Volkswagen Tiguan не починає гаряче. Специфіка

Платон2

Двигун “не схоплює” вперше, завдяки умовам, які автомобіль стояв у спеку або на сонці на Т. Якщо ви закручуєте стартер довше (3-5 секунд), початок відбувається, але в той же час двигун починає зонувати і “страшно” на трубу. Після відключення стартера ви можете почути тремтіння бензинового насоса, і після цього він починається з половини повороту. Те саме може статися після того, як двигун зупиниться і починати з тієї ж хвилини.

Проблема проявляється лише влітку, і лише в спеку взимку взагалі немає проблем. Влітку, після нічної парковки, вона також почнеться ідеально.

Що вже було зроблено: я змінив АЗС, змінив бензин 92-95, змінив кришку резервуара, перевірена електронна пошта.Магнітний клапан (поруч із поглиначем) відкривається і закривається при 12 В, я перевірив сам поглинач, як слід, перевірив усі трубки (приїжджаючи і виїжджаючи з поглинача).CLEAN.

Проблема, швидше за все, пов’язана з парою палива, що в теплі починають інтенсивно випаровуватися і запобігають нормальному почати DVIG., Але я не знаю, де копати.

Одна з зрозумілих відповідей тут. https: // www.Nn.ru/comminity/auto/hyundai/?do = readthread = 1783687topic_id = 37830056 Коли автомобіль довгий, несправний насос відтягує бензин назад до резервуара, t.E не зберігає тиск у пандусі, тому для його створення потрібен час, насос потрібно змінити. Але це починається з холоду.

volkswagen, tiguan, почин, гаряче

Все це чудово і добре, що є такі фахівці, але.

Питання до колективного розуму: я описую проблему.CAR OK D 2008 1,4 MKPP 45000 запущений не вперше, коли це дуже, коли гаряче на вулиці, а з другого (дуже рідко з 3) з пів-пескою “хвороба” починається після 10-15My простою в спеку. хоча через 8 годин прохолодної ночі все гаразд. 1) Моторний відсік та паливний бак виключали, ТС на температурі двигуна та кількість бензину в резервуарі (навіть відразу після заправки) не залежать від 2) бульбашок, тиск у пандусі, АЗС, прогалин та продуктивність у датчиках, ланцюзі, стартері, акумуляторі, акумуляторі, брудні форсунки, холодні або старі свічки. Не причина, перевірена фіксована замінена 3) тривога? Ні, я намагався, поклав це, а не ставив.4) tech2 всі 0.5) Полтергейст (в машині є значок), що залишилося? Салон, саме він піддається швидкому нагріванню, думаючи, що “кільце хмарного затискача” кільця замку “, зміна клавіш нічого не дала. Чіп зникає (?), Кільце залишається за допомогою наступного: Ключ до замку, увімкнено. Вимкнений. Знову витягнув у замок. Це буде розпочато з половини щуки до будь.якого Т для бічних затискачів, а м’ясні шліфувальні машини не горять і не моргають на приладовій панелі все однаково, щоб “ловити” бліх “? Чому його канал його або кал визначається з другого (рідко з 3) разів і лише в спеку. Я прошу вас не порадити “оцінку” “Twist довше” “” дозволяється 3-4 спроби “” педаль на підлогу “. http: // www.Corsa-клуб.NET/FORUM/INDEX.PHP?Тема = 1518.550.

Доброго дня. Машина не починається вперше, стартер крутить норми, насос трясуться, починається з третього чи четвертого рази, а потім лише після натискання на газ, проблема періодично з’являється, а потім захоплюється вперше, а іноді доводиться Робіть усі ці маніпуляції. Хтось натрапив? Що це таке? Потрібна допомога. Заздалегідь дякую.

І чому тоді проблема лише гаряча?

Відповідь:. Якщо він не утримує зворотний клапан або регулятор тиску, тиск насадки в пандусі швидко падає, а на гарячому двигуні паливо замінюється парою в бензині. Виявляється, класичний пробний проб. https: // www.Fusionguru.ru/forum/viewtopic.PHP?t = 14453

Здається, але не в спеку, все добре. Можливо, в спеку проявляються перші ознаки несправності стартера, тоді вони з’являться на холоді?

