Passat SS не починає стартер, не крутяться. Чому стартер не крутиться

Чому не крутить стартера

Для запуску двигуна сучасного пасажирського автомобіля відповідає електричний стартер. це відомо кожному водію, однак, не всі автомобілісти знають, що, за винятком ключа, є кілька пристроїв, які регулюють його включення у разі їх відмови. “малюнок” несправності вказує на те, що саме стартер не працює, але ні перегородка, ні повна заміна не допоможуть усунути проблему. Давайте подивимось на основні причини, чому при повороті ключа у блоці запалювання, автомобіль не хоче починати, методи діагностики та “перегляньте” основний перелік несправностей тригерного механізму. Ми не будемо відволікати інші причини, як відмова від датчика колінчастого вала. ми вивчимо лише ті, що безпосередньо стосуються стартового пристрою.

FALF у стартовому обладнанні автомобіля поділяється на два типи: відсутність контакту (або закриття) та механічний зрив (знос, або руйнування).

Ви можете розрізнити їх відповідно до обставин, за яких ви не змогли запустити машинний двигун.

Наприклад, ви увімкнули запалювання, «охайно» загорілася, паливний насос був п’яний, підштовхнувши ключ до другого положення, а потім, повернувши ключ, є 5 варіантів:

 • Нічого не відбувається. під капотом тиша не клацає, стартер не крутиться, контрольні світильники. на короткий час.
 • Почуті лише клацання, стартер не працює, приладова панель реагує зі зміною яскравості.
 • Лампс-клеця, малювання клацань, з-під капота, ви можете почути напруженого “Wok-Wings”-стартер повертає маховик, але повільно, короткі “ривки” і двигун-не запуск не запускаються.
 • Окрім клацання реле, була брязкальця (стук), пахла пекучою ізоляцією, маховик двигуна було недостатньо, а двигун не починався, а потім тиша.
 • Клацнуло реле, стартер крутиться, але з писком (гуде) або маховиком не прокручувати.

Перший варіант. вказує на втрату струму на «терміналі AKB. стартер» у ланцюзі потужності, відсутність контакту в контролі, на зносі пензлів або відмову від втягувальної реле.

Другий варіант. для поганого контакту на “п’яті”, або десь у ланцюзі управління, або. на міжсексному короткому замиканні, можливо, зносу та перекосу корпусу, через який електродвигун не може скрутити Бендікс.

Третій, швидше за все, “говорить” про низький заряд акумулятора, відсутність надійної “маси” або несправностей льодом (щільна олія в холоді, клин генератора та Т. D.).

Четвертий. однозначно вказує на внутрішній зрив: магніти зійшли, щітки розсипалися, або. підшипник голки обвалювався.

По.п’яте. головним чином говорить про механічний зрив Бендікса (зуби облизуються або струшені, зчеплення не “виходить”. не досягає маховика) або зубів планетарної коробки передач.

Трохи теорія: що таке електричний стартер

Стартер автомобіля. це компактний електродвигун, колекціонер, на валу якого є передача, яка відповідає профілю з зубами на маховику. Тякова реле (соленоїд) накручується на випадок цього електродвигуна, серцевина якого під час перетворення ключа штовхає передачу в гачок з маховиком і в той же час закриває контактну пластину. робить «міст ”Повернути обмотки.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Пристрій для початківців

Ротор може лише докладати зусиль, повернути маховик і запустити двигун. Зусилля зазвичай докладаються через зменшувальну коробку передач, оскільки стандартна швидкість обертання двигуна висока. Поки початковий механізм крутиться, передача Bendix буде притиснута до маховика. Так що двигун не починає обертати сам двигун після запуску, ця передача була поставлена ​​на загальну муфту, яка відкриває тканину, коли швидкість маховика стає більшою, ніж швидкість передачі. Бендікс привозиться в зчеплення з “згортанням ножа”, який накачається серцевиною “тяги”. Як тільки лід запускається, і ключ повертається в попереднє положення. струм у реле обмотки. зникає, передача повертається до корпусу, залишаючись там фіксованою.

Дизайн стартера “Passat B6

Це електромеханічний пристрій, який використовує енергію акумулятора для примусового обертання колінчастого вала. Силу застосовується до тих пір. Дизайн початківців на сучасних автомобілях, включаючи VW Passat B6, майже однаковий. Відмінності в потужності, кріпленнях та розмірах.

Основним елементом стартового пристрою є електричний двигун прямого струму, що складається з ротора (якір) та статора. Коли струм подається до обмотки, якір під впливом електромагнітного поля починає обертатися навколо своєї осі. Подача живлення до нього забезпечується пензлем, виготовленими з міді та графіту.

Для перенесення крутного моменту, коробка передач, закріплена на пандусі якоря, подає. За нею встановлюється перекисна муфта, її називають “Bendix”. Він вільно обертається після запуску двигуна і не передає крутний момент від маховика до початкового пристрою. В іншому випадку його вал почне обертатися з неприйнятними швидкостями, що призведе до відмови вузла.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Початковий оригінал. Джерело

Невеликий циліндр із узагальненими проводами кріпиться до верхньої частини стартера Passat B6. Його завдання. забезпечити зчеплення валу з короною маховика під час початку двигуна.

При повороті клавіші в блоці запалювання (натисніть кнопку), сигнал управління подається до обмотки обмотки реле. Важливо знати, що на деяких моделях також встановлено проміжне реле.

Він закриває контакти, за допомогою яких струм входить у кисті та обмотки статора. У той же час, під впливом магнітного поля, передача Bendix зміщується в поздовжньому напрямку і включена в гачок з маховиком. Двигун починає обертатися. Після його запуску, перекисне з’єднання приймає обертання на себе, потім зворотна пружина відключає передачу з маховиком.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Стартер у розділі. Джерело

Водій випускає ключ у блоці запалювання, а керування контрольним сигналом припиняється. Початок двигуна закінчується це до іншого часу.

