Volkswagen Polo не працює з сигаретами. Volkswagen запобіжники…

Схема розташування на седані Volkswagen Polo

Більший блок запобіжників розташований у салоні автомобіля. Він розташований під рульовик. Доступ не складно. Просто опустіть кришку, і взуття кунжуту відкриється. Для зручності роботи з пристроями в гнізді монтажного блоку Volkswagen Polo седан.

Макет виглядає трохи заплутаним, ніж попередні конфігурації. Тому, якщо вам доведеться замінити “пробки” в блоці, краще мати малюнок з детальним позначенням кожного елемента під рукою.

Варто відзначити запобіжники, які «йдуть» до заповідника: 1.5.28–31.41.60. Крім того, прорізи можуть бути «зарезервовані»: 8 та 32. Otto може бути використаний для захисту насадок двигуна та 32 роз’єму для паливного насоса.

Пристрої освітлення включають групу пристроїв, що споживають велику кількість енергії:

 • Контакт “21 °” відповідає за внутрішнє освітлення та багажний відсік (10а).
 • Задня частина зворотних світильників у правому ліхтарику відключена через слот 27 (5а).
 • “Туман”. 54 (15а).
 • Стопні сигнали та індикатори повороту-43 (15а).
 • Розміри лівої фари та лівої задньої лампи. 57 (5а).
 • Правий Фара: Виділення. 34 (7,5 А), біля світла. 39 (10 А).
 • Задні туманні вогні. гніздо 18 (5а).
 • Ліва фара: високе світло. 38 (7,5 А), біля світла. 59 (10 А).
 • Напрямок променів фар визначається спеціальними регуляторами. Для них використовуються два запобіжники: “сьоме” (також перевіряє сяйво цифр) та “одинадцятий” (запускає бал у фари). Обидва елементи мають поточний струм 5А.
 • Розміри правої фари та правої задньої лампи. 58 (5а).

У той же час кілька запобіжників контролюють двигун і привід: 3 (5 А), 13 (15 А) та 23 (7,5 А). Схема управління блоком управління включає запобіжники, які керують різними функціями автомобіля. Ця група може включати:

 • Реле загальних вогнів та основний виробничий блок 19 (5а).
 • Опалення дзеркал ззаду. 24 (5а).
 • Центральний замок і основна частина паливного бака. 48 (25а).
 • Електричний двигун шайби для лобового скла. 47 (20а).
 • Опалення заднього вікна. 53 (30а).
 • Сидіння для опалення. 37 (25а).
 • Автоматичний перемикач передач та швидкості. 13 (15а).
 • Звуковий сигнал. 46 (20а).
 • Датчик швидкості, перемикач запалювання та автоматичний селектор. PAZ 10 (5A).
 • Нагріте лобове скло. 56 (40a).

Велика група. це “пробки”, які захищають систему опалення та кондиціонування: 22 (5a), 25 (5a) та 40 (30a). Перемикачі на рульовій колонці включають такі запобіжники: 2 (10а), 4 (2a), 20 (5a).

Важливою умовою для заміни контактів є поточна міцність, яку необхідно спостерігати під час процедури. Іншими словами, ви не можете вставити перемичку, обчислену на іншій міцності струму в з’єднувач. Також суворо заборонено використовувати плоди “кустарних” подій. Самі «домашні» будуть спалені, а частина електронного обладнання седана поло також «візьме» з собою. І в гіршому випадку. пожежа, яка може залишити власника німецької машини нічим.

Нарешті, останній блок проводки автомобіля. це реле, розташоване на бік приладної панелі. Щоб вийняти його з панелі, потрібно підняти бічну кришку плоскою викруткою та зняти її. Ми розмахуємо пристрій з боку в бік і обережно витягуємо з отвору.

Реле має 15 контактів. Останні п’ять у ланцюзі не використовуються. Решта відповідає за роботу стартера, обігрівач “Лобовуха”, паливного насоса, ближнього світла фар, компресор кондиціонера тощо. Якщо джерело проблеми виникло в цьому полі, ми знаходимо зламаний контакт і змінюємо необхідну реле на ньому.

Таким чином, можна зробити два висновки. По-перше, коли один із компонентів автомобілів не вдається, спочатку слід вивчити блоки запобіжників та реле, причина несправності полягає в їх зоні видимості. Це заощадить гроші, витрачені на послуги фахівців на АЗС. По.друге, заміна спалених елементів не спричинить проблем навіть у початківця “експерт.поло”

Важливо лише мати під рукою схему «пробки»

Столини переробки Frontier Volkswagen Polo Sedan Frontier

Якщо є напруга, швидше за все, контакт зникав всередині сидіння або нагрівальний елемент стався. Якщо напруги немає, перевірте проводку та кнопку.

Якщо це не працює, перевірте, крім цього, естафета SA3, а також лампи та контакти в фарах. Якщо ви все ще не працюєте як обидва фари склоочисника Wipswagen Polo, перевірте вимикач світла на приладовій панелі зліва від керма, його контактів та перемикача керма, електропроводка.

Зазвичай працює лише тоді, коли запалювання вмикається. Якщо ви перестали працювати після підключення пристрою, швидше за все, коротке замикання, щоб підключити пристрої, скористайтеся додатковою розеткою або гілкою. Якщо заміна запобіжника не допомагає, перевірте сам роз’єм, контакти, з’єднувач з’єднання та проводка. Якщо сигнали повороту не спрацьовують, перевірте лампи та контакти в цільових з’єднувачах.

Якщо поворотні сигнали почали спалахнути швидше або повільніше, перевірте всі роз’єми запобіжників Wolkswagen Polo Wiper для короткого замикання, а також проводка.

Це може бути в перемикачі керма поворотів.

Для того, щоб завжди працювати, ви можете переробляти блок управління. Якщо це не працює, перевірте справність самого сигналу.

