Яку нафту використовує Volkswagen під виглядом оригіналу. Важливість використання…

Технічні характеристики та особливості використання моторного масла Volkswagen

Кожен власник автомобіля знає про допуски та технічні характеристики та необхідність дотримання при виборі мастила, однак не всі знають, що це таке і як їх правильно зрозуміти. Засув, затверджену автовиробником, перш ніж отримати дозвіл на експлуатацію в двигунах певної модифікації, проходить багато тестів і перевірок. Якщо продукція відповідає вимогам автовиробника, автоматичне виробництво отримує спеціальне маркування. вхід на використання, яке виробник автомобіля вказує в документації для нього та на етикетці вироблених товарів. Відповідно, виробник авто в посібнику користувача також вказує на допуски, за допомогою яких вибрано оптимальну мастило для двигуна.

Найчастіше вхід позначається набором чисел та листів, згідно з яким на веб.сайті виробника ви можете побачити його декодування. Розглянемо поточні толери олій Volkswagen сьогодні:

 • Код VW00 вказує на можливість використання транспортних засобів у бензинові та дизельних двигунах, модифікованих шляхом прямого введення рідини палива. Продукти з таким маркуванням відповідають за групу A3 A3, вироблену з в’язкістю 5, 10 та 20W30, 5W40.
 • Толерантність VW01 відповідає вимогам A2 A2 ACEA, гарантує використання автомобіля в дизельних та бензинових одиницях з прямим введенням горючої рідини. Для транспортних засобів з турбодизельними підрозділами прийом повинен бути доповнений резолюцією 505.00.
 • Позначення 502.00 з Volkswagen визначає використання нафти у високо потужних двигунах модифікації бензину з прямим подачею палива.
 • Прийом 503.00 вказує на всемогутність та ефективність мастила, з маркуванням на ACEA, що відповідає групам А1, і A призначені для роботи в одиницях, які були випущені після 2000 року. Відмінна характеристика мастильних матеріалів, що мають цей прийом, вважається тривалим періодом експлуатації.
 • Тестовий індекс 503.01 від Volkswagen вказує можливість використання продуктів у двигунах, що працюють виключно на бензині та модифіковані турбонаддувами.
 • Нафта з вступом 504.00 розроблений для бухти в дизельних та бензинових одиницях, модифікованих фільтрами сажі.
 • Прийом 505.00 вказує на дотримання класифікатора A3 до класифікатора A3, доля продуктів для дизельних одиниць з турбонаддувами та без нього.
 • Толерантність VW01, що дозволяє використовувати масло в бензиновому льоду, оснащеному насосом, і потребує мастила з в’язким критерієм відповідно до SAE 5W40.
 • Прийом 506.00 може бути призначений лише для ультрамодерних автокасалів із збільшенням оперативного періоду до п’ятдесяти тисяч кілометрів пробігу. Відповідає стандарту ACEA B4, дозволений для використання лише у потужних одиницях Volkswagenes, вироблених з 2000 року.
 • Позначення 506.01 від Volkswagen можна знайти виключно на контейнері автомобіля, який призначений для дизельних блоків, оснащених насосом запису, і характеризується тривалим оперативним періодом.
 • Дозвіл від Volkswagen 507.00 присвоюється маслом, які поєднують вищезазначені критерії авто.

Вибираючи нафту для Volkswagen, споживач в першу чергу зосереджується на рекомендаціях в інструкціях споживача, що вказує на допустимі специфікації для певного транспортного засобу.

Оригінальне моторне масло для Volkswagen

Виробники з Вольфсбурга не виробляють мастила для машин. До недавнього часу вони використовували оригінальну олію Castrol для заправки до автомобілів Volkswagen.

Починаючи з 2020 року, турбота стала міжнародною компанією з Великобританії та Нідерландів Королівської голландської оболонки. Лінія масел цієї марки складається з великої кількості технічних рідин, але не всі вони підходять для машин VW.

Толерантність

Таблиця містить можливі варіанти толерантності на нафту для Volkswagen для використання з бензином та дизельними двигунами VW.

Двигуни Допуски
Лід на бензин VW 502.00, 503.00, 504.00, 508.00
Лід на dt VW 505.00, 505.01, 506.00, 506.01, 508.00

Найпопулярніші. 502.00 для бензинових одиниць та 505.00 для дизельних двигунів. Розглянемо на їх прикладі, сфера цих мастильних матеріалів.

