Яка олія для заповнення седана VW Polo. Оптимальна в’язкість

Життя їх автомобіля: Рейтинг найкращих моторних масел для Volkswagen Polo 2020–2021

Огляд найкращих за редакторами Зузако.com. Про критерії відбору. Цей матеріал є суб’єктивним, не є рекламою і не служить керівництвом для придбання. Перед покупкою вам потрібна консультація з фахівцем.

Доступні витрати в поєднанні з чудовими технічними характеристиками зробили Volkswagen Polo одним із найбільш придбаних автомобілів у Росії. Німецький автомобіль успішно конкурує не лише з бюджетними азіатськими машинами, але і з представниками вітчизняного Автоваза. Сильні сторони експертів з поло враховують прекрасну зовнішність, ефективність палива та витривалість двигуна. Але для того, щоб енергетичний відділ служив вам вірно протягом багатьох років, ви повинні надати перевагу високоякісному моторному маслі. Хороша мастила повинна мати високу проникаючу здатність, охоплювати кожну частину двигуна та очистити її від забруднення. Саме такі кошти стали учасниками нашого огляду. Ми представляємо вашу увагу рейтинг найкращих моторних масел для Volkswagen Polo 2020–2021.

Популярні виробники моторних масел

Сьогодні на ринку автомобілів представлені десятки різних виробників. Правда, не всі вони можуть похвалитися дійсно високою якістю та чудовим ресурсом. Якщо ви дбаєте про свій автомобіль і вважаєте за краще купувати все найкраще для нього, надайте перевагу мастильним матеріалам від відомих, перевірених брендів. Найбільша довіра до вітчизняних автомобілістів використовується виробничими нафтами:

Усі ці бренди постачають лише спочатку продукти класу, які відповідають усім стандартам якості та вимогам автовиробників.

Те, що олія виливається в VW безпосередньо на заводі, і яку можна придбати для клапана

Високоякісне моторне масло зробить двигун вашого автомобіля не тільки стабільним, але й більш довговічним, тому його слід дуже серйозно сприймати його покупку. Сьогодні ринок палива та мастильних матеріалів став настільки різноманітним, що іноді досить важко зробити вибір. Однак якщо необхідно замінити нафту Polo Sedan, то рекомендації виробника цієї марки автомобіля слід враховувати.

Німецькі виробники автомобіля VW Polo Sedan розробили чотири типи масл із необхідними характеристиками. Сюди входять такі типи:

Ці позначення відповідають класифікації моторних масел відповідно до стандарту ACEA2 або A3. Слід уточнити, що класифікація ACEAA поєднує в собі моторні олії, призначені для бензинових двигунів. Клас A2 нафти представлений мастилами з нормальними оперативними властивостями, а також стандартною частотою заміни. Клас A3 представлений рідинами з високими робочими характеристиками, які можна використовувати довший час без заміни. Найчастіше вони використовуються як всі зсезонні змащення, яке має низьку в’язкість. Щоб мінімізувати можливі ризики. Volkswagen рекомендує використовувати лише оригінальну рідину в своїх автомобілях. Якщо у вас немає можливості придбати таку олію, ви можете використовувати будь.який інший, який відповідає характеристикам та допускам для додавання.

Якою має бути в’язкість моторного масла SAE для VW Polo?

Найчастіше використовують усі зсезонні мастила, що мають необхідні показники. Усі сезони має подвійний індикатор, розділений англійською літерою “W”, що позначає слово зима, “зима”. Перше значення вказує на те, що діапазон низької температури має мастило, а другий.високотемпературна в’язкість. Що стосується низьких температур, то показники такі:

 • 0W. призначений для роботи при температурі навколишнього середовища раніше.35 ° C;
 • 5 Вт. призначений для роботи при температурі до.30 ° C;
 • 10 Вт. дозволяє раніше працювати при температурі.25 ° C;
 • 15 Вт. дозволяє раніше працювати при температурі.20 ° C;
 • 20 Вт. призначений для роботи при досягненні температури.15 ° С.

Що стосується другого індикатора, ви не можете його написати так просто, оскільки це певне збірне значення мінімуму і максимум в’язкості. 100 та 150 ° C взяли як робочі температури. Чим більший показник, тим більше значення в’язкості при високих температурах матиме моторне масло. Виходячи з вищезазначеного, слід враховувати, що масло Volkswagen Polo замінюється такими рідинами, які мають наступну в’язкість за стандартом SAE:

Вибір моторного масла в Росії.