Що таке втягування стартера естафета

Його часто називають тяговою естафет. Він прикріплений до корпусу стартового пристрою і виглядає як металева частина циліндричної форми. Складається з таких частин:

Пристрій виконує такі функції:

Відтяжна реле стартера “Passat B6” може бути або знятою, або ні. У сучасних автомобілях зазвичай встановлюються нерозубні деталі. З можливістю відремонтувати несправну реле, немає труднощів, чи можна його відкрити. Відео про те, як розібрати реле, ви можете переглянути посилання:

Що робити, якщо стартер не вивертає двигун із блокування запалювання

Якщо проблеми зі стартером відчули себе на дорозі, то ви можете спробувати запустити машину, пропустивши крутний момент з коліс. Якщо автомобіль оснащений механічною коробкою передач і стоїть на схилі, то достатньо, щоб вимкнути ручне гальмо і отримати швидкість близько 20 км/год увімкніть другу передачу, коли запалювання увімкнено. На плоскій доріжці ви можете використовувати допомогу інших драйверів, щоб метод буксирування на гнучкому муфті набору необхідної швидкості машини для запуску.

Автомобілі з автоматичною коробкою передач таким чином не можна запустити. Виняток із цього правила. лише деякі моделі іноземних автомобілів, випущені за 80. 90 років минулого століття.

Якщо стартер не закручує колінчастий вал і автомобіль знаходиться в гаражі або на місці для паркування, то вам слід якомога швидше з’ясувати причину безперервності електродвигуна стартового пристрою.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Часті причини несправності стартера на популярних автомобілях

Існує кілька найпоширеніших причин непрацездатності стартера, які слід виключити в першу чергу, якщо ця частина не закрутить двигун. Більшість діагностичних операцій не потребують використання спеціальних інструментів та пристроїв.

Причиною відсутності обертання електричного двигуна може бути спалена закуряча, а також спалені контакти електромагнітної реле. З повністю посівом акумулятор, він не буде працювати, щоб запустити машину.

Якщо електродвигун працює, але стартер стирчить, то слід перевірити механічну частину пристрою. З цією метою може знадобитися часткова розбирання вузла, але в більшості випадків достатньо для демонтажу лише початкового пристрою.

Cogda vttayvaющее е.реле, а Прічину Слайте, а.Проводке Либо, абмотустертр. Для цих цілей вам потрібно буде використовувати простий пристрій для вимірювання опору.

