Чому седан Volkswagen Polo Not Volkswagen. Спадкоємець на шляху

Це вже не Volkswagen: “Російське” поло виявило багато недоліків. Чи варто купувати?

Популярний за тиждень

Седан від відомого німецького виробника Volkswagen під назвою Polo протягом багатьох років був серед лідерів продажів російського ринку автомобілів. Секрет успіху слід шукати ще в 2010 році, хоча сама модель з’явилася в Росії набагато раніше і була доступна для вітчизняного водія, головним чином у формі хетчбека.

Все змінилося, коли в 2010 році вони представили оновлений седан, розроблений спеціально для Росії та країн третього світу. Модель миттєво стала популярною, вибухнула в кількість лідерів продажів і була там протягом гарного десятиліття. Мало змінився навіть рік тому, коли виробник перетворив седан у підйомник Volkswagen Polo-автомобіль все ще взято.

Ми пропонуємо розібратися, яка природа справжньої любові росіян для цієї машини, і чи є в поло в поло, здатний відштовхуватися від придбання популярного підйому.

Розумного достатньо?

Основна перевага Folkswagen Polo. Якість покладається на нього на генетичному рівні німецьким виробником, але ціна вже є російським фактором, оскільки відносно низька вартість поло пояснюється тим, що вони збирають його в нашій країні, що значно знижує витрати.

Хоча зараз автомобіль продовжує виглядати як седан, насправді його п’ята двері збільшили внутрішній обсяг кабіни. І ця перевага поло буквально відзначається всіма власниками автомобілів. У салоні є більше місця для пасажирів. колісна база. 2591 мм. Дизайнери подбали про тих, хто, змінюючи форму спини передніх сидінь. людські коліна сказали б “дякую”, якби вони могли. Стовбур додав близько 15% обсягу, а доступ до простору стало набагато зручнішим з новим тілом.

Крім того, автомобіль любить своїх власників для хороших динамічних властивостей двигунів. Найбільше цього відзначають власники Volkswagen у версіях 125.літрового турбо.інженера.З. У поєднанні з фірмовою передачею DSG-Robotic. Максимальна швидкість такого ліфта становить 204 км/год, а поло отримує сотні за 9,3 секунди. Така ж вузлова зв’язка називається виробником і найбільш економічним. змішаний цикл нібито вимагає лише 6 літрів на 100 кілометрів від машини.

Важливою властивістю було відмінне поводження для машини цього класу. Також перевага залишається збільшенням кліренсу в минулих моделях, індикатор яких становить 17 см.

Додайте до цього зсуву появи вже підходящої старої версії поло, а також модернізації салону.

Керованість та комфорт

Переважна більшість водіїв з полом миттєво розвиває повне розуміння. дуже зрозумілий, гнучкий характер автомобіля. Перевірена сила на кермі та точні відповіді додають впевненості у виконанні повороту, а успішні налаштування підвіски надають машину стабільністю, стабільністю та комфортом. більшість нерівностей доріг для екіпажу залишаються непоміченими. Під час останнього рестайлінгу німці покращили звукоізоляцію. Тепер гуркіт від дороги та піскоструминного бліду оголошується набагато менше, ніж попереднє. На загальному сприятливому тлі двигун, мабуть, відрізняється, але він не досягає дискомфорту.

Нове кермо та мультимедійна система дали салону частину свіжості, але вони не змогли повністю врятувати салон від старої модності.

Нове кермо та мультимедійна система дали салону частину свіжості, але вони не змогли повністю врятувати салон від старої модності.

Ергономіка та обладнання

Водіння. типовий для Volkswagen. Прості та стислі форми, які залишатимуться актуальними протягом багатьох років. Якість складання пристойна. Ніде не є нічим відставанням і не тусується. Ергономіка повністю посилається. така зручність посадки та перевіреного розташування керівних органів у цьому сегменті для пошуку. Рівень обладнання приємно дивно. І якщо клімат.контроль, радіо, камера заднього огляду, електричне нагрівання з лобовим склом та насадки скляної насадки, схоже, не виходять з рядка, то присутність підтримки APP Connec. виглядати як справжній шик.

З точки зору резерву простору на другому ряду, поло на одному рівні з Вестою і повторює Ріо з Solaris.

З точки зору резерву простору на другому ряду, поло на одному рівні з Вестою і повторює Ріо з Solaris.