Перший крок. Ми розуміємо стандарти SAE J300: ми визначаємо кордони в’язкості та товщини масляної плівки (HTH) для моторних масел:

Потім з негативними та позитивними температурами. Якщо ви хочете забезпечити впевненість запуску та експлуатацію двигуна без шкоди для останнього, то: коли.30 (можна запустити.35) Виберіть масло 0W-40. В.25 (можна запустити.30) Виберіть масло 5W-40. В.20 (можна запустити.25) Виберіть олію 10 Вт-40. Точніше, вам потрібно подивитися на температуру замерзання певної олії (ми дивимось на точку заливки, параметр ºC та віднімання 7. 10 г. від зазначеної температури та отримайте температуру накачування). Немає нічого поганого, якщо взимку вилили олію з одного виробника з в’язкістю з зимою 0w-40, а влітку 5w-40 (5 Вт-40 взимку, 10 Вт-40 влітку). Цей режим роботи не є основою для миття двигуна з кожною зміною масла.

Це те, що вимоги повинні відповідати маслам VAZ (а Volkswagen Polo Sedan також застосовується до ACEA: ACEA A3 \ B3 та ACEA A3 \ B4. Решта залишить власників іноземних автомобілів. Найбільш підходящі вимоги виділяються зеленим кольором. Жовтий, вимогливий якість палива. На бежевому тлі ACEA A1. A5. C1. C2 у в’язкості високої температури для зсуву при 150 ° C (HTHS) не підходить для нас.

Для нафти з в’язкістю 10 Вт-40 можна вказати такі допуски:

Daimler MB-затвердження 229.1 і 229.3Volkswagen VW502.00 \ VW505.00

Для нафти з в’язкістю 5 Вт-40 можна вказати такі допуски:

Daimler MB-затвердження 229.3 і 229.5volkswagen vw502.00 \ VW505.00bmw longlife 01bmw longlife 98porsche “

Візуально порівнюйте API, ACEA, толерантність виробників OEM і переконайтесь, що це не просто промені: Легенда: Чим пофарбована, тим кращим захистом. один. Сажа. 2. Знос. загальний знос. 3. Мул. мул (жирний бруд) 4. Родовища поршня. НАР у поршні. 5. Окислювача товщина. антиоксихетичні властивості. 6. Економіка палива. економія палива. 7. Комплексійні збори. сумісність із сажовим каталізатором. Отже, якщо порівнювати, негайно зрозуміло, що вимоги правил щодо API SJ-SL-SM-SN є найскромнішими. І найсуворіші вимоги Daimler MB-затвердження 229.5 Я категорично рекомендую переглянути посилання і бачити власними очима, якщо у вас є хоча б одна справжня толерантність. Майте на увазі, якщо назва масла відрізняється принаймні одне слово, інша в’язкість, принаймні одна буква. це інший продукт. Вася Петров не може жити згідно з паспортом Петі Васіна, і навпаки. Є хоча б одна толерантність. ви можете взяти нафту. Ні. купуйте кота в мішку.

Шаг третий – в сторону классификации по API.

На сегодняшний день действуют классы: SJ, SL, SM и SN. Не забиваем голову. Для двигателей ВАЗ подходят все указанные классы. Для тех, у кого автомобили соответствуют нормам Евро-4, следует обратить внимание на классы SM и SN.Примечание: сертификат API (как и АвтоВАЗ — на 2 года, Volkswagen — 3 года, Daimler Mercedes-Benz — 5 лет) выдаётся на ограниченный строк по времени, в течении которого производитель не имеет права менять состав масла без согласования с органом выдавшим сертификат соответствия. То есть если сертификат на масло когда-то был, то масло может иметь другой состав базы и присадок. Сертификация API является обязательной только в Америке, но если она получена на масло из европейской линейки, масло можно брать.

Шаг четвёртый – разбираемся с ТТХ масла.