Якщо двигун щільно прокручується на гарячому стартері, швидше за все на 90%. Це мертвий стартер. Якщо він перестане скрутитись на гарячому, як холодний, швидше за все. Заміна стартера, але. Проблема може бути в блоці запалювання, коли контактна група блокування запалювання погано розроблена.

Valery Chkalov про стартер, замок запалювання та контактну групу блокування запалювання, але попередньо як яскравість світильників на панелі приладів визначте ящик акумулятора.

Volkswagen Tiguan 2 On.board Magazine.0 TDI 4Motion 140LS 6ACPP TF (2013.)

Привіт всім. Помилка з’явилася місяць тому. На гарячому з першої кнопки натискання запуску машина не запустила. Це було раз на 2-3 дні. Дрібна, але неприємна. Колега порадив замінити планшет у ключі. Автомобіль 2,5 роки, настав час змінити. Купили 2 бородавки на 80 , замінені в обох клавішах. У магазині погляд впав на стійку з хімією. Я також купив постачальника води для солярій, 130 років, вилив у резервуар. Минув тиждень, помилка не з’являється. Зараз мені сумно і страждаю, не розумію, що було причиною))))))

Ну, загалом це нормально, змініть батареї з 2-3 років.

Але лише те, як це пов’язано з тим, що запуск гарячого?

Плюс автомобіль повинен бути вказівкою, наприклад, слабким зарядом акумулятора

На останньому ТАХ першим знаком було те, що віддалений запуск перестав виходити з вікна квартири

Світлодіод на ключ моргнув, здається, все гаразд.

Причина дефектних батарей з Vaga))

Таблетки з рослини були японськими, Panasonic

Я кажу, Всесвітнє співробітництво в дії)

Я колись раніше робив правило змінювати акумулятори, тепер я подорожую без заміни протягом 3 років. Вони повинні їх довго захопити.

Я не знаю, з не.годинником доступу, здається, акумулятор постійно працює.

Подорожуючи до Далняка, я намагаюся схопити другий ключ, на всякий випадок.

Хтось сказав: “FV розпочався з Туарега і закінчився на Фаетоні”))))))

А постачальник води не працює, коли він залишається трохи менше, ніж на лампочці?

Він був написаний “на 50 або 60 літрів”. У мене було так багато

Я думаю, що це було не в батареї. В іншому випадку, як пояснити, що це сталося на гарячому двигуні?

Що стосується видалення води з резервуара, я намагаюся додавати таку суміш до резервуара кожні два місяці, тож про всяк випадок)). На бензин теж іноді це робили. Ніколи не погіршувався)).

Дивно, але поки акумулятори в брелоках працюють. Інший дилер, перебуваючи під гарантією, намагався їх змінити, але я не погодився. Цього року, швидше за все, вам доведеться змінити.

Сам у невігластві. Тепер я зачекаю наступного разу))

Акумулятор зовсім не підключений до запуску, а не з холодом, а не з гарячим. Проблема різна.

У мене є кнопка доступу та запуску, що не закриває

І якщо у вас є акумулятор, як я міг сісти в машину? Є звичайний ключ?

Так, є ключ, і у дверях є замок під особливими.кришка

це зрозуміло, тобто, як і мій пасат. Цілком можливо, що Тігуан не став стандартним, але Passat запускається з посівом акумулятора. Оскільки мікросхема вбудована в ключ, і на автомобілі є радіомодуль, який перевіряє мікросхему, і для цього він не потребує акумулятора в клавішах. Хоча може знадобитися наблизити ключ до панелі, у пасаті він вставляється в гніздо.

Хоча все може бути, але оскільки проблем немає, це може бути батарея винна.

Наприклад, для GS, наприклад, немає радіомодуля. Щоб запустити двигун, вам потрібно витягнути кнопку і вставити шнури ключа в канавки, а потім створити ті самі маніпуляції, як і звичайний ключ

Я не знаю, як з посівом, але з вивезених дверей не відчиняється і не починається.

У мене без гнізда, просто лежить у кишені. Я не чіпаю його тижнями.

Цікаво, де вода з солярій переміщується

У вас були проблеми в школі з хімією. Як і у мене))))

Її не замінюють від солярій ніде, але вода придушує на дні резервуара, а потім горить у двигуні. Якось так))

Т. E все це лайно потрапляє в двигун?? Це, мабуть, з однієї серії зі збільшенням октанового числа та зростання потужності

Ну, але вона все ще має отримати.)), Звичайно, до двигуна. Але це не страшно, один інжир буде горіти)))))))

Хоча з сучасною плоскою формою резервуар води не багато. Це в класиці ваз у вузькому вертикальному баку, пристойно накопичувався.

