перевірити наявність напруги на клемах тестером. Найпоширеніші несправності конкретних моделей автомобілів, через які стартер не реагує на ключ запалювання в таблиці.

Авто. це слабке місце
Чому стартер не працює з ключа запалювання на популярних моделях автомобілів
VAZ 2110, 2111, 2112 Дроти центрального блокування блокування та запалювання, які розплавляться через стрибки напруги.
VAZ 2108, 2109, 21099, 2113, 2114, 2115 (Лада Самара) Окислюючі контакти реле управління, розташовані в моторному відсіку над VUT, а також проводка з нього.
VAZ 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107 (класичний) Контактувати з “pyathai” від втягування реле часто спалює або окислюйте або окислюйте. Контактна група блокування запалювання не в порядку. На пізніх моделях, наприклад, 2107, проблеми з контрольною реле, подібно до Самари (див. нагорі).
Ніва На старих полях (до 21213) замки для запалювання спалюються та окислюються. Для нових (після 21214) ретрансляцію стартера часто розбивають, розташовану під капотом біля бак.гальмівного рідини. Поруч розташована дренажна трубка, яка видаляє воду з.під скла, волога, з якої падає на реле, що призводить до окислення її контактів.
Lada Priora Проблеми іммобілайзера, через які він не бачить ключа.
Лада Каліна, Лада Гранта Невдача іммобілайзера, блокування початку, несправності в контактній групі блокування запалювання та відмови додаткового реле стартера K3 у блоці запобіжників.
Уаз Несправність 5-контактної естафети та втягування естафети.
ГАЗель Поганий контакт проводів та відмови стартера.
Peugeot 307 Запобіжник втягування реле F8, поганий контакт масових блоків.
Кіа насіння Наконечник автоматичного селектора передачі не вдасться, що визначає положення P і n. Поганий контакт можливий на виході стартера або на місці кріплення дроту маси до тіла.

Volkswagen Tiguan не починається з кнопки

Volkswagen Tiguan (2020). Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки. У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний. Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса. Корона маховика обертається. Це іноді траплялося на автомобілях попередніх років виробництва, аж до VAZ-2109. Чується, що Бендікс стиснувся з короною, а корона з писком повертається на маховику. Заміна маховика надходить.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала. Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні. Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники покопилися, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, не можна вирішити проблему на сто.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Якщо в інжекторному автомобілі немає іскрів, то проблема полягає в модулі запалювання.

Якщо в двигуні карбюратора немає іскрів, то слід перевірити котушку запалювання. Витягніть центральний дріт з кришки Tummer, покладіть його на кінець 5 мм від металевої частини двигуна (без торкання) і попросіть помічника прокрутити двигун із стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Поширені несправності Volkswagen Tiguan 1 Generation

Найпоширеніші проблеми кросовера Volkswagen Tiguan 2007-2016. Випуск:

Швидкий знос мовчазних блоків, які часто починають скрипки навіть у відносно нових машинах.

Рання невдача підтримки підшипників. Ця несправність може відчути, наприклад, крик під час обертання керма.

Проблеми з електроенергією керма, пов’язаними з несправністю програмного забезпечення.

Труднощі з запуском двигуна в морозі, пов’язані з заморожуванням контактного штифта стартера.

Неадекватна операція гальм, пов’язана з помилками програмного забезпечення антиклока.

На перших машинах цієї моделі були встановлені бензинові двигуни 1.4 і 2.0 TSI, а також турбодизель 2.0 TDI. Бензинові двигуни були оснащені турбонаддувом та механічним нагнітачем. Після рестайлінгу з’явилися машини, на яких двигунах 1.4 TSI, які не мають нагнітача, і 2.0 TSI Висока потужність.

Мотори з механічним нагнітачем часто піддаються наступним проблемам:

руйнування поршневих кілець; спалювання поршневих перегородків; Знищення поршня.

На двигунах, встановлених на машинах, виготовлених після 2013 року, такі поломки значно рідше зустрічаються через введення кращих матеріалів та вдосконалення системи управління.

