Який дозвіл Туарега на пневмі. Ходова частина

Volkswagen Touareg Пневматична перевірка та адаптація

Для того, щоб їзда на Volkswagen Touareg стала безпечнішою та зручною, виробник має пневматичну підвіску в дизайні автомобіля. Купуючи автомобіль з таким пристроєм, слід заздалегідь вивчити його переваги та недоліки, а також основні характеристики. В іншому випадку ви можете наткнутися на підводні камені, яких ви взагалі не очікували.

Пневматична підвіска. це система амортизації, яка дозволяє автоматично регулювати зазор автомобіля, змінюючи висоту розташування шасі. Можна змінити дозвіл на дорогу в діапазоні 172-300 міліметрів. Зниження зазор збільшує термінальну стійкість транспортного засобу та знижує аеродинамічну опір. Коли автомобіль досягає певної швидкості, автоматично виконується опускання тіла.

Коли перетворюють регулятор дорожнього очищення на зупинку, повітряна підвіска збільшить зазор. Тепер Туарег готовий подолати водні бар’єри до 580 мм глибиною та нахилами до 33 градусів. Щоб подолати серйозні бар’єри, очищення доріг можна збільшити до 300 мм. Щоб полегшити завантаження та вивантаження тіла, ви можете опустити тіло на 140 мм.

З прес.релізу Volkswagen

http: // auto.Весті.ru/news/show/news_id/650134/

Перемикач пневматичної підвіски розташований на центральній консолі.

Правий поворотний перемикач призначений для зміни зазору дороги. Центр розташований у центрі. Ключ блокування обмежує максимальну швидкість руху до 70 км/год з активованим режимом Off.road. Це запобігає опусканню організму.

Фотогалерея: Volkswagen Touareg пневматична підвіска

Автомобільна підвіска Touareg заснована на подібній системі моделі Phaeton, яка адаптована до ваги позашляховика, пневматична система дає багато переваг порівняно зі звичайною підвіскою з основним елементом потужності повітряного суспензії. це сталевий амортизатор з пневматикобаллоном

Як працюють пневматичні підвіски

Структурно, це складний механізм, який складається з таких компонентів:

Пневматична підвіска може працювати в трьох режимах.

 • Автоматично підтримуйте положення тіла. Датчики положення регулярно фіксують зазор між ним та колесами. Коли він змінюється, спрацьовано або випускний клапан.
 • Насильно змінити висоту підвіски. Ви можете встановити один із трьох режимів: низький, номінальний та розширений.
 • Регулювати рівень та положення тіла залежно від швидкості водіння. Коли автомобіль прискорюється, повітряна підвіска плавно опускає тіло, і якщо автомобіль сповільнюється, він піднімає його.

Переваги та недоліки регульованої підвіски

Наявність повітряної підвіски в автомобілі дає додаткові зручності під час керування автомобілем.

 • Ви можете регулювати зазор, контролюючи висоту тіла. Можливо, це мрія про будь.якого водія, який достатньо котився по наших дорогах.
 • Коливання тіла розгладжуються на порушеннях, струшування транспортного засобу зменшується.
 • Відмінна керованість забезпечується шляхом регулювання жорсткості.
 • Профілактика запобігає сильному навантаженню.

Незважаючи на багато переваг, повітряна підвіска має ряд недоліків.

  Неповна ремонтопридатність. Якщо будь.який вузол зламався, його потрібно замінити, але не відновити, що дорожче.

Для нового пневматичного компресора підвіски вам доведеться заплатити від 25 до 70 тис. Залежно від моделі та виробника

Спортивні підвіски

Спортивні суспензії повітря відрізняються від звичайних тим, що зазор дороги в них низький у стандартному режимі. Крім того, є можливість компенсації для рулонів у кутах.

Можливі проблеми з повітряною підвіскою та способами їх усунення

Основні ознаки несправності повітряної підвіски Туарега:

 • Коли двигун запускається, передня або задня частина тіла спонтанно піднімається;
 • Коли двигун вимкнено, попка автомобіля опускається;
 • Зазор доріг часто змінюється спонтанно;
 • провив одну з стелажів;
 • Режим обслуговування в ECU блокує доступ до інформації про надання.

Чим раніше виявляються передумови для несправностей, тим менше ремонту буде коштувати.

Середній термін служби пневмобаллона становить 100 тисяч. км. бігати, але це залежить від оперативних умов автомобіля. Досить часто повітряна підвіска виходить з ладу внаслідок того, що деякі власники автомобілів перекачують автомобільні шини компресором, який призначений для перекачування повітря в систему підвіски. Це тягне за собою знос підгонки, який починає отруювати повітря у зворотному напрямку. Наслідки дуже плачевні. машина лежить на животі, щоб навіть буксир не міг підняти його. У цьому випадку дозвіл буде менше п’яти сантиметрів, тому єдиним варіантом усунення проблеми є використання мобільних гніздів, з якими потрібно рівномірно підняти весь автомобіль, поставити опори та замінити повітряну систему.

Якщо автомобіль провисав на одному колесі, це свідчить. У цьому випадку слід негайно виконати діагноз несправностей та відновлення, оскільки це може призвести до зриву основного компресора системи.

Необхідно замінити обидва пневматичні насоси одразу на осі. практика показує, що заміна однієї стійки швидко призведе до поломки другої на цій осі.

Якщо автомобіль повністю відмовляється накачати підвіску або провисати два або більше колес. У будь.якому випадку, вам потрібно звернутися до служби автомобіля.

Як самостійно перевірити пневматичну підвіску

Перш за все, перевірте Pneumoballon. Для цього вам потрібно мильне рішення. Нанесіть його за допомогою розпилювального пістолета на місце, де пневмобаллон підключений до трубки подачі повітря.

Важливо, щоб суспензія при виконанні такого діагнозу була у найвищому положенні.

Тому для перевірки автомобіля рухається на ямі або шляхопроводу. На підйомник ви не можете щось визначити, оскільки підвіска не буде завантажена. Поява бульбашок мильного розчину вказує на витік повітря.

Якщо пневмобаллони утримують тиск, тіло піднімається, але не падає, то клапан тиску пневматичного компресора або блоку клапана виходить з системи. Потрібно загнати машину в яму, відкрутити трубку подачі повітря з блоку клапанів, увімкніть запалювання та натисніть кнопку опускання тіла. Якщо транспортний засіб падає, то клапан падіння тиску зламається. Якщо він не падає, блок клапана несправний.

Туарег 3.0 кросовер TDI-A Test Drive, з яким Volkswagen грає для збільшення

Сергій Ноумський

Volkswagen Touareg у новій місії