Як видалити нижню решітку седана радіатора. Хто закрив передню частину машини…

Заміна решітки та коробки седана Volkswagen Polo

Поточна річ. це проблема із страхуванням коригування вертикального відхилення потоку.

Посібники → Volkswagen → Polo (Volkswagen Polo). 6. Аналогічно видаліть другого дефлектори та видаліть.

Потім я змащував всю структуру силіконовим мастилом і зібраною.

Але не має значення все це відновлено. Ось сам повітряний проток на столі.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Незалежний ремонт

Для кращого фіксації він нагрівав отриману заготовку на вогні і забився в підготовлений отвір, і намазав суперклітинним для подрібнення.

Виявилося, що тоді це зібрало все це в системі відхилення: він підняв усе на місці: загалом він зібрав усе в купі і поклав у машину. Утруя, тепер потік може бути відрегульований у напрямку в 4 градусах 2. Ремонт девіантної системи вертикально.

Поточна річ. це проблема із страхуванням коригування вертикального відхилення потоку.

Це все з розбиттям системи відхилення, але це все легко відремонтувати за допомогою пенні.

Спочатку видаліть протоку і розібрайте його. Але не має значення все це відновлено.

видалити, нижню, решітку, седана

Ви можете зробити це декількома способами: ми беремо сабополь і збираємо товщину осі, яка, від скріпки для паперу через 15 до 20 хвилин. Потім я змащував всю структуру силіконовим мастилом і зібраною. Коротше кажучи, як і в жарт: він пробурив отвір трохи менший, ніж діаметр жало, і жалок був у нього.

Потім він підняв свою оптимальну довжину, щоб вона нікуди не зашкодила і порізала. Тоді ми збираємо все у зворотному порядку і насолоджуємось доповненнями.

Форум часто вискакує теми повітряних каналів. вони не спалюють особистий досвід, їх присутність залежить від конкретної конфігурації автомобіля, знайдено кілька типів: там все добре видно. Відключіть верхні гачки блокування обох дефлекторів з викруткою і нахиляйте дефлектори до кінця.

видалити, нижню, решітку, седана

Введіть викрутку 2 через зазор і вставте в канавку замикаючого язика 1. Клацніть на язик 1 вниз і від’єднайте перший дефлектор.

Дефлектор автомобіля Вінкур. Як приклеїти вікна на автомобілі Jetta VW (Volkswagen)

Видаліть другого дефлектори аналогічно і вийміть обох дефлекторів з вентиляційного каналу. Вставте вентиляційні дефлектори в канал, щоб направляючий штифт входив на прийом дефлекторного центру.

Звільнити дефлекторів і нахилити. Введіть гвинти через канавку і занурюйте. Зніміть кришку блоку запобіжників на стороні панелі приладів, зверніться до розділу реле та запобіжників.

Мій аккаунт

Зніміть групу вимикачів зліва від панелі управління, зв’яжіться з розділом, що видаляє та встановлюючи групу вимикачів зліва від панелі управління. Переверніть 2 гвинти 1 кріплення дефлектора вентиляції. Виверніть гвинти і стисніть нижню частину панелі приладів 2. Як описано в розділі Видалення та встановлення нижньої частини панелі приладів.

Натисніть гвинт до задньої частини зупинки гачків і нахиляйте дефлектор до кінця. Введіть викрутку 2 через канавку, натисніть на блокування лап 1 вниз і вийміть дефлектор з вентиляційного каналу. Вставте дефлектор у вентиляційну протоку, виправте його та фіксуйте гвинтами.

Подальша установка проводиться в послідовності, зворотне видалення. Виверніть гвинти і опустіть вниз по коробці Duffel, як описано в розділі Видалення та встановлення коробки одягу. Подальше розбирання відповідає тієї ж операції для бічного дефлектора лівої вентиляції.

Радіатор на седані Volkswagen Polo: Заміна системи охолодження. Болт таксі

Детальні інструкції щодо заміни радіатора охолодження. Будь.який автомобіліст, який не має досвіду в цьому питанні, зможе впоратися з завданням самостійно.