Бажані характеристики нафти для експлуатації в Росії:

В’язкість, mm2/s @ 100 ° C. від 13 до 15,5 (кінематична в’язкість при 100 ° C)

В’язкість, mm2/s @ 40 ° C. від 70 до 95.(Кінематична в’язкість при 40 ° C)

Індекс в’язкості. 160. Нагорі. краще.(Індекс в’язкості)

В’язкість, MPA.С.30 (-25) ºC-6200 при.35 для 0W-40, 6600 в.30 на 5 Вт-40, 7000 в.25 за 10 Вт-40. Менше. краще.(в’язкість при мінусах температури)

Сульфатний попіл, wt. %. один.3. Не нижче 0,8, не вище 1,5.(сульфат попіл)

Загар; Mg koh/g. не більше 2,5.(кислотне число)

TBN; Mg KOH/G. від 8 до 12. Більше. краще. Якщо значення становить 6. 7, то ми зменшуємо інтервал.(лужне число) Точка виливу, ºC. від.тридцять. Нижче краще.(Температура застигання)

Точка спалаху, COC, ºC. від 220. Більше. краще.(Температура спалаху)

Випаровування Nock wt%. не вище 13. Менше. краще.(мінливість, випаровування) HTHS. ≥3,5.(В’язкість високої температури для зсуву при 150 ° C)

Крок П’яте. мінеральна вода, напівсинтетика або синтетика. Коротко розглянемо, що приховано за цими поняттями, і врахуйте групи основних масел відповідно до API: API групи I. мінеральна олія. (Традиційний метод) II групи API. гідрокрекінг. API група III. гідрокрекінг, загальний синтез. API Group IV. PJSC, синтез (етилен) API Group V. все не включається до попередніх груп. І неофіційна: API Group II API Group III (VHVI, XHVI, EHVI)

І нижче. пояснення одного з головних виробників добавок у світі, Infineum про термін

Ви можете порівняти властивості мінеральних та синтетичних масел відповідно до цієї таблиці: брехати будь.яка. Головне, що сьогодення є і не перевищуючи розумного інтервалу заміни. Синтетика завжди матиме більш високу продуктивність, порівняно з мінеральною олією. Найважливіші критерії відбору написані вище. Якщо ви використовуєте мінеральну або напівсинтетичну олію, просто відрегулюйте пробіг і трохи раніше змініть мінеральну воду або напівсинтетику.

Перевірка рівня нафти

Враховуючи той факт, що навіть повністю справні двигуни Volkswagen можуть витратити нафту, рівень масла в двигуні повинен перевіряти кожні 500 км (на нові двигуни для “бігу.in”) або 1000 км. пробігати.

Щоб перевірити рівень масла, необхідно зняти зонд на охолодженому двигуні. Рівень марки “A”. максимум, не потребує обробки. Рівень “B”. це середина (ви можете додати до рівня “A”). Рівень “C” вказує на зниження рівня, що означає потребу в клапані.

Додаємо, що двигуни на Volkswagen Polo мають датчик рівня масла, який спрацьовує у разі зниження рівня мастила. У той же час, не слід покладатися на такий датчик. Оптимально контролювати зонд, щоб запобігти сильному зниженню та передчасному зносу двигуна.

Скільки масла влити в двигун

Вибираючи нафту для седана Volkswagen Polo або хетчбека, також необхідно врахувати загальну кількість змащення в картері двигуна.

У цьому випадку загальна кількість мастила залежить від типу двигуна, встановленого на автомобілі.

В двигуні 1.6 CFNA виливають трохи менше 4 літрів, інші чотирициліндрові двигуни (наприклад, 1.4) Розміщення 3.6-3.8 літрів, тоді як приблизно 3 літри моторного масла розміщуються в трициліндровому блоці.

Ознаки та наслідки “старіння” моторного масла

Немає візуальних знаків, що вказують на необхідність заміни рідини мастила. Багато автомобілістів, особливо початківців, помилково вірять. оскільки композиція нафти потемніла, її потрібно змінити. Насправді це говорить лише на користь мастила. Якщо рідина затемнена, це означає, що двигун добре мийть, адсорбуючи шлак. Але ті олії, які не змінюють свій колір з часом, слід лікувати з війною.

Єдине керівництво, яке дає інформацію про заміну. це пробіг після останнього оновлення мастильної рідини. Незважаючи на те, що офіційні дилери пропонують заміну через 10 або 15 тис. км, потрібно це робити частіше, не проходячи більше 8 тисяч. Зрештою, російський бензин містить багато домішок, які окислюють нафту і викликають втрату його захисних властивостей. Ми також не повинні забувати, що в важких міських умовах (пробки) двигун працює тривалий час під час простою машини. тобто ресурс змащування все ще скорочується. З кожною зміною змащення також потрібно змінити масляний фільтр.

