Збільшити седан Polo Polos Wolkswagen. Ціни на настройку чіпів Volkswagen Polo

Налаштування чіпа Поло Седан

Перепрограмування ECU. це найкращий спосіб підвищити технічні характеристики та покращити оперативні показники бренду Volkswagen. Збільшення потужності та крутного моменту, динаміка стабілізується, а також споживання палива.

Ми встановлюємо найбільш оптимізоване програмне забезпечення від надійних розробників. Прошивка ідеально підходить як для бензинових, так і для турбодизельних електростанцій. Кожен автомобіль використовується індивідуально. Враховуються важливі особливості конкретних моделей. Усі зміни відповідають клієнтам.

Після настройки мікросхеми “поло” (седан) спостерігається:

Крім того, час реакції автомобіля значно скорочується для пресування педалі газу. Прийняття всього діапазону швидкості покращується. Поло стає більш динамічним.

Якщо ваш автомобіль відсутній у списках.

Чому програмне забезпечення Volkswagen-Polo Chip краще, ніж “Чудо-Коробок”?

На відміну від встановлення «Чудо.корм», повне правильне миготіння ECU не призводить до швидкого зносу та відмови живлення та пов’язаних з ними систем. При перепрограмуванні враховуються всі важливі характеристики автомобіля.

Замість неконтрольованого збільшення крутного моменту встановлюються найбільш оптимальні та збалансовані параметри.

Volkswagen Polo Sedan 1.6i 105 л.З. У 2011 році: настройка мікросхеми (збільшення потужності до 120 літрів.З.), вимкнення програмного забезпечення перевірки продуктивності каталізатора

Фахівці з налаштування оперативної пам’яті виконували роботу над налаштуванням мікросхеми (збільшення потужності до 120 літрів.в) і вимкнення другого датчика кисню (другий контрольний зонд лямбда) на седані Volkswagen Polo 1.6 105 к.с. на 2011 році.

Volkswagen Polo Siden Engine 1.6 105 л.З. ESU Marelli 7GV контролюється. Робота над цим блоком виконується через діагностичний роз’єм OBD II.

Перед початком роботи комп’ютерна діагностика всіх вузлів та датчиків двигуна є обов’язковою для виявлення помилок. Діагноз помилок не виявив. Відповідно, ніщо не заважає настройці на цьому двигуні!

В результаті перепрограмування двигуна двигуна Volkswagen Polo 1.6 105 к.с. збільшив потужність двигуна при перерозподілі 10/14%, реакція педалі газу та динаміка з низькою швидкістю покращилася. Крім того, другий зонд лямбда (контроль, другий датчик кисню) відключається, що дозволяє видалити каталізатор без помилок на панелі приладів.

Калібрування програми від наших партнерів з “Speed ​​Laboratory”.

Час перепрограмування встановленого ECU приблизно: 1,5. 2 години.

Результати прошивки для двигуна 1.4 TSI

Результатом процедури стало збільшення потужності кінських сил на 24 %, крутний момент на 30 %. Отримане збільшення покращило прийняття двигуна у всіх режимах роботи, в t. ч. і під час прискорення: виражений пікап помітний у випадку різкого преси на педалі газу. Крутний момент став більш гладким, а прискорення. відслідкованим та еластичним. Час набору “Сто” зменшився на 1,5 секунди. Поліпшення чисел:

В результаті модифікації збої були усунені на швидкості двигуна на початку та при зміні передач. Включення кондиціонера майже не відображається в потужності двигуна. Педаль газу стала більш “чуйною”, і зі споклярним стилем водіння споживання палива зменшується (в середньому 1 л/100 км). Більш помітні зміни на краще на автомобілях з газовим обладнанням. Споживання палива зменшується, динаміка збільшується.

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Встановлення ECU для розміщення.

Окремо варто згадати результати налаштування старих двигунів потужністю 86 літрів. З. Тут параметр збільшується до 95 літрів. З. (Збільшення 9-10 %), крутний момент збільшується з 132 до 145 нм (плюс 10 %). За бажанням, можна вимкнути каталізатор, фільтр сажі на дизелі та EGR (якщо такі є).