Любов від першого звуку

Я проклав своє Volkswagen Pol. Я це розумію. подарунок коханому з нагоди нового року! Важко було вирішити вибір. Я розглядав різні варіанти: такі машини, як Hyundai Solaris, та позашляховики, такі як Kia Sportage та Volkswagen Tiguan. Завдання полягало в тому, щоб задовольнити 1200 000 тисяч, тому я звернувся до вторинного дилера.

У кабіні мені вперше запропонували подумати про Кіа Ріо синім. Зовнішній вигляд гідний, а салон буквально зачаровує: є багато кнопок, світлодіодні пристрої. свого роду барвистий павич. Раптом я подумав про те, чи буде мені зручно їздити на такій машині по неслаштуваній дорозі вночі? Він відповів сам: ні, все це синьо-червоне освітлення сліпо і відволіться від водіння. Тоді менеджер запропонував уважніше ознайомитись із золотистим кольором Volkswagen Polo у домоаксимальній конфігурації з двигуном 1.6.літер. Для “максимальної швидкості” не вистачає шкіряного салону, нагрівання керма та робототехнічної коробки DSG. Мені здалося, без цих трьох речей ви можете спокійно жити.

Я сидів у поло, почав його, підняв келих і увімкнув музику. І тут я зрозумів, що знайшов машину щонайменше наступного року. По.перше, мені дуже сподобалася акустична система, яка в Ріо залишає бажати кращого. По-друге, у Polo є дивовижна GT-сорочка. І як приємний бонус на приладовій панелі, класичні швейцарські годинники встановлені в Mercedes S-класу. Одним словом, не машиною, а просто пістолетом! Це було вирішено. я беру.

Практичний підхід

Я підійшов до придбання автомобіля не лише з великим ентузіазмом, але і з тонким розрахунком. Я починав з того, що в 2019 році автомобілі зростають, і я можу продати поло в цьому випадку, не втрачаючи грошей. Я впевнений, що зможу це зробити, тому що я можу добре піклуватися про машини.

Знаєте, є думка, що чоловіки ставляться до своїх автомобілів як до жінок. Отже, це не мій випадок. Для мене машина приблизно схожа на дракона з фільму “Аватар”: це друг і колега. З належною увагою вона буде служити вам вірі та правді більше одного року. Загалом, вам потрібно пройти час, а влітку правильні пластівці на тілі (якщо такі є). Я не вірю в таку річ, як болячки автомобілів: машини не мають нічого спільного з цим. це все про недобросовісних власників.

Новий Volkswagen Polo для Росії: він не седан

Поло-седан? Забудь:. Чому німці це потребували і чого очікувати від нового автомобіля?

Седан Volkswagen Polo не є бестселером у Росії, а популярний: п’яте місце у класі B. лише Гранта, Веста, Ріо та Соларіс попереду. Здавалося б, він все ще живе і живе, тим більше, що сьогодні, через десять років після дебюту, він не виглядає застарілим. Однак у решті світу Volkswagen провів хвилю оновлень три роки тому, а не лише європейський хетчбек Поло, але й бразильський чотиридверний автомобіль під новим іменем Virtus перейшов на нову модульну платформу-це більший, більш твердий і просторий, ніж поло.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Це бразильський седан Volkswagen Virtus на модульній платформі MQB-A0. З довжиною це майже збігається з новим російським підйомним полотеном (4480 мм), але виграє по ширині: 1751 проти 1706 мм

У Росії є дуже суворі вимоги до ступеня локалізації виробництва. і для того, щоб продати недорогий клас у класі з невеликою маржею з вигодою, потрібні суцільні обсяги. Ви можете досягти їх лише в тому випадку, якщо збираєте щонайменше кілька різних моделей на одній платформі з однаковими компонентами з однаковими компонентами. Але в Росії архітектура MQB використовується лише Тігуань, Октавія, Кодіак та Карок. Якби новий швидкий переведений на молодшу версію MQB-A0, Virtus мав би реальний шанс. Однак для стратегії всієї стурбованості Volkswagen в Росії Skoda нещодавно несе відповідальність. і чехи вирішили лише оновити свою п’ять.