 • Вхід для бензинових двигунів, 502.00 означає, що ця олія для Volkswagen може бути вилита в двигуни з великою потужністю за допомогою прямої системи вприскування. Ця заявка відповідає вимогам ASEA A3. Ця організація, Асоціація автомобільних дизайнерів у Європі, розробляє стандарти використання технічних рідин у автомобілях. Проблема з урахуванням, поряд з найбільшими виробниками континенту, є членом ACEA.
 • Забезпечення нафти VW505.00, що діє на дизельні установки, дозволяє використовувати VW Oil.Round на турбонаддувному та звичайному двигунах. Його заявка відповідає вимогам ASEA B3.
 • Кожен стандарт включає рідини різної в’язкості. Наприклад, до прийому 500.00 включають 5W40, 5W30.20W30, 10W40 рідини відповідно до класифікації SAE (Американська асоціація), яка ділиться рідинами відповідно до їх в’язкості на основі робочої температури електростанції.

Характеристики

Вибір рідини, що відповідає прийому, має велике значення. Будь.який з двигунів, встановлених на турботі, працює в режимі температури під певним тиском. Оригінальна олія Volkswagen дозволяє отримати максимальну ефективність від електростанції.

, відповідає умовам експлуатації двигуна. Приклади використання масел для різної серії Volkswagen:

 • – Високоякісна синтетична рідина може використовуватися протягом року, але найкращий час для її використання. це зима. Це свідчить про температуру затвердіння нафти:.45 ° С.
 • – Синтетичний інструмент, який ідеально підходить для роботи в міських умовах: пробки, часті зупинки на світлофорі. Він має спеціальні добавки, які ефективно захищають контактні компоненти двигуна.
 • – Синтетичний продукт середньої в’язкості. Цільове використання рідини можливе, але взимку до температури.25 градусів.
 • – Технічна рідина, яка однаково успішно використовується взимку та влітку з двигунами різних типів. Рекомендована температура експлуатації: від.Від 10 до 10 ° C.

Окрім оригінальних продуктів захисту від двигуна, виробник рекомендує аналогічні продукти, випущені іншими компаніями, замінити VW Oil, яка відповідає вимогам допусків та характеристик.

Яка олія для заповнення двигуна Volkswagen

Залежно від модифікації, у Volkswagen Passat офіційні дилери заповнюють різні категорії мастильних матеріалів. В останньому сорті. B7 виробник рекомендує використовувати композицію VW Longlife 5W30. Для автомобілів B6 мастила Castrol SM/SN CI-4 є актуальною. Попередній сорт B5 вимагає vag 5w30 ll iii.

Однак ці мастильні матеріали використовуються виключно для гарантійного обслуговування машини. Після закінчення зобов’язань з обслуговування користувачі часто вдаються до пошуку подібних продуктів. Це пов’язано з відсутністю оригінальних продуктів у деяких регіонах країн СНД або невдоволенням користувачів заводської рідини.

Крім того, на необхідність вибору “замінника” впливає на придбання вживаного транспортного засобу за відсутності повного пакету документів.

нафту, використовує, volkswagen, оригіналу, використання

Як вибрати аналог для двигуна Volkswagen

Сам процес відбору ускладнюється великим вибором двигунів та модифікацій поколінь. Деякі експерти рекомендують вибирати мастильні матеріали на маркуванні електростанції. Для виявлення коду необхідно видалити захист пластику та знайти відповідний індекс на блоці. Далі, шифр представлений на офіційному веб.сайті компанії, де відображаються допуски VAG.

Заводський прийом компанії

Залежно від типу та генерації машини Volkswagen Passat, результат запиту буде одним із стандартних толерантності виробника, наведеного нижче.

500.00

Відповідно для перших поколінь. Характеризує всі масляні масла, розроблені для обслуговування електростанцій бензинового розряду. Також є повне дотримання ASEA A3-96.

501.01

Універсальний розвиток використовується незалежно від споживаного палива. Масла є актуальними для льоду з встановленою прямим введенням, без турбонаддув. При необхідності ви можете використовувати толерантність ASEA A2.

При заливці в турбодієлі слід поєднувати з попереднім стандартом.

502.00

Призначений лише для атмосферних електростанцій.

503.00

Стандарт дозволений для роботи в двигунах Volkswagen Passat, розроблених після 1999 року за рахунок в’язкості низької температури. Засубні матеріали обслуговуються екологічними бензиновими одиницями, де потрібна збільшення економії горючої суміші. Додатковим фактором є сумісність із збільшенням інтервали заміни до 30 000 км пробігу.

