Volkswagen Polo починається і зупиняє причину. AHL 1.6 стартів і зупиняються вранці

Ви, мабуть, пишете про знайомих з двору, в цьому випадку, так, краще закрити капюшон і поговорити про жінок, погоду тощо, коли перший поява такої криниці. Чому жінці на Червоній площі неможливо “любити”??Тому що поради Zae.ЮТ! І на цьому форумі величезна кількість розумних, освічених людей з великим досвідом, готовими передати його вам і допомогти вам у важкі часи. Подивіться на пошук, стара кількість інформації, і ви зрозумієте, що причини гори та поруч. це два, можливо, DMRV, можливо, насос, все, що ви хочете. Почніть з елементарної перевірки dtozh (дуже схоже, що він тече), якщо ви зміните все в колі будь.яких грошей, вам потрібно створити діагностику, щоб знати, де копати!!Було посилання. другий https: // passatworld.ru/showthread.PHP?t = 117042 Знайдіть і зверніться до сусідів, я впевнений, що хлопці не стоять осторонь!

VW B3 1.8 RP Mono 1991.житній. GL / VW B5 1.8T ANB, 1999, клімат, шкіра, ксенон і PRRR. Дівчина мій Brunytey/Blue.glazayasuperb 2008/amx/6 pokyshek/193 кобили/так

добрий день.Як і обіцяв, я повідомляю.У мене проблема вранці, і коли машина охолоне і зупиняється.Я помітив, що він зупиняється, тому що він тримає дуже маленькі повороти.Проблема була усунена заміною крапки. Перш ніж змінити dotozh, я перевірив на помилки.Була помилка, тому датчик.

О, забули.Dotozh купив оригінал за 1070r.Не були оригінальними з 250-800R.Хто збирається змінитися, купуйте прокладку для претензії.

Passat B5 2003.ATQ 2.8 30V Автоматична коробка передач повна начинка. Проданий. Поло Седан 2013. Автоматична трансмісія.Поло Седан 2015. Автоматична трансмісія.

Причина 1. Проблеми з стартером

Стартер. це такий маленький електродвигун. Його головне завдання передати необхідне паливо до колінчастого вала для запалювання. Якщо після того, як драйвер перетворює клавішу або натискає відповідну кнопку, нічого не відбувається і відмічено дивне нехарактерне клацання, швидше за все, проблема пов’язана з стартером.

У деяких випадках він починає працювати після декількох спроб запустити двигун з ключа. Якщо стартер несправний, це вплине на швидкість кручення двигуна і сповільниться, хоча акумулятор може мати повний заряд.

Причина 2. Генератор або несправність акумулятора

Несправності, що виникають у генераторі, негативно відображаються на акумуляторі. Він може повністю припинити заряджати акумулятор, що призведе до нездатності стартера.

Якщо акумулятор стара, то в більшості випадків він не має заряду, особливо в холодний сезон. Як показала практика, проблема зазвичай одна річ: або в генераторі, або в акумуляторі.

Помилка P0322: від датчика швидкості двигуна немає сигналу

Volkswagen Polo не починає причин. Automir Yubus Якщо це датчик залу, відключіть джгут, що йде до датчиків колінчастого вала та розподільного вала. Використовуючи цифровий мультиметр, перевірте Power 5 V на датчики.

Як усунути P0322?

Знайдіть датчик розподільного вала колінчастого вала / дистриб’ютора на конкретному автомобілі. Це може бути датчик датчика / вала колінчастого вала; Це може бути котушка / датчик всередині дистриб’ютора; Це може бути навіть дріт, що надходить від котушки до ECU, щоб перевірити систему запалювання.

Після виявлення візуально огляньте роз’єми та проводку. Шукайте подряпини, потертості, голі дроти, опіки або розтоплені пластикові плями.

Виписки з’єднувачів та ретельно огляньте клеми всередині. Подивіться, чи є сажі або зелені відтінки, що вказують на корозію. Якщо вам потрібно очистити клеми, скористайтеся очищувачем електричного контакту та щіткою пензлика. Дайте висохнути і нанесіть електричну мастило в контактні місця клем.

Залежно від автомобіля, найбільш вірогідною причиною P0322 є погані сполуки / замінені частини системи запалювання. Якщо у вас є діагностичний сканер або адаптер ELM327 за допомогою програми крутного моменту, видаліть помилки з пам’яті та ECU, і подивіться, чи повертається P0322. Якщо це не так, швидше за все, проблема пов’язана з з’єднаннями.

