Заміна опорних підшипників Volkswagen Polo Sedan. Схема роботи

Передня стійка седана з амортизатором

Підтримка підприємства на автомобілі Volkswagen Polo є важливим компонентом підвіски. Необхідно постійно стежити за його станом, оскільки якість доріг у країні призводить до швидкої відмови компонентів підвіски. У зв’язку з цим, навіть при опіці, необхідно замінити підшипники.

Ознаки зносу, невдача цієї частини:

 • “Свація” автомобіля на нерівній дорозі;
 • стукати під час їзди (може відбуватися навіть під час руху на асфальт);
 • сторонні звуки підвіски.

Підтримка підтримки у Volkswagen Polo має досить просту конструкцію. Заміна його не спричинить проблем. Але важливо ретельно розглянути вибір деталей. Оскільки високоякісна “підтримка”.це ключ до комфортного водіння. Разом з підшипником також рекомендується змінити стелажі (як правило, це потрібно, коли пробіг становить більше 50 тисяч. км). На ринку є багато виробників підшипників для Volkswagen Polo:

Більше того, деталі, встановлені з заводу, показують себе найкращим чином. Тому не поспішайте їх змінити. Досить провести аудит, розібрати їх і змастити. У деяких випадках достатньо замінити кульки. На думку споживачів, оптимальні варіанти співвідношення ціни та якості:

Що краще вибрати?

Для тіла седан і хетчбек використовуються однакові деталі. Необхідно враховувати деякі конструктивні відмінності в оригінальних/неорінальних підшипниках. Це стосується “Бурти”, інших розмірів. Порівняння двох моделей різних виробників:

Назва параметрів 6R0 412 249 AMDSB2374

Під час встановлення на підшипниках Volkswagen Polo, проблеми не виникають. Вибір краще зробити саме на користь оригінальних компонентів або аналогів, але не відрізняється від встановленого на заводі. Це дозволить уникнути швидкого зносу, потреби в швидкій допомозі невдалого підшипника. Процес заміни не викликає труднощів. Необхідно лише підготувати ряд інструментів. Як правило, встановлення нового підшипника підтримки не більше 1 години для кожного.

Volkswagen Polo Sedan

Якщо, будучи власником популярного седана Volkswagen Polo, який обміняв перші кілька тисяч кілометрів, ви раптом почули несподіваний стукіт або скрип десь у передній підвісці, ви не повинні злякатися: на жаль, для автомобіля Калуги це є Повністю стандартна ситуація. Принаймні, це те, що кажуть працьовиті в службі в офіційному дилері. Історія про те, як якісь пальми, стурбовані неприємними стуками, кидається на всі пари до “чиновників” і витрачає додаткові 500 на діагноз проблеми, давно стало загальним будинком у таборі власників німецького седана.

Те, що наші представники німецького автот.гіганта не будуть робити, щоб належним чином просувати бюджетний товар. Просто слухайте: останній Макферсон, досвідчений у найскладніших дорогах та кліматичних умовах нашої країни, надійний хрест, запозичений у четвертого гольфу, збільшену доріжку, кліренс 170 мм. ви можете зійти з розуму! Чи змогли наші майстри зустріти півмільйона?

Насправді: дивлячись на традиційну незалежну підвіску на седані поло, ви здивовані, як проста, але робота виконується ефективно. Стабілізатор, здається, є цілком надійним “асоційованим” власником автомобіля. не підведе вас у важкі часи. Стійки амортизаторів з телескопічними ефектами виглядають гідно. Але як тільки розпочнеться детальний аналіз елементів Макферсона, деякі шорсткість у структурі спливають.

Незважаючи на те, що нижня передня підвіска важелів має досить вражаючий діаметр 3 мм, ці деталі візуально не викликають впевненості. Можливо, катання на невеликих шишок не вплине на цілісність важелів, але падіння в дорожній отвір може серйозно деформувати елементи. ні передні, ні задні мовчазні блоки не врятують. До речі, останні через їх невеликі розміри лише надихають скептицизм на дорозі.

Уривок запланованого дилера, звичайно, є важливою обставиною в житті будь.якого автомобіля. Але трапляється, що навіть досвідчене око механіка, який вивчає елементи шасі на ліфті, може пропустити незначні пошкодження суспензій. Крім того, багато експертів проводять процедуру “кліщів”. Зрештою, огляд триває не більше п’яти хвилин. Тому будь.який власник седана поло повинен мати можливість незалежно перевіряти технічний стан усіх вузлів підвіски: від рульових стрижнів та стабілізаторів до опори м’яча та стелажів.

Невеликий перелік інструментів допоможе полегшити діагноз шасі: ключ до “21”, шестикутник на “7” та монтажна лопата. Власний підйом у гаражі. справжня розкоші для будь.якого автосмугового механіка. Не кожен може собі це дозволити. Тому для майбутньої процедури звичайна яма спостереження також буде досить хорошою. вам просто потрібно, очевидно, повісити осі, що цікавить.

Можливі проблеми передньої підвіски

 • Ретельно огляньте вузол на наявність деформацій або тріщин у важелях, стабілізаторів та стелажах. Захисні обкладинки опорних культур не повинні містити пошкодження. Старі, зношені гумові елементи підлягають негайній заміні, як і самі опори.
 • Якщо в підтримці кулі є реакція, частина також повинна бути замінена.
 • Поверхневий зв’язок слід шукати в петлях важелів за допомогою кріпильного лопата. Якщо вони є, то необхідно замінити мовчазні блоки.
 • Оцініть стан обкладинки петлі стабілізаторів та наявність в них реакції.
 • Якщо при натисканні на штангу стабілізатора чути стук або скрип, то необхідно замінити кріпильні подушки на хрест.
 • Проаналізуйте стан ударної струни.абсорної струни та затягування болта його стрижня.

Стук у передній підвісці може спричинити різні причини. Окрім зносу кульової опори, рульові стрижні та гумові прокладки можуть послабити кріплення кронштейнів стабілізаторів до перехрестя або вирвати пружину. Також скрип може бути спровокований повною деформацією буфера стиснення або зносом підшипників маточиків.

