Установка тривоги поло з автоматичним початком Starline. Повний час тривоги Volkswagen Polo

Список автомобільних сигналів з віддаленим та автоматичним запуском двигуна, сумісного з седаном Volkswagen Polo

Віддалений запуск двигуна Volkswagen Polo Sedan. це дуже популярна функція сьогодні.

Не секрет, що взимку дуже зручно керувати теплою машиною з теплим салоном.

Ось чому автомобіль автомобіля знаходиться в тренді останніх холодних російських зим.

На сьогоднішній день виберіть, купуйте, а потім встановіть двигун, віддалений запуску на седані Volkswagen Polo не важко звертатися до спеціалізованого центру обслуговування проектів тривоги, а кваліфікований персонал допоможе у виборі тривоги з автоматичним забутом, що ідеально підходить для вашої машини.

Основною новиною останніх років на ринку автомобілів була реалізована можливість обходу регулярних іммобілізаторів CAN TIRES та використання технології клонів.

Це означає, що запуск здійснюється виключно на кані банки, не вимагає додаткових витрат у вигляді модуляторів та різних видів стандартних перетворювачів ключових сигналів.

Раніше, перед впровадженням цієї технології, щоб реалізувати функцію автоматичного або віддаленого запуску двигуна, необхідно було використовувати застарілі методи обходу стандартного іммобілізера автомобіля.

 • Перший і найпримітивний спосіб. це метод, за допомогою якого стандартний ключ до автомобіля був прихований у спеціальному пристрої “Іммобілізатор Rimmer”.
 • Тоді стало можливим зробити додаткові мікросхеми для обходу стандартного іммобілайзера.
 • Наступним кроком в еволюції віддаленого початку автомобіля було поява спеціальних, дорогих іноземних виробничих модулів, щоб обійти стандартний іммобілайзер автомобіля.

Це фактично відкрило нову еру у випадку некосконфузійних рішень для відсутності автомобіля.

Наш веб.сайт представляє автоматичні модулі та модулі запуску двигуна, при встановленні, які не потребують додаткових сканів, дублікатів чіпів або запасного ключа. Крекер іммобілайзера самі прийме тривогу. Встановлення цих автоматичних систем для забуття, для автомобілів, гарантує: повна безпека, наявність всього набору клавіш на руках власника, висока ефективність використання пристрою, а також, що важливо це збереження дилера Гарантія для самої машини.

Під час встановлення двигуна, починаючи з седана Volkswagen Polo, використовуючи нові авто.items з Pandora, Pandect, Prizrak та Starline, ми надаємо всім нашим клієнтам значно заощадити на впровадженні функцій неокличного автомобіля.

 • Збережіть усі ключі від машини
 • Не беріть гроші на виготовлення додаткової чіп
 • Не встановлюйте додаткові дорогі модулі
 • Ми не знижуємо стійкість до грабіжника стандартного іммобілайзера автомобіля
 • Ми не суперечимо вимогам страхових компаній щодо встановлення автошоу
 • Не вносять зміни до стандартних автомобільних систем

Використовуючи моделі Auto.Signals Pandora, Pandect, Ghost та Starline, реалізація двигуна починається коштуватиме рекорду дешево, адже якщо ви додасте вартість будь.якого іншого автосайну та необхідного крекера або вартості Копія ключа та індуктивне сагер, виявляється, що немає жодного способу зробити це дешевше у світі, ніж з Пандорою! І якщо ви порівнюєте як функціональність, так і правильну роботу зі стандартною системою безпеки, то вибір для будь.якого розумного фахівця під час роботи з цією групою автомобілів сьогодні очевидний. на користь автосайнів, представлених у нашому спеціалізованому сервісному центрі.

Незважаючи на те, що вибір автосайну з запуском автомобіля на бренді та моделі автомобіля непростий і не доступний для кожного фахівця, ми надаємо на сайті власникам автомобілів майстер вибору автосайнів ідеально підходить для автомобіля.

Для зручності власників автомобілів Volkswagen Polo Sedan є спеціальний каталог на нашому веб.сайті для незалежного вибору тривоги з автоматичним запуском сумісного з вибраним автомобілем.

Про автомобілі Volkswagen Polo Sedan (з 2010 по 2015 рік). будь.яка конфігурація підтримує автоматичний автоматичний та віддалений початок двигуна, не створюючи додаткової мікросхеми та використовуючи іммобілайзер.

Типи тривоги

На сьогоднішній день поступове погіршення економічних умов у країні призводить до збільшення попиту на електронні системи безпеки серед автомобілістів. Російський ринок представляє широкий спектр тривожності різних типів.

 • Один.розвинений. передайте віддалений сигнал від ключа до автомобіля.
 • Двостороння не тільки надсилає сигнал автомобілю, але й збирайте інформацію про його стан та зміни, що відбулися.
 • Носій. керується за допомогою прихованих вимикачів або електронної мікросхеми.

Основна функція тривоги. власник власника несанкціонованого доступу, який працює під час відкриття дверей, багажника або капота. Окрім основної мети, система безпеки може керувати центральним блокуванням (автоматично розблокувати або заблокувати двері), скляні вікна, встановити автоматичний рівень для двигуна та активуйте безшумну безпеку, яка не сповіщає викрадача звуковим сигналом. Чим «складніша» система, тим більше функцій включається до списку.

Це не означає, що Volkswagen Polo, популярний в Росії в задній частині седана умови.