Volkswagen Polo Sedan 1 запобіжники.6

Розташований на боці водія, під лівою фари. Щоб дістатися до нього, найзручніше зняти ліве переднє колесо і відкрути притулок. Послугайте для нього, якщо він працює, то випадок. це проводка рульового перемикача Wiper Wiper Volkswagen Polo.

Якщо шайба теж не працює, спробуйте спочатку усунути несправність шайби, то очищувачі. Якщо замки дверей не закриті, перевірте кінцеві перемикачі дверей, один з них міг вийти з склоочисника Volkswagen Polo або зв’язатися з проводами між тілом та однією з дверей.

Також перевірте механізми замків дверей та їх приводів, проводка.

Схема розташування на седані Volkswagen Polo

Лампа поодинці, розташована праворуч. Якщо це не працює, перевірте його справність та контакти в з’єднувачі. Також перевірте перемикач на коробці передач на автоматичному перемикачі передач у селекторі.

Якщо водій вольксваген.поло піднімається і піднімається з перебоями, це, швидше за все, буде перегрівати двигуна. Поширена проблема, відома дилерам. Якщо вікна працюють неправильно, спробуйте їх запрограмувати. Для цього повністю відкрийте і закрийте кожну склянку, продовжуючи утримувати кнопку в крайньому положенні другого.

Ззаду.електричне нагрівання в поло в полові автоматично відключено. Якщо це не працює, перевірте клеми на нагрівальних елементах, справність кнопки та її контактів, а також проводка на корпусі автомобіля.

Якщо запобіжник після заміни та включення запалювання знову не виходить з ладу, необхідно перевірити електричну проводку на коротке замикання, виконайте продуктивність усіх пристроїв, блоків, компонентів та систем, які служить цей запобіжник. Якщо, замінивши запобіжник, продуктивність пристроїв, які він обслуговує, не відновлювалася, необхідно контролювати контактну зону запобіжника, блоку запобіжника в цілому, а також склоочисник запобіжника вольксвагена поло в самі пристрої.

У разі виявлення спалених контактних зон, шляхів та з’єднань у блоках запобіжників їх потрібно замінити. Volkswagen Polo Wiper запобіжник контрактного блоку салонних запобіжників Volkswagen Polo Sedan, хетчбека вилуплення кількості каталогу 6п від 2. Набридло платити за штрафи?

Вихід є! Він був наповнений під рульову колонку в машині автомобіля. Крім того, всередині приладової панелі з лівого боку знаходиться блок реле, додаткова підтримка інших учасників управління.

Генератор перестав працювати або вентилятор охолодження на системі охолодження на седані поло? Тоді ми піднімаємось у квартал a. Саме в ньому є запобіжники, відповідальні за обидва автомобільні вузли. Під кришкою ми знаходимо 7 запобіжників. Поточний генератор проходить через себе. Далі. перемикач запалювання, перемикачів Wiper Fuse Volkswagen Polo та різні реле. це світло, паливний насос і.

Fuser Volkswagen Polo Wiper. це струм запобіжника. Потім слідує блок управління потужністю рульового колеса 50AAB та вентилятора системи охолодження 40A. Під заповідником залишаються два слоти.

Місцезнаходження

У 2012 році бажаний елемент розташований під номером 42 і має номінальну вартість 15 a. В інших модифікаціях запобіжник може бути встановлений в іншому місці. На фотографії вище показано, де запобіжник є найпопулярнішою модифікацією, загальною в СНД.

Схема підключення

Принципово, схема з’єднання не відрізняється у версії седана, хетчбека або вагона станції. Нижче наведено електричну частину та повний цикл підключення всіх компонентів ланцюга живлення сигарет.

Для простоти сприйняття шосе воно підкреслюється синім.

Проблеми

Часто в мережі ви можете знайти коментарі автомобілістів, які скаржаться на постійне поломку сигарети. У більшості випадків вони виникають через вину самого водія. Автомобілісти встановлюють всі види гаджетів та пристроїв, які перевантажують ланцюг у гнізді.

Це особливо проявляється у 2013 році та попередніх автомобілях. Регулярна проводка не означає використання пристрою для інших цілей.

Зазвичай механіка виявляє несправності:

Як визначити, що запобіжник спалений

На фотографії вище показано появу повних вставок автомобіля 2014 року. Екстремальна зліва. працює. Інші два вимкнено.

Залежно від виробника, вставки можуть бути прозорими або з спеціальним декольте спостереження. Тип тіла не є фундаментальним. форма фактора залишається одним.

Заміна світлого запобіжника

Щоб змінити стандартний елемент, достатньо виконати просту послідовність дій.

 • Відкрийте кришку монтажного блоку.
 • Знайдіть необхідний елемент і використовуючи спеціальні пінцет, вийміть його з сидіння.
 • Встановіть нову вставку у зворотному порядку.

Який запобіжник відповідає за світлий седан

Поточний генератор проходить через себе. Далі. вимикач запалювання, вимикачі керма та різноманітні реле під час уважного світла, паливного насоса та. Оцінений струм запобіжника

Потім слідує блок управління безпекою на рульовому колесі Volkswagen Polo 50AAB та вентилятора системи охолодження 40A. Вартість контрактного блоку салону запобіжників Volkswagen Polo Sedan, номер хетчбека для каталогу 6п від 2. Набридло платити за штрафи? Вихід є!

volkswagen, polo, працює, сигарета, запобіжники

Забудьте про штрафи з камер! Якщо розміри не працюють, перевірте, крім цього, запобіжник 19 та реле R7, світильники, вимикач світла зліва від керма та проводка.

volkswagen, polo, працює, сигарета, запобіжники

Світло для паркування увімкнено із запалюванням перемикання рульового колеса на одне з положень. або лише лівих розмірів, або лише праворуч освітлюється. Функція для паркування в темряві.

