Туарег не зігріває плиту з одного боку. Повітря не нагрівається

Чотири проблеми з плитою: Діагностика самостійно

Експерти “за кермом” пояснюють, як оцінити характер несправності. це захистить від непотрібних витрат під час ремонту.

Процес зазвичай виглядає так. Повітря потрапляє у нагрівач. зовнішній або, якщо режим рециркуляції включений, внутрішньокалон. Він проходить через салонний фільтр, випарник кондиціонера (якщо такий є), а потім або через радіатор нагрівача, або повз нього. залежно від бажання водія. Потім, за допомогою демпфера, повітря надсилається до певних зон: до скла, в обличчя або до ніг.

Вони з’ясували дизайн. Тепер. про основні причини, чому проста, здавалося б, система може завдати удару.

Схема руху повітря в системі нагрівання, вентиляції та кондиціонування: 1. радіатор нагрівача; 2. контролер температури; 3. кондиціонер випарника; 4. Салон фільтр; 5. демпфер системи рециркуляції повітря; 6. Електричний вентилятор.

Схема руху повітря в системі нагрівання, вентиляції та кондиціонування: 1. радіатор нагрівача; 2. контролер температури; 3. кондиціонер випарника; 4. Салон фільтр; 5. демпфер системи рециркуляції повітря; 6. Електричний вентилятор.

Охолоджуюча рідина не нагрівається

Часто трапляється, що двигун ще не зігрівся, і водій вже панікує. Якщо під капотом є дизельний дизель або бензиновий турбо.двигун з прямим введенням, вам доведеться довго чекати! Їх ефективність вища, ніж ефективність атмосферних двигунів. Опалення значно прискорюється в русі, а це означає, що плита раніше дме гарячим повітрям.

Мотор може не зігрітися через несправність, наприклад, якщо термостат був збентежений. Коли його клапан втрачає герметичність, рідкий насос постійно проводить охолоджуючу рідину у великому колі. через радіатор. Було більше комічних ситуацій: у старі часи багато абсолютно нової Волги не хотіли зігрітися, оскільки у них не було термостатів. винокурні орендували їх на шляху від фабрики до місця продажу. Метод лікування простий: Встановлення нового термостата.

Більш неприємним і важким для прийняття несправності є погана циркуляція теплоносія через радіатор нагрівача. Причини? Ми згинаємо пальці: радіатор був засмічений відкладеннями (або препаратами для усунення витоку), шланги зігнуті, крани нагрівача не працюють (як правило, це відбувається після втручання недбалих ремонтників). Можливі також екзотичні причини. від повітряних пробки в радіаторі нагрівача до насосів насосів насосів. Методи ремонту також чіткі: очистити, випрямити, замінити.

Нарешті, якщо справжній Колотун (мінус тридцять) зовні, то, щоб прискорити нагрівання двигуна, не слід нехтувати такою давньою технікою, як картон перед прорізами радіатора. Нестабільний, але ефективний. Спеціальна тепла ковдра для капота також допоможе.

Двигун нагрівається, а плита дме холодне повітря

Холодна верхня і нижня форсунки, які йдуть на плиту.Листи двигуна BXF. Я замовив насос у хлопців зі служби провиною.Вони також були здивовані, що насос був більшим діаметром.Вживання алкоголю не працює.Спочатку я хочу розібратися з плитою, тоді я візьму її в Webstock.

Спробуйте ходити з “руками” по шосе від поз.3. 4 і далі до 11. Звичайно, це все міркування та фортуна, але це може їсти фіктив у самій плиті (4) або в коробці передач (12)-як це можна побачити із схеми. Ви згадали про притиснуту, петельну шланг біля теплішої уваги, може бути проблемою там, перевірити здатність до цієї схеми та наявність там кооперативів. Я б це зробив у такій невизначеній ситуації: 1.Злийте охолоджуючу рідину. 2.Перевірте всю систему на правильне з’єднання відповідно до схеми, оскільки втручання збоку видно (хваляні, петлі ділянки). 3.Перевірте продуктивність насоса. чотири.Якщо в момент оновлення оновлення (Webast) неможливо подвоїти перевірити хрестову здатність Рінга, обходячи гвинтівку. 5.Перевірте прохідність у позах.3 6.Покладіть плиту в режим опалення і налийте охолоджуючу рідину, запустіть двигун.

