Як розібрати дзеркальну полоську сторону. Ми розбираємо дзеркало Volkswagen…

Заміна дзеркального елемента Volkswagen Polo Sedan

Дзеркала ззаду.перегляду будь.якого автомобіля.важливий елемент, який забезпечує комфорт та безпеку під час роботи машини. Однак, завдяки структурному розташуванню та збільшенню інтенсивності дорожнього руху, дзеркала почали вважатися витратним матеріалом, який потрібно регулярно змінювати.

Які дзеркала вибрати на Volkswagen Polo?

Існує кілька типів бічних дзеркал, які відрізняються за фактором скла, в результаті яких кожен тип має власні оперативні характеристики. Дзеркала Volkswagen Polo класифікуються:

 • Плоский. майте мінімальний кут огляду і встановлюються як додатковий елемент як на головному дзеркалі, так і на окремому кронштейні;
 • Опукла. форма мінімізує розмір зони “мертвої” за рахунок більшого кута, але зображення візуально віддалене;
 • Асферично. комбо з частин плоских і опуклих дзеркал, які можуть необов’язково налаштувати. Відрізняються за складною конструкцією та великими розмірами, а також високою вартістю;
 • Змішані. це поєднання декількох дзеркал, встановлених в одній будівлі. Поло встановлюється в рідкісних випадках на прохання водіїв.

Зверніть увагу! Правильно налаштована “мертва” зона дозволяє водієві повністю контролювати ситуацію в дорозі.

Для того, щоб захистити та збільшити роботу комфорту транспортного засобу, важливо не тільки правильно відрегулювати дзеркала, але й вибрати продукти, сумісні з брендом та генерацією автомобіля. Вибір дзеркал за винами машини та заводських статей уникне маси незручностей.

Змініть бічні дзеркала власними руками: детальні інструкції

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Незважаючи на невеликі розміри дзеркала, процедура ремонту займе гідну кількість часу, особливо за відсутності практичних навичок. З інструментів для заміни дзеркало необхідно взяти молярну стрічку, пластиковий клин або прорізну викрутку, загорнуту в стрічку, а також набір дегустаційних клавіш, невеликих викруток та плоскогубців.

Процедура заміни дзеркал на Volkswagen Polo проводиться наступним чином:

 • Ми склеюємо ізолет або стрічку на зовнішній край скла та випадок продукту, щоб не пошкодити фарби;
 • Потім притиснемо нижню частину дзеркала в корпус і натискаємо на верхню частину клином або викруткою, після чого ми обережно видаляємо склянку, видавлюючи кріплення кріплення з пластику;
 • Тепер ми повертаємо дзеркало вгору вгору і посилюємо решту засувок до характерної тріщини. дзеркало можна витягнути;
 • Далі перейдіть до аналізу корпусу. за допомогою вилученого дзеркала пластикові засувки повинні бути вимкнені всередині корпусу, а саме дзеркальне тіло слід зняти до верху рухом до верху. При успішному завершенні процедури слід почути характерний клацання, після чого корпус висить на проводці електричного приводу або акустики дверей.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Коли справа повністю розібрається, необхідно зняти внутрішню обробку дверей і сприяти фіксуючим болтам у ділянці дзеркального корпусу, після чого ви можете перейти до заміни або ремонту компонентів. Процедура складання однаково пропорційна алгоритму демонтажу.

Важливо пам’ятати! Демонтаж дзеркал потрібно здійснювати лише за допомогою від’єднання акумулятора. для цього необхідно відключити термінал “мінус” від акумулятора. Крім того, під час роботи з електропроводкою, що веде до дзеркал, рекомендується зміцнити конструкцію з додатковим шаром ізоляції.

Заміна внутрішнього дзеркала Volkswagen Polo: Коротко про головне

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Демонтаж дзеркала внутрішнього заднього погляду не потребує додаткових інструментів і може бути зроблено однією рукою. Процедура заміни скла займе близько 10-15 хвилин, тому. Тоді скло залишиться в руці, а на кронштейні буде можливо встановити нове.

Кронштейн, що фіксує дзеркало ззаду. не має кріплення. вся конструкція приклеєна до скла. У випадку відключення кронштейна від скла, повторне встановлення можливо за допомогою спеціального клею, який можна придбати на ринку автомобілів.

Необхідно працювати зі склом виключно в захисних рукавичках: більшість процедур пов’язані з тиском на скло, в результаті чого поява мікросхеми або тріска продукту можлива. Нехтування захисним обладнанням, особливо без наявності навичок заміни дзеркал, загрожує придбанням глибоких скорочень.

Заміна дзеркальних елементів на асперний Ергон

Для того, щоб нікого не плутати, я відразу скажу, що ми говоримо про дзеркала Polo Sedan rectyil 2015. З інтегрованими поворотами. Звичайні дзеркала поло все більше.

З моменту придбання машини бічні дзеркала були зігнуті.З ними, здається, все добре-це нагрівання, електричне регулювання та електроенергія, вбудований ротор. Але розмір дзеркальних елементів невеликий. Дзеркальні елементи з рослини. сферичні. Коротше кажучи. з боків автомобіля. дві мертві зони.

