Відкрийте люк Tiguan Gas Back через багажник як. Відкрийте замок електричним приводом

Кришка паливного бака застряг на моєму Volkswagen Tiguan, що робити?

Деякі труднощі в наших автомобілях здаються незначними, але можуть дратувати, наприклад, коли вікно вже не падає. Інші, незалежно від того, серйозні вони чи ні, обмежують вас використовувати свій автомобіль звичайним способом, наприклад, опущеним колесом або кришкою вашого паливного бака Volkswagen Tiguan застряг. Ви більше не зможете заправити свій танк, і, отже, ви не зможете користуватися автомобілем. Саме з цією метою ми створили цю статтю, щоб ви могли швидко знайти рішення проблеми з кришкою паливного бака, щоб ви могли користуватися автомобілем у звичайному режимі. Для цього ми спочатку спробуємо зрозуміти, чому покриття вашого бака палива Volkswagen Tiguan заблоковано, а потім як його розблокувати.

Отже, давайте почнемо нашу статтю з походження проблеми з паливним покривом на Volkswagen Tiguan. Ми спробуємо показати вам різні мотиви для блокування цього.

Кришка паливного бака застряг на моєму Volkswagen Tiguan

Якщо ваш автомобіль обладнаний кришкою паливного бака з замком, ви потрапите в най ніжніший сценарій, оскільки замки цих обкладинок можуть зайняти час і заборонити доступ до вашого танка. Можливо також, що ваш танковий замок вийшов і більше не відповідає на ваш ключ Volkswagen Tiguan.

Друга причина. найпростіша: у випадку класичної кришки танка, який не має замка і зазвичай захищається закритим паливом, якщо у вас є проблеми з блокуванням цього типу кришки, це часто з’єднано лише З ковпачком не був закритий на осі, в результаті якої остання нитка блокується. Як розблокувати кришку паливного бака на моєму Volkswagen Tiguan?

У другому розділі вмісту нашої статті ми спробуємо надати вам різні альтернативи, щоб позбутися від вашого паливного покриву, застрягло на вашому Volkswagen Tiguan і дозволить заправити автомобіль бензином. Якщо ви жертва паливної пастки, заблокованої у вашому Volkswagen Tiguan, не пропустіть можливість прочитати наші статті на цю тему, щоб розблокувати її.

Люк з газового бака не відкривається на машині: способи вирішення

Для багатьох автомобілістів ситуація знайома з з перших вуст, коли кришка паливного бака відмовляється відкриватися. Така дрібниця, на яку мало хто з власників автомобілів звертає увагу, може спричинити серйозні незручності, якщо неможливо її відкрити, особливо якщо це сталося прямо на АЗС, а в машині. порожній бак для газу. У такі моменти деяким автомобілістам вдається досягти мети різними способами, виявляючи неймовірну винахідливість, а інші, навпаки, можуть панікувати, особливо якщо послуга далеко не послуга.

tiguan, back, багажник, замок, електричним

Люк з газового бака часто не надає себе в холодну погоду, але є неприємність і тепла погода. Для всієї справності механізмів, що керують транспортним засобом. Застосовуються різні способи вирішення проблеми, залежно від причини ситуації.

Як відкриваються різні моделі обкладинки

Різні моделі та бренди автомобіля встановлюють різні варіанти механізмів, часто їх функції не обмежуються фіксуючим газом, а також під назвою завдання стабілізації тиску в резервуарі, ізоляції палива від зовнішніх впливів тощо.

Кришки мають багато варіацій, що відрізняються різноманітним механізмом блокування, типом захисту та іншими показниками. Структурно вилунки газових баків відрізняються залежно від форми шиї резервуара, діаметра, типу нитки та інших факторів, відповідно, вони можуть відкриватися по.різному:

 • натискання кнопки зі кабіни;
 • Панель управління від центрального замку;
 • важіль з піктограмою АЗС;
 • Натиснувши з невеликими зусиллями на кришці до клацання та залучення.

Чому люк не відкривається

Лука з газового резервуара може заклинати з кількох причин. Деякі з них очевидні, легко виправляються. З іншими, щоб відкрити бензобак, вам доведеться провести час і докласти зусиль.

Способи усунення несправностей при відкритті люка в таблиці:

Спробуйте використовувати силікон, проникаючі мастила WD-40.

Механізм блокування контейнера з паливом може зламатися з невдалими спробою відкрити люк.

Детальні інструкції допоможуть виправити замок для газу:

 • Відкритий доступ до відділу багажу.
 • Вийміть верхні декоративні кріплення для обшивки, затримуйте захисний кожух.
 • Роз’єднання блоку.
 • Зніміть вилку з газовим бака.
 • Відкрутіть гвинт, що вирушає люком, демонтуйте його.
 • Обережно відкрийте кришку тіла. Ви можете покласти стіл або канцтовари з ножем.
 • Виявити пошкодження в системі запор.
 • Змініть частину на нову. Зламані пластикові елементи можна склеювати. допоможіть на деякий час.

tiguan, back, багажник, замок, електричним

Під час ремонту спеціалісти-технологія рекомендують очистити забруднені деталі.

Люк контейнера для бензину може не відкриватися, якщо електричний привід зламається. Ви можете це виправити самостійно:

 • Парсі на панелі.
 • Буде видно, що механічна кнопка, натиснувши на багажник, відкривається в іншому напрямку. забезпечує доступ до бензобака з газом.
 • До кнопки прикріплений залізний рукав. Кабель, що складається з трьох проводів, походить від неї.
 • Якщо кабель, що надходить з кнопки, зламається, вам потрібно підключити компоненти його проводів.
 • У разі пошкодження дроту необхідно відновити його цілісність. Для ремонту спеціальна композиція рекомендується-епоксидна смола для металу “Епоксид-метал 9905”.
 • Потрібно чекати, щоб завершити клей, щоб висохнути. Зазвичай це займає 24 години.