Я повторюю лише припущення, а не керівництво до дії.

Краще спочатку Вебасто. Щоб мати справу з плитою, з’ясуйте, чому форсунки холодні.Що буде надано аналіз http: // elsaweb.Спагеткодер.org/do. 709/29213962/3?

Дякуємо за поради та посилання.І ще одне питання: чи може плита застудитися через несправність датчика температури в салоні автомобіля?

У вас є 2 режими.режими в кліматі.для ідеї, в режимі ручного регулювання, ІТ (датчик) не повинен впливати на роботу системи обслуговування температури.

Кілька термостатів кладуть в окремі машини. Один з яких йде на нагрівання салону. Якщо він застряг, то теплий теплоносій системи охолодження просто не ввійде в радіатор печі, і у вас постійно буде холодний салон. Крім того, подивіться, як у вас є вентилятор, і зробите невелику запобігання його двигуна. http: // www.Golfovod.ru/forum/post/27598.HTML?mf_id = 18 http: // www.Туран-клуб.ru/галерея/al. _Termpletat.JPG добре і виконайте перевірку шлангів системи охолодження, як вам сказали на форумі.

Мініатюри

Y Cosmos Термостат не заклинив, бо коли він їде по шосе, у нього є Ташкент.На низьких швидкостях для пробки він осідає.Початок проблеми з космосом був тут-http: // www.Туран-клуб.ru/f/obslugiv. 9-ти множина/p4.

Премія вдячна всім, хто брав участь у вирішенні цієї проблеми.Саме в пронизаному шлангу, який проходив повз Вевасту, петлі.Напевно, під тиском, антифриз виливається, при революціях і в режимі холостого ходу. З цього і вся проблема.

Я виїхав повітря з системи, плита почала дути гарячим повітрям і на холостому ходу і в дорозі, але через два дні повітря знову з’явилося в системі охолодження.В чому причина?

Двигун нагрівається, а плита дме холодне повітря

Я виїхав повітря з системи, плита почала дути гарячим повітрям і на холостому ходу і в дорозі, але через два дні повітря знову з’явилося в системі охолодження.В чому причина?

Як варіант, кривий рівень був холодним, рідина договорила, рівень впав, а повітря висіло. Але це так. Міркування при слуханні.

Щось я дурень, або я не розумію, як визначити, що повітря в системі охолодження.А точніше, у мене немає автора, де такі висновки, повітря переживає повітря, він знову з’явився.Або він вважає, що відкручує кришку танка розширення, і почувши Зілха звідти, він вважає, що система весь час захворіти.Тоді це ще одна тема

Чому ви вирішили, що у вас є повітря в системі охолодження? Якщо рівень охолоджуючої рідини в отворі, значок не спалює на приладовій панелі, то цього не повинно бути. Крильчатка насоса автоматично приведе все повітря з системи. Можливо, у вас несправний веб.webasto. Оскільки двигуни в Туранах з високою ефективністю, у них просто не вистачає теплової енергії, виробленої двигуном для нагрівання кабіни. Тому на цих транспортних засобах вони ставлять додатковий обігрівач або до.седул. З несправним Вебасто у вас взимку не більше 60 градусів. Крім того, зверніть увагу на термостат. З його несправністю, навіть при робочому веб.сайті, нагрівання буде дуже довгим. Усі ці теми широко і детально на форумі. Не лінуйся читати.

Температура двигуна мого Webast має 90.Насос на Вебасті можна почути, як він працює в холостому та холодному повітрі дме з печі.Я знімаю трубу з насоса, рідина ледь витікає повітрям.Я накачую верхню трубу радіатора і починає проходити через насос, насос працює в навантаженні, і він не чується в машині, щоб нагрівати обігрівач, але в день на день його чути, як зароблений насос у насос простою, і все починається з однакового теплого, холод, поки я не накачую верхню трубу.При всьому цьому теплоносій не потрібно додавати.Я також звернув увагу, якщо двигун нагрівається поступово теплим повітрям, але іноді температура до 90 швидко піднімається і дме холодно.І ті, хто не може зрозуміти, де відповідатимуть такі висновки з системи, це виходить протягом багатьох років, і Зілч не має нічого спільного.