Оновлений Skoda Rapid. це модифікований дизайн та салон у стилі європейської хетчбек.скалі

Тому поло було розроблено паралельно з рестайліном швидким та з максимально можливим об’єднанням: воно також з типом підйому тіла. Між осей. 2602 мм проти 2553 мм у попередньому седані, що обіцяє додатковий простір у другому ряду. Автомобіль на 93 мм довше, на 7 мм ширше і на 17 мм над своїм попередником-седаном, обсяг багажу збільшився на 90 літрів від попередніх 460 до 550, що на 20 літрів більше, ніж у передпобілнського репера. І дозвіл на дорогу досяг 170 мм. нове поло, здавалося, стоїть на носках. І кричав “хром” спереду. Виглядати старше?

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Технологія переднього освітлення, розтягнута на обшивці радіатора та перемикається на світлодіодні технології: залежно від конфігурації у фарах нового поло, світлодіоди з відбивачами або модульними лінзами зараз використовуються. Туман колготок перемістився до фактів блоку, і в порожніх бічних ніздрях бампера щось негайно не вистачало датчиків паркування тут встановлено тут. Тіло тіла було зазначено вісім (з яких новий синій та червоний), а чотири. це набори: походження, повага, статус та ексклюзивний.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Інтер’єр архітектурно такий самий, як і у рестайлі швидкого: компонування передньої панелі та центральної консолі однакові, хоча конструкція. це інша. Кнопка запуску двигуна та система доступу до нераціонального доступу додаються до списку параметрів, камера заднього перегляду прихована під емблемою. А “Зимовий пакет” тепер включає нагрівання не тільки передніх сидінь, бічні дзеркала, насадки з лобового скла та скляного навідника, але й колесо з заднім диваном.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Зони управління мультимедійним обладнанням та мікроклімат є ергономічно відокремленими, на трьох спіковному кермі Кнопки Дистанційні керування круїз-контролем та зв’язку

Під капотом все все ще буде, і це скоріше плюс. Локалізована атмосферна 1600 куб. См у своїй версії на 90 кінських сил доступна лише в поєднанні з п’ятиступінчастою “механікою”, і примушується до 110 літрів.З. Опція також агрегована за допомогою класичної шести.швидкості “автоматичної”. Ну, турбо двигун 1 125 кінських сил 1.4 TSI, як і раніше, працює в парах із семи.швидкості “робота” DSG.

Новинка з мультимедійної системи Front-A із затвердженим підключенням до додатків (звичайний реєстратор радіо-стрічки з кнопками не надається). На поло, починаючи з поважання та рівнів обробки стану, буде 6,5-дюймовий екран у вигляді окремих динаміків планшетного Плюса, адаптера Bluetooth, роз’єму USB-C та інтеграції смартфона за допомогою смартфона за допомогою смартфона за допомогою Apple Carplay та Android Auto Protocols. Для верхньої конфігурації ексклюзивний забезпечує планшет із екраном 8,25 дюймів та шість динаміків. “Музика”, Телефонія та мультимедійна система контролюються або з пульта дистанційного керування кнопок на багатофункціональному трьох.рульових колесах, що коситься в нижньому секторі (стандартне обладнання для всього поло) або з планшета. Але елементи керування гучністю звуку та кнопка пошуку для радіостанцій будуть “аналоговими”. Що стосується налаштувань мікроклімату на новому поло, апаратні контролери та кнопки також несуть відповідальність.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Пристрої на наявних версіях є звичайною, явкою, а для Polo Exclusive він пропонує віртуальну комбінацію активного дисплея інформації, яка може бути налаштована на розсуд драйвера. На жаль, сучасні фактичні системи безпеки не пропонуються. буде лише система стабілізації, фронтальні подушки, необов’язкові штори з бічною безпекою, кріплення Isofix та система моніторингу тиску повітря в шинах.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Віртуальна комбінація пристроїв. лише у версії ексклюзивних, решта машин мають стрілки

Нове поло навесні стоїть на конвеєрі, а початок продажів очікується до кінця літа. Ціни з’являться лише після початку виробництва, але ви можете це зрозуміти зараз. Вихідний поло-седан коштує з 782 тис., А швидка-принаймні 829 тисяч. Чи буде новий Volkswagen дешевшим, ніж швидким? Навряд чи. швидше навпаки.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Скільки коштує Volkswagen Polo

В середньому для 375 тисяч. Ми знайшли рубрики Polo 2011 року з ручною коробкою передач та пробігом 150 тисяч. км:

Перевірка AVTOCOD.RU показав, що за нинішнім власником є ​​1 неоплачений штраф за швидкість. Неможливо влаштувати автомобіль для нового власника: на нього накладені обмеження щодо реєстрації.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Чи купувати Volkswagen Polo

Ринок. це не такий великий вибір бюджетних автомобілів. “Поло”. це не ідеальний автомобіль, але здатний не розпадатися через три роки. Задачі та проблеми Volkswagen Polo.