Після підключення проводів електричний привідний кабель знову без проблем відкриває люк контейнера з бензину.

Методи відкриття люка з газового бака на Volkswagen Polo

Ви можете отримати доступ до бака газу простими способами. Вам потрібно діяти обережно, щоб не пошкодити деталі.

Як відкрити люк з газом Volkswagen Polo, метод 1:

tiguan, back, багажник, замок, електричним

Лука з газового бака з невеликими зусиллями відкриється.

При надмірному тиску кришка може бути деформована або пошкоджена.

У методі 2 люк відкривається з багажу. Що робити, крок.кроці інструкцій:

 • Відкрийте багажник.
 • Вийміть кожух з боку шиї резервуара.
 • Потягніть захисний кожух.
 • Розбийте джерело живлення, що постачає дріт, на електроприводі.
 • Безпосередньо на задній частині люка, дайте сигнал у 12 в.

Як відкрити стовбур Volkswagen Tiguan зсередини?

Незалежно від того, чи використовуєте ви сміття, допоможіть комусь переїхати або виїхати на вихідні, додатковий обсяг, наданий багажником вашого Volkswagen Tiguan, дуже важливий. З іншого боку, іноді може статися, що ваш багажник застрягне, незалежно від того, чи проблеми з швами чи через проблему з замком, ви, безсумнівно, зіткнетесь з цією проблемою. Ось чому ми вирішили написати цю сторінку, щоб допомогти вам зрозуміти, як відкрити багажник Volkswagen Tiguan зсередини? Це повинно дати вам тимчасовий засіб для доступу до багажника, поки ви розглядаєте можливість повного ремонту. Для цього ми спочатку дізнаємось, чому багажник вашого автомобіля заблокований, а крім того, як відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan із салону.

Тепер ми по черзі враховуємо проблеми, які можуть змусити вас відкрити сейф вашого Volkswagen Tiguan зсередини.

Виріжте з’єднувальні дроти замку, які блокують багажник вашого Volkswagen Tiguan.

Перший мотив заблокованого багажника на вашому автомобілі. Цілком ймовірно, що дроти або джгути проводів замку багажника можуть бути прорізані силою або внаслідок шоку. Ця проблема призводить до того, що зовнішня ручка розблокування багажника не реагує, а також може спричинити проблеми з вашими задніми вогнями, які також можуть бути підключені до також джгута проводів. Якщо у вас є ці дві проблеми, і ваші світильники не спалені (будь ласка вашого стовбура Volkswagen Tiguan заблокували через несправність електричного обладнання.

Замок багажника на Volkswagen Tiguan

Друга проблема, яка може змусити вас шукати, як відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan зсередини, полягає в тому, що це багажник вашого багажника Volkswagen Tiguan на початку вашої проблеми. Зрештою, його можна заблокувати або зламати внутрішні механізми. У цьому випадку дія зовнішньої ручки багажника більше не керує механізмом. Ви все ще можете почути звук активації, але механізм не обертається.

Щось застрягло в замку

, Остання ситуація, хоча джерело проблеми в цілому вже встановлено. Можливо, у вас є щось (наприклад, сумка, піджак, листя. ) застряг у замку грудей, і це чужорідне тіло тримає його у закритому положенні.

Як відкрити стовбур Volkswagen Tiguan зсередини?

Вивчаючи різні фактори, чому ви можете захотіти відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan зсередини, ми опишемо, як це зробити на практиці.

Можливо, вам не буде повідомлено про це, але у вашому багажнику є внутрішня ручка, розроблена для безпеки. Ця ручка прихована, і більшість із нас навіть не повідомляється про своє існування. З іншого боку, саме ручка дозволить вам відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan із кабіни. Щоб виявити цю «ручку», вам потрібно буде сидіти на задньому сидінні (не соромтеся складати його, щоб звільнити більше місця), а на замку вашого Volkswagen Tiguan (у центрі задніх дверей), ви будете Майте пластикову кришку, щоб побачити повний замок. Як тільки це буде зроблено, вам слід знайти якийсь важіль, який після активації дозволить вам відкрити задню двері вашого Volkswagen Tiguan зсередини. Однак будьте обережні, на багатьох моделях, якщо цей важіль залишиться у відкритому положенні, ви не зможете заблокувати багажник під час блокування автомобіля за допомогою центральної системи блокування. Тому не забудьте повернути його на своє місце, як тільки ви закриєте багажник.

Якщо вам потрібно більше посібників Volkswagen Tiguan, перейдіть до нашої категорії Volkswagen Tiguan.

Як відкрити стовбур Volkswagen Tiguan зсередини?

Незалежно від того, чи використовуєте ви сміття, допоможіть комусь переїхати або виїхати на вихідні, додатковий обсяг, наданий багажником вашого Volkswagen Tiguan, дуже важливий. З іншого боку, іноді може статися, що ваш багажник застрягне, незалежно від того, чи проблеми з швами чи через проблему з замком, ви, безсумнівно, зіткнетесь з цією проблемою. Ось чому ми вирішили написати цю сторінку, щоб допомогти вам зрозуміти, як відкрити багажник Volkswagen Tiguan зсередини? Це повинно дати вам тимчасовий засіб для доступу до багажника, поки ви розглядаєте можливість повного ремонту. Для цього ми спочатку дізнаємось, чому багажник вашого автомобіля заблокований, а крім того, як відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan із салону.

Чому багажник вашого Volkswagen Tiguan заблокований?

Тепер ми по черзі враховуємо проблеми, які можуть змусити вас відкрити сейф вашого Volkswagen Tiguan зсередини.

