Заміна тигуанських прокладок електронним рукояткою. Зазвичай користувачі нашого сайту…

Заміна гальмівних колодок Volkswagen Tiguan

Під час кожної перевірки слід контролювати Wolkswagen Tiguan Brake Pads слід контролювати. Мінімальна прийнятна товщина шару тертя (t.Е. За винятком розміру металевої опорної пластини):

Якщо товщина прокладок зменшилася до межі або індикатор зносу загорілася, то слід замінити їх у найближчій службі автомобіля нашої мережі.

Під час руху з зношеними блоками ризик перегріву або знищення залишків шару тертя збільшується, і ви не зможете швидко зупинити свій кросовер у критичній ситуації.

Інструкції з ремонту призначають для зміни гальмівних прокладок лише на набори. Якщо принаймні один зношений, решта, розташована на цій осі. Як правило, у пакеті є нові болти для путівників (вони є одноразовими), а також стиснення пружин.

Такі набори знаходяться в асортименті багатьох компаній: TRW, ATE, Brembo, Ferodo тощо.П.

Краще вибрати потрібний розмір кодом конфігурації, зазначеного в службовій книзі, або на наклейці в ніші «резерв» (найпоширеніші коди: 1LJ, 1ZD, 1KU) або на автомобілі.

Вибір та заміна задніх прокладок гальм VW TIGUAN

Як вибір, так і заміна задніх гальмівних колодків 2 г тигра.- Це досить відповідальні заходи, оскільки життя не тільки водія, але й його найближчі люди безпосередньо залежать від бездоганної роботи гальмівної системи.

Що стосується того, коли прокладки повинні бути замінені, є два, а точніше, три варіанти отримання відповіді на це питання:

 • За допомогою датчика зносу блоку.
 • Використання показань спідометра. Виробник рекомендує змінювати їх кожні 50-60 тисяч пробігу.
 • Використання діагностичних маніпуляцій під час служби у офіційного дилера.

Наш братський російський автомобіліст звик не довіряти всіляким датчиком та діагностиці, а в повному обсязі з національними особливостями роботи автомобіля в російських умовах у всіх зручних випадках, наприклад, при заміні або, про пункти для шин Пристосування, з видаленими колесами, він час від часу він намагається на товщину прокладки, дивлячись у кишечник.

І якщо їх товщина досягає 3 міліметрової параметри (хоча 2 міліметрова товщина вважається прийнятним параметром, але вам потрібно ризикувати)?! тоді їх потрібно терміново замінити.

Що стосується безпеки, то заощадження бюджету не потрібно думати, коли у вас є вибір, які задні прокладки є оригінальними або неорігальними. Цілком очевидно, що найкраще придбати оригінальні прокладки, незважаючи на те, що вони очікують дорожчі, ніж аналоги.

Однак слід мати на увазі, що серед оригінальних прокладок є такі, які, скажімо, цитуються серед відповідальних механіків автомобілів, а також ті прокладки, які вважаються не повністю надійними.

Найбільш правильним вибором задніх прокладок є те, що художників рідних компонентів повинні бути обрані Vin Code. Що стосується конкретних виробників витратних матеріалів для гальм, то німецька турбота, здається, не має можливості для виробництва прокладок, і для багатьох його автомобілів, включаючи Tiguans, він купує гальма з такої добре відомої турботи про виробництво запасних деталі та різні компоненти для автомобільного обладнання, як.от TRW Automotive.

У той же час, ці проблеми мають такі тісні економічні або інтеграційні зв’язки, що багато компонентів, включаючи споживання гальм, які випускають TRW, виходять на ринок під таким брендом.

Як приклад, ми даємо вам ознайомитись із статтею оригінальних прокладок, і на всякий випадок. задній гальмівний диск із орієнтовним бюджетом для їх заміни разом із роботою механіки автомобілів:

Назва обсяг Код постачальника Ціна Сума
Набір гальмівних колодок один 3Q0 698 451 D 2700 3000
Набір дисків задньої вісь гальма 2 3Q0 615 601 a 2950 5900
Очищувач гальм один Вмикати 210 210
Загальна ціна демонтажу та встановлення 2000
Разом із витратними матеріалами 9110

Ціна заміни включає орієнтовні витрати запасних частин провідних брендів для виробництва гальмівних систем (TRW,), а також вартість роботи.