Що ще можна зробити з двигуном 1.4 TSI

  • Використання прошивки Euro 2/Decat дозволяє відключити програму управління каталізатором, якщо ви плануєте її видалити в майбутньому
  • Налаштування 2 стадії дозволяє змінювати вихлопні та впускні системи за допомогою встановлення більшої вихлопної труби, інтеркулер, що збільшує потужність двигуна ще на 5-7%.
  • Якщо ви любитель крутих ревучих звуків від глушника, ви можете зробити попкорн прошивки або подібну, що також створює ефект каміна, коли газ різко розряджається (можливо, підлягає видаленню каталізатора)

Негативні сторони настройки мікросхеми

Після спалаху ECU машина стає більш замерзлою, набирає обертів швидше, і власник автомобіля із задоволенням використовує це. А що врешті.решт? Циліндри та поршні зношуються раніше, t. до. Цей режим роботи не “запрограмований” автовиробником. Інші негативні аспекти:

  • Неправильний вибір компанії, що налаштовується на чіп, може стати фатальним для ECU, тому шукайте хороший технічний центр профілю (надійним варіантом є рекомендація людини, яка вже зробила прошивку)
  • Ефективна настройка мікросхеми коштує грошового походження 17 тисяч Якщо вони пропонують зробити на 5 тисяч., Ви навряд чи отримаєте бажаний результат

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Видалення каталізатора.

Деякі майстри-електрони, експерти та звичайні автомобілісти прошивки ECU викликають скептицизм. Очевидно: і німецький виробник, і російська філія мають наукові та технічні відділи, які займаються електронікою автомобілів. Цілий персонал інженерів перевіряє ECU місяцями. Що стосується сервісних центрів, де встановлено програмне забезпечення, то немає гарантії, що програми були розроблені фахівцями, і запропоноване програмне забезпечення відбулося протягом багатьох місяців тестування. У той же час, є часті випадки, коли однакова прошивка «наливається» в електронний блок управління різними брендами. Але “рідне” програмне забезпечення повинно мати для кожної окремої моделі.

Тим не менш, залишається лише підсумовувати: Ніщо не зупиняє російських власників автомобілів, намагаючись покращити експлуатаційні характеристики двигуна на їхній машині. Служба налаштування чіпів користується стабільним попитом.

Shvi polo Sedan своїми руками.

Хороший день! Нарешті я починаю публікувати інформацію про роботу, виконану на Shvi My Good. На даний момент було зроблено SHVI всього автомобіля, тому я хочу написати інформацію в одній публікації! один.Вам знадобиться дах:.Ролика.Концентраційний нож.Встановити для розбирання кабіни (бажано).Використовувані матеріали затримки:.Vibroplast STP M1 (4 аркуші).STP 4 мм сплан (3 аркуші).Антискриптна робота зайняла годину близько 5 годин. Усі коментарі на фотографіях))) одночасно вирізати стелю для задніх пасажирів: Тарія3C0 947 291 EY20 Ціна: 1 674,17 (існує) Рамка декоративна оббивка стелі (без неї буде проміжок між стелею та стелею:Тарія1K0 867 599 D Ціна: 262,97 (існує) дроти, витрачені з передньої стелі.

2.Двері, на жаль, втратили кілька фотографій (

Вам знадобиться:.8 аркушів VIBRA STP.2 метри потік stp.4 аркуші Visomat mp stp.Антисписувати

Інструмент:.Ролика.Концентраційний нож.Встановити для розбирання кабіни (бажано).Недостатній.Набір Torx.Будівельний фен.2 пари рукавичок (для роботи з феном)

3.Багажник полиці вам знадобиться:.14 аркушів VIBA STP.5 метрів Splan STP

Інструменти:.Ролика.Концентраційний нож.Встановити для розбирання кабіни (бажано).Недостатній.Набір Torx

Фотографії кришки стовбура і без полиці. Полк: Верхня частина-1-й шар вібру, 2-а країна. Я склеював усі суглоби пластику з антикритом. Знизу (від багажника) був запечатаний спленою.