Виріжте з’єднувальні дроти замку, які блокують багажник вашого Volkswagen Tiguan.

Перший мотив заблокованого багажника на вашому автомобілі. Цілком ймовірно, що дроти або джгути проводів замку багажника можуть бути прорізані силою або внаслідок шоку. Ця проблема призводить до того, що зовнішня ручка розблокування багажника не реагує, а також може спричинити проблеми з вашими задніми вогнями, які також можуть бути підключені до також джгута проводів. Якщо у вас є ці дві проблеми, і ваші світильники не спалені (будь ласка вашого стовбура Volkswagen Tiguan заблокували через несправність електричного обладнання.

Замок багажника на Volkswagen Tiguan

Друга проблема, яка може змусити вас шукати, як відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan зсередини, полягає в тому, що це багажник вашого багажника Volkswagen Tiguan на початку вашої проблеми. Зрештою, його можна заблокувати або зламати внутрішні механізми. У цьому випадку дія зовнішньої ручки багажника більше не керує механізмом. Ви все ще можете почути звук активації, але механізм не обертається.

Щось застрягло в замку

, Остання ситуація, хоча джерело проблеми в цілому вже встановлено. Можливо, у вас є щось (наприклад, сумка, піджак, листя. ) застряг у замку грудей, і це чужорідне тіло тримає його у закритому положенні.

Як відкрити стовбур Volkswagen Tiguan зсередини?

Вивчаючи різні фактори, чому ви можете захотіти відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan зсередини, ми опишемо, як це зробити на практиці.

Можливо, вам не буде повідомлено про це, але у вашому багажнику є внутрішня ручка, розроблена для безпеки. Ця ручка прихована, і більшість із нас навіть не повідомляється про своє існування. З іншого боку, саме ручка дозволить вам відкрити багажник вашого Volkswagen Tiguan із кабіни. Щоб виявити цю «ручку», вам потрібно буде сидіти на задньому сидінні (не соромтеся складати його, щоб звільнити більше місця), а на замку вашого Volkswagen Tiguan (у центрі задніх дверей), ви будете Майте пластикову кришку, щоб побачити повний замок. Як тільки це буде зроблено, вам слід знайти якийсь важіль, який після активації дозволить вам відкрити задню двері вашого Volkswagen Tiguan зсередини. Однак будьте обережні, на багатьох моделях, якщо цей важіль залишиться у відкритому положенні, ви не зможете заблокувати багажник під час блокування автомобіля за допомогою центральної системи блокування. Тому не забудьте повернути його на своє місце, як тільки ви закриєте багажник.

Якщо вам потрібно більше посібників Volkswagen Tiguan, перейдіть до нашої категорії Volkswagen Tiguan.

Volkswagen Tiguan 2 On.board Magazine.0 TDI 4Motion 140LS 6ACPP TF (2013.)

Мені потрібно було поїхати на станцію минулої ночі. Я виходжу з дому, відкриваю багажник, кладу там речі. До речі, оскільки це не незручно, ключ від сумочки не отримує, як завжди. А потім дзвінок до мобільного. Я беру телефон із сумки, покладу його в багажник, я кажу пару хвилин, потім закриваю багажник на машині. Через кілька секунд підбирається стандартна сигналізація, центральний замок закривається одночасно, і я залишаюсь з машиною, а ключ всередині. Друга паніка. Потім я йду додому на запасний ключ і продовжую бізнес. Я приходжу і починаю моделювати ситуацію. Я пробую різні варіанти, різні інтервали часу між різними діями. Пам’ятаючи, наприклад, таку мікросхему, як кришка автомобіля через 30 секунд.Замок, якщо після натискання кнопки відкриття на пульті дистанційного керування сигналізацією жодна дверцята не була відчинена. Ніфіга. Я не міг досягти більше першої ситуації.

Ось який сюрприз від Тігуана, чия смішність може бути обернено пропорційною відстані від будинку, абсолютним значенням температури навколишнього середовища тощо.D., т.Е. ступінь “потреби” автомобіля)))))

Необхідно ретельно і повністю прочитати посібник, принаймні. Питання залишалося відкритим.

 • Більше про цей автомобіль:
 • Два тигуан 2
 • Подарунок
 • Обидва
 • О, Джорджія!
 • Відпустка в Петербурзі
 • Два тигуан
 • 15 тисяч на дизельному тигуані
 • Кілька слів про різні
 • 180 000 км

Новий розвідник. Акі з мечеті 184 сил (Чесний дизель!).SES You Wolody. ))

Це не буде в Росії Дизель ні 150, ні 184 Чесна сила))) і якщо він раптом з’явиться, ми принаймні тесимо.

Не заплав)))) Я читав WAG своєї, видатної великої рогатої худоби, сумнівається у необхідності купівлі нового розвідника, і вирішив не постачати))))))

У цій чіпі багато автомобілів. Але перспектива залишитися на тисячу км на морозі без одягу закритого автомобіля, швидше за все, не для багатьох))))))))))

Завтра я спробую утримати багажник відкритим пару хвилин, я подивлюсь, закриється чи ні в центрі)), я намагаюся не залишати ключ у машині, на всякий випадок))

Аналогічно. Навіть почав, коли я виходжу з машини, я не повністю закриваю двері. Я навчився

Він відмовився від усіляких мішків і барсів. Або ви десь залишите його, або нюхають. Тож я ношу все в кишенях))

Це добре для ваших кишень, коли цілий день в одному одязі. І коли вам доведеться змінювати 100500 разів. налаштовує змінити ризик забути половину та другий. програти :)) Тому в такій ситуації. Сумка. рульове управління. Але справді, вам потрібно подивитися на W-Ohba.