У цьому випадку шукайте причину засмічення форсунок. які йдуть на плиту, деякі сторонні об’єкти. Можливо, шматки пластику з крильчатки чи щось інше.

Є ще один варіант. Блокування глави голови. Гази можуть створювати повітряний рух. Відкрив пробку на розширювальному резервуарі, вийшли гази. Закрито і прокотиться. Гази зів’яли.

вітання!Всі. Я написав таку проблему в темі «Холод у салоні», і тепер я не можу знайти, можливо, модератори з адміністраторами десь в Уггс при оновленні сайту.Я скажу коротко проблему, як тільки я виганяю її з Німеччиною протягом місяця, і такі синдроми були просто взимку, вона поступово нагрівається в салоні як тепло, як виявляється, поступово набирає швидкість, норма, Як дашка, коли обганяє, різко холодне повітря з плитки, а температура повзає до вершини, піднялася вгорі піднялася вгорі. 97 г, я змінив кришку бочки розгиначів, термостата, накачаний на місто Поки я не змінив прокладку HBC, не змінив все кишку

Клапан може витримати. А може бути несправно. Але для печі є багато і немає потреби. Це верхня точка системи охолодження. Це все варіанти. Ми повинні перевірити.

Що робити

У ситуації, коли правильна зона кліматичної системи не працює, багато власників автомобілів не звертають уваги на проблему або негайно йдуть на послугу для діагностики. Але ви можете почати з нижче рекомендацій.

Спробуйте скинути їжу

Є ситуації, коли клімат контролю правої зони не працює через тимчасові збої в управлінні. У цьому випадку достатньо скинути клеми з акумулятора на кілька хвилин і знову подати живлення. Але будьте обережні, адже в цьому випадку деякі важливі параметри можуть бути “пониженими”. Щоб уникнути труднощів, зверніться до дилера.

туарег, зігріває, плита, один

Перевірте налаштування

Якщо правильна зона контролю погано працює, причиною може бути неправильна настройка. Наприклад, у двозонній кліматичній системі температура на зону неправильно встановлюється. Як результат, з боку водія він дме тепле повітря, а пасажир холодно. Щоб вирішити проблему, перевірте налаштування та встановіть потрібну температуру. Часто таких дій достатньо для відновлення продуктивності.

Очистіть радіатор печі

Під час роботи радіатор нагрівача засмічується, саме тому здатність нагріватися. Трубки, з якими також забиваються пристрій. Щоб повернути початкову функціональність, пристрій повинен мити систему разом із “сорочкою” та радіатором двигуна. Для цього заповніть систему рідиною, яка може розчиняти такі родовища.

Поширений метод очищення, коли права зона контрольного клімату чомусь не працює-використання невеликої кількості лимонної кислоти. Загальний алгоритм такий:

 • Злити антифриз.
 • Вилийте в неї дистильовану воду додавання лимонної кислоти.
 • Зробіть двигун і дайте йому постояти 10 хвилин.

Недоліком методу є те, що накопичений бруд може відлущуватися і застрягнути десь у системі. Щоб уникнути такої проблеми, краще очистити радіатор окремо через його візки. Для цього вам потрібно зафіксувати шланги до цих областей і запустити циркуляцію рідини за допомогою спеціального реагенту. Далі вам потрібно фільтрувати бруд і промийте плиту від забруднення. Після завершення роботи залишається вилити нову охолоджуючу рідину в систему.

туарег, зігріває, плита, один

Після цього перевірте, чи працює правильна зона контрольного клімату. Найчастіше усуваються невдачі. Якщо цього не сталося, прибирання ніколи не буде зайвим, і ви можете перейти до наступного кроку.

Перевірте сервопривід

Якщо лише одна сторона не працює, перевірте сервопривід правого демпфера. Тут можливі два варіанти:

Спробуйте дістатися до цього вузла і скрутити двигун рукою. У багатьох випадках він працює після цього.

Є ще один варіант перевірки, якщо пристрій не працює через окунь:

У цьому випадку привід повинен розпочати обертання, а клімат.контроль правої зони працює, як завжди, як завжди.