Тіло надійне, основними вузлами є працівники. Основний улов, як у випадку швидкого, полягає в тому, що це таксі машини. І пошук копії не є з флоту таксі, без історії нещасних випадків та юридичних проблем. справжнього пошуку!

Що ви думаєте про “Volkswagen Polo”? Залиште свій коментар під статтею.

Він вже не седан: тест.драйв нового VW Polo

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Вхід на ринок нового автомобіля, що належить до масового сегмента. це завжди подія. І якщо це також зміна покоління через 10 років на конвеєрі Є багато уважних поглядів, які буквально залучили нове Volkswagen Polo під час тестового проїзду по дорогах регіону Ленінград та Карелії, немає несподіванки. Що змінилося?

Перш за все, слід зазначити, що розмова про радикальну зміну поколінь все ще не варта. Нове поло побудовано на тій же платформі A05, він також є PQ25, як і всі попередні версії, видані з 2009 року. Швидше за все, варто поговорити про рестайлінг, але про рестайлінг дуже глибоко, що вплинуло на не лише освітлювальне обладнання, пластиковий комплект для кузова та деякі елементи інтер’єру, але й на структуру тіла. До недавнього часу ми чітко знали, що в нашій країні, на фабриці групи Volkswagen у The Grabetsevo Technopark поблизу Калуги, вони роблять поло, седан. А також є європейське поло, з тілом хетчбека, яке до 2014 року можна було офіційно придбати в дилерських кораблях, але тепер ви можете замовити у Grey Delers.

Для тих, хто хоче чогось більш практичного, але виглядає не менш солідним і не іншим за технічними параметрами, є Skoda Rapid, яка збирається в одному і тому ж Grabtsevo, і на тому ж конвеєрі. Тепер потенційному покупцеві доведеться вибирати між підйомником і підйомником, адже типи тіла та швидких однакових.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

З переходом на кожен наступний етап розвитку Поло дещо додав розміром. Нове поло на 79 мм довше 7 мм і вище на 4 мм. Згідно з цими параметрами, він наздогнав нового швидкого (хоча чеський брат все ще випереджає німецьку довжину тіла на 16 мм). Але решта розміру повністю збігається. інженери групи Volkswagen уніфікували основні моделі «формування доходів» російського ринку з точки зору структури потужності тіл і тим більше об’єднання, тим менше виробничих витрат.

З точки зору споживача, набагато важливіше, щоб поло було рівним швидким з точки зору тулуба (в обох моделях це вражає 530 літрів і ще більш вражаючі 1460 літрів зі складеними задніми сидіннями). Не менш важливо, щоб закласти валізи, мішки та коробки в підйомному багажнику підйомника не було зручніше, ніж орати той самий багаж у глотки вантажного департаменту седана. Знову ж таки, масивні дуги підйому кришки не крадуть об’єм.

Ще одним дуже важливим моментом для Росії є нове поло і був витягнутий за розмір дорожнього дозволу. Здавалося б, в чому різниця: 163 мм або 170? Лише 7 мм але в маси ситуацій це 7 мм і визначатиме, чи може автомобіль загнати ґрунтовку до котеджу чи залишити сніжну парковку.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Що змінилося з точки зору зовнішніх деталей? Форма як переднього, так і заднього бампера змінилася, на капоті з’явилися два додаткові ребра, підроблений радіатором тепер виглядає у стилі «європейського» та «бразильського» покоління поло VI (що вже побудовано на модульному MQB модуль MQB Платформа). У місцях, де ми звикли бачити туманні вогні, зараз є смуги субсидій: нові світлодіодні фари поєднували функції освітлення голови з “всю погодою” і тепер мають функціональність. Техніка заднього освітлення також зовсім інша: ліхтарі змінили форму та візерунок сяйва, а частина ліхтарів розміщується на кришці багажника. На задньому бампері з’явилися дві хромовані вихлопні труби, але це чиста вода, деталі дизайну. Залиште машину з увімкненим двигуном, уважніше погляньте. і немає пари цих хромованих труб, під бампер підводиться справжній вихлоп.