видалити, нижню, решітку, седана

Заміна радіатора на Volkswagen Polo необхідна, якщо витік у системі охолодження знайдено. У цій ситуації терміново проводити ремонт. Без радіатора автомобіль не зможе працювати, оскільки двигун перегрівається і не вдасться. Процедуру можна зробити своїми руками, вам просто потрібно дотримуватися певної інструкції.

Інструменти та матеріали

Щоб видалити та встановити радіатор, вам знадобиться набір гайкових ключів та головки. Плоска викрутка, а також перехресна форма.

Інструкції щодо заміни радіатора охолодження на седан поло

Процедура проста, але важливо дотримуватися всіх кроків. Усі роботи, пов’язані з радіатором, виконуються, коли двигун охолоджується вниз.

 • Перш за все, варто вимкнути клемну клему, він веде до акумулятора.
 • Рідина осушується в системі охолодження.
 • Блок з проводами відключається для ближнього та високого світла.
 • Засувка стиснута, а пальник турнік витягується для роботи поворотних сигналів. Отримує лампу з передньої частини розміру. Візьміть викрутку в руки, а мікросхема знімається з електричного коректора. Над фари спереду потрібно скрутити два гайки. Подолати опір засувки і рухайтеся вперед по фарі. Після цього вам потрібно розібрати його. Друга фара видаляється однаковими.
 • На підкладках переднього бампера є кілька горіхів, їх потрібно буде відкрутити. У центрі нижче вам потрібно буде знайти гайки та видалити їх. Необхідно подолати опір кріплень у отворах фари, зони з обличчям радіатора та передніх крилах автомобіля. З акуратними рухами потрібно взяти бампер з тіла. Бампер слід видалити.
 • Необхідно розібрати вхід повітря.
 • Вимкніть блок електричного вентилятора. Видавити кріплення і вийміть вентилятор за допомогою кожуха.
 • Виконайте демонтаж шланга, відповідального за нагрівання та вентиляцію картера двигуна.
 • Послабте затискач, який приймає, і приносить шланги системи охолодження та вимкніть трубки.
 • Залишається скрутити чотири гвинти, прикріплені до радіатора та тіла.
 • Радіатор знаходиться на подушках, які слід добре перевірити, якщо є якась шкода. Якщо присутні мікросхеми або деформація, то її потрібно змінити.
 • Усі деталі також збираються лише у зворотному порядку.
 • Антифриз наливається в систему, а пробок повітряні дорожні рухи видаляються.

Після завершення роботи ми рекомендуємо перевірити стан радіатора та інших вузлів.

 • Привіт усім) Під час детального обстеження було виявлено, що краї на радіаторі почали гойдатися сідло, але якщо вам потрібно змінити, то це необхідно.Особливо детальні інструкції не потрібні для заміни, ми відкрутимо радіатора (4 болти та видалимо 2 затискачі), але дістаємося до нього е.е вам потрібно зняти бампер, його основне кріплення на малюнку
 • Zoompropezh) знадобиться голова TORX T30.NOTE змащує їх, щоб відкрути їх у випадку, якщо самі грилі не важко зняти звичайну прорізну викрутку (ми просто знімаємо її), якщо у вас немає решітки, Тоді вам також доведеться зняти ретранслятор обертання) те саме. Для того, щоб радіатор витягнув ліву фару (бо радіатор не виповз з фланців)
 • Zoom Lunis без морди)
 • Zoom.treat), і тепер ми дійшли до найцікавішого, судячи з каталогу Nissens на поло з двигуном APQ, 2 типи радіаторів були 430 мм (машина з ручною коробкою передач і без Кондей) та 630 мм (автомобілі з Kondem на Ручна коробка передач і всі з автоматичною коробкою передач), у мене є 2.й варіант). автоматично з автоматичною коробкою передач. Як результат, 652451 було замовлено (раніше вимірювано в рулетці на автомобілі), однак, коли я видалив радіатор, він трохи відрізнявся від того, що я купив, а саме кріплення, а точніше його присутність (на фотографії)
 • Фотографії нового радіатора цього, все збіглося як розміри, так і кріплення для телевізора, було з такою кількістю (без цих кріплень)
 • Ні