Я серйозно. Навіщо додавати, якщо ви потрапляєте в двигун так і так

Паливо не повністю замерзло для Ваза, в першій передачі я потягнув село.

І якщо ви думаєте про те, що буде з двигуном, коли чиста вода потрапляє в камеру згоряння? У кращому випадку він піде як старий уаз із засміченим карбюратором

Це нормально в двигуні. Але трубопровід застиг, блокуючи постачання палива, але на класиці.

Я думаю, що для дизельного удару безпосередньо у водну камеру є фатальним. Дизель. це запалювання від стиснення.Як відомо, вода не стискає. Ви розумієте, двигун буде для випуску, тиск на сучасні спільноти Рейли не є, вода повинна бути десь.

Це залежить від кількості, кількість якої вводиться в циліндр до гідравлічної куртки, не веде.

Прохолодний хід думки)))) Вода не стискає. А дизельне паливо стискається.

Повітряна суміш потрапляє в камеру або вона утворюється там під час прямої ін’єкції.

Як у цьому жарт. Чого вони не придумують, якщо б тільки йти до картоплі.

Не мудруй! Я розумію, про що я говорю.Солярій запалюється від стиснення, і в певній пропорції з повітрям. Ніхто не наливає дизеля в дизельну камеру. Чесно кажучи, я сам не знаю, який критичний об’єм води повинен потрапити в камеру для водного водія, я мав на увазі, що для дизельного двигуна вода набагато небажана для речовини, ніж для бензину. У своєму попередньому дописі, можливо, не зовсім правильно окреслив свою думку))

Ти про що?? Що, блядь, гідро. Ви розумієте, скільки міліграмів у камері в насадці для робочого циклу вводяться в камеру??

Візьміть олівець і обчисліть при споживанні 10 л на 100 км!

Що туди потрапляє вода з робочого циклу. Я про те, що вода потрапляє в камеру, так би мовити, у живому вигляді про те, що в цій версії для дизельного буде гірше, ніж для бензину. У звичайному житті це, безумовно, важко уявити.))

Нарешті я вас тоді не розумію. Як (. ) Міг потрапити в циліндр у “живій формі”.

Навіть якщо насос розпущений лайно з дна резервуара, тобто все ще є пандус, трубопровід, насос, де вода поєднується з паливом так чи інакше!! І все.таки насадка закопує міліграм у камеру згоряння для циклу, і коли витяжки все вилетять у трубу.

Тільки через повітря.З глибоким фордом))

Для бензинового двигуна є трохи води. Відповідно, коли потрапляє вода або навіть бензин (він має мастило дуже низько), на дизельному двигуні насоси та форсунки (або насоси) на дизельному двигуні.

Дизельні форсунки не тісні

Наступною причиною, чому дизель погано розпочинається гарячим. це відсутність тісності форсунок. Після зупинки двигуна частина палива продовжує переходити через насадки в камеру згоряння дизельного двигуна. Надлишок палива запобігає подальшому запуску гарячого дизеля.

Для діагностики зазначеної несправності форсунки відкручені з блоку циліндрів (до н.е.). Якщо дизельний інжектор вологі, то проблема очевидна. Аналогічно, ви можете відкрутити свічки розжарювання.

Вологі свічки означатимуть, що форсунки проходять дизельне паливо після зупинки двигуна. У таких умовах спробуйте запустити дизельний двигун, відкривши раніше дросель. Це скине тиск у робочій камері. Для усунення несправності може знадобитися ремонт або заміна форсунок новими. Йому дозволяється переповнювати паливо і через знос герметичного кільця насадки.

Датчики не вдалося

Дизель може погано починатися з гарячого внаслідок несправності датчика температури теплоносія в системі охолодження. Якщо датчик контролю температури охолоджуючої рідини надає ECU неправильні значення або виходить з ладу, то блок управління неправильно регулює подачу палива.

Порушення в експлуатації датчика підйому голки насадки призводить до того, що кут впорскування порушується. Крім того, варто перевірити справність датчика тиску в паливній пандусі.