Було б неправильно, якщо ви ігноруєте виробників аналогових запасних частин для гальмівних систем. Більше того, вибір є більш різноманітним, і ціни, навпаки, менші, ніж початкові набори. І це такі виробники, включаючи задні гальмівні прокладки для Тігуана, як згадувалося вище, їли та брембо, а також Бош і Ремса, включаючи Fenox. У той же час, їхня продукція є досить конкурентоспроможною на ринку, не має скарг, досить надійно сповільнюється і не є джерелами неприємних скрипів.

Ми представляємо маніпуляції із заміною витратних матеріалів заднього гальма, де були взяті аналогові прокладки з бренду TRW, а саме GDB 1763.

Окрім прокладок, є взаємозамінні болти з різьбовими затискачами, а також допоміжні пружини.

тигуанських, електронним

У той же час, у коробці були надзвичайно корисні схеми для незалежної заміни гальмівних витратних матеріалів:

тигуанських, електронним

тигуанських, електронним

Ну, звичайно, автору журналу Flight пощастило, що у нього був сусід гаража,-це федія-діагностик, який має спеціальний пристрій для розблокування ручного ручка, а також у нього був затискач, який використовувався для демонтажу прокладок.

Задні гальма Volkswagen Tiguan з 2007 року

Примітка. Під час проведення ремонтних робіт встановіть усі деталі з набору для ремонту для очищення гальм, використовуйте лише спиртні нові гальмівні супорти, наповнені гальмівною рідиною, а повітря видаляється з них до стін гальмівних циліндрів, поршня та ущільнювачів, нанесіть тонку шар G 052 150 A2 A2 Монтажна макарони.

Примітка. Щоб викачати гальмівну рідину з резервуара, використовуйте пристрій для заповнення та накачування гальмівної системи.VAS 5234- або насосний пристрій.V.G 1869/4- Перш ніж зняти гальмівний супорт або відключити гальмівний шланг, встановіть розпір.V.G 1869/2- (в той же час знижуйте тиск).

Видалення та встановлення гальмівних прокладок

Необхідні спеціальні пристрої, контрольні та вимірювальні пристрої, а також допоміжні засоби

Видалення

Під час зняття позначте гальмівні колодки, придатні для подальшої роботи. Вони повинні бути встановлені назад в ті самі місця, інакше нерівномірне розподіл гальмівних сил між колесами виникне!

Примітка. З’єднувачі електромоторів для паркувального гальма не відключають паркувальне гальмо, не вмикають.

Поршні паркувального гальма повинні бути потоплені (встановлені в початковому положенні) за допомогою.VAS 5051-.

Перед встановленням поршнів у початковому положенні необхідно викачати гальмівну рідину з компенсаційного бака. Якщо гальмівна рідина додається, коли гальмівні прокладки зношуються, то це дозволить уникнути її витоків та пошкодження, заподіяних ними.

Підключіть тестер.VAS 5051- і виберіть функцію “Електромеханічне паркування гальма” та функцію “Путрі та встановлення в початковому положенні поршня виконавчого електричного двигуна паркувального гальма”.

За допомогою.VAS 5051- Встановіть поршні в початковому положенні.

Після цього ви можете відкрутити кріпильні болти з гальмівного супорта, тримаючи путівник із сувої.

Зверніть увагу на реалізацію операції “Встановлення поршнів у початковому положенні” за допомогою.VAS 5051- часто не призводить до руху самих поршнів (проте, це потрібно зробити). Справа в тому, що біг гайка вільно ковзає в порожнині поршня, як результат, він може лише штовхати його, але не переміщувати поршень назад. Виконуючи цю операцію, лише гвинт відштовхується назад за допомогою запущеної гайки (вони рухаються назад всередині поршня).

Увага: попередньо виконують використання.VAS 5051- операція “Встановлення поршнів у початковому положенні”.

Після цього нарешті перемістіть поршень назад за допомогою пристрою.один-.

