Volkswagen Sharan не запускає іскрову їжу. Що таке нормальне стиснення?

Тема: двигун 1.9 TDI не запущений

Я прошу допомоги у користувачів форуму. V5 варіант 1,9 автомобіль TDI (130 літрів.З.) 2004.у. Я не можу знайти причини, чому двигун не запущений. Автомобіль стояв у гаражі на день. Гараж не нагрівається. Вранці я прийшов до гаража. Я повертаю ключ запалювання. Початковий двигун обертається, і двигун не запускається. Все було б нічого, так, це 8 березня. Я буду керувати автомобілем трохи більше 2 місяців. Взимку воно почалося.20 з половиною обороту. І тут, у гаражі 2 та моїй “ковтарі”, ні, ні. Я в шоці. Мені довелося відкласти поїздку. Перш за все, я вирішив перевірити постачання палива. Подача палива до паливного фільтра. Подача палива після паливного фільтра. Паливний фільтр, на всякий випадок. Розігріта і дме повітрям. Постав на місце. Знову стартер перетворює двигун, і двигун не запускається. Як я це розумію, якщо паливо приходить, двигун повинен запустити. Скажи мені, де копати, що може бути причиною.

1) Перш за все, дивіться, чи горить машина ключем! Можливо, ІММО крутився і заблокований ECU. 2) Ми повинні спробувати почати з іншого ключа. 3) Можливо, пояс їхав одним зубом. Раніше у мене були проблеми раніше, з.5 Я не міг запустити його о 16. Причина була Бональ. Кут зміщення становив 5,6 і. З нормою.3.

(Група 001, 4.й параметр. Згідно з Moym 4.го, буде підпек.3 cf): у мене є Catspec. Потерти. Тривалість:.5.6 cf (або тривалість ін’єкції (вказано))

І підключіть кабель і прочитайте помилки.

Двигуни

Один з найцікавіших варіантів електростанції, яку можна знайти під капотом. один.9 TDI. Версія цього двигуна на 130 кінських сил має насосну ланку, двомасовий маховик та турбіну зі змінною геометрією. Але побоювання щодо можливих несправностей та подальшого ремонту перекриваються пристойною динамікою. “Гідний”. Це найбільш точне слово для опису можливостей 1.9 TDI. 1,8-тонна мініван прискорюється до 100 км/год майже за 13 секунд. Через велику лобову зону і, відповідно, гідний лобовий опір, не слід мріяти про типовий рятувальний дизельний двигун. Середній результат становить приблизно 8 л/100 км.

Турбіна 1.9 TDI подано після 300-350 тисяч. км. Для ремонту вам знадобиться близько 20 000. Насоси-форми досягають 400 000 км але зазвичай це можна відремонтувати. Близько 7000.

2-літровий дизель має одне вразливе місце. Шестикутник приводу масляного насоса. Механіка рекомендує змінювати її профілактично після 100 000 км пробігу.

Вершина в лінії стала 2.8 vr6 віддача 204 л.З. На жаль, двигун схильний до перегріву та пошкодження прокладки під головою. Є проблеми з ланцюговим приводом розподільних валів.

Спосіб передавання

Дизельний двигун повинен працювати з “механікою”, механізмом відбору передач, не вистачає точності. До 2000 року ситуація була ще гіршою, а включення програм часто супроводжувалися.

Клатч ручної коробки передач зазвичай подає понад 200-250 тисяч. км. Для повного набору доведеться надати 30-40 тисяч. рублети.

Окрім ручної коробки передач, мінівен був обладнаний та автоматично. 4-ступінчаста до 2000 року, а після 5-ступінчастої швидкості.

4-ступінчаста автоматична 01p. власний розвиток VW-Audi. Це виявилося дуже надійним і витривалим. Його ремонт може знадобитися після 400 000 км, що займе понад 60 000. Один із оперативних недоліків. Пошкодження дошки (7000).

5-ступінчаста автоматична 09A/09B, створена японським Jatco (JF506E). З точки зору несвідомого бігу, він лише трохи поступається старому 01R. Тіфротрансформер, клатчі, гальмівна стрічка з соленідів та гідроблок зазвичай страждають.

Підв’язані підшипники правого Пеннаїла не вдається після 200 000 км після 2000 року за аналогом). Внутрішній Шреус (від 5000 за аналог) може бути зношений після 250-300 тисяч. км. І після 350-400 тисяч. Власники КМ повинні стикатися з носінням проміжних прорізів приводів (29 000 за оригінал).