503.01

Затягніть вимоги попередника. Категорія мастильних матеріалів характеризується збільшенням інтервалу заміни, підходящим для двигунів.дудів. Підходить для високо завантаженого льоду.

504.00

Розроблений для олій, адаптованих для обслуговування двигунів, оснащених фільтрами для сажі, каталітичними нейтралізаторами.

505.00

Покоління адаптоване до умов праці дизельних двигунів з турбонаддувами або без нього, незалежно від пори року. Основою є ASEA B3 і не завдає шкоди еластомерному вставці електростанції.

505.01

Майже найсучасніший сорт держави на 2022 рік. Ця норма характеризує мастило типу дизельного типу, в’язкість 5W40. Основна мета. дизельні двигуни Volkswagen Passat із встановленими насосами.

506.00

Найскладніший стандарт. Категорія екологічних мастильних матеріалів виготовлена ​​для дизельних двигунів з фільтрами для сажі, турбонаддувом та прямим впорскуванням палива. Дозволяється збільшити інтервал інтервалу до 50 000 км пробігу.

506.01

Прогнозування попередника. Оновлення дозволяє змащувати дизельні двигуни з насосами.

507.00

Найбільш універсальні мастила, придатні для 90% двигуна внутрішнього згоряння, незалежно від використовуваного палива. Категорія допустима для роботи, якщо заводські інструкції не говорять інакше.

Фундамент

Залежно від року виробництва, виробник дозволяє виривати рідини мінерального, напівсинтетичного та синтетичного типу. У той же час нові версії B6 та B7 подаються виключно за допомогою синтетики. У старих поколіннях Volkswagen Passat напівсинтетичні формули переважно виливаються.

В’язкість

Вибираючи в’язкість продукту для двигуна Volkswagen Passat, вам потрібно відштовхуватися від стандартної сітки SAE. Відповідно до стандартів кліматичних умов країн СНД, найбільш релевантні групи є найбільш актуальними:

Часто використовувані аналоги в двигуні Volkswagen Passat

Яку нафту вилити, якщо не буде оригінального рекомендованого виробником? Як подібна мастила, користувачі у 70% випадків віддають перевагу таким мастильним матеріалам:

 • VW Special Plus SAE 5W-40;
 • Aral Hightronic 5W-40;
 • Загальний кварц Ineo MC3 5W-30;
 • Liqui Moly Top TEC 4100 5W-40;
 • Kroon Oil SpecialSynth MSP 5W-40;
 • Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30;
 • ZIC X7 LS 5W-30;
 • Castrol Edge Professional OE Titanium FST 5W-30;
 • Вовк Vitaltech Pi C3 5W-40;
 • Kroon Oil Presteza MSP 5W-30;
 • Kroon Oil Helar SP LL-03 5W-30;
 • Motul 8100 X-Klean Fe 5W-30.

нафту, використовує, volkswagen, оригіналу, використання

Volkswagen Oil з толерантністю 502.00 505.00

Найпоширеніша синтетика зі специфікацією ACEA A3/B4 підходить для більшості двигунів та для звичайних інтервалів заміни. Іноді в окремих виробників разом із 505 00 це толерантність 505 01 для турбодизелів із загальними залізничними насосами.

Щоб перейти до списків відповідної олії різної в’язкості, перейдіть за посиланнями.

SAE 0W-30 502.00 505.00

Оригінальний спеціальний C. Номери каталогів G 055 167 M2, G 055 167 M4, G 055 167 M6.Castrol, Addinol, Champion, Elf, Fuchs, Total, Liqui Moly, Wolf, Ravenol.

SAE 5W-40 502.00 505.00

Найпоширеніша в’язкість до прийому. 502 00 та 505 00. Великий вибір як імпортних, так і вітчизняних масел за оптимальною ціною. Росіянин, наприклад, Sintec, може коштувати дешевше 200 за літр.BP, Castrol, Champion, Comm, Elf, Shell, Total, Wolf, Gazpromneft, Rosneft, Syntek.

Volkswagen Longlife III олія з толерантністю 504.00 507.00

Для збільшення інтервалів заміни (тривалий термін життя). Працюючи автомобіль в ніжних європейських умовах, допустимо змінювати його кожні 30 000 км. Насправді це неможливо змінити так рідко. Під час роботи в місті, коли мотоцикли великі, а пробіг невеликий, старіння відбувається раніше. Здається, що 15 тисяч кілометрів. це реальний час для заміни третього longloil.

Оригінал. Багато підроблених, купувати небезпечно. Так, і дорогий. Краще використовувати один і той же кастраол або ВР.