Єдиний момент, коли німці обходили. це налаштування тривоги. Тут кожен власник автомобіля вирішує для себе, яку систему безпеки надягають його седан.

Номенклатура різних систем безпеки для седана поло включає такі добре відомі бренди, як Starline, Scher.khan та Pandora. Більшість моделей відноситься до двосторонніх тривог із вбудованим автозапуском. В основному, Starline віддається перевазі, оскільки система працює стабільно більше, ніж інші в німецькому автомобілі.

Однією з популярних моделей є діалогове вікно Starline B9. Пристрій використовує технологію “швидкого діалогу” з індивідуальними клавішами шифрування. Демонструє стійкість до різних пристроїв інтелектуального злому, включаючи кодові гравці. Окрім алгоритму діалогового вікна, що ускладнює хакер, додаткові палички в колесах злочинця “стрибки” частоти “плутають” хакерський пристрій. Побудований процесор гарантує безперебійний віддалений автопостарт та управління двигуном.

Не менш інтерес.це модель Scher.khan 3i, яка має сучасні технології шифрування та кодування сигналу, які блокують будь.які спроби злому. Окрім тривоги, є можливість двозначного коду. додаткового захисту кабіни. Система включає спеціальний режим Jackstop, блокуючи запалювання автомобіля. Обов’язково включає систему виходу автомобіля, яка працює як з бензином, так і з дизельними підрозділами.

Pandora DXL 3500i. Ще один варіант “бюджет” для седана поло. Як і попередні зразки, при встановленні системи потрібні мінімальні перешкоди у стандартній проводці автомобіля. Вся корисна інформація про роботу машини відображається на РК.дисплеї. На ключовому FOB ви можете запрограмувати функцію автоматичного запуску, налаштування певного дня та часу активації. Пристрій справляється з втручанням, що виникає під час руху вздовж вулиць великих міст.

Щодо встановлення автоматичного запуску на седані поло, існують різні думки. Багато автомобілістів не радить поставити тривогу з автоматичним двигуном. Ця точка зору пов’язана з особливостями двигуна на Volkswagen Polo. Наприклад, система опалення починає функціонувати лише тоді, коли автомобіль рухається. Розігріти салон у холостому ходу. це марна трата часу. Тому автопостент стає непотрібним.

Тим не менш, більшість власників центрів обслуговування Polo Sedan Contact Service для встановлення системи безпеки з автоматичним стартом, витрачаючи додаткові засоби. Є автомобілісти, які звикли економити, вважаючи за краще обслуговувати машину власними руками.

Посібник з самостійної системи до системи сигналізації

Процес встановлення тривоги.це час споживання і займає багато часу, але низька ступінь складності гарантує, що початківець також впорається з роботою.

Основна складність. це незручна система з’єднання. Стимульна блок. неминуча нижня частина приладної панелі седанів Polo. Проблема також посилюється важким прокладанням електропроводки в моторному відділенні та персоналу “Центральний замок”.

Однак якщо ви дотримуєтесь інструкцій, ви можете легко та правильно встановити стандартну конструкцію в салон Polo Sedan.

Для роботи потрібні такі інструменти та “витратні матеріали”:

 • Набір викруток, включаючи хрест, прорізний, TORX T20 та T25.
 • Ворота з головою M10.
 • “Ніппери”.
 • Ізоляційна стрічка.
 • Два самостійні гвинти завдовжки 12 мм.
 • Пластикові затискачі завдовжки до 300 мм у кількості 15 штук.
 • Провідник для розширення проводки.
 • Невелика гофрована труба діаметром 10 мм.
 • Пайка з пайкою.
 • 180 Ом резистор.
 • Два болти M6.

Послідовність дій для встановлення пристрою на седані поло своїми руками:

  Зніміть Щит приладу: ми справляємося з засувками у верхній частині облицювання і відкрутимо дві кріплення у вигляді гвинтів, що визначають себе.

Робити.це сама установка системи займе багато часу. Навіть професіонал знадобиться щонайменше 5 годин, щоб «захистити» свою машину. Початківці можна порадити розділити роботу на кілька етапів за умови, що машина не використовується активно.

Позаштатні анти.крадіжні системи на Volkswagen Polo

Нижче наведено таблицю, в якій розташовані найпопулярніші позаштатні антигративні системи, знайдені на Volkswagen Polo. Їх власники відзначають високий ступінь захисту, надійності використання та прийнятної ціни.

Сигналізація Бренд Зоряна лінія A93 2CAN2LIN PANDORA DXL 3910 SCHER KHAN MAGICAR 14
19 000. 20 000 13 000. 16 000

Високий ступінь захисту автомобілів проводиться завдяки великій кількості заповідних зон (від 14 до 16), а також спеціальній системі захисту від відстані атак. Крім того, діапазон сповіщень усіх вищезазначених систем автомобілів становить 2000 метрів, а в режимі управління сигнал може проходити до 1000 м. Захисні системи оснащені датчиками руху, схильністю та ударом.

Для довідки! Автомобільні тривоги розташовані таким чином, що вони мають власний акумулятор, який в автономному режимі може протриматися близько тижня. Тому, знявши акумулятор з автомобіля, тривога все одно захистить ваш автомобіль!