Passat SS не починає стартер, не крутяться

Bronskwalk привіт!Я провів останній день червня з пригодами Я цілий день подорожував робочими питаннями. були короткі поїздки, тепло 30 і вже в кінці робочого дня автомобіль не хотів починати почати. Спочатку я подумав, що посадив акумулятор, коли акумулятор загорівся на приладовій панелі.Мотор, здавалося, почав хапати, а потім почав трубу і сталум. Після декількох невдалих спроб переїхати і піти додому, я вийняв дроти для освітлення і встав з простягнутою рукою на дорогу, щоб зловити когось за Прикуру навіть 2 хвилини, хлопець на поло зупинився і бадьоро припаркований його ніс до мого пасато. Вони почали його освітлювати.Через 5 хвилин освітлення я спробував дістати машину, а потім щось сталося. дим пішов з.під капота! Дим, його мати, Карл! переплетений із спаленим запахом електриків більше неможливо описати ступінь затоки з того, що відбувається в цей момент, але, коротше кажучи, тоді в 10-бальній шкалі я відслідковував її десь на 8- кут.Природно, після таких позапланових шоу.шоу, не було сумнівів, що спроби сісти в машину на машині Я подумав, що це просто через відсутність звуку робочого стартера. Я всіляко керував думкою про спалену косі.Вкотре перевіривши в посібнику до машини, скільки я можу буксирувати на кабелі, і переконавшись, що я входжу в рамки дозволеної Aleksey235 прийшов на допомогу, за що велике спасибі йому! Чувак прибув з іншого кінця міста і потягнув мене.Шлях до ста на кабелі становив 19 км, середня швидкість ~ 20 км/год, яка зайняла близько 2 годин у нас, незважаючи на час 8 вечора. ми, природно, зібрали всі світлофори, вставали перетин, і майже не завершився на кабелі горя.VELOSYPEDIST, якщо він не був навантажений щоб не посадити акумулятор з надзвичайною.Перетягування чому я вирішив перетягнути машину через половину міста? Тому що він був впевнений, що допоможе одна з двох сотень. У цьому місці є 2 станції. широкі пророфічні “снігові бруски” та “sibstarter”, які займаються ремонтом початку та генераторів.Ми прибули на станцію о десятій годині. звичайно, там нікого не було, хоча написано, що вони працюють до 12 годин. Мені довелося залишити машину на стоянці перед сусіднім Сібстартером, оскільки місце та порожнеча дозволили.Наступного дня я приїхав до відкриття, щоб зробити першу діагностику і почати вирішувати проблему, яка виникла. По-перше, він застряг у мереживі, поставив діагноз-Вася показав невідому помилку, в якій нічого не було сказано, крім низької напруги на ступінці лише 7,5 В.Створена діагностика. засуджений стартер.Майстер поїхав до машини і шокував мене: «Я не буду брати ремонт вашого автомобіля, оскільки у мене не вистачає кваліфікації, щоб зняти стартер.”Він сказав, як він відрізав, повернувся і пішов, залишивши мене в незначному здивуванні Як результат, я приходжу до снігового леопарду, описую суть того, що сталося напередодні, і необхідність усунути/теренвокі Стартер, є майстер з кваліфікацією та адекватним приймачем, що, незважаючи на те, що, незважаючи на те, що вони все ще закриті, ввічливо просять почекати 9 годин і сприймати машину на ремонт.Вони почали видаляти стартер. Хлопці, видаліть стартер з Пасса. це те саме крововиливи!Ми почали розібрати повітряний фільтр, його корпус, його тіло, всі канали до нього, і тоді ви побачите стартер, м’яко кажучи, у не вдалому місці закваски Блістера закріплений 3 болтами : 2 Знизу, які потрібно відкрутити, що потрібно відкрутити, що повинно бути відкрученим. 2 верхніх справді можуть бути відкручені лише з подовжувачем для голови та брязкальців. Щоб порушити нитку, повинен був взяти важіль з труби.Після скручування верхніх болтів роз’єм знімають, витягнувши червону засувку.Інструкції ELSA вказують саме на таку послідовність болтів, потім машину штовхали в підйом Прекрасні маніпуляції, стартер був вивезений і виданий. Мені це взяти його на ремонт до Sibstarter.Старий Валео 02 м 911 023 м датований для діагностики, продовжив бізнес. Через пару годин вони зателефонували мені і озвучили вирок: 1. Вузол кисті спалював2. Ротор спалив out3. Bendix для заміни4. Ціль корпусу. втілений млинець)))) Вартість ремонту. 7500 Період ремонту. приблизно 5 днів, t.до. На складі у них був лише бендікстог діагностики. простіше взяти нове. Вони запропонували взяти невідомого Тайванського від дядька Ву Чуна-я не хотів якось, особливо ціна запасної частини 9800 почала шукати в магазинах на складі. Природно, він не був вказаний у відкритому доступі до будь.якого постачальника використовувались інтернет.магазини: 1. Ціни на оригінальні 23-30 штук. WTF?!2. Bosch, valeo-about 9000 та доставка 2-3 дні, t.E, у найкращому випадку, стартер прийшов би лише в понеділок, 04 липня, результат лише в їхньому автомобілі був єдиним стартером Крауфа від місцевого постачальника. доставка 1 робочий день, t.Е. Його принесуть 2 липня ввечері. найкращий варіант.Я не дуже хотів поставити мені невідомого до цього дня, але варіантів не було, оскільки машину довелося відремонтувати до понеділка, бо 4 липня ми вже літали у відпустці.З “надлишку” реальних варіантів він замовив Крауфа, прочитавши інформацію про виробника, і був здивований, що компанія виявляється “нішею так”, я замовив це, тим більше, що ціна просто нереальна! Всього 4773 krauf: торгова марка Krauf, створена в 1994 році., Поєднує понад 70 вузькоспеціалізованих фабрик виробників автомобілів, розташованих у Південно.Східній Азії.Крауф є частиною Motorherz. Motorherz постійно розвиває нові підрозділи, інвестуючи значні інвестиції в цей процес. Наприклад, у 2012 році було виготовлено понад 500 нових продуктів. Вироблена продукція проходить жорсткий контроль та перевірка. Вся виробнича продукція Krauf відповідає міжнародним виробничим вимогам та має сертифікати ISO 9001, ISO 9002, Rostest.Основними вказівками компанії є: Початки, генератори та газові насоси для автомобілів європейського, корейського, японського, американського та азіатського регіону. Компанія виробляє великий асортимент одиниць для автомобілів, спеціального обладнання, автобусів та вантажних автомобілів від провідних світових виробників, включаючи російські та китайські бренди. Підприємства, на яких виробляються насоси з бензиновими насосами Krauf. це понад 15 000 000 продуктів на рік.Основні переваги Krauf:. Повна копія оригінального одиниці. ремонтопридатність запасних частин оригінальних та неорігінальних виробників. була здійснена на сучасному обладнанні високої точки низька ціна.Країна бренду. Німеччина, фабрики. у Kitaesite. www.Двигун-SP.De/ru Після всіх цих пошуків та замовлень я приїхав у снігові бари, щоб домовитись про просту коробку в боксі до завтра ввечері і поговорив з адміністратором про його проблему. На свою удачу я натрапив на звичайну людину та службу і запропонував з якихось причини почекати пару хвилин. Він забив у свою шафу і вийшов через кілька хвилин з конспіраторним виглядом, тримаючи в руках аркуш паперу. Він запропонував вийти на палити.І тоді мені здалося, що вони почнуть розводити мене зараз але, на мій великий здивування, виявилося абсолютно навпаки!На аркуші стояла адреса самого місцевого постачальника, який мав єдиного стартера! Окрім адреси на аркуші, був номер телефону, через який я можу забрати стартер сьогодні!Не віривши в свою удачу, я прилетів до його складу з кулею (що, природно, дуже Далео), і через 2 години я повертаюся до сотні з новим стартером. Насправді виявилося, що стартер вийшов для мене ще дешевшим. 4450 Rubzavodnaya Korobushkastarter як стартер Нова, у звичайній упаковці) Два стартери. Для порівняння. Де-я думаю, що вам не потрібно пояснювати) krauf stb1347, перехресний номер stv1347 швидко розлучився, 10-15 хвилин за 10-15 хвилин. Той самий адміністратор подарував мені каву, ми обмінялися з ним контактами, тож зараз я візьму запасні частини через нього. дешевше і найголовніше швидше!Як тільки вони закінчили встановлення притулку, селянин вирушив на Туарег для згортання діагностики в боксі. Як виявилося пізніше, він подорожує на це вже 3.й рік.За іронією долі, 3 роки тому він вперше приїхав сюди з абсолютно тією ж проблемою, що і я. у нього був стартер Bosch, який не пішов навіть через півроку після заміни той самий адміністратор порадив йому поставити стартер Крауфа, що Toilegrower це зробив. Через 3 роки він озвучив мені реальний огляд цього виробника. стартер працює без скарг.Поки ми говорили, моя машина закінчила збирати, і настав час для першого запуску на новому стартері!Машина запустилася з рожевим рожевим і негайно зупинився. Проста сцена. Спробуйте ще раз. Запускається і негайно зупиняється, майже не реагуючи на газ. У цей момент усі сотні навколо нас зібралися, щоб слухати всі магічні слова у всьому російському діалекті від ремонтника Діма, який так любив процес зняття та встановлення стартера на сьогодні.Поки теорії були висунуті, чому і як, я вирішив зробити відкриття відкриття окулярів з клавіш, але акумулятор був видалений, налаштування були втрачені, і потрібно буде відновити все знову, інакше це якось ні Comme il faut після всіх простих маніпуляцій із опусканням та підйом. Окуляри, постановка для безпеки та відповідальності, я вирішив спробувати ще раз, і машина запустилася! Коли ми дійшли висновку, мотор заклиняв іммобілайзер, і, мабуть, під час адаптації ключа він визнав його, і тепер все гаразд, що я можу сказати в кінці всієї ситуації? Якби не успішне поєднання обставин, то пекло б я зараз на машині. І звичайно, той факт, що світ не без приємних людей), і нарешті я покажу вам стан мого старого стартера. я демонтував у гаражі і пішов не так я розібрався. Він смердить у вицвіла крамниці местерикулярного втомленого і обмотка відірвалася, що призвело до закриття зв’язків для цієї події розваг: стартер Krauf STB1347 (перехресний номер STV1347).4500.00 Rubs-1500.00 Rubsture на A Людина, яка допомогла вам знайти бажану запасну частину, якщо бажана запасна частина-це необхідна удача на дорогах та сильних стартерів! Ціна запитання: 6 000 ₽ (липень 2016 р.) Джерело