Настройка автомобіля Polo Sedan

Автомобіль збирається таким чином, щоб не всі стандартні методи настройки підходять для нього. Деякі деталі, що покращують характеристики. Для встановлення нових елементів автомобіль не адаптований. Наприклад, власник не зможе інтегрувати компресор або інтеркулер. для них він навіть не передбачений місцем.

Завдяки дизайнерським особливостям поло, майстер повинен бути акуратним під час настройки, будь-яка невідповідна ідея порушить цілісність структури та тягне за собою ланцюгову реакцію.

Для моделі доступне завершення седана поло власними руками:

Також надається різноманітні варіанти зовнішньої трансформації. Розробник дозволив ходити з налаштуванням оптики та встановлювати аксесуари: молдинги, комплект для тіла, спойлер тощо.

Важливий! Не рекомендується брати участь у незалежній установці поліпшення поло. ні внутрішнього, ні зовнішнього. Непрофесійне втручання в структурні вузли автомобіля може призвести до відмови системи. Краще звернутися до надійного сервісного центру, щоб досвідчені майстри займалися транспортним засобом.

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Інтер’єр

Налаштування салону седана поло в таких різноманітних можливостях:

“Музичний” настройний полоан Пото вимагає встановлення звукової ізоляції. Спеціальні матеріали можуть підвищити ефективність звукового захисту на 40%. Однак це велика тема, і її слід вважати окремим предметом (описано нижче).

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Внутрішня настройка Volkswagen Polo Sedan

Зовнішній

З часом автомобілі стали занадто “однаковими”, тому для моделей із середнього сегмента цін на дорогу важко виділятися на дорозі. Більшість власників автомобілів починають налаштувати машини Polo Sedan із зовнішніми вдосконаленнями. Наприклад:

Думаючи над налаштуванням седана поло, вам не потрібно перестаратися: деякі водії встановлюють величезну кількість комплекту для кузова, наносять мудрі схеми аерографа, кріплення, підвіски одразу. Це перетворює машину на несмачний шматок праски, але не на вдосконалену версію оригіналу.

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка
збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Збільшити седан Polo Polos Wolkswagen

Запис запису седана Volkswagen Polo /Polo Sedan /Liftback фіксується

Vag_help

Налаштування чіпів 1 євро 2-2-2-й Volkswagen Polo 1.6 110 к.с

Запас. 110 LSSTAGE 1 (декат). 125 к.с

Для власників версії цього двигуна 90 кінських сил ефект прошивки буде найбільш помітним

~ 120 к.с. при завершенні рівня 1 ~ 125 к.с. при завершенні рівня 1 євро 2 (аромат)

Зменшення затримки при натисканні на педаль газу більш еластичну роботу двигуна у всьому діапазоні зменшення прискорення 0-100 на 1-1.5 сек

Також були активовані приховані функції:

Зміна алгоритму операції 6 ST. AISIN (більш плавне перемикання, відсутність гальмування з двигуном та коробкою передач після скидання, поява рулону) активація тесту зі стрілкою, коли запалювання увімкнено. Активація відображення вільного простору в резервуару попередження про невлаштований ремінь безпеки. Рудістерсування голови промивання фари. Встановлення тимчасової затримки для її роботи, щоб зберегти миття рідини. Активація роботи кнопок ключів, коли працює двигун. Автоматичне блокування центрального замка під час швидкості швидкості понад 15 км/год, що збільшує час нагрівання лобового скла та заднього скла для A/M з датчиком світла (автоматичний режим). додаткова функція освітлення: (кут, розчісування /Виїжджаючи з дому, ефект строба через PTF

Дані прогнозування доступні на всіх льоду 1.6 (CWV) 90/110 к.с. для

-Skoda Octava A7-Skoda Rapid 1.6-Волксваген Поло 1.6 та інші моделі

Ми будемо раді відповісти на всі запитання в особистих повідомленнях групи @VAG_HELP або в Messengers за номером 8-915-146-53-49

Чому сім сил

У нашій команді збираються досвідчений персонал, що дозволяє виконати завдання якомога швидше і максимально ефективно.

У нас є багато готових та перевірених рішень для всіх популярних автомобілів, але ми також можемо індивідуально внести зміни до програмного забезпечення на ваш запит.

Ви платите лише після тестової поїздки, і якщо все вам підходить, то ви платите за цю послугу.

