Volkswagen Passat замінює ближню легку лампу. Заміна ліцензійних знаків лампочки…

Як змінити коротку лампочку на Volkswagen Passat 7?

Незалежно від вашої власної безпеки, перевірки придатності для роботи або для вашого бюджету, важливо переконатися, що світильники фари працюють постійно. Насправді світильники зношують деталі, які з часом неминуче вигоріть і, отже, потрібно замінити. Ви, швидше за все, тут, тому що одна з ваших фар вигоріла, і ви переживаєте, як змінити коротку лампочку на Volkswagen Passat 7, ми написали та опублікували цю статтю, щоб допомогти вам виконати цей процес самостійно, а не контактувати Ремонтна майстерня. По.перше, ми розглянемо вибір сусідньої лампи для вашого автомобіля, а потім, як замінити сусідню лампу на ваш Volkswagen Passat 7.

 • Близько легкої гаазької лампи Volkswagen Passat 7: Цей перший тип світильників має багато переваг, вони підходять для будь.якого бюджету, оскільки вони є найдоступнішими світильниками. Перевага близьких світильників галогенних світильників для вашого автомобіля полягає в тому, що вони надають потужне і точне світло, але, як правило, створюють жовте світло, яке швидко вживало. Крім того, вони мають короткий термін служби і можуть швидко вигоріти без причини.
 • Близько світла ксенонова лампа: Заміна сусідньої лампи вашого Volkswagen Passat 7 на Ксеноні. це вибір середнього класу. Насправді він запропонує вам силу та білий колір, близький до світлодіодного освітлення, але з точки зору тривалості життя це буде між галогеном та ксеноном. Так це за бюджетом.
 • Світлодіодна лампа середнього світла: замінивши коротку лампочку вашого автомобіля світлодіодами, автомобілісти будуть зацікавлені в переході до цієї технології. Насправді, світлодіодна лампа, по.перше, випромінюватиме потужне біле світло, яке не втомлює ваших очей, крім того, воно матиме дуже довгий термін служби, ви можете замінити Volkswagen Passat 7, перш ніж вам потрібно замінити лампочку, нарешті. енергія споживання дуже низька забута фара матиме менші наслідки, ніж звичайні світильники. Тим не менш, ви повинні знати, що роздрібна ціна буде вищою, і що для деяких моделей вам потрібен адаптер для їх встановлення.

Як змінити коротку лампочку на Volkswagen Passat 7

 • Щоб замінити сусідню лампу на ваш Volkswagen Passat 7, вам доведеться відкрити кришку лампи.
 • Знайдіть люк доступу до свого оптичного блоку

Тоді ви можете повторити процес з іншого. Якщо вам також потрібно замінити світильники фари туману на Volkswagen Passat 7, ми створили сторінки з матеріалами, які допоможуть вам у цій операції.

Щоб знайти більше порад щодо Volkswagen Passat 7, подивіться на категорію Volkswagen Passat 7.

Заміна Volkswagen Passat B5 / Passat B5 варіант з 1996 року

Світильники з газовими ліхтарями

У газових розряді ксенонових світильників інтенсивність освітлення вища, а спектр світла наближається до спектру денного світла. Після включення світильників газового розряду яскравість світла досягає максимального значення не більше трьох секунд. Через більшу інтенсивність світла та ширший кут освітлення, фари туману не потрібні в машині.

 • Газовий розрядний ламп.
 • Електроди.
 • Скляна колба з ксеноном.
 • Блок запуску лампи Xenon.
 • Електричний роз’єм.
 • Виконавчий коректор двигуна світлових формувальників.

Газова розрядна лампа. це скляна колба, наповнена ксеноном, в якій на певній відстані встановлюються дві електроди. Коли напруга подається до електродів лампи, відбувається розряд дуги. Для забезпечення нормальної роботи лампи газового розряду використовуються електронний пристрій управління та високопостійна блок. Для формування дугового розряду необхідно довести напругу близько 28000 В до лампи. Лампа для розряду газу порівняно з галогенною лампою з потужністю 55 Вт забезпечує вдвічі більше інтенсивності світла, тоді як потужність лампи становить 35 Вт. Газові розрядні світильники мають дуже довгий термін служби.