Чому стартер не працює

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Автомобіль. це електродвигун, який працює від акумулятора, і призначений для запуску бензину або дизельного двигуна. З цієї причини цей пристрій характеризується як механічними зривом, так і проблемами в схемах електроенергії або проблемами в контактній зоні. Якщо стартер автомобіля не реагує на поворот ключа в блоці запалювання і не видає звуків (з певними проблемами, стартер клацає або гуде), то чек слід запустити з наступного:

 • визначити повноту заряду акумулятора (акумулятор);
 • діагностувати контактну групу блокування запалювання;
 • провести перевірку тягового реле (втягування)
 • Перевірте експлуатацію Bendix та самого стартера;

Контактну групу блокування запалювання можна перевірити дуже швидко. Для цього просто вставте ключ і увімкніть запалювання. Налаштування лампочок на приладовій панелі чітко вказує на те, що контактна група працює в робочому стані, тобто шукайте проблеми в блоці запалювання, лише якщо ключові лампочки не спалюються на інформаційній панелі після повернення ключа.

У випадку з підозрою на акумулятор буде достатньо, щоб увімкнути розміри або фари, а потім оцінити спалювання лампочок на приладовій панелі та t.D. Якщо ці споживачі живлення спалюють дуже тьмяно або зовсім не ввімкнено, то існує велика ймовірність глибокого розряду акумулятора. Ви також повинні перевірити клеми акумулятора та кріпляти «масу» до тіла або двигуна. Недостатня контакт або його відсутність на терміналах або на дротяній «масі» призведе до серйозних витоків струму. Іншими словами, стартер не матиме достатньої потужності від акумулятора, щоб запустити двигун.

Особливу увагу слід звернути на провід “мінус”, який йде від акумулятора і прикріплений до корпусу автомобіля. Поширена проблема полягає в тому, що масовий контакт може не постійно зникати, а з певною частотою. Щоб усунути його, рекомендується відключити масу на місці кріплення до тіла, добре очистити контакт, а потім повторити спробу запустити двигун.

Щоб перевірити акумулятор на машині своїми руками, вам потрібно зняти мінусовий термінал, після чого напруга на виході акумулятора вимірюється мультиметром. Індикатор нижче 9В означатиме, що акумулятор розряджається, і його потрібно зарядити.

Наявність характерних клацань стартера при спробі запустити двигун, які також супроводжуються помітним зменшенням яскравості або повним ослабленням лампочок на панелі приладів, говорить про те, що втягуюча реле клацає. Зазначене реле може натиснути як у випадку звільненого акумулятора, так і внаслідок несправностей креслення або самого стартера.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, чому стартер клацає, але не крутить двигун. З цієї статті ви дізнаєтесь про можливі несправності, які викликають кліки тягового реле замість того.

Інші причини, чому стартер може не відповісти на запалювання

У деяких випадках несправності відзначаються в експлуатації автомобільних систем анти.крадіжок (автоматично.сигнали, іммобілізатори). Такі системи просто блокують живлення електричного струму на стартер після видалення режиму безпеки. У той же час, діагноз показує повну продуктивність акумулятора, контактів живлення та інших електричних елементів, які беруть участь у початку двигуна від стартера. Для точного визначення необхідно безпосередньо застосовувати від акумулятора до стартера, тобто обхід інших систем. Якщо стартер працює, то ймовірність виходу з ладу анти.крадіжної системи або іммобілайзера автомобіля висока.

Наступним елементом для перевірки є втягування реле. З його зривом, стартер може:

 • Повністю мовчазний, тобто не видайте жодних звуків після перетворення ключа в положення “запуску”;
 • кайф і прокрутка, але не скручуйте двигун;
 • повторно використовувати або один раз натисніть без прокрутки колінчастого вала;

Бендікс і малюнок

Вищезазначені симптоми вказують на те, що несправність локалізується у втягувальній реле або бендикс не включається у взаємодію з маховиком. Зауважимо, що у випадку з Бендіком більш характерною особливістю є те, що стартер хрустає і не крутить двигун. Також загальною ознакою поломки стартера є те, що стартер гуде, але не закручує двигун.

Щоб перевірити реле тяги, слід поставити напругу від акумулятора до клеми живлення реле. Якщо двигун починає прокручувати, то несправність втягуючого стартера очевидна. Частий зрив. це спалювання п’яти контактів. Щоб усунути, вам потрібно буде зняти реле для очищення каблука. Після зачистки все ще необхідно бути підготовленим до швидкої допомоги тягне реле, оскільки у фабричних умовах контактні купи покриті спеціальним захистом, що проти спалення під час роботи. Очищення означатиме, що вказаний шар видаляється, в результаті чого важко передбачити момент повторного спалювання п’яти.

Тепер давайте звернемо увагу на Бендікс стартера. Bendix. це передача, через яку крутний момент з електродвигуна стартера передається на маховик. Бендікс встановлений на одному валу з ротором.стартером. Для кращого розуміння вам потрібно зрозуміти, як працює стартер. Принцип роботи полягає в тому, що після перетворення ключа запалювання в положення «запуск» струм подається до ретрансляції. Втягувач передає напругу до стартера, в результаті чого бендікс (передача) займається короною маховика (коронна передача маховика). Іншими словами, поєднуються дві передачі, щоб передати крутний момент стартера до маховика.