Я в основному їду на Петра. Велике місто, 3-4 смуги в одному напрямку-це норма. Необхідно постійно відновити, що з такими злегка інформативними бічними дзеркалами є велика проблема.

Щоб усунути цю проблему, я вирішив змінити дзеркальні елементи на Asperic. Я довго шукав кількість оригіналів. В Інтернеті з ними плутанина. Оригінальна підставка менше 5 к на сторону, і не ясно, придатні вони чи ні. Я вирішив взяти з аналогів, знайшов статті Ергона,

800р збоку. Замовляли, принесли та баммер. вони приносили дзеркальні елементи зі звичайних дзеркал без побудованих сигналів повороту. Вони більші за розміром, і вони не дурно.

Я зв’язався з поштою безпосередньо до виробника Ергона, вони відповіли мені, що я замовив неправильну річ, мені потрібні інші дзеркала з купе Поло відповідно до їх класифікації, і що мені потрібно повернути емекс тих дзеркальних елементів, які я мати з іншими номерами з Polo Hatchback (Coupe). У той же час вони не підходять до правильних чуток, але вони можуть це зробити спеціально для мене і надсилати сферичний елемент на номер. Коротше кажучи. тиждень легких геморойів з повторним розподілом та дзеркальними елементами, які я маю.

Ліва Ергона 93641006 (нагрівається Ашер) Права Ергона 93641009 (сферичне з нагріванням)-щоб замовити асферику, погодився з менеджером Ергона, що як тільки я надішлю замовлення, я зателефоную йому, і він надішлю (через EMEX) для мене як апертричний сферичний дзеркальний елемент.

Щоб зняти дзеркальний елемент, потрібно повернути дзеркало вниз і з машини. Тоді поділіться чимось. Я використовував пластикові лопатки для демонтажу салону. Застосовуючи незначну силу, дзеркальний елемент подовжується. Після цього вам потрібно розстебнути дроти, які нагріваються до нагрітих дзеркальних елементів. От і все.

І ось не всі, виробники Ергона сказали мені =)

Дзеркальні елементи мають однакові розміри, однакові кріплення (ну, майже), але нагрівання живиться в різних місцях. Мені довелося робити подовжувачі, щоб підключити нагрівання.

Я відчував ціле, але все одно поклав асперсичні дзеркальні елементи.Поки я звикаю до цього, дзеркала трохи спотворюють відображення, але головний ефект досягається. сліпі ділянки з боків менші. У той же час дзеркала повністю зберегли свою функціональність.

Оригінальні номери для тих, хто бажає, дякую, в елементах Asfery Mirror Polonogii є подібні номери (лише в листах в кінці статті) лише ті, що я писав вам: ліве дзеркало: 6R0 857 521 F. Дзеркальне скло (Асперичне) з нагрівання і з навантажувальною пластиною.Праве дзеркало: 6R0 857 522 H. Дзеркалове скло (асперне) з нагріванням і з навантажувальною пластиною.

Загальна інформація ззаду.дивитися. Інструкція з експлуатації. Volkswagen Polo 4

Дзеркала ззаду.це завжди слід правильно відрегулювати, щоб завжди було добре бачити, що робиться ззаду.

Дзеркало з ручним регулюванням проти осліплення

У вихідному положенні важіль на нижньому краю дзеркала повинен бути спрямований вперед. Щоб встановити дзеркало в положенні проти осліплення, поверніть важіль назад.

Дзеркало з автоматичним регулюванням проти осліплення

Коли запалювання увімкнено, дзеркало автоматично темніє залежно від того, скільки світла входить у кабіну ззаду (наприклад, на фарах майбутнього автомобіля).

Дзеркало набуває оригінальний вигляд (t. Е. не захищає від осліплення) при включенні обертання.

Регулювання зовнішніх дзеркал

Зовнішні дзеркала з механічним регулюванням зсередини

Такі дзеркала регулюються кнопкою у дверях.

Зовнішні дзеркала з електричним регулюванням

Потім, переміщуючи регулятор праворуч і вгору та вниз, вибране дзеркало переміщується в потрібне положення. Якщо цей метод коригування з якихось причин не працює, дзеркало можна регулювати вручну.

Синхронне регулювання дзеркала

По.перше, обидва дзеркала повинні бути встановлені в основному положенні. Для цього спочатку окремо відрегулюйте ліву, потім праве дзеркало, як зазначено вище. Тоді ви можете нарешті відрегулювати обидва дзеркала разом, регулюючи лише ліве дзеркало.

Коментарі про увігнуті та опуклі дзеркала

Опукне дзеркало збільшує поле огляду, але зменшує видимі предмети. Це спотворює ідею діапазону до об’єкта і може призвести до сюрпризів. Увімкнене дзеркало, навпаки, зменшує поле зору, але збільшує предмети і, як би, наближає їх до спостерігача. Ви можете використовувати такі дзеркала, але вам потрібно звикнути до них.

Обігрів дзеркал

Щоб увімкнути нагрівання зовнішніх дзеркал, поверніть перемикач у положенні a.

Заміна внутрішнього дзеркала Volkswagen Polo: Коротко про головне

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Демонтаж дзеркала внутрішнього заднього погляду не потребує додаткових інструментів і може бути зроблено однією рукою. Процедура заміни скла займе близько 10-15 хвилин, тому. Тоді скло залишиться в руці, а на кронштейні буде можливо встановити нове.