Встановлення системи антиграну на Volkswagen повна цього автомобіля для встановлення позаштатної тривоги, завдяки таким функціям дизайну:

 • Нижня нижня частина приладової панелі;
 • Складна схема для прокладки електричних проводів;
 • Існує занадто багато сучасних систем для недосвідченого водія, що не так просто зрозуміти.

Ця модель автомобіля має сумісність з єдиною, двосторонньою та вільною системою безпеки. Найбільш надійними та популярними системами безпеки для Volkswagen Polo є Starline, Pandora, Scher Khan. Для встановлення системи безпеки потрібен набір таких інструментів:

 • Укуси з островом;
 • Два самостійні гвинти (12 мм);
 • Викрутки різних типів і кошик з головою M10;
 • Близько 20 пластикових затискачів, від діаметрів обхвату до 330 мм;
 • Провідник, необхідний для утримання проводів;
 • Гофрована труба, діаметром до 16 мм;
 • 180 Ом резистор;
 • Два невеликих болтів.

Встановлення та підключення тривоги на автомобілі Volkswagen Polo

Розглянемо встановлення системи безпеки, використовуючи приклад тривоги Pandora DXL 3500. Автомобіль VW Polo Sedan Comfortline базувався на. Сам процес установки проводиться за допомогою наступних етапів:

 • Демонтаж необхідних конструкцій (панелей та пристроїв);
 • Працювати під капотом і всередині кабіни;
 • Складання всіх частин;
 • Налаштування та перевірка системи безпеки.

Для встановлення сигнальної системи це не здається складним завданням, нижче наведена схема з усіма точками з’єднання, спеціально для автомобіля Volkswagen Polo Sedan:

Перш за все, необхідно зняти облицювання панелей, радіо та всіх його складових елементів, верхньої пластикової панелі рульового стовпчика, кришки безпеки тощо. Нижче наведено кілька фотографій, які повинні виявитися після видалення всіх непотрібних елементів:

Далі вам слід встановити good endwalk. У цьому випадку він розташований у стандартному отворі над лівою фари (закінчення було трохи скорочено):

Встановлення сирени проводили всередині моторного відсіку для стандартних шпильок (під двигуном двигуна). Перед встановленням проводили попередню підготовку проводів:

І ось як виглядає встановлена ​​сирена:

Датчик температури двигуна був встановлений наступним чином (використовуючи стандартні болти): всі електричні дроти, що надходять із сирени моторний відсік та салон):

У салоні, перш за все, необхідно встановити модуль RF, а його дріт проводиться під обшивкою до місця, де буде розташована базова одиниця. Після цього вам потрібно просвердлити отвір на бічній панелі і поставити світлодіод на клей, провід якого також веде до базового блоку.

Тоді рекомендується розмістити кнопку камердинера в недоступне місце і зняти з нього дріт. Модель реле повинна бути розміщена за приладовою панеллю, ближче до лівої сторони та встановлена ​​гвинтами: модуль підключений відповідно до наведеної схеми, раніше заблокував бензиновий насос. Тоді необхідно видалити мікросхему іммобілайзера з ключа запалювання та встановити його клеєм у модуль носія.

На фотографії зображено розібраний ключ і скляну мікросхему іммобілайзера.

Круглер повинен бути підключений до антени, яка накладається на замок запалювання (приблизно шість поворотів), і приховував усі ці конструкції. Фото.антена з крекером.

Далі необхідно видалити блок із блокування запалювання та підключити всю систему до живлення проводів, розташованих біля самого блокування запалювання. Датчик температури кабіни підключений до каналу наступним чином: Базовий блок також повинен бути прихований від виду та зняти з нього кабель USB для програмування в непомітному місці. Ви можете підключитися до маси всередині панелі видаленої коробки для зберігання дрібниць:

Резервна акумулятор також розміщується в будь.якому усамітненому місці. Всі з’єднання проводили за допомогою ланцюга для скручування або паяльної пайки (якщо це можливо). Ізоляція проводів була зроблена на острові або теплові жалюзі, а дроти були витягнуті разом із затискачами.

Після встановлення статора слід підключити. Його встановлення проводиться за допомогою блокування запалювання. Після цього необхідно дати системі автомобіля час розпізнати модуль.

Якщо підключення тривоги буде зроблено правильно, цей процес не займе багато часу. Після з’явлення сигналу слід увімкнути автоматичні налаштування, після чого встановлення системи безпеки буде завершено.

Встановлення Starline A92 CAN на седані Polo

Встановлене обладнання: Starline A92 CANTELASELASE за допомогою аутопи-вигляду позиції стандартного іммобілайзера BP-03 нового для встановлення-5 годин

Для зняття приладової панелі необхідно зняти верхню частину підкладки рульового валу (кріплення на засувках) та відкрути 2 гвинти (фото 1.одинадцять.3). 2. Ми демонтуємо радіо. Для цього вийміть декоративну облицювання (кріплення на засувках) та відкрутіть 4 гвинти (фото 2.12.2). 3. Щоб підключитися до блокування запалювання, відкрутіть 2 самостійні гвинти та 1 кріплення гвинта нижньої частини обшивки рульового валу (фото 3.1-3.3). чотири. Встановіть сирени під капюшон, датчик температури та закінчення (фото 4.Чотирнадцять.чотири). 5. Ми прокладаємо дроти в салон через стандартну ущільнювач у двигун.щиті над педалі зчеплення зліва. 6. Встановіть світлодіод у ліве вікно лобового скла, кнопка обслуговування в будь.якому зручному місці. Датчик удару приклеєний до місця рульового валу, модуль антени встановлюється або у лівому верхньому куті лобового скла, або для панелі приладів (фото 6.16.чотири). 7. Ми приховуємо блок тривоги зліва між джгутом дротом і торпедою. вісім. Підключіть масу тривоги. 9. На лівій панелі KIK ми підключаємо управління центральним замком відповідно до схеми 1 10. У турніті за радіо ми підключаємо біло-червоний провід тривоги до проводу управління аварійним управлінням (біло-синій).