Аналогічно раніше. Автоматичні запобіжники потужності: монтажний блок потужних запобіжників: монтажний блок потужних запобіжників розташований у моторному відсіку, під капотом автомобіля, над акумулятором. Щоб дістатися до нього, вийміть пластикову кришку.

Схема розташування на седані Volkswagen Polo

Якщо це не працює, також перевіряйте сусідні запобіжники 3, SA6 та запобіжник 25 в салонному блоці, переконайтесь у нормальному рівні теплоносія, службовості двигуна вентилятора, датчика температури та термостата, датчика вентилятора, а також проводка та електронний блок управління. SA1 A. Генератор. Якщо генератор не працює, а акумулятор не заряджає, перевірте цей запобіжник, клеми акумулятора, ремінь запобіжника на Volkswagen Polo та його натягу.

Коли ослаблений, відрегулюйте. Якщо пояс зносився або зламався, замініть нове. Також перевірте дроти, придатні для генератора та їх контактів, якщо це необхідно, затягніть гайки. Це може бути в самому генераторі, його пензлях і обмотках. Ви можете відремонтувати струм або замінити новим, за відсутності досвіду звернутися до електрика або офіційного дилера.

SA2. Резервне копіювання. SA3 A. стартер, зовнішнє освітлення, вимикач рульового колеса, газовий насос, ближнє світло фари, передні розміри світильників. SA4 50 A. Посильний кермо керма. SA6 30 запобіжник на Volkswagen Polo. контрольний запобіжник вентилятора на Volkswagen Polo.

SA7. резервне копіювання. Реле автомобіля: Вся реле автомобіля відображається в окремий кріпильний блок, який розташований на приладовій панелі з лівого боку водія. R1. резервне копіювання. R2. реле нагрівання лобового скла. R3. Стартер, що блокує реле.

R4. реле подачі бензину через лінію тиску.

Блок у кабіні

У інструкціях з ремонту та експлуатації блок установки в салоні Volkswagen Polo 5 позначається буквою B. Залірування та реле в ньому розділені на 2 частини і розташовані з лівої сторони панелі приладів: запобіжники. під рульову колонку, реле. під нижньою декоративною колодкою приладової панелі.

Вимикачі

Пінцетні закріплені на його зворотній стороні, щоб замінити спалені елементи.

Розташування запобіжників та декодування цілі наведено на фотографії та в таблиці нижче.

Число на діаграмі Номінальний струм, і Захищений ланцюг
один Резервувати
2 десять Перемикачі керма, насос скляного шайби
3 5 Ретне бензиновий насос, блок ECU
чотири.5 Резервувати
6 5 Панель індикатора, блок управління
7 5 Коректор фари, знак номерного знака
вісім десять Форсунки паливо
9 5 Абс
десять 5 ECU з тілом, датчиком швидкості, стартерною реле
одинадцять 5 Привід фари фари
12 5 Електричний привід зовнішнього заднього погляду дзеркал
13 п’ятнадцять Автоматична коробка передач ECU
Чотирнадцять 5 Блок SRS
п’ятнадцять 5 Прогрівачі струменя.глухів
16 5 Parkestronics (залежно від конфігурації)
17 десять Ламбда.зонд, електромагнітний клапан адсорбер
вісімнадцять 5 Лівий туманний світло, приладова панель
19 5 Розміри, реєстратори радіоприймачів, тіло тіла, стартер
двадцять 5 Комбінація пристроїв, перемикається на рульовій колонці
21 десять Салонні таблиці, освітлювальна лампа
22 5 Клімат.контроль, ланцюг блокування ключів запалювання
23 7.5 ECU тіла, автоматична коробка передач, двигун
24 5 Дзеркальні обігрівачі
25 5 Клімат.контроль, вентилятор радіатора системи нагріву та кондиціонування
26 7.5 Підсилювач керма
27-32 Резерв (залежно від конфігурації)
33 5 Перемикач стоп-сигналу
34 7.5 Далеке світло (прямо Фара)
35 десять Двигун ECU
36 п’ятнадцять Насос паливо
37 25 Сидіння для опалення, блок управління
38 7.5 Виділення (ліва фара)
39 десять Середнє світло (праве фара)
40 тридцять Вентилятор нагрівача
41 Резервувати
42 п’ятнадцять Запальничка
43 п’ятнадцять ECU тіла, поворотні сигнали, основні та додаткові стоп-сигнали
44 п’ятнадцять Ультразвукова сигнальна датчик
45 п’ятнадцять Автомобільне радіо, радіо навігація
46 двадцять Звуковий сигнал
47 двадцять Електродвигун Powerboard
48 25 Двері замки, замок багажника, драйв люка
49 5 Права лампа
п’ятдесят 25 Водіння лобового скла
51 25 Привід від переднього вікна переднього пасажира
52 тридцять Водіння приводу вікон заднього пасажира
53 тридцять Обігрів заднього скла
54 п’ятнадцять Протитуманні фари
55 п’ятнадцять Котушки запалювання
56 тридцять Нагрівач лобового скла (залежно від конфігурації)
57 5 Розмірні світильники (ліва сторона)
58 5 Розмірні світильники (права сторона)
59 десять Середнє світло (ліва фара)
60 Резервувати
Позначення на діаграмі Служив споживача
К1 Не використовується
K2 Елемент опалення лобового скла
Kz Стартерна естафета
K4-A Паливний насос
K4 Паливний насос
K5 Термінали 30 стартерів та естафети
K6 Не використовується
K7-A занурені фари
K7-B Розміри
K8 Не використовується
K9 Клуб кондиціонування компресор
K10 Перемикач запалювання
K11-K15 Не використовується

volkswagen, polo, працює, сигарета, запобіжники
volkswagen, polo, працює, сигарета, запобіжники

Який запобіжник відповідає за седан Dro Polo?

Для денних світильників (Dro) відповідає запобіжник 0 (темно.синій, 15а).