Якщо код P0322 повернеться, вам потрібно буде перевірити датчик та пов’язані з цим ланцюги. Наступні кроки будуть визначатися типом датчика: магнітний датчик або датчик на ефекті залу. Зазвичай ви можете визначити, який ваш датчик у вас є, за кількістю проводів, що надходять з нього.

Якщо 3 дроти йдуть від датчика. це датчик залу. Якщо у нього є 2 дроти, це датчик магнітного типу.

Перевірка датчика залу

Якщо це датчик залу, відключіть джгут, що йде до датчиків колінчастого вала та розподільного валу. Використовуючи цифровий мультиметр, перевірте Power 5 V на датчики.

Червоний дріт пристрою. до джерела живлення 5 В, чорного дроту. до маси. Якщо датчик не має 5 вольт, відновіть проводку від ECU до датчика або, можливо, несправного ECU.

Ми допоможемо вам дізнатися витрати та видати політику без переплати з урахуванням знижок для KBM! Вибір найкращої ціни. 50% знижка. Офіційна політика. Економія часу. Дізнайтеся про страхову ціну. Заощадження до 3500 ₽.

Якщо з живленням все добре, перевірте напругу 5 В на кожній схемі сигналу. Червоний дріт пристрою. до сигнального ланцюга датчика, чорний дріт. до маси. Якщо датчик не має 5 вольт, відремонтуйте електропроводку з ECU до датчика або, можливо, несправного ECU.

Якщо все добре, переконайтеся, що у вас є хороший ґрунт на кожному датчику. Підключіть керуючу лампу до “плюс” акумулятора та стрічайте на інший кінець ґрунтового ланцюга, що йде до кожного датчика.

Якщо керуюча лампа не загоряється, це вказує на несправний ланцюг. Якщо світиться лампа, перемістіть електропроводку з джгутом проводів, що йдуть до кожного датчика, щоб побачити, чи спалахує він, вказуючи на переривчастий сугло.

Щоб опублікувати повідомлення, створіть обліковий запис або увійдіть

Пристрій служить для постачання масла в систему та змащення рухомих частин двигуна. Якщо тиск постійно падає внаслідок зменшення ступеня впорскування або виникнення витоків у самому тілі циліндра або насоса, то елемент повинен бути замінений якнайшвидше новим. Для цього вийміть розпилювач двигуна та злийте масло з мастильної системи. Вийміть панель маховика і відкрутіть двадцять кріплення самого картера.

volkswagen, polo, почин, зупиняє, причина

Акуратно стукайте по краях картера гумовим молотком і відключіть деталь. Тоді ми демонтуємо захист зірочки насоса та натягувача пружини в її приводі. Ми відкрутимо болт, кріпляючи натягувач до блоку циліндрів і видалимо компонент. Потім вийміть зірку насоса, обережно відкрутивши болт.

Нарешті, ми відкрутимо ще три гвинти, що тримають корпус насоса, і видалимо деталь. Замість старого ми ставимо новий масляний насос і збираємо все у зворотному порядку. Ми заповнюємо резервуар маслом і перевіряємо, чи працює автомобіль.

Як Фолксваген зупиняється.

Свіжий, лише з німецької рослини, масляний насос для седана поло варто замовити колодязь з колодязем можна придбати за ціною кілька разів дешевше.

Все залежить від пробігу автомобіля. Заміна невдалого паливного насоса на копійку також буде літати в заміні паливного насоса на седані поло. Несправність у цьому підрозділі є однією з поширених причин, чому автомобіль не запускається. Електричне паливне насос за допомогою системи впорскування насосів на форсустах двигуна, що потрібно для запуску електростанції та руху машини, необхідних для запуску електростанції та руху машини.

Служба служби апарату залежить від багатьох критеріїв. Серед них якість палива, отриманого на АЗС, а також кількість бруду, що проникає в систему, відіграє важливу роль.

Основні ознаки засмічення насоса, крім того, що двигун не починається, є неприємними звуками в двигуні, що час від часу починає зупинятися.

Принцип роботи бензинового насоса простий. Пристрій використовує спеціальний поплавок, який зі зниженням рівня палива в резервуарі знижується. Потенціометр, що реагує на маневр поплавця, збільшує опір датчика і в той же час знижує напругу на стрілці, що вказує на кількість палива на борту.

При демонтажі несправного паливного насоса ви повинні знати, що пари бензину містять токсичні речовини, шкідливі для людського організму.

volkswagen, polo, почин, зупиняє, причина

Тому рекомендується виконувати роботу на свіжому повітрі. Послідовність дій для заміни бензинового насоса на седані поло: видаліть кришку в нижній частині стовбура. Щоб відокремити насос від датчика, потрібно відкрутити невелику викрутку, розміщену з боків пристрою. Ми послаблюємо затискачі трубопроводів і видалимо обидва типи: відкрутіть об’єднану гайку спеціальним ключем.