Sele Seletics SAE 5W-30 504.00 507.00

G 052 195 M2, G 052 195 M4, G 052 195 M9. Виробляються на фабриках BP Castrol.

Оригінал. Багато підроблених, купувати небезпечно. Так, і дорогий. Краще використовувати один і той же кастраол або ВР. Хороша ціна та якість для коми. Виробляється у Великобританії.

Масло для автоматичної коробки передач VW

Автомобілі Volkswagen встановлюються на п’яти-, шести-, семиступінчастих автоматичних коробках передач. Здавалося б, для одного типу передачі виробник рекомендує різну нафту.

Для точного вибору доцільно використовувати оригінальний каталог, що розшифровує VIN.

G 052 162 A2 1L. G 052 162 A6 20L.

Він використовується в чотирьох швидкісній VWBORA, New Beetle 1C Machine Code FDF FDC FDB FDG FDH

G 052 025 A2

New Beetle 1c Six.Speed ​​GGZ GHE GHG GFZ HGA HLJ

G 055 990 A2

Для п’яти.швидкості автоматичного коробки

Масло для блокування дифтінтричних та муфт Volkswagen All.Hight Drive

G 055 175 A2

Масло для передач для коробки передач та муфт.

G 060 175 A2

Haldex Haldex Clus.linamar, Linamar Linamar, Magna Magna VW Front Difity Cars.

G 065 175 A2

Лінамар Лінамар.

Оригінальна програма для вибору запасних частин для Vag Car

Продавець

Також потрібно перевірити продавця. Перш ніж купувати нафту Volkswagen, необхідно вивчити відгуки клієнтів в Інтернеті, репутацію розетки.

Наступну дію повинні бути запитані за допомогою відповідності. Необхідні документи доступні на кожному підприємстві. Папери повинні бути підписані та штамповані мокрою печаткою.

Купуючи, необхідно ретельно вивчити поверхню упаковки на пошкодження, можливі дефекти. Якщо це знайдено, вам потрібно попросити продавця замінити каністра, якщо відмови, доцільно утримуватися від купівлі.

Що загрожує наливними підробками

Використання фальсифікованих продуктів Volkswagen загрожує такими наслідками.

 • У легких випадках можливі збільшені випари вуглецю, збільшення диму вихлопу.
 • Якщо в каністру виливається низько створене масло, у 90% випадків відбувається прискорений знос поршневої групи, збільшення утворення ґрунту, перегрівання.
 • Найбільш серйозним наслідком є ​​повна невдача двигуна через заклинання поршневої групи або руйнування структури.

(Довге життя III 5W30)

Нещодавно на ринку запасних частин з’явилися багато пропозицій про оригінальні олії Volkswagen з в’язкістю 5W30, а оригінальне число G 052195M4. Цілком можливо, що у деяких, хто здобув авторитет, торгуючи підлоями, це справді оригінальна нафта, отримана за старою ціною з низькою ставкою євро. Але. Ніхто не працюватиме з втратою. Навіть якщо нафта отримає низьку ціну. Дійсно, на основі отриманих коштів вам потрібно хоча б придбати ту саму каністру, не кажучи вже про те, щоб зверху зверху. Всі ми працюємо з прибутком, не так?

Вашу увагу пропонується інформаційний лист нашого головного постачальника з масел та технічних рідин:

Ми повідомляємо вас про часті випадки появи підробки на початковому ринку нафти VW. G 052195M4. Досить важко відрізнити підробку від оригіналу, не відкриваючи упаковку. Зовнішні відмінності:

 • Напис, застосований синьою колоною: VW-NORM 504 00 /507 00. Відмінності видно на доданих фотографіях.
 • Етикетка, розташована на задній частині каністра.
 • У оригінальній версії вона легко вщухає і відривається, щоб отримати доступ до інформації на внутрішньому аркуші, а також легко повертається назад. У підробленій версії вона навряд чи трясеться вгору.
 • Потрібні великі зусилля для доступу до інформації на внутрішньому аркуші.
 • Важко повернутися до початкового вигляду.
 • Є джеми.
 • Оригінальна наклейка тонша і еластичніша на дотик.
 • Основна відмінність всередині банок з підробкою.
 • Підробка має виражений запах ацетону.

Ваг g052195m4

Наслідки використання олій невідомої композиції можуть бути дуже значущими.