Найчастіші причини, чому дизельний двигун погано запущений на гарячому. Крім того, гарячий дизельний двигун може не починатися внаслідок несправностей, які безпосередньо пов’язані з приводом паливного насоса високого тиску.

Чому стартер повертається нормально, але двигун не схоплює, він не починається. Основні причини несправності, перевірка систем подачі палива, запалювання. Підказки.

Важко запустити карбюратор, інжектор та дизельний двигун на Hot. Основні несправності: перегрівання карбюратора, датчиків, насадок, паливних насосів.

volkswagen, tiguan, почин, гаряче

Причини труднощів запустити холодний двигун. Список помилок. Що потрібно перевірити на діагностику та більш точне визначення проблеми.

Причини складного “холодного” запуску дизельного двигуна. Стиснення, свічки розжарювання, дизельні форсунки, паливні насоси, парафін або вода в паливній системі.

volkswagen, tiguan, почин, гаряче

Машина не запущена після заміни ременя часу, ланцюгів часу або іншої роботи з приводом механізму, що відводить газ. Основні причини, рекомендації.

volkswagen, tiguan, почин, гаряче

Чому летить свічки запалювання на двигунах інжектора та карбюратора: основні причини мокрих свічок. Як висушити свічки та запустити мотор, поради.

Volkswagen Tiguan 1 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (1 покоління) 2007-2011.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Tiguan з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2007-2011. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Volkswagen Tiguan 1 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (1 покоління) 2012-2017.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2012-2017. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Охайність загорілася, почутий газовий насос, стартер крутиться активно, напередодні була машина чи миття двигуна

Volkswagen Tiguan 2 покоління не запущено

Volkswagen Tiguan (2 покоління) 2016-2022.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Тігуана (2 покоління), в яких двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Tiguan з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Tiguan 2016-2022. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос. Паливо постачальника насоса не вдалося, воно може перегрітися від тривалої роботи із засміченим паливним фільтром тонкого очищення, через низьку якість (брудне) паливо.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Вода в системі

Звідки воно походить? Це може бути конденсат з танка. Більше того, ця проблема стикається з власниками не тільки вантажівок, але й автомобілів, включаючи Renault Duster. Найбільш активно конденсат утворюється в холодну погоду. Також вода потрапляє в резервуар, вже з пістолета. Ніхто не скасував закони фізики. конденсат також може утворюватися в резервуарах самих АЗС, хоча вони приховані під землею. Як результат, вода потрапляє в резервуар і осідає на шосе. І як відомо, ця рідина не змішується з дизельним паливом. Пенетальна вода може відключити насос високого тиску.

Як вирішити цю проблему? У вантажівках часто встановлюються додаткові фільтри. Паливо, проходячи через них, очищається від домішок. Включаючи сепаратор поглинає конденсат. Він час від часу зливає, відкручуючи спеціальний клапан нижче. Якщо це пасажирська машина, яка використовується в північному регіоні, вона також не зашкодить встановленню сепаратора.

Переваги цього фільтра були оцінені багатьма драйверами. Це справді ефективний пристрій, який може захистити двигун від гідравлічної куртки, і резервуар від внутрішньої корозії. Деякі пристрої оснащені опаленням. Це дає гарантію успішного запуску при температурі до.50 градусів Цельсія. Однак сепараторів без нагріву можна придбати на 7-9 тисяч.

Живлення чхає і кіоски

Автомобіліст часто образливий, а іноді це незрозуміло поведінкою автомобіля по дорозі. Вранці машина починається ідеально, добре їде, набирає температуру. Варто лише датчика для виправлення робочого режиму температури. потеплені кіоски двигуна, жодна сила не може запустити його. Способи вирішення проблем та можливі варіанти несправності наступні.

Транспортний засіб працював у нормі, поки наступна заправка не стане. Як тільки резервуар був заповнений, машина почала виїжджати від АЗС. Після зупинки, попередньо розігрітий дизель почав починати погано, стійко, подальший рух став неможливим.

Ця причина негайно зрозуміла. паливо на АЗС виявилося поганою якості. Його негайно видаляють. Необхідно промити систему, дути все стисненим повітрям. Обов’язково встановіть новий фільтр очищення повітря. Щоб компенсувати витрати, вам потрібно розробити звичку збирати квитанцію про оплату готівкою. Тоді ця компанія є позову через суд.