Кронштейн, що фіксує дзеркало ззаду. не має кріплення. вся конструкція приклеєна до скла. У випадку відключення кронштейна від скла, повторне встановлення можливо за допомогою спеціального клею, який можна придбати на ринку автомобілів.

Необхідно працювати зі склом виключно в захисних рукавичках: більшість процедур пов’язані з тиском на скло, в результаті чого поява мікросхеми або тріска продукту можлива. Нехтування захисним обладнанням, особливо без наявності навичок заміни дзеркал, загрожує придбанням глибоких скорочень.

Дзеркала на Volkswagen Polo

Дзеркала ззаду.перегляду будь.якого автомобіля.важливий елемент, який забезпечує комфорт та безпеку під час роботи машини. Однак, завдяки структурному розташуванню та збільшенню інтенсивності дорожнього руху, дзеркала почали вважатися витратним матеріалом, який потрібно регулярно змінювати.

Які дзеркала вибрати на Volkswagen Polo?

Існує кілька типів бічних дзеркал, які відрізняються за фактором скла, в результаті яких кожен тип має власні оперативні характеристики. Дзеркала Volkswagen Polo класифікуються:

 • Плоский. майте мінімальний кут огляду і встановлюються як додатковий елемент як на головному дзеркалі, так і на окремому кронштейні;
 • Опукла. форма мінімізує розмір зони “мертвої” за рахунок більшого кута, але зображення візуально віддалене;
 • Асферично. комбо з частин плоских і опуклих дзеркал, які можуть необов’язково налаштувати. Відрізняються за складною конструкцією та великими розмірами, а також високою вартістю;
 • Змішані. це поєднання декількох дзеркал, встановлених в одній будівлі. Поло встановлюється в рідкісних випадках на прохання водіїв.

Зверніть увагу! Правильно налаштована “мертва” зона дозволяє водієві повністю контролювати ситуацію в дорозі.

Для того, щоб захистити та збільшити роботу комфорту транспортного засобу, важливо не тільки правильно відрегулювати дзеркала, але й вибрати продукти, сумісні з брендом та генерацією автомобіля. Вибір дзеркал за винами машини та заводських статей уникне маси незручностей.

Змініть бічні дзеркала власними руками: детальні інструкції

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Незважаючи на невеликі розміри дзеркала, процедура ремонту займе гідну кількість часу, особливо за відсутності практичних навичок. З інструментів для заміни дзеркало необхідно взяти молярну стрічку, пластиковий клин або прорізну викрутку, загорнуту в стрічку, а також набір дегустаційних клавіш, невеликих викруток та плоскогубців.

Процедура заміни дзеркал на Volkswagen Polo проводиться наступним чином:

 • Ми склеюємо ізолет або стрічку на зовнішній край скла та випадок продукту, щоб не пошкодити фарби;
 • Потім притиснемо нижню частину дзеркала в корпус і натискаємо на верхню частину клином або викруткою, після чого ми обережно видаляємо склянку, видавлюючи кріплення кріплення з пластику;
 • Тепер ми повертаємо дзеркало вгору вгору і посилюємо решту засувок до характерної тріщини. дзеркало можна витягнути;
 • Далі перейдіть до аналізу корпусу. за допомогою вилученого дзеркала пластикові засувки повинні бути вимкнені всередині корпусу, а саме дзеркальне тіло слід зняти до верху рухом до верху. При успішному завершенні процедури слід почути характерний клацання, після чого корпус висить на проводці електричного приводу або акустики дверей.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Коли справа повністю розібрається, необхідно зняти внутрішню обробку дверей і сприяти фіксуючим болтам у ділянці дзеркального корпусу, після чого ви можете перейти до заміни або ремонту компонентів. Процедура складання однаково пропорційна алгоритму демонтажу.

Важливо пам’ятати! Демонтаж дзеркал потрібно здійснювати лише за допомогою від’єднання акумулятора. для цього необхідно відключити термінал “мінус” від акумулятора. Крім того, під час роботи з електропроводкою, що веде до дзеркал, рекомендується зміцнити конструкцію з додатковим шаром ізоляції.

Заміна внутрішнього дзеркала Volkswagen Polo: Коротко про головне

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Демонтаж дзеркала внутрішнього заднього погляду не потребує додаткових інструментів і може бути зроблено однією рукою. Процедура заміни скла займе близько 10-15 хвилин, тому. Тоді скло залишиться в руці, а на кронштейні буде можливо встановити нове.

Кронштейн, що фіксує дзеркало ззаду. не має кріплення. вся конструкція приклеєна до скла. У випадку відключення кронштейна від скла, повторне встановлення можливо за допомогою спеціального клею, який можна придбати на ринку автомобілів.

Необхідно працювати зі склом виключно в захисних рукавичках: більшість процедур пов’язані з тиском на скло, в результаті чого поява мікросхеми або тріска продукту можлива. Нехтування захисним обладнанням, особливо без наявності навичок заміни дзеркал, загрожує придбанням глибоких скорочень.