Ще одна відмінність очей не вражає, але кожен власник нового поло зіткнеться з ним. Седан має клавіатуру, яка відкриває замок багажника, традиційно розташована в ніші над знаком числа. Новий у цьому місці. це просто гладкий метал. Щоб відкрити багажник, вам потрібно натиснути верхній край круглої емблеми з логотипом, і він, відхиляючись, перетвориться на своєрідну ручку, яку потрібно підтягнути вгору. Але функції цього кола на цьому не закінчуються: за ним ховається камера заднього виду. Відповідно, навіть з маневрами в галявині після поїздки на мокрому та брудному дорозі ви бачите не розпливчасті розмиті плями на екрані заднього виду, але чітка картина, оскільки об’єктив камери залишалася чистою!

Достатньо інновацій та в салоні. Рульове колесо залишалося однаковим. відносно невеликим у діаметрі, із зручним перехресним розрізом, який не викликає роздратування притоку протягом 2 та 10 годин і усічене нижчим сегментом. На відміну від «керма» у Skoda Rapid, кермо залишається трьома.шпимом, але це нічого не заважає. Деякі проблеми можуть спричинити перевантаження спиць кнопками та клавішами. Я скажу вам безпосередньо: мати справу зі своїми функціями на ходу не надто зручно. До логіки їх розміщення є питання: наприклад, чому перемикання доріжок кнопок на правій в’язаній голці та гучність зліва? Це було більш логічним для всіх функцій, пов’язаних з аудіосистемою, для збору в одному місці? Ключ, який включає нагрівання керма (так, поло, нарешті, набуло цю функцію надзвичайно корисну та приємну в наших умовах), розташований на правій в’язаній голці, у купі клавіш, що відповідає за медіа.систему та віртуальну панель приладів та Натисніть його випадково. простіше.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

У мене немає питань у взаємному розташуванні керівних органів. Німці традиційно ставляться до цього питання дуже серйозно. Єдине зауваження: я з моїм не є найбільшим у наші часи у висоту 182 см, мені довелося підштовхнути стілець водія до зупинки. У поєднанні з кермом, регульованим у кутку та від’їздом, цього було досить достатньо, щоб зайняти зручне положення, але що робити людям, як “дядько, отримати горобця”?

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Новий седан Volkswagen Polo представлений, і ми його вже бачили

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Недорога “чотири.двері”.це глобальна модель, однак, назва росіян не використовується скрізь для росіян.

Російська Volkswagen Polo перестала бути седаном два роки тому: зі зміною поколінь наша модель перетворилася на підйомник на основі свіжої Skoda Rapid, в той час як обидва автомобілі зберегли старий візок PQ25 “. І сьогодні виявилося, що Поло Седан повернувся, але зараз це зовсім інший автомобіль, і він поки що лише в Південній Африці: рестайлінг VW Virtus індійської асамблеї позиціонує наступне покоління там як “чотири.дорожня ”Наступного покоління. Останнє, згадуємо, дебютував в Індії минулої весни, а дореформований седан там не був представлений. Ну, найперший віртус у гамі бренду з’явився в 2017 році, спочатку “чотиридверний” був оголошений ексклюзивним для Латинської Америки, для цього регіону модель виробляється в Бразилії (Бразильський седан буде оновлений пізніше). До речі, колись вважалося, що Virtus. це прототип нашого нового поло. Але повернутися до героя новин.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Якщо бразильський віртус побудований на платформі MQB-A0, то індійський і, відповідно, африканський седан-це спрощена версія MQB-A0, на якій також ґрунтуються Skoda Slavia, Skoda Kushaq та VW Taigun, не забезпечують Наприклад, наявність “складної” електроніки. Цікаво, що в Південній Африці вони все ще продають поло нинішнього покоління, “п’ятидверний” виготовляється локально, він виготовляється на джерелі MQB-A0 (там вони також збирають попередній хетчбек на платформі PQ25, це носить префікс vivo).

Відповідно до розмірів, африканський седан поло збігається з індійським віртусом: довжина становить 4561 мм, ширина. 1752 мм, висота. 1507 мм, колісна база. 2651 мм. Об’єм багажника. 521 літр. Для порівняння, розміри адресованої Південної Африки Поло поточного покоління: 4074/1751/1451 мм відстань між осейами становить 2552 мм.