Zoom.Day Колективна ферма!) Ми беремо шліфувальну машину в руку і вирізаємо її до отворів при високих фракціях !І все вставав і не тече!)))Всім добра!) Ціна: 2 300 ₽ Пробіг: 140500 км

Радіатор повинен бути замінений, коли в ньому виявлено витік теплоносія. Радіатор можна перевірити та відремонтувати в майстерні, яка має спеціальне обладнання.

Зніміть радіатор лише на холодному двигуні. Вам знадобиться: ключ torx tz0, passatigi 1. Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора. 2. Злийте охолоджуючу рідину 3. Зніміть передній бампер 4.

Встановлення сітки на радіаторному решітці Volkswagen Polo.

Якщо двигун перегрівається, він зламається. Тому, якщо виникають проблеми з охолодженням електростанції, ви повинні серйозно подумати про придбання та заміну радіатора. Типи радіаторів, які блокують?

Ринок сповнений пристроїв охолодження двигуна. Шукаючи потрібний варіант для седана поло, слід спостерігати наступні критерії.

По.перше, об’єм радіатора впливає на рівень передачі тепла. Тому вам потрібно вибрати збірку з великою кількістю труб. Якість теплопередачі залежить від товщини труб та їх висоти.

Як зняти решітку на седані Polo Sedan 2013, не знімаючи бампер.

Чим менша відстань між ними і товщиною поверхнею труб, тим краще випромінювач випустить тепло. По.друге, необхідно враховувати матеріал, з якого виробляється пристрій.

Більшість зразків на ринку мають алюмінієвий корпус, який є більш жорстким, ніж мідний композит. Мідні радіатори більш міцні та надійні, ніж алюмінієві радіатори.

Але вони набагато дорожчі, ніж зразки алюмінію. Крім того, товщина того, як видалити седан седана з бампера Volkswagen Polo з трубами менше, що зменшує коефіцієнт передачі тепла.

Chiatte також: Нарешті, форма охолоджувальних труб впливає на ефективність радіатора. Плоска овальна форма забезпечує правильний розподіл повітря по всій порожнині. Відповідно до критеріїв, можна виділити кілька груп охолоджуючих елементів: радіатори алюмінієвої трубчастої смуги. найпростіші та найдешевші. Як видалити бампер Volkswagen Polo за 5 хвилин відео. Тривалість: Vasiliy Boldyrev Volkswagen Rassat B3.

Чому цей автомобіль не має решітки радіатора? Автор теми: Ksenia veronika через аеродинамічні перевірки, повітря трясуть машину зверху та внизу. Більше того, знизу він падає на лоб, а потім піднімається вгору, і тому практично не потрапляє в гриль радіатора.

Євген з дизайнерами запитують як для мене, так навіть. Я купив сітку за ціну, пощастила на ринку, скрізь, де вони просили с. Металева сітка, чорна. Я не відкрию Америку з питань видалення решітки. Я додам від себе, що сітка не потрібна у верхній решітці, я просто залишився твір і вирішив це зробити. Я буду доповнити, що бампер і решітка досить сильні, вам просто потрібно не боятися тягнути.

Видалення та встановлення решітки радіатора на седані VW Polo

Таким чином, при виборі радіатора для седана поло, вирішальними моментами є товщина ядра, яка повинна відповідати розміру фабричного блоку, кількості труб, заміни відстані Volkswagen Polo відстані радіатора, їх форма. наявність додаткових елементів охолодження та привабливий вигляд, який гарантує хорошу якість складання.