Повісьте гальмівний супортер з дротом, щоб гальмівний шланг був вивантажений і не міг пошкодити.

Вийміть гальмівні прокладки та тримачі гальмівних майданчиків.Стрілки-.

Увага: Не вибухайте з зносу стисненого повітря від гальмівних механізмів, цей пил небезпечний для здоров’я!

Ретельно очистіть опорні поверхні для гальмівних прокладок на гальмівній кронштейні, видаліть продукти корозії.

Зверніть увагу на очищення гальмівного супорта вживати лише алкоголь.

Заміна заднього гальмівного диска та гальмівних прокладок (для використання на моделі VW Tiguan)

#braking_kolods

Увага: гальмівні прокладки завжди замінюють на набір. 4 ПК. (по два з кожного боку).

Нижче. видалення та встановлення гальмівного диска та гальмівних колодок з лівого боку. Видалення та встановлення з правого боку виконуються подібним чином.

Видалення

По.перше, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Якщо він знаходиться на позначці “максимум” або підходить до неї, викачайте частину рідини з бака. В іншому випадку він виливає край при встановленні нових прокладок.

Послабте колесні болти. Підніміть задню частину машини з гніздом, встановіть підставки або підніміть машину на підйомник. Зніміть болти колеса і вийміть заднє колесо.

Ми очищаємо гальмівний механізм від пилу та бруду щіткою щіткою.

Ми беремо поршень у початкове положення (мийка) за допомогою тестера (програма). Ми беремо ноутбук і вибираємо наступне: 53 Блок → Основні параметри 04 → Виберіть групу 007 “Відкрийте заднє паркування (попередня зміна/ремонт PAD)” → JMP Виконайте. Подушки розлучилися (ви можете змінити). Під час цієї процедури буде почутий звук електродвигуна. Завершення цієї процедури стане індикатором засмаги в комбінації інструментів.

Примітка. Під час встановлення поршнів у початковому положенні ми стежимо за рівнем гальмівної рідини в резервуарі.

13 ключа знімають кріпильні болти гальмівного супорта, тримаючи 15 направляючих пальців шестикутником з ключем до 15.

Після того, як болти відкрутять, ми їх витягуємо.

а потім від’єднайте гальмівний супорт від дужки власника.

Вийміть гальмівний супортер і призупиніть його, використовуючи відповідний густий дріт позаду елемента підвіски.

Увага: гальмівний супортер повинен бути підвішений на міцний металевий дріт або щось подібне, кожного разу, коли він видаляється з кріплення, а гнучкий гальмівний шланг залишатиметься з цим підключеним. У разі невдачі виконати цю вимогу вага суппорт матиме вагу суппорт на гнучкому гальмівному шлангу, що може призвести до пошкодження шланга, а потім до витоку гальмівної рідини.

Подайте викрутку, а потім вийміть внутрішні та зовнішні гальмівні прокладки. Ми видаляємо старі гальмівні прокладки у відходах.

Вийміть пружинні тарілки гальмівних прокладок.

Ми застосовуємо проникаючу композицію (тип WD-40) до болтів кріплення тримача гальмівного супорта. Потім ключ з 12-гарнетом для 14 послаблює затягування двох болтів кріплення тримача кронштейна гальмівного супорта.

Зніміть болти і вийміть кронштейн для тримача.

і вийміть гальмівний диск. Видаліть диска диска.

Примітка. Якщо диск “чіплявся”, трохи підтримуйте його молотком, як показано нижче, щоб збити з сидіння на концентраторі.

Встановлення

Ми ретельно очищаємо метал і наждачний папір пилом, брудом та іржею, місцем посадки гальмівного диска на концентраторі.

а також сидіння пружинних прокладок гальмівних колодок на кронштейні гальмівного супорта.

Ми знежираємо центр, кронштейн власника, а також новий гальмівний диск.

Ми застосовуємо спеціальну високотемпературну мастило для гальм на кронштейні гальмівного супорта до тих місць, де будуть зв’язуватися з гальмівними колодками з тримачем гальмівних колодок (див. Фото нижче).

Ми натискаємо на завантаження та видаляємо направляючі пальці з кронштейна тримача.