На автомобілях з газовими фарами є динамічне регулювання фар у вертикальній площині, яка швидко реагує на нахили кузова автомобіля.

Датчики, розташовані в передній та задній частині автомобіля, реагують на зміну висоти установки автомобіля. Виходячи з інформації з датчиків, блок управління надає сигнали виконавчим електродвигунам, які змінюють положення фари. У той же час, постійне та рівномірне освітлення дороги, коли забезпечується рух автомобіля. Регулювання ручного фари не забезпечується. Якщо в системі регулювання діапазону вогнів фари з’являється дефект, світло фари встановлюється в найнижчому положенні.

Розташування лампочок у лівій фарі

З. Невдале легка лампа і спостерігається світло.

Перш ніж замінити зовнішню лампочку. Пам’ятайте, що якщо світло просто палає, воно може бути занадто гарячим.

Перш ніж замінити зовнішню лампочку. Не торкайтеся скляної колби лампи голими руками. Відбиток пальця випаровується і обложує відбивача, внаслідок чого освітлення погіршується. Обов’язково замініть невдалі світильники на лампи одного типу. Витріть плями, які з’явилися через недбалість від дотику з чистою, бездонною ганчіркою або спиртом.

Замінюючи ксенонові світильники, потрібно бути дуже обережним і обережним, оскільки з джерела живлення цих світильників ви можете отримати сильний струм удару.

Заміна світильників газового розряду (ксенон), які можна розпізнати наклейкою з знаком високої напруги на корпусі лампи, не рекомендується виробляти його самостійно.

Увага: У лампах розжарювання H7 підвищений тиск, і вони можуть лопнути при заміні, тому, замінюючи ці світильники, слід носити рукавички та захисні окуляри.

Заміна лампи середнього світла

Щоб отримати доступ до ламп правих фар, вийміть впуск повітря. Для цього відкрутіть два гвинти (а) кріплення повітря. Підтягніть вхід повітря над заднім кінцем (c) і перемістіть його до середини автомобіля.

Потягніть назад кришку пластикової фари і вийміть її.

Зніміть електричний роз’єм із задньої частини лампочки фари.

Біля елементів лампочки

Стисніть кріплення пружинної кронштейна і перемістіть кронштейни в бік. Зніміть лампочку фари.

Встановлюючи лампочку, не торкайтеся балон зі скляною кулею руками.

Встановіть нову лампочку, щоб носок для встановлення фланця потрапляє в перерву відбивача.

Закріпіть лампочку пружинною кронштейном, хапаючи її за засувкою.

Підключіть електричний роз’єм до лампочки.

Встановіть задню пластикову кришку фари.

Перевірте і, якщо необхідно, відрегулюйте світло фари.

Заміна світильника високих та туманних вогнів

Витягніть пластикову кришку назад і вийміть її з фар.

Зніміть електричний роз’єм із задньої частини лампочки фари.

Елементи кріплення лампочки лампочки та туману

Стисніть кріплення пружинної кронштейна і перемістіть кронштейни в бік. Зніміть лампочку фари.

Встановіть нову лампочку, щоб носок для встановлення фланця потрапляє в перерву відбивача. У цьому випадку середнє значення трьох контактів електричного з’єднувача займе верхнє положення.

Підключіть електричний роз’єм до лампочки та встановіть задню пластикову кришку на фарі.

Перевірте і, якщо необхідно, відрегулюйте світло фари.

Заміна передньої передньої частини загального світла

Потягніть пластикову кришку назад і вийміть її з задньої частини фари.

Вийміть картридж із передньою частиною переднього загального світла з нижньої частини відбивача.

Клацніть і в цьому положенні Увімкніть лампочку за годинниковою стрілкою, щоб витягнути її з картриджа.

Вставте в картридж нову лампочку.

Вставте картридж із лампочкою в рефлектор.

Заміна передньої лампи повороту

Витягніть дротяну петлю, яка зміцнюється на поворотній точці поворотів, і від’єднайте її.