Я шукаю зручну конструкцію сумки, щоб не видаляти і не заважати)

У мене є невелика барс, але пояс чіпляється за нього, щоб ви могли носити його на моєму плечі, як великий мішок. зручно, коли руки повинні бути вільними. Подобається це:

tiguan, back, багажник, замок, електричним

Я пару разів бачив щось на зразок плечової кобури. ремені на плечах і сумка під рукою. Поки що я ніде не отримав у продажу, а не тестувати (((

І точно так само, як на фотографії, вони відправили мене з Псова наступного дня з звичайним автобусом)) я виявив, що забув лише тоді, коли вивантажив з машини в Новгород з машини. З усіма ключами та документами. Добре, що ключі від будинку та з машини на одній купі були

Судячи з імені, потрібно перетягнути його на живіт

Гадаєшь. Вони заберуть його, якщо я буду носити його на боці? :))) Але загалом є. В якому місці носити: ви можете на животі, на спині, збоку, застебнути на брюк.поясі, просто в руках.

Volkswagen Tiguan 2 On.board Magazine.0 TDI 4Motion 140LS 6ACPP TF (2013.)

Мені потрібно було поїхати на станцію минулої ночі. Я виходжу з дому, відкриваю багажник, кладу там речі. До речі, оскільки це не незручно, ключ від сумочки не отримує, як завжди. А потім дзвінок до мобільного. Я беру телефон із сумки, покладу його в багажник, я кажу пару хвилин, потім закриваю багажник на машині. Через кілька секунд підбирається стандартна сигналізація, центральний замок закривається одночасно, і я залишаюсь з машиною, а ключ всередині. Друга паніка. Потім я йду додому на запасний ключ і продовжую бізнес. Я приходжу і починаю моделювати ситуацію. Я пробую різні варіанти, різні інтервали часу між різними діями. Пам’ятаючи, наприклад, таку мікросхему, як кришка автомобіля через 30 секунд.Замок, якщо після натискання кнопки відкриття на пульті дистанційного керування сигналізацією жодна дверцята не була відчинена. Ніфіга. Я не міг досягти більше першої ситуації.

Ось який сюрприз від Тігуана, чия смішність може бути обернено пропорційною відстані від будинку, абсолютним значенням температури навколишнього середовища тощо.D., т.Е. ступінь “потреби” автомобіля)))))

Необхідно ретельно і повністю прочитати посібник, принаймні. Питання залишалося відкритим.

 • Більше про цей автомобіль:
 • Два тигуан 2
 • Подарунок
 • Обидва
 • О, Джорджія!
 • Відпустка в Петербурзі
 • Два тигуан
 • 15 тисяч на дизельному тигуані
 • Кілька слів про різні
 • 180 000 км

Новий розвідник. Акі з мечеті 184 сил (Чесний дизель!).SES You Wolody. ))

Це не буде в Росії Дизель ні 150, ні 184 Чесна сила))) і якщо він раптом з’явиться, ми принаймні тесимо.

Не заплав)))) Я читав WAG своєї, видатної великої рогатої худоби, сумнівається у необхідності купівлі нового розвідника, і вирішив не постачати))))))

У цій чіпі багато автомобілів. Але перспектива залишитися на тисячу км на морозі без одягу закритого автомобіля, швидше за все, не для багатьох))))))))))

Завтра я спробую утримати багажник відкритим пару хвилин, я подивлюсь, закриється чи ні в центрі)), я намагаюся не залишати ключ у машині, на всякий випадок))

Аналогічно. Навіть почав, коли я виходжу з машини, я не повністю закриваю двері. Я навчився

Він відмовився від усіляких мішків і барсів. Або ви десь залишите його, або нюхають. Тож я ношу все в кишенях))

Це добре для ваших кишень, коли цілий день в одному одязі. І коли вам доведеться змінювати 100500 разів. налаштовує змінити ризик забути половину та другий. програти :)) Тому в такій ситуації. Сумка. рульове управління. Але справді, вам потрібно подивитися на W-Ohba.

Я шукаю зручну конструкцію сумки, щоб не видаляти і не заважати)

У мене є невелика барс, але пояс чіпляється за нього, щоб ви могли носити його на моєму плечі, як великий мішок. зручно, коли руки повинні бути вільними. Подобається це:

tiguan, back, багажник, замок, електричним

Я пару разів бачив щось на зразок плечової кобури. ремені на плечах і сумка під рукою. Поки що я ніде не отримав у продажу, а не тестувати (((

І точно так само, як на фотографії, вони відправили мене з Псова наступного дня з звичайним автобусом)) я виявив, що забув лише тоді, коли вивантажив з машини в Новгород з машини. З усіма ключами та документами. Добре, що ключі від будинку та з машини на одній купі були

Судячи з імені, потрібно перетягнути його на живіт

Гадаєшь. Вони заберуть його, якщо я буду носити його на боці? :))) Але загалом є. В якому місці носити: ви можете на животі, на спині, збоку, застебнути на брюк.поясі, просто в руках.

Відкритий Volkswagen Tiguan. без шкоди

Служба Lockservice надає оперативну допомогу у випадку несправностей із замками у автомобілях Volkswagen Tiguan. Наші працівники мають досвід вирішення складних проблем більше 5 років і знають, як відкрити Volkswagen Tiguan, якщо:

 • Двері були спонтанно заблоковані, ключі залишалися в кабіні;
 • Сів акумулятор;
 • Личинки замків несправні або забруднені;
 • Замки в холоді замерзли через вологу, яка накопичилася на ущільнювачах;
 • Ключ був загублений або зламаний;
 • Сигналізація працювала зсередини, і водій був заблокований у салоні автомобіля;
 • Автомобіль затримувався в русі, центральний замок був заблокований;
 • Ключ ключ виписаний, автомобіль не відкривається;
 • Замок зламався в рукавичці;
 • Багажник не відкривається;
 • Ключ добре прорвався навпіл у дверях;
 • Кришка з газового бака не стиснута;
 • Замок резервуара автозаправної станції зламався.