Після запуску двигуна (колінчастий вал починає обертатися самостійно) з робочим стартером, ключ від блокування запалювання відкидається назад, електричний струм на тягненні реле більше не надходить. Відсутність стресу призводить до того, що втягувач веде бендикс з гачка з маховика, внаслідок чого стартер перестає крутитися.

Знос передачі Bendix означає, що нормальне з’єднання з короною маховика не відбувається. З цієї причини під час запуску двигуна можна почути тріщину, а стартер також може вільно крутитися без заручин та шумів. Подібна ситуація виникає, якщо зуби корони маховика сильно зношені. Ремонт передбачає аналіз стартера для заміни Бендікс та/або видалення трансмісії для заміни маховика. Щоб самостійно перевірити Bendix, вам потрібно буде закрити два контакти живлення на тягові реле. Електричний струм обійде реле, що визначатиме обертання стартера. У випадку, якщо стартер легко обертається та гуде, слід перевірити якість передач Бендікса з маховиком.

Стартерні втулки

Частий зрив. це також несправність втулків стартера. Стартерні втулки (стартерні підшипники) знаходяться спереду та ззаду пристрою. Ці підшипники необхідні для обертання стартера. Внаслідок зносу підшипника стартерного валу клацає тягне реле, але стартер не крутиться і не прокручує двигун. Ця несправність така:

Подібна ситуація може призвести до вигорання обмоток, живлення тануть. Іноді в електричних системах автомобіля є коротке замикання, що викликає вогонь. У випадку, коли стартер клацає, але не крутиться, ви не можете тримати ключ у положенні “запуску”. Рекомендується здійснити кілька коротких спроб запуску, оскільки є ймовірність, що вал зможе повернутися на своє місце.

Зверніть увагу навіть після успішного запуску льоду, стартер потребує обов’язкового та негайного ремонту для заміни підшипників. Пам’ятайте, вал стартерного валу може призвести до закриття та вогню. Ми також додаємо, що стартер із проблемними автобусами може абсолютно працювати “для холоду”, але відмовляється крутити “на гарячому”.

Якщо стартер не крутиться на гарячому або погано скрутити двигун після прогрівання, то це необхідно:

 • Перевірте акумулятор, клеми акумулятора та контакти живлення. Якщо акумулятор працює і був на 100% заряджений перед поїздкою, але після виписки, то реле повинно перевірити регулятор генератора, ремінь генератора, відео розтяжки та сам генератор. Це усуне скидання акумулятора та його наступного не звинувачення в русі;
 • Тоді вам слід звернути увагу на систему запалювання та систему подачі палива, перевірити свічки запалювання. Відсутність коментарів до роботи цих систем, що супроводжується тим, що стартер погано скручений зарядженим батареєю, вказує на несправність стартера.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як правильно зарядити автомобільний акумулятор із зарядним пристроєм. З цієї статті ви дізнаєтесь про основні вимоги та рекомендації щодо правильної зарядки акумулятора, а також про те, як зарядити акумулятор без зарядного пристрою.

Зверніть увагу, пристрій сильно нагрівається з двигуном у моторному відсіку. Нагрівання стартера призводить до того, що відбувається теплове розширення певних елементів у пристрої. Після ремонту стартера та заміни втулків зазначене розширення відбувається за допомогою підшипника стартера. Помилка при виборі бажаних розмірів втулків може призвести до валу валу, в результаті якого стартер не крутиться і дуже мляво обертається на нагріваному двигуні.

Як все працює?

Щоб розібратися, де шукати причину, розгляньте дійсну схему з’єднання стартера, що досить просто.

Оскільки стартер. це електродвигун живлення, коли він включений у роботу, він споживає багато енергії, джерелом якого є акумулятор.

Для того, щоб мінімально зменшити втрати на опір джерела живлення “плюс”, має досить велику секцію і буде розширюватися безпосередньо від акумулятора до втягування реле. “Мінус”. це сам двигун.

Теоретично виявляється, що електроенергія постійно постачається на стартер. Але в цьому ланцюзі є проміжок, який дозволяє електродвигуна вмикатися лише в потрібний час. І цей розрив був зроблений у відтягуючій естафеті. Провід від акумулятора підходить до одного з висновків цієї естафети (їх загалом три). Другий висновок за допомогою шини з’єднаний з вузлом пензля електричного двигуна, і в звичайному стані ці два висновки відкриваються. Дріт, що йде до блокування запалювання, підключений до третього виходу, а дріт все ще покладається на цей замок. на акумуляторі.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Завдання втягування реле. закрити перші два висновки, а також рух Бендікс з передачею для входу в зчеплення з маховика.

Ланцюг працює наступним чином: У звичайному стані якір втягувальної реле через вплив пружини знаходиться в положенні, де відкривається потужність електричного двигуна, а бендікс видаляється з передачі.

Коли повертає ключ, драйвер закриває ланцюг живлення. Напруга постачається до його обмотки, в результаті чого магнітне поле впливає на якір, що призводить до його креслення. У той же час він тягне Бендікс, вводячи його в свої гачки та досягаючи зупинки, він закриває висновки сили електронної пошти. Двигун (Pyatika). Як результат, розрив ланцюга усунуто і енергія потрапляє в двигун. він включається в операцію.

Описана несправність-звукові клацання без запуску сигналів двигуна, що чомусь напруга не подається на другий вузол.

Де шукати справу?

Знаючи принцип експлуатації всієї схеми, ви можете легко розрізнити ці елементи ланцюга, проблеми, з якими можуть виникнути проблеми. До них належать:

Саме в такому порядку ланцюг слід перевірити, шукаючи причину.

Акумулятор

Почнемо з акумулятора. Однією з причин стартера, який не входить, є розряд акумулятора. В результаті енергії просто недостатньо для роботи електродвигуна, хоча достатньо, щоб вирізати реле (звідси клацання). Непряма особливість розрядженого акумулятора. це сильне вицвітання контрольних світильників приладної панелі, намагаючись увімкнути стартер.