Рухатися вперед і вийміть вказівник обертання.

Поверніть картридж із цибулиною проти годинникової стрілки і вийміть його з корпусу поворотної точки.

Клацніть і в цьому положенні поверніть цибулину проти годинникової стрілки, щоб витягнути її з картриджа.

Вставте в картриджа нову цибулину, натисніть і в цьому положенні поверніть цибулину за годинниковою стрілкою, поки вона не була закріплена в картриджі.

Вставте картридж із лампочкою в точку поворотної точки і поверніть за годинниковою стрілкою до виправлення.

Вставте точку повороту поворотів і перемістіть її, поки він не зупиниться назад. Зверніть увагу на той факт, що замикаючі уступи на куті індикатора повороту вводяться в направляючі фари та крила.

Заміна лампочок для паркування

Світлі лампи для паркування мають ресурс до 1000 годин, вони більш витривалі та погодні, ніж звичайні газові або галогенні світильники поблизу та високого світла. Інструкції показують заміну лише однієї лампи. Заміна другої лампочки для паркування створена однаковою.

Видалення лампочок для паркування з фари:

 • Вимкніть запалювання автомобіля та перенесіть ключ до позиції 0, вимкніть всіх споживачів електрики. Після цієї процедури рекомендується поставити ключ пульта дистанційного керування на пульт дистанційного керування в внутрішній частині автомобіля, щоб уникнути блокування дверей та незалежно активізації функцій «від’їзд додому та прибуття будинку».
 • Зніміть захисну кришку.
 • Витягніть картридж з легкою лампою для паркування. Витягнути картридж із фари. це можливо (не витягуючи дроти).
 • Зніміть світло для паркування з картриджа.

Встановлення лампочок для паркування в блок фари:

Під час встановлення нової лампочки не рекомендується торкатися скляної поверхні. Пальці залишають плями, які впливають на якість світла. Необхідно також звернути увагу на жорстку фіксацію шапки. Якщо вода потрапляє всередину фари, то фара може бути зіпсована. Більше того, це може негативно вплинути на всю електроніку автомобіля. Інструкції:

 • Вставте лампочку для паркування в картридж, щоб випинання лампи був прилеглим до направляючого картриджа. Процедура заміни рекомендується в рукавичках.
 • Встановіть картридж із легкою лампою для стоянки і оберніть картридж за годинниковою стрілкою.
 • Встановіть шапку на місці.
 • Перевірте роботу фари та всіх його функцій (загалом, поблизу, високий промінь, поворотні сигнали та денні бігові вогні).
 • Перевірте правильність сяйва цибулин. При необхідності. відрегулюйте.

Заміна освітлювальної стелі

Щоб замінити стелю підсвічування, вам знадобиться мінімум деталей та часу. На заміну потрібно не більше 20 хвилин. З інструментів вам знадобиться лише викрутка. Інструкції:

 • Вимкніть запалювання та всіх споживачів електроенергії, передаючи ключ до позиції 0.
 • Демонтувати передні світильники передньої частини кабіни за допомогою викрутки. Не дряпайте кожух стелі та інтер’єру автомобіля.
 • Натисніть передню частину кабіни на контактну пластину блокування передньої частини кабіни і вийміть цибулину з картриджа разом з тарілкою.
 • За допомогою несправної лампи. замініть нову.
 • З зношеним плафом (подряпини, труба та інші сліди зносу). замініть новою стелею.
 • Установка проводиться в манері видалення.

Заміна VW Passat B6 C 2005 / B7 з 2010 року / CC з 2008 року

Інцидент індикатора лампи розжарювання

Індикатор на комбінаціях пристроїв освітлюється, коли зовнішня освітлювальна лампа виходить з ладу.

Контроль служби освітлення на відкритому повітрі

Сигнальна лампа освітлюється з несправністю однієї із зовнішніх освітлювальних світильників автомобіля (наприклад, ліва лампа високого світла). Крім того, на відображенні комбінацій пристроїв може з’явитися повідомлення, інформування або заклик до певних дій.