Свічки розжарювання

Чому дизельний двигун не починається? Причини можуть бути приховані в свічках розжарювання. Визначити цю поломку дуже просто. автомобіль починається добре лише на нагрітому двигуні. Стартер крутиться на холод, але двигун не починається через неопалювану камеру згоряння. Зазвичай трапляється взимку.

Крім того, якщо двигуна вдалося запустити, він буде працювати з перервами. Якщо дизель погано розпочався “на гарячому”, можливо, кілька світильників відразу вийшли з ладу.

Цей елемент контролюється реле. Іноді поломка цього елемента викликає проблеми із запуском двигуна. Як це перевірити? Починаючи машину, ви повинні почути характерні клацання з естафету увімкнення свічок. Якщо їх немає, елемент вигоріла і його потрібно замінити. Самі свічки в ідеальному робочому стані.

Паливна система

Як ми говорили раніше, його пристрій суттєво відрізняється від аналогів бензину. У 60 відсотках випадків (включаючи “Ford” автомобілів) дизель не починається через проблеми в паливній системі. Перше, що могло б бути, це закупорка форсунок. Це відбувається через низькоякісне паливо. Вони не можуть бути очищені самостійно. лише в спеціалізованій службі.

З яких інших причин дизель не розпочався? Звичайно, це фільтри. Необхідно перевірити їх стан.

У паливній системі дизельного двигуна існує два рівні очищення. шорсткі та тонкі.

Останній повинен звернути особливу увагу. Паперова порожнина фільтра, через який паливо проходить на форсунках, здатна затримати частинки розміром до 10 мкм. Ресурс цього елемента становить 8-10 тисяч кілометрів. Якщо ви не дотримуєтесь цих правил, фільтр просто оцінить. Як результат, паливо не ввійде в камеру згоряння, хоча насос надає правильний тиск. Це можна визначити природою руху автомобіля. Якщо збої спостерігаються в динаміці, це означає, що паливо постачається із затримкою. І фільтр засмічував грязюкою. Варто згадати про повітряні елементи.

Вони зберігаються в пластиковому корпусі, ви можете замінити їх власними руками, зміщуючи кріплення та знявши кришку. На фотографії вище показано, як виглядає брудний повітряний фільтр. Через це дизель не починається. Подача кисню припиняється або зменшується до мінімальної позначки. Двигун не вистачає повітря. він розмивається паливом.

Перевірка паливної системи

Під час запуску льоду Passata стартер перетворює колінчастий вал, але двигун не починається. Причиною може бути несправність у постачанні палива:

 • Гайка живлення не подається до паливного насоса. запобіжник, реле або несправність у електропроводці вигорають. Іноді неконкурентні препарати проти крадіжок можуть заблокувати роботу насоса.
 • У резервуарі немає палива. Датчик на панелі приладів несправний і показує наявність палива, але насправді резервуар порожній.
 • Пошкоджене шосе палива.
 • Паливний фільтр забруднений. У морозі волога потрапляє в елемент фільтра, може замерзнути і запобігти накачуванню палива.
 • Несправні форсунки або блок управління. Під час перевірки слід пам’ятати, що форсунки контролюються мінусом дротом.

Якщо після 2-4 спроб все ще можна запустити двигун, можлива причина в регуляторі тиску палива. Через деякий час в паливній рейці створюється необхідний тиск і двигун запускається. Необробний клапан повинен бути замінений новим.

Взимкуючи машину взимку, багато власників B3 Passat з моноксуванням стикаються з проблемами при запуску льоду “на холоді”. Причина структурних особливостей цього вузла. Гази Картера проходять через нього, і конденсат накопичується з часом, що замерзає і не дозволяє пошкодити повітря.

Автомобілі Volkswagen Passat B7 з двигуном FSI (з прямим впорскуванням палива). це тенденція до виходу з ладу блоку управління паливним насосом. Завдання цього вузла. забезпечити подачу палива та підтримувати тиск на шосе, що стосується паливного насоса. Цей блок знаходиться під заднім сидінням і може вийти з ладу навіть на автомобілях з невеликим пробігом. Візуально блок може мати сліди деформації температури-що є результатом перегріву насоса через низький рівень палива в резервуарі. Необхідно замінити несправний розгойд.