У джгуті приладової панелі підключіть.

Ми підключаємо стандартний іммобілайзер до розриву будь.якого з двох проводів стандартного кадру. 13. У спалюванні блокування запалювання, підключіть аксесуари, запалювання, стартер та сигнал тривоги (фото 13.1. 13.5).

Увімкніть запалювання автомобіля. Інтегрований модуль може ідентифікувати групу та підгрупу (група 18, підгрупа 3). п’ятнадцять. Ми програмуємо інтегрований модуль CAN: Увімкніть запалювання. Натисніть кнопку обслуговування (далі. кнопка) 10 разів. Звук 3 сигналів сирени натисніть кнопку 7 разів. Звучить 7 сигналів сирени. Натисніть і тримайте педаль гальма. Sirena видасть одиночні сигнали. Натисніть кнопку 1 раз. Sirena видасть подвійні сигнали. Відпустіть гальмо, вимкніть запалювання. 16. Ми встановлюємо датчик удару та програмуємо параметри запуску двигуна (табл. 2 Інструкції з установки). Збірка кабіни проводиться у зворотному порядку.

Ми ставимо тривогу на Volkswagen Polo Sedan 2011.у.

Короткий опис точок з’єднання тут.

Особливості встановлення тривоги на VW Polo незручні для з’єднань, t.до. Нижня частина торпеди від водія не видаляється; У складності прокладки проводів у підводному просторі, а також у особливостях підключення до звичайного “центрального замку”.

Під капотом

Перш за все, ми встановлюємо сирену та кінцевий перемикач під капотом. Це зручно робити в правій області крила.

Щоб витягнути дроти в салон, спочатку вийміть блок управління двигуном із кронштейна, розстебаючі пластикові засувки зверху та нижче:

Далі вийміть сам пластиковий кронштейн, відкрутивши два пластикові болти:

Потім ми відкрутимо 8 болтів і видалимо металевий розділ:

Поруч із стандартним джгутом проводів, що надходять до салону, ми робимо отвір необхідного діаметра в пластику:

Ми ретельно лежимо під капотом дроту, поруч зі стандартною проводкою.

Електричні з’єднання

Запалювання та плюс зручно підключитися на роз’єм центрального вимикача світла:

Чорний провід запалювання

Дупа червоний \ чорний дріт

Сигнал дверей можна взяти на стійці з боку водія на коричневому \ чорному дроті:

Однак, з таким з’єднанням дверей, через 10 хвилин спрацьовує сигналізація після того, як нібито відкриваючи двері. Мабуть, існує опитування стандартного електричного обладнання автомобіля, і невеликий імпульс достатньо, щоб викликати тривогу. Можливо, якісь тривоги поводитимуться нормально.

Краще підключатися до кожної двері окремо, звичайно, через діоди, на великому чорному роз’єм блоку над педалі зчеплення до наступних проводів:

Коричневий \ червоний штифт 20

З цим з’єднанням було вирішено проблему, вказану вище. Але варто зазначити, що підключення на стійці набагато зручніше, ніж на з’єднувачі в недоступному місці.

Ми беремо сигнал відкритого багажника із зеленим \ синім дротом у палаючій банці з боку водія:

Щоб відкрити багажник, ви можете скористатися низьким моментом мінус, підключившись до жовтого \ сірий дріт у джгуті дверей водія:

Центральний замок

а) Ви можете підключитися до центрального замку на зеленому \ жовтому дроті в турніті дверей водія.

У той же час, для закриття, ми служимо дроту “-“, а для відкриття ми служимо “-” через резистор 240 Ом.

З цим з’єднанням чергові сигнали не потрібно підключити, жінка аварійних мигає, як при закритті. відкриваючись з ключа.

Недолік такого з’єднання полягає в тому, що коли охоронець неможливо відкрити багажник з кісточки, і що після спрацьовування тривоги, чомусь, коли вийшов із охоронця, двері не відчиняються, ви повинні закрити спочатку. а потім відкрити їх знову.

б) Ще один варіант підключення до центрального замка. підключитися до коричневого \ зеленого дроту в турніті дверей водія:

У той же час, щоб відкритись до дроту, ми подаємо чистому “-” і закрити “-” через резистор 1 Ком за наступною схемою. Таке з’єднання, як би, дублює кнопку на дверях водія.

З цим з’єднанням можна відкрити багажник під час захисту, і немає глюків із відкритими дверима після тривоги.

Але за допомогою цього з’єднання вам потрібно підключитися до проводів поворотних сигналів. Вони перебувають у турніті порогу водія, чорного та чорного \ зеленого.

Однак у цьому зв’язку є мінус: вам доведеться гасити вказівку на закриті двері на кнопці у дверях водія, відрізаючи відповідний коричневий / зелений дріт.

Датчик удару працює добре, прив’язаний до стяжки до дротяного джгута, трохи вище пластикової панелі, зліва від педалі зчеплення.