Як зняти решітку на седані поло, не знімаючи бампер. Ця заміна Volkswagen Polo Radiator решітки обробляється у відео.редакторі Volkswagen Polo YouTube, видаляючи знак решітки радіатора на мій канал і не пропускайте свіжу, якщо немає бажання шукати відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати Оригінал з vag зі статті 6r його розмір: однак, така річ не є дешевою: аналоги можна вибрати для значно меншої кількості.

Витік робочої рідини на панелі радіатора седана поло. це правильна заміна полотента, що не працює в холодильнику, яка вимагає заміни пошкодженого елемента.

Заміна пристрою. Основна його складність полягає у видаленні панелі, що можливо лише за допомогою демонтованого переднього бампера. Важлива умова, яку потрібно спостерігати на початку процедури: посібник для самодо завантажувального радіатора для роботи, вам знадобиться набір гайкового ключа з різними головами та парою викруток: послідовність дій для заміни охолодження седана поло Система: Відключіть негативний термін від акумулятора.

Видалення седана з пліменом радіатора Volkswagen Polo

Ми вставляємо його Volkswagen Polo, замінюючи отвір для решітки радіатора в бічних пробах і тягнеш заслубки на себе. Взагалі, ще півдня я вбив вибір добра.

видалити, нижню, решітку, седана

І якщо ми враховуємо, що наш клімат досить м’який, морози практично Volkswagen Polo замінюють решітку радіатора, то переживаючи, що вони можуть несподівано відірватися від холоду. Процес установки повністю елементарний.

Спочатку верхні засувки запускаються потім обережно, за допомогою AWL або викрутки, нижні засувки запускають остаточну частину установки, це скручування 4 гвинтів по краях захисної гриля на інших автомобілях і в Краї там є засувки, що, звичайно, простіше, але в моєму випадку засувка ніде не встановлюється, тому виробник нанесений гвинти.

На сайті є відео про встановлення захисної сітки на радіатор, а тепер порівнюйте Volkswagen Polo, замінивши решітку радіатора до та після тегів: як видалити бампер Volkswagen Polo за 5 хвилин відео. Vasiliy Boldyrev Volkswagen Rassat B3. Чому цей автомобіль не має решітки радіатора? Автор теми: Ksenia veronika через аеродинамічні перевірки, повітря трясуть машину зверху та внизу.

видалити, нижню, решітку, седана

Більше того, знизу він падає на лоб, а потім піднімається вгору, і тому практично не потрапляє в гриль радіатора. Плоска овальна форма забезпечує правильний розподіл повітря по всій порожнині.

Відповідно до критеріїв, можна виділити кілька груп охолоджуючих елементів: радіатори алюмінієвої трубчастої смуги. найпростіші та найдешевші.

Крім того, їх найчастіше використовують у автомобілях. Трубки мають овальний переріз.

видалити, нижню, решітку, седана

Корпус оснащений сучасними стрічками, які збільшують передачу тепла. Рідше використовувані трубчасті пластини алюмінієві блоки. Трубки мають круглу форму.

Дизайн також оснащений охолоджуючими табличками. Трубчасті та трубчасті налаштування, виготовлені з міді, сталі та латуні, практично не використовуються. Такі стародавні пристрої можна знайти лише на вантажівках.

Видалення та встановлення решітки радіатора на седані VW Polo

Таким чином, при виборі радіатора для седана поло, вирішальними моментами є товщина ядра, яка повинна відповідати розміру фабричного блоку, кількості труб, заміни відстані Volkswagen Polo відстані радіатора, їх форма. наявність додаткових елементів охолодження та привабливий вигляд, який гарантує хорошу якість складання.

Як зняти решітку на седані поло, не знімаючи бампер. Ця заміна Volkswagen Polo Radiator решітки обробляється у відео.редакторі Volkswagen Polo YouTube, видаляючи знак решітки радіатора на мій канал і не пропускайте свіжу, якщо немає бажання шукати відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати Оригінал з vag зі статті 6r його розмір: однак, така річ не є дешевою: аналоги можна вибрати для значно меншої кількості.