Популярні проблеми, коли вам потрібно відкрити Тігуан без ключа та способи їх вирішити

Які неприємності можна очікувати водієм, якщо багажник, двері або капюшон автомобіля були заблоковані? Коли колесо пронизане, він не зможе отримати запас від багажника. Проблеми з капюшоном не дозволять замінити повітряний фільтр та перевірити інші важливі транспортні блоки. Найбільша паніка виникає, коли власник автомобіля не може потрапити в кабіну через несправні двері. Використання імпровізованих інструментів та вибивання скла. дії, які згодом потребують значних фінансових інвестицій для ремонту. Як відкрити Тігуан, якщо акумулятор сів або замок зламався?

Прорив трюку є найпоширенішою причиною заблокованого капюшона. Ви можете діагностувати пошкодження характерним клацанням, намагаючись підняти кришку. Перше і найважливіше завдання. локалізувати місце скелі: у кабіні біля важеля або в зоні замку. Відкриття капота Тігуана залежить від цього:

 • Якщо елемент зламався в салоні, другу частину слід шукати в оболонці приводу. Slobbiers повинен обережно витягнути елемент з тунелю. Якщо Tiguan надає знімний механізм, то спочатку вам потрібно буде демонтувати передню панель;
 • Пошкодження біля замку позначається відсутністю кабелю під важелем та його вільним рухом. Робота з ремонту: Використання дроту або інструментів через верхній отвір гриль радіатора, ближче до фар, слід зачепити та витягнути кінець кабелю. Інший варіант передбачає видалення колеса та з’єднання двох частин елемента руками через укриття.

Підключення кабелю та повороту важеля дозволить вам підняти кришку відсіку. Щоб запобігти подібним проблемам, рекомендується перевірити стан об’єднання Боудена.

Іноді причиною поломки є частина структури, на якій власник автомобіля натискає на відкриття капюшони. Ненадійна фіксація відносно осі не дозволяє розблокувати кришку. У цьому випадку установка нової частини допоможе.

Підвищене навантаження під час роботи багажника спричиняє швидкий знос елементів, що беруть участь у відкритті кришки-кнопки та важеля. Відновлення продуктивності системи можливе при заміні старих деталей.

Якщо їжа не входить у зону замку, ви можете використовувати механічний метод відкриття: поверніть клавішу і в той же час натисніть кнопку багажника.

Спеціальний захисний екран не в змозі повністю захистити ключові механізми від води та бруду. Як результат, функціонування пристрою порушується. Для ремонту знадобиться контакти кнопки налагодження та використання рідини WD-40, яка вимила іноземні предмети з отворів.

Як відкрити тулуб Tiguan з інтер’єру?

 • По.перше: складіть задні сидіння і знайдіть пластикову ручку на внутрішній стороні багажника. Витяжні гвинти і обережно поверніть важіль в бік, натискаючи на багажник вгору;
 • Другий метод передбачає відкручення болтів, які прикріплюють замок до тіла. Для цього відкрийте люк на пластиковій панелі в нижній частині багажу.

Найбільші проблеми виникають, якщо двері не відчиняються в Тігуані. Джерело розбиття часто є невдачею в роботі одного або декількох контактів. У цьому випадку краще звернутися за допомогою до наших майстрів, які ретельно відкривають двері. Ви можете спробувати самостійно видалити шкіру та дверну карту, подати зовнішню потужність, але є великий ризик механічного пошкодження декоративної поверхні кабіни.

Незалежна аутопсія Volkswagen Tiguan

Незалежна аутопсія автомобіля в більшості випадків призводить до остаточного розбиття механізмів блокування та подряпин на фарбі. Краще не ризикувати і довіряти аварійному відкритті їх автомобіля рук професійних майстрів. Наші співробітники можуть вирішити будь.яку проблему: люк Volkswagen Tiguan Gas Back не відчиняється, двері або капюшон застрягли, акумулятор сів вниз. Професійний підхід та сучасне обладнання. ключ до швидкої та точної роботи без шкоди. Ви можете шукати допомоги цілодобово. Ми надаємо послуги по всій Москві та Московському регіоні.

Для програми заповніть форму на нашому веб.сайті або зв’яжіться з нами по телефону.

Люк Tiguan Gas Back не відкривається

Лука з газового резервуара не відкривається на тигуані першого покоління? Вперше відкрився, і тепер повністю зупинився. Скажи мені, що робити, я навіть не можу заправити? Він не хоче відкриватися в жодному. Відкрити/закрити ключ, не допомагає, що робити і чому це сталося?

Помилково він затопив бензин, як злити все з бака.

Ця проблема є масовою. замок винен у всьому. Потрібно змінити привід. Для того, щоб відкрити застряглий люк на Volkswagen Tiguan, зробіть наступне:

 • Щоб розпочати роботу, спробуйте кілька разів натиснути кнопку безпеки. Це трапляється, це допомагає.
 • Якщо це не допомогло, то вам потрібно кілька разів поставити/зняти машину з охоронця, і в цей момент натисніть кришку люка. Як правило, з 4-5 разів відкривається люк.
 • Якщо вище не допомогло таким чином, ви можете відкрити люк за допомогою важеля відкриття аварійного відкриття.

Щоб отримати доступ до важеля відкриття аварійного відкриття, тигуанський тег.танк.люк відкрутить два, три болти кріплення задньої правої кришки і покладіть під неї руку. Далі подрібніть важіль біля люка і натисніть його вгору. Голова люка відкриється. Нижче на фотографії є ​​важіль аварійного відкриття.