Попередження про збій світлодіода в одному з задніх вогнів не надходить. Однак, якщо всі світлодіоди відмовляються, світиться сигнальна лампа

Моніторинг справності світильників на причепі

Якщо кабель з причепа правильно підключений до автомобіля з повним тяговим пристроєм, то також керуються певні лампи розжарювання.

За допомогою належним чином підключеного причепа проводиться постійний моніторинг справності причепа причепа. Сигнальна лампа на комбінації інструментів освітлюється, коли вона не виходить з будь.якої розжареної лампи задніх кличків причепа. Крім того, на відображенні комбінацій пристроїв може з’явитися повідомлення, інформування або заклик до певних дій.

Відторгнення індикатора обертання на причепі вказує на прискорений індикатор миготливого індикатора на комбінації пристрою. Крім того, на відображенні комбінацій пристроїв може з’явитися повідомлення, інформування або заклик до певних дій.

Під час контролю надійності ламп розжарювання на причепі світиться сигнальна лампа:

 • Якщо світильники не мають функції всіх індикаторів обертання з одного боку.
 • Коли задній загальний вогонь з одного боку виходить з ладу (на деяких моделях, також при пиломатеріалах освітлювальних світильників).
 • Коли ви не зможете обидва гальмівні сигнали.

Не під контролем лампи туманної лампи та задньої лампи на причепі, оскільки такі ліхтарі не доступні на всіх причепах. Якщо на одній стороні причепа є кілька ламп розжарювання, то, коли одна лампа виходить з ладу, сигнал не отримує.

Заміна ламп розжарювання вимагає певних навичок.

Змінити несправні світильники, як правило, повинні бути на сервісному підприємстві. Справа в тому, що перед заміною лампи слід видалити деякі деталі. Це стосується, зокрема, цих світильників, заміни яких виготовляється з моторного відсіку.

Тому ми рекомендуємо довіряти заміну світильників послузі Volkswagen або, в термінових ситуаціях, зв’яжіться з іншими фахівцями.

Перш ніж замінити лампу розжарювання, слід перевірити відповідний запобіжник. Здутий запобіжник може спричинити збій лампи.

Заміна світильників у фарах Volkswagen Passat SS / Volkswagen Passat CC

Щось нещодавно для нас у автомобільній службі для Мельніки, 5 років, багато Volkswagen повертається, однак, ми, звичайно, раді цьому-бренд популярний, тому ми покращуємо світло від його автомобілів. Цього разу ми змінили освітлення голови на Volkswagen Passat CC, який, хоча під час циркуляції, було дуже хорошою яскравістю, власник хотів встановити нові світильники Philips Whitevision Gen2 D1s.

Philips Whitevision Gen2 D1 ксенонові світильники блищать при температурі 5000 тис. Важливо зазначити, що на ринку транспортного засобу є багато підробки, але ми продаємо виключно оригінальні світильники Philips у нашому магазині, які перевіряються на веб.сайті виробника, використовуючи код, приклеєний до упаковки.

Заміна світильників у фарах Volkswagen Passat SS здійснюється без розбору передньою частиною. не потрібно зняти бампер або фари, тому ми впоралися з 20 хвилин. Щодня ми приймаємо величезну кількість автомобілів для заміни світильників, надаючи гарантію наших послуг протягом 1 року; Ми пережили майстрів, тому нам не потрібно турбуватися про результат, ми працюємо в совісті.

Внаслідок заміни близьких світлих світильників Volkswagen Passat CC ми збільшили яскравість світла фар. Нехай це не стільки, скільки трапляється у випадку повного вигорання стандартних світильників, але не забувайте. машина прийшла до нас з хорошим світлим кордоном, що, однак, ми можемо сказати про кінцевий результат. Фари яскраво світять, ефективність дисперсії темряви знаходиться на рівні, і принаймні Philips Whitevision Gen2 D1 і з підвищеною яскравістю, але світильники не будуть засліплені вистачаючими водіями.