Двигун зупиняється в русі у Volkswagen Polo 4 (2002. 2009)

Падіння напруги в дошці.мережі автомобіля, відсутність заряду акумулятора або інші несправності в системі живлення.

Зупинка двигуна відразу після запуску плутає і дратує багатьох водіїв, особливо якщо раніше таких проблем з автомобілем не було. Як правило, автомобіль запускається, а потім зупиняється через проблеми з паливом або з електричною системою. Для запуску автомобіля електрична система, що складається з акумулятора та стартера, включає двигун. Після запуску двигун потребує постійного потоку палива та хорошої іскри, щоб паливо запалювали. Якщо для запалювання немає потоку палива або іскри, двигун не запуститься.

Проблеми з системою вприскування палива. Часта причина зупинки двигуна після початку. Щоб запустити двигун, потрібно змішати повітря з паливом у камері згоряння в певній пропорції. У присутності витоку в паливній системі відновиться співвідношення повітря палива, створюючи перебої у камері внутрішнього згоряння.

Датчик тиску палива. Моніторинг тиску в паливному колекторі, ці дані отримують блок управління двигуном, який потім створює бажане регулювання тиску. Якщо датчик тиску несправний і не передає дані щодо правого тиску в паливному колекторі, блок управління не створить потрібного регулювання тиску в системі

Датчик повітряного потоку. вимірює кількість повітря, що надходить у двигун, і передає цю інформацію на автомобільний комп’ютер, щоб отримувати потрібну кількість палива з форсунок палива. Коли датчик виходить з ладу, комп’ютер автомобіля генерує код помилки.

Реле паливного насоса. діє як запобіжник електричного паливного насоса. Реле паливного насоса увімкнено при дотик і запускає паливний насос. Під час руху автомобіля реле паливного насоса відключається. Якщо комп’ютер транспортного засобу не підтримує роботу реле паливного насоса під час процесу запуску, двигун запуститься та негайно вимкнеться.

Котушка запалювання. приймає низьку напругу акумулятора і видає тисячі вольт, необхідні для формування іскрів у свічки запалювання. Коли котушка запалювання не вдасться, їй буде важко забезпечити постійну іскру для свічок, в результаті чого двигун зупиниться після запуску.

Проблеми з системою запалювання. Якщо є проблеми з запалюванням, двигун запуститься, але швидко зупиниться. Несправність може бути в будь.якому компоненті системи запалювання. Перевірте свічки запалювання та акумулятор.

Якщо автомобільний двигун зупиняється незабаром після запуску, рекомендуємо зв’язатися з автомобільною службою. Проблеми, пов’язані з управлінням паливом та електричними системами, стануть ще гіршими, якщо вони не усунуть їх вчасно. Важливо стежити. Увага до показників допоможе запобігти подальшому пошкодженню критичних компонентів та заощадити гроші на ремонті.

Двигун зупиняється на ходу у Volkswagen Polo Sedan (2010. 2018)

Падіння напруги в дошці.мережі автомобіля, відсутність заряду акумулятора або інші несправності в системі живлення.

Зупинка двигуна відразу після запуску плутає і дратує багатьох водіїв, особливо якщо раніше таких проблем з автомобілем не було. Як правило, автомобіль запускається, а потім зупиняється через проблеми з паливом або з електричною системою. Для запуску автомобіля електрична система, що складається з акумулятора та стартера, включає двигун. Після запуску двигун потребує постійного потоку палива та хорошої іскри, щоб паливо запалювали. Якщо для запалювання немає потоку палива або іскри, двигун не запуститься.

Проблеми з системою вприскування палива. Часта причина зупинки двигуна після початку. Щоб запустити двигун, потрібно змішати повітря з паливом у камері згоряння в певній пропорції. У присутності витоку в паливній системі відновиться співвідношення повітря палива, створюючи перебої у камері внутрішнього згоряння.

Датчик тиску палива. Моніторинг тиску в паливному колекторі, ці дані отримують блок управління двигуном, який потім створює бажане регулювання тиску. Якщо датчик тиску несправний і не передає дані щодо правого тиску в паливному колекторі, блок управління не створить потрібного регулювання тиску в системі

Датчик повітряного потоку. вимірює кількість повітря, що надходить у двигун, і передає цю інформацію на автомобільний комп’ютер, щоб отримувати потрібну кількість палива з форсунок палива. Коли датчик виходить з ладу, комп’ютер автомобіля генерує код помилки.