Турбота змінила зовнішній вигляд нафти для захисту від підробки. Стара версія буде присутня на ринку, а також новий варіант, поки вони не продадуть. New Design Canister G 052195M4 у п’яти.літерній версії, представлена ​​на фотографіях нижче. Вкладка на задній панелі каністри зараз без внутрішніх сторінок.

З повагою, команда інтернет-магазину Vag-Procure.

П.С. Інформація з’явилася про наступну зміну дизайну каністра, включаючи їх внутрішню

Нова конструкція оригінальної маси VAG

У 2019 році стурбованість Volkswagen AG вирішила завершити співпрацю з BP/Castrol з точки зору постачання оригінального моторного масла для послуги після.Sales. У першій половині 2020 року буде здійснено перехід до подачі оригінальних моторних масел Volkswagen, Audi та Skoda, вироблених новим постачальником Volkswagen AGS та LLC Volkswagen Group. Паралельно з цим, як частина захисту від підробки, Volkswagen Group Rus LLC вирішила змінити конструкцію пакетів оригінального моторного масла. У зв’язку з цим до кінця 2020 року на ринку можуть бути присутні оригінальні Volkswagen, Audi та Skoda у двох різних пакетах пакетів. У той же час, усі пакети з обсягом 1 л і 5L матимуть захисну наклейку для випробувань, що дозволяє перевірити справжність придбаних товарів для кінцевих клієнтів.

Аутозапчастинний магазин для Volkswagen, Audi, Skoda “Bum-Ordery” © 2009-2020

Наскільки ціна оригінальних моторних масел зросла

Ціни на мотоцикл повзали з початку березня 2022 року. Спочатку вони піднялися на 10%, потім на 20%. Тепер ви можете придбати моторне масло на 20-50% дорожче від січня ціни залежно від бренду, а деякі моторні олії зросли в ціні на 2-3 рази. Продукція європейських провідних брендів з раком у 4 літри зараз коштує до 10 000, хоча раніше цінник був у діапазоні 8000 японських масел з 3700 до 5000 для того ж контейнера.

Чому піднялося моторне масло

Чому він піднявся в ціні на моторні олії в Росії, стає зрозумілим, аналізуючи ряд факторів:

 • Деякі імпортні виробники імпортної продукції оголосили, що залишає російський ринок. Це спричинило стурбованість, приватні особи та великі компанії почали купувати доступні двигуни нафти, щоб забезпечити собі достатній запас для обслуговування флоту. Збільшення попиту на товари завжди призводить до зростання ціни.
 • Друга причина. деякі постачальники підвищили ціни, оскільки способи доставки товарів до Росії стали складнішими. Деякі перевізники логістичних компаній зараз не доставляють нам міжнародні товари, і постачальникам довелося шукати інші канали для імпорту продукції. Всі накладні витрати враховуються у вартості товарів і сплачуються за рахунок остаточного покупця.
 • Третя причина, чому моторна олія так зросла. зростання курсу долара. Імпортна продукція купується для валюти. З кінця лютого 2022 року долар збільшився з 74, досягнувши 150 для товарів, імпортованих на той час, повинен був дати подвійну вартість (при купівлі долара), і тому вони також реалізуються за ціною в 2 рази більше до повернути витрати.

нафту, використовує, volkswagen, оригіналу, використання

На щастя, в той час як ставка долара повернулася до попереднього напрямку, тому після продажу сторін, яка була імпортована на той час, вартість може зменшуватися. Вони придумали вартість. Давайте обговоримо, які марки моторних масел залишають Росію.

Хто пішов і хто залишився?

З кінця лютого та на початку березня деякі іноземні виробники почали оголошувати про припинення своєї продукції Росії. Багато хто це зробив насміхне (тому що вони також втрачають прибуток через це), але їхні можливості торгівлі пов’язані законодавством. Якщо компанія використовує американські технології у виробництві нафти, вони повинні підкорятися власникам патентів, інакше вони взагалі не зможуть виробляти таку продукцію. Обмеження вплинули на ті компанії, виробництво яких знаходиться на вулиці

Ряд компаній оголосили про відхід з російського ринку. Тепер буде складніше придбати моторне масло Castrol, яке має допуски до ваготних автомобілів та інших європейських проблем. Корпорації Shell та ExxonMobil також оголосили про припинення спільної діяльності з проектами. Ваг, Nissan та Toyota в березні оголосили про припинення співпраці.