Система запалювання, свічки

Відсутність іскрових іскрів у потрібний час не дозволить двигуна запускати. Вузли, які необхідно перевірити, щоб визначити несправність:

 • Passat B3 і B4. трамвайна, високопоглинаюча проводка, свічки запалювання;
 • Passat B5, B6, B7. котушки запалювання, свічки, ECU;
 • У будь.якому бензиновому льоду. датчику положення колінчастого вала, він відповідає за момент запалювання.

Рекомендується почати перевірку трамбратора з виявленням зовнішніх пошкоджень. тріщин, чіпів. Далі вам потрібно зняти кришку та оглянути контакти та бігун.

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

Якщо тримблер справний, вам потрібно взяти свічку запалювання, прикріпити дріт високої напруги і покласти свічку з ниткою на підрозділ.контакт автомобіля.

На автомобілях Volkswagen з безконтактною системою запалювання потрібно перевірити котушки на кожному циліндрі. Після зовнішнього огляду здуття живота та тріщин потрібно вставити робочу свічку в кінчик котушки і поставити нитку на джерело з хорошою масою.

Виправляючи свічки, вам потрібно повернути ключ до положення запуску і перевірити наявність іскри. Відсутність іскри вказує на можливий провал дроту високої напруги, котушки запалювання або датчик положення колінчастого вала. Несправні деталі повинні бути замінені.

Система запалювання, свічки

Відсутність іскрових іскрів у потрібний час не дозволить двигуна запускати. Вузли, які необхідно перевірити, щоб визначити несправність:

 • Passat B3 і B4. трамвайна, високопоглинаюча проводка, свічки запалювання;
 • Passat B5, B6, B7. котушки запалювання, свічки, ECU;
 • У будь.якому бензиновому льоду. датчику положення колінчастого вала, він відповідає за момент запалювання.

Рекомендується почати перевірку трамбратора з виявленням зовнішніх пошкоджень. тріщин, чіпів. Далі вам потрібно зняти кришку та оглянути контакти та бігун.

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

Якщо тримблер справний, вам потрібно взяти свічку запалювання, прикріпити дріт високої напруги і покласти свічку з ниткою на підрозділ.контакт автомобіля.

На автомобілях Volkswagen з безконтактною системою запалювання потрібно перевірити котушки на кожному циліндрі. Після зовнішнього огляду здуття живота та тріщин потрібно вставити робочу свічку в кінчик котушки і поставити нитку на джерело з хорошою масою.

Виправляючи свічки, вам потрібно повернути ключ до положення запуску і перевірити наявність іскри. Відсутність іскри вказує на можливий провал дроту високої напруги, котушки запалювання або датчик положення колінчастого вала. Несправні деталі повинні бути замінені.

Особливості пуску дизельного двигуна

На Volkswagen Passat будь.якої лінійки були встановлені дизельні ІК, які мають маркування TDI (TDI). Окрім проблем, поширених з бензиновими двигунами, дизельний двигун має власні характеристики:

 • Необхідний більш потужний акумулятор;
 • справна робота свічок попередньої інтенсивності;
 • При низьких температурах необхідне використання Зимового ДТ;
 • При температурі нижче.20 Рекомендується використовувати паливну добавку антигель.

Дизельні двигуни більш чутливі до зменшення стиснення в циліндрах. майже неможливо запустити двигун внутрішнього згоряння з низьким стисненням, оскільки суміш запалювання відбувається при стисненні.

Сучасний дизельний лід, наприклад, популярний двигун 2.0 TDI, що має літеру позначення BMR, з прямим введенням, врешті.решт виникає проблеми з запуском через поломку насосного насоса. Для діагностики цього вузла необхідні спеціальні обладнання та досвідчений фахівець.

Погано запустіть “гаряче”, 1.9tdi, вирішення проблеми.

Всім привіт!У продовженні минулої теми я нарешті вирішив написати про проблему часто зустрічається на двигунах 1.9, зокрема AFN, AHU та, швидше за все, інших (я пропоную поповнити список).

Ситуація, на яку багато хто стикався.Вранці машина починається з половини повороту, і в будь.якому морозі, і варто розігріти двигун і доводиться закрутити стартер, щоб машина запустилася.

Пошукова система “дизель, погано почати гаряче, що робити?”, надішле вам до тисячі посилань, в яких, у кращому випадку, перше, що вони порадять вам перевірити датчик температури в найгіршій заміні.

Ви також будете надіслані на службу на службі, як результат, це може не допомогти.