У присутності хорошого палива, хороша робота автомобіля після звичайного розігрівання для гарячого, він перестає працювати. Потеплений двигун не починається, чхає, поводиться непередбачувано. Найімовірніше, що паливний фільтр був забитий і не вдався. Це необхідно замінити.

Подібні симптоми з’являються, коли забивають фільтр очищення повітря. Двигун затримується від повторного випромінювання повітряної суміші. Деякі власники автомобілів очищають його за допомогою пилососа. Обмежений фільтр може виконувати свої функції протягом певного періоду часу.

Але краще замінити його негайно, при нагріванні двигун повинен отримувати свіже прохолодне повітря.

Дизельний двигун погано запущений. Причина цього. генератор не дає зарядного струму. Пояс підтягується, генератор. Якщо це не допомагає, генератор несправний. Акумулятор буде посаджений, автомобіль не запуститься. Потрібно придбати новий акумулятор.

Повітря

Дизель не може функціонувати нормально, якщо повітря знаходиться в паливній лінії. Через повітря після простою тиск падає в паливну лінію. Перед тим, як запустити лід, стартер закрутиться, ловлячи тиск на шосе. Основна особливість такої несправності буде важким після простою. Подальші запуски та загальні роботи з двигуном можуть не зазнавати жодних змін.

Груша ручного розмаху палива значно полегшить фрагментацію системи

  • У паливній лінії низького тиску (бажано перед паливним насосом) необхідно вирізати прозору трубку невеликої довжини. Таким чином, ви можете виявити бульбашки повітря;
  • Вилийте компресор у бак приблизно на 2 атм тиску. Усі місця пошкодження шланга, всмоктування в ущільнювачах почне «потіти».
  • Під час запуску подивіться на вихлоп. Якщо двигун не починається, але принаймні дим (чорний дим. це залишки неперевершеного палива), проблема, швидше за все, не може бути роздутим системою.

Найчастіші причини витоків повітря включають пошкодження шлангів паливної лінії (подача та повернення), втрата еластичності герметизації гумки, кільця, ущільнювачів (наприклад, паливний фільтр, приводний вал або кришка. Остання проблема є найбільш характерною для морозу, коли гумові вироби деформовані під впливом температури.

Якщо дизельний двигун починається після простою, але через деякий час причина також може бути прихована в повітрі. Просто конструкція насосного блоку забезпечує невеликий залишок дизельного палива, навіть якщо все паливо палива назад до резервуара від повернення.

Якщо двигун зупиняється після різкого преси на педалі, а потім скидання газу, 99% проблема у всмоктування.

Свічки розжарення

Якщо двигун погано запущений на холоді, особливо взимку на морозі, але тоді він не зупиняється, перше.перевірити світильники та попередню систему взагалі. Починаючи з 5, навіть загалом, робочий дизель із необробною системою нагрівання повітря в камері згоряння буде розпочато погано. Система включає:

Перевірка повинна починатися з світильників. Я можу запевнити, що популярний метод перевірки з мультиметром опору в основному є неефективним тестом. Він призначений для виявлення розриву нагрівального елемента (опір у цьому випадку буде відсутній). Усі свічки можуть мати опір, але причина поганого запуску в холодну зиму буде в них. При високих температурах заборгованості або на гарячому, робочому дизелі, ви можете почати без сяйва розжарювання.

У великому морозі мета системи попереднього створення.це не лише полегшення запуску, але й за допомогою в перші секунди нагрівання. Після ослаблення «спіралей» на приладовій панелі, свічки продовжують працювати деякий час. Якщо ви, нехай це з повітря, вдалося розпочати морозний коронар вранці, але двигун продовжує працювати нестабільним на деякий час, не забудьте звернути увагу на діагноз свічок.

Як перевірити

  • Свічка повинна бути виведена з криниці;
  • Підключіть його безпосередньо від акумулятора (маси до корпусу свічок, плюс до з’єднання в шинах) та спостерігайте за нагріванням. Робоча свічка є обов’язковою від краю, рівномірно змінюючи колір від нагрівання.

Тільки така система забезпечить робочий початок у морозі. У камері згоряння є лише кінчик свічки. Тому свічка, яка проявить опір при перевірці, не може бути покаяною в основі і стане причиною погано запуску взимку.

Всі свічки повинні бути гарячими приблизно в одному темпі. Якщо двигун погано починається після охолодження, і після початку декількох секунд диму і працює нестабільним, ви можете безпечно почати діагностику зі свічками.