Підстрибувати

Найчастіше труднощі у власників седана поло виникають із наполегливим амортизатором. Заміна частини. це досить трудомісткий процес:

 • Покладіть машину на “ручний хід”.
 • Послабити колесо і гайку маточини.
 • Підніміть передню частину автомобіля, вийміть колесо і гайку концентратора.
 • Ми піднімаємось під капот і демонтуємо “склоочисники” з решіткою коробки літака.
 • Вийміть палець стійки стабілізатора.
 • Вийміть рукав гальмівного шланга з стійки і, подолавши потужність засувки, вийміть гумову трубку.
 • Вимкніть датчик швидкості колеса, відключаючи джгут з проводами.
 • Відкрутіть три болти, що з’єднують підтримку кулі до важеля, та відключіть деталі.
 • Ми виносимо хвостовик від поглиблення в концентраторі і фіксуємо його до тіла за допомогою дроту.
 • Відкрутіть болт, що з’єднує поворотний кулак з прилавком.
 • Вийміть кришку з верхнього кріплення стійки і поверніть гвинт.
 • Ми демонтуємо акцент.
 • Використовуючи кріпильне плече, ретельно від’єднайте лічильник від терміналу.
 • Ми розкриваємо стійку від повороту поворотного кулака і видалимо її.
 • Встановлення нової стійки для амортизаторів знаходиться у зворотному порядку. При складанні необхідно змінити старі болти на нові кріплення.

Кульова опора

Пошкоджена підтримка кулі також може слугувати джерелом неприємного стуку в передній підвісці автомобіля. Щоб замінити його, вам знадобляться ключі до “16” та “18”, голова на “36”, TORX T40 та спеціального знімача:

 • Повісьте передню частину автомобіля, вийміть колесо і відкрутіть болт маточини.
 • Вийміть три болти опори на важіль підвіски та вийміть опору з канавок.
 • Ми виймаємо хвостовик і фіксуємо привід з дротом, щоб не пошкодити шарнір.
 • Відкрутіть гвинт опори опори.
 • Покладіть підтяжця і вичавіть палець з обертового кулака.
 • Ми демонтуємо підтримку м’яча.
 • Ми проводимо збірку у зворотному порядку, змінюючи всі підкислені болти на свіжі кріплення.

Важіль підвіски

Часто причина суспензії седана поло. це зігнутий важіль. Під час руху невеликими шишками, навряд чи буде деформовано, але якщо ви потрапите у величезну вибоїну на дорозі, частина може бути легко пошкоджена. Щоб замінити, вам знадобиться лише пара ключів на “16” та “18” та кінцева голова “18”:

Ознаки несправності та перевірка опорного підшипника передньої стійки

Когда возникают неисправности в передней подвеске авто, то одна из первых мер, которые должен предпринять его владелец, — проверить опорный подшипник, находящийся между опорой и верхней чашкой пружины. Для цього вам потрібно взяти руку за «чашкою» стійки (покладіть руку на підтримку) і струсити машину.

Постійні різко мінливі навантаження, включаючи барабани в поєднанні з абразивними частинками пилу, сприяють зносу компонентів підшипника опорної стійки і в кінцевому рахунку повністю відключити його. Як результат, він починає грати, стукає, скрипить чи писк, і амортизаторний стрижень відхилятиметься від їхньої осі.

Такі проблеми з його експлуатацією можуть призвести до більш серйозних наслідків підвіски машини. Оскільки знос опорного підшипника спричинить за собою порушення кутів встановлення коліс та погіршення. погіршення керованості автомобіля та прискореного зносу шин. Як виконати чек, і який виробник впертих підшипників надати перевагу при заміні. ми розповімо більше про все це.

Ознаки продуктової несправності

Основна ознака поломки, що водій повинен попередити. це стук у полі передньої лівої або правої боковики. Насправді джерелами стучення та скрипів можуть бути інші деталі підвіски, однак вам потрібно почати перевіряти з “Opornik”.

Особливо характерні для неприємних звуків проявляються під час руху по нерівній дорозі, по ямах, на різких поворотах, зі значним навантаженням машини. Тобто в умовах критичної роботи підвіски. Крім того, водій, безумовно, суб’єктивно відчує зниження керованості машини. Рульове управління не так швидко реагує на свої дії, з’являється певна інерція. Також машина починає «бити» по дорозі.

Багато виробників забезпечують ресурс роботи підтримуючих підшипників-100 тисяч км, але через складні умови експлуатації (зокрема поганий стан доріг), вони потребуватимуть заміни через 50 тис. бігати, і якщо якість вузла принесла, то це не рідко і після 10 000 км.

Основними причинами несправності опорних підшипників є пил і вода, що проникають всередину, відсутність змащування там, а також не рідко, через сильний удар по стійці. Про ці та інші причини, що викликають несправність більш детально піднесення підтримки:

 • Природний одяг деталей. На жаль, якість вітчизняних доріг залишає бажати кращого. Тому, працюючи з машиною, будьте готові до того, що підшипники будуть піддані більшому зносу, що їх виробник заявляє про це.
 • Входить до механізму піску та бруду всередині. Справа в тому, що підшипник підтримки є типом котячого підшипника, і він не конструктивно забезпечує захист від згаданих шкідливих факторів.
 • Різкий стиль водіння та не відповідність режиму швидкості. Подорож по поганих дорогах з високою швидкістю призводить до надмірного зносу не тільки підшипника, але й інших елементів машинної підвіски.
 • Низькоякісна частина або шлюб. Особливо це стосується внутрішніх підшипників, зокрема, для автомобілів Vaz.