Стандартний запобіжник запальнички сигарети Volkswagen розташований у салоні, під нігами водія Заміна світлого запобіжника

 • Відкрийте кришку монтажного блоку.
 • Знайдіть необхідний елемент і використовуючи спеціальні пінцет, вийміть його з сидіння.
 • Встановіть нову вставку у зворотному порядку.

Автоматичні запобіжники потужності: монтажна одиниця потужних запобіжників: монтажна одиниця потужних запобіжників розташована в моторному відсі. Щоб дістатися до нього, вийміть пластикову кришку.

Для доступу до запобіжників та плавних вставок монтажного блоку, розташованого в моторному відсіку, дотримуйтесь наступного. один. Вичавити замки блоку запобіжників і вийміть кришку. 2

Щоб перевірити джерело живлення на бензиновий насос, просто візьміть 12.вольтову лампочку, подавши живлення до зовнішнього бензину. Після обертання запалювання контрольна лампа повинна освітлювати. Якщо цього не відбудеться, то проблема полягає у зовнішніх ланцюгах.

Як дістатися до естафу Polo Sedan?

Решта запобіжників у седані Volkswagen Polo відповідають за роботу:

 • генератор. SA3, 150 A;
 • Посильний керма керма. SA4, 50 A;
 • ABS Anty.Lock Systems. SA5, 25 A;
 • газовий насос, стартер, перемикач, розташований під кермом
 • Блок управління вентилятором. SA6, 30 A.

Запобіжники та реле Volkswagen Polo 5, 2008. 2018 рік

Більшість потужних ланцюгів електричного обладнання німецького хетчбеку захищені запобіжниками. Фари, вентиляторні електродвигуни, паливний насос та інші потужні поточні споживачі підключені через реле. Захисні елементи встановлюються в монтажних блоках, які знаходяться в машині та під капотом.

Volkswagen Polo (6R) 5.е покоління 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016, 2016, 2017, 2018, розглядаються, розглядаються.

В салоні

Основний блок запобіжників розташований з боку водія, під кермом і прихований за пластиковою кришкою. Фотографія. приклад.

Під приладовою панеллю розташований додатковий блок, з боку водія.

Схема запобіжників у головному салонному блоці
Ні Опис Струм, a
один Не
2 Блок вимикачів рульового колеса, електродвигун очищувача задніх вікна, вітряний лобове скло та задні окуляри десять
3 Реле паливного насоса, блок управління двигуном, вимикач запалювання та стартер 5/7,5
чотири Блок вимикачів керма, блоку управління багатофункціональним кермом 5/7,5
5 Не
6 Блок управління приладом 5
7 Регулятор коректора фари, ліхтарик для підсвічування ліцензійних знаків, регулятор керування яскравості 5/15
вісім Форсунки десять
9 Ключ від вимкнення ABS, ASR та ESP, блоки комутаторів керма, ключ індикатора тиску шин 5/7,5
десять Датчик швидкості, блок управління дошки, реєстратор радіоголівки 5/7,5
одинадцять Фари фари, блок вимикачів керма, блок комбінованого блоку управління 5/10
12 Регуляторний регулятор зовнішніх дзеркал, зовнішні дзеркала 5/7,5
13 Автоматичний блок управління передачею, багатофункціональний комутатор, автоматичний селектор передачі 10/15
Чотирнадцять Блок управління подушками безпеки, керуюча лампа. Подушки безпеки 5/15
п’ятнадцять Не
16 Блок управління паркотроніками 5/10
17 Нагріваючий елемент лямбда-зонда, електромагнітний клапан 1 адсорбер, насос для промивання вітру та заднє скло десять
вісімнадцять Блок управління комбінації пристроїв, лампа правого туманного лампи 5/7,5
19 Розміри реле, головний пристрій, запалювання та стартерний перемикач 5/7,5
двадцять Блок управління комбінацією пристроїв, блоки комутаторів керма, основне реле 5/10
21 Блок керування мережею на дошці. підсвічування 10/15
22 Діагностичний роз’єм, блок кліматів, кліматронічний блок управління, електромагніт блокування ключа від блокування запалювання, датчика дощу та освітлення, реле загальних вогнів, нагрівання реле зовнішніх дзеркал 5/10
23 Блок управління мережею в ON.дошці, блок управління двигуном, блок управління автоматичною коробкою передач, автоматичний селектор передачі, датчик дощу 7,5/10
24 Нагрівальний елемент зовнішніх дзеркал, нагрівальна реле зовнішнього дзеркала п’ятнадцять
25 Датчик високого тиску, реле для встановлення клімату, блок управління кліматом, діагностичний роз’єм, електрохромне внутрішнє дзеркало, блок кліматронічного управління 5/15
26 Блок управління підсилювачем керма, лічильник потоку повітря, реле встановлення клімату 5/7,5/20
27 Перемикач Lamp Robny 5/15
28 Lambda-Zond, циліндрські форсунки, блок управління сяйвом п’ятнадцять
29 Тиск палива та регулятор дозування, котушки запалювання 15.10.20
тридцять Насос 2 циркуляція охолоджуючої рідини, комутаційний клапан радіатора системи рециркуляції ОГ, електромагнітні обмеження обмеження тиску збільшення десять
31 Реле подачі палива по лінії тиску, блоку управління розжарюванням, циліндрські форсунки, котушки запалювання 10/15
32 Блок управління двигуном тридцять
33 Перемикач педалі зчеплення, перемикач стоп-сигналу, блок управління радіатором, реле встановлення клімату 5/10
34 Лампа правого фари з високим світлом, лампа лівого фари високого променя, блока управління комбінації пристроїв 7,5
35 Блок управління двигуном десять
36 Насосний паливний насос, реле подачі палива вздовж лінії тиску, реле паливного насоса 15/20
37 Блок управління сидінням нагріву 25
38 Лампа лівого фари високого променя, блока управління комбінаціями пристроїв, блока автоматичної передачі 7,5/30
39 Лампа правого фари близького світла 10/15
40 Перемикач вентилятора живлення, блок управління живленням тридцять
41 Очищувач задніх вікна десять
42 Volkswagen Polo 5 Belere 15/20
43 ВНА.Блок управління дошкою, поворотні світильники, зупинені сигнали 15/20
44 Сирена тривоги, датчик тривоги безпеки 5/10
45 Головний пристрій, блок управління мультимедійною системою 15/30
46 Хуок, пральна машина 20/30
47 Електрикатор склоочисника 20/30
48 Центральний замок, електричний двигун хатки з паливним бака 25/30
49 Задні світильники 5/15
п’ятдесят Блок управління дверима драйверів, передня передня ліва підйомник 25/30
51 Передній блок керування дверима пасажирів, перемикач склоочисника на передніх дверях пасажира 25/30
52 Блоки управління задніми дверима та вікна тридцять
53 Нагрівальний елемент заднього вікна тридцять
54 Протитуманні фари 15/20
55 Котушки запалювання п’ятнадцять
56 Освітлювальні світильники вдень п’ятнадцять
57 Передня ліва розмірна вогнева лампа, задній лівий ліхтар 5/7,5
58 Передня пожежна лампа з правою задньою кафедрою, ззаду правого ліхтаря, вакуумний насосний насос гальмового підсилювача 5/7,5
59 Середнє світло лівої фари 10/15
60 Dro, аудіосистема п’ятнадцять