Але згодом корпорація Toyota та Nissan переглянула свою позицію. Тому для автомобілів цих брендів придбання оригінальної моторної олії в Росії не є проблемою. Ще кілька імпортних брендів мали власне виробництво, наприклад, фабрика Shell. Оскільки країна не імпортується в країну, а компоненти (добавки), але для деяких марок нафти зазвичай використовуються місцева сировина, їх діяльність не підпадає під санкції. Якщо компанія вирішить вийти з проекту Сахалін-2, його частка вже готова викупити китайські фірми, тому виробництво нафти триватиме, але, можливо, під іншою назвою. Це вже будуть аналоги.

Мобільний завод продовжує співпрацювати з проектом Сахаліна-2, хоча він відкликав працівників з громадянством США. Всього все ще виробляє нафти для російського ринку, але до кінця 2022 року він планує припинити придбання російської нафти. У той же час, керівник компанії зазначив, що договір з Novatek щодо видобутку природного газу залишається чинним, і всі зобов’язання з нього будуть виконані. Idemitsu поступово припинить купувати російську нафту, але постачання готової продукції в країні триватиме.

Наскільки залишків є достатньо

Можна буде придбати оригінальну VAG.моторну олію в Росії на деякий час. Більшість торгових компаній, дилерів та інтернет.магазинів звикли забезпечити продукцію, оскільки на початку пандемічного бізнесу зазнав через припинення виробництва та відсутність товарів.

На думку експертів, можна буде придбати оригінальну олію для двигуна VAG ще 5-6 місяців після від’їзду основних брендів. Оскільки на складах є не лише канати з 4 та 5 літрів, але й бочки з 60 та 200 літрів, можна продати оригінальну моторну олію VAG для ROS. Для автомобіля немає різниці, і продавці виграють лише, оскільки не кожен може придбати бочку з нафти (в основному юридичні організації, що містять великий флот), і для цього необхідні 3-4 літри для кожного.

Чи можна заощадити в олії?

Багато власників автомобілів зацікавлені в питаннях, які аналоги оригінальної моторної олії VAG та інших марок. Деякі виробники автомобілів вказують на інструкції з експлуатації, що машину можна використовувати лише за допомогою оригінальних витратних матеріалів.

Часто вони однакові з брендом товарів TS. Деякі виробники моторних масел отримували допуски від проблем автомобіля, забезпечуючи свою продукцію для тестування двигунів конкретних моделей. Автоматичні консерви укладали з ними контракти та надіслали листи офіційним дилерам, в яких дозволено використовувати продукти з допусками для підтримки.

Інші марки моторних олій не можуть бути офіційно використані для двигунів VAG, оскільки товари не пройшли тести, не існує даних про випробування про ступінь захисту стін циліндрів з форсунок. Використання неорагінальної нафти загрожує втратою офіційної гарантії автомобіля у випадку зриву двигуна. Якщо термін гарантійного періоду вже пройшов, ця вимога стає неважливою, і власник автомобіля може придбати неорігінальну нафту, яка вважатиме це необхідним для ціни та нерухомості. Важливо вибрати правильні аналогові параметри.

Які моторні олії ви можете придбати зараз?

Тепер у продажу ви все ще можете придбати оригінальне двигуни VAG з VW 502 00 та VW 505 00 толерантності та дизельних двигунах. Наприклад, для дизельних двигунів підходять Ваг g052505m2 або Ваг GR52502M4.

На додаток до оригіналу, ви можете придбати масла аналогів з допусками від VAG.занепокоєння, використання яких виробник рекомендується:

 • Idemitsu 1849004 5W-40. Моторна олія з Азії, синтетика. Відмінний захист двигуна від Нагара. Відгуки показують, що звук двигуна внутрішнього згоряння стає помітно тихішим. Вихлоп майже безбарвний.
 • Totachi 19804 Niro LV Synthetic SN/CF 5W-40. хороше співвідношення ціни на якість аналога азіатського походження. Підходить для дизельних та бензинових двигунів. Підходить для автомобілів VAG з збільшенням інтервали заміни масла. Запобігає утворенню родовищ на клапанах. Не оцінює каталітичні системи.
 • Mobil 152566 Super 3000 X1 5W-40. Синтетичне масло, яке ідеально захищає двигуни VAG при роботі при підвищеній температурі. У той же час, мастило залишається високим, що піднімається на момент холодного запуску, запобігаючи зношенню групи поршня. Підходить для режиму роботи міста з частими зупинками автомобілів, короткими поїздками, коли масло не має часу, щоб досягти робочої температури.
 • Helix Ultra A3/B4 5W-30. Ще одне аналогове, синтетичне масло для VAG, що характеризується вираженими миючими засобами. Відмінно підходить для старих двигунів, а також автомобілів, які погано спостерігали попередні власники. Добавки активно руйнують ґрунт і підтримують опік у призупиненому стані. Деталі двигуна та HBC стають чистішими, поршневі кільця не роблять. В’язкість змащування зберігається протягом усього періоду роботи.
 • Liqui Moly 3926 Оптимальний синтез 5W-40. Синтетичний продукт з останнім пакетом добавок. Це чудово працює при негативних температурах. Має сильні антифрикційні властивості та захищає стінки циліндрів від знущань. Підходить для двигунів VAG з каталізатором та турбіною.
 • Motul 109776 8100 X-CESS A3/B3/B4 5W-40. Аналог, продукт французької марки, сумісний з усіма типами двигунів VAG, особливо з великим обсягом та підвищеною потужністю. Дозволяється використовувати на двигуні внутрішнього згоряння з турбонаддувом та прямим введенням. Універсальний тип палива (газ газ, дизель, бензин).