Ми видаляємо стару мастило, перевіряємо пильні пильність (якщо необхідно, замініть його на нові), застосовуйте нову мастило високої температури для гальм.

Примітка. Щоб бути обережним, щоб не застосовувати занадто багато змащування, інакше надлишок мастила можна вичавити і потрапити на внутрішню поверхню гальмівних прокладок і диска, що призведе до погіршення ефективності гальмування.

і встановіть провідні пальці в обсязі власника на місці.

Встановіть на концентраторі новий гальмівний диск і зафіксуйте його гвинтом.

Ми застосовуємо різьбовий затискач на нитці болтів кронштейна (наприклад, лектит 243).

Встановіть тримач гальмівного гальмівного супорта і накрутіть кріпильні болти. Потім ми затягуємо ці болти ключем.

Використовуючи пристрій для затримки поршнів, ми повністю натискаємо на поршень у гальмівний супорт.

Примітка. При натисканні поршня ми стежимо за рівнем гальмівної рідини в резервуарі.

Встановіть гальмівні колодки на кронштейні.

Ми застосовуємо спеціальні високотемпературні мастило для гальм для нових гальмівних прокладок до тих місць, де вони контактують з гальмівним суппортом, кронштейном та тарілками.

Ми вставляємо гальмівні колодки в кронштейн власника.

Увага: На поверхні гальмівних прокладок та гальмівного диска не повинно бути слідів олії та фарби.

Встановіть гальмівний супорт на кронштейн.

Вставте і накрутіть кріпильні болти гальмівного супорта.

13 ключ нарешті затягніть кріпильні болти гальмівного супорта, тримаючи 15 провідних пальців шестикутником ключем до 15.

Так само ми змінюємо гальмівні прокладки з іншого боку.

Кілька разів ми натискаємо на педаль гальма кілька разів, щоб гальмівні колодки займали його робоче положення.

Ми висунули поршень до вихідної позиції за допомогою тестера (програма). Вибір: 53 Блок → Основні параметри 04 → Виберіть групу 006 “Закрийте заднє паркування гальмо (після зміни/ремонту майданчика)” → jmm execute. Гальмівні колодки зійшли (привезені на диск). Під час цієї процедури також буде почутий звук електродвигуна. Після цієї процедури індикатор паркувального гальма в комбінації інструментів повинен згасати.

Після номінації поршня за допомогою тестера необхідно також виконувати основну установку (адаптацію) гальмівної системи. Для цього виберіть: 53 Блок → Основні параметри 04 → Виберіть групу 010 «Тест функціонального паркування» → Клацніть Ідеально. Подушки адаптовані.

Встановіть колеса і опустіть машину на землю.

Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі для розширення. Скрутити кришку бака.

Що важливо знати!

Після роботи необхідно накачати всю систему і додати гальмівну рідину в бак. Крім того, якщо вам потрібно встановити паркувальне гальмо. Відразу після того, як задні гальмівні прокладки будуть замінені на Tiguan Voltsvagen, терміново не зупиняють машину, коли швидкість становить більше 100 км/год.

тигуанських, електронним

До відома

Гальмівні прокладки повинні бути змінені беззаконними на весь мост, інакше в гальмуванні може відбутися. Це нехтування може привести машину до листя в кулуарах або на зустрічній смузі на аварійній зупинці.

Заміну прокладок слід сприймати серйозно. Якщо ви сумніваєтесь у тому, що можете зробити все правильно, кращі фахівці з контакту в службі автомобіля. Нормальна робота системи гальмівних автомобілів стане гарантією безпеки для власника автомобіля, її пасажирів та пішоходів.