Блок запобіжників у кабіні

volkswagen, polo, працює, сигарета, запобіжники

На моделі Polo 1996 та 1998 рр. Панель розташована під безладом. Для автомобіля після рестайлінгу 2009 р. Вставка була перенесена під кермо. Аналогічна ситуація є актуальною для версій 2016. 2018.

Положення деталей не відрізняється залежно від механіка, або автоматична машина, або версія комфорту або економіка встановлюється.

Заповаги під седаном поло та хетчбеку

Є 2 блоки. Перший відрізняється великою кількістю зрощених вставок. Другий призначений для встановлення реле.

У версії з двигуном 105 коней встановлення пристроїв не сильно відрізняється від подібних автомобілів. Подальша схема з описом елементів є актуальною для машин 2022, 2017 та 2000 випуску.

Схема запобіжників поло

Наведено на прикладі модифікації автомобіля з 160 сильним двигуном 2019 року. Розташування елементів залежно від типу коробки передач може незначно відрізнятися. Тому для ручної коробки передач та автоматичної коробки передач таблиці будуть різними.

Мета модуля салону. захист споживачів, які не мають прямого впливу на електростанцію. Тут зосереджені межі допоміжного обладнання та дошкових систем.

Другий модуль розташований під капотом. Ця панель розроблена виключно для систем управління двигуном.

Третій блок прихований у ніші приладової панелі, тут встановлюються лише реле.

Таблиця запобіжників та естафети

Основні карти електричного обладнання містять лише окремі елементи ланцюгів і не можуть зробити жодної картини.

З огляду на таку специфіку, декодування елементів дається окремо. Для спрощення розуміння було виконано нумерація вставок та схематичне позначення всіх деталей.

Обманить запобіжники

Складна електрична система стала ще складнішою в автомобілі, який зазнав останнього рестайлінгу 2015 року. Панель запобіжників 12.го та 17.го побудована таким чином, що більшість зростаючих вставок захищають кілька одиниць одночасно. Дизайн дозволяє значно спростити панель та зменшити витрати на виробництво.

Повітряний запобіжник

Елемент 22 модуль відповідає за живлення системи клімату. Потужність компресора подається через вставку далі на перемикачі напруги седана VW до відповідного реле, встановленого під приладовою панеллю.

Будівельник бензинового насоса

Елементи модифікації 2014 року та пізніше знаходяться в позиціях 32 та 36 модулях. Звідси контакти реле R8 закриті, а потужність переходить до двигуна.

Вся лінія електропередач проходить через вставку SA3 блоку моторного відсіку.

Біля світлого запобіжника

Для голови головної оптики для лівих і правих фари є відповідальними елементами 39 та 59. У системі немає барабанів, вони встановлюються біля блоку фари з відповідних сторін автомобіля.

Дальнє світло

Тут нитки розжарювання аналогічно злякані. Це F34/F38 для лівої та правої сторони автомобіля. Також підключений та ретранслятор.

Задній хід

Автомобіль має окрему систему безпеки. Кнопка активації активації задньої передової лампи захищена вставкою 27 блоку кабіни та освітлювачем F49.

Опалення заднього вікна

Елемент 53 відповідає за десятки нагрівання вікна корми. Після 2013 року переднє вікно також може бути присутнім у машині. Для цього елемент 56 салонного блоку та реле R2 несе відповідальність.

Фірма охолодження

Система охолодження радіатора працює з вставки 25. Шосе були петлі на деталях у машині до 2008 року випуску Rlyushki були встановлені під капотом. Після оновлення ланцюга багажника блоку вентилятора, реле R2/3 відповідає.

Радіо

На машині 2011 року він з’єднаний із блокування запалювання через 19 стандартних запобіжників ланцюга. Злиття вставки часто перевантажується при встановленні більш потужної акустичної системи. Щоб усунути таку проблему, деякі автомобілісти здійснюють запис пристрою від акумулятора через окрему вставку.

Салон Світла запобіжник

Якщо елемент F21 постійно вигоріє, слід перевірити стан стелі салону. Додатково живить ще кілька систем.

Виділення кімнати

Стандартне освітлення номерного знака виконується завдяки F7, встановленому у внутрішньому монтажі.

Світловий запобіжник

У модифікації автомобіля 2012 року елемент відповідає за вантажне відсік, що захищає ланцюг всього внутрішнього освітлення машини.

Замок багажника

Привід вантажного відділу. це окремий підрозділ, захищений запобіжником F48. Тут немає додаткових елементів. кнопка та сам замок укладені в один ланцюг.