Видалення дзеркала салону ззаду. Volkswagen Polo Sedan, L., Рік на Drive2

Як видалити Toyota Corolla Автоматична коробка передач та встановлення Automatic Toyota Corolla 1. Від’єднайте дріт негативного терміналу. Якщо у стереоплеєра автомобіля є система шифрування, перевірте, чи розумієте ви код активації гравця перед відключенням танків кабелю з кронштейна та відключіть кабель дросельної заслінки, як перевірити рівень масла в коробці Renault Logan відповідно до офіційного Висловлювання виробника Renault Renaul.

Тим не менш, як видалити дзеркало у салоні Volkswagen Polo, логотипо.Прокуристи знають, що це далеко не справа! Якщо ви ще не збираєтеся виконати повну заміну нафти чи часу, не дійшло до пробігу автомобіля, як розібрати дзеркало на седані поло. Заміна ремонту дзеркала заднього погляду. Найбільш врівноважений варіант. це два лампочки ватт, які можна включити одночасно або окремо. У цьому випадку вибір режиму нагрівача набагато простіше. Під час роботи також важливо завершити повне ущільнення тіла бічного дзеркала.

У нього не повинно бути отворів або тріщин. В іншому випадку, проникнення вологи у корпус може спричинити коротке замикання, яке може вимкнути все електронне обладнання автомобіля. Другий варіант, який найчастіше випробовується на седані Volkswagen Polo. Процедура проста, але вимагає ретельного підходу. По.перше, дзеркальний елемент видаляється.

Видалення та встановлення внутрішнього дзеркала на Volkswagen Polo Sedan.

Пластикова рама також повинна бути знежирена і нанести на нього невеликий шар клею. На ньому сидить дзеркало, з якого дроти тягнуться до бортової системи автомобіля.

Дизайн частини седана поло включає основу, на якій утримується привід регулювання електричного дзеркала за допомогою трьох болтів.

Невеликі засувки ловлять тіло і нижній кришку до основи. Також всередині пристрою є макет, що утримується ще трьома гвинтами. Дзеркало вставляється в основу, як видалити дзеркало в салон Volkswagen Polo. Невелика тарілка всередині. На верхніх моделях седана поло також є джгут проводів. Обидва методи встановлення нагрівача передбачають демонтаж бічного дзеркала. Volkswagen Polo Sedan має власні нюанси видалення дзеркального елемента та тіла.

Правильна послідовність дій допоможе не тільки встановити нагрівач, але й замінити пошкоджені частини автомобілів, наприклад, тріщинне тіло інструкцій з установки для дзеркал нагріву спочатку потрібно вставити розмальовку, як видалити дзеркало у дзеркалі Volkswagen Polo та краї тіла. Клацніть на нижню частину дзеркала, повністю натиснувши його. Зверху ми вставляємо кінець пластикового леза і стискаємо дзеркало з тіла. Замість клину ви можете використовувати викрутку, загорнувши її тканиною.

Як тільки кронштейн клацає, витягніть дзеркало. Щоб зняти верхню кришку, зафіксуйте пару засувок всередині корпусу і натисніть на елемент. Я вмикаю швидкість на машині, я випускаю гальмо, і він негайно впевнено просувається вперед без затримки, після того, як DSG це не очікувало помітної затримки в DSG, це, можливо, навіть плюс.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Двигун здавався дуже млявим, можливо, задушився, як зняти дзеркало в коробці салону Volkswagen Automatic. Динаміка не важлива. Так, ви можете написати це на шум стандартної гуми Ками, але вони поставили ту саму камеру на Каліну, і там менше шуму. І двигун у клітинах Каліна 1.4 16. Я натискаю на педаль газу на підлозі, чекаю удару вниз, двигуна реве, а прискорення слабке. У іспанському 1,4 DSG притискається на сидіння. Що стосується гальм, то тут все добре.

Рульове управління відчуває себе таким же, як у Каліні, трохи бавовна реагує з затримкою. У іспанському кермі є набагато більш інформативним, швидко і точно реагує, воно не викликає раптової перешкоди для проблем, які ви не можете сказати про нове поло.

Ну, це все щодо порівняння трьох автомобілів. VW, мабуть, помиляється з цією машиною.

Що Ford Fusion лаяв на свою слабку шумку, але у нього менше шуму в седані поло. Далі ми зменшуємо підготовлене місце і рівномірно застосовуємо ґрунтовку. Після нанесення того, як видалити дзеркало в салон Volkswagen Polo, час висихання до склеювання: Візьміть кріпильну пластину дзеркала, і очистіть тонкий наждачний папір, на якому буде наносити клей. Підготуйте клей.

Оскільки трубка призначена для спеціального пістолета, я, не одягаючись у набір носа для змішування компонентів, вичавив компоненти клею на картон і змішав все вручну вручну. Далі нанесіть клей на підготовлену тарілку з місцями, зазначеними червоною смужкою.

Діаметр окружності клейової смуги: тепер ми приклеюємо тарілку до підготовленого місця. Клей досить зрозумілий.

Скажи мені, як зняти дзеркало салону з кріпленням

Нанесіть його якомога точніше, вирівняйте і натисніть на пару хвилин. Головне. не плутати розташування тарілки. Гра для встановлення дзеркала повинна бути знизу, а 2 гриби дзеркальної засувки зверху. Далі обережно видаліть трафарет.