Як перевірити піднесення підтримки

Далі розгляньте питання про те, як визначити помилку піднесення підтримки власними руками за характеристикою. Робити це досить просто. Щоб визнати, як стукати на підтримуючі підшипники, є три методи перевірки “Opornika” вдома:

 • Необхідно зняти захисні ковпачки і натиснути верхній елемент переднього шелта пальцями пальцями. Після цього розгойдуйте машину з боку в бік крила (спочатку в поздовжньому, а потім у поперечному напрямку). Якщо підшипник несправний. ви почуєте знайомий стук, який ви почули, коли машина рухається по нерівній дорозі. У цьому випадку корпус автомобіля буде гойдатися, а підставка або стоїть нерухомо, або рухається з меншою амплітудою.
 • Покладіть руку на круглої пружини передньої ударної поглинання і попросіть когось загнати і скрутити кермо з боку в бік. Якщо підшипник носить. ви почуєте металевий стук і відчуєте повернення рукою.
 • Ви можете зосередитись на звуку. Пийте на машині по нерівній дорозі, в тому числі на “лежачому поліцейському”. З значним навантаженням на підвісну систему (різкі повороти, в тому числі з великою швидкістю, рухомих ударів і ям, різке гальмування) з передніх колісних дуг почують металевий стук з опорних підшипників. Ви також відчуєте, що контроль машини погіршився.

Незалежно від стану опорних підшипників, рекомендується перевіряти їх стан кожні 15 20 тисяч кілометрів пробігу.

Щоб розширити лінію послуги цього підшипника дуже часто, якщо конструкція дозволяє це, автовиробник промивається, а жир змінюється. У випадку, якщо частина була частково або повністю вийшла з ладу, тоді ремонт підшипника опор. У зв’язку з цим виникає логічне питання. які підтримують підшипники найкраще придбані та поставлені?

Як вибрати підтримуючі підшипники

Отже, сьогодні на ринку автозапчастин ви можете знайти “oporniki” від різних виробників. Найкраще, звичайно, придбати оригінальні запчастини, які рекомендують виробник вашого автомобіля. Однак більшість власників автомобілів, як альтернатива. А тут є якась лотерея.

Деякі виробники (головним чином з Китаю) виробляють досить пристойні продукти, які можуть не конкурувати з оригінальними запасними частинами, а потім принаймні підходять до них. Але існує небезпека купівлі відвертого шлюбу. Більше того, ймовірність придбання низькоякісного підшипника значно вища. Ми представляємо вам інформацію про популярні бренди підтримки підшипників, огляди, про які нам вдалося знайти в Інтернеті. SNR, SKF, FAG, INA, KOYOO.

Купуючи фірмові товари, завжди звертайте увагу на наявність фірмової упаковки. Насправді це аналог паспорта для підшипника, який звично видавати вітчизняних виробників.

Ознаки несправності та перевірка опорного підшипника передньої стійки

Когда возникают неисправности в передней подвеске авто, то одна из первых мер, которые должен предпринять его владелец, — проверить опорный подшипник, находящийся между опорой и верхней чашкой пружины. Для цього вам потрібно взяти руку за «чашкою» стійки (покладіть руку на підтримку) і струсити машину.

Постійні різко мінливі навантаження, включаючи барабани в поєднанні з абразивними частинками пилу, сприяють зносу компонентів підшипника опорної стійки і в кінцевому рахунку повністю відключити його. Як результат, він починає грати, стукає, скрипить чи писк, і амортизаторний стрижень відхилятиметься від їхньої осі.

Такі проблеми з його експлуатацією можуть призвести до більш серйозних наслідків підвіски машини. Оскільки знос опорного підшипника спричинить за собою порушення кутів встановлення коліс та погіршення. погіршення керованості автомобіля та прискореного зносу шин. Як виконати чек, і який виробник впертих підшипників надати перевагу при заміні. ми розповімо більше про все це.

Ознаки продуктової несправності

Основна ознака поломки, що водій повинен попередити. це стук у полі передньої лівої або правої боковики. Насправді джерелами стучення та скрипів можуть бути інші деталі підвіски, однак вам потрібно почати перевіряти з “Opornik”.

Особливо характерні для неприємних звуків проявляються під час руху по нерівній дорозі, по ямах, на різких поворотах, зі значним навантаженням машини. Тобто в умовах критичної роботи підвіски. Крім того, водій, безумовно, суб’єктивно відчує зниження керованості машини. Рульове управління не так швидко реагує на свої дії, з’являється певна інерція. Також машина починає «бити» по дорозі.

Багато виробників забезпечують ресурс роботи підтримуючих підшипників-100 тисяч км, але через складні умови експлуатації (зокрема поганий стан доріг), вони потребуватимуть заміни через 50 тис. бігати, і якщо якість вузла принесла, то це не рідко і після 10 000 км.

Основними причинами несправності опорних підшипників є пил і вода, що проникають всередину, відсутність змащування там, а також не рідко, через сильний удар по стійці. Про ці та інші причини, що викликають несправність більш детально піднесення підтримки:

 • Природний одяг деталей. На жаль, якість вітчизняних доріг залишає бажати кращого. Тому, працюючи з машиною, будьте готові до того, що підшипники будуть піддані більшому зносу, що їх виробник заявляє про це.
 • Входить до механізму піску та бруду всередині. Справа в тому, що підшипник підтримки є типом котячого підшипника, і він не конструктивно забезпечує захист від згаданих шкідливих факторів.
 • Різкий стиль водіння та не відповідність режиму швидкості. Подорож по поганих дорогах з високою швидкістю призводить до надмірного зносу не тільки підшипника, але й інших елементів машинної підвіски.
 • Низькоякісна частина або шлюб. Особливо це стосується внутрішніх підшипників, зокрема, для автомобілів Vaz.