Друга проблема з акумулятором. ненадійний клем клем або їх сильне окислення. Через це контакт недостатній через те, що виникає сильний опір, тому необхідна кількість енергії не отримує стартера.

Якщо все в порядку з акумулятором, ми переходимо до проводів. Перш за все, вам слід перевірити надійність кріплення та цілісність дроту “плюс” до акумулятора та вихід реле, а також “маса” двигуна. Примітно, що багато автомобілістів чомусь ігнорують перевірку «масового» кріплення, тому вони не можуть довго знайти причину.

Проводка, блокування запалювання

Ми йдемо до проводів потужності втягування реле, що йде в замок. Тут, до речі, ви можете зробити це простіше, перевіряючи одразу весь ланцюг однієї простої операції:

 • Покладіть машину на “нейтральну” програму і затягніть ручний хід.
 • Відкрийте капюшон і надайте доступ до висновків втягувальної реле.
 • Ми беремо викрутку або невеликий ключ і використовуємо їх, закривши потужність електродвигуна.

Якщо внаслідок закриття висновків стартер починає повертатися, швидше за все, в ланцюзі живлення є втрати напруги або в самій реле. У цьому випадку спочатку перевірте блокування запалювання. До речі, немає сенсу перевірити проводку цієї схеми, оскільки якщо реле запускається, то напруга все ще постачається.

Основна причина в замку. спалювання контактів. Через цю напругу достатній для утримання якоря, цього недостатньо, хоча цього достатньо для малювання. Як правило, спалювання проявляється у вигляді декількох кліків, не ввімкнувши електродвигун.

Малювання реле

Проблема може також полягати в самій естафеті. І тут теж часто є виною спалювання, але вже П’ятаков (термінали потужних висновків). Як результат, при закритті за рахунок нальоту є великий опір, тому напруги недостатньо, щоб увімкнути електродвигун.

Ynogda nеїспран. Через це він не досягає зупинки, тому контакти не закриваються.

Усунення проблеми здебільшого замінюється несправним елементом. Особливо це стосується замку, тому що після розбирання та зняття контактів, збору всього правильно є досить проблематичним. Що стосується реле, ви можете спробувати відновити його, але зазвичай після ремонту вузол триває довго.

Є також суто механічні причини. підключення країв зубів передачі Бендікс, заклинюючи в положенні, в якому він досягає маховика. З цієї причини вона не входить у гачок, в той час як передача не дозволяє якорі зупинитися і закривати контакти. “Обробляється” всім із заміною передач і очищенням валу, за допомогою якого він рухається.

Якщо всі перелічені елементи в хорошому стані та будь.які дефекти не помічаються, залишається лише для перевірки електродвигуна живлення. І для цього вам доведеться розібрати його, знявши раніше стартер.

Ще щось корисне для вас:

Електричний двигун

У цьому вузлі несправності можуть виникати як механічні, так і електричні. У першій версії поломів не так багато, а саме, зносу підтримуючих втулків якоря (ротора), саме тому тертя збільшується настільки, що електромагнітне поле неможливо сприяти, а також пошкодження Бендікс і його повороти ввімкнення. Ці проблеми усуваються заміною несправних елементів.

Набагато гірше, якщо стартер не працює через електричний зрив, серед якого ви можете виділити:

Перші два несправності все ще повністю усунені. Замінивши пошкоджені елементи, можна відновити продуктивність стартера.

Але з звивистою все набагато складніше. З такими поломками ремонт часто не здійснюється (хоча обмотки все ще можуть бути перероблені), а стартер просто замінюється новим.

Чому Volkswagen Passat погано розпочинається на застуду

Автомобіль складається з десятків взаємодії та впливу компонентів. Поведінка автомобіля залежить від їх стану, включаючи запуск “на холод”. Існують загальні ознаки, за якими ви можете самостійно визначити причини збоїв холодного початку пасату та вирішити ремонт.

Порушення умов функціонування машини

Проблема може бути викликана не відповідальністю з умовами нормального функціонування машини. Наприклад, якщо в танк виливається бензин як якості або неправильну марку, це спровокує важкий початок двигуна, і з постійною роботою в цьому режимі це призведе до більш складних проблем до капітального ремонту двигун внутрішнього згоряння.

Тому необхідно контролювати якість вилитого палива і звернути увагу на зміни поведінки Volkswagen Passat після заправки. Якщо з’являються детонація, “дотик”, ривки та інші незвичні симптоми, краще змінити заправку або перейти на краще паливо.

Серед інших можливих причин функціонального характеру:

 • неправильне коригування клапана;
 • зношені поршневі кільця двигуна;
 • неправильно налаштований механізм часу;
 • Залишений повітряний фільтр;
 • Поршневе навантаження, клапани.

Якщо повітряний фільтр може бути замінений самостійно, то розпад двигуна потребує уваги автоматичної механіки.

Умови експлуатації

Умови, в яких працює автомобіль, дуже важливі. Особливо це стосується ділянок з мокрим або холодним кліматом.

Наприклад, перед початком холодної погоди рекомендується замінити свічки запалювання, бронежилети та моторні масла. В іншому випадку, на старих, зношених компонентах і відпрацьованих, потовщуючи на холоді, випадки поганого «налаштування» двигуна не виключаються. Крім того, акумулятор більше схильний до самостійного звинувачення в морозі, і його заряд може бути недостатньо, щоб впевнено почати.

Це стосується також бензину. Паливо при низьких температурах випаровується гірше, що призводить до важкого початку. І з поганою якості (наприклад, розведеною водою) повне відмову від пасату можна почати.

Проблема широко поширена на Passat B3 та B4. Неправильні дані з датчиків температури повітря та теплоносія, які “на холод” надсилають неправильну інформацію про ECU. Буде оптимально замінити датчики, і найкраще з оригінальними, але ви можете тимчасово зняти проблему, вводячи машину в тепло. Ситуація також характерна для “пасатів” інших поколінь.