Що буде випливати, якщо ви зміните нафту з збільшенням інтервалу

Якщо ви ставитесь до частоти заміни, а також наливних мастильних матеріалів, невідповідними для двигуна, це загрожує зменшенням ресурсів двигуна. Такий діагноз не одразу проявляється, тому він невидимий. Масляний фільтр закупорюється, і двигун починає промивати брудною рідиною двигуна, що містить шлаки, мул і дрібні стружки.

Забруднення оселяється в нафтових трубопроводах та на поверхнях деталей. Тиск моторного масла падає, з часом воно зникає. Якщо ви не звернете уваги на датчик тиску, вони будуть слідувати: закливати поршні, обертання вкладишів, що сполучаються, та розбиття сполучних стрижнів, відмову турбокомпресора та інших пошкоджень. У такому стані легше придбати новий живісний одиницю, оскільки капітальний ремонт більше не допоможе йому.

Якщо ситуація ще не є безнадійною, активне промивання може допомогти, а потім періодична заміна свіжою олією високої якості після 1–1.5 тис. Км спокійного руху, при низькій швидкості двигуна. Процедура такої заміни повинна виконуватися 2-3 рази. Можливо, тоді капітальний ремонт буде видалений, на деякий час.

Яку олію використовують любителі автомобілів для 1.6?

Щоб замінити це займе 3.8 літрів олії, ви можете придбати стандартний об’єм променя для клапана. Якщо капітальний ремонт здійснюється і каструля повністю відкручене, весь баклажан ввійде в двигун.

Ці бренди вибираються автомобілістами, рейтинг базується на оглядах та тестах на практиці. Нафта Кастрола виливається з фабрики, виробник рекомендує багато брендів.

Всі продукти підходять для статті 502.00, ви можете спробувати знайти толерантність 504.00.

Технічні характеристики

Корпорація VAG розробила власну систему класифікації для моторних масел, згідно з якими витратні матеріали вибираються для автомобілів з різними типами двигунів. Зокрема, нафта в Volkswagen Polo 1.6 з бензиновими одиницями повинні мати позначку VW 502.00. Ці ж сполуки використовуються в автомобілях з гібридними електростанціями. Існує також альтернативна класифікація для країн ЄС. VW 504.00. У дизельних одиницях використовуються автомобілі з допусками VW 507.00 і VW 505.01. для версій з фільтрами для сажі та без них. Відповідно до стандартів API, матеріали повинні відповідати класам SN (для бензинових двигунів) та API CF (для дизеля). Необхідне маркування на ACEA. A3 (бензин), B3 і B4 (дизель).

Масло в двигуні Volkswagen Polo, який наливається на заводі, може мати один із трьох класів в’язкості-0 Вт-30, 5W-30 або 5W-40. Обслуговуючи машину, ви можете використовувати мастилі будь.якого класу з перерахованого. Вони працюватимуть однаково ефективно в двигунах різних можливостей. Різниця між автомобілями цих класів. це незначна зміна характеристик при різних температурах навколишнього середовища. Наприклад, композиції 0W-30 ідеально підходять для регіонів з морозною зимою, де температура повітря може знизитися.35 ° С. Через низьку високотемпературну в’язкість, що позначається індексом 30 праворуч від літери W, такі рідини добре підходять для нових двигунів без значного зносу груп циліндрів (CPG). Автомобілі 5 Вт-40 також належать до всесезонного сезону і мають більш високу в’язкість при підвищеній температурі. Такі матеріали часто використовуються в двигунах з високим рівнем, оскільки збільшені зазори в CPG краще заповнені.

Об’єм мастила

Кількість масла, необхідної для повної роботи живлення, залежить від конкретної модифікації двигуна:

 • 2 105 л. З 3,8 л;
 • 2 60/70 л. З 2,8 л;
 • 4 85 л. З 3,2 л;
 • 4 125 л. З 4 л;
 • 6 85/90 л. З 3,6 л;
 • 6 105 л. З 3,8 л;
 • 6 110 л. З 4,2 л.