Як перевірити піднесення підтримки

Далі розгляньте питання про те, як визначити помилку піднесення підтримки власними руками за характеристикою. Робити це досить просто. Щоб визнати, як стукати на підтримуючі підшипники, є три методи перевірки “Opornika” вдома:

 • Необхідно зняти захисні ковпачки і натиснути верхній елемент переднього шелта пальцями пальцями. Після цього розгойдуйте машину з боку в бік крила (спочатку в поздовжньому, а потім у поперечному напрямку). Якщо підшипник несправний. ви почуєте знайомий стук, який ви почули, коли машина рухається по нерівній дорозі. У цьому випадку корпус автомобіля буде гойдатися, а підставка або стоїть нерухомо, або рухається з меншою амплітудою.
 • Покладіть руку на круглої пружини передньої ударної поглинання і попросіть когось загнати і скрутити кермо з боку в бік. Якщо підшипник носить. ви почуєте металевий стук і відчуєте повернення рукою.
 • Ви можете зосередитись на звуку. Пийте на машині по нерівній дорозі, в тому числі на “лежачому поліцейському”. З значним навантаженням на підвісну систему (різкі повороти, в тому числі з великою швидкістю, рухомих ударів і ям, різке гальмування) з передніх колісних дуг почують металевий стук з опорних підшипників. Ви також відчуєте, що контроль машини погіршився.

Незалежно від стану опорних підшипників, рекомендується перевіряти їх стан кожні 15 20 тисяч кілометрів пробігу.

Щоб розширити лінію послуги цього підшипника дуже часто, якщо конструкція дозволяє це, автовиробник промивається, а жир змінюється. У випадку, якщо частина була частково або повністю вийшла з ладу, тоді ремонт підшипника опор. У зв’язку з цим виникає логічне питання. які підтримують підшипники найкраще придбані та поставлені?

Як вибрати підтримуючі підшипники

Отже, сьогодні на ринку автозапчастин ви можете знайти “oporniki” від різних виробників. Найкраще, звичайно, придбати оригінальні запчастини, які рекомендують виробник вашого автомобіля. Однак більшість власників автомобілів, як альтернатива. А тут є якась лотерея.

Деякі виробники (головним чином з Китаю) виробляють досить пристойні продукти, які можуть не конкурувати з оригінальними запасними частинами, а потім принаймні підходять до них. Але існує небезпека купівлі відвертого шлюбу. Більше того, ймовірність придбання низькоякісного підшипника значно вища. Ми представляємо вам інформацію про популярні бренди підтримки підшипників, огляди, про які нам вдалося знайти в Інтернеті. SNR, SKF, FAG, INA, KOYOO.

Купуючи фірмові товари, завжди звертайте увагу на наявність фірмової упаковки. Насправді це аналог паспорта для підшипника, який звично видавати вітчизняних виробників.

Підтримується несуть на Volkswagen Polo 2, 3, 4, 5, Classic (VW Polo) купувати в Мінську та RB

Знижка на 18% діє з незалежним замовленням через кошик.вісімнадцять%

Підшипник підтримки амортизації

Знижка на 18% діє з незалежним замовленням через кошик.вісімнадцять%

Amop VW Golf III/Vento/Passat B4/Sharan/Smart

Знижка на 18% діє з незалежним замовленням через кошик.вісімнадцять%

Audi A3/Skoda Octavia/VW COLF 5/Touran 03 Підшипник-

Заощадження 5.43 R діє з незалежним замовленням через кошик.5.43r

Що краще вибрати?

Для тіла седан і хетчбек використовуються однакові деталі. Необхідно враховувати деякі конструктивні відмінності в оригінальних/неорінальних підшипниках. Це стосується “Бурти”, інших розмірів. Порівняння двох моделей різних виробників:

Назва параметрів 6R0 412 249 AMDSB2374

Під час встановлення на підшипниках Volkswagen Polo, проблеми не виникають. Вибір краще зробити саме на користь оригінальних компонентів або аналогів, але не відрізняється від встановленого на заводі. Це дозволить уникнути швидкого зносу, потреби в швидкій допомозі невдалого підшипника. Процес заміни не викликає труднощів. Необхідно лише підготувати ряд інструментів. Як правило, встановлення нового підшипника підтримки не більше 1 години для кожного.

Як замінити піднесення опор?

Перед початком ремонтних робіт вам потрібно підготувати інструменти. Стандартний список тих, хто замінює підшипники підтримки, включає:

WD-40 також використовується, якщо це необхідно. Ця композиція витіснить вологу, відкрутіть “підкислену” нитку. Окрім підшипника паралельно, ви можете замінити деякі інші деталі. Як правило, їх потрібно демонтувати в процесі. Ці деталі включають:

Процес включає такі основні етапи:

 • Автомобіль автомобіля демонструється;
 • Потрібно зняти всю підставку. для цього потрібно послабити гайки та кріплення з потрібної сторони автомобіля, після чого передню частину тіла необхідно підняти;

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Збірка відбувається у зворотному порядку. Іноді на стелажах взагалі жодних ознак зносу не видно. Але ви можете перевірити його продуктивність досить просто. якщо вам вдасться натиснути її просто рукою, то її слід замінити новим. Встановлення підтримуючих підшипників та самих опор дозволяє досягти наступного:

Volkswagen Polo Sedan

Якщо, будучи власником популярного седана Volkswagen Polo, який обміняв перші кілька тисяч кілометрів, ви раптом почули несподіваний стукіт або скрип десь у передній підвісці, ви не повинні злякатися: на жаль, для автомобіля Калуги це є Повністю стандартна ситуація. Принаймні, це те, що кажуть працьовиті в службі в офіційному дилері. Історія про те, як якісь пальми, стурбовані неприємними стуками, кидається на всі пари до “чиновників” і витрачає додаткові 500 на діагноз проблеми, давно стало загальним будинком у таборі власників німецького седана.

Те, що наші представники німецького автот.гіганта не будуть робити, щоб належним чином просувати бюджетний товар. Просто слухайте: останній Макферсон, досвідчений у найскладніших дорогах та кліматичних умовах нашої країни, надійний хрест, запозичений у четвертого гольфу, збільшену доріжку, кліренс 170 мм. ви можете зійти з розуму! Чи змогли наші майстри зустріти півмільйона?

Насправді: дивлячись на традиційну незалежну підвіску на седані поло, ви здивовані, як проста, але робота виконується ефективно. Стабілізатор, здається, є цілком надійним “асоційованим” власником автомобіля. не підведе вас у важкі часи. Стійки амортизаторів з телескопічними ефектами виглядають гідно. Але як тільки розпочнеться детальний аналіз елементів Макферсона, деякі шорсткість у структурі спливають.