Philips White Vision Gen2 D1S Philips Whitevision Gen2 (120%). 85415WHV2 більше світла на 150%. Німецька якість Philips. Гарантія 2 роки. Код лампи: 42402xv2c1.- 6 200

Зареєструйтесь на заміну для ксенонових світильників

У нашій службі автомобіля ви можете замовити не тільки заміну світильників, але й замінити або відремонтувати фари та окремі елементи автомобільного освітлення, а також встановити датчики паркування або склеїти плівку, що відтіняється, швидко, ефективно та недорого. контактуючи!

Змінили ксенонові світильники на повний робочий день у фарах Volkswagen Touareg (2012) на світлодіод.

 • Встановлення світлодіодних світильників у оптиці ксенону
 • Робота виконується, не демонтуючи бампер і фари
 • Гарантія на світильники 18 місяців, на роботу. 12 місяців

Знайдено та усунули причину притулку фари Volkswagen Passat B8 (2017).

Вони поклали Volkswagen Amarok (2012) у фари яскравих світлодіодних лінз MTF з білим сяйвом, а також очистили та відшліфували фари, щоб сяяти, щоб сяяти.

 • Заміна рефлекторної оптики об’єктивом. Встановлені світлодіодні модулі
 • Очищення фар зсередини з лугом
 • Абразивні шліфувальні окуляри

Змінили старі ксенонові світильники автомобіля Volkswagen Jetta (2015) для нового стандартного Xram Original Xsram Xenon з білим жовтим сяйвом.

Інтегрований у фари Volkswagen Tiguan Car яскраві світлодіодні лінзи MTF-Light з білим сяйвом.

Змінили фабричні галогенні світильники на фари автомобіля Volkswagen touareg nf на новий світлодіод xs-світла.

 • Демонтував повний час галогену від PTF
 • Не вилучивши бампер, світлодіодні світильники встановлювали у туманних вогнях
 • Гарантія нових світильників 1,5 роки на роботу. 1 рік

Змінив старі ксенонові світильники автомобіля Volkswagen touareg nf на світильники з високою яскравістю Philips X-Treme Vision Gen2.

Зіграв задні вікна Volkswagen Tiguan Car Dark Film Lumar з рівнем прозорості 5%.

 • Нанесення найтемнішого відтінку на задніх вікнах
 • Плівка Llumar ATR використовується для роботи з ультрафіолетовим випромінюванням
 • Висока якість і тривалий відтворення відтінків

Змінили стандартні лампочки в тумані автомобіля Volkswagen Tiguan на світлодіодні світильники Philips з білим сяйвом.

Ми змінили фабричні світильники у далекому світлі автомобіля Volkswagen Tiguan на світлодіодні світильники XS-світла світлодіодні світильники.

Заміна ламп розжарювання Volkswagen Passat B8 з 2015 року

Вступ

Заміна лампи розжарювання вимагає певних навичок. Тому, якщо ви не впевнені у своїх здібностях, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до дилера Volkswagen або інших кваліфікованих фахівців, щоб замінити лампи розжарювання на допомогу. Зазвичай кваліфіковані фахівці не можуть робити у випадках, коли інші частини автомобіля повинні бути видалені для заміни світильника.

Автомобіль завжди повинен бути в запасі запасних ламп розжарювання для освітлювальних пристроїв, які забезпечують безпеку руху. Запасні лампи розжарювання можна придбати у дилерів Volkswagen. У деяких країнах наявність запасних ламп у автомобілі є обов’язковою відповідно до вимог законодавства.

Рух з несправними розжарюваннями зовнішніх освітлювальних пристроїв може бути заборонено законом.

Додаткові специфікації ламп розжарювання

Деякі лампи розжарювання у фарах або задніх вогнях, встановлених на заводі. Відповідне маркування знаходиться на підвалі або на скляній колбі.