Варто також перевірити реле. Можливо, через окислення контактів неможливо перенести достатній струм для розігрівання. Не забувайте про можливість спалювання запобіжника або пошкодження шини. Час нагріву перед початком залежить від температури теплоносія. У крайніх випадках причини неправильної роботи системи можуть бути приховані у відповідному датчику.

Паливо

Побутове паливо на багатьох АЗС бажає краще. Особливо в морозі, коли паливна каналізація призводить до іммобілізації дизельних двигунів. Для вашого блага буде запит на АЗС щодо представлення якості паспорта для палива. Якщо після заправки на неперевіреній АЗС, двигун важко запустити, він зупиняє, курить або працює нестабільним. швидше за все, проблема в паливі. Лише після незалежної перевірки ви можете бути впевнені, що двигун запуститься після ночі і не замерзне під час руху по шосе в сильному морозі.

Тиск, частина палива та впорскування

Частина ланцюга низького тиску.це насосна секція у випадку HTNVD (аналог бензинового паливного насоса може бути додатково встановлений). Несправність насосної системи призведе до того, що стартер буде змушений щоразу наздогнати тиск.

Причиною поганого запуску того, що внутрішній двигун згоряння. це паливний регулятор насоса.

Неправильний Uoz призводить до нерівномірної роботи, поганого запуску, моторного куріння або навіть зупиняється на деяких діапазонах робочих місць. Симптоми можуть з’являтися як на гарячому, так і перед досягненням робочої температури.

Форсунки

Безбожне «наливання» форсунок доповнює причини поганого запуску до холоду. Діагностика:

  • Від’єднайте повернення шлангів. Натомість прикріпіть шланги, рівні довжині, в кінці яких захищають звичайні шприци;
  • Запустіть двигун внутрішнього згоряння. Шпалери повинні бути злиті при поверненні рівну кількість палива. Якщо уздовж форсунок є значне розповсюдження, вам потрібно перевірити підставку та замінити несправні елементи. Можливо, ви зійдите з розпилювачами.

У той же час гарячий двигун починається нормально, не зупиняється, але курить більше, ніж зазвичай, через переписування суміші. Дим піде на холод із вихлопних труб (крапельки палива, які не перетворюються на «туман», який, отже, не спалили).

Не починайте 1.4 TSI

Параметри теми

Показувати

Oggy, це регулятор тиску палива?

Скажи мені, Plz, куди йти. я не почав вранці

Туран 2011 р. 1,4TSI пробіг 55 000 км, стоїть під вікнами Юао. Минулих вихідних я їхав без проблем, сьогодні. облом, не розпочався вранці. Спочатку трек, потім подвійний, потім він перестав хапатися в цілому. Бензин більше половини резервуара, стартер крутиться. Ніколи цього не було, ні на морозі, ні в відлизі.

Скажи мені, Plz, де ти можеш шукати допомоги на місцях.

Можливо, котушки запалювання. Але краще подивитися на шнур на помилки, а не займатися багатством на кавовій території.

До: хлопчик дякую, але я не запитую з можливих причин. Питання полягає в тому, чи є перевірені варіанти виїзної технічної допомоги, які можуть проконсультуватися з мереживом, отримувати свічки та світло, і потягнути за мотузку.

Проблема вирішена. Три свічки вийняли та прожаруються. Вони не турбувались з крайніми лівими через труднощі. Запуск миттєвий.

Судячи з пробігу, ви їх не змінили. Замініть свічки, бажано оригінал.

І що в моєму бігу призводить вас до такої ідеї? Я хотів би зрозуміти логіку. Вибачте за офпою. Свічки вперше змінилися на 29 тисяч у рамках дилера до-2, навіть протягом гарантійного періоду. Ну, звичайно, я не був присутній у Рембзоні, і я не дам голову для відрізання, але я хочу повірити, що заміна була. Другий раз. 16 тисяч тому з іншою зміною нафти. Змінився зі мною. Після того, що сталося, я змінюсь достроково. Як завжди, на NGK. Оригінал обійдеться без мене.