Незважаючи на те, що нижня передня підвіска важелів має досить вражаючий діаметр 3 мм, ці деталі візуально не викликають впевненості. Можливо, катання на невеликих шишок не вплине на цілісність важелів, але падіння в дорожній отвір може серйозно деформувати елементи. ні передні, ні задні мовчазні блоки не врятують. До речі, останні через їх невеликі розміри лише надихають скептицизм на дорозі.

Уривок запланованого дилера, звичайно, є важливою обставиною в житті будь.якого автомобіля. Але трапляється, що навіть досвідчене око механіка, який вивчає елементи шасі на ліфті, може пропустити незначні пошкодження суспензій. Крім того, багато експертів проводять процедуру “кліщів”. Зрештою, огляд триває не більше п’яти хвилин. Тому будь.який власник седана поло повинен мати можливість незалежно перевіряти технічний стан усіх вузлів підвіски: від рульових стрижнів та стабілізаторів до опори м’яча та стелажів.

Невеликий перелік інструментів допоможе полегшити діагноз шасі: ключ до “21”, шестикутник на “7” та монтажна лопата. Власний підйом у гаражі. справжня розкоші для будь.якого автосмугового механіка. Не кожен може собі це дозволити. Тому для майбутньої процедури звичайна яма спостереження також буде досить хорошою. вам просто потрібно, очевидно, повісити осі, що цікавить.

Можливі проблеми передньої підвіски

 • Ретельно огляньте вузол на наявність деформацій або тріщин у важелях, стабілізаторів та стелажах. Захисні обкладинки опорних культур не повинні містити пошкодження. Старі, зношені гумові елементи підлягають негайній заміні, як і самі опори.
 • Якщо в підтримці кулі є реакція, частина також повинна бути замінена.
 • Поверхневий зв’язок слід шукати в петлях важелів за допомогою кріпильного лопата. Якщо вони є, то необхідно замінити мовчазні блоки.
 • Оцініть стан обкладинки петлі стабілізаторів та наявність в них реакції.
 • Якщо при натисканні на штангу стабілізатора чути стук або скрип, то необхідно замінити кріпильні подушки на хрест.
 • Проаналізуйте стан ударної струни.абсорної струни та затягування болта його стрижня.

Стук у передній підвісці може спричинити різні причини. Окрім зносу кульової опори, рульові стрижні та гумові прокладки можуть послабити кріплення кронштейнів стабілізаторів до перехрестя або вирвати пружину. Також скрип може бути спровокований повною деформацією буфера стиснення або зносом підшипників маточиків.

Підстрибувати

Найчастіше труднощі у власників седана поло виникають із наполегливим амортизатором. Заміна частини. це досить трудомісткий процес:

 • Покладіть машину на “ручний хід”.
 • Послабити колесо і гайку маточини.
 • Підніміть передню частину автомобіля, вийміть колесо і гайку концентратора.
 • Ми піднімаємось під капот і демонтуємо “склоочисники” з решіткою коробки літака.
 • Вийміть палець стійки стабілізатора.
 • Вийміть рукав гальмівного шланга з стійки і, подолавши потужність засувки, вийміть гумову трубку.
 • Вимкніть датчик швидкості колеса, відключаючи джгут з проводами.
 • Відкрутіть три болти, що з’єднують підтримку кулі до важеля, та відключіть деталі.
 • Ми виносимо хвостовик від поглиблення в концентраторі і фіксуємо його до тіла за допомогою дроту.
 • Відкрутіть болт, що з’єднує поворотний кулак з прилавком.
 • Вийміть кришку з верхнього кріплення стійки і поверніть гвинт.
 • Ми демонтуємо акцент.
 • Використовуючи кріпильне плече, ретельно від’єднайте лічильник від терміналу.
 • Ми розкриваємо стійку від повороту поворотного кулака і видалимо її.
 • Встановлення нової стійки для амортизаторів знаходиться у зворотному порядку. При складанні необхідно змінити старі болти на нові кріплення.

Кульова опора

Пошкоджена підтримка кулі також може слугувати джерелом неприємного стуку в передній підвісці автомобіля. Щоб замінити його, вам знадобляться ключі до “16” та “18”, голова на “36”, TORX T40 та спеціального знімача:

 • Повісьте передню частину автомобіля, вийміть колесо і відкрутіть болт маточини.
 • Вийміть три болти опори на важіль підвіски та вийміть опору з канавок.
 • Ми виймаємо хвостовик і фіксуємо привід з дротом, щоб не пошкодити шарнір.
 • Відкрутіть гвинт опори опори.
 • Покладіть підтяжця і вичавіть палець з обертового кулака.
 • Ми демонтуємо підтримку м’яча.
 • Ми проводимо збірку у зворотному порядку, змінюючи всі підкислені болти на свіжі кріплення.

Важіль підвіски

Часто причина суспензії седана поло. це зігнутий важіль. Під час руху невеликими шишками, навряд чи буде деформовано, але якщо ви потрапите у величезну вибоїну на дорозі, частина може бути легко пошкоджена. Щоб замінити, вам знадобиться лише пара ключів на “16” та “18” та кінцева голова “18”:

Volkswagen Polo Sedan 2014, бензиновий двигун 1.6 л., 105 л. З., Передній привід, механічна коробка передач. своїми руками

Volkswagen Polo, 2012

Volkswagen Polo, 2018

Коментарі 37

“1) Зніміть важелі щітки склоочисника: а) позначаємо положення щіток склоочисника електричною стрічкою.»Тут на Hera o_o ?

Доброго дня. Як проводяться lemforder opestanics?

І як вдалося зняти жабу? У мене є він такий і такий але, здається, він щільно склеєний уздовж склянки. Засувка не бачила жодного. Мені довелося свердлити точно над стрижнями над стрижнями і набити їх через них, а трубчаста штампована головка 21×19 штовхнула під зігнуту край жаби.До речі, перший раз, коли я змінив опори десь на 50 тис. Тепер я буду вдруге, пробіг 95 тисяч.І чи є на голові код, щоб його знайти? Мій штампований чоловік не вижив після такого навантаження, і в магазинах, до питання про присутність такого плечима, вони лише знизають плечима.