Чи варто того, щоб перейти на російські бренди

Якщо ситуація не зміниться, власникам автомобілів VAG доведеться дивитися на вітчизняних виробників, підбираючи аналоги. Але ситуація не є безнадійною, і тут є широкий вибір. Наприклад, ви можете придбати вітчизняне моторне масло у Lukoil.

Lukoil 1607013 Genesis Armortech 5W40. Це синтетика останнього покоління, яка пройшла тести та має допуски від VAG.занепокоєння. Підходить як для дизельних, так і для бензинових двигунів, що працюють на 4 тактах. Його перевага в універсальності. змащування можна виливати в машини та вантажівки, мікроавтобуси та навіть спортивні машини з примусовими двигунами. Вивільняючи внутрішню продукцію, використовується фірмова технологія Duramax. Не дивно, що інші німецькі проблеми схвалили цю нафту, наприклад, BMW, Porsche.

Ви можете придбати аналог оригінального моторного масла для VAG у компанії Tatneft. Вибирати Tatneft 4650229680864 5W-30. чиста синтетика з відмінною плинністю для російських зим, так що холодний початок мотора було легким. Товари мають відмінне значення для якості. Підходить не тільки для VAG, але і для Renault. Підходить для вимушених та звичайних двигунів, відповідає токсичності стандартам євро-5. Підвищена плинність забезпечується Polyalfaolefins та Aesters у складі. Високе лужне число не дозволяє забруднити електростанцію, аналог жодним чином не поступається імпортним брендам у миючих засобах.

Як вибрати аналог моторного масла або належну заміну імпорту

Вибираючи аналог VAG з моторного масла, ви можете керуватися допусками виробника. Наприклад, для автомобілів Volkswagen в каталог Вкажіть контрольні марки навпроти VW. Тоді система виведе всі масла, які терплять із проблем автомобіля. Це важливо, щоб не втратити гарантію для нового автомобіля.

Якщо гарантійний період вже завершений, ви можете вибрати аналог оригінального моторного масла відповідно до ключових параметрів. Прийом виробника тут не важливий. Зверніть увагу на маркування за допомогою системи API. Його прописують дві латинські літери. Для автомобілів, що стосуються VAG, бренди SL, SM, SN підходять. Для останніх моделей автомобілів ви можете використовувати API SP. Найбільше вимагається для російської автоматичної класифікації SM та SN.

Дійсність SAE вибирається на основі області роботи транспортного засобу. Якщо машина використовується, 10 Вт-40 достатньо. Він не сильно загусне взимку і влітку не перетворюється на “воду”. Для роботи автомобіля в холодніших регіонах придбайте моторне масло з в’язкістю 5 Вт-30 або 0W-30. Навіть із сильними морозами.25.30 ° C Він збереже чудову плинність та запобігає прискореному зносу циліндрів та поршневих груп.

Особливості виробництва продукту

Брендовані масла виробляються на бренді VAG, враховуючи всі технологічні особливості пристрою транспортних засобів, що виробляються викликом Volkswagen. Продукт заснований на високоякісній складі нафти, доповненому унікальним пакетом добавок. Виробництво цієї мастила займається відомим виробником Кастроли.

Масчітки при вивільненні є особливими характеристиками, такими як забезпечення повного захисту всіх елементів двигуна або ретельно очищення двигуна від шкідливих родовищ. Купуючи продукт компанії, власник автомобіля може не турбуватися про його якість, але тут слід додати, що мастило потрібно використовувати лише відповідно до рекомендацій виробника.