Для всієї нашої роботи ми надаємо офіційні документи та гарантію на 1 рік.

Налаштування чіпів інших модифікацій Volkswagen Polo

Реальні результати можуть відрізнятися на 5% від оголошених, виходячи з температури, палива та стану певної машини.

Налаштування автомобілів Volkswagen Polo з двигуном 1.4 TSI 125 к.с

При настройці чіпа Volkswagen Polo з двигуном 1.4 TSI 125 к.с., потужність вашого Volkswagen збільшиться з 125 до 160 літрів.З. і крутний момент від 200 до 265 нм.

При замовленні настройки мікросхеми час розгону Volkswagen Polo 1 буде скорочено.4 TSI 125 к.с. до 100 км/год до 7.8 секунд і споживання палива зменшиться. Завдяки двигуну.до двигуна збільшення потужності становитиме більше ~ 28% l.З. за скромною ціною 20 500.

Вони не знайшли свою машину в списку настройки мікросхем? Зв’яжіться з нами, можливо, у нас є рішення для вас.

Дізнайтеся всі свої запитання

Зверніться до нашого онлайн.чату, і він відповість вам якомога швидше.

Що дає тюнінгу чіпа поло

Захистить на сотні на поло

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Зростання потужності на атмосферних двигунах не більше 10%, на турбонаддув. до 15%. Це не вплине на ресурс двигуна. Прошивка пройшла декілька макетів, їх рекомендують інші власники поло в оглядах нижче.

Що стосується споживання палива. існує пряма залежність від стилю водіння. Якщо ви почнете їздити більш динамічно після Chipovka, споживання зросте. Якщо ви їдете в попередньому стилі, він залишиться незмінним або це трохи зменшиться.

Популярні модифікації настройки мікросхем

Поділіться своїм досвідом з іншими драйверами.

Ну, це сталося вчора вони зробили настройку мікросхеми від ADACT. Прошивка для норм євро 2. Каталізатор видаляється, стоїть павука від Стінгера.

Що не сподобалось на фабричному прошивці шпильна педаль газу, неможливо було торкнутися, не натискаючи на педаль газу, були ривки обох, коли торкалися з місця, і при комутації передачі. Далі, мені справді не сподобалось прискорення, пікап розпочався дуже пізно, до 3000 об / хв автомобіля практично не їхав.

Це було проблематично наздогнати на шосе, мені довелося назавжди підключити низьку передачу. Ну, на моїй старій прошивці 8252 дуже низькі теплі повороти, а ще більше швидко падають.

І тому ми дісталися від настройки чіпу. Опалення обертається 1100 (або близько того), тривалий час утримуються і повільно зменшуються в міру нагрівання, двигун швидко прогрівається і йде на робочу температуру. Далі це стало легко і не змушено виїжджати, навіть не потрібно пресувати педаль газу, просто гладко відпустити педаль зчеплення. У той же час Дерготня зникла. Пікап вже починається раніше, з нижчими революціями, тоді як діапазон моменту стало ширшим, ви можете скрутити двигун внутрішнього згоряння на низькій передачі, в той час як немає ревізії, що має серце, і в той же час немає збоїв Весь діапазон. Перехід на збільшення передач відбувається безперебійно, без ривків, ударів та інших речей, перемикання просто невидимий. Якщо ви йдете в звичайний цивільний режим, то ви можете перемикати програми рідше, куди ви ходили на третю передачу, тепер ви можете безпечно піти на четверте. Зараз машина дуже впевнена в тому, щоб обігнати, плавно і наполегливо набирають обертів, хоча немає необхідності переходити на зменшену передачу. Неможливо було піти на фабричну прошивку в п’ятій передачі зі швидкістю 80 км/год, а внизу машина просто не їхала. Зараз йому дозволяється йти в п’ятій передачі 60 км/год, і в той же час можна інтенсивно прискорити. Споживання бензину все ще непевне, вам потрібно довше в один і той же час для деяких результатів. Я дуже задоволений результатом ! Хто ще сумнівається, що це безпосередньо. напевно чіп, це того варте.