Реле паливного насоса. діє як запобіжник електричного паливного насоса. Реле паливного насоса увімкнено при дотик і запускає паливний насос. Під час руху автомобіля реле паливного насоса відключається. Якщо комп’ютер транспортного засобу не підтримує роботу реле паливного насоса під час процесу запуску, двигун запуститься та негайно вимкнеться.

Котушка запалювання. приймає низьку напругу акумулятора і видає тисячі вольт, необхідні для формування іскрів у свічки запалювання. Коли котушка запалювання не вдасться, їй буде важко забезпечити постійну іскру для свічок, в результаті чого двигун зупиниться після запуску.

Проблеми з системою запалювання. Якщо є проблеми з запалюванням, двигун запуститься, але швидко зупиниться. Несправність може бути в будь.якому компоненті системи запалювання. Перевірте свічки запалювання та акумулятор.

Якщо автомобільний двигун зупиняється незабаром після запуску, рекомендуємо зв’язатися з автомобільною службою. Проблеми, пов’язані з управлінням паливом та електричними системами, стануть ще гіршими, якщо вони не усунуть їх вчасно. Важливо стежити. Увага до показників допоможе запобігти подальшому пошкодженню критичних компонентів та заощадити гроші на ремонті.

Двигун зупиняється на ході у Volkswagen Polo

Падіння напруги в дошці.мережі автомобіля, відсутність заряду акумулятора або інші несправності в системі живлення.

Зупинка двигуна відразу після запуску плутає і дратує багатьох водіїв, особливо якщо раніше таких проблем з автомобілем не було. Як правило, автомобіль запускається, а потім зупиняється через проблеми з паливом або з електричною системою. Для запуску автомобіля електрична система, що складається з акумулятора та стартера, включає двигун. Після запуску двигун потребує постійного потоку палива та хорошої іскри, щоб паливо запалювали. Якщо для запалювання немає потоку палива або іскри, двигун не запуститься.

Проблеми з системою вприскування палива. Часта причина зупинки двигуна після початку. Щоб запустити двигун, потрібно змішати повітря з паливом у камері згоряння в певній пропорції. У присутності витоку в паливній системі відновиться співвідношення повітря палива, створюючи перебої у камері внутрішнього згоряння.

Датчик тиску палива. Моніторинг тиску в паливному колекторі, ці дані отримують блок управління двигуном, який потім створює бажане регулювання тиску. Якщо датчик тиску несправний і не передає дані щодо правого тиску в паливному колекторі, блок управління не створить потрібного регулювання тиску в системі

Датчик повітряного потоку. вимірює кількість повітря, що надходить у двигун, і передає цю інформацію на автомобільний комп’ютер, щоб отримувати потрібну кількість палива з форсунок палива. Коли датчик виходить з ладу, комп’ютер автомобіля генерує код помилки.

Реле паливного насоса. діє як запобіжник електричного паливного насоса. Реле паливного насоса увімкнено при дотик і запускає паливний насос. Під час руху автомобіля реле паливного насоса відключається. Якщо комп’ютер транспортного засобу не підтримує роботу реле паливного насоса під час процесу запуску, двигун запуститься та негайно вимкнеться.

Котушка запалювання. приймає низьку напругу акумулятора і видає тисячі вольт, необхідні для формування іскрів у свічки запалювання. Коли котушка запалювання не вдасться, їй буде важко забезпечити постійну іскру для свічок, в результаті чого двигун зупиниться після запуску.

Проблеми з системою запалювання. Якщо є проблеми з запалюванням, двигун запуститься, але швидко зупиниться. Несправність може бути в будь.якому компоненті системи запалювання. Перевірте свічки запалювання та акумулятор.

Якщо автомобільний двигун зупиняється незабаром після запуску, рекомендуємо зв’язатися з автомобільною службою. Проблеми, пов’язані з управлінням паливом та електричними системами, стануть ще гіршими, якщо вони не усунуть їх вчасно. Важливо стежити. Увага до показників допоможе запобігти подальшому пошкодженню критичних компонентів та заощадити гроші на ремонті.

Passat 1996.1.8T AEB, седан, купуючи 195 000 км (395 000). Найкраща марка автомобіля (працює) Auris 1.6L 132 HP машина ?