Порядок роботи

Технологія заміни задніх гальмівних колодок Volkswagen Tiguan

Tiguan використовує електронний ручний хід, тому ми змінюємо прокладки відповідно до алгоритму:

 • Підніміть машину, демонтуйте колесо задньої вісь;
 • Ми з’єднуємо діагностичний сканер, перетворюємо ручний гальмо в режим обслуговування (розведіть колодки);
 • Ми повертаємо болти з задньої частини диска, знімаємо суппорт;
 • Ми виймаємо паростки та прокладки, очищаємо деталі механізму;
 • Встановіть у кронштейні новий набір прокладок;
 • Натисніть поршень у суппорт із спеціальним пристроєм;
 • Ми проводимо зворотну збірку, використовуючи нові супорти зі блокуванням нитки;
 • Ми проводимо процедуру за другим механізмом гальм;
 • Ми повертаємо ручний хід до звичайного режиму роботи зі сканером (зменшуйте прокладки);
 • Перевірте функціонування гальм.

Ми замінюємо задні гальмівні прокладки на Tiguan Volkswagen відповідно до заводських технологій, використовуємо професійне обладнання, допомагають у виборі компонентів. Ми підтверджуємо якість послуг з тривалими гарантіями.

Зателефонуйте та приходьте до технічного обслуговування до найближчого технічного центру. контакти та адреси представлені на карті.

Ціни на заміну задніх гальмівних колодків Volkswagen Tiguan

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Заміна переднього гальмівного диска та гальмівних прокладок (для використання на моделі VW Tiguan)

#braking_kolods

Увага: гальмівні прокладки завжди замінюють на набір. 4 ПК. (по два з кожного боку).

ПРИМІТКА. Видалення та встановлення з правого боку виконуються подібним чином.

Видалення

По.перше, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Якщо він знаходиться на позначці “максимум” або підходить до неї, викачайте частину рідини з бака. В іншому випадку він виливає край при встановленні нових прокладок.

Послабте колесні болти. Підніміть передню частину машини з гніздом, встановіть підставки або підніміть машину на підйомник. Зніміть болти колеса і вийміть переднє колесо.

Залежно від того, на якій стороні ми змінюємо гальмівний диск і колодки, ми повертаємо кермо, поки воно не зупиниться праворуч або ліворуч. У нашому випадку. Зліва. Також з пензлем на металі ми очищаємо гальмівний механізм пилу та бруду.

Покладіть з викруткою, а потім вийміть пружину, що тримається, з гальмівного суппорта, при цьому тримаючи пружину вільною рукою.

Покладіть замок з невеликою викруткою та відключіть електричний роз’єм датчика зносу гальмівної накладки.

Використовуючи плоску викрутку, проріжте її, а потім вийміть захисні ковпачки двох направляючих пальців гальмівного супорта.

Ми вимикаємо ключ шестикутником на 7, а потім видаляємо два направляючі пальці з гальмівного суппорт.

Ми штовхаємо гальмівний суппортер з плоскою викруткою зверху та внизу та від’єднаємо його від кронштейна тримача.

Вийміть збірку гальмівного супорта із внутрішнім блок гальм. Ми видаляємо внутрішній блок і призупинивши суппорт, використовуючи відповідний густий дріт за допомогою підвісного елемента.

Увага: гальмівний супортер повинен бути підвішений на міцний металевий дріт або щось подібне, кожного разу, коли він видаляється з кріплення, а гнучкий гальмівний шланг залишатиметься з цим підключеним. У разі невдачі виконати цю вимогу вага суппорт матиме вагу суппорт на гнучкому гальмівному шлангу, що може призвести до пошкодження шланга, а потім до витоку гальмівної рідини.

Ми видаляємо зовнішній гальмівний блок з кронштейна кронштейна гальма. Ми видаляємо старі гальмівні прокладки у відходах.

Ми застосовуємо проникаючу композицію (тип WD-40) до болтів кріплення тримача гальмівного супорта. Потім ключ з головою 21 послаблює затягування двох болтів кріплення тримача гальмівного супорта.

Зніміть болти і вийміть кронштейн для тримача.

і вийміть гальмівний диск. Видаліть диска диска.

Примітка. Якщо диск “чіплявся”, трохи підтримуйте його молотком, як показано нижче, щоб збити з сидіння на концентраторі.

Встановлення

Ми ретельно очищаємо метал і наждачний папір пилом, брудом та іржею, місцем посадки гальмівного диска на концентраторі.

Сидіння гальмівних накладок на гальмовому гальпі гальмівного супорта.