Я хотів би висловити свою подяку Евгену Ілійну офіційному партнеру ars adact за кваліфіковану роботу, майстерний підхід до його роботи ! Так тримати !

Всі роботи над налаштуванням чіпів були проведені тут ADT-chip.ru/chiptuning/polo-sedan.

Тривалий час сумніви переповнювали мене, щоб зробити настройку чіпа чи не робити. З одного боку, я не хотів втручатися у фабричні умови, оскільки, ймовірно, німецькі інженери не марно сидіти там штанами. З іншого боку, я не хотів проблем з гарантією. Переживає, що зношування або споживання двигуна збільшиться.

І так, я вирішив. Кілька разів я листував з людьми, які займаються настройкою чіпів. Мабуть, Поло занадто примітивне для багатьох з них, вони були готові зробити, але до цього вони не робили налаштування на поло, але я не хотів спеціальних експериментів, мені довелося негайно бути перевіреним, перевіреним рішенням. Я відкрив Інтернет та один з перших, що я натрапив на веб.сайт майстерні ADT (їхній ADT Tuning Group). Мені сподобався опис, і я подзвонив власнику. Євгенія. Після розмови з ним не було сумнівів, вам потрібно зробити. Більше того, для поло, Євген перевірив налаштування, і тиждень дається для тестових накопичувачів, і тоді ви можете зробити безкоштовний відкат, якщо вам це не подобається. Була лише одна невелика проблема. Семінар розташований у Володимирі. Але погода була весняною, настрій відмінний, і, як відомо, для “шаленої собаки, сім миль. це не гачок”, 400 км від Москви до Володимира і назад до мене також не дуже багато відстані. І цінник був привабливим. Я поїхав.

Сама процедура зайняла близько години. Євген встановив мені прошивку з Adact. Фабрика прошивки 9970 завантажується з ECU з двигуном, до нього внесені зміни, і все це перекачує назад.

Я відчував зміни відразу, але треба сказати, що щось трапилося в мізках машини досить довгий час, і в повній силі нових налаштувань я відчував лише наступного дня. Що змінилося? Багато. Ти колись пішов на ручний хід? Тож мені здавалося, що я весь час ходив весь час. По.перше, потужність значно зросла. Я не знаю, скільки, але помітно. По.друге, дратівлива невдача була практично настільки дратівливою, коли ви торкаєтесь першого (коли автомобіль набирає швидкості, тоді сталася невдача, а потім вона проїхала). Цього зараз не. Ну, по.третє, якщо раніше після натискання на педаль газу реакція була приблизно секундою приблизно за секунду, тепер вона майже миттєво, я почав забувати, що у мене є електронний кадель газу.

Висновок (особисто для мене) такий. Це перша зміна, яку потрібно було зробити в моєму автомобілі поло. Це одна з тих змін, які повністю змінюють враження автомобіля.

Дякую, Євген, за приємне спілкування, чудові налаштування та купа позитивних.

Всім привіт! У неділю відбив польську прошивку Adact Euro 4. З часом пройшло близько 20-30 хвилин, під час яких вони цікаво розмовляли з хлопцями і зігріли себе на весняному сонці)) відчуття після Чіповки є лише позитивними: двигун працює більш плавним, злегка додана тяга на днищах, Ривок зник, коли пасажир постійно кивнув головою. Дружина сказала, що зараз у нас плавна їзда, як машина. Загалом, я рекомендую всім.

Седан з коваля. Що я можу сказати: не ах, але є прогрес. Педаль стала чуйною, розгортання є приємнішим, крутний момент перемістився до 3000, нагріти 1100, а головне, споживання впало за літр.Особлива подяка майстам Сарова, все чітко складено і за розумом!

Свого часу я знайшов цю тему з водієм, вона загорілася, але все.таки мої руки не дійшли, тоді фінанси не дозволили. І я не дуже хотів зайти далеко, але хто шукає, завжди знайде. На сайті Adakt2 знайшов представника ближче, Рогулін Сергій Володимірович. Деталі обговорювались, було вирішено зробити Chipovka та відключити контроль фільтру. Ця операція була присвячена ДР, спонсор була улюбленою дружиною)))))

Загалом, сухі числа: Параметр вгору після вдавання [L. З.] 105 115 10 (10%) крутний момент [нм] 153 167 14 (9%)

Але найголовніше. це дурне педаль газу видаляється, і це просто чудово! Машина нарешті їхала. Відчуття того, що трейлер було відмежовано)) взагалі для польського. це найбільш необхідна настройка. Але будьте обережні: якщо ви цінуєте гарантію. ця процедура протипоказана, t.до. Це втручання в ECU автомобіля.