Автомобілі Volkswagen Tiguan з пробігом, що перевищує 20-30 тисяч кілометрів, іноді нестабільна операція двигуна через розтягування ланцюга розподілу газу. Машини, які потрапили в понад 100 тисяч кілометрів, можуть мати спотворення ланцюга. У цьому випадку вам потрібно змінити привід часу.

Широкі двигуни 1.4 TSI також є такими проблемами з турбокомпресорами, як

ослаблення гайки кріплення колеса насоса; забруднення турбіни нафтою; Знищення валу.

Двигуни, на яких немає механічного нагнітача, піддаються меншому навантаженню, і тому набагато менш сприйнятливі до поломки.

Проблеми двигуна 2.0 TSI є:

Забруднення споживання турбіни нафтою; несправність газового насоса високого тиску; тінь нижньої течії впускного колектора; стукання моторної опори; заклинання валів балансирів; Несправність масляного сепаратора.

Дизельні двигуни, встановлені на Volkswagen Tiguan 1, дуже вимагають якості палива. Однак, якщо паливо є досить високою якістю, проблеми з двигуном виникають лише з великим пробігом. Зокрема, якщо автомобіль залишив більше 90 тисяч кілометрів, то вам потрібно змінити передач Час.

З пробігом понад 100 тисяч кілометрів, зменшення та ін’єкційні клапани можуть почати відмовлятися, що ускладнює запуск нагрітого двигуна. Крім того, передача приводу дросельної заслінки руйнується.

Для всіх типів двигунів можливі такі несправності

писк або свист системи охолодження;

Volkswagen Tiguan встановив 6.кастову ручну коробку передач та 6.крок автоматичну коробку передач. Ручна коробка передач зазвичай не створює проблем для власників автомобілів.

Автоматична коробка передач більш схильна до несправностей. Так, у пробіжних машинах 20 000-40000 кілометрів трансфертів можна супроводжувати поштовхи або ривки. Часто ця проблема вирішується шляхом зміни електронного контрольного блоку контрольної точки. Якщо така міра не допомагає, можливо, вам потрібно замінити клапан коробки. Якщо вібрації з’являються на шостій передачі, то гідротрансформору слід замінити.

Автомобілі з автоматичною коробкою передач також мають такі проблеми

Стук ясен подушки коробки передач про метал; скрип підвішеного підшипника карданського валу; Пошкодження насосного електричного насоса.

Найбільш вразливим вузлом підвіски є підтримуючі підшипники. Коли вони провалюються, на вигинах з’являється скрип і стукіт під час поїздки по нерівній дорозі. Така несправність зазвичай відбувається в автомобілях з пробігом понад 30 000 кілометрів.

Для автомобілів, які покинули 40 000-70000 км. З’являється скрип мовчазних блоків передніх важелів. Як правило, така проблема виникає взимку.

Оперативний період амортизаторів становить 100000-120000 кілометрів. Полювання на підшипники потребують заміни після 60 000-80000 кілометрів пробігу. У автомобілях з пробігом 100-140 тисяч кілометрів потрібно змінити втулки передньої стабілізатора.

Гальмівні колодки передніх коліс прослужать 30 000-70000 км., і задній-40 000-90000 км.

Поширені проблеми цього автомобіля також включають

низька міцність фарби; Недостатня точність підгодування дверей, що призводить до проблем із їх закриттям та видуванням з.під ущільнювачів; крихкість пластикової кронштейна при температурі нижче нуля, саме тому вона може зламатися при відкритті капота; низький рівень міцності лобового складу; сторонні звуки всередині кабіни, спричинені замками задніх дверей, ущільнювачами дверей та внутрішніми елементами; Свист двигуна нагрівача двигуна через засмічення втулків; Спонтанне включення або відключення радіо та відсутність світла, коли запалювання увімкнено через проблеми з контактами або плавленням запобіжника; Проблеми з видаленням паркувального гальма.

Якщо вам сподобалось, ви можете підписатися. Добре і щастя для тих, хто не любить.