Тому ми не поспішаємо змінити все відразу, а для початку ми з’ясовуємо справді померли чи ні.Я скажу щонайменше, щонайменше дві машини, у мене виникла проблема з ПП.Один T4 з двигуном 2.4 d aab, другий t4 з двигуном 2.5 TDI ACV.Але завдяки ACV я зрозумів, що робити.Тоді в ньому не вийшов датчик температури, і в цих періодів був періодично скеля ланцюга, в ці періоди почався нормально.

Для перевірки поливайте плунжер холодною водою, і якщо автоматично запускається, то, швидше за все, ПП мертвий, але якщо машина все.таки запустилася при зняття мікросхеми з датчика температури, то ми не поспішаємо змінити Системи палива та енергії.

один.Стартер.Так, незважаючи на те, що він перевертає вас ідеально, ви розібрали це тощо.D.Це трохи трохи подати. Очистіть, замініть втулки, оновіть мастило (якщо необхідно, але не заповнюйте його по її вухах, особливо в коробці передач), і краще принести його до послуги, де кожен може перевірити на підставці.

Чому стартер?Я вже говорив і писав про сто разів, вся справа особливо наближається до ECU цих двигунів.Справа в тому, що якщо температура антифриз становить більше 70 ГРД, то, поки ECU не побачить 250 IL/хв на маховику, він просто не дозволяє сигналу TNVD запускати двигун.Виявляється, стартер, здається, крутиться, але цього недостатньо.Виходячи з вищезазначеного, акумулятор та вся електропроводка також повинні бути в порядку.

Насправді, перевірка стартера дуже проста, я з’єдную Вагку і змінюю кодування двигуна на автоматичній коробці передач, у нього немає цього порігу 250 об / хв, і якщо все нормально з TNVD, автомобіль почнеться з половини обороту.Але він постійно не працює, двигун працює трохи інакше на цьому кодуванні.По.перше, педаль газу стане дуже чуйною, але це нісенітниця, вона навіть смішна, і, здається, автомобіль їхав краще, але при розряді газу він рухається назад і швидко перемикається з великими швидкостями з інтенсивним прискоренням, і в цілому це дуже незручно їздити.

Невеликі види, як змінити кодування.

Я скажу одразу, саме ремонт стартера допоміг багатьом з цією проблемою, я один із них (колись був), ми навіть можемо домовитись про рулон у коментарях.

2.Ми обманюємо ebun, давайте будемо занадто лінивими, щоб розібратися.

Взагалі, в одну мить він захворів на зміну втулків у стартері (тоді виявилося, що проблема в роторі), я пішов іншим шляхом.Потрібно було обдурити ECU, щоб він бачив низьку температуру, і просто зняв мікросхему, а потім машина почалася з підриву та викиду чорного диму, тому тут потрібно було трохи подумати.

Взагалі я взяв звичайну естафету та резистор на 1 к, резистор припаявся до контактів 87 та 30.

Загалом, тут я замальовував схему, є друге естафета, це моя “надзвичайна ситуація”, про яку я говорив у відео.

Як це працювало.Тут машина повністю зігрівається, але ECU бачить необгрунтований двигун перед початком.

Але після запуску, як тільки тиск масла з’явився майже 90 грд.

Насправді значення чітке, поки машина не відкриється, сигнал проходить через резистор, оскільки сигнал, введений через контакти.Я зняв усе це, це стало більш точним під капотом.

Загалом, метод є досить простим та ефективним і дозволить (в деяких випадках) затримати заміну.Він допоміг мені збільшити термін експлуатації стартера та батареї, t.до.Мені часто доводилося починати машину.

Власне, я кинув ці реле, тому що мені більше не потрібні.

один.Коли Chipovka, Nikolai, негайно змінив цей косяк, а для ECU зараз не потрібно 250 об / хв із нагрітою двигуном.

Як результат, автомобіль починається з половини повороту, на моїй встановленій кнопці запуску/зупинки 2 секунди закладені для прокрутки стартера, тут буде багато їх, буде потрібно влітку переробити, все це Більше я знаю, як.

Я знаю, що фокус із реле підходить не тільки для цього двигуна, тому він може стати в нагоді.

Де напруга зникла?

Після цього була ще одна спроба запустити двигун, використовуючи аналог “швидкого старту”, і це було успіхом. Оскільки все в порядку з механікою, що тоді не так?