Ходові вогні

Розмірні вогні автомобіля розміщуються в дві окремі ланцюги. це значно підвищує безпеку руху. Якщо один запобіжник спалює, другий нормально забезпечить напругу. Частини недоліків 7 та 58 відповідають за ланцюги в машині. Звідси постачається потужність на реле R7. Частина відповідає лише за передню частину автомобіля. Для корми, де використовуються менш потужні світильники, реліквія не використовується.

Склоочисники

Як не дивно, але задній очищувач відразу захищений двома запобіжниками та 41. Передні склоочисники працюють з одного елемента F47. Системи систем встановлюються окремо.На автомобілі 2003 року пристрій очищення частини подачі відсутня.

Ферхер плитки

Модуль управління живиться від злиття вставки F40. Біля пристрою також встановлений на Рлюушці для захисту електрошерейних доріг.

Склоочисники

Введіть збірку електричного пакету. Для двигунів вхідних дверей пасажира елемент 1 відповідає за те, що сторона водія їсть з вставки 50, а задні двері беруть напругу з запобіжника 52.

Зупиніть сигнали

Залежно від року випуску та модифікації автомобіля, розташування запобіжника може відрізнятися. У найпопулярнішій версії вставка встановлюється на місці 33.

Сигналізація

Систему персоналу часто замінюють автомобілісти більш досконалою модифікацією. Під час встановлення слід забезпечити оновлений блок від F44.

Розмірний запобіжник

Контроль вогнів зліва та правого боку здійснюється через частини монтажної одиниці під числами 57 та 58. Ревески встановлюються під охайним для вивантаження основного пристрою.

Розташування та електричний ланцюг

Ford Focus 2 запобіжники розташовані у двох блоках. Один знаходиться в кабіні під безладом, а другий. під капотом. Для того, щоб замінити будь.який запобіжник, дизайнери передбачали спеціальний пінцет, і ця процедура не спричинить труднощів.

Схема блоку моторного відсіку

Ні Ампер Мета запобіжника
один 40 Вентилятор охолодження двигуна
2 80 Рульове управління
3 60 VBP
чотири 60 VBP
5 80 Додатковий обігрівач
6 60 Опалення свічок (лише для автомобілів з дизельними двигунами)
7 тридцять Анти.блокована система, насос насос насос
вісім двадцять Анти.блокована система, клапани системи динамічної стабілізації
9 двадцять Блок управління двигуном
десять тридцять Клімат вентилятор
одинадцять двадцять Початковий перемикач та інші пристрої
12 40 Запалювання електрира
13 двадцять Стартерне електричне вдосконалення
Чотирнадцять 40 Нагрівання правої сторони передньої склянки
п’ятнадцять тридцять Фан.реле
16 40 Нагрівання лівої сторони передньої склянки
17 тридцять Видалення даху
вісімнадцять тридцять Підсилювач потужності
19 десять Система ABS
двадцять п’ятнадцять Звуковий сигнал
21 двадцять Додатковий обігрівач
22 десять Підсилювач керма
23 тридцять Система миття фар
24 п’ятнадцять Додатковий нагрівач (для дизельних двигунів)
25 десять Запалювання
26 п’ятнадцять Автоматична трансмісія
27 десять Клуб кондиціонування. компресор
28 десять (Тільки для автомобіля з дизельним двигуном)
29 десять Окремий клімат
тридцять тридцять Автоматична трансмісія
31 десять Зарядка акумулятора
32 десять Автоматична трансмісія
33 десять Датчики кисню (лише для автомобілів з двигунами, що працюють на бензині)
34 десять Повітряний охолоджуючий клапан (для дизельних двигунів)

Схема блоку, розташована в кабіні

Ні Ампер Мета запобіжника
100 десять Електрики
101 двадцять Лука контроль, навісний дах, сидіння
102 десять Нагрівач, кермо, фільтр, дю
103 десять Зовнішнє управління освітленням від акумулятора
104 десять ЕКОНЕРИЧНА ЕКОНОМІКА
105 25 Нагрівання склянки ззаду
106 двадцять Контроль без ключа
107 десять Їжа з акумулятора, BoardDiagnostics
108 7,5 Аудіосистема та навігація
109 двадцять Coorizer, Electro.stop
110 десять Вимикач світильника на відкритому повітрі протягом дня
111 п’ятнадцять Бензиновий насос
112 п’ятнадцять Аудіосистема (акумулятор від акумулятора)
113 десять Летячий
114 десять Іммобілайзер
115 7,5 Зовнішнє світло від генератора
116 двадцять Туман
117 7,5 Освітлення номерів автомобілів
118 двадцять Електричне обладнання задніх лівих дверей
119 п’ятнадцять Постачання живлення відсіку
119 25 Потужність відсіку для багажу (автомобіль із системою буксирування причепів)
120 двадцять Електричне обладнання ззаду правої двері
121 двадцять Фронт
122 десять Подушки безпеки
123 7,5 Електричне нагрівання дзеркал
124 7,5 Розміри, ноги (ліва сторона)
125 7,5 Розміри, ноги (права сторона)
126 двадцять Контроль без ключа
127 25 Електричні вікна
128 Не застосовується
129 двадцять Очищувач переднього скла
130 Не застосовується
131 п’ятнадцять Очищувач задніх вікна
132 25 Стоп
133 двадцять Блокування системи
134 двадцять Централізоване замок замків
135 двадцять Підсвічування під час руху вдень
136 п’ятнадцять Насосна пральна машина миття
137 десять Включення екстреного харчування
138 десять Управління двигуном, прискорювач, автоматична коробка передач
139 десять Лівий високий промінь
140 десять Правильна родзинка
141 десять Робні Ліхт
142 п’ятнадцять Залиште закрите світло
143 п’ятнадцять Прямо біля світла

Ремонт запальнички сигарети

Стандартний пристрій. це знімальний модуль. насправді його можна виправити, якщо виявлено несправність. На блок VW Polo ви не можете відремонтувати. Деталі продаються в колекції і дешеві.