Витік робочої рідини на панелі радіатора седана поло. це правильна заміна полотента, що не працює в холодильнику, яка вимагає заміни пошкодженого елемента.

Заміна пристрою. Основна його складність полягає у видаленні панелі, що можливо лише за допомогою демонтованого переднього бампера. Важлива умова, яку потрібно спостерігати на початку процедури: посібник для самодо завантажувального радіатора для роботи, вам знадобиться набір гайкового ключа з різними головами та парою викруток: послідовність дій для заміни охолодження седана поло Система: Відключіть негативний термін від акумулятора.

Видалення та встановлення решітки радіатора на седані VW Polo

Таким чином, при виборі радіатора для седана поло, вирішальними моментами є товщина ядра, яка повинна відповідати розміру фабричного блоку, кількості труб, заміни відстані Volkswagen Polo відстані радіатора, їх форма. наявність додаткових елементів охолодження та привабливий вигляд, який гарантує хорошу якість складання.

Як зняти решітку на седані поло, не знімаючи бампер. Ця заміна Volkswagen Polo Radiator решітки обробляється у відео.редакторі Volkswagen Polo YouTube, видаляючи знак решітки радіатора на мій канал і не пропускайте свіжу, якщо немає бажання шукати відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати Оригінал з vag зі статті 6r його розмір: однак, така річ не є дешевою: аналоги можна вибрати для значно меншої кількості.

Витік робочої рідини на панелі радіатора седана поло. це правильна заміна полотента, що не працює в холодильнику, яка вимагає заміни пошкодженого елемента.

Заміна пристрою. Основна його складність полягає у видаленні панелі, що можливо лише за допомогою демонтованого переднього бампера. Важлива умова, яку потрібно спостерігати на початку процедури: посібник для самодо завантажувального радіатора для роботи, вам знадобиться набір гайкового ключа з різними головами та парою викруток: послідовність дій для заміни охолодження седана поло Система: Відключіть негативний термін від акумулятора.

Як видалити седан з решіткою радіатора 2016

Замініть седан Volkswagen CAR

Автомобіль, покритий чорним димом, повільно повзає через гарячу пустелю. Він долає пару десятків метрів і зупиняється. Пил летить скрізь, а їдкі пари падають під решіт. Знайома картина? Напевно, будь.який інший американський фільм має подібний “персонаж”.

Проблема охолодження системи охолодження седана Volkswagen Polo. це звичайний головний біль для багатьох власників автомобілів. Однак, якби наш «герой» не міг протистояти стрілянині через пожежу, що знищило радіатор, то зрив зазвичай відбувається через знос окремих елементів системи.

Основна функція радіатора. охолодження двигуна. Додаткові завдання пристрою включають взаємодію з системою нагрівання та вентиляції, а також правильну роботу кондиціонера (якщо він знаходиться в машині).

Без радіатора подальше життя автомобіля неможливо. Система підтримує оптимальну температуру двигуна. Якщо двигун перегрівається, він зламається. Тому, якщо у вас є проблеми з охолодженням електростанції, вам слід серйозно подумати про придбання та заміну радіатора.

Як видалити седан з решіткою радіатора 2016

Замініть седан Volkswagen CAR

Автомобіль, покритий чорним димом, повільно повзає через гарячу пустелю. Він долає пару десятків метрів і зупиняється. Пил летить скрізь, а їдкі пари падають під решіт. Знайома картина? Напевно, будь.який інший американський фільм має подібний “персонаж”.

Проблема охолодження системи охолодження седана Volkswagen Polo. це звичайний головний біль для багатьох власників автомобілів. Однак, якби наш «герой» не міг протистояти стрілянині через пожежу, що знищило радіатор, то зрив зазвичай відбувається через знос окремих елементів системи.

Основна функція радіатора. охолодження двигуна. Додаткові завдання пристрою включають взаємодію з системою нагрівання та вентиляції, а також правильну роботу кондиціонера (якщо він знаходиться в машині).