У вологу погоду виникають проблеми іншого плану. Електрик може пірнати (особливо для моделей, пов’язаних з віком) та генерувати “глюки” з неправильних переданих даних від важливих датчиків до коротких ланцюгів та збоїв електричних компонентів. Подібні ситуації також виникають при подоланні великих калюжів та подібних водних бар’єрів, коли вода просочується до чутливих вузлів “пасату”.

Третій тип холодного запуску, пов’язаний з операцією. виник унаслідок руху за порушеннями. Через струшування та потрясіння, контакти та з’єднання датчиків та елементів паливної системи, стартера, запалювання можуть бути відійшли, витоки повітря та t. D.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Vw passat troit: що робити? Джерело

Зазвичай місце невдачі визначається комп’ютерною діагностикою, але у важких випадках спеціаліст потрібен детальний аналіз.

Невдачі зв’язки “стартер-сервайт”

Крижаний стартер починає працювати, коли перетворює ключ запалювання в крайньому правому положенні замка. Якщо двигун не запускається або робить це одночасно, вони можуть стати причинами:

 • виписаний акумулятор “пасат”;
 • нестабільний живлення на стартері;
 • Плаваюча несправність групи блокування або контактної групи;
 • розбиття котушок, свічок, бронежилетів;
 • DMRV.поломка, Dotozh.

Перевірка паливної системи

Наступна категорія, що призводить до непроводні, довгі “хапання” та війська помилок пов’язана з паливною системою. Однією з поширених ситуацій є засмічений паливний фільтр, який підлягає перевірці і, якщо необхідно, заміни.

Перше, що потрібно переконатися. чи є паливо в баку. Датчик рівня іноді починає відображати неправильну інформацію. Спроби запустити майже порожній резервуар шкоду стану паливної системи: разом із залишками палива насос піднімає грязь, яка накопичується внизу, засмічуючи фільтри та форсунки.

Інша ситуація. це зламаний паливний насос. Поступово деталь «вмирання» не накачує паливо з потрібним тиском та необхідним обсягом. Насос не постачає двигун, необхідний для “холодного” запуску обсягу палива, і водій може “скрутити” стартер. І навіть з успішним починаючи з таких помилок, з’являється дотик.

Також важливо перевірити живлення потужності насоса: несправності з електропроводкою, реле або запобіжника можуть виникати. Поганий запуск і танки також викликають:

Якщо Volkswagen Passat курить, коли починає холодно і троїти, справа, швидше за все, у запаковій проходить через насадку. Забруднений можна видалити та очистити, хоча у разі їх великого одягу їх замінюють. У той же час рекомендується змінити набір. Синій дим вказує на олію, що потрапляє в камеру згоряння.

Якщо “на холоді” “пасат” все ще розпочався на другу чи п’яту спробу, проблема регулятора тиску палива не виключається. Спочатку він низький, але поступово необхідний рівень досягається в паливній рейці, і Пасат запускається. Необхідний регулятор повинен бути замінений.

Згідно з повідомленнями власників, “Passat” B3 з Monovxing погано розпочинається на холоді через особливості структури. Справа в тому, що гази картера проходять через ін’єкційний блок, в результаті чого конденсація накопичується в блоці. Він заважає роботі повітряного демпфера, і взимку просто замерзає і блокує його. Цей вузол також потрібен для перевірки. А Passat B7 з двигуном FSI схильний до розбиття блоку управління для накачування палива (розташоване під заднім сидінням).

Система запалювання, свічки

Якщо іскра відсутня або виникає різний збій її формування, двигун не буде працювати або “Трамп”. Для визначення поломки перевіряються:

 • на “Passats” B3, B4-Candles, VV трубопроводів, трамвайну (останній спочатку досліджується на зовнішньому пошкодженні, а потім його демонтують і перевіряють за допомогою контактів);
 • на моделях B5, B6, B7. ECU, свічки та котушки;
 • У бензиновому льоду також контролюється стан датчика положення колінчастого вала (це надзвичайно важливий елемент, він регулює момент запалювання).

Особливості пуску дизельного двигуна

Всі VW Passat з дизельними двигунами були оснащені версіями TDI Turbo. Вони характеризуються типовими проблемами для бензину, але є деякі особливості роботи:

 • Такий двигун потребує більш потужного акумулятора;
 • Допитливі свічки потрібні;
 • У холодний сезон повинен бути заправлений спеціальний «зимовий» бренд дизельного палива;
 • При низькій температурі повітря (-20 Цельсія і внизу) настійно рекомендується використовувати антигельну добавку, щоб уникнути потовщення навіть зимового DT (деякі машини з дизельним двигуном навіть оснащені попереднім настроєм).

Крім того, дизель дуже важливий для рівня стиснення, оскільки паливна суміш запалюється з високим ступенем стиснення, і після зниження стиснення цього просто не відбудеться.

Чому двигун обертається неефективним

Бувають випадки, коли стартер працює, але не крутить двигун правильною силою. Ми перераховуємо ситуації, коли це відбувається:

 • При роботі нафти, що не відповідає температурному режиму. Мастило потовщується і не дозволяє колінчастому валу обертатися. Це вимагає мастила для заміни погодних умов, регульованих для цих умов.
 • Низький заряд акумулятора. Не дає енергії ефективному обертанню. Потрібно зарядити або замінити акумулятором.
 • У разі несправності кисть. Необхідно перевірити контакти пензлів та герметичність наконечників, що надходять до деталей.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Вузол стартера не обертає двигун під впливом сили

Той факт, що стартер не закручений під навантаженням, сприяє вищезазначених причин:

 • люфт передньої гальмівної втулки;
 • раннє запалювання;
 • носіння кисті вузлового механізму;
 • Поява дефектів контактів втягувальної реле.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Можливі несправності

Стартер включає більше 20 деталей. Електромотор споживає сотні кВт живлення від акумулятора, перетворює його в ротаційний рух маховика, подолавши опір автомобіля, що не містить автомобіля, замерзлий зимовою ночі. У цьому режимі є щось і чому зламати. Як перевірити, чи працює стартер. існує метод для роз’яснення розбиття в порядку ускладнення роботи. від діагностики без усунення стартера до повного розбирання.