Всім привіт!Я купив пасику, мені недостатньо, поточний з невеликих проблем.Вранці він починається і негайно зупиняється.Мін 3 повинен працювати на педалі, щоб розпочати швидкість, тоді все добре, це добре працює.Я був у діагностиці, не сказав помилки, поточний сказав, що необхідно змінити дросель, наприклад, поточний показує одну помилку.Але я сумніваюся, що його вирок, якийсь каламут був і трохи під Шафом, може сказати мені, що робити, на що дивитися чи піднятися?

Всім привіт!Я купив пасику, мені недостатньо, поточний з невеликих проблем.Вранці він починається і негайно зупиняється.Мін 3 повинен працювати на педалі, щоб розпочати швидкість, тоді все добре, це добре працює.Я був у діагностиці, не сказав помилки, поточний сказав, що необхідно змінити дросель, наприклад, поточний показує одну помилку.Але я сумніваюся, що його вирок, якийсь каламут був і трохи під Шафом, може сказати мені, що робити, на що дивитися чи піднятися?

Привіт, у мене однакова проблема, лише двигун 1.8 турбо, я не думаю, що це дросель. Я розпочав це сміття, коли наступного ранку я заправляю в Газпром, машина перестала починати нормально.Помилки з vag com не видаються, крім датчика температури двигуна, але я впевнений, що це не має нічого спільного з моєю проблемою!Перше, про що я замислююся, це замінив паливний фільтр, зараз не допомогло замінити свічки, якщо це не допоможе, тоді я почну з насоса бінцо, і поки що я розумію, у чому справа сам!

Тема: Починається та кіоски. Помилок немає! Є іскра! Є бензин!

Проблема в цьому: вона починається з гарячого та холодного, і негайно зупиняється. Іноді це починається, іноді ні. Перевірені помилки двигуна Vag-Com №. Бензин потрапляє в циліндри (коли свічки не починають сирі), на свічках є іскра.

Попередня історія: Вчора вранці (1 градус на вулиці), як правило, розпочався з авто.ланцюга, розігрівав, пішов на роботу. На обід (2 градуси на вулиці) він зазвичай почав, ходив по магазинах на роботу, заїхав у три магазини, машина запустилася і їхала, їхала до четвертого магазину і раптом зупинилася по дорозі, ледве зумів повернутись на бік дорога. Я підкорюю, машина починається і зупиняється негайно, і так кілька разів. Залишив машину, пішов пішки. Він подзвонив своєму братові, він приніс ноутбук з адаптером (пройшло близько трьох годин), перевірив. помилок немає. Почав починатися, вже на холоді. та сама історія, почалася лише не кожного разу. Вони подивилися на пояс (зверху, максимально), як нормально, крутяться, щоб він закрутився, він починається нормально, зі статі, як кажуть. Ми вирішили перевірити постачання бензину зняли гумовий шланг із живлення перед пандусом (я зламав трубку рік тому, я поклав гумовий шланг на затискачі). Базин приходить. Вийміть котушку, вставив свічку. Є іскра. З ним не було свічки, тому вони потягнули машину на стоянку. Увечері, після роботи, він взяв свічника, позую. більше не почалося, зняв свічки. сирий, висушений, поставлений, не починається, знову видалений. Сирий. Сушені свічки, що називаються другом, перевірили іскру, лише слабкі. Тісто вже ледве скрушило. Сьогодні я поставив акумулятор акумулятора.

Я піднявся на пошук (перекинув багато тем). Я не знайшов нічого придатного. Ідеї ​​немає. Якщо DPKV або якийсь інший, і навіть щось пов’язане з електриком. Я думаю, що діагностика показує помилки. Dotozh в діагностиці показала температуру теплоносія на 12 градусів (двигун ще не встиг рухатись, він був на 2 градуси на вулиці). Є іскра, є бензин (половина резервуара, потрапляє в циліндри). Я завжди заправляю на Лукоїл, майже завжди на одній АЗС. Іммобілайзер на моїй машині, наскільки я знаю, ні. Його не поставили на американців цього року.

Сьогодні: заряджав акумулятор, почав починатися. Злегка схопив, і це все. Скручений, скручений. Зняв верхню кришку пояса ГРМ, подивився на пояс, скрутив його, все добре. Вийміть котушку з першого циліндра, вставив запасну свічку. Іскра відмінна, я відкрутив свічку з першого циліндра. сирий, дме, вставлений у кінчик. Іскра хороша, вставлена ​​назад. Я завоював. Все порожнє, навіть не намагається забрати. Відчувається, що бензин і іскра постачаються в різний час.

VW Passat B5, 1999.у. (2000 м.G.), один.8T ATW, Автоматична коробка передач (Tiptronic EFP), Sedan, США, WVWMA23B3YP171206. Разом з 05.2011 рік. Вагний ком