Засувка Немає куртки, знята дуже жорстко t.до. Здається, це справді склеєно, т.до. Усі часи, коли потрібно було зняти жабу, її видаляли легко.Застосував головку свічки для 21 випадків обладнання зі статтею 620603.

Volkswagen Polo Sedan 1.6 (105 л.З.) При заміні журналу опорів та підтримуючих підшипників

Всім привіт!Ніхто не є таємницею для провидів поло, що провисають опори переднього амортизатора!Оскільки пробіг становить 87 тисяч.км. Було вирішено перевірити їх. Ну, звичайно, це міні.проблема, обходила мене 🙂

Оскільки він давно збирається змінити гальмівні диски, було вирішено поєднати ці процедури.Ось список придбаних: 1. Підтримка переднього амортизатора з підшипником 1004120019S Meyle. 1008 (2 набори)

Гальмівний комплект DDF927 Ferodo. 2276 (2 диски)

CAP 1J0501249C VAG (маточини). 418 (2 шт.)

Гальма передня Sangsin SP1595. 1173 (1 ПК.)

Далі відкрутіть гайки кріплення стійки до кінця і опустіть стійку від гнізда.Як результат, я зняв як підтримку, так і підшипник, не знімаючи амортизатор.

Але оскільки оригінальний опорний підшипник з петлею і набагато краще в підтримці, було вирішено залишити оригінальний кліп зчеплення та змінити кульки для нових.

Я повністю вимив усе, у старому кліпі поклав нові кульки з новою мастилом для підшипників.Я встановив все назад, схоже на видалення.

Немає нічого описувати, замінивши гальмівні диски, оскільки це не складно, а інформація “добре, просто зупинилася”!

Це було трохи м’якше їздити, але, можливо, самопноз все хороше, тепло і хороші дороги!

Підтримка несуть на поло

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Сьогодні я хочу сказати, як я змінив підтримку, з підтримкою підшипників!

З часом він почав помічати сухі стуки в підвісці, візуально виглядав, здавалося, нічого не бачив, але коли у нього був пластмас і подивився на чашку опор і скрутив кермо, він зрозумів, що справа там!Справа в тому, що зазор між чашкою та тілом був великим, і при обертанні керма чашка крутилася і потерла тіло, чого не повинно бути!Я зайшов до магазину, і там вони продавали мене на Він, артилерійські підшипники продавались.6R0412249 (1680r, для всього)! Мені довелося ходити по магазинах і шукати ключ до 21 або голови, щоб наприкінці був ключ до ключа (я купив голову) підготувати шестикутник на 7 та ключі до 16 та18, і 2 пружини весна!І кувалда з молотком!Він вкрав, встановив свої шпали і почав розбиратися і зганьлювати стійку стабілізатора, відкрутив горіхи на нижній ліверхектрі, випустив поворотну точку, від кріплення на амортизаторі відключив гальмівний шланг і почав розмахувати цапфу, що стискав Цапфу і Аморт.поглинач під ключ (голова) 18 Але болт. це болт (тут я не знаю розміру), t.Я дістався до TSAPF до болта, я відкрутив гайку, потім я вибив його молотком (я купив новий болт у гайці в магазині кріплення, підхопив однаковий, лише під ключ! Потім гострий кінець молота доручив Цапфу, і кувалда побив молот з амортизатора з молотка!Коли один амортизатор залишився, я взяв його і почав рухати його, люфт і Болта були на місці! Потім голова в 21 і шестикутник о 7, відкрутив гайку, залучив чашку та підтримку, і витягнув стійку!Він перемістив підтримку і відчув люфт і стукіт підшипника на амортизатором, підняв пружину, відкрутив гайку на 21, зняв підтримку з підшипником!Покладіть нову, скрутивши його, випустив стійку на місці (так, забули, через те, що підтримку потерто на тілі при повороті, фарба будинку стерта, мене довелося закручувати і тоновано)! Він поклав чашку зверху і отримав гайку, але не тягнувся (t.Легше вставити tsapfu до тегу), вставив цапфу в стійку, а потім під гальмівний диск я встановив дошку і як я почав піднімати гальмо з циппо до вершини, молоток і кувалда дві сторони, я почав розлучатися з місцем, де TSAPF сидить на будівництві, а цапфа спокійно піднімався, стиснув, витягнув болт, затягнув гайку на чашку, вставив стійку в нижній важіль і затягнувся! накрутив стійку стабілізатора, вставлений

Порівняно вбиту підтримку з новою, була різниця у висоті (була нерівномірно вбита поверхня, і комар, звідси і проміжок між чашкою та тілом, і при поверненні стійки чашка крутилася, втирається об обіцян випадок, Іцор змінився!Але я якось побачив на YouTube, як трохи лежала густа гума між чашкою з телями, але я думаю, що це “Zhapuha”, t.Не тільки підтримка вбивається, але також з’являється реакція

підтримуючи та несуть на сидінні, t.Там теж все також вбито!(Це показано у відео)!То що, якщо ти зробиш, зробіть це!

Прочитайте також: Liqui Moly Oil Schlamm Spulung

Підтримка підприємства на автомобілі Volkswagen Polo є важливим компонентом підвіски. Необхідно постійно стежити за його станом, оскільки якість доріг у країні призводить до швидкої відмови компонентів підвіски. У зв’язку з цим, навіть при опіці, необхідно замінити підшипники.

Вибір підтримки

Ознаки зносу, невдача цієї частини:

 • “Свація” автомобіля на нерівній дорозі;
 • стукати під час їзди (може відбуватися навіть під час руху на асфальт);
 • сторонні звуки підвіски.

Підтримка підтримки у Volkswagen Polo має досить просту конструкцію. Заміна його не спричинить проблем. Але важливо ретельно розглянути вибір деталей.

Оскільки високоякісна “підтримка”.це ключ до комфортного водіння. Разом з підшипником також рекомендується змінити стелажі (як правило, це потрібно, коли пробіг становить більше 50 тисяч. км).