Стеля VW Polo 2017

Однією з популярних моделей є Starline A93 Can-Line. Пристрій використовує технологію “швидкого діалогу” з індивідуальними клавішами шифрування. Демонструє стійкість до різних пристроїв інтелектуального злому, включаючи кодові гравці. Окрім алгоритму діалогового вікна, що ускладнює хакер, додаткові палички в колесах злочинця “стрибки” частоти “плутають” хакерський пристрій. Побудований процесор гарантує безперебійний віддалений автопостарт та управління двигуном.

Щодо встановлення автоматичного запуску на седані поло, існують різні думки. Багато автомобілістів не радить поставити тривогу з автоматичним двигуном. Ця точка зору пов’язана з особливостями двигуна на Volkswagen Polo. Наприклад, система опалення починає функціонувати лише тоді, коли автомобіль рухається. Розігріти салон у холостому ходу. це марна трата часу. Тому автопостент стає непотрібним.

Тим не менш, більшість власників центрів обслуговування Polo Sedan Contact Service для встановлення системи безпеки з автоматичним стартом, витрачаючи додаткові засоби. Є автомобілісти, які звикли економити, вважаючи за краще обслуговувати машину власними руками.

Шум ізоляція VW Polo

Переглянути всі наші твори

Перевірте можливість не-кляту обхід стандартного іммобілайзера на вашому автомобілі за телефоном 8 (926) 427-77-19

Точки з’єднання поло

За охайним ви можете з’єднати собачий апельсино-коричневий (CAN-L) та помаранчевий (Can-H). Кадр обходу іобілайзера зелений і чорний, у розриві будь.якого.

У лівому ударі панелі підключіть центральний замок, відкрийте багажник, і ви можете підключити масу. CZ коричнево-зелений, відкриваючись мінус, закриття мінус після 1 м. Відкриття багажника жовто-білого за мінус

На блоці запалювання, підключіть живлення червоним, запалювання чорне, запалювання чорне.Червоні, чорно-червоні аксесуари та червоно-чорний стартер, це всі запускові ланцюги.

От і все. Решта за смаком, як зручно, під капотом. датчик температури, сирена, кінець капота.

Точки сигналізації автомобіля на Volkswagen Polo Sedan 2012

Lugus блокування запалювання 12. Червоне запалювання 1. Чорне запалювання 2. Чорна/Червона товща попка. Чорний/Червоний Тонний Стартер. Червоний/Чорний

Центральний замок (-). Зелений/жовтий. від дверей водія. Це персонал (180, 250 Ом). У цьому випадку багажник не відкриється (жовтий/сірий). Якщо необхідно відкрити багажник (жовтий/сірий) в охороні, то дістаньте до кнопки-коричневого/зеленого (також джгута від дверей) після 1-1.3 com. Тоді персонал не вмикатиметься.

Двері (-) у чорному роз’єм на блоці: водій-коричневий/жовтий передній правий/червоний задній ліво-коричневий/сірий спина права-коричнева/біла.

Багажник (-) зелений/синій. Я беру на лівий поріг. Можливо, він знаходиться в з’єднувачі, де двері.

Відкривач магістралі (-) жовтий/сірий від дверей водія

Ручний (-) коричневий/чорний. Діод у прогалині. Щиток приладів

Синій Таноза/Білий, у правому порозі

Двигун насадки можна керувати під капотом у вертикальному джгуті, який йде до контролера.

Підключення та встановлення сигналізації автомобіля Starline B94 2CAN, модуль BP-03 для седана Polo з 2014 року

Новинка 2013 року. Безпека та телематичний комплекс для захисту автомобіля з інтелектуальним автоматичним запуском, недослідженим кодом управління діалоговим вікном, інтегрованою мультисистемою 2Can, необов’язковим GSM/GPS-інтенсивами та 512-канальним шумом Transaver з діапазоном до 2000 м. Супер Раб як подарунок.

Стандартний модуль Detour Immobilizer BP-03

Необхідний час встановлення. 5 годин

Зніміть Щит інструменту. Для цього спочатку вийміть нижню декоративну підкладку щита разом із верхньою частиною кожуха рульового валу (кріплення на засувках), вимкніть два гвинти кріплення самого щита і виведіть його і вийміть.

Для доступу до джгута роз’єму кнопки аварійної тривоги демонтуйте радіо. Для цього вийміть декоративну підкладку навколо радіо (кріплення на засувках), поверніть чотири гвинти і вийміть її.

Щоб отримати доступ до джгута блокування запалювання, вийміть нижню частину корпусу рульового валу. Для цього ми вимикаємо два гвинти кріплення зверху та гвинт знизу та знімаємо.

Встановіть антену з вбудованим датчиком удару та нахилу на лобове скло, світлодіод на лівій стійці. Встановлюємо кнопку обслуговування в будь.якому зручному місці.

Встановіть сирени під капот, датчик температури та закінчення. Ми прокладаємо дроти в салон через стандартну ущільнювач у двигун.щиті над педалі зчеплення зліва.

установка, тривоги, поло, автоматичним

Ми приховуємо блок тривоги зліва між джгутом дротом і торпедою.

Встановлення тривоги Starline на Volkswagen Polo-Sedan

Встановлення автоматичного сигналу на Volkswagen Polo-Sedan. Ми пропонуємо найкращі ціни. Офіційний центр встановлення. Вільний вибір автоматичного сигналу на поло-седані. Ми чекаємо вашого дзвінка 7 (495) 135-01-55.