Без радіатора подальше життя автомобіля неможливо. Система підтримує оптимальну температуру двигуна. Якщо двигун перегрівається, він зламається. Тому, якщо у вас є проблеми з охолодженням електростанції, вам слід серйозно подумати про придбання та заміну радіатора.

Типи радіаторів

Який блок вибрати? Ринок сповнений пристроїв охолодження двигуна. Наступні критерії слід дотримуватися при пошуку правильного седана поло.

По.перше, об’єм радіатора впливає на теплову потужність. Тому ви повинні вибрати колекцію з великою кількістю труб. Якість теплопередачі залежить від товщини труб та їх висоти. Чим менша відстань між ними і товстішою поверхнею трубки, тим краще радіатор вивільняє тепло.

По.друге, необхідно врахувати, який матеріал виготовляється пристрій. Більшість зразків на ринку мають алюмінієвий корпус, який є більш жорстким, ніж мідний композит. Мідні радіатори більш міцні та надійні, ніж алюміній. Але вони набагато дорожчі, ніж зразки алюмінію. Крім того, товщина їх труб менше, що зменшує коефіцієнт теплопередачі.

По.третє, на передачу тепла впливає споживання металу. На деяких моделях він штучно збільшує, «розтягування» додаткових охолоджуючих пластин у вигляді ребрів на матеріалі.

Нарешті, форма охолоджувальних труб впливає на ефективність радіатора. Плоска овальна форма забезпечує правильний розподіл повітря по всій порожнині. Круглі труби мають “мертві зони”, де повітря не проникає.

За критеріями можна виділити кілька груп охолоджувальних елементів:

 • Радіатори алюмінієвої труби. найпростіші та найдешевші. Крім того, їх найчастіше використовують у автомобілях. Труби мають овальну секцію. Корпус оснащений сучасними стрічками, які збільшують передачу тепла.
 • Трубчасті алюмінієві плити використовуються рідше. Труби круглими за формою. Дизайн також передбачає охолодження табличок.
 • Трубчасті та смугові трубопроводи, виготовлені з міді, сталі та латуні, практично не використовуються. Такі старі.видужені пристрої можна знайти лише на вантажівках.

Як сприймайте як приплив радіатора на поло 2013 року без усунення бампера.

Це відео було відредаговано редактором відео YouTube (http: // www.YouTube.com/редактор)

Видалення сітки з радіатором Volkswagen Polo 2016

Підпишіться на мій канал і не пропустіть останній

Таким чином, при виборі радіатора для седана поло, вирішальними моментами є товщина ядра, яка повинна відповідати розміру рослини, кількості труб, відстані між ними, їх формою, наявністю додаткових охолоджуючих елементів. а також привабливий вигляд, який гарантує якість хорошої якості.

Якщо ви не хочете знайти відповідний радіатор для седана поло, ви можете придбати оригінал у VAG зі статтею 6R0121253. Його розміри: довжина. 649 мм, ширина. 340 мм, висота. 26 мм. Однак така річ дорога: в інтернет.магазинах аналоги можна вибрати в значно меншій кількості.

Рідина на седані.седані панелі поло. це впевнена ознака несправності системи охолодження, що вимагає заміни пошкодженого елемента.

Заміна пристрою. складний процес. Основна його складність полягає в тому.

На початку процедури важливо пам’ятати, що всі роботи слід виконувати з холодним двигуном.

Вибір решітки правильно: практичні поради

Вибираючи решітку під радіатором Volkswagen Polo, важливо визначити розмір розділу: велика сітка дозволяє здатність розбивати радіатор твердими абразивними предметами, а дрібні клітини. швидше за допомогою снігу та мостів, знижуючи якість системи охолодження.

Це важливо! При виборі грилів перевагу слід надати початковим компонентам, що мають стандарт якості. Низькі репліки або товари з вторинного ринку можуть мати приховані недоліки: слабкі зварювальні шви, пошкодження корозії або наявність мікросхем, що погіршує якість вентиляції рідинної рідини.