Інші кроки

Якщо лише правильна зона управління не працює, можуть знадобитися інші кроки:

 • Заміна приводу. Такий крок іноді дозволяє вам робити, не встановлюючи нову плиту.
 • Перевірка датчиків на наявність факту справності.
 • Видалення старої та встановлення нової печі. Цей варіант часто реалізується, якщо контроль клімату правої зони не працює навіть після очищення системи.
 • Діагностика. Часто такий крок не дає очікуваних результатів, оскільки механічні несправності не можуть бути визнані.

Якщо проблему неможливо визначити самостійно, краще звернутися до сервісного центру та дозволити фахівцям проводити повну діагностику.

Тепер ви знаєте, чому правильна зона контрольного клімату не працює. Найчастіше це пов’язано з неправильними налаштуваннями, несправностями в експлуатації елементів кліматичної системи або забруднення печі. Почніть з кроків, зазначених у статті, та за відсутності результату, зверніться до служби.

У коментарях скажіть мені, чи корисні рекомендації та які інші кроки можуть допомогти.

Поява витоків рідини

Ще одна з найпоширеніших проблем із витоком нагрівальної рідини. У системі опалення є багато місць, де можуть відбутися витоки. Тому його слід регулярно перевіряти на наявність пошкодження трубки, шлангів, водяного насоса та радіатора. Якщо в будь.якому з компонентів нагрівальної системи відбудеться витік, салон не зігріться.

Через ефективність системи опалення, ваше водіння в холодному сезоні стане набагато приємнішим. Ігноруючи несправність з нагрівачем, в майбутньому це може спричинити більш серйозні та дорогі зриви. Якщо, через несправність системи опалення, неможливо отримати тепло в салоні, то в нашому технічному центрі ми допоможемо це виправити.

 • Електронна діагностика. Підключення діагностичного сканера для помилок читання в реєстраторі даних, візуальний огляд системи охолодження для витоку рідини
 • Якщо необхідно, виконуючи крок.кроці пошуку несправності для точної локальної проблеми
 • Робота на основі даних, виявлених під час діагностики

Коли симптом проявляється, плита не працює, кабіна не прогрівається автомобілем, не рекомендується. Рекомендується діагноз

Помилки комп’ютера на дошці з симптомом #Піч не спрацьовує, салон не розігріється до Volkswagen Taureg 2 (2010. 2017) ?

Недостатній рівень теплоносія в двигуні

Основна мета теплоносія. зменшити перегрів двигуна. Для охолодження використовується антифриз або концентрат, що складається з 50% антифризу та 50% води. Коли нагрівання кабіни увімкнено, охолоджуюча рідина проходить від двигуна до ядра нагрівача, і серцевина вже перекачує потік гарячого повітря в салон.

З моменту ввімкнення нагріву, дме повітря може бути холодним, оскільки двигун повинен розігрітися, щоб антифриз міг нагріватися і перенести тепло в салон. Якщо після включення нагрівача повітря в кабіні не зігріється, то слід звернути увагу на рівень охолоджуючої рідини. Якщо рівень нижчий за норму, то антифриз не може перейти до ядра нагрівача для нагріву.

Невдача ядра нагрівача

Когда Уровньє Аньїтифриза Внорме, Нно Но Салун Теплый Во НА НЕ. У цьому випадку слід звернути увагу на знаки:

Ядро нагрівача. Елемент системи охолодження призначений для розморожування та нагрівання салону, подібного до невеликого радіатора. Складається з труб, через які проходять гарячі антифризи, є також вентилятори для розсіювання тепла, що виділяється антифризом. Проблеми з нагріванням часто виникають через поломку ядра нагрівача. Якщо блокування відбувається в невеликій трубі серцевини, антифриз не може потрапити в серцевину.

Що робити насамперед

Для того, щоб не спокусити в достатку причин, необхідно діяти від простого до складного. Залиште страхітливі думки про зламану прокладку HBC і займіть дрібне положення, ніби електричний привід відмовився від демпфера. Власне, ми почнемо з цього.

Перевірте роботу стулок клімату

Поверніться з поворотом або розмахуванням кліматичної системи та оцініть температуру сприйняття повітря. Наприклад, з “синім до зупинки” повітря повинно бути значно холодним, а в самих червоних налаштуваннях. тепліше.

Іммобілізовані шліфувальні машини не зможуть змішувати потоки відповідно до вказаного значення в ° C. Тому повітря однакової температури буде дути в будь.якому положенні регулятора. Стрічки зупиняються внаслідок пошкодження кріплення або через невдалий сервопривод.