Зовні та всередині нового седана VW Polo повторив “індіанця”, за винятком того, що на кришці багажника є інша табличка. Але список версій та обладнання вирізано. в Південній Африці модель, як правило, лише дві конфігурації. У арсеналі базового седана є світлодіодні оптики, шість подушок безпеки, звичайний кондиціонер, круїз-контроль та мультимедійна система з 7-дюймовим екраном. Друга продуктивність має клімат-контроль з блоком дотику, мультимедіа з 10-дюймовим дисплеєм, бездротова зарядка для смартфона та камера заднього перегляду. В Індії VW Virtus також забезпечує віртуальну “охайність”, а також моделі “передбачувана” версія GT закладена там.

У Південній Африці седан Volkswagen Polo доступний з єдиним бензиновим чотирьох.циліндром атмосферним 1.6 з потужністю 110 л.З. (152 нм), що поєднується з п’яти.швидкістю “механіки” або класичною шість.швидкістю “автоматичною”. В Індії Virtus має іншу техніку: бензин “турбіна” 1.0 TSI (115 л.З.) і “Turbo.fame” 1.5 TSI (150 л.З.), Коробки. 6 МкП, 6AKP або DSG7 (залежно від версії).

Близько 18 300. 21 000 доларів запитують новий седан поло. Основний хетчбек фактичного покоління коштує близько 19 000 доларів (п’ять.дорожня доступна з “Turbotrike” 1.0 95 або 116 літрів.З.).

Тим часом, седан індійського виробництва Volkswagen нещодавно почав постачатися в Мексику, але під рідним іменем Virtus.

П’ять речей, які Volkswagen Polo Love and Nate and Hate

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Колись здавалося, що він збирається змітати конкурентів з обличчя землі. Минув час, конкуренти зміцнювались і влаштували бій. Але поло все.таки може. Він все ще тримається у вершинах продажів, і, схоже, не збирається орендувати посади. Чому його так люблять?

Завдяки об’єднаній федеральній антимонопольній службі компакт.дисків, CDS продовжує набирати популярність, і розділ “П’ять речей, для яких” не змогли обійти цей момент: ми оглянули Hyundai Creta, тоді Renault Kaptur, а потім навіть порівнювали їх між собою себе за критерієм рентабельності покупки.

Однак топ-5 російських продажів поки що часто отримують інші автомобілі-кіа-Ріо, Hyundai Solaris, Lada Granta, Lada Vesta та наш сьогоднішній підсудний, Volkswagen Polo. Так, це поступається “корейцям” та “росіянам” популярністю, але він разом з Грантою не змінив ні покоління, ні навіть на серйозний підтяжку з моменту його появи. Це справді так добре?

Насправді, Volkswagen Polo. це нечастий випадок. Він дуже врівноважений і навіть є представником бюджетного сегменту, залишається одним з найкращих його представників. і залишається “німецькою”. Однак щось все ще здатне змусити власника викликати. Наприклад, крик прокладки задніх барабанних гальм. Дефект виявляється нечасто і, як правило, вранці, на момент першого дотику з місця. після декількох гальмування неприємний звук зникає.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

У діапазоні двигунів Polo має пару 1,6-літрових двигунів MPI, що розвивають 90 та 110 літрів.З., і 1,4-літровий TSI потужністю 125 літрів.З. Цей двигун стоїть окремо агреговано з 7-ступінчастою DSG, про яку ми поговоримо трохи пізніше, і пропонується лише для “складних” версій Highline та GT. А найпопулярніший двигун моторної гами-110 сильний, який можна замовити за допомогою 5-ступінчастої механічної коробки передач і з 6-ступінчастою “автоматичною”.