Ми знежираємо центр, кронштейн власника, а також новий гальмівний диск.

Ми застосовуємо спеціальну високотемпературу мастила для гальм на кронштейні гальмівного супорта до тих місць, де контактуватимуть гальмівні колодки з кронштейном (див. Фото нижче).

Встановіть на концентраторі новий гальмівний диск і зафіксуйте його гвинтом.

Ми застосовуємо різьбовий затискач на нитці болтів кронштейна (наприклад, лектит 243).

Встановіть тримач гальмівного гальмівного супорта і накрутіть кріпильні болти. Потім ми затягуємо ці болти ключем.

Використовуючи пристрій для затяжних поршнів або будь.якого іншого інструменту, наприклад, підходящий клавішу розлучення підходить, ми повністю натискаємо на поршень у гальмівний супорт.

Коли поршень натиснуть, ми стежимо за рівнем гальмівної рідини в резервуарі.

Ми застосовуємо спеціальну високотемпературу мастила для гальм до нового зовнішнього гальмівного блоку до тих місць, де він буде контактувати з гальмівним суппортом та кронштейном.

Вставте зовнішній блок гальм у кронштейн тримача.

Увага: На поверхні гальмівних прокладок та гальмівного диска не повинно бути слідів олії та фарби.

Ми застосовуємо спеціальну високотемпературу мастила для гальм до нового внутрішнього гальмівного блоку до тих місць, де він буде контактувати з гальмівним суппортом, поршнем та дужкою.

Ми очищаємо метал і іржу від гальмівних колодків у гальмівному супорті щіткою або файлом (робіть це обережно, щоб не пошкодити черевик циліндра).

Вставте внутрішній блок гальм у поршень гальмівного супорта.

Встановіть збірку гальмівного супорта за допомогою блоку на тримачі кронштейна.

Підключіть електричний роз’єм датчика зносу гальмівної накладки.

Ми застосовуємо високотемпературу мастила для гальм до направляючих пальців гальмівного супорта.

Вставте та затягніть направляючі пальці гальмівного супорта. Встановіть захисні ковпачки пальців на місці.

Використовуючи викрутку, обережно встановіть пружину, що тримається, на гальмівному супорті.

Так само ми змінюємо гальмівні прокладки з іншого боку.

Встановіть колесо і опустіть машину на землю.

Кілька разів ми натискаємо на педаль гальма кілька разів, щоб гальмівні колодки займали його робоче положення.

Перевірте і, якщо потрібно, відновити рівень гальмівної рідини в резервуарі для розширення. Скрутити кришку бака.

Ми здійснюємо пробну поїздку і робимо кілька гальмування, щоб видалити будь.які сторонні частинки з робочих поверхонь та забезпечити виробництво гальмівних прокладок.

Заміна гальмівних колодок Volkswagen Tiguan лише 700

Поспішайте, щоб зареєструватися на заміну прокладки для проходження діагностики бігової частини Volkswagen Tiguan безкоштовно та заощаджуйте 500!

Комфортне очікування

Чекаючи заміни килимів Volkswagen Tiguan, ми запрошуємо вас до зони клієнтів автомобільного центру, із зручними м’якими меблями та телевізором із супутниковими каналами. Є безкоштовний доступ до Інтернету через Wi-Fi.

Заміна прокладок всього за 30 хвилин

Ми замінимо передні або задні гальмівні прокладки Volkswagen Tiguan всього за 30 хвилин. Для цього вам потрібно зареєструватися заздалегідь і замовити прокладки у нас або прийти з власним.

Є блоки на складі

Ми підтримуємо наявність найпопулярніших оригіналів та високоякісних аналогів гальмівних колодок та дисків, інших елементів гальмівної системи Volkswagen Tiguan.