Була ідея запустити зовнішній паливний двигун і в режимі реального часу за допомогою сканера, щоб побачити корекцію на форсунках. Виявилося, що корекції немає. Перегляд інших груп свідчень виявив “дивацтво”: у стовпці “напруга потужності. Клем 30 “напруга становила лише 10,79 вольт. Саме через цю риболовну лінію ланцюги блоків двигуна живиться. Зважаючи на те, що показання були видалені за допомогою підключеного пристрою, що підключено, напруга повинна була бути набагато більше.

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

При ретельному вивченні ситуації вийшло наступне: блок управління двигуном зв’язується і дозволяє «читати», однак, після кожного невдалих запусків, напруга в ній знижується до 7,14 вольт, блок перестає спілкуватися в принцип. Потім помилки починають з’являтися в інших пов’язаних блоках.

Виявляється, пропущену напругу потрібно шукати. Сам блок знаходиться в дренажному коробці, візуальний огляд не виявив пошкодження ні блоку, ні роз’ємів. Під час перевірки напруги читання співпали з результатами читання блоку сканер.

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

Відповідно до схеми електропроводки, джерело живлення до блоку надходить від запобіжника SB13 у монтажному блоці. Схема чітко позначає її місцезнаходження: вона повинна бути третьою нижче.

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

Насправді запобіжник був вставлений у другий роз’єм. Можливо, власник самостійно намагався перевірити запобіжники, після чого він заплутав роз’єми. І це саме так, коли підписи з’єднувачів недостатньо очевидні. Місця запобіжників підписуються між самими роз’ємами, які можуть ввести в оману.

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

Після повернення запобіжників у відповідне місце напруга на джерело живлення була нормальною, двигун запущений з половини обороту. Заключним етапом ремонту була заміна свічок на новий набір.

volkswagen, sharan, запуск, іскрову, стиснення

Тепер важко сказати, як і в якій послідовності, перш ніж приїхати на сто машину, намагався “відродити”. Зрештою, запобіжник був вирішальним фактором, до якого було не так просто. На жаль, саме в таких випадках недобросовісні майстри іноді “зварені”, “кажуть” блоки або інші вузли для заміни.

Ми дякуємо сто Новатека (Vitebsk) за допомогу в підготовці матеріалу

Любов перевірені рішення? Шукайте вживаний автомобіль у наших оголошеннях!

Запуск льоду. Як це відбувається?

Автомобільний двигун працює лише у випадку декількох умов:

 • Достатня кількість паливної суміші потрапляє в циліндри.
 • У певний момент (в кінці такту стиснення) свічка генерує іскру необхідної сили.
 • Вали колінчастого вала та розподілу обертаються з суворою взаємодією, забезпечуючи своєчасне заповнення циліндрів горючим сумішшю, правильним функціонуванням системи розподілу газу та експлуатацією газового насоса в карбюраторі.

Повернувши ключ запалювання, водій постачає живлення до втягування реле стартера, яка включає його електродвигун і забезпечує передачу з коронкою передач маховика колінчастого вала. Обертаючись, колінчасте вал перетворює кутовий момент у зворотно.поступальний рух поршня і керує розподілом валу (або валами). Останнє забезпечує своєчасне відкриття клапанів, так що камери згоряння в потрібний час заповнені паливною сумішшю.

Система живлення двигуна відповідає за свою підготовку та доставку. Як тільки поршень досягає верхньої точки в кінці тактовності стиснення, суміш тонкого палива встановлюється на іскрі, утвореній на свічках (у дизельних одиницях запалювання відбувається через сильне стиснення повітря). Після цього Microvumber діє на поршень, який рухається вниз і змушує колінчасту вал обертатися. саме так виглядає схема двигуна.

Чому стартер повертається нормально, але двигун не схоплює, він не починається?

У половині випадків, коли автомобіль відмовляється починати, стартер винен. У той же час, інша половина падає на ситуації, коли стартер регулярно обертає колінчастий вал, і двигун починається лише після повторних спроб або повністю мовчить. Це може бути найрізноманітнішими причинами цього.

Неуважність або недбалість водія

Носмодний людський фактор може проявлятися найнесподіванішим способом. Наприклад, банальна відсутність палива або тривога увімкнена, що блокує бензиновий насос. І трапляється, що якийсь «добре-поблажливий» забив вихлопну трубу, або недбалий водій, повернувши назад, застряг у купі ґрунту або снігової сноурифти. Такі причини не стосуються категорії технічних несправностей, але багато нервів можуть зіпсувати.