Цибуля II, слухайте поради Антона. NGK. хороші свічки, але вони мають менший ресурс, ніж оригінал. Перевірений. Хоча я думав так само, як і ви, навіщо платити більше. Але Коруйлово в моєму випадку призвів до Попадалова, і врятовані 1500 (приблизно) виявилися. Про дорогий ремонт. У нашому двигуні (TSI) запалювання, яке може бути однією з причин не працюючих свічок, дуже негативно впливає на поршні. Про можливі наслідки цього, не для мене, щоб сказати вам. До речі, у моєму випадку свічки на перший погляд на перший погляд робітників, проблеми розпочалися на революціях понад 1500, спочатку один час проходить, а потім все частіше, поки двигун не посмикується, як у спазмах. Визначив “слабку ланку” через Васю під час руху. На X. X. Двигун працював як годинник.

Ну, 1500 рупій не зможуть врятувати, оскільки в екзистенції різниця між оригіналом та NGK буде лише 328 рупій на чотирьох свічках. Тож мова не про Круйлов. Оригінальний/не оригінал у випадку цього виробника свічок, який є одним із постачальників конвеєра. тема скрізь притуплена в пил, я не бачу суті. Дякуємо за поради та участь будь.яким чином. І питання залишилося: чи є у нас т.н. Режим очищення (вентиляція) циліндрів, нібито на деяких машинах, що стандартно продаються, прокручуючи стартер із повністю вичавленою педалі газу?

Про Volkswagen Tiguan

Я прочитав публікацію про Патріота і надихнув, я згадав про це ще в 2012 році, в тодішньому не мертвому LJ я написав свою публікацію про Тігуана, я не можу не поділитися цим на цій хвилі. Пізніше я також напишу про досвід роботи аж двох патріотів UAZ поспіль.