Увага. Якщо кран розрізаний у плиту в системі охолодження, перевірте її положення. Має бути відкритим.

Чи стабільний рівень антифриз

Підніміть капюшон, знайдіть на ньому “розширення” та прикордонні позначки. До холодного рівня антифриз повинен бути між мінімум та максимальними знаками. Якщо резервуар постійно спустошений, шукайте витоки. Подумайте, куди йде охолоджуючий рід. може бути на прикладі Лади Веста.

Радіатори нагрівача деяких автомобілів, наприклад, Лада Каліна, дуже чутливі до кількості антифризу в резервуарі для розширення. З найменшим витоком двигун нагрівається, а плита холодна або ледь тепла. І загалом, коли рідина тече, повітря надходить і таким чином імпортується система.

Порада. Невеликі вражені найкраще шукати під тиском. Наприклад, щоб адаптувати звичайну котушку від камери до «розгиначів» та створити тиск у резервуарі за допомогою велосипедного насоса.

Вивчіть радіатор печі на наявність безперешкодної циркуляції

Знайдіть дві труби, які йдуть до теплообмінника, і торкніться їх біля моторного щита. Вузол радіатора паралельно розрізає невелике коло, а це означає, що шланги повинні нагріватися відразу після запуску двигуна. Краще виконувати роботу, розігріваючи двигун.

Якщо одна з труб холодна, а інша тепла, радіатор забивають або роздутують. По.перше, виключайте наявність грязьової пробки: витягніть вихідний шланг і оцініть потік. із засміченої установки радіатора, майже нічого не витікає. Справа не в цьому? Тоді сміливо бити повітря.

Як вигнати пробний пробний пробний пробній пробній машині без стоку

Трапляється, що в присутності повітря в невеликому контурі датчик температури на приладовій панелі поводиться дивним чином: стрілка іноді їде часом. Наприклад, це було 60 ° C і миттєво стало 90-100 ° C, потім повернулися назад. Це пов’язано з тим, що повітря нагрівається помітно швидше, ніж рідина, і з більш високими температурами. Як правило, стрілка смикається з серйозними знущаннями системи.

Справа в тому, що невеликий затор не завжди ходить по маленькому колу. Повітря накопичується в найвищій точці ланцюга. радіатор автомобіля, саме тому циркуляція теплоносія в ній сповільнюється вниз. У той же час у сорочці моторних сорочок немає різких стрибків температури. Не дотримуючись сторонніх симптомів, припустимо, що двигун прогрівається, і салонна плита дме холодне повітря через накопичення повітря. Постарайтеся протратити його, тому що вам не потрібно щось розбирати:

 • Підніміть фронт на підйомник або зателефонуйте на пагорб.
 • Забезпечте вихід повітря через найвищу точку в системі. Чому відкрутіть кришку розширювального резервуара, якщо він циркулює (на радіаторі двигуна немає пробки) або двигуна теплообмінника двигуна. На передньому приводі. найвища точка. шланг нагрівання дросельної заслінки, відключіть його.
 • Зігріть двигун до робочої температури на холостому ходу.
 • Збільшити швидкість до 2500-2 700 одиниць.

Якщо повітря проходить через “розгин”, операція вважається кінцем, коли бульбашки перестають йти. У передових випадках близько 40 хвилин достатньо для повної фрагментації. Наприкінці процесу слід відновити рівень антифризу в резервуарі.

До відома. Найменша розгниття допомагає заповнити систему повітрям. Крім того, на деяких автомобілях охолодження не зовсім успішне. Наприклад, Лада Каліна та Opel Astra G постійно падають.

Як простіше зняти пробку грязі з теплообмінника печі

Коли одна сторона радіатора печі холодна, а інша. гаряча, не йде на вихід антифриз, сміливо промийте установку радіатора нагрівача. Стріляти, за винятком форсунок, нічого не потрібно. Лише підводний насос з літнього котеджу, глибокий таз, довгі шланги та один із засобів для миття системи охолодження автомобіля корисні з обладнання.