Перш ніж заповнити масло в двигун Volkswagen Polo, необхідно повністю злити вихлопну рідину з двигуна. Дозволено лише незначний залишок старого матеріалу в картері. близько 200-300 мл. Кількість вилитого композиції повинна точно відповідати заводським вимогам. Негативно негативно впливати на експлуатацію блоку живлення, оскільки тиск у системі змінюється. Бей у двигуні. це необхідна кількість автомобіля, слід перевірити рівень з індикаторним зондом. Масляний слід на ньому повинен бути між мінімальною та максимальною позначкою.

Обсяги заправки та частота заміни

Номінальний об’єм заправки нафти для автомобіля Volkswagen Polo наведений у таблиці нижче.

Обсяг подачі двигуна

Клани в автомобілі Volkswagen Polo рекомендують змінювати нафту в двигуні кожні 15 тис. км бігу. За словами власників автомобілів, інтервал повинен бути зменшений до 7. 8 тисяч. км бігу.

Звичайне споживання нафти в двигуні Volkswagen Polo

Відповідно до заяв виробника, вся лінія електростанцій має однаковий рівень споживання нафти. Двигун може їсти до 1 літр на тисячу кілометрів. Цей прийом досить великий. Під час роботи автомобіля справжнє споживання набагато менше. Збільшення споживання нафти до 1 літр на тисячу кілометрів можливе лише у випадку надмірного зносу двигуна або несправності його компонентів.

За даними оглядів власників автомобілів, рівень споживання нафти становить 150.200 грам. Якщо двигун їсть понад 250 грам на тисячу кілометрів, то необхідно звернути увагу на стан поршневих кілець, прокладок та нафтових ущільнювачів.

Найчастіше збільшене споживання відбувається через переповнене масло та стиснення кілець. Ця неприємність з’являється з пробігом понад 100 тисяч. км. Підвищений тиск картера може спричинити пітливість двигуна і на 55-75 тисяч. На одометрі. У цьому випадку споживання нафти з часом збільшується. Випадки не рідкісні, коли мотор може їсти більше літра на тисячу кілометрів.

Олія для поло

Я знайшов нафту для поло, яка не залишається і не переноситься!Але я хотів би почати з невеликого фону. У 2016 році мій друг став щасливим власником седана рестайлінгу поло з новим двигуном CWVA, і з тих пір я чув від нього, скільки олії з’їли від нього машину) він, як людина, відповідальна і читає вказівки добросовісно. проводився в офіційному дилері раз на 15 000 км. Протягом 3 років, звичайно, заповнюючи оригінальну нафту. У той час я поїхав до Лакетті з пробігом 120 000 км, який взагалі не з’їв із цього слова, і для мене його історії про Жор нафти здавалися хоча б дивними. Моя голова не підходила, оскільки новий атмосферний двигун з Wolksvagen може витрачати масло зі швидкістю до 400 грам на 1000 км. Він пройшов час, коли він змінив нафту, зменшив інтервал заміни до 10 000 км, і ZOR не пішов так.І тоді прийшло 2020 року, і я став щасливим власником поліка) і, природно, наткнувся на апетит цієї моделі двигуна. Перший 15 000 км (із заміною після 7500 км) я вилив оригінал, і Zhor приписувався на біг, але потім я вирішив зрозуміти суть проблеми, і це те, що я дійшов до висновків.По.перше, це конструкція, після проблем з CFNA в попередньому поколінні, виробник вирішив поставити іншу модель двигуна в рестлілінгу і для того, щоб не витрачати час і гроші на розробку нового підрозділу, він взяв мотор турбіни останнього покоління турбіни останнього покоління і спростив це CWVA. І як ми знаємо, вартість витрат не проходить без сліду.По.друге, це сама масляна формула. З 2020 року на фабриці Lukoil виробляється спеціальний G 5W-40 VAG Special G 5W-40. Але рецепт зазнав мінімальних змін. Основа цієї олії. це гідрокрекінг VHVI (гарне очищення) та стандартний пакет добавок. За ці гроші ви можете знайти нафту однакової якості та набагато дешевше. Але якщо ви хочете придбати брата-близнюка за менше грошей, то це Zepro Euro Spec 5W-40.