Далі вам потрібно замінити замок. Замок Volkswagen Tiguan Gas Bank можна придбати за допомогою VAG 5N0 810 773 F.

Щоб зняти замок люка Tiguan, дайте наступне:

Відкрутіть гвинт кріплення шийки з газового резервуара. Torx t20 гвинт.

Відкрутіть вилку і охайно пластиковим шпателем Зніміть шию за допомогою люка з газовим бака.

Вийміть гумову ущільнювач з кузова з люка.

Від’єднайте з’єднувач від багажника і повністю вийміть задню частину люка.

Октавія A7 була подібною ситуацією, є кришка того ж дизайну. Відкрийте люк танка, який допоміг постукувати в області поворотної засувки та одночасно натиснути кнопку відкритого зчеплення на промінь. Тож зачепився 5 хвилин. Безумовно, це дзвоник для зміни механізму, або, принаймні, ви навіть можете відремонтувати.

У 90% випадків проблема з відкриттям люка з газовим резервуаром як Тігуана та деяких інших автомобілів пов’язана з тим, що випливає додаткова весняна весна (у формі L). Слайд відбувається внаслідок зносу пластикового місця його посадки через знос пластикового місця його розміщення.

З часом пластикове зношування та пружина не утримуються у правильному положенні. Як правило, вона вискакує і закриває її між кришкою та базою. Замок починає працювати кожен інший раз або взагалі перестає працювати.

Цю проблему можна легко виправити, не купуючи новий механізм блокування. Знявши його відповідно до інструкцій Івана, для ремонту виконайте наступне:

Відкрийте шість засувок і вийміть кришку замка. Для того, щоб відкрити засувки, вам потрібні 4-5 невеликих схилів. По черзі викрутки потрібно відкрити, щоб відкрити засувки та залишити їх у напрузі. Як тільки ви відкриєте останню засувку справи. Після розбирання стане зрозуміло, що проблема з весняно-нарізкою у формі L пружини. А саме, що вона вискочила з канавки і рухалася ліворуч (у цьому випадку це було).

Це чіткий конструктивний дефіцит. Пружина встановлена ​​в пазусі пластикового корпусу.

Після блокування замка пружина підписується з тарілкою, яка приклеєна до верхньої кришки замка.

З часом відбувається знос і пружинні заторів між кришкою та основою.

Для ремонту поглиблюйте канавку на 0.5-1 мм. Це проблематично для цього, найкраще використовувати невелике металеве полотно. Далі, опустіться в канавку термотоклів, і поки вона має еластичність закрити кришку. Поки він візьме бажану форму.

Зверніть увагу, що чергове поломка може складатися в зношеному або спаленому двигуні. У цьому випадку допоможе лише заміна збірки Асамблея.

До речі, проблема є актуальною для тигуанського 2.го покоління, лише у другому поколінні шия видаляється трохи інакше. У шиї шиї є засувки, які потрібно обережно розповісти з плоскою викруткою.

А для того, щоб не пошкодити LKP та пластикові деталі, рекомендується змазати шию на ободі силіконового мастила перед видаленням (ви також можете змащувати саму викрутку).

Після цього потяг вимкнено з замка, а з шиї ви можете відкрутити 2 секретні гвинти самого замка, оскільки він закріплений на його випадку.

Volkswagen-Tiguan Tank Об’єм: як відкрити люк

На АЗС, фраза: “Вилийте повний танк” десятки разів на день “. Однак більшість власників автомобілів мають розпливчасте уявлення про повний об’єм паливної системи свого транспортного засобу та відстані, яку можна проїхати на машині повністю заправки.

У Tiguan Volkswagen, незалежно від модифікації живлення (1,4 TSI; 2,0 TSI; 2,0 TDI), об’єм паспорта газового резервуара становить 64 літри. Саме ця кількість палива може бути налито в звичайному режимі, поки не буде відрізаний пістолет, що заправляється. У ручному режимі майстри експресують до 70 літрів у бензобазі з газом, отримуючи деякий запас, але в той же час бензин бризкає з розрізом нагрівальної шиї, яка загрожує витоком палива та виникненням пожежної небезпечної ситуації.

Програмне забезпечення Tiguan, як і всі сучасні автомобілі. Коли бортовий комп’ютер сигналізує про повну відсутність бензину, адже в системі 10-12% паспорта ємності газового резервуара. Ця функція економить забудькуваті автомобілістів від ходьби до найближчої заправки з каністром, а також захищає вузли паливної системи від можливих зривів.

Незважаючи на стандартний об’єм бака тигуанського газу, розмір відстані, яку можна подолати на одній АЗС, значно змінюється залежно від типу та об’єму живлення:

Природно, значення позначаються виробником для найбільш сприятливих умов роботи машини, а насправді (особливо в міських умовах) при одній повній заправці ви можете проїхати набагато меншу відстань.

Питання про решту бензину в резервуарі та час, через який двигун зупиняється, стає особливо актуальним у ситуації, коли виникає проблема з відкриттям люка з газовим бака.