Що робити, якщо Тігуан не починає на холоді

Багато автомобілістів, які мають досвід хоча б одного разу, натрапили на проблему запуску двигуна в сильному морозі. По суті, такий інцидент не особливо дивно, оскільки більшість автомобілів стабільно працюють лише в діапазоні температури від плюс 40 до мінус 20 градусів Цельсія. І що в Росії та інших країнах СНД? Мороз часто перевищує позначку в мінус 25 і мінус 30. Найчастіше власники одного з найпопулярніших кросоверів. Volkswagen Tiguan страждають від проблеми запуску двигуна взимку. І справа не в тому, що ця модель зроблена погано, але в деяких особливостях. Більш детально про те, що робити, якщо Тігуан не починається на морозі, давайте поговоримо в сучасній статті.

volkswagen, tiguan, почин, кнопка, самодіагностики

Поширені несправності Volkswagen Tiguan 1 Generation

Найпоширеніші проблеми кросовера Volkswagen Tiguan 2007-2016. Випуск:

Швидкий знос мовчазних блоків, які часто починають скрипки навіть у відносно нових машинах.

Рання невдача підтримки підшипників. Ця несправність може відчути, наприклад, крик під час обертання керма.

Проблеми з електроенергією керма, пов’язаними з несправністю програмного забезпечення.

Труднощі з запуском двигуна в морозі, пов’язані з заморожуванням контактного штифта стартера.

Неадекватна операція гальм, пов’язана з помилками програмного забезпечення антиклока.

На перших машинах цієї моделі були встановлені бензинові двигуни 1.4 і 2.0 TSI, а також турбодизель 2.0 TDI. Бензинові двигуни були оснащені турбонаддувом та механічним нагнітачем. Після рестайлінгу з’явилися машини, на яких двигунах 1.4 TSI, які не мають нагнітача, і 2.0 TSI Висока потужність.

Мотори з механічним нагнітачем часто піддаються наступним проблемам:

руйнування поршневих кілець; спалювання поршневих перегородків; Знищення поршня.

На двигунах, встановлених на машинах, виготовлених після 2013 року, такі поломки значно рідше зустрічаються через введення кращих матеріалів та вдосконалення системи управління.

Автомобілі Volkswagen Tiguan з пробігом, що перевищує 20-30 тисяч кілометрів, іноді нестабільна операція двигуна через розтягування ланцюга розподілу газу. Машини, які потрапили в понад 100 тисяч кілометрів, можуть мати спотворення ланцюга. У цьому випадку вам потрібно змінити привід часу.

Широкі двигуни 1.4 TSI також є такими проблемами з турбокомпресорами, як

ослаблення гайки кріплення колеса насоса; забруднення турбіни нафтою; Знищення валу.

Двигуни, на яких немає механічного нагнітача, піддаються меншому навантаженню, і тому набагато менш сприйнятливі до поломки.

Проблеми двигуна 2.0 TSI є:

Забруднення споживання турбіни нафтою; несправність газового насоса високого тиску; тінь нижньої течії впускного колектора; стукання моторної опори; заклинання валів балансирів; Несправність масляного сепаратора.

Дизельні двигуни, встановлені на Volkswagen Tiguan 1, дуже вимагають якості палива. Однак, якщо паливо є досить високою якістю, проблеми з двигуном виникають лише з великим пробігом. Зокрема, якщо автомобіль залишив більше 90 тисяч кілометрів, то вам потрібно змінити передач Час.

З пробігом понад 100 тисяч кілометрів, зменшення та ін’єкційні клапани можуть почати відмовлятися, що ускладнює запуск нагрітого двигуна. Крім того, передача приводу дросельної заслінки руйнується.

Для всіх типів двигунів можливі такі несправності

писк або свист системи охолодження;

Volkswagen Tiguan встановив 6.кастову ручну коробку передач та 6.крок автоматичну коробку передач. Ручна коробка передач зазвичай не створює проблем для власників автомобілів.