Клінкіт для відображення списку підтримуваних Пандори. Варіанти Volkswagen Polo-Sedan.

Volkswagen Polo-Sedan підтримує некомплексневий автоконавей і не вимагає встановлення другого ключа на Rimmer Volkswagen

Пандора для Volkswagen Polo-Sedan

Детальний список автомобіля Volkswagen Polo-Sedan.

Впровадження автоматичного старту виплачується окремо від 2500 автоматичного та віддаленого запуску двигуна значно економить час і дозволяє вам потрапити в уже прогріту машину і негайно вирушити.

Starline D97 2SIM LTE-GPS

Новинка! Зоряний комплекс автомобільної безпеки D97 2SIM LTE-GPS з автоматичним запуском, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним брелок із роздягненим кодом діалогу.

Starline B97 2SIM LTE-GPS

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки B97 2SIM LTE-GPS з автоматичним запуском, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним кейзеном із роздягненим кодом діалогу.

Starline A97 GSM GPS

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки A97 A97 GSM GPS з Auto Start, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним кейсом із недослідженим кодом діалогу.

Starline AS97 2SIM LTE-GPS

Новинка! Зоряний комплекс автомобільної безпеки AS97 2SIM LTE-GPS з автоматичним запуском, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним ключем з недослідженим кодом діалогу.

Starline A97 GSM

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки A97 A97 GSM з Auto Start, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним кейсом із недослідженим кодом діалогу.

Зоряна лінія A97

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки Starline A97 з автомобілем, необов’язковим GSM Inte Wee, 2CAN-2LIN-модулем та зручним сучасним брелок із непотрібним кодом діалогу.

Starline B97

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки Starline B97 з автоматичним будівництвом, необов’язковою інтеграцією GSM, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним брелок із непотрібним кодом діалогу.

Starline E96 V2 BT ECO 2CAN4LIN 2SIM GSM

Автоматичний сигнал Starline E96 V2 BT ECO 2CAN4LIN 2SIM GSM з автоматичним запуском, Bluetooth-Lamp, підтримкою авторизації з смартфона, інтегрованого 2xcan2xlin, підтримки GSM, вбудованого Bloking Ican, Starline ike-brover RUS RU RUS RU.

Starline S96 V2 BT 2CAN4LIN 2SIM GSM GPS

Автоматичний сигнал Starline S96 V2 BT 2CAN4LIN 2SIM GSM GPS з автоматичним запуском, GSM-intese, управлінням смартфона, авторизацією через Bluetooth Smart, вбудований 2xcan2xlin, GSM, GSM. Технологія IMKEY IMMOBILIZER Starline.

Starline E66 V2 BT ECO 2CAN4LIN GSM

Автоматичне сигналізація Starline E66 V2 BT ECO 2CAN4LIN GSM з підтримкою Bluetooth для авторизації смартфона вбудованого 2xcan2xlin, підтримки GSM, підтримки блокування ICAN, Зоряного Ikey ImbiLizer та без удару радіо-пістолетів.

Starline S96 V2 BT 2CAN4LIN 2SIM GSM

Автоматичний сигнал Starline S96 V2 BT 2CAN4LIN 2SIM GSM з автоматичним стартом, GSM-intese, управлінням смартфона, авторизацією через модуль Bluetooth Smart, вбудований 2xcan2xlin Module. Технологія IMKEY IMMOBILIZER Starline.

Зоряна лінія A67

Automotive Starline (Starline) A67 Остання розробка Starline з можливістю автоматичних продажів, необов’язкового модуля 2CAN-2LIN, останньої підсвічування з підвищеною опором удару.

Starline S96 V2 BT ECO 2CAN4LIN 2SIM GSM

Автоматичний сигнал Starline S96 V2 BT ECO 2CAN4LIN 2SIM GSM з автоматичним стартом, GSM-інтенсивним, управлінням смартфона, авторизацією через Bluetooth Smart, вбудований 2xcan2xlin Module. Технологія IMKEY IMMOBILIZER Starline.

Starline E96 V2 BT ECO 2CAN4LIN

Автоматичне сигналізація Starline E96 V2 BT ECO 2CAN4LIN з автоматичним запуском, Bluetooth-Lamp, Bluetooth Підтримка авторизації з смартфона, вбудованого модуля 2xcan2xlin, підтримуючого блокування ICA.

Starline E66 V2 BT ECO 2CAN4LIN

Автоматичне сигналізація Starline E66 V2 BT ECO 2CAN4LIN з підтримкою Bluetooth для авторизації смартфона вбудованого 2xcan2xlin, підтримки блокування ICAN, Imky Imke Imke.

Встановлення тривоги Starline на Volkswagen Polo-Sedan

Встановлення автоматичного сигналу на Volkswagen Polo-Sedan. Ми пропонуємо найкращі ціни. Офіційний центр встановлення. Вільний вибір автоматичного сигналу на поло-седані. Ми чекаємо вашого дзвінка 7 (495) 135-01-55.

Клінкіт для відображення списку підтримуваних Пандори. Варіанти Volkswagen Polo-Sedan.

Volkswagen Polo-Sedan підтримує некомплексневий автоконавей і не вимагає встановлення другого ключа на Rimmer Volkswagen

Пандора для Volkswagen Polo-Sedan

Детальний список автомобіля Volkswagen Polo-Sedan.