Технічні проблеми. несправності стартера

Кожен для більш.менш досвідченого водія відрізняє звук стартера, який належним чином обертає двигун, від марного гудіння його електродвигуна за відсутності зчеплення маховика. Починаючи шукати несправності, ви обов’язково повинні переконатися, що стартер функціонує нормально, а під час його роботи немає сторонніх стуків, клацань та збоїв.

У таких випадках стартер вважається несправним:

 • Передача Bendix не може увійти в тканину з коронкою передач маховика. Це проявляється в гучному металевому брязкальці, який з’являється, коли стартер увімкнено. Причиною цього явища є знос спаровування поверхонь, подрібнені зуби тощо. D. Вирішення проблеми. у встановленні нового маховика або корони. Останнє можна розширити на 180 ° і, таким чином, не купуючи нову частину.
 • Механізм загального зв’язку або втягування реле бачить. У той же час, стартерний електродвигун гуде, але він не робить жодних спроб запустити двигун. У деяких випадках кілька спроб увімкнути стартерну допомогу, однак це лише відштовхує необхідність ремонту або заміни.
 • Корона приклеєна. Така несправність сталася в кінці минулого. початок поточного століття, включаючи популярну “дев’ять”. У цьому випадку стартер вступає у взаємодію з короною і починає крутитися, але він широко розповсюджується з брязкальцем на маховику. Тільки заміна останнього допоможе.

Volkswagen Sharan не запускає іскрову їжу

Новий автоматизований у присутності офіційних дилерів.-

25 Сергій Скажи мені призначення додаткового насоса охолоджуючої рідини на VW Sharan 1.9tdi 2002.у. Що вплине, якщо це не буде працювати?

24 Zenka, швидше за все, у вашій машині їх два. Один із моторних відсіків, він забезпечує циркуляцію рідини в радіаторі переднього нагрівача (після вимкнення.

16 Сергій Вольксваген Шаран 1.9 TDI 2001.у. Автономний обігрівач не працює.У морозі двигун з плитою на плиті навіть не нагрівається на ходу.Панель управління в кабіні.

9 Zenka на автономному обігрівачі автомобіля повинен увімкнутись на зовнішній температурі нижче 10, а двигун постійно працює під час роботи під час роботи. На…

7 Сергій ще раз про автономний обігрівач. Шаран 2001.у. один.9tdi auy двигун, win: wvwzzz7mz1v022433.Де знаходиться датчик температури, який включає автономний.

6 Zenka у мене така ж машина, що і ваша (відповідно до різниці VIN за датою випуску одного дня). Датчик температури знаходиться в тому ж місці, що і на старих моделях. Компенсація. до…

4 Зенка тоді не зовсім зрозуміло?! Під час тестування нагрівача Vag Com перевіряє правильне функціонування всіх вузлів, що впливають на його роботу автономного обігрівача

3 Сергій підключив комп’ютер. ще раз.Виявляється, Vag Com “не бачить” автономного обігрівача, тому помилок немає.Запобіжник цілий

Zenka Якщо все зроблено правильно, а Vag Com не бачить автономного. це погано. Ми повинні шукати, чому. Можлива причина. Кліф ланцюга (обережно огляньте всі проводи та.

Олексій, якщо комп’ютер не бачить обігрівача, то, швидше за все, він зігнув плюс дріт (червоний) у великому роз’ємі (їх два) біля самого обігрівача. Це їх хвороба

Girl_vira@live.Ru, коли я вмикаю автономний обігрівач, тоді синього диму багато, але він триває приблизно до 4-5 хвилин, але він також може ввімкнутись з PJET залежно від.

Stanislav VW Sharan 1.9tdi 1996.у. Скажіть мені причину, що існує звичайний автономний спосіб, який насильно вмикається для нагрівання кабіни, але іноді глюк іноді вмикається.

Не запускайте двигун на машині 1996 р. TDI 1.9 дизель. Що робити, де шукати?

6 Самоделькін скажи мені.У мене є Volkswagen Sharan 1.9 TDI 2002.у.Після невеликої аварії замок спрацював; зупинки спалюють, а паливний насос у резервуарі не працює, природно.

5 Alexey Hello, на VW Sharan 2003.у. Двері не закриваються і не відкриваються.Спочатку один ключ відмовився, після двох M-TSA, змінив батареї.Що…

2 Толя Привіт.VW Sharan 1.9tdi 1996.у.Двигун зупиняється на русі, натисніть на педаль зчеплення і відпустите далі, яка причина?.