Так, обидва варіанти помітно втрачають у динаміці TSI та DSG Union (разом з ним поло прискорюється до сотні рівно 9 секунд), але величезна кількість власників також називає звичайний седан 110 кінських сил “тонкий”, “чуйне” і “швидкий”, і хваліть їх як “механіка” з чітким зручним комутацією, тому швидше швидка та 6-ступінчаста автоматична коробка передач. І не має значення, що показники прискорення в обох випадках перевищують 11 секунд.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Одне з небагатьох слабких місць поло. це те, де, незважаючи на весь німецький «орднунг», бюджет автомобіля все ще виявляється. Найпопулярнішим було Поло Поло дрестаїну, був мотор MPI на 105 кінських сил з обсягом 1,6 літра, і він мав ланцюговий привід, який був чудовим з точки зору надійності, але вплинув на рівень шуму. Поточний 1,6-літровий MPI на 110 кінських сил має ремесло часу, але звукова ізоляція моторного відділення, згідно з справедливою частиною власників, все ще “низька”, “слабка” і навіть “ні”, а отже Часто доводиться читати про підсумок вдосконалення “shumka” за власним рахунком. І якщо моторний відсік видає шум, то пил і бруд поглинають. і тут поло не виходило з недуги, типової для “державних службовців”: стик між краю капота та решіткою радіатора недостатньо, як результат з яких бруд летить на акцент і важіль відкриття капюшони. І загалом, втікаючий простір досить швидко забруднюється.

Призупинення було одним із пунктів, який Поло колись завоював російського покупця, тому він просто створив відчуття автомобіля з класом вище. І жодних одкровень. Макферсон попереду, ззалежна промінь ззаду, просто правильно обчислений та виготовлений з хороших компонентів. Багато хто порівнював цю підвіску з Renault Logan, але Volkswagen менш трахкав і дозволяє відчувати себе трохи впевненіше в куті. Підвіска близька до Золотої середини. обидва керованість на висоті, і на смузі можна схопити без страху за хребет. Але все ж Поло, навіть в адаптації до Росії, принаймні для деяких автомобіля, але дороги. І чим плавніші вони, тим краще він відчуває.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Volkswagen Polo має лише 163 мм дозвіл на дорогу, і це у версії, європейські хетчбеки значно нижчі, ніж. Додайте тут вражаючі навички, і ви зрозумієте страхи власників. не кожен кордон поло готовий пропустити під стоянкою. В епоху піднятого «позашляховиків», седан із заслуженим седаном падає в цьому полі важко. Ми чекаємо перехресної версії?

Ця причина любові продовжує розмову про мотор 110 кінських сил. Обидві його комбінації, і з 5-ступінчастою ручною коробкою передач, і з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач виявилися дуже успішними-з точки зору хорошої тяги знизу та з точки зору економіки. І не “на паспорті”, а на реальних спостереженнях власників. Отже, на автомобілях з автоматикою цілком можливо отримати міське споживання на рівні 8-9 літрів на сто кілометрів, а на автомобілях з механікою-6-7 літрів. І немає “Дізельгатів”!

Майже кожен третій власник скаржиться на якість своєї фарби його Volkswagen Polo. Через півроку або рік володіння у багатьох є велика кількість мікросхем. І навряд чи все тут можна віднести до недбалості автомобілістів. більшість з них змінилися більше ніж на одному автомобілі, і їм є щось порівняти. Ви візьмете поло. майте на увазі: його LKP вимагає ретельного поводження та турботи, найбільш турботливі власники полірують раз на рік. Плюс до цієї чіпси часто з’являються на лобовому склі седана. Не люблять Поло погані дороги, що б ви не говорили.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Ми вже торкнулися керованості поло, коли говорили про припинення, але й про це було не лише. Рульове управління самого седана добре налаштована, і зокрема, електрична потужність хороша. Його тонке налаштування є додатковим, і досить високі витрати під час прототипів перевіряються, а у Volkswagen при закінченні поло пішло до них. І в результаті вони отримали позитивні відгуки власників: Поло зберігає прогнозовану поведінку навіть на високих швидкостях і навіть за стандартом, не надто дорогою гумою бренду Kama.

З якими болячки можна зустріти під час роботи Volkswagen Polo

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Більшість болячок поло успадкувались від предків. зокрема “фабії” другого покоління. Хоча також є поліпшення на його тлі. Наприклад, на тіла Пололь.Поло менше впливає агресивне зовнішнє середовище, оскільки машина локальна, зібрана та пофарбована в Калугу. І російський підхід до забарвлення більш жорсткий: вони не шкодують про грунт, і вони ретельно ставлять кольори.

Тому, якщо ви поставите гольф з Вольфсбурга та поло з Калуги поблизу, у Поло буде менше дрімоти та бали, які неминуче з’являються на тілі делікатних німців.