Низька напруга на дошці

Знак несправності. двигун запустився, а автомобіль проїхав 5-10 кілометрів. При спробі запустити стартер, акумулятор слабкий, акумулятор заряджається перед поїздкою. Коли ввімкнено високе світло, фари тьмяно світять. Ви можете перевірити низьку напругу, вимірюючи її на клемі акумулятора за допомогою тестера в робочому положенні ключа в блоці запалювання та без нього.

Генератор повинен подавати споживачів.дошки, дати зарядний струм акумулятора, інакше фари та двигун швидко звільнять акумулятор. З такою несправністю двигун трохи крутиться при запуску, хоча акумулятор заряджався незадовго до поїздки. Щоб перевірити, після запуску двигуна, «чашка», відключіть позитивний клем акумулятора, з хорошим генератором, двигун буде працювати. Ви можете перевірити інші пристрої.дошки без запуску двигуна. по черзі від’єднавши їх, знявши запобіжники, поки акумулятор на акумуляторі не показує збільшення напруги.

Тепер настав час почати перевіряти сам стартер.

Звертатися до якості

Несправності в електриці викликаються лише двома причинами. або немає необхідного контакту, або було непотрібно. Щоб перевірити поточний витоки через стартер, не знімаючи його з автомобіля, вимкніть провід живлення з його терміналу. Якщо напруга на дошці піднімається, то стартер несправний, і чому. вам потрібно уточнити після розбирання.

Погані контакти покажуть себе з нестабільною операцією. тоді втягування реле не натискає при запуску, тоді швидкість обертання електродвигуна змінюється. Перевірка стартера від акумулятора допоможе визначити найпоширеніші несправності.

Щоб перевірити живлення напруги до керування електродом елемента управління реле, вийміть клавішу запалювання зі блокування. Без демонтажу стартера вийміть контакт акумулятора акумулятора та дроту з клеми управління втягуванням реле (він не має нитки). В окремому проводі підключіть звільнений контакт з плюсом акумулятора. Робоча реле матиме помітний звук операції, і Бендікс перейде в робочу позицію.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Якщо раніше не було звуку при запуску ключа, але тепер він з’явився, вам потрібно усунути несправність електропроводки зі блокування запалювання до стартера. За відсутності звуку слід ретельно очистити масу маси на тілі та термінал контрольної реле. Якщо звук не з’явився після очищення, реле “винна” є “винною”.

З точки зору частоти випадків розбиття затримки блоку реле, він рідше поширений, ніж погані контакти. Для перевірки вам потрібно демонтувати весь стартер, вийміть обкладинку реле. Побивка проявляється відсутністю характерного клацання висувного якоря, коли запалювання увімкнено. Візуально передача Bendix не перейде в робоче положення до обмеження обмежувача.

Для всіх наступних перевірок випадок стартера повинен бути закріплений у порок на робочому стані, оскільки реакція на живлення електроенергії буде найсильнішим обертальним моментом, при якому дуже важко тримати її в руках.

Діагностика вузла складається з перевірок:

Зрізаючи і фіксуючи важільну пружину, потрібно спробувати перемістити якір по його ходу. Він повинен вільно рухатися. Можливі грязьові родовища повинні бути промиті до безперешкодного руху. При фізичній деформації краще повністю взяти новий якір або естафету.

Важіль може заклинати в місцях сполук з якорям, кронштейном або зчепленням повідку внаслідок бруду, зносу металу в місцях тертя. Отже, потрібно очистити бруд, полірувати подряпини або змінити зношену частину вузла.

Реле обмотки перевіряють тестер. У хорошій обмотці опір між контрольним контактом та тілом показує тестер близько 1,5 Ом. Неможливо діагностувати інтерес.клацання реле вдома, отже, якщо всі чеки пройшли успішно, але, служачи на естафеті 12 дюйма, якір не відбувається, реле слід замінити.

Передача може зношуватися, особливо на кінцях зубів. Передач неможливо відновити. Бендикс слід замінити.

Вузол електродвигуна

Несправність проявляється клацанням реле та повним випуском Bendix, але обертання передачі не починається або не може рухатись, повільно, зі слабким обертальним моментом.

Без розбиття або навіть зняття, ви можете з’ясувати виконання контактних підборів. Для цього спочатку слід де.енергізуйте бічну мережу та підключити плюс акумулятора до цього стартера, який залишає різьбовий термінал всередині корпусу. Якщо двигун почав обертатися набагато швидше, для ремонту стартера потрібно зняти, реле розбирається і контакти п’яти та контактна пластина очищаються.

Для уточнення інших несправностей електродвигун повинен бути розібраний і перевіряється стан:

Несправність, в якій необхідна заміна пензлів, визначається їх зовнішнім виглядом. високим погіршенням, коли сила та довжина пружин недостатній для надійного контакту з колектором. Можливо, що пензлі просто забруднені. промивання вирішить проблему. Не забудьте виміряти відсутність провідності між кожною пензликом та корпусом, у цьому випадку деталь повинна бути змінена.

Колектор, безпосередньо в контакті з пензлями під час обертання, може мати неприйнятне знос або забруднення. Але іноді несправність має характер фрагментації близьких ламелів шляхом проведення матеріалу. металу або вугільного пилу. Для ремонту очистіть зазори між ламелами, вимірюйте опір кожної пороки сусідніх контактів.

Якщо контакт між ламелами не зникне, електродвигун повинен бути змінений.

Рада власнику автомобіля

Очистіть усі зовнішні контакти для стартера перед перевіркою, оскільки це досить поширена несправність, і не потрібно видаляти його з двигуна.

passat, почин, стартер, крутяться, чому, крутить

Навіть початкова перевірка стартера, не видаляючи його з автомобіля, зазвичай вказує на поломку, скорочення часу ремонту, зменшення витрат і не витрачаючи багато часу.