Ціни на заміну ремонту гальмівної системи Volkswagen Tiguani ремонту гальмівної системи

Заміна передніх гальмівних прокладок тигуан
Заміна задніх гальмівних прокладок tiguan
Заміна передніх гальмівних прокладок Tiguan датчиками
Заміна задніх гальмівних прокладок Tiguan на датчики
Заміна тигуанських гальмівних прокладок електронним рукояткою
Заміна барабанних гальмівних колодків тигуан
Заміна гальмівних дисків та прокладок Tiguan One Axis
Заміна гальмівних дисків та колодки тигуанської задньої вісття електронним рукояткою
Заміна гальмівного барабанного тигуан
Заміна гальмівного циліндра Тігуан
Заміна тигуанської гальмівної рідини
Механізми гальма Тігуана для однієї осі

Гальма Lucas/TRW дуже популярні на ринку, це не здивує. Ця компанія є головним світовим виробником гальмівних майданчиків, який розробляє та робить гальмівні системи для Volkswagen.

Використання інноваційних подій, великі фінансові інвестиції в науковий розвиток компанії дозволяють покращити вироблені гальмівні майданчики та протистояти конкуренції.

Гальма Lucas/TRW доставляються безпосередньо у виробничі конвеєри Volkswagen. І це надається завищені стандарти ЄС для безпеки та екології.

Переваги цих гальмівних прокладок включають такі фактори, як:

 • Відносно низька вартість
 • Використання новітніх матеріалів у виробництві, що забезпечує тривалий термін служби та стабільні показники.
 • Тігуанські гальма гладкі
 • Відсутність пилу

Але, як і будь.які інші прокладки, їх також можна помітити, наприклад:

 • Коли ви натискаєте на педаль гальмового гальма, є крик.
 • Продуктивність цих прокладок зменшується в поганих погодних умовах.
 • Лестинне гальмування Volkswagen Tiguan з великою швидкістю.
 • При низьких температурах ефективність падає прокладки та диски.

Але якщо загалом, гальмівні колодки Лукаса/TRW гідні, надаючи покупцеві довіру до гальмівної системи Volkswagen Tiguan. Але через дуже популярність ці прокладки підроблені. Підроблені блоки, безумовно, погана якість, і викликають негативну думку щодо вже оригінальних майданчиків.

Зроби гальмівні колодки, що замінюють гальмівні колодки

Щоб замінити гальмівні прокладки на Volkswagen Tiguan (Volkswagen Tiguan), зовсім не потрібно звернутися до станції обслуговування, маючи стандартний набір інструментів і випікаючи відповідні гальмівні прокладки, легко можна замінити своїми руками, будь то в гараж або у дворі.

Вийміть колесо, вийміть вилки направляючих супортів, відкрутіть їх, а потім вийміть кронштейн і відкрийте суппортер. Акуратно вийміть колодки. Очистивши сидіння, змащуєте задню частину універсального мастила для супортів MS-1600.

Підпишіться на наш канал у мені.Дзен

Ще корисніші поради у зручному форматі

Я вирішив змінити задні прокладки, тому що характерні звуки брязкальця призвели до такого рішення. До речі,

Ще один приклад чудової роботи чиновників: у мене було два рази 2 рази. Гермікік та Автобани, обидва рази просили перевірити прокладки на заміну, і обидва рази мені офіційно повідомили, що мені не потрібно змінювати.Ось фотографія того, що, на їх думку, не потрібно змінити:

Лівий внутрішній блок був стертий до металу, заклепки та диска в районі, що закручується

Саме саме задні прокладки я не знайшов розумних інструкцій щодо його заміни, з парою форумів, вікі та їзди. Можливо, я не шукав погано, але мені краще написати це сам.

Тож вам знадобиться1) перемикання колодки. Я взяв оригінальний аналог з TRW GDB 1763? т.до. Вони були доступні в офісі ECIST. До речі, оригінальні тигуанські прокладки. це TGW:

У коробці взаємозамінні болти з різьбовою ниткою та направляючими пружинами, уздовж яких ходять колодки.