Дізнайтеся, де теплообмінник має вхід та вихід, і перейдіть до очищення:

 • Відключіть звичайні трубки. При демонтажі труб, 1-1,5 л. охолоджуюча рідина. 2-3-літровий каністра теплоносія досить достатньо для поповнення запасів. Не потрібно злити всі антифриз із системи.
 • Підключіть шланги, що ведуть до насоса та таза: подача. до виходу радіатора, дренування. до входу.
 • Наповніть ємність очищувачем.
 • Увімкніть насос на 10-15 секунд.
 • Переїзд шлангів: подача. до входу до теплообмінника, осушення. до виходу.
 • Увімкніть насос на 15-20 хвилин.
 • Промиваюча композиція циркулює в круговому: від таза і назад до нього.
 • Короткострокове подача рідини у зворотному напрямку швидко змила пробку грязі біля входу в радіатор.
 • Перевірте, чи антифриз з пари.захисної труби в резервуарі (що стосується циркулюючих “розгинальних”).

На майбутнє. Не усувайте витоки в системі охолодження з швидко розчинними герметиками. Навіть невеликої порції достатньо, щоб засмічувати невеликі канали.

Серйозні передумови для того, що двигун добре нагрівається, а плита дме холодне повітря в будь.якому положенні обігрівача терморегулятора

Насолоджуйтесь, щоб постійно сканувати температуру двигуна. Хто знає, коли насос зупиняється або система приваблива з вихлопними газами, які отруєння з.під розбитої прокладки головки циліндра (GBC). У кожній з цих ситуацій порушується циркуляція теплоносія.

Насос відмовився

Якщо насос замовив “жити довгий”, то двигун прогрівається, а радіатор двигуна та плита холодна навіть під час руху в революціях. Підозрюючи щось не так із свідченнями приладової панелі, скоріше поверніть двигун і відчуйте теплообмінник за бампером.

Поєднання обставин не виключається. У присутності пробки повітряного руху в невеликому колі та відмові теплового ланцюга “малого/великого ланцюга” симптоми будуть подібними. Звичайно, ідея перевірити термостат прямо на машині, є хорошою, але насос відмови навряд чи дозволить це зробити. Крім того, виходячи з міркувань безпеки, припущення про збій відцентрового насоса системи охолодження виключається першим.

Перевірка продуктивності насоса виконується на охолодженому двигуні:

 • Заповніть резервуар для розширення “до місткості” антифризу.
 • Вийміть затискачі з труб, що йдуть до радіаторів плит.
 • Запустіть двигун.
 • Витягніть шланг із пристосування входу до теплообмінника нагрівача та оцініть тиск струменя. Хороша міцність струму вказує на справність відцентрового насоса.
 • Утопіть мотор.
 • Наповніть запаси антифриз.

Насос перестає працювати не лише з рамки ременя синхронізації або пошкодження приводного клинового клину. Крильчатка може зламатися через недотримання технологій виробництва. Наприклад, одне з лопатей відривається і блокує обертання інших або неперегорнута груба поверхня лопатків спричиняє ерозію та руйнування сусіднього.

До відома. Якщо нагрівач став ледь теплим після заміни насоса, то не встановлена ​​фабрична структура. Він не забезпечує передбачуваної сили обігу. Продуктивність насоса визначає геометрію крильчатки, і вона відрізняється від продуктів сусідніх компаній.

Прокладка HBC зламана

З пошкодженим ущільнювальним елементом головки циліндра автомобіля дме холодне повітря лише з невеликими швидкостями. Дайте двигун понад 4000 об / хв і оцініть роботу нагрівача. Якщо це було досить тепло, то прокладку, ймовірно, доведеться змінити. Додайте впевненість у діагностиці інших симптомів:

 • Товстий білий дим виходить з вихлопної труби.
 • На холоді в циркуляційному розширенні резервуар Burnit.
 • Ож пахне вихлопами.
 • На електродах свічок, білувато.таблетку.

Прокладка HBC може бути пошкоджена, щоб вихлопні гази перейшли до системи охолодження та утворюються пробні пробки. Марно, щоб їх вигнати, необхідно змінити герметичний елемент.

Серйозні передумови для того, що двигун добре нагрівається, а плита дме холодне повітря в будь.якому положенні обігрівача терморегулятора

Насолоджуйтесь, щоб постійно сканувати температуру двигуна. Хто знає, коли насос зупиняється або система приваблива з вихлопними газами, які отруєння з.під розбитої прокладки головки циліндра (GBC). У кожній з цих ситуацій порушується циркуляція теплоносія.