Впровадження автоматичного старту виплачується окремо від 2500 автоматичного та віддаленого запуску двигуна значно економить час і дозволяє вам потрапити в уже прогріту машину і негайно вирушити.

Starline D97 2SIM LTE-GPS

Новинка! Зоряний комплекс автомобільної безпеки D97 2SIM LTE-GPS з автоматичним запуском, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним брелок із роздягненим кодом діалогу.

Starline B97 2SIM LTE-GPS

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки B97 2SIM LTE-GPS з автоматичним запуском, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним кейзеном із роздягненим кодом діалогу.

Starline A97 GSM GPS

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки A97 A97 GSM GPS з Auto Start, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним кейсом із недослідженим кодом діалогу.

Starline AS97 2SIM LTE-GPS

Новинка! Зоряний комплекс автомобільної безпеки AS97 2SIM LTE-GPS з автоматичним запуском, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним ключем з недослідженим кодом діалогу.

Starline A97 GSM

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки A97 A97 GSM з Auto Start, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним кейсом із недослідженим кодом діалогу.

Зоряна лінія A97

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки Starline A97 з автомобілем, необов’язковим GSM Inte Wee, 2CAN-2LIN-модулем та зручним сучасним брелок із непотрібним кодом діалогу.

Starline B97

Новинка! Комплекс автомобільної безпеки Starline B97 з автоматичним будівництвом, необов’язковою інтеграцією GSM, модулем 2CAN-2LIN та зручним сучасним брелок із непотрібним кодом діалогу.

Starline E96 V2 BT ECO 2CAN4LIN 2SIM GSM

Автоматичний сигнал Starline E96 V2 BT ECO 2CAN4LIN 2SIM GSM з автоматичним запуском, Bluetooth-Lamp, підтримкою авторизації з смартфона, інтегрованого 2xcan2xlin, підтримки GSM, вбудованого Bloking Ican, Starline ike-brover RUS RU RUS RU.

Starline S96 V2 BT 2CAN4LIN 2SIM GSM GPS

Автоматичний сигнал Starline S96 V2 BT 2CAN4LIN 2SIM GSM GPS з автоматичним запуском, GSM-intese, управлінням смартфона, авторизацією через Bluetooth Smart, вбудований 2xcan2xlin, GSM, GSM. Технологія IMKEY IMMOBILIZER Starline.

Starline E66 V2 BT ECO 2CAN4LIN GSM

Автоматичне сигналізація Starline E66 V2 BT ECO 2CAN4LIN GSM з підтримкою Bluetooth для авторизації смартфона вбудованого 2xcan2xlin, підтримки GSM, підтримки блокування ICAN, Зоряного Ikey ImbiLizer та без удару радіо-пістолетів.

Starline S96 V2 BT 2CAN4LIN 2SIM GSM

Автоматичний сигнал Starline S96 V2 BT 2CAN4LIN 2SIM GSM з автоматичним стартом, GSM-intese, управлінням смартфона, авторизацією через модуль Bluetooth Smart, вбудований 2xcan2xlin Module. Технологія IMKEY IMMOBILIZER Starline.

Зоряна лінія A67

Automotive Starline (Starline) A67 Остання розробка Starline з можливістю автоматичних продажів, необов’язкового модуля 2CAN-2LIN, останньої підсвічування з підвищеною опором удару.

Starline S96 V2 BT ECO 2CAN4LIN 2SIM GSM

Автоматичний сигнал Starline S96 V2 BT ECO 2CAN4LIN 2SIM GSM з автоматичним стартом, GSM-інтенсивним, управлінням смартфона, авторизацією через Bluetooth Smart, вбудований 2xcan2xlin Module. Технологія IMKEY IMMOBILIZER Starline.

Starline E96 V2 BT ECO 2CAN4LIN

Автоматичне сигналізація Starline E96 V2 BT ECO 2CAN4LIN з автоматичним запуском, Bluetooth-Lamp, Bluetooth Підтримка авторизації з смартфона, вбудованого модуля 2xcan2xlin, підтримуючого блокування ICA.

Starline E66 V2 BT ECO 2CAN4LIN

Автоматичне сигналізація Starline E66 V2 BT ECO 2CAN4LIN з підтримкою Bluetooth для авторизації смартфона вбудованого 2xcan2xlin, підтримки блокування ICAN, Imky Imke Imke.

Точки сигналізації автомобіля на Volkswagen Polo Sedan 2012

Lugus блокування запалювання 12. Червоне запалювання 1. Чорне запалювання 2. Чорна/Червона товща попка. Чорний/Червоний Тонний Стартер. Червоний/Чорний

Центральний замок (-). Зелений/жовтий. від дверей водія. Це персонал (180, 250 Ом). У цьому випадку багажник не відкриється (жовтий/сірий). Якщо необхідно відкрити багажник (жовтий/сірий) в охороні, то дістаньте до кнопки-коричневого/зеленого (також джгута від дверей) після 1-1.3 com. Тоді персонал не вмикатиметься.

Двері (-) у чорному роз’єм на блоці: водій-коричневий/жовтий передній правий/червоно-пов’язаний ліво-коричневий/сірий правий/білий колір.

Багажник (-) зелений/синій. Я беру на лівий поріг. Можливо, він знаходиться в з’єднувачі, де двері.