2) Vasya-Diagnost, VCD або товариш з цим пристроєм для розблокування електронного ручного руху. Теоретично товариш може бути перенесений у режим обслуговування, перейти до котеджу/до гаража, щоб змінити прокладки та повернутися до товариша, щоб увімкнути ручний хід.3) Незвичайний інструмент:. обличчя старого.еї 13 (або розлучення). відкритий ключ на 15 (або педаль для велосипеда, або розлучення з вузькими губами, я загострював розлучення, потрібно близько 4 мм,, Більше). спеціальний чистий благ для циліндра. У мене цього немає, я був розповсюджений звичайним затискачем, це дуже незручно. Краще купувати. Наприклад, найдешевший тут

Для роботи не потрібен отвір, навіть стандартний гніздо підходить. З цією зрозумілою інструкцією (я сподіваюся) та всі вказані інструменти з одного боку після зняття колеса потрібні протягом 5-10 хвилин. Якщо з збоченцями, то можна перевезти 2 години.

Процедура: 1) Покладіть автомобіль із синього для передачі. Не на ручці. Ми покладаємо щось під колеса з протилежного боку поданого колеса.2.RU, завдяки OLEG3110_78 вдруге, і він взяв із клубу Passat): “Ви підключаєте комп’ютер, v. Запалювання, вимкніть клавішу ручного ручного рубця (вийміть ручний гальмо, якщо він стоїть на ручному руслі), запустіть vdsc, перейдіть до 53 блоку (53. паркувальне гальмо).Виберіть основні налаштування (основні налаштування. 04).Введіть групу 007 (група 007) і вгорі клацніть правою кнопкою миші.Протягом декількох секунд ви чуєте з заднього супорта звук двигунів, які розводять колодки “.Я додам від себе, що в основних функціях 53 блоку вже є 3 стандартні дії, які просто стомлюються. Тепер “встановити колодки на службове положення”.У той же час двигун трохи розширює акцент циліндрів шляхом обертання. Я зробив це з уже видаленим супортом, на мою думку, це неправильно.3) послабити гвинти коліс, підніміть машину, нарешті розробляйте колесо і вийміть його.4) Ви можете оглянути прокладки на наявність зносу через вікно:

5) Тримаючи 15.ту гайку на суппортномукабрі, ми повертаємо 13 болтів на внутрішній стороні гальмівного механізму.

6) Акуратно висуньте суппортер з циліндром. Не тягніть гальмівний шланг і дріт ручного ручного.

Ви можете влаштувати суппортер для важеля підвіски, деякі рекомендують повісити на дріт.

7) Вийміть старі колодки в бік диска та направляючі джерела з канавок за допомогою викрутки.

Перевірте ретельно вдосконалення, в яке входять гвинти супорта. Вони повинні легко ходити в обох напрямках через диск і повернутися до середини. Перевірте пильовики на наявність пошкодження.

8) Спочатку покладіть нові джерела до повної фіксації:

Дивіться, як пружини не торкаються диска. Так, я є, але вони можуть сидіти так неправильно.

#braking_kolods

Видалення

По.перше, перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі основного гальмівного циліндра. Якщо він знаходиться на позначці “максимум” або підходить до неї, викачайте частину рідини з бака. В іншому випадку він виливає край при встановленні нових прокладок.

Послабте колесні болти. Підніміть передню частину машини з гніздом, встановіть підставки або підніміть машину на підйомник. Зніміть болти колеса і вийміть переднє колесо.

Залежно від того, на якій стороні ми змінюємо гальмівний диск і колодки, ми повертаємо кермо, поки воно не зупиниться праворуч або ліворуч. У нашому випадку. ліворуч. Також з пензлем на металі ми очищаємо гальмівний механізм пилу та бруду.

Покладіть з викруткою, а потім вийміть пружину, що тримається, з гальмівного суппорта, при цьому тримаючи пружину вільною рукою.

Покладіть замок з невеликою викруткою та відключіть електричний роз’єм датчика зносу гальмівної накладки.

Використовуючи плоску викрутку, проведіть її, а потім вийміть захисні ковпачки двох направляючих пальців гальмівного супорта.

Ми вимикаємо ключ шестикутником на 7, а потім видаляємо два направляючі пальці з гальмівного суппорт.

Ми штовхаємо гальмівний суппортер з плоскою викруткою зверху та внизу та від’єднаємо його від кронштейна тримача.

Вийміть збірку гальмівного супорта із внутрішнім блок гальм. Ми видаляємо внутрішній блок і призупинивши суппорт, використовуючи відповідний густий дріт за допомогою підвісного елемента.