Навіть на Поло 5 ранніх років виходу рульова стійка вражала так само і вибилася. проблема, яка знайома власникам Фабі на два покоління. Чиновники не були взяті на ремонт. лише заміну Асамблеї (30 тис. рублі), хоча гаражні майстри вистрілюють пилок лише так (з 12 тисяч. рублі).

Після 2011 року ця проблема була остаточно вирішена. І в будь.якому випадку, з тих пір минуло дев’ять років. Але шукати машину після 2011 року все ще розумніший.

Але вони не повністю подолали проблеми в електриці: що в Фабії в 2008 році, що в пізніших дротах поло.блок комфорту у дверях водія були нецензурними швидко швидко. Як результат, контроль над скляним вікном падає, і навіть центральний замок починає жити своїм життям. для нового або 4-5 тисяч для вживаної, з якою немає гарантії відсутності рецидиву.

Це може виити піч-змилою мотор. рублі для нового, 1,5-3 тисяч для зношених).

Ще один «сюрприз» також може чекати плитою з печі. Запозиції поло Volkswagen не дуже наполегливі, тому якщо вентилятор перестав працювати або працює лише з однаковою швидкістю (найчастіше на четвертому), то справа може бути в запобіжник. Частина Coopeal (30-50), але зіпсувати нерви, звичайно, може бути не копійкою.

Відповідно до підвіски, ви повинні бути готові до частих замін:

Ви, звичайно, можете шукати оригінал, але в значному сенсі немає сенсу: вони йдуть однаково (не довго), але вони коштують вдвічі дорого.

Немає нічого особливого говорити моторами. Існують випадки “секреції” олії через шум групи поршня, але це навряд чи дизайнерська особливість: вам потрібно поглянути на те, яку нафту та інші види палива та мастила виливають.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Кулемети Aisin 09-G славиться високими температурами. І робота в них неминуча, оскільки коробка не має крутіше. Отже, щоб зігріти автоматичну коробку передач небажано, інакше зчеплення гідроблок/тертя вийде з ладу. Дошка вузла на станції профілю. від 20 тис. , глибший капітальний ремонт. 40 тисяч і вище. Для профілактики це набагато дешевше і правильніше регулярно змінювати нафту (~ 6 тисяч. рублі). принаймні кожні 40 тис. км бігу.

В іншому випадку, для незвичайного змісту “Volkswagen Polo“. зразковий: Пенні фільтри, і є в кожному стійлі. Бензин підходить як для 92-го, так і для навіть лобового скла китайської промисловості 2000-3000 за штуку-це не так страшно іноді, щоб зловити камінь на шосе. Тобто це, звичайно, небажано, але навіть якщо ви зламаєтесь, це буде не так боляче, як на інших “Volkswagen“, зробленому не в Калузі.

Що боятися, купуючи седан Volkswagen Polo з пробігом

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Головне, чого варто боятися, коли купувати поло, використовується юридичними організаціями. Вам точно не потрібен автомобіль таксі, як після обміну автомобілями. З таким зверненням вони вже на 50 тисяч. км коробка жорстоко б’є, коли перший до другого та назад.

Тому ви повинні негайно шукати варіант лише від власника. Хоча є нюанси. над краєм. Ось приклад. Автомобіль, як пише власник у оголошенні, знаходиться у відмінному стані, з оригінальним TCP.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Ми пробиваємо через машину через avtocod.ru і ми бачимо, що TCP справді оригінальний.

чому, седан, volkswagen, polo, шлях

Автомобіль працював на таксі. Пробіг. це пухлина. Останній, записаний на станцію обслуговування, становив 136 273 км, як зазначено в оголошенні. Одометр був скручений роком раніше. від 230 до 93,5 тисяч. км.

Але це не найгірше. Починаючи з 2020 року, поло в списку перелічено поло.

Після придбання автомобіля ви можете стати учасником кримінальної справи.

Окрім перевірки історії, досвідчений «поло» повинен дивитися на підйомник для жвавості рейок, сканувати машину та виміряти стиснення двигуна. Якщо залізниця не працює, машина не виходить, а двигун не спалює масло, ви можете безпечно взяти її. хороша покупка, це буде актуально для багатьох років більше.

С какими недостатками автомобиля вы сталкивались уже после покупки? Поделитесь своей историей в комментариях.