Люк з газового бака на VW не заблоковано

Доброго дня. Я зіткнувся з подібною проблемою на Tiguane 2015 зі стандартними датчиками тривоги та гучності. Starline B94 був встановлений стандартним керуванням тривоги, здійснюється за допомогою прошивки CAN Останні в налаштуваннях. це контрольно.пропускні пункти для управління центральним адміністрацією та стандартної тривоги. Режим раби не налаштований, для мене це не зручно. Під час налаштування для захисту все заблоковано, двері, люк з газовим бака, багажник, надягайте звичайну охорону, індикатор на дверях починає спалахувати. Auto.Launch також працює, але при запуску тривогу знімають, і люк танка розблокується, відповідно, мені це не дуже подобається в цьому плані, я розглянув можливість підключення резервуарного приводу паралельно, наприклад, двері, можливо, це і де краще з’єднати? І другий момент, коли знімаючи двері, двері відчинені, але, як я це розумію, вона не вилучається з сигналізації, і якщо ви відкриєте двері, і приблизно 30 секунд не вмикають запалювання, починає кричати стандарт сигналізація, тут я розумію, що vag-com змінює параметр відповідно до інструкцій, на жаль, це ще не, я виходжу з положення з швидким перемиканням запалювання або попередньо підкорюю машину з брелок, це не дуже зручно Коли потрібно лише потрапити в багажник.

Доброго дня. Для повного зняття стандартного захисту тривоги потрібна адаптація через діагностичне обладнання. При запуску стандартна сигналізація не є активною. Її робота неможлива з робочим двигуном. Як один із варіантів. Додайте замикання після зупинки двигуна. Може знадобитися додаткове аналогове підключення до личинки водія замку.

Замикання після зупинки двигуна, він працює, але той факт, що танк відкритий під час роботи автоматичного запуску, чому це робиться взагалі, якісь європейські норми? Мені все одно, що люк танк був заблокований просто за допомогою Центральної комісії з контролю, якщо ви все ще враховуєте можливість відпадати вбік із дверцятами багажу? Ще одне питання, якщо банка не активується стандартною тривогою, але функція комфорту активується, вікна будуть закриті з простим закриттям центрального адміністрування?

Доброго дня. При відвідуванні стандартний сигнал тривоги не активний. Виробник передбачає, що за допомогою контрольованого двигуна тривога повинна бути відключена. Якщо вам потрібно змінити цю функціональність. Вам потрібно буде змінити аналогові з’єднання. Відповідно до комфорту. Все залежить від конфігурації та кодування автомобіля.

Я перевірив Tiguane, якщо ви вносите зміни через VCD відповідно до інструкцій у 9.му блоці, автомобіль кладуть і видаляють із захисту старої лінії. Комфорт також працює з центру, не потрібно на охороні. Під час автоматичного запуску автомобіль видаляється зі стандартної безпеки і одночасно надягається на центральну службу управління. Скажіть мені аналогову схему підключення до актора з газового танка, я, мабуть, переробляю її для аналога.

Ремонт пластикового газового бака Tiguan

Volkswagen Tiguan Revo.2 Замок журналу з паливного бака люк

Тож я зазнав долі бігу навколо автомобіля на АЗС порожнім танкоком, загальне відкриття та закриття автомобіля з променем тривоги (клацання кнопок OPC), а отвір люка з газовим бака не було успішним, як Мені вдалося здійснити це протягом останніх половини років))), до речі, таке відкриття призвело до цієї помилки.

Ми змінюємось: Насправді нам потрібно відкрити люк з газовим бака. це можна зробити двома способами. Перший вандал злегка зігнувся і притиснувши щось тонке і довге на блокуючий механізм. Друга. піднятися під відкриття та натиснути на механізм відкриття аварійного відкриття люка.

1) Далі відкрутіть TORX до 15 біля затоки.

3) Ми тягнемо себе і трохи до лівої конструкції, що тримає люк з газовим бака.

4) Відкрийте кришку багажника і підніміться в праву, приховану кишеню, де ми відключаємо замок люка з газом, злегка витягуючи гумову пробку з утримуючим дротом, вийміть замок і витягніть його.

5) Зміна, збирайте у зворотному порядку.

5N0810773F. Оригінальний номер блокування газового бака.

Видалення

Інструкції: Перш ніж відключити акумулятор, відкрийте люк шиї затоплення і, якщо потрібно, отримайте адаптер для болтів колеса з багажу.

Коли запалювання вимкнено, відключіть дріт акумулятора. При необхідності викачайте паливо з бака. Зніміть праве заднє колесо. Зніміть задню праву кришку. Щоб відкрути гвинт люка шиї повені та вийняти його. Відкрутіть трубу з корпусу.стрілки і, якщо потрібно, від’єднайте дріт від труби.

Відпустіть кабель датчика ABS від кріплень.Стрілки- на трубі. Вийміть задні багатопотоки.

Зніміть кришки та від’єднайте електричні з’єднувачі.Стрілки-. Зніміть задню частину системи випуску. Надійно фіксуйте передню частину системи випуску внизу. Вийміть карданський вал.

Від’єднайте роз’єми.стрілка- з блоку управління повнопривідним приводом.J492-.

Увага: шосе палива тиску знаходиться під тиском!

Від’єднайте фурнітуру швидкого стилю.1- і.2- паливні лінії між резервуаром та тілом.

Інструкції: Для розблокування та видалення паливних трубопроводів слід стиснути блокування кільця.

Підтримуйте паливний бак резервуром.V.G 1383 a-, потім відкрутіть кріпильні болти.Стрілки та затискачі. Повільно опустіть резервуар. При необхідності від’єднайте дроти, закріплені на верхній частині резервуара та трубопроводів.

Встановлення

Зафіксуйте кабель блоку управління всіма колесами.J492- На паливному баку. Разом з помічником намалюйте начинкову трубу між задньою вісь і корпусом. Потім поставте паливний бак на редактор.V.G 1383 a-.

Повільно підніміть паливний бак до положення встановлення та виправте його. Підключіть кабель адаптера до блоку управління.J492-. Подальша установка проводиться у зворотному порядку. У цьому випадку необхідно враховувати наступне. Вентиляція та паливні трубопроводи повинні бути закладені без надмірностей. Не плутайте тиск і зворотні шосе (зворотне шосе синє або синім позначкою, тиск чорний). Забезпечити надійне з’єднання трубопроводів. Перевірте з’єднання резервуара з масою на виливній трубі.