Відкривач магістралі (-) жовтий/сірий від дверей водія

Ручний (-) коричневий/чорний. Діод у прогалині. Щиток приладів

Синій Таноза/Білий, у правому порозі

Двигун насадки можна керувати під капотом у вертикальному джгуті, який йде до контролера.

Точки сигналізації автомобіля на Volkswagen Polo Sedan 2012

Ланцюг Забарвлення Полярність Місцезнаходження Як розібрати кожух рульової колони, див. Фото 1 та 2 нижче Ign_1 Чорний Позитивний Замок запалювання Ign_2 Чорний червоний АСС Чорно.червоний тонкий Стартер Червоний Чорний Якщо тривога розміщується без автоматичного.ланцюга, то для того, щоб не розібрати кожух рульової колони, 12В та IGN можна взяти тут: 12В Червоний жовтий Позитивний Блок запобіжників Бензиновий насос Білий червоний Ign_1 Чорний жир Перемикач розмірів, фари Захоплення дверей водія Коричневий/жовтий Негативний Турніт водія центральний замок Зелене/жовте закриття. маса 0,8 сек. Відкриття. маса 0,8 секунди через опір 180 Ом Відкриття багажника Зелений/сірий Отвір покрівельного покриття, низький протік мінус введення. Ви можете безпосередньо без реле, до сигналізації, на каналі відкриття багажника. Порада дрібнички Зелений/синій Негативний Буксирувати лівий поріг Педаль гальма Білий жир Негативний (працює лише з запалюванням) Змальовувати Коричневий/сірий Негативний Верхні двері Коричневий/червоний Помилка з правих вхідних дверей Кінчик дверей. це праворуч Коричневий/білий Увімкніть правий поріг Загальні двері Помаранчевий/чорний Спалити в лівій передній стійці. (У цій версії підключення є недолік: стеля загоряється при відкритті центральної адміністрації, тому автоматична установка для безпеки через 30 секунд, якщо двері не відкриваються, вона не спрацює) Ручний Коричневий/чорний Спалити на панелі приладів Тахо Насадка

Нижня кришка під рульовою колоною, не знімається, вона склеєна! Немає доступу до запобіжника блоку запобіжників, доступ до пучків BCM BCM також дуже складно. Хоча є всі сигнали, які вам доведеться збирати по всій машині. Взагалі, цей салон Pepelaz. Mr.

Неможливо було пропустити дроти під капотом для нормального. Турніт, який перебуває під капюшоном, не зрозуміло, як він виходить під капотом, взагалі, щоб знайти місце, де пропустити дроти, не зміг знайти дроту. Але на цій машині переді мною інші товариші встановили Вебаста, а дріт на пульт дистанційного керування, вони роздавали його, тупо, не турбуючи, свердляючи отвір у металі, нижче педалі зчеплення. Взагалі я пропустив там свої дроти, оскільки отвір у діаметрі з запасом був.

Як видалити кожух рульової колони: (взято з форуму WWW.Полозанан.RU)

Я також хочу поділитися досвідом вилучення корпусу рульового валу. Мені вдалося зняти його, не знімаючи кермо і нічого не порушуючи.

Рульове колесо потрібно повернути ліворуч, близько 100 градусів, і вирізати частину пластику з укусами. На першій фотографії він вже вирізаний (у червоному колі), на другому фотографії на одному місці під іншим кутом. Якщо звернути увагу, на протилежному боці корпусу прилипає зуб (у зеленому колі) з ознаками Nippers. Я намагався його відрізати, але потім зрозумів, що це можливо без цього.

Коротше кажучи, різаючи цей зуб з лівого боку, вам слід настійно потягнути кожух лівим краєм ліворуч і на себе. Знявши лівий край, праву видаляються легше. А потім встановити все це на місці і легко зняти в майбутньому, відріжте вухо лівого кріплення по червоній лінії.

Фото 1 Фото 2

Установка тривоги Starline A94 на Volkswagen Polo Sedan 2015

Ця карта встановлення має консультативний характер, використовуючи цю установку, ви можете самостійно підключити Starline A94 2CAN тривогу для цього автомобіля.

Сирени можна встановити в цьому місці під стандартною гайкою:

установка, тривоги, поло, автоматичним

установка, тривоги, поло, автоматичним

Ви можете витягнути дроти через стандартну ущільнення, знявши раніше металеву колодку:

установка, тривоги, поло, автоматичним

установка, тривоги, поло, автоматичним

Підключення може може бути шини: CAN-H-orange/Black Can-L-Orange/Brown

установка, тривоги, поло, автоматичним

У цифровій шині Can, автомобіль бачить такі статуси: управління гальмом гальмівного гальмового гальмового гальма, що керують вимикачами запалювання дверей двигуна

Центральний замок: з дверей водія- коричневого/зеленого відкритого закриття мінус після 1 м

установка, тривоги, поло, автоматичним

установка, тривоги, поло, автоматичним

Обертається в порозі водія: чорний/зелений чорний/білий

установка, тривоги, поло, автоматичним

(Краще отримати кнопку аварійного горя, оскільки глюки можуть з’являтися безпосередньо).

установка, тривоги, поло, автоматичним

12В. Червоне запалювання 1. Чорне запалювання 2. Чорні/червоні аксесуари. Чорний/Червоний тонкий стартер. Червоний/Чорний

установка, тривоги, поло, автоматичним

Можливе місце для блокування двигуна: правий поріг. білий/червоний (бензиновий насос)