Автоматична коробка передач більш схильна до несправностей. Так, у пробіжних машинах 20 000-40000 кілометрів трансфертів можна супроводжувати поштовхи або ривки. Часто ця проблема вирішується шляхом зміни електронного контрольного блоку контрольної точки. Якщо така міра не допомагає, можливо, вам потрібно замінити клапан коробки. Якщо вібрації з’являються на шостій передачі, то гідротрансформору слід замінити.

Автомобілі з автоматичною коробкою передач також мають такі проблеми

Стук ясен подушки коробки передач про метал; скрип підвішеного підшипника карданського валу; Пошкодження насосного електричного насоса.

Найбільш вразливим вузлом підвіски є підтримуючі підшипники. Коли вони провалюються, на вигинах з’являється скрип і стукіт під час поїздки по нерівній дорозі. Така несправність зазвичай відбувається в автомобілях з пробігом понад 30 000 кілометрів.

Для автомобілів, які покинули 40 000-70000 км. З’являється скрип мовчазних блоків передніх важелів. Як правило, така проблема виникає взимку.

Оперативний період амортизаторів становить 100000-120000 кілометрів. Полювання на підшипники потребують заміни після 60 000-80000 кілометрів пробігу. У автомобілях з пробігом 100-140 тисяч кілометрів потрібно змінити втулки передньої стабілізатора.

Гальмівні колодки передніх коліс прослужать 30 000-70000 км., і задній-40 000-90000 км.

Поширені проблеми цього автомобіля також включають

низька міцність фарби; Недостатня точність підгодування дверей, що призводить до проблем із їх закриттям та видуванням з.під ущільнювачів; крихкість пластикової кронштейна при температурі нижче нуля, саме тому вона може зламатися при відкритті капота; низький рівень міцності лобового складу; сторонні звуки всередині кабіни, спричинені замками задніх дверей, ущільнювачами дверей та внутрішніми елементами; Свист двигуна нагрівача двигуна через засмічення втулків; Спонтанне включення або відключення радіо та відсутність світла, коли запалювання увімкнено через проблеми з контактами або плавленням запобіжника; Проблеми з видаленням паркувального гальма.

Якщо вам сподобалось, ви можете підписатися. Добре і щастя для тих, хто не любить.

Що робити, якщо Тігуан не починає на холоді

Багато автомобілістів, які мають досвід хоча б одного разу, натрапили на проблему запуску двигуна в сильному морозі. По суті, такий інцидент не особливо дивно, оскільки більшість автомобілів стабільно працюють лише в діапазоні температури від плюс 40 до мінус 20 градусів Цельсія. І що в Росії та інших країнах СНД? Мороз часто перевищує позначку в мінус 25 і мінус 30. Найчастіше власники одного з найпопулярніших кросоверів. Volkswagen Tiguan страждають від проблеми запуску двигуна взимку. І справа не в тому, що ця модель зроблена погано, але в деяких особливостях. Більш детально про те, що робити, якщо Тігуан не починається на морозі, давайте поговоримо в сучасній статті.

volkswagen, tiguan, почин, кнопка, самодіагностики

Основна причина проблеми. стартер

Tiguan Volkswagen. це якісний автомобіль, тому проблема запуску його двигуна на холоді дуже дивна. З появою таких інцидентів багато власників цієї моделі почали скаржитися на головний кабінет автомобіля та попросили поради щодо їх рішення. Через деякий час виробник все.таки знайшов той самий «корінь зла», що ускладнило життя автомобілістів. Стартер винен.

Справа в тому, що тигуанський стартер представлений стандартним вузлом для сучасних автомобілів. Структурно він складається з тих самих штифтів, колодки, корпусів та отворів для вентиляції. У процесі роботи місцями з високою вологістю та низькою температурою на контактному штифті стартера, який відповідає за прокрутку валу двигуна, утворюється лід. Результат такого явища полягає в тому, що стартер або взагалі не закручує мотор, або робить це надзвичайно слабким, і через машину не починається на морозі. Тігуан можна віднести до хронічних «болячок» Тигуана лише з тієї причини, що модельний стартер розташований за радіатором, саме тому він додатково підірваний холодним повітрям.