Увага: 1. З недостатньою дорожньою освітленням автомобіль може бути непомітним або погано помітним для інших учасників руху, що може призвести до аварії. 2. Неадекватна заміна лампи розжарювання може призвести до нещасного випадку та отримання серйозних травм перед будь.якою роботою в моторному відділенні, прочитайте відповідні попередження. Моторний відсік будь.якого транспортного засобу є небезпечною зоною, де ризик виникнення серйозних травм лампи розжарювання N7 збільшується і може лопнути при заміні під час заміни. Виконайте заміну таких світильників лише після того, як вони повністю охолоджують незалежну заміну ламп розжарювання, дозволено лише за умови необхідного досвіду. Якщо ви не знаєте, яка робота і як їх робити, зв’яжіться з спеціалізованим сервісним центром, не беріть скляні клаптя. Частинки поту від пальців на лампі розжарювання можуть випаровуватися під впливом тепла і спричинити «потемніння» відбивача на корпусі фари в моторному відсіку, а задня лампа. елементи з гострими реберами. Подбайте про свої руки, замінивши лампу розжарювання.

Примітка: Неправильна установка при заміні лампи розжарювання гумових накладок або пластикових ковпачків на корпусі фари може призвести до пошкодження електричного обладнання, в першу чергу через воду.

Контрольна лампа

Світитися Можлива причина Усунення заходів
Пожадка лампи зовнішніх освітлювальних пристроїв (за винятком системи адаптивного освітлення) не вдалося Замініть несправний ламп розжарювання
Пожадка лампи зовнішніх освітлювальних пристроїв не вдалася Замініть несправну лампу розжарювання або перевірте пристрої для освітлення причепа

ПРИМІТКА :: У разі відмови адаптивного освітлення на відображенні комбінації пристрою відображається окремий попереджувальний сигнал.

Контроль ламп розжарювання причепа:

Якщо кабель з причепа правильно підключений до автомобіля з повним тяговим пристроєм, то також керуються певні лампи розжарювання.

За допомогою належним чином підключеного причепа проводиться постійний моніторинг справності причепа причепа. Сигнальна лампа на поєднанні пристроїв виходить, коли ви не зможете розжарювати лампу заднього світла. Спостереження за такими ситуаціями контролюється:

 • Збої всіх індикаторів повороту з одного боку.
 • Невдача загальної пожежі ззаду з одного боку (в деяких моделях також відмовляється від світла лампи номерного знака).
 • Невдача обох стоп-сигналів.
 • Коротке замикання одного або декількох ламп розжарювання.

Увага: Ігнорування профілактичних сигналів світильників та текстових повідомлень може призвести до поломки автомобіля під час переміщення та спричинення аварії та серйозних травм.

 • Завжди звертайте увагу на профілактичні сигнали світильників та текстових повідомлень.
 • Зупиніть машину, як тільки виникає можливість для безпечної зупинки.

Примітка. Про збій одного світлодіода (світлодіод) в одному з задніх вогнів попередження не отримує. Однак, якщо всі світлодіоди відмовляються, контрольна лампа загоряється

Список управління “Інформація про заміну ламп розжарювання”

Щоб замінити лампу розжарювання, завжди дотримуйтесь дій у послідовності нижче:

Зупиніть машину якомога далі від потоку руху в безпечному місці з плоскою та твердою поверхнею.

Увімкніть гальмо електромеханічного паркування.

Перемикайте вимикач світла в положення 0.

Перекладіть перемикач керма на індикатори повороту в нейтральне положення.

У машині з коробкою передач з подвійним зчепленням DSG перенесіть важіль селектора в положення “P”.

У машині з ручною коробкою передач, увімкніть передачу.

Зачекайте, поки не вийде додаткове освітлення.

Нехай круті лампи розжарювання, які потрібно замінити.

Перевірте, чи спалив відповідний запобіжник.

Замініть потрібну лампу розжарювання відповідно до інструкцій. Лампи розжарювання повинні бути замінені лише новими лампами подібного типу. Відповідне маркування знаходиться на підвалі або на скляній колбі.

Не беріть скляну колбу лампи розжарювання голими руками. Частинки поту з пальців можуть випаровуватися під впливом тепла лампи розжарювання і осідати на поверхні відбивача, що призведе до погіршення характеристик фари.

Після заміни лампи розжарювання перевірте функціонування нової лампи. Якщо лампа розжарювання не функціонує, це може означати, що вона встановлена ​​неправильно або негайно вигоріла, а також, що з’єднувальний роз’єм неправильно встановлений.