І натисніть тарілку паперовою стрічкою. У цей час ви можете вирізати отвір у стелі для формування та провести проводку. Щоб закласти електропроводку, необхідно зняти передню стелю.

Ми розбираємо дзеркальний седан поло.

У нього не повинно бути отворів або тріщин. В іншому випадку, проникнення вологи у корпус може спричинити коротке замикання, яке може вимкнути все електронне обладнання автомобіля.

Другий варіант, який найчастіше випробовується на седані Volkswagen Polo. Процедура проста, але вимагає ретельного підходу.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

По.перше, дзеркальний елемент видаляється. Пластикова рама також повинна бути знежирена і нанести на нього невеликий шар клею. На ньому сидить дзеркало, з якого дроти тягнуться до бортової системи автомобіля.

Дизайн частини седана поло включає основу, на якій утримується привід регулювання електричного дзеркала за допомогою трьох болтів. Невеликі засувки ловлять тіло і нижній кришку до основи. Також всередині пристрою є закладання того, як зняти бічний дзеркальний седан Volkswagen Polo з ще трьома гвинтами.

Дзеркало вставляється в основу та нав’язування. Невелика тарілка всередині. На верхніх моделях седана поло також є джгут проводів. Обидва методи встановлення нагрівача передбачають демонтаж бічного дзеркала.

Volkswagen Polo Sedan має власні нюанси видалення дзеркального елемента та тіла.

Правильна послідовність дій допоможе не тільки встановити нагрівач, але й замінити пошкоджені частини автомобілів, наприклад, тріщинне тіло інструкцій з установки для дзеркал нагріву спочатку потрібно вставити на дзеркальну стрічку та Краї тіла.

Клацніть на нижню частину дзеркала, повністю натиснувши його.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Зверху ми вставляємо кінець пластикового леза і стискаємо дзеркало з тіла. Замість клину ви можете використовувати викрутку, загорнувши її тканиною. Як тільки кронштейн клацає, витягніть дзеркало.

Щоб зняти верхню кришку, зафіксуйте пару засувок всередині корпусу і натисніть на елемент. Нарешті, для того, щоб демонтувати нижню пластину, необхідно відкрутити три гвинти всередині корпусу і розблокувати дві засувки на зворотній стороні.

Щоб підключити систему опалення, вам доведеться демонтувати шкіру дверей.

Видалення дзеркального седана VW Polo

Ретатор ГАЗель Додам Ми пропонуємо нові технічні можливості можливість створювати дорогу не тільки попереду, а позаду рухомого автомобіля, як видалити бічний дзеркало Volkswagen Polo Sedan за допомогою дзеркал заднього погляду. Їх наявність та справність суворо обов’язкові. Тут у вас є можливість придбати дзеркало газеля не тільки звичайне з вручну, як видалити ручку на двері BMW X5 E53 Заміна зовнішньої ручки.

Як видалити дверну карту із закритими дверима Е суть проблеми продайте те саме, як і всі інші, двері не відчиняються на вулиці. Я вже був там, і немає одного. Як зняти відсік рукавички на Auto Kalina Auto. Lada Kalina. зняти відсік рукавички Каліни найбільш нежиттєздатної їзди, особливо з ніччю. це їзда позаду “улюбленого”.

Отримайте “на хвіст” будь.якого автомобіля, спостерігаючи з усією цією відстані, увімкніть ближче світло фар і спокійно рухайтеся для себе. Усі ями, перешкоди, знаки, радари будуть недоліками улюбленого.

Ми розбираємо трендолін седанів Volkswagen Polo, трендолін, приготування проводки t

Я готую проводку, щоб писати в особистому до всіх дріт))) сьогодні ми поговоримо про аналіз дзеркала та прокладання проводки ! У складному, в принципі, немає головного бажання)) ми готуємо тут проводку, згідно з цією схемою, я сподіваюся, що це буде зрозуміло ! Візьміть 5 батогів проводів, 3 шт. З секцією 0,5 км та 2 з секцією довжиною 1 км 80 см !Складіть їх в одну купу можна розтратити в декількох місцях.щоб вони не розсипалися ! Далі від кінця проводиться (кінець, який пройде через двері), ми відступаємо 5 см, і ми обгортаємо дротяні пучки проводів.Антискриптна стрічка становить приблизно 55 см ! Кінці проводки обтисаються шпильками, з одного боку (сторона дзеркала) 000 979 106. 5 шт. Та з дверей з дверей з шпильками N 907 647 01. 5 шт ! Після того, як вони зібрали електропроводку і пропустили її на дзеркало, візьміть раніше видалений Камбрик і покладіть його на проводку, яка стирчить у дзеркало ! Потім, згідно з схемою, ви починаєте робити завантаження дуже важливим, коли починаєте вставляти штифти в блок приводу, тоді вам потрібно буде зосередитись на маркуваннях самого приводу, а не на чіпі ! ! яка представлена ​​на діаграмі (якщо хтось зацікавлений у початковій схемі, то в L.З. Оскільки фотографія більше не піднімається тут) візьміть 2 прокладки (я купив таке) 8E0971980 та 311 906 231 і почніть вставляти в них штифти відповідно до схеми