Видалення та встановлення паливного бака живлення. Двигун 2.0 (бензин). Volkswagen Tiguan 1

Коли запалювання вимкнено, відключіть дріт акумулятора. Щоб відкрутити застібку вузла люка шиї повені та видалити його. Відкаляйте паливо з резервуара та очистіть поверхню поруч із наповнювальною трубою. Вийміть задні багатопотоки. Зніміть кришку з модуля подачі палива. Від’єднайте з’єднувач.1- та паливний трубопровід.2- праворуч (у напрямку руху) фланця.

Від’єднайте роз’єми.1- зліва (залежно від напрямку руху) фланця. Вийміть задню витяжну систему середньою та задньою глушкою.

Відкрутіть нижню підтримку живлення.Стрілки-. Вийміть карданський вал.

Увага: паливо в лінії тиску знаходиться під тиском!

Виділіть паливне шосе.1- (чорний) та вентиляційне шосе.2- (білий) на перехресті. Якщо встановлений автономний обігрівач, також вийміть паливо.3-.

Інструкції: Розблокувати паливні шосе, вичавити замикання кільця.

Скасувати. Зніміть задню праву кришку.

Cawa, cawb

Від’єднайте вентиляційні трубопроводи.1- від поглинача з активованим вугіллям та шиєю повені.3-. Відпустіть кабель датчика ABS від кріплень.2- на трубі.

CCTA, CCTB

Відключіть вентиляцію та вакуумні трубопроводи від поглинача.Стрілки-.

Відпустіть кабель датчика ABS від кріплень.Стрілки- на трубі.

Вийміть люк і пробку затоки шийки паливного бака. Від’єднайте дріт маси на шиї повені. Відкрутіть шию паливного бака з тіла.Стрілки-.

Відкрутіть кріпильний болт.один-. Відкрутіть пов’язку та кріплення.Стрілки-. У той же час, паливний бак знаходиться на гнізді для двигунів та блоків трансмісії.V.G 1383 a-.

Що може зламатися

Конструкція складання. це люк паливного бака з кришкою шиї затоплення та пластиковою окантовкою, через яку підсумовується зворотна зливна труба. Кріплення люка виконується електродвигуном, підключеним до центрального замикання автомобіля. Відповідно, люк з газового резервуара може перестань відкриватися з наступних причин:

 • заморожування частинок води, що потрапило в механізм сушіння люка (взимку);
 • знос пластикового замку механізму блокування;
 • відмова електричного приводу паливного бака;
 • пошкодження електропроводки;
 • Неточний водій при закритті люка після заправки.

З появою негативних температур водії часто стикаються. Цю проблему можна усунути за допомогою засобів для розморожування замків. Як профілактика, коли морозів, потрібно обробити механізм блокування та тригер випробувань із силіконовим спреєм.

УВАГА! Не рекомендується зігріти люк з газовим бака з окропом, оскільки це може призвести до пошкодження фарби автомобіля.

Люк паливного бака може бути заблокований через звичайну неуважність власника автомобіля: поспішаючи на АЗС, пластиковий повідок з газового покриву може розташовуватися таким чином, щоб задня частина фіксаційного механізму блокування Люк буде варення.

У такій ситуації вам потрібно обережно натиснути на газовий бак на зону приводу, а потім відкрити його з ключа. Якщо такий метод не допомогло, вам доведеться зняти декоративний кожух для доступу до АЗС з внутрішньої частини.

Заміна електричного приводу

Блокування люка паливного бака підключено до центральної системи блокування і активується звичайним ключовим FOB. Якщо неможливо відкрити резервуар Volkswagen Tiguan з бажаною кнопкою на ключі, то електричний привід, швидше за все, несправний.

Витрати на придбання нового ураження електричним бака (каталог N0 810 773 F) становитимуть близько 1500.

Порада! Недобросовісні продавці наполягають на тому, щоб активатор замка продається лише в колекції з кришкою люка та пластиковим облямівкою шийки газового бака. Ця інформація не відповідає дійсності і викликається бажанням отримати додатковий дохід.

Щоб замінити привід, потрібно вручну відкрити люк, відкрути кришку шиї з газового резервуара і повернути викрутку Torx під замок замка. Під час ремонту АЗС рекомендується щільно підключати чистою тканиною. Щоб уникнути пилу та тонкого сміття в паливному баку.

Далі вам потрібно зняти обрізку шиї, починаючи з лівого краю (з боку заднього бампера).

Для цього використовуйте пластиковий шпатель або вузький шпатель, оскільки металева викрутка може легко пошкодити фарби. Коли ліва частина виходить із тканини, натисніть люк з газового бака і в цьому положенні, щоб нарешті демонструвати частину складання. Видалений люк з ущільненням може бути акуратно опущений і залишений у цьому положенні. він висить на задній частині зворотного стоку палива.

В результаті маніпуляцій відкриється доступ до корпусу електричного приводу, який фіксується з лівого краю технологічного отвору. Електрична проводка приводу відкривається всередині корпусу автомобіля через отвір, закритий гумовим бака.

Щоб відключити механізм від електричної мережі Tiguan, потрібно зняти підкладку з правого боку багажу та відключити роз’єм електричної машини.

Щоб зняти привід, вам потрібно потягнути його в бік газового бака, а потім зняти електропроводку разом з вилкою.

Новий електричний привід встановлений у зворотному порядку. Перед встановленням шиї та вилучення з газового резервуара рекомендується очистити їх від пилу і протріть їх сухими. Встановлена ​​конструкція повинна бути фіксована за допомогою гвинта Torx.

Процес заміни приводу паливного бака Тігуана представлений у наступному відео: