Як вийняти задні двері до Туарега. Як зняти двері багажного відсіку Touareg

Шум ізоляції Volkswagen Touareg II

Соремаж другого покоління Volkswagen Touareg вважається досить тихим автомобілем, якщо порівнювати його з більшістю німецьких або японських кросоверів, і ці машини відвідують нас помітно, ніж молодший брат VW Tiguan, звукоізоляція якого просто огидна. Однак ми всі хочемо більше комфорту та дратівливого шуму колісних арки хочуть виключити з фону шуму в машині автомобіля. Звичайно, неможливо повністю «вбити» арки в будь.якій машині, але зробити його набагато комфортнішим і тихіше, що ми можемо зробити. На щастя, у нашому арсеналі є верхня лінія найсучасніших вібро.ізоляторів та шуму.абсорбінки від Comfortmat.

Перед приїздом будь.якого автомобіля ми заздалегідь вирізали матеріал і поставили його, щоб зігрітися в спеціальній печі до температури 50 градусів, отже, до часу розбирання автоомбіл не потребує часу для розігрівання кожного аркуша. Ми любимо (і наполягаємо на цьому), щоб клієнт був присутнім у нас протягом усього роботи і бачить усі тонкощі нашої якісної роботи. У нас є затишна зона очікування в безпосередній близькості від автомобілів з чаєм, кавою, печивом, солодощами (все безкоштовно) і впевнені. Вам не буде нудно. Отже, підемо!

Звукова ізоляція vw touareg good проводиться шляхом нанесення ізоляції темного вібрації D3 Comfortamat.

Шумна ізоляція даху VW Touareg починається з акуратного розбирання стельового кожуха досвідченим майстром і завжди в чистих рукавичках. Після зняття стельової підкладки ми бачимо товстий шар матеріалу, подібний до картону, який був нанесений на дах Туарега на заводі. Це спеціальний матеріал, який «пов’язує» стельовий метал і тим самим опосередковано. це вібродемепфер.

Ми видаляємо заводський матеріал і готуємо дах до вставки, розбиваючи його.

Ми застосовуємо потужний VibrocardMepfer Comfortmat D3 по всій області даху і ретельно розгортається.

Потім ми використовуємо товстий шар акустичного фетру (10 мм.), що є чудовим звуковим поглиначем. Зрештою, це не те, що фетар регулярно використовується на німецьких автомобілях як стандартна звукова ізоляція автомобіля.

Шум ізоляція дверей vw touareg. Поки деякі господарі займаються стелею, решта беруть на двері. Акуратна демонстрація дверей обшивки та видалення дверного щита, на яку встановлюється обладнання обладнання, викриває внутрішню частину дверей перед нами. Перед початком роботи знежирюйте і висушіть.

Перший шар на зовнішній стінці дверей наноситься гарячим, і це вібраційна ізоляція комфорту Dark D3.

Після ізоляції вібрації ми використовуємо матеріал, який утворює другий та третій шар звукоізоляції у дверях. Він складається з 5.мм аварії, покритої фольгою, а тонка вібраційна ізоляція 1 міліметра наноситься як клейовий шар фабричним шляхом. Переваги цього матеріалу полягають у тому, що, на відміну від утроби, вона дуже добре приклеєна до вертикальних поверхонь, а також захищена фольгою від шкідливих впливів зовнішнього середовища. Більше того, відсутність клею на хребті позбавляє нас від проблем з його розкладанням від вологи.

Встановіть пластиковий щит дверей на місце і обробіть його за допомогою шумного блокування Comfortamat 5 (бібітона). Товстий пластик щита не потребує вібраційної ізоляції.

Шум ізоляція підлоги, тулуба та колісних архів VW Touareg. У той час, коли ми вже закінчили роботу з капюшоном, стеля та двері, близько 4 годин пройшли на нашому годиннику, і вся команда кидається на головну та найважливішу частину роботи з точки зору ефекту.

Ми повністю виймаємо всі килимові покриття, центральну консоль та всю бічну облицювання, щоб нічого не заважало нам працювати.

Вібраційна ізоляція підлоги в кабіні та задніх колісних арках проводиться потужним та ефективним вібро.інсулятором з преміум.лінії лінії Comfortmat. Це комфортна темна бомба товщиною 4 міліметри. Ми ставимо цей матеріал при температурі 50 градусів і ретельно котить дно до металу. Вже на цьому етапі Туарег стане відчутно тихішим, оскільки метал значно посилюється Wibrodemepfer і перестає бути провідником вібрації. Стать стовбура і під заднім сидінням обробляється комфортом D3 D3 Dredim, товщиною 3 міліметри.

Зверніть увагу на те, який відмінний доступ ми дістали до дна моторного щита в ногах передніх пасажирів. Ми не ліниві та ретельно обробляємо кожен доступний сюжет з потужною бомбою вібродомптора “.

Ми не пропускаємо задні крила. Арки колеса обробляються з обох боків (з боку крила та боку багажника) з гарячою віброізоляцією Comfortamt Dark Bomb.

Це була черга шумоізоляції, і ми використовуємо сучасний звуковий поглинач Comfortmat Lock 5 (Bibiton). Цей матеріал набагато ефективніший, ніж застаріле плетіння, настільки улюблений багатьма офісами, які економлять на матеріалі.

Матеріал, схожий на Bibton, широко використовується в автомобільній промисловості як поглинач шуму.

Наші майстри прекрасно працюють з кожною машиною. Приємно бачити.

Ми нагадуємо вам, що ми не економимо на матеріалах і де це дозволяє це місце, ми ставимо максимально можливе. У цьому випадку ми додаємо до дуг і крил третій шар акустичного фетру, який закріпить результат відмінного поглинання звуку з арки.

Зрештою, ми встановлюємо фабричну звукову ізоляцію задньої арки Туарега на його законному місці на місці.

Тип стандартної звукової ізоляції задньої правої арки.

Такий фетар використовується в місцях в Туарег як фабрична шумона ізоляція. Фетч дуже схожий на той, який ми використовуємо.

Ми вібрації.зіменуємо кришку стовбура і обробляємо її шкіру шаром звукового поглинання.

Внутрішня частина автомобіля вже перебуває в процесі складання, і ми робимо це професійно та знаючи особливості розбирання та зборів салону.

Додаткова звукова ізоляція колісних арх VW Touareg (доплата). Деякі з автомобілів (і особливо німецької) під отвори мають абсолютно голий метал, навіть не оброблений заводською мастикою. Це дуже гарна можливість зміцнити ефект роботи, видаючи шумоізоляцію колісних дуг на вулиці з видаленням коліс та притулків. Ця послуга не включається до нашої шумоізоляції кабіни і оплачується додатково. Ми починаємо все, як завжди. З знежиренням та сушінням металу.

Заміна скляного вікна регулювання дверей Touareg GP

Процес заміни не є найпростішим, оскільки при аналізі дверей порушується його коригування. Крім того.

Крім того, ще є тонкощі, які потрібно знати під час цього ремонту, щоб не зіпсувати роботу динаміки низької частоти аудіосистеми. Тому ми настійно рекомендуємо звернутися до такого ремонту лише для перевірених СТО, які мають великий досвід роботи в таких операціях.

Процес заміни: Заміна скляних вікон Touareg

Як ми вже зазначили вище, все починається з аналізу дверей. Однак давайте продовжимо операції:

 • Зніміть шкіру внутрішньої двері
 • Від’єднайте всі електричні з’єднувачі та тягу дверних замків
 • Ми відкрутимо і демонтуємо внутрішню опорну частину дверей рамою, склом та всім кріпленням обладнання
 • Надягайте м’які зупинки і продовжуйте подальше розбирання
 • Ми демонтуємо вікно двигуна приводу лобового скла
 • Ми розстебаємо пластикові скляні кріплення та скляну шину
 • Ми демонтуємо саму склянку
 • Посипте старі заклепки, які прикріплюють лобове скло до дверної рами
 • Ми демонтуємо старий елемент, встановлюємо новий, кріпить його за допомогою заклепки, змащуємо привідний кабель із спеціальною мастилом
 • Подальше складання. у зворотному порядку
 • У процесі складання. регулювання дверей, що прилягає до тіла, є обов’язковим.до. Це буде зламано.
 • Після остаточного складання та регулювання. ми витермо склянку спеціальною композицією очищення

Ми стежимо за якістю нашої роботи, тому звертаємо увагу навіть на такі дрібниці, як миття скла після виконаної роботи.

Загалом, робота над заміною одного дверного лобового скла-це займає близько 1,5-2 години, залежно від складності коригування.

Як розібрати двері Volkswagen Touareg 2 Як зняти дзвінок дверей Touareg 2NF Як зняти ручку дверей

Двері Tuareg Як розібрати двері Volkswagen Touareg, як зняти обробку дверей Touareg 2NF ручка дверця

© 2005. 2022 “Каталог веб.сайтів” Не слідкуйте “. У каталозі 84988. Права на всі матеріали, розміщені на цьому веб.сайті, належать своїм авторам. Реклама хостингу

Як розібрати двері Volkswagen Touareg 2 Як зняти дзвінок дверей touareg 2nf Як зняти ручку дверей 12.02.2019 рік

Двері Tuareg Як розібрати двері Volkswagen Touareg, як зняти обробку дверей Touareg 2NF ручка дверця

Дата перегляду відео
Оленя 6 088 03.04.2020
Як ми вирощуємо двох оленів оленів
Як видалити шкіру струменевих дверей, як видалити двері на струмінь 65 21.05.2019 рік
Як видалити шкіру струменевих дверей, як видалити двері на струмінь
Як навчити лобове скло, як програмувати лобове скло Volvo за допомогою геймерського скляного підйомника 2 595 13.05.2019 рік
Як запрограмувати програму Volvo Windshipe програмування вікна підйому Volvo Як тренувати вікна на Volvo

Включення цієї опції дозволить вам додати до посилання час початку відтворення відео, де H: M: S. Годинник: хвилини: секунди

Поради щодо заміни

 • Перш ніж зняти двері Touareg для заміни, переконайтеся, що нова запасна частина має відповідні параметри.
 • Підготуйте ключі для роботи з запасною частиною заздалегідь.
 • Підготуйте контейнер, в якому ви покладете на демонтовані болти. це спрощення процесу встановлення.
 • Після встановлення нової частини перевірте продуктивність електроніки.
 • Вибираючи нову запасну частину для VW, надайте перевагу продуктам VAG, які виготовлені з міцних та стійких матеріалів, мають правильні розміри та чітку геометрію.

Заміна фурм.ременя Volkswagen рекомендується виробником на пробіг 120 000 км. У той же час, є досвід заміни ременя термінів на Volkswagen Polo, що працює в таксі.

Volkswagen Touareg NF має підвіску з багатопохваткою. Усі мовчазні блоки передніх важелів Touareg NF постачаються окремо в оригіналі, а також є замінники високої якості.

Деталі повна назва: Компанія з обмеженою відповідальністю “Стандартна група” Коротка назва: ТОВ “Стандартна група” Юридична адреса: 119192, Москва, вулиця Столетов. 17, Апт.17 Фактична адреса: 117405, G. Москва, Мкад, 33.й км, VL. 6, с.5 (м.Annino) TIN: 7729445018 KPP: 772901001 Калістський рахунок: 407 028 105 380 000 218 59 Банк: Sberbank of Russia OJSC. Москва Кор. Рахунок: 301 018 104 000 000 002 25 BIK: 044044 525 225 OGRN: 115 774 605 7204 Окпо: 18354129

Volkswagen Touareg Зовнішні елементи

вісім.один.1 Зовнішні елементи тіла Видалення та встановлення витяжки капота випускання газового вивільнення з виведення газової зупинки та встановлення ізоляції зняття та встановлення регулювання блокування капюшони деметрибування гнучкого знімання кабелю та встановлення багажного відсіку регулювання дверей багажного відділення з шарніром.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.2 Видалення та встановлення рису капота. вісім.один. Капот: 1. капюшон; 2. шестикутний горіх; 3. шарнір; 4. болт; 5. регулювання болта; 6. регульований акцент; 7. Елемент керівництва; 8. газовий акцент; 9. Ізоляційний рис. вісім.2. Весняні кронштейни з витяжними стелажами повинні відключити вилку.

вісім.один.3 Видалення газового зупинки відкрийте капот і вилікуйте його. Вставте невелику викрутку під пружинним кронштейном 2. Підніміть весняний кронштейн 2, щоб його можна було перемістити з кулі кулі в напрямку. Видаліть газовий акцент 1 з кульок tsapf 3 та 4. Після зняття газової зупинки 1 негайно перемістіть PR.

вісім.один.4 газові торгові точки газового рису. вісім.3. Зона стиснення газу зупиняє газ, акцент газу в зоні x = 50 мм у пороці (рис. вісім.3). Увага до затискання газового акценту у пороці дозволена лише в зоні X, інакше є ризик пошкодження та отримання травм. Виріжте газовий циліндр.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.5 Видалення та встановлення ізоляції Зняття Зніміть освітлювальний плафон моторного відділення. Вийміть затискачі 1 (15 штук) за допомогою кріпильного важеля 80-200 з капота. Рис. вісім.чотири. Затискачі ізоляції кріплення Видаліть ізоляцію 2 (рис. вісім.чотири). Встановлення кліпу слід вставити в коротку сторону назовні.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.6 Видалення та встановлення рису для замка капюшони. вісім.5. Елементи розблокування та замикання капота: 1. гачок; 2. шестикутний горіх; 3. гнучкий кабель; 4. важіль розблокування капота; 5. облицювання нижньої частини стійки a; 6. болт; 7. підтримуючий кронштейн; 8. власник; 9. зчеплення гнучкого кабелю; 10. Замок Кавада.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.7 Налаштування ноти блокування капюшони для кращої чіткості замку капюшони та опори замка були вилучені з рамки радіатора. Зніміть гриль радіатора. Відкрутіть три болти 1 (не відкрутіть їх повністю). Рис. вісім.десять. Налаштування розташування опори блокування регулюйте положення опори замку.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.8 Від’єднання гнучкого кабелю Вийміть зчеплення гнучкого кабелю приводу капота з капюшоном 1 вгору від тримача 2. Рис. вісім.одинадцять. Проміжна зчеплення кабелю звільнить проміжну зчеплення кабелю 1, використовуючи невелику викрутку в кріпильних місцях (рис. вісім.одинадцять). Рис. вісім.12. Передня екстракція часта.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.9 Видалення та встановлення багажного відсіку рису. вісім.13. Моторні компоненти дверей багажу: 1. двері багажу; 2. гвинт; 3. гвинт; 4. шарнір; 5. Тільки зараз відкрийте двері багажу. Зверніть увагу.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.10 Налаштування багажного відсіку з шарнірною нотою Якщо діапазон регулювання на перехресті багажного відсіку та петлі дверей недостатній, то висоту дверей можна відрегулювати, змінивши положення самого шарніра. Керівні клини та стовбури повинні бути ослаблені. Рис. вісім.Чотирнадцять. Старант дверей багажного відділення.

вісім.один.11 Налаштування петлі блокування Примітка регулювання петлі замку з ближче відбувається за аналогією. Зніміть підкладку замку. Кулярні клини та стовбури повинні бути ослаблені рисом. вісім.п’ятнадцять. Гвинти замкові петлі звільняють петлю замку, послаблюючи гвинти 1 (рис. вісім.п’ятнадцять). Рухатися.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.12 Видалення та встановлення газової корми рису. вісім.16. Шарнір дверей відсіку багажу: 1. шарнір дверей багажу; 2. кронштейни дужки; 3. гвинт; 4. дужки багажу; 5. Куля Tsapfa двері багажу; 6. Кульова TSAPF Складне скло Зніміть форму оббивки стелі.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.13 Видалення та встановлення газової кормової шапки. RIS RIS. вісім.17. Покладіть пробку з пробкою з 1 пластиковим клином і вийміть її (рис. вісім.17). Установка Вставте вилку 1 у вузький край, поки він не зупиниться. Натисніть обидва задні кути вилки одночасно. Відкиньте задній край, натисніть вилку повністю рухом.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.14 Видалення та встановлення елементів блокування та розблокування рису дверей. вісім.вісімнадцять. Елементи розблокування та блокування: 1. кронштейн; 2. приводна тяга; 3. замок замок для багажу; 4. гвинт; 5. замок; 6. гвинт; 7. шестикутний горіх; 8. захист від несанкціонованої розтину; 9. ручка; 10. гвинт; 11. гнучкий кабель; 12. електродвигун o.

задні, двері, туарег, зняти

вісім.один.15 Видалення та встановлення замка замка для багажу Видалення Зніміть підкладку дверей відсіка багажу. Вийміть тягу приводу 1 із блокування замка багажу 2. Рис. вісім.19. Відключіть Squeter 4 і скрутіть гвинти блокування багажу та скрутіть 3 (рис. вісім.19). Вийміть замок блокування відсіку для багажу. Встановлення.

Видалення стовбурової підкладки Volkswagen Touareg своїми руками

Дякуємо за відгуки. Цікаво для скорочення Honda N-Box. Якщо можливо, розкажіть нам про рівень обрізки та ціни.

У вас є чіткі видиси?Я дуже з нетерпінням чекаю наступного.Процвітання величезного напрямку у вашому напрямку, а головне здоров’я?

Незалежно від того, чи впливає роз’єм на датчик колінчастого вала, я маю на увазі, коли вони скручуються один з одним, там немає плюс чи мінус

Таке сміття трапилося зі мною. Drestyle 96G був вирішений загальним скиданням із включенням та поза запалюванням. Його викидає 21 м тісто. Розблокування всіх тестів. 19 (замикається) Як правило, глюк спіймається, якщо кабель зовнішньої ручки замерзає або сам замок. Блок управління цією дверима стає помилкою і перестає тягнути солдата. Ми регулярно дотримуємося літієвого жиру кожух кабелів зовнішньої та внутрішньої ручки, а також самого механізму (який вибирав владу) з усіма петлями та пружинами, жировим шаром, щоб не було доступу вологість.(У той же час ручки будуть смикатись приємніше, і не прокидає ризик зламати внутрішню ручку) Закін. або на клацаннях Keechain. Це лікується так само. 21 м тест на дрестилі або викидання клем з батареями протягом декількох секунд (що відповідає спаленим пікселям або revyla tely) третій варіант для скидання помилок. Через діагностичний загін, з комп’ютера. Спробуйте, перш ніж притулити салон, кожух та картки.

Petyan Привіт, у вас таке питання з частиною худідної машини. Коли шум гуде, він дає всередині кабіни. Це те, з чого друг?

Ми не можемо зняти вуха на задньому сидінні, ви можете якось допомогти, інформація ніде не є, 2015 рік вдячний заздалегідь

Хлопець правильно каже, що я сам автолюбитель і бачив достатньо для зірок на все життя, люди самі хочуть ідіотів і. Сидіти і риболовити хлопці не трапляються так, і навіть більше така дорога іграшка. знає, кого купувати у так. У нас є мізки

Видалення стовбурової підкладки Volkswagen Touareg

Ендрю.Як ви думаєте, що приймати Niva на 150 тис. Це можливо в хорошому стані. І вони також продають 88-95 років, нібито за 100 тис.чи варто?

І ви можете очистити дипломксидом? На даний момент грошей немає (після відпустки),

Передача пістолета. Змінити втулки та шпильки на петлі не доля? Максимум 1,5 години в часі та петлі як новий, і ваш метод просто витягує час, перш ніж замінити петлю

Доброго дня) Корісне відео. І бути ласкавим, принцип заступника ноги в Golf 4 Universal, такого?Чі там є?Дядько

Гумовий шланг повинен бути поставлений на кронштейн у формі С, який буде служити прокладкою, так що при затягуванні не потрібно «травмувати», перила автомобіля запобігає, і тому це запобіжить автомобіль під час руху та гальмування Автомобіль у штаті Бей)

добре зроблений!Все зрозуміло.Мій Passat B5 97 років застряг у задніх дверях, не кажи мені, як його відкрити?

Відео хороший, але сам процес і прийняття рішення про перекидання. це досить серйозний крок, оскільки є багато тих, хто його тягне, але це фахівці плюс необхідна шкіра. це не так проста

навіть їхав до Джорджії 3200 і назад 3200 до Єкатеринбурга, у мене немає дискомфорту, висота 196 см 102 кг ваги. І взагалі я вдарив 100 000 і жодної проблеми. Тендер все стало кампанією.

Так, самозахисна робота чудова. Я ремонтував 35 років. Повільно, відповідно до всіх технологій, пороги змінюються в середньому один поріг на роботу. Це враховує заміни, закуски та всі інші відволікання. І це не на матізі, а наприклад, на BMW. Якщо ви зрозумієте, ви зрозумієте, що копання поріг на BMW ось.ось перетравлює підлогу Матіза.

Проведення підготовчої роботи

Для вітчизняних машин часто є плоска і перехресна викрутка, яка б наносила все в порядку. У іноземних автомобілях знадобиться спеціальні клавіші TORX15/20/30. Необхідно також запастися на ремонті пластикових затискачів. Прибульці можуть порушити їх за недбалістю, особливо ризик у холодному сезоні.

Перед роботою вам потрібно викинути клем з акумулятора, щоб закріпити проводку та пристрої від пошкодження. Можна максимально зберегти поверхні з подряпин.

Просте загортання викрутки електричною стрічкою або чистою тканинною тканиною допоможе зменшити кількість подряпин.

Підготовка машини до роботи, необхідні інструменти

Автомобіль повинен бути загнаний у гараж або коробку (спостережна яма необов’язкова. лише при ремонті інших транспортних вузлів) та зафіксуйте його на місці, підписуючи колесо, щоб уникнути зміни. Дозволяється здійснювати ремонт на вулиці в теплу спокійну погоду навіть на асфальтову або бетонну поверхню. Не забудьте знайти коробку для кріплення з відсіками, щоб не плутати те, що і звідки воно було.

задні, двері, туарег, зняти

Для демонтажної шкіри вам знадобиться вільний простір, щоб відкласти його до самого кінця всіх ремонтних змагань. Тож він буде повністю збережений. його можна додатково очистити зсередини перед повторною установкою. Необхідно запастися кліпами, які можуть зламатися під час видалення шкіри (комплект для такої роботи повинен бути під рукою).

Ви також повинні вимкнути акумулятор (мінус клем), щоб виключити закриття через елементи під кожухом. Усі компоненти, витягнуті з.під обшивки. Наступні інструкції стосуються всіх брендів Lada Granta без змін власників.

задні, двері, туарег, зняти

Кріплення елементів розташовані вздовж нижнього периметра (три болти на десять), а також по всій картці дверей. вісім поршнів. Щоб виконати всю роботу, яка вам знадобиться:

 • дві викрутки (поперечна урядка і з плоским наконечником);
 • Набір інструментів інструментів. Якщо це не так, то ви можете використовувати плоску викрутку, непотрібну кредитну карту або подібний плоский інструмент;
 • гумові рукавички;

задні, двері, туарег, зняти

Набір інструментів для підкладки та затискача

Можуть знадобитися додаткові інструменти залежно від ситуації та від передбачуваного завдання.

Взагалі процес видалення декоративної обшивки дверей автомобілів, включаючи двері багажника, не такий складний, як це здається. Головне. не пошкодити при демонтажі. Принцип роботи, залежно від брендів та моделей, схожий.