Зазвичай частина повністю вилучається з автомобіля і змінюється для навмисно справедливого.

Де є запобіжник на Volkswagen Polo 9n. Розташування та заміна

Причини розбиття крекерів

Серед загальних морів відрізняються фактори.

 • Використання пристрою для інших цілей. Окремі драйвери часто використовують пристрій як зарядку або джерело живлення потужних споживачів. Пристрій не витримує навантаження і виходить з ладу.
 • Коротке замикання в мережі. Отримання води, пошкодження проводки та послаблення контактів провокує закриття ланцюгів та відмова від блоку.
 • Необережне використання пристрою. Кожна одиниця повинна бути ретельно експлуатуватися. З часом кріплення та тіло пристрою можна деформувати.

Як видалити та розібрати сигарету легше

Принцип процедури однаковий для автомобілів 2011-2016. Суть полягає в тому, що конструкція деталі досить примітивна і не потребує вдосконалення.

Щоб розібрати запальничку для сигарет, потрібно виконати послідовність дій.

Після цього вийміть запальничку для сигарети з пластикового гнізда.

 • Тоді вам потрібно відключити термінал контактної групи та демонтувати пристрій.
 • Наступним етапом є видалення пластикового корпусу пристрою. Для цього потрібно взяти AWL або тонку викрутку і підняти неохайні затискачі.
 • Після цього гніздо можна зняти, а контакти вимикаються з лампочки підсвічування.

Усунення проблем у силовому ланцюзі

На машині 2019 року деякі користувачі стикалися з проблемами проблем на шосе сигарет. Аналогічно, несправності можуть з’являтися у старих автомобілях.

Щоб знайти та усунути несправність, слід повністю перевірити весь ланцюг. Процедура починається з діагнозу запобіжника. Далі, лінія електропередачі діагностується та сама сигарета.

Змініть лампочку

У рідкісних випадках вогні блокуються на запальничці сигарети. Щоб замінити освітлювальну лампу, потрібно демонтувати пристрій і розібрати його тіло. Всередині використовується стандартна лампа досить загального розміру.

volkswagen, polo, працює, сигарета, запобіжники

VW Polo Sedan Block Block: де він, позначення

Futhers та естафета Volkswagen Polo V (з року)

Під заповідником залишаються два слоти. П’ятий спрямований на правильну функціональність блоку електричного управління.

Столини переробки Frontier Volkswagen Polo Sedan Frontier. Номінальний струм, a. Мета запобіжника. Блок запобіжників c

Не залишайте припарковану машину з повністю оберненими колесами, а також не тримайте колеса закрученими до зупинки більше 5 секунд, щоб уникнути анти.edition of Eur. Зазвичай працює лише тоді, коли запалювання вмикається.

Наприклад, деякі російські та українські автомобілісти встановлюють домашні деталі замість традиційних запобіжників. Під заповідником залишаються два слоти.

Незалежно від того, який компонент вам потрібно замінити, дії будуть приблизно однаковими. Спочатку слід відкрити капюшон і вимкнути акумулятор. Для цього вийміть з нього мінус.термінал.

Якщо вам потрібно замінити запобіжник у монтажному блоці, встановленому безпосередньо на акумуляторі, натисніть на пластикову кришку та демонтувати його. Якщо вам потрібно замінити пристрій у блокрозі, розташованому під кермом, тоді просто натисніть на декоративну кришку, розташовану під кермом. У випадку, якщо потрібно замінити запобіжник у блоці, розташованому на кінці боку торпеди, відкрити двері водія та за допомогою викрутки та кришки BP.

Зробивши це, ви можете побачити запобіжники в одному з ВР. Якщо сигнали повороту не спрацьовують, перевірте лампи та контакти в цільових з’єднувачах. Якщо поворотні сигнали почали спалахнути швидше або повільніше, перевірте всі роз’єми на наявність ламп на відсутність короткого замикання, а також проводка.

Це може бути в перемикачі керма поворотів.

Та відгуки

Для того, щоб завжди працювати, ви можете переробляти блок управління. Якщо це не працює, перевірте справність самого сигналу.

Розташований на боці водія, під лівою фари. Щоб дістатися до нього, найзручніше зняти ліве переднє колесо і відкрути притулок.

Служити для нього, якщо він працює, то справа знаходиться в проводці або рульовому комутаторі. Взимку вода могла потрапити в неї і заморозити.

Також огляньте весь механізм на наявність блокування та льоду. Перевірте, чи працює пральна машина.

Якщо шайба теж не працює, спробуйте спочатку усунути несправність шайби, то очищувачі. Якщо замки дверей не закриваються, перевірте кінцеві вимикачі дверей, один з них може вийти з ладу або контакт у проводах між тілом і одним із дверей зник.

Також перевірте механізми замків дверей та їх приводів, проводка. Лампа поодинці, розташована праворуч.

Якщо це не працює, перевірте його справність та контакти в з’єднувачі. Також перевірте перемикач на коробці передач на автоматичному перемикачі передач у селекторі. Якщо скло водія опускається і піднімається з перебоями, через деякий час, швидше за все, це питання перегріву двигуна. Поширена проблема, відома дилерам.

Якщо вікна працюють неправильно, спробуйте їх запрограмувати. Для цього повністю відкрийте і закрийте кожну склянку, продовжуючи утримувати кнопку в крайньому положенні другого. Пристрій карбюратора Согерс та його несправностей 52 30 А. електричні вікна в задніх дверях.

Ззаду.електричне нагрівання в поло в полові автоматично відключено. Якщо це не працює, перевірте клеми на нагрівальних елементах, справність кнопки та її контактів, а також проводка на корпусі автомобіля. Ви можете дістатися до кнопки, знявши радіо.кадр.