Для того, щоб захистити себе від поганої якості та придбати запасну частину, сумісну з поло, рекомендується вибрати VIN-код транспортного засобу коду VIN або перевірити деталі деталей на офіційному веб-сайті Volkswagen.

Як видалити решітку радіатора на Volkswagen Polo?

Деталі замінюються однією парою рук і потребуватимуть до півгодини вільного часу. З інструментів вам знадобиться щілина викрутки та без власника ганчірки. Щоб демонтувати решітку з Volkswagen Polo, вам потрібно:

 • Вийміть окантовку з встановленої решітки на машині, піднімаючи її по периметру прорізною викруткою;
 • Відкрутіть основу з решітки та витягніть продукт;
 • Потім ви можете встановити нову частину і затягнути засувки. На рестлілінгу поло, решітка щільно натиснута так, щоб кріплення стояли в канавках і фіксували запасну частину.

Крім того, в кінці встановлення роботи автомобілю можна надати нотатки унікальності: Встановлення світлодіодної підсвітки або фіксації хромованої підкладки до радіатора значно перетворять зовнішній вигляд лінії передньої частини, надаючи машині солідності машині.

Процедура встановлення седана сітки радіатора

Отже, ми починаємо з видалення туманів туманів. Ми використовуємо пряму викрутку, загорнуту в тканину. Тоді ми виймаємо решітку радіатора. Зовнішні засувки знизу виходять легко, але з верхніми вам доведеться займатися. Щоб зняти гриль, знадобиться щонайменше 15 хвилин, і краще не поспішати зламати засувки. Ми натискаємо з бампера до центру решітки. Ми покладаємо зняту решітку на горизонтальну поверхню і окреслюємо сітку по ній. Виріжте захисну сітку. Ми кладемо сітку на гриль бампер і затягнеться затискачами (краватками) вертикальними направляючими грилями

Покладіть все на місце у зворотному порядку.

Тепер наш седан поло не може боятися гравію та інших принадності наших доріг.

Видалення седана з пліменом радіатора Volkswagen Polo

Шановний блогер, тут вони пишуть про перегрівання до пекла з Дібіладів через цю сітку (дебіл) поясніть їм, що перегрівання. це тому. Дякую

Ну, звичайно, обов’язково до зимового сезону, вам потрібно закрити радіатор. Ну, картон!? Рятує від холодного повітря як самого радіатора, так і двигуна внутрішнього згоряння.

добрий вечір! У мене є Vaz 2106, і коли нагрітий автомобіль їде з пахнею з пахтами пахне курячим антифризом. Калузі немає. Скажи мені, де шукати причину?

Дякуємо за відео, допомогли, вони порадили змінити втулки стабілізатора на службову станцію, вони зробили скрип через них, здійснили поглиблення в втулках, фаршированому сальідолі, розпорошеним Ведхкою, знову проїхали 200 метрів криком Села знову, повернувшись на сто рук, ми не знаємо, що може бути, поки він був під собою під дном, не піднімався і не шикував. Мені довелося замовити втулки стабілізатора. Чортові працівники.

Це погана раковина, другий радіатор, який ви постійно травмуєте цю трубу водою, роблячи глибокі вм’ятини в радіаторі. Для мене особисто це не варіант для такого сміття

Від Golf2 цього.Але що вони не показали, що там

Я їду, скільки років без неї. У всіх ZB) його забили після високої трави з павуками та комахами, змивали на раковині. Сітка не потрібна, і камінь і капюшон зруйнують лобове скло і t.D. Можливо, зараз ти просто не залишаєш гараж. У лісорубці полетіли камінь, і він дорожчий, ніж радіатор. По.друге, кілька радіаторів їдуть на іноземні машини. Тож у вас немає охолодження ближче до двигуна і поверніть його додому. Тут морда не заважає зими, що зменшує видування і ковдра зверху, тим самим розширює ресурс двигуна. А ти тепліший у машині.