Після кожної заміни ламп розжарювання на передніх зовнішніх освітлювальних пристроях перевірте регулювання фари в спеціалізованому сервісному центрі.

Заміна задніх лампочок Volkswagen Passat Sedan

Відкрийте кришку багажника і викиньте оббивку багажника на розташуванні задньої лампи. Від’єднайте електричний роз’єм від заднього світла. Клацніть обидва затискачі тримача лампи один до одного та вийміть тримач лампи. Клацніть і в цьому положенні поверніть проти годинникової стрілки несправна лампочка, щоб витягнути її з картриджа. Вставте в картриджа нову цибулину, натисніть і в цю положення поверніть за годинниковою стрілкою, поки вона не була зафіксована в картридж. Вставте тримач цибулин у задній ліхтарик, поки він не буде закріплений, і встановіть оббивку багажника на місці.

На автомобілях Volkswagen Passat слід на службі Volkswagen, оскільки для доступу до корпусу лампи необхідний спеціальний інструмент, необхідний спеціальний інструмент, необхідний спеціальний інструмент. Далі наведено процедуру виконання для універсальних автомобілів.

volkswagen, passat, ближню, легку

Відкрутіть гвинти і вийміть склянку ліхтарика та вийміть несправну лампу з тримача лампи та вставте нову лампу. Вставте склянку ліхтарика у відповідний отвір у задній двері, при цьому слідування правильного положення гумової ущільнювача та ліхтаря в цілому по відношенню до сусідніх ліхтарів. Не дуже прикрутіть гвинти скла ліхтарика, дотримуючись правильного положення цілей герметизації кріпильних гвинтів.

Заміна цибулини додаткового гальмівного сигналу Volkswagen Passat

volkswagen, passat, ближню, легку

Застібка тримача лампхо додаткової лампи гальмівного сигналу Passat: 1. пластиковий пружинний затискач, 2. металеві тримачі.

Деталі додаткового ліхтарика гальмівного сигналу Volkswagen B5: 1. тримач лампочки, 2. лампочка, 3. відбивач.

volkswagen, passat, ближню, легку

Додатковий ліхтарик гальмівного сигналу на фургоні Volkswagen Passat Station: 1. Роздрібнювач, 2. Відбивач, 3. Дтримум лампочок, 4. лампочка.

Як замінити сусіднє світло на Volkswagen Passat?

Не має значення для вашої власної безпеки, для перевірки придатності для роботи або для вашого гаманця постійне функціонування фари є основним. Насправді лампочки зношують автозапчастини, які з часом неминуче вигоріть і, отже, потрібно замінити. Ви, мабуть, опинилися на цій сторінці, оскільки одна з ваших фар вигоріла, і ви переживаєте, як змінити коротку лампочку для Volkswagen Passat, ми написали та опублікували цю статтю, щоб допомогти вам виконати цю операцію самостійно, і вам не потрібно Щоб зв’язатися з механіком автомобіля. Для початку ми розглянемо вибір сусідньої лампи для вашого автомобіля, а потім, як замінити ближню легку лампу на ваш Volkswagen Passat.

 • Близько легкої гаазької лампи Volkswagen Passat: Цей перший тип світильників має багато переваг, вони підходять для будь.якого бюджету, оскільки вони є найдоступнішими світильниками. Перевага поблизу галогенних світильників для вашого автомобіля полягає в тому, що вони мають потужний і дуже точний промінь, але, швидше за все, випромінюють жовте світло, яке швидко втомлює очі. Крім того, вони мають скромний термін служби і можуть швидко вигоріти без причини.
 • Близько світла ксенонова лампа: Заміна сусідньої лампи вашого Volkswagen Passat на Ксеноні. це вибір середнього класу. Насправді він запропонує вам силу та білий колір, близький до світлодіодного освітлення, але з точки зору тривалості життя це буде між галогеном та ксеноном. Так це за бюджетом.
 • Близько світла світлодіодна лампа: замінивши коротку лампочку вашого автомобіля на світлодіод, автомобілісти матимуть великий інтерес, щоб перейти на цю технологію. По правді кажучи, світлодіодна лампа, по.перше, генерує потужне біле світло, яке не втомлює ваших очей, крім того, воно матиме дуже довгий термін служби, ви можете замінити Volkswagen Passat, поки вам не потрібно замінити лампочку в Кінець, споживання енергії дуже низьке, забута фара матиме менші наслідки, ніж з класичними лампочками. З іншого боку, ви повинні знати, що ціна покупки буде вищою, і що для деяких моделей вам потрібен адаптер для їх встановлення.