Тепер я хотів би сказати кілька слів про 5 типів основних масел (не вступаючи в групи): 1) мінерал. використовується для моделей старих двигунів; 2) синтетична технологія VHVI. найбільш бюджетний варіант, має відносно високу температуру затвердіння та відносно низька температура запалювання (можлива надмірність); 3) синтетичні в технології GTL. має характеристики трохи кращі, ніж vhvi; 4) синтетичні в технології rao. реальна синтетика, низька температура розташування та висока температура спалаху; 5) ефірів або складні ефіри. використовуються як добавки до Рао та покращують їх характеристики.Пакети добавки змінюються залежно від цілей та виробників та допусків.Вивчивши багато випробувань на масляному клубі, мій вибір впав на Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 1915

Звичайно, ціна була укулена, але найважливіше для мене було зрозуміти, чи їсть двигун нафту чи ні (оригінал пройшов 200 грам на 1000 км). Пройшовши перші 1000 км і побачивши нафту на тому ж рівні, я був дуже радий) після 5000 км в новій нафті, рівень залишався на місці, і я зрозумів, що олійне жертви перемогли) на 7500 км рівень, що залишився буквально пару міліметрів. Після таких позитивних результатів я вирішив залишитися в цій нафті.Але минув час, і ціна почала не по-дитячому і повільно тягнути штани), щоб пошук олії на основі Рао та з жирними добавками та бінго було знайдено) Megol Motorenoel Super Leichtlauf 5W-4355.

Короткий сертифікат. Це німецький виробник нафти з багаторічною історією. У 2000.х роках Liqui Moly купив у них рослину в Німеччині і розпочав там виробництво. Як результат, це однакова нафта, пролита в різних каналах, але у випадку з Liqui Moly ми переплачують близько 30% за бренд.Після 18000 км та інтервалів заміни, кожні 5000-6000 км я можу сміливо сказати, що двигун не їсть двигун у звичайному режимі в місті. Під час руху по шосе з обігріванням та змією влітку в Криму на 3000 км, 600 грам взяли (4 людини в салоні та повний багажник).Як результат, я можу сказати, що я дуже задоволений олією, я продовжую його налити.П.С. бытует мнение, что масло надо менять каждые 10000км и все с двигателем будет хорошо, но это не так даже самое дорогое масло теряет свои моющие и нейтрализующие свойства к 8000км, так что замену надо производить максимум в 7000км и тогда двигатель будет служить вам верой и правдой довгі роки)

Оригінальний номер каталогу 03c 115 561 год. Застарілий номер 03c 115 561 d. Найкращий вибір високої якості.Mann W 712/94. Зроблено в Німеччині. Є повним аналогом оригінального конвеєра.

Knecht Mahle Austria OC 593/3 зроблений у Китаї, і коштує так само, як і Манн.

Інші аналоги: Bosch F 026 407 116, Purflux France LS391, Filtron Poland OP 641/2.

Полова пробка (болт)

Уніфікована частина з герметичним кільцем. Власне, шматок металу, який важко зламати. Кільце також звичайне, сталь.

Розміри болта: нитка M14 x 1.5 х 22, ключ на 18.

Каталог оригінальний номер VW N 908 132 02. Neorginals: Hans Pries Topran 109 035 785, FEBI 15374, SWAG 32915374, ELRING 567.640, Corteco 220125S, Dello 10N908013202 130016310.

Заміна, інструмент замовлення на замовлення

Генератор розташований прямо під фільтром. Краще кинути на нього ганчірку, щоб не заплямуватися.

Послабити масляний фільтр. Нехай масло на деякий час надходить у піддон. Чим менше залишається, тим менше він розлиться на ганчірку або пояс з генератором, якщо ганчір не буде розміщена.

Якщо масляний фільтр не відвертається, може знадобитися знімач. Стрічка, ланцюг або краб не важливо. Якщо ви хочете використовувати чашку, вам знадобиться розмір 74 мм. і 12 облич. Недорогі китайські Rawers 40523 продаються в автомобільних магазинах за 1/2 сигарети та російська Аутту-2 з горіхом, звареним до чашки. Обидва варіанти досить високої якості. У більш дорогих, наприклад, сила F-6317414, це не має сенсу.

Volkswagen Polo 1 Розмір зливної пробки.6. 18 мм.

Момент затягування масляного фільтра до 20–22 нм. Кількість революцій не вказана. Доведеться використовувати діаметричний ключ?

Момент затягування зливної пробки. 35 нм.

Не забудьте змазати фільтрувальне гумове кільце маслом і зробити перевірку двигуна.

Оригінальна програма для вибору запасних частин для Vag Car