Автомобільний концерт негайно відповів на проблему і дав поради власникам Тігуана рішенням. Оскільки виробник рекомендує запустити кросовер на морозі, ви повинні зробити наступне:

 • Перш за все, перевірте систему живлення та мережу живлення. Якщо з ними все нормально, то винуватець проблеми. це стартер.
 • Тепер сідайте в машину і почніть прокручувати двигун із стартером буквально 2-3 секунди, роблячи це приблизно 6-8 разів. Після завершення процедури доцільно чекати 30-40 секунд.
 • Крім того, залишається лише для запуску машини, коли шпилька стартера нагріла, і весь лід розтанув.

Важливий! Якщо ваш Volkswagen Tiguan не починається з холоду, ні в якому разі не закрутити стартер. Такі дії не допоможуть запустити двигун, а лише посилити ситуацію або висадивши акумулятор, або провал свічок запалювання, які заповнить паливо.

Після вирішення проблеми з часом з стартером, це буде найпростіше запобігти. Для цього достатньо однієї речі. не ставити машину в мороз у тих місцях, де підвищена вологість та позитивна температура залишаються протягом тривалого періоду. В іншому випадку подорож до морозу “зламає” стартера, і проблема повториться знову.

volkswagen, tiguan, почин, кнопка, самодіагностики

Інші причини неможливості запустити мотор

Звичайно, близько 70% випадків, коли Tiguan не починається з холоду, пов’язані саме з проблемою, описаною раніше. І що відбувається в решті 30% ситуацій? Давайте розберемося.

Насправді, причини неможливості запустити тигуанський двигун взимку не так мало. По суті, вони можуть бути викликані двома основними факторами:

 • По.перше. нічого не можна підпалити, тобто паливо не приходить або не входить в двигун добре;
 • Другий. немає чого підпалити, тобто паливо досягає, але система запалювання не вдається.

Для того, щоб вирішити всілякі причини проблеми, слід враховувати обидва можливі варіанти. Отже, чому Volkswagen Tiguan не починається з холоду через проблеми з паливною системою:

 • Є паливо, але воно низької якості. Рішення: Злийте поганий бензин і продовжуйте заправляти на перевірених АЗС.
 • Паливо, повітряний фільтр або забиття інжектора. Рішення: Замініть або очистіть зіпсовані деталі.
 • Паливо не досягає двигуна, інакше. в паливній системі немає тиску. Рішення: Перевірте і, якщо необхідно, замініть паливний насос або його регулятор.
 • У паливному фільтрі волога замерзає (актуальна в морозі лише для дизельних двигунів). Рішення: Покладіть машину або фільтруйте себе в тепле місце і зачекайте кілька годин.
 • Інші проблеми, пов’язані з неможливістю керувати деякими автомобілями в морозі (наприклад, пробитого палива).

Важливий! Якщо паливна система винна, то стартер Тігуана буде добре крутиться. Працюючи стартер, проблему слід шукати в інших вузлах автомобілів.

Ну, тепер давайте розглянемо причини відсутності Volkswagen Engine, що починається в холоді через проблеми із системою запалювання:

 • Акумулятор був виписаний. Рішення: заряд або, якщо акумулятор несправний, встановіть нове.
 • В системі електронного запалювання були проблеми: пробився дріт, котушка запалювання тощо. Рішення: Знайдіть проблему, викликаючи електриків та виправте її.
 • Існує несправність з свічкими пробками. Рішення: відкрутити, перевірити, очистити і, якщо потрібно, замінити.

На додаток до представлених вище причин, тигуанський двигун може не починатись на морозі, оскільки він сам провалився. У такій ситуації доцільно доставити машину до сотні, де професіонали перевіряють стиснення, знос моторних вузлів і будуть діяти на основі отриманої інформації.

Загалом, причини того, чому Тігуан не починається, ви можете зупинитися. Ця модель не має жодних інших “болячок”. Ми сподіваємось, що представлений раніше матеріал був корисним для вас. Удачі в ремонті та на дорогах!