Арно друзі скажи мені.Купив сидіння Alhambra 2007.Дизель 2 літри BRT двигун.140 коней.Перед ремонтом голови були збільшені революції 900-950. І після ремонту так.

Michas Привіт усім і святами! Проблема такого Volkswagen Sharan 1.9 TDIS NOSOS Насадка Коли запалювання увімкнено, N75 не є клапаном Turbo Swing і при включенні.

Сергій Доброго дня Шаран 2003 1 1.9 д. Проблема полягає в наступному, коли запалювання повернеться на насос, трясе дизеля, але не досягає форсунок. Я намагався запустити.

Радж спалює датчик АК на Понелі, заряд дає відмінно. Датчик не виходить, скажіть мені, який напрямок думати

Привіт, скажи мені, Шаран 1.9tdi19999999, він зупинився на ходу і не показує тахометр, не почав, знову змінив реле, знову ту саму дурницю, в якій вони можуть.

Дмитри Привіт усім, кран на торпеді на вершині з боку пасажира зламався, скажи мені, як зняти кришку рукавички.

Річат усі Шараністи Привіт ! Під час останньої їзди виникло збільшення швидкості на Sharana 1.9 TDI 2003 року, був на холостому ході 650-700, а не з нічим з 900.

1 Серджога весь гарний час доби у мене була така проблема з головою, що лежала під головою. Я загнав гази в розширювальний бак, загнав службу, замінив прокладку.

На склоочисниках немає мас.Киньте прямий провід на мінус двірника, ви все зрозумієте самостійно. Усі несправності у розмірах, світлі, навіть магнітофон із камерою заднього виду. Коли не.

2 Vitaly.це подібна проблема

Майкл все це було, Інтернет був Лопал, на Ходовці потрапив на станцію, потім вони сказали, що він змінив працівника на новий.Виявилося, що на вершині насоса є механічний насос.

3 Pavel Доброго дня Альгамбра 2.0 АДІ Базоновий комп’ютер показує помилку датчика HOL, а іноді ви отримаєте скорочення на 4500 o, а іноді 6000, але навіть коли скорочення.6000.

2 Павло Скажи мені Шаран 2.0 Бензиновий розріз.4500, але при революціях ви вимикаєте запалювання і негайно увімкніть все нормально, і різання 6500 комп’ютер дає помилку.

1704197040 Намагайтеся ще не змінюватися, вийміть клен акумулятора, зніміть кришку за допомогою проводів, мікросхема постійного струму з топлета, струсіть контакти очищення, витерте все, збирайте.

2 Привіт Шаран BRT 2008 ГВ, коли починає холодно протягом півхвилини. це вібрація та незрозумілий звук у двигуні внутрішнього згоряння. Чим холодніше, тим голосніше. Влітку це було маленьке.

2 Привіт, у мене м’яч 1999. 1,8 турбо, ijh двигун. 150 л. Допоможіть розібратися. Глушеш.автомобіль відкрив скляну електрику.

Олексій. Оточений скорчем для всього, кричавши двері ключем, заклинюючи замок у стартовому vidkrito.Perevir chi всі двері.

2 Паша Доброго дня Під час руху, машина починає погану ситуацію, ви пройдете трохи трафіку, все буде нарцисичним автомобілем Folsvagen Sharan 1996gv 2.0 бензин, скажи мені, що може.

Олексій Доброго дня.Скажи мені, чому задня плита не дує, у мене є Volkswagen Sharan 1996. 2.8.Їжа потрапляє на неї, закрив чіп, що дме на Чакаловському, але від Klim не.

1 Шаран 2002. Шаран 2002. один.8 турбо. Щось крани з правого боку. Скажи мені, що може бути. А також покладіть генератор 90Amp. Потім він зняв своє, і є 120 ампер. ВООЗ…

Віктор Акомулятор не буде якомога більше, а не смертельним.Перевірте шасі, діагноз.Причин є багато.Потрібно відчути

1 Олексій, будь ласка, скажи мені. Як видалити акумулятор на Webasto (під пасажирським сидінням) на Sharan, 2003.

Зняти сидіння для пасажирів. Для зірочки є 4 кріплення. І під килимком, який тримає на кліпах, ви побачите кришку. Під ним акумулятор