Другий і третій слоти контролюють роботу вентилятора системи охолодження.

П’ятий спрямований на правильну функціональність блоку електричного управління. Він розташований під рульовою колоною.

Заміна запобіжників на Volkswagen Polo 9n

Схема блоку управління живленням включає запобіжники, що наглядають за різними функціями автомобіля. Ви можете включити цю групу:

Як замінити запобіжники на седан Volkswagen Polo 2011. 2014?

Користувачі нашого ресурсу вже знають, чому автомобіль потребує блоку запобіжників (далі. BP) та які функції він виконує. Основна мета цього пристрою. захист електричних пристроїв транспортного засобу від перенапруження. Прочитавши цей матеріал, ви дізнаєтесь, де розташовані запобіжники седана Volkswagen Polo та як їх замінити.

Так що все електричне обладнання вашого седана Volkswagen Polo працює нормально, час від часу необхідно приділити час візуальному огляду блоків запобіжників. Часто причина не працюючими фарами або, наприклад, світлові освітлювальні лампи.це несправності, пов’язані з експлуатацією ВР. По.перше, розглянемо електричні схеми та мету кожного АД.

Загалом, у автомобілі Volkswagen Polo, незалежно від року випуску, є три запобіжники запобіжників: один з них розташований у моторному відділенні, інші два в машині машини.

Давайте по черзі по черзі до електричного ланцюга та цілі кожного живлення. Почнемо з PSU, встановленого в моторному відділенні.

ВР у моторному відділенні

Ми негайно зазначимо, що гнізда під числами 6, SA2 та SA7. це резерв, тому їх мета не має сенсу розглядати. Цей блок знаходиться в моторному відсіку, а саме на акумуляторі. Вона захищена пластиковою кришкою.

BP Volkswagen Polo Sedan 2011. 2014., гальмівний

 • Пристрій для стартера;
 • Вимикач освітлення в кабіні машини;
 • для роботи блоку вимикачів, розташованих під кермом;
 • для роботи реле паливного насоса;
 • Середні фари світильники;
 • для функціональності передніх загальних вогнів.

Живлення в салоні

Обидва запобіжники запобіжників розташовані в машині під кермом. Перший розташований безпосередньо на приладовій панелі і захищена пластиковою підкладкою.

BP Volkswagen Polo Sedan 2011. 2014. у., Автомобіль, розташований під кермом, опис елементів пристрою, розташованих під характеристиками керма елементів пристрою, розташованого під кермом

Нижче розглянемо ланцюг реле в ВР, що знаходиться в салоні автомобіля.

Для доступу до цього пристрою необхідно демонтувати приладову панель. Якщо ви не можете цього зробити, є ще один спосіб часткового доступу до ВР. Для цього відкрийте двері водія та на кінці боку торпеди, ви побачите кришку ВР.

Естафета під числами 1, 6, 11, 12, 13, 14, 15. резерв.

BP у Volkswagen Polo Sedan 2011. 2014

Процес видалення та заміни

Необхідність зміни спаленої частини виникає в декількох випадках:

 • Перш за все, це поганий контакт на гніздах ВР (для збільшення терміну експлуатації елементів гнізда потрібно періодично очистити);
 • Крім того, це може бути невідповідність значення встановленої частини навантаження навантаження (щоб уникнути цього, необхідно вибрати елементи з тим самим ампержем);
 • коротке замикання в захищеній деталі ланцюга;
 • Відмова основного електричного обладнання (генератор, стартер тощо.D.).

Нижче розгляньте процедуру видалення та заміни запобіжників у блоках. Незалежно від того, який компонент вам потрібно замінити, дії будуть приблизно однаковими.

 • Спочатку слід відкрити капюшон і вимкнути акумулятор. Для цього вийміть з нього мінус.термінал.
 • Якщо вам потрібно замінити запобіжник у монтажному блоці, встановленому безпосередньо на акумуляторі, натисніть на пластикову кришку та демонтувати його. Якщо вам потрібно замінити пристрій у блокрозі, розташованому під кермом, тоді просто натисніть на декоративну кришку, розташовану під кермом. У випадку, якщо потрібно замінити запобіжник у блоці, розташованому на кінці боку торпеди, відкрити двері водія та за допомогою викрутки та кришки BP.
 • Зробивши це, ви можете побачити запобіжники в одному з ВР. Якщо ви точно знаєте, який компонент потрібно замінити, то зробіть його демонтажі спеціальними щипцями (для запобіжників) або руками (якщо вам потрібно замінити реле). Якщо ви точно не знаєте, який елемент не вдалося, то вам доведеться провести візуальний огляд ВР. На зворотній стороні оболонки живлення застосовується розташування елементів, відповідно до нього, ви можете визначити несправний компонент. Якщо у вас є проблеми з ідентифікацією спаленої частини, то огляньте кожен елемент. У випадку зриву пристрою його згасаюча нитка буде обернена, а частина частини буде спалена. Змініть невдалий запобіжник на нове номінальне значення.
 • Завершивши зміну частини, закрийте кришку кріпильного блоку і не забудьте підключити задню частину акумулятора.

Покладіть захисну кришку монтажного блоку, розташованого під кермом автомобіля. Відкрийте кришку. Не забудьте вимкнути акумулятор, перш ніж замінити елементи BP. За допомогою пінцетів демонтуйте спалену частину і замініть її новою. Підключіть акумулятор назад.

Також зауважте: при зміні компонентів ні в якому разі не можна використовувати імпровізовані засоби. Наприклад, деякі російські та українські автомобілісти встановлюють домашні деталі замість традиційних запобіжників. Як правило, вони є лише зігнутою нерухомою паперовою скріпкою або шматочком дроту.

Наш сайт настійно не рекомендує вдатися до таких “рішень”. На додаток до того, що запобіжник, що проповнений самостійно.