Отже, я не описую, як видалити обшивку дверей як багато інформації, і навіть справа. не про інформацію, а про фотографію ! Наскільки я знаю тут, ви можете завантажити не більше 20 фотографій, і фотографії повірте мені близько 70, не рахуючи схем ! Розтягнути до 4-5 bz без бажання ! Як видалити картки дверей тут можна побачити, що правда. це задня двері, але сенс те саме ! Єдине, що я додам. це те, що при зняттях (коли всі гвинти та затискачі вже відкручені, вам потрібно підняти частину шкіри в області дверної ручки до вершини, щоб не зламати гачок, який йде За кутом тут ви можете подивитися, що я маю на увазі під словом “кут”, я встановив у нього твітер ! Потім, коли вони зняли обшивку, візьміть насадку Torx, чесно забув (у будь.якому випадку, вам знадобиться набір цих форсунок без нього, а також насадка M8 з набору 12 променів ! Відкрутіть той самий кут ! Тоді вам буде представлено малюнок, де ви побачите ручку UPR. Дзеркала повинні бути видалені

Витягніть пружину від дверей у напрямку до кабіни, витягуючи пружину, витягніть ручку самі на себе ! Все це видаляється ! Далі вам потрібно відкрутити (фото, на жаль, довелося видалити не підніматися =)) велика гайка на 30, здається, гвинт M8 12 з радіусом ! “Я покажу тобі цього дядька зараз”

рельєфом, як все відкручено, видаліть дзеркало і тупайте там, де вам подобається ! Я тупав додому =))

Я особисто знімав це без проблем без будь.якого інструменту ! Потім з’являється малюнок перед нами

Для зручності орієнтації я позначив дзеркало написами “верх” “дно” “початок” з 4 кола червоного кольору з маркуванням 1.2.3.4, це місце кріплення дзеркальної рамки трохи пізніше ! Нам потрібно зняти скелет ручки регулювання ! Для цього візьміть плоску викрутку і поставте її так

Ми натискаємо стрілки до моменту, поки шини регулювання не почнуть вільно проходити. Тоді вам потрібно витягнути з їхніх сидінь пожиті кінці кабелів з їхніх місць

Ми тягнемо в напрямку стрілки після того, як у ваших руках випущено так, що склався скелет, буде 3 кабеля. регулятор і витягніть його з дзеркального корпусу

Далі, коли весь надлишок буде видалено, ми переходимо до аналізу самої справи ! Тут вам доведеться трохи страждати, тому що FOT насправді не передає весь тип кріплення t.Е. Все зливається ! Згадайте вгорі, було фото дзеркала з колами та числами 1.2.3.4 З цими числами я позначив вам послідовність усунення кріплень ! Перш за все, стискайте 1, 2 з плоскою викруткою “вставити і повернути”

У той же час ми витягуємо рамку з дзеркального тіла, щоб вся справа завжди в напрузі ! Ну, звичайно, без фанатизму)) це робиться так, що після 1 вуса клацання (кріплення в основному складаються з 2 засувок), не відірвалося назад ! Ось фотографія для ясності кріплення кадру

Далі, після того, як ви розстебнете кріплення 1 і 2, потягніть так

Ми робимо це так, щоб це не вийшло так

Далі натисніть на 3 та 4 засувки, і весь кадр видалено ! Після того, як ви знімаєте рамку перед собою, така картина, а саме. це кріплення кожуха дзеркал 3 з яких ви можете побачити, і 2 схованки), і вони не видно для жодної експертизи)

Далі, коли вся справа була знята, ми починаємо тягнути дроти, і до речі після того, як дзеркало демонтувалося на кабелях ! Ви не викидаєте його, оскільки це стане в нагоді для нас ! перетягувати дроти. це нічого складного ! Просто вставте 1 кабель назад і приховуйте його до кінця. проводка стрічки

а точніше, та частина її, яка ще більше підключиться до частини відповіді блоку роз’єму дзеркала у дверях ! Після перетягування електропроводки підключіть привід електричного дзеркала

і відкладіть електропроводку назад до каналу, де раніше було закладено кабелі !

Ми застібаємо електричний привід на місці 3 гвинтів 30 х 2,5 добре і отримаємо цю картину

Ну, тоді все в зворотному порядку до самого кінця)) Дякую всім за вашу увагу Удачі в житті !

Якщо раптом щось не зрозуміло, то ми не соромимось просити ! Оскільки мої таргани в моїй голові бачать це так)), можливо, хтось щось не зрозуміє)) Опалювання Частина 1

Ми розбираємо дзеркало

Я вирішив розібратися так дзеркало (не запитуйте, чому це було потрібно) це було давно, але правда. Тому я вирішив опублікувати процес розбирання (прошу вибачення за якість фотографії, зняв те, що було під рукою), і так, нам потрібен інструмент 2. інструменти, а точніше 2 плоскі викрутки. Великий і маленький (для натискання засувок)

1) опустіть ручку (в тренді) для управління дзеркалом, поки вона не зупиниться.