На ринку є багато виробників підшипників для Volkswagen Polo:

Назва статті виробника
AMD AMDSB2374 435
Махати 30540001 105
Тарія 6R0 412 249 615

Що краще вибрати?

Для тіла седан і хетчбек використовуються однакові деталі. Необхідно враховувати деякі конструктивні відмінності в оригінальних/неорінальних підшипниках. Це стосується “Бурти”, інших розмірів. Порівняння двох моделей різних виробників:

Назва параметрів 6R0 412 249 AMDSB2374
Зовнішній діаметр, мм 45.5 45.5
Внутрішній діаметр, мм Чотирнадцять Чотирнадцять
Товщина з бактером, мм 17 19
Товщина без бактера, мм 13.05.2018 рік Чотирнадцять
Внутрішній діаметр Берта, мм

Заміна опори підшипника Volkswagen Polo

Розділ Заміна секції Заміна опорного підшипника Volkswagen Polo

Допоможіть хлопцям, у мене Ford Fusion 2005.у. Рат рульового колеса в лівому боці почується скрип, коли повертається праворуч на мовчання, що воно є? Що робити? За раннього вдячного! З повагою.

Було близько E50. Минуло багато часу, щоб знайти проблему. Особливо не про відео, що показують це. Можливо, хтось ще зараз це знайде.

МАЯЧНЯ. Увага! Худі-Рокер, коли його налаштовують на одне колесо диференціального супутника настільки, що ви більше нічого не почуєте.

Це абсолютно безглуздо, як ривки під важелем. підшипник кладуть у обертовий кулак зовнішнього затискача, вузол з колесом висить на внутрішній, і все! Підняли колесо. вони вивантажили підшипник. і воно висунеться без навантаження! Тому необхідно перевірити на ходу віброметр або на вух, або Джоссо та просувати обидва колеса одночасно, виключаючи обертання диференціалу! Удачі, для роботи, все ще подобається!

У мене була така ж проблема, замінив термостат. Виправлена ​​проблема.

Га! Не турбує! Дружина має сталевий горіх на машині!Що

Чувак, скільки днів до того, як VW Showroom повідомив вам про дату доставки автомобіля? Ви йдете, це зареєстровано.

Великий! Розкажіть також про підтримку м’ячів!

І яка мастила для заповнення підшипника?Ти можеш літол? або якийсь особливий. Потрібна змащення?

 • Чао Мардулатов
 • Я зробив собі такого зняття, коли я змінив поршневий палець і рукав на мотоциклі, все було зроблено за 30 хвилин без молота.
 • Лукаш
 • І завжди заправляю за вагою
 • Атон

Доброго дня!Скажіть, будь ласка, чи можна замінити лише електронну частину блоку ABS?

Я маю на увазі підшипник? Можливо, починає гудити? У мене є 23.річний автомобіль, Corolla cereres, мені потрібно змінити лівий підшипник, гуде під час повороту. Я не знав алгоритму роботи, тепер дякую, без особливого. Ви не можете зробити інструмент.

Що стосується такої демонстрації приводу, потрібно буде здійснити колапс. Краще не торкатися болтів/гайок на стійці, просто відкрути куля і подати важіль до дна.

5 тонн довелося натиснути на підшипник, щоб він його там засунув. І вибили з кувалдою 5 кг з усією силою

ДОБРИЙ ВЕЧІР.ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА.На Audi 80 B 4 тахометр перестав працювати.Які можуть бути причини?

Як легко все вимкнулося, і диск випав.

 • Ольга
 • Жах. як порожня балаканина!
 • Стогнієв Фаллон
 • На майбутнє, для близької зйомки, покладіть деталі на руку, і фокус буде правильним, камера не має нічого спільного
 • Nyukhov ic
 • Я змінив все саме шум. це шум.
 • Леман
 • Пробіг, на який вони не здавались?
 • Сатурна

Інструкції щодо заміни підшипника підтримки

Існує багато способів перевірити продуктивність передньої стійки, але не всі вони ефективні та підходять для автомобіля. З усього списку ефективні такі методи: для завантаження лівої та правої сторони крила автомобіля по черзі, після натискання на нього. Якщо відразу після поштовху стабілізація відновиться, то стійка працює, інакше потрібна заміна. Перевірте автомобіль на спеціальній доріжці з металевими валиками. Вийміть втулку датчика обертання колеса, який розташований на амортизаційній стійці.

Демонтувати три кріплення підтримки м’яча на передній важіль підвіски.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Витягніть кріплення опори м’яча, які розташовані на передньому важелі підвіски. Вийміть хвостовик шарніру кутової швидкості з отвору. Зафіксуйте привід переднього колеса з дротом або мотузкою на корпусі автомобіля.

Надлишок внутрішніх петель є неприйнятним. Вставте кульки назад у отвори. Прикручуйте гайки, але не повністю затримуйте. Демонтувати гойдальні болти.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Замініть пошкоджені, деформовані та несправні елементи. Виконайте амортизатор телескопічної передньої підвіски.

У випадку тріщин, деформацій, слідів руйнування тіла, пошкодження нижньої миски пружини та потоків олії на самому амортизації, замініть її. Встановіть амортизатор на тверді покриття у вертикальному положенні, а потім киньте його кілька разів, поки він не зупиниться і підніміть стебло.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Під час переміщення стрижня не повинно бути невдач, джемів, заклинання та іншої подібної нестабільної роботи. Якщо принаймні одна з них виявлена, стійка для амортизаторів повинна бути замінена новим.

Крім того, замініть стійку, якщо виявлено сліди рушійної рідини. Ця перевірка роботи стійки для амортизаторів є попередньою і не дуже точною. Для повної перевірки стійки рекомендується звернутися до спеціалізованої послуги автомобіля.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Замініть його у випадку тріщин або слідів деформацій на своїх поворотах. Зберіть амортизатор у зворотній послідовності. Гайки стебла кріплення замінюють нове. Так важливі прості правила!: Використовуйте хороший гніздо, наприклад, 3,5-тонний, або як стабільно закріплюють тіло автомобіля на спеціальній підставці під недооцінками, пні; 3. Заміна гумової.метальної опори або підшипника, щоб зробити суворо на вилученій стійці у пороці.