Налаштування чіпа VW Polo

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Дякую за звернення!Найближчим часом ми зв’яжемось з вами.

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Заощаджуйте до 1,5 літра на 100 кілометрів

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Налаштування чіпа поло

Перше, що спадає на думку, коли вони говорять про Volkswagen Polo. це комфорт та безпека. Це не ні до чого. Це, перш за все, пов’язано з дизайнерськими особливостями седана поло та високою якістю двигунів, які, на жаль, мають низькі показники потужності заради екології.

Кожен, хто хоче знати, на що здатний Polo Sedan, може використовувати настройку мікросхеми. Аналогічна процедура розроблена для обходу налаштувань “користувача” блоку управління та розширення можливостей автомобіля. Кіпси GAN дозволяють налаштувати ECU таким чином, щоб потужність двигуна збільшилася на 30% від оригіналу, а економія палива становить 15%. У цьому випадку виробник гарантує якість усієї своєї продукції.

Спорт. дозволяє максимізувати потужність;

Динамічний. підтримує баланс між потужністю та заощадженнями;

Фонд. Повернення до заводських налаштувань, коли потрібно ремонт та обслуговування гарантії.

Окрім збільшення потужності та настройки палива, седан повністю безпечний для двигунів та коробки передач. Якщо ви вирішите розширити можливості свого седана з поло. настройка чіпа GAN підійде вам як нічого кращого.

VW Polo 1 настройка мікросхем двигуна.6: Вимірювання прискорення 0-100 та суб’єктивні враження.

Прискорення (0-100) в режимі D-11.71 (запас). 10.97 (настройка мікросхеми).

Прискорення (0-100) в режимі D-11.64 (запас). 10.93 (настройка мікросхеми).

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

Розглянемо графіки крутного моменту, видалених на журналах з двигуна.

Максимальне значення крутного моменту для фабричної прошивки становить 167,4 Нм при 4500 об / хв, для налаштування прошивки. 185,1 Нм при 3900 об / хв.

збільшити, седан, polo, polos, wolkswagen, настройка

За суб’єктивними відчуттями управління тягою двигуна стало набагато приємнішим. Чужність педалі прискорювача значно зросла, коли ви натискаєте на педаль газу, половина автоматичної коробки передач намагається скинути пару передач, якщо ви рухаєтесь на 6 кроків. Включення кондиціонера набагато менше відчувається. Все вищезазначене стосується фабричного кодування автоматичної коробки передач.

Якщо, крім налаштування мікросхеми, транспорту автоматичної коробки передач до 0008520, то захоплення суб’єктивних відчуттів можна безпечно помножити на 2. У цьому випадку педаль прискорювача стає різкою, лінійною. Двигун та автоматична коробка передач завжди готові до прискорення. Відчуття, ніби воно потрапило в машину, в той час як з плавним пресою на педалі газу, ви можете їздити спокійно та економічно. D в цьому випадку стає динамічним режимом, S. Super Sport. Також зручно їздити з кондиціонером у спеку, ви не відчуваєте вареного овоча ні від динаміки, ні від тепла.

У сучасному світі править екологи та маркетологи, які борються за кожен грам викидів та кожного десятого літа споживання палива. Як результат, автомобіль смакує як продукт як продукт, а не на грилі соковитого м’яса.

Для тих, хто віддає перевагу м’ясу, а не брокколі, настройка чіпів. найкращий вибір у поєднанні з правильним кодуванням автоматичної коробки передач зокрема.

П.С. Будьте обережні, де замовити настройку мікросхеми, в процесі підготовки матеріалу було випробувано 3 прошивки: перший на графіках, другий-ефект слабкого ступеня педалі, третього, упорядкованого в дуже відомому місці-з Помилки на двигуні та коробці.