Якось, влітку року до останнього, ми вирішили придбати машину моїй дружині, дружина обрала Volkswagen Tiguan після сотень усіх автомобільних магазинів, тому що він прекрасний і білий. І у мене вже було дизельне Mitsubishi L200 протягом ста років, тому я, звичайно, порадив дизель. Треба сказати, що Mitsubishi L200. найголовніший автомобіль у світі. Протягом чотирьох років і 200 тисяч кілометрів він нічого не був задоволений. Я зайшов у машину, повернув ключ і їхав. Букокка.Тігуан не виявився таким простого і, прямо в автомобільному магазині, почав радувати химерами. Поки я сидів у новому автомобілі і дивився на важелі та кнопки, подружжя з представниками автосалону було узгоджено чимось приблизно в тридцяти метрів від машини. І випадково натиснули кнопку блокування блокування.-Вжик!. сказав замки.Я мав намір вийти з машини, але його там не було. Автомобіль не відкривається зсередини, якщо він закритий назовні. Я був дуже гарячим, сумним і самотнім. Косування рук і заклики не призвести до нічого, оскільки німецька шумона ізоляція не дала шансу. Мене помилували і звільнили лише тоді, коли я здогадувався бити. На моє запитання “Чому неможливо вийти з машини?»Менеджер автоматичного магазину сказав з важливим поглядом, що це Volkswagen Advanced Security System і все це. Я був здивований, що необхідно захистити машину не від проникнення ззовні, а від його виходу. Але я подумав, де я з слов’янською мордою в німецькому ряду.Другий автомобіль Rascal представив сюрприз у першу зиму, яка була напрочуд теплою, але сніжною. Піч раптом перестала працювати. Зовсім. Вентилятор не крутиться. Менеджер в автомобільному магазині сказав, що проблема відома, плиту потрібно змінити, але немає доступних, і що там залишається чотири місяці, а навесні вона вже буде розморожена, і наступного року буде буде Безумовно, будьте плитою, але наразі ви можете піти в раковину або на теплу парковку, і там плита оживе, і все буде добре, поки не час, поки вона знову не замерзне. Дійсно, фахівець знав свою справу щільно. Піч на раковині розморозила і заробила так, ніби нічого не сталося. Тільки наступний ранок знову замерз. Тож епос з відтаванням тривав до весни. До цього часу, поки шланг не лопне.І це сталося так: як тільки ваша дружина каже, що ви купили жорстоко смердювану не замерзну, варто посипати, тому смердає в машині, яка принаймні виходить і чекає, поки вона буде провітрена. Я вирішив злити його і налити воду, оскільки пружина не замерзне. Я натиснув важіль насоса, і я дивлюся на склоочисники, що від’їжджають з вікна з вікна, я чекаю, коли він зливається. Смерть стоїть, очі водянисті. Ну, що робити, я терплю. Страждав, поки він не відчув, що нога мокра. Я подивився на килим. “Ба!»Так, він повна не.фризинг! Знову поїздка на рідну службу, короткий діалог із знайомим керуючим, який сказав в інтерв’ю зі своїм колегою.”Смарі і Тігуан також протікає”, обіцянка менеджера, що протягом місяця блок управління двигуном, який був затоплений не замерзанням, і всі гнилі шланги будуть замінені, і автомобіль буде кращим, ніж новий. На честь сказати, що все сталося. Менш ніж за місяць шланги та блок управління двигуном були замінені до цього часу, і все було в порядку.Двигун. Двигун дуже хороший, динамічний, спритно розповсюджує машину, не починається з морозу 15 градусів без зовнішньої допомоги і їсть диявольську олію. На моє запитання до менеджера, що насправді він їсть олію в тому самому тому ж діалозі:- Стоск їсть олію в тигуані, це дизельне паливо, але в моїй машині вона не їсть олію, є також Дизельний двигун також є дизель!- але це дизель з обсягом двох літрів! Всі дизельні двигуни з великим об’ємом їдять олію!- але у мене дизель у два з половиною літри і не їсть.- ха! Отже, це турбодизель! Їсть з турбіни!- У мене також є турбо, а пробіг вже 160 тисяч. І не їсть.- Яка у вас машина?- Mitsubishi L200.- Німецький дизель повинен витрачати нафту!Прислухався до переконань менеджера, я налив більше банок з маслом у багажник цього чудового автомобіля, і моя дружина знову почала радіти спритності та комфорту самостійної коляски. Точно до тих пір.п’ятнадцять. Ще раз, коли я був у відрядженні, Тігуань Сіротіло стояв на стоянці протягом п’яти днів і не міг запустити через мороз на 17 градусів, а його старшого брата L200 там не було, і не було нікого, що не було світла дитина. Потім я приїхав і вирішив почати Тігуань. Звично кидали дроти, розпочали процес запуску колись двигуна. Tyr-Tyr-Styr. Нарешті закінчиться. Я сиджу в машині, яка трясеться, як старий провід для паркування, інтер’єр наповнений гулом низької частоти, як тріщина, утворена посеред лобового скла посередині лобового скла і повільно піднімалася вгору. Відходячи від нижнього краю лобового скла близько 15 сантиметрів, він чітко розділився на дві частини, які перетворилися в різні напрямки під прямим кутом до панелі. Було дуже красиво і незвично спостерігати за такою чіткістю тріщин тріщин і милуватися похмурим німецьким генієм, який заклав можливість утворення геометрично правильних тріщин, а не хаотичної павутини, як завжди.Коробка передач. Коробка передач просто здивована. Здається, що він виготовлений не з цього автомобіля, наприклад, не у Volkswagen, а на Автоазі чи десь ще. Працює бездоганно, нічого не тече і не падає. Програма чітко змінюється і протягом. Сильний дисонанс викликає це диво порівняно з іншими підрозділами.Рульове управління. Дуже гостро і точні, як це не має німецького автомобіля. Тільки здивував дизайн керма. У його нижній частині в самому розмові є такий прямокутний отвір. Де просто отримує палець. Файли. Але, як виявилося, не виходить. Але це не виходить з того, що отвір конічний і на зворотному боці має жахливий і гострий голос. Тож дами і панове! Не кладіть пальці в кермо Тігуана, особливо в дорозі, як я робив, як і я. Дуже болісно і небезпечно. Якби не пила дружини моєї дружини, яку я спритно стиснув пальцями з пальця, а потім сховав це прокляте обертання, як правило, зникне. Схоже, цей отвір у рульовій частині системи безпеки, яка не повинна випускати зловмисника з машини, і щоб він все ще застряг у кермі в відчаї, щоб нарешті принижувати його.Немає скарг на інші підрозділи. Неможливо врахувати просоченого амортизатора, склоочисників, які неможливо замінити так просто, тому що капот не дозволяє їх викинути, і вам потрібно смикати двигун у момент, коли вони знаходяться на хвилі, так що це вони замерзають та інші дрібниці.Відмінний, високоякісний німецький автомобіль, на момент написання, пробіг.22 тис. Км. Це повільно набирає, що робити, можна їздити повністю влітку лише в суху погоду та день.