Вам знадобляться такі клавіші: голова та відкритий ключ у 18, шестикутник на 6 мм; 2. 21 мм.полання на 21 мм; 3.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Голова з типом Bat XZN M14 зірочкою; чотири. Голова та акушерський ключ. 16, шестикутник на 5 мм; 5. Голова або акушерський ключ на 12; 6. Щоб замінити пошкодженого амортизатора, вам знадобиться набір клавіш та стандартний гніздо: підніміть задню частину автомобіля та встановіть його на надійну підтримку.

Вийміть болти нижнього та верхнього кріплення амортизатора до кронштейнів важеля. Відкрутіть гвинт з стрижня і вийміть верхню опору. Ми вивчаємо гумову прокладку і, якщо необхідно, повністю змінюємо підтримку. Зніміть захисну кришку і вийміть з нього буфер жалю. Перевірте удар стрижня на осі.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Якщо він робить стуки, то ми повністю змінюємо амортизатор і збираємо все у зворотному порядку. За аналогією ми проводимо операцію з заміни другого амортизатора. Потрібно змінити обидва джерела відразу.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Встановіть задню частину автомобіля на підтримку та вийміть колеса. Вимкніть датчики частоти обертання обох коліс.

Можливі проблеми задньої підвіски

Ми відкрутимо болти нижніх кріплень амортизаторів з обох боків. Ми опускаємо пучок підвіски і отримуємо пружини разом з прокладками.

При необхідності змініть прокладки. Те саме стосується джерел: ми збираємо компоненти у зворотній послідовності. Що стосується підшипника концентратора, винуватця підвіски, то деталі не продаються окремо. З незалежним ремонтом вам доведеться придбати підшипник у комплекті з центром. Підніміть задню частину автомобіля і покладіть її на підтримку.

Стукнути у підвісці Volkswagen Polo

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Стук у підвісці різний. Для його виникнення може бути багато причин, тому ми просимо власників автомобілів Volkswagen заздалегідь не ображатися на нас, коли ми не поставимо діагноз по телефону, але ми пропонуємо прийти до нас і знайти несправність на місці. Цей седан Volkswagen Polo повернувся через те, що з’явився якийсь дивний відчутний стук на передній частині.

 • Автомобіль: седан Volkswagen Polo
 • Рік випуску: 2011
 • Модель року: 2012
 • Двигун: cfna (1.6 л., 1598 кубічний метр. см., 105 л.З.)
 • Особливості льоду: 16-клапанна, багатоточкова ін’єкційна MPI
 • Коробка передач: MFZ
 • Диференціал Quattro: Ні
 • Профілактичний робот KPP DSG: Ні
 • Пробіг: 41 000 кілометрів

Ми розберемося, що і де стукає. Для початку ми керуємо седаном поло в рембзоні вашої послуги v × m.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Як завжди, перший контроль введення, який складається з комп’ютерної та інструментальної діагностики.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Немає помилок у роботі електронних систем, автомобіль у відмінному стані, тому ми піднімаємо його до ліфта і починаємо шукати те, що не так з шасі. Ми знаємо кілька десятків дитячих захворювань цього автомобіля, тому несправність була виявлена ​​за три з половиною хвилини.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Природа та локалізація стука вказували на пошкодження елементів підтримки переднього амортизатора.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Зовні все виглядало гідно, але коли нам вдалося вручну відтворити цей конкретний стук, не було сумнівів. Ми розбираємо підтримку стелажів.

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Підтримка підтримки просто розпалася в наших руках! Також з цього боку ми помітили сильну деформацію демпфуючого елемента опори стійки. Це призвело до занепаду підшипника. Звідки тоді вийшов стук, ви запитаєте? Дуже просто!

Дуже часто стук з амортизатора плутається зі стуксом опорів, а не лише водіями, але й досвідченою механікою автомобілів. Ми не можемо говорити про інші бренди, але в VAG ці два звуки не можна плутати. Підставка та його підтримка стукають дуже по.різному. Зазвичай підтримка починає збивати перший. Давайте подивимось на елементи, з яких складається вузол «стійки».

опорних, підшипників, volkswagen, polo

Ліворуч від опори (OEM 1J0412331C) лежить окремо, праворуч підшипник (OEM 6R0412249) вставляється в опору. Ми бачимо, що підтримка на автомобілі Volkswagen Polo Sedan. це досить вражаюча гумова частина складної форми. Це необхідно для того, щоб гасити коливання, що надходять від колеса (через амортизаторний стрижень) до корпусу автомобіля. Амортизатор розташований таким чином, щоб його робота була інерційною. Спробуйте розчавити ударний поглинач по.різному, і ви зрозумієте, про що ми йдемо. Спочатку спробуйте це зробити різко і швидко. Наприклад, молоток. Навряд чи це вийде. Аморт.поглинач пружиться. Після цього спробуйте зробити це повільно. Амортизатор піддається, і стрижень почне зайти всередину.

Те саме відбувається в дорозі. Амортизатор, завдяки своїй структурі, не гасне гострих і коротких рухів. Це робить його підтримку! На відміну від спільної думки, головна мета амортизатора. зберегти постійний контакт колеса з дорогою. Коливання. це побічний ефект. Тобто головна мета амортизатора. це збереження не комфорту, а життя! Але для комфорту та сама підтримка, яку часто недооцінюють, просто подається.

З часом опорний матеріал старіє і втрачає властивості демпфування. Удари погашаються гірше, починають переносити на тіло автомобіля, і ми починаємо чути стукіт.

Замінив опори стелажів (звичайно, пара, оскільки це парна частина, і ми не дозволяємо собі відійти від технології) з підшипниками та горіхами (OEM 1H0412365A), після чого стук зупинився. Після заміни опор, коригування збору! Колапс теж був зроблений.

Витрати на час: 3 години.