Насос відмовився

Якщо насос замовив “жити довгий”, то двигун прогрівається, а радіатор двигуна та плита холодна навіть під час руху в революціях. Підозрюючи щось не так із свідченнями приладової панелі, скоріше поверніть двигун і відчуйте теплообмінник за бампером.

Поєднання обставин не виключається. У присутності пробки повітряного руху в невеликому колі та відмові теплового ланцюга “малого/великого ланцюга” симптоми будуть подібними. Звичайно, ідея перевірити термостат прямо на машині, є хорошою, але насос відмови навряд чи дозволить це зробити. Крім того, виходячи з міркувань безпеки, припущення про збій відцентрового насоса системи охолодження виключається першим.

Перевірка продуктивності насоса виконується на охолодженому двигуні:

 • Заповніть резервуар для розширення “до місткості” антифризу.
 • Вийміть затискачі з труб, що йдуть до радіаторів плит.
 • Запустіть двигун.
 • Витягніть шланг із пристосування входу до теплообмінника нагрівача та оцініть тиск струменя. Хороша міцність струму вказує на справність відцентрового насоса.
 • Утопіть мотор.
 • Наповніть запаси антифриз.

Насос перестає працювати не лише з рамки ременя синхронізації або пошкодження приводного клинового клину. Крильчатка може зламатися через недотримання технологій виробництва. Наприклад, одне з лопатей відривається і блокує обертання інших або неперегорнута груба поверхня лопатків спричиняє ерозію та руйнування сусіднього.

До відома. Якщо нагрівач став ледь теплим після заміни насоса, то не встановлена ​​фабрична структура. Він не забезпечує передбачуваної сили обігу. Продуктивність насоса визначає геометрію крильчатки, і вона відрізняється від продуктів сусідніх компаній.

Прокладка HBC зламана

З пошкодженим ущільнювальним елементом головки циліндра автомобіля дме холодне повітря лише з невеликими швидкостями. Дайте двигун понад 4000 об / хв і оцініть роботу нагрівача. Якщо це було досить тепло, то прокладку, ймовірно, доведеться змінити. Додайте впевненість у діагностиці інших симптомів:

 • Товстий білий дим виходить з вихлопної труби.
 • На холоді в циркуляційному розширенні резервуар Burnit.
 • Ож пахне вихлопами.
 • На електродах свічок, білувато.таблетку.

Прокладка HBC може бути пошкоджена, щоб вихлопні гази перейшли до системи охолодження та утворюються пробні пробки. Марно, щоб їх вигнати, необхідно змінити герметичний елемент.

Туарег не зігріває плиту з одного боку

Олександр Іванов відповів на Дану

Ден, ну, ось явно справа. Чомусь він її не бачить і в діагностиці. Якщо поточний як можливість зробити тест на приводи та слухати чи ні.

Олександр, кнопка відпочинку може перевірити насосний будинок на відключеному запаці, ця функція переходить як залишкове оновлення, натисніть кнопку допки решти, поки двигун гарячий, він циркулює тепло через клімат через клімат

Олександр, увімкніть його, коли запалювання вимкнено, якщо воно працює, ви чуєте, що клімат повинен увімкнутись, тож ви дізнаєтесь, чи працює це чи ні?

Олександр Іванов

Денніс Роман відповів Олександром

Того року у мене була така тема, лише у мене було повітря, температура 90 холодна, вас манжети, клапан забита, та, яка знаходиться в невеликій трубці, що йде від блоку до розгиначої бочки спереду, У цій трубці в цій трубці в цій трубці в цій трубці гумовий шланг має пластиковий клапан з кулькою, ви відчуєте, що він їсть в ньому опуклість, він був щільно забитий, а система була повітряна, він взяв трубу до Не вибухнув, витягнувши його звідти, після цього навіть у сильному морозі я був цим, я не спостерігав проблему, Ташкент, їх два клапани, один у цій трубці, другий, що йде від верхньої труби радіатора Також до бочки для розширення, цей клапан був працівником, я не викинув його. Подивіться на робочі двигуни, повинен бути циркуляція розряду антифризу в барель для розгину бочка