2) Поклавши край дзеркалом пальцем, ми відводимо його

Ми приклеюємо під ним велику викрутку (ви можете обернути її з м’яким, хто боїться подряпати) і намагаючись докласти зусиль у зоні центру дзеркала, з’єднуючи руку, натисніть на площину дзеркала з основи з основи. (Ви не повинні боятися зламати дзеркало одночасно, це довговічний пластик)

3) Якщо у вас нагріте дзеркало, не забудьте відключити дроти!

4) Ми продовжуємо. Тепер нам потрібно зняти підкладку, стискаючи засувки тонким ударом (щоб не зламати їх) засувки, позначені зеленим кольором, і не потрібно, щоб їх вичавити (ще складніше) стискає засувки червоним червоним кольором червоним кольором.

5) стисніть нижні та парні бічні засувки, в той же час взявши підкладку дзеркала з основи. велика викрутка.

6) вичавити верхню (найбільш стомлюючу) застібку за допомогою викрутки та вийміть підкладку.

8) Ми продовжуємо. Тепер нам потрібно зняти верхній кожух дзеркала (для заміни, малювання тощо.P)

9) Для цього, докладаючи певної кількості зусиль, ми рухаємо кожух вперед (відповідно до руху автомобіля) засувкою між верхом і дном, тому там нічого не зламати.

12) Це все. При розібранні, жодна засувка не постраждала.Збірка здійснюється у зворотному порядку, але набагато простіше) дякую всім!

Автомобілі в продажу

Volkswagen Polo, 2011

Volkswagen Polo, 2013

Volkswagen Polo, 2015

Volkswagen Polo, 2017

Коментарі 12

добрий день! Не кажи мені, такі світлодіоди просвічують дзеркало зсередини?

Доброго часу. Чи буде це просвітити, я вам не скажу, можливо, так. Але саме ці ознаки склеюються на вершині кампанії.

Не можу сказати вам кількість кабелів регулювання? У мене розірваний. Дзеркальний елемент звисає.

Ні, я не скажу вам, я не задавав питання про кабелі.

Дякую, дорогий чоловіче, це допомогло! Але все.таки трохи кріплення зламався)

Привіт, скажи мені, вони вимкнули сторону дзеркала заднього виду, тепер він висить туди-сюди, не тримається в одному положенні. До того, як було лише два положення дзеркал, перше, що зігнулося до склянки, другий звичайний, і тепер він зламаний, і він також вигинається у зворотному напрямку до капота. Як ви думаєте, що може бути і як можна це виправити? Рукав зламався всередині чи щось інше?

Якщо ви ретельно враховуєте механізм фіксації дзеркала, ви можете побачити, що це саме дуже легковажно. Вся справа в невеликому виступаючому виступі. Його можна з часом носити, у вашому випадку він був знесений. Я б розробив дзеркало, виблискувало в цьому місці і накрутив болт із закругленим шапкою.Точніше, можна запропонувати, знаючи, що саме з вами сталося.

Демонтується коротший, розбиваючи одну засувку. Коротше кажучи, кампанія, як ви сказали, знесла ці виступи пластику внизу під рукавом. І тому вухо не фіксовано. Скажіть, я все ще не зрозумів, яка металева спіраль одягається зверху на чорному пластиковому рукаві та зверху. шапка? Яку роль вона відіграє? Не зрозумію.

Видалення корпусу заднього диву дзеркало

В іншому випадку, проникнення вологи у корпус може спричинити коротке замикання, яке може вимкнути все електронне обладнання автомобіля. Другий варіант, який найчастіше випробовується на седані Volkswagen Polo.

Процедура проста, але вимагає ретельного підходу. По.перше, дзеркальний елемент видаляється. Пластикова рама також повинна бути знежирена і нанести на нього невеликий шар клею. На ньому сидить дзеркало, з якого дроти тягнуться до бортової системи автомобіля. Дизайн частини седана поло включає основу, на якій утримується привід регулювання електричного дзеркала за допомогою трьох болтів. Невеликі засувки ловлять аналіз тіла дзеркала Volkswagen Polo Sedan Нижня кришка до основи.

Немає бажання розбирати салон! Мені довелося б підняти і розібратися! Взагалі, хоча жорсткий пластик у нас є Сергій Фрідріх, це трубка, так що брязкальці! Паша Марсі Сергій, мені цікаво, чи потрібно бачити. Юрі Рамонд яка температура на вулиці. Якщо.5, тоді вода з розплавленого снігу. це аналіз дзеркального седана Volkswagen Polo, щоб потрапити у світ, а потім заморозити, ось цвіркуни по всій салоні.

Влітку все буде добре. Давайте подивимось хлопці Фьодора Тремейна, всі машини брязкають без винятку. Ян Макарі Ніколай, якщо ви знайдете рішення цієї проблеми, дайте мені знати. Більше того, цей брязкальця був, як тільки я покинув пасажирський відсік, подумав Ніколай Юта Володимир, що за капюшоном є дві трубки, що йдуть вниз за баками!

Як вставити відображаючий елемент бічного дзеркала Volkswagen Polo 5?

Нижня кришка 5 прикріплена до основи однаково за допомогою засувок. Проблема полягала в тому, що коли запалювання увімкнено, дзеркальний мотор гудів за один раз, і ні руками, ні короткими термінами натискання кнопки складання, щоб вилікувати її не вдалося вилікувати. Тоді я вирішив виготовити сонце, як видалити двигун з ГАЗель, встановити двигун на підставці, закріплюючи його з болтами опорної кронштейна до точки повороту Як зняти бічне дзеркало підставки седана Volkswagen Polo.