Як змінити ближній легкий світильник на Volkswagen Passat

 • Щоб замінити сусідню лампу на ваш Volkswagen Passat, вам доведеться відкрити кришку лампи.
 • Знайдіть люк для доступу до оптичного блоку

Потім ви можете повторити операцію з іншого боку, якщо вам потрібно замінити обидва низьке освітлення автомобіля. Якщо вам також потрібно замінити світильники фари туману на Volkswagen Passat, ми підготували сторінки з M, які допоможуть вам у цій процедурі.

Якщо у вас є додаткові запитання щодо Volkswagen Passat, не соромтеся звертатися до наших фахівців. Категорія Volkswagen Passat.

Як замінити коротку лампочку на мій Volkswagen cc?

Незалежно від вашої особистої безпеки, перевірки придатності для експлуатації чи бюджету, вам потрібно переконатися, що світильники у ваших фарах постійно працюють. Насправді деталі автомобіля зношуються в лампах, які, очевидно, вигоріть з часом і, отже, потребують заміни. Ви майже напевно на цьому веб.сайті, оскільки одна з ваших фар вигоріла, і ви переживаєте, як змінити коротку лампочку на вашому Volkswagen CC, ми написали цей вміст, щоб допомогти вам виконувати цей процес без сторонньої любові та без потреби зв’язатися з вами до його машинного механіка. Для початку ми розглянемо вибір сусідньої лампи для вашого автомобіля, по.друге, як замінити сусідню світильник на ваш Volkswagen CC.

 • Близько легкої гаазької лампи Volkswagen CC: Цей перший тип лампочок має кілька переваг, вони підходять для будь.якого бюджету, оскільки це найдоступніші світильники. Близько світлих галогенних світильників для вашого автомобіля мають перевагу потужного і високого рівня точки зору, але часто випромінюють жовте світло, яке швидко втомлює очі. Крім того, вони мають короткий термін служби і можуть швидко вигоріти без причини.
 • Близько Light Kesenon Lamp: Заміна сусідньої лампи вашого Volkswagen CC на Xenon. Це вибір середнього класу. Насправді це дасть вам силу та білий колір, близький до світлодіодного освітлення, але з точки зору терміну служби, воно буде між галогеном та ксеноном. Те саме в бюджеті.
 • Світлодіодна лампа середнього світла: Заміна сусідньої легкої світильника вашого автомобіля на світлодіод. Дійсно, світлодіодна лампа спочатку випромінює потужне біле світло, яке не турбує її очей, крім того, вона матиме дуже довгий термін служби, ви можете замінити Volkswagen CC, поки вам не потрібно замінити лампу, нарешті, споживання енергії дуже низьке. забута фара буде дуже низькою. Має менше результатів, ніж з класичними лампами. З іншого боку, ви повинні знати, що роздрібна ціна буде вищою, і що на деяких моделях вам знадобиться адаптер, щоб вони могли бути встановлені.

Як замінити сусідню лампу на ваш Volkswagen CC

 • Щоб замінити сусідню лампу на Volkswagen CC, вам доведеться відкрити кришку лампи.
 • Встановіть люк доступу до оптичного блоку.

Тоді ви можете повторити процес з іншого. Якщо вам також потрібно замінити світильники фари туману на ваш Volkswagen CC, ми підготували інформаційні сторінки, які допоможуть вам у цій операції.

Якщо вам потрібні додаткові путівники Volkswagen CC, перейдіть до нашої категорії Volkswagen CC.