Асортимент пропонованих продуктів

Вагнітова фірмові масла належать до групи синтетики, яка має власні характеристики і в основному відрізняється за в’язкістю. Розглянемо найпопулярніші мастильні матеріали більш докладно.

Назва серії масел Опис та характеристики продукту Допуски та відповідність
Ваг 5W30 Змащення користується попитом серед росіян і підходить для сучасних двигунів. Підходить для двигунів на бензині та помирає.паливо. Універсальна, всіма сезонними речовинами.
Ваг 10W30 Високоякісна синтетика, що характеризується середньою в’язкістю. Підходить для пасажирських автомобілів. Універсальна речовина, яка відповідає глобальним стандартам припущення, що використовується.
Ваг 20W30 Оригінальна композиція з низькою в’язкістю підходить для зимового періоду. Відповідає прийому до використання різних типів, оснащених двигунами.
Ваг 5w40 Високоякісна синтетика, придатна для роботи в двигунах із серйозним навантаженням. Ідеально очищає та захищає двигун. Він використовується в рік. Підходить для бензину та дизельних двигунів.

Продукти VAG в основному використовуються в автомобілях, що виробляються автомобілями Folksagen. З іншого боку, композиції відповідають усім світовим запитам та характеристикам, що означає можливість заповнення мастила та інших автомобілів автомобіля. Покупці повинні знати, що мастильні матеріали реалізуються в різних контейнерах, а допомога у пошуку відповідної опції дозволить цифровому коду кожної форми. статті.

Види добавок та допуски для олій Volkswagen

Слід сказати кілька слів про добавки. Склад оригінальних продуктів для автомобілів цього автомобіля включає кальцій, фосфор та цинк. Можна додати інші речовини, які підвищують якість добавок. Незважаючи на широкий спектр мастильних матеріалів для двигунів, не кожен продукт може похвалитися правильним m. Сьогодні можна виділити майже ідеально збалансовані сполуки. це олія Mobil 1.

нафту, використовує, volkswagen, оригіналу, використання

Volkswagen познайомився з дозволу бренду на використання продуктів у своїх автомобілях, оскільки мастило зареєструвалася добре. Щоб визначити, чи дійсно олія для VW, необхідно уточнити наявність допусків та відповідності:

 • “500.00.”.Весь.сезон і енергетика.нещастя;
 • “501.01 “. для електростанцій з прямим введенням;
 • “502.00 “. для бензинових двигунів;
 • “503.01 “. використовується в двигунах із збільшенням періоду заміни;
 • “504.00 ”. вилиті в дизельні двигуни з великим періодом обслуговування, що підходить для двигунів з фільтрами для сажі;
 • “505.00 ”. для автомобілів з дизелем та в системі турбонаддуву;
 • “505.01 “-для дизельних двигунів з навігаційним насосом;
 • “506.00 ”. вилиті в дизельні двигуни з турбонаддувами;
 • “506.01 “. має збільшений період міжсервного періоду;
 • “507.00 “. Універсальний продукт для дизельних двигунів.

Вибираючи продукт, варто зосередитись на особливих характеристиках транспортного засобу. Якщо ви використовуєте інші сполуки, то машина може вийти з ладу.

Відгуки користувача

Звичайно, ви можете дізнатися більше про властивості певного масляного продукту лише після особистого використання. Саме з цієї причини відгуки інших автомобілістів мають особливу цінність. Давайте знайдемося з деякими з них.

Арсені, 32 роки

Коли мотор почав публікувати дивне постукування та шліфування, я злякався і вже хотів перейти до сотні, але тоді я згадав, що настав час змінити масло. Я вирішив не економити і купити оригінальну мастило для Volkswagen (у мене така машина). Ну, я не знаю, що там, можливо, утворилося, але сьогодні немає проблем. Автомобіль працює як годинник. Стеків більше немає.

Владіслав, 45 років

Коли я купив мастило для Volkswagen, я прочитав на етикетці, що продукт захищає від тертя. На мою думку, менше тертя. менше споживання палива та довша тривалість роботи двигуна. Якщо масло може забезпечити виконання заявлених функцій, я без скарг. Виявилося, що оригінальна мастила для Volkswagen досить справляється з завданням. Я був задоволений покупкою.

Петр Федорович, 59 років

Для мене купувати таку мастило. це трохи дорого, але приємно, що існує лише одна мастило такого відчутного мінуса. Інакше без скарг. Двигун не стукає, не діє, працює без перерв. Я хотів би знайти щось дешевше, але з тими ж характеристиками. Немає варіантів заміни, тому вони коштуватимуть дорогого продукту.