Якщо двигун демонструє зчеплення та коробку передач, вийміть їх, а також маховик. Видалення дверних дверей Chevrolet Niva обрізає автомобіль автомобіля Chevrolet Niva відіграє роль у організації дизайну інтер’єру інтер’єру. Без цього було дуже важко зняти бічне дзеркало седана Volkswagen Polo, щоб називати салон комфортним та елегантним. Але він діє не лише як внутрішній предмет, але й служить своєрідним захистом від третього стороннього шуму. Ми побачимо основну мету щодо того, як розібрати дзеркало на седані поло.

Заміна ремонту дзеркала заднього погляду. Найбільш врівноважений варіант. це два лампочки ватт, які можна включити одночасно або окремо.

У цьому випадку вибір режиму нагрівача набагато простіше. Під час роботи також важливо завершити повне ущільнення тіла бічного дзеркала.

Ми розбираємо дзеркальний седан поло.

У нього не повинно бути отворів або тріщин. В іншому випадку, проникнення вологи у корпус може спричинити коротке замикання, яке може вимкнути все електронне обладнання автомобіля.

Другий варіант, який найчастіше випробовується на седані Volkswagen Polo. Процедура проста, але вимагає ретельного підходу.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

По.перше, дзеркальний елемент видаляється. Пластикова рама також повинна бути знежирена і нанести на нього невеликий шар клею. На ньому сидить дзеркало, з якого дроти тягнуться до бортової системи автомобіля.

Дизайн частини седана поло включає основу, на якій утримується привід регулювання електричного дзеркала за допомогою трьох болтів. Невеликі засувки ловлять тіло і нижній кришку до основи. Також всередині пристрою є закладання того, як зняти бічний дзеркальний седан Volkswagen Polo з ще трьома гвинтами.

Дзеркало вставляється в основу та нав’язування. Невелика тарілка всередині. На верхніх моделях седана поло також є джгут проводів. Обидва методи встановлення нагрівача передбачають демонтаж бічного дзеркала.

Volkswagen Polo Sedan має власні нюанси видалення дзеркального елемента та тіла.

Правильна послідовність дій допоможе не тільки встановити нагрівач, але й замінити пошкоджені частини автомобілів, наприклад, тріщинне тіло інструкцій з установки для дзеркал нагріву спочатку потрібно вставити на дзеркальну стрічку та Краї тіла.

Клацніть на нижню частину дзеркала, повністю натиснувши його.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Зверху ми вставляємо кінець пластикового леза і стискаємо дзеркало з тіла. Замість клину ви можете використовувати викрутку, загорнувши її тканиною. Як тільки кронштейн клацає, витягніть дзеркало.

Щоб зняти верхню кришку, зафіксуйте пару засувок всередині корпусу і натисніть на елемент. Нарешті, для того, щоб демонтувати нижню пластину, необхідно відкрутити три гвинти всередині корпусу і розблокувати дві засувки на зворотній стороні.

Щоб підключити систему опалення, вам доведеться демонтувати шкіру дверей.

Новий Volkswagen Touareg CR7

Розділення дзеркального процесу є творчим, і вам потрібно подумати. Обчисліть, що ви витратите багато часу за цим бізнесом, особливо якщо ви повністю зміните його.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Ми трохи відволікаємо і згадуємо кімнати каталогів Vaga, щоб замовити необхідні деталі. Якщо нам все.таки потрібно повністю змінити дзеркало, нам доведеться розібрати двері, щоб вимкнути та з’єднати опалення.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Оскільки я не збираюся встановлювати датчик дощу та світла, було вирішено приклеїти нове кріплення над старим. Все вийшло просто чудово.

Ось що вам потрібно для встановлення: також, якщо дзеркало придбано без кожуха ноги, то кожух потрібно придбати окремо: у контактах Mirror Connector 6 нам потрібні 1, 2 та 3. Контакти підписуються на роз’єм для підключення, тому ви не будете плутати.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Схема підключення дуже проста: плюс це саме дупа, інакше дзеркало буде постійно вмикатися, хоча саме дзеркало має кнопку відключення у відключеному стані, це як звичайне дзеркало, а затемнення не працює. Ми видаляємо рідне дзеркало, ми просто перемикаємось у напрямку стрілки, ось так виглядає рідне кріплення дзеркала.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З інше

Таким чином, нам потрібно прикріпити нове дзеркальне кріплення для більш рівномірного додатка праймера, який зробив трафарет. Надруковано на самому.адгезійному папері, вирізайте центральну частину та приклеїть її на скло.

дзеркальну, сторона, розбираємо, дзеркало

Далі ми зменшуємо підготовлене місце і рівномірно застосовуємо ґрунтовку. Після нанесення ґрунтовки, час висихання до склеювання: ми беремо кріпильну пластину дзеркала та очищаємо тонкий наждачний папір, на якому буде наносити клей.

Оскільки трубка призначена для спеціального пістолета, я, не одягаючись у набір носа для змішування компонентів, вичавив компоненти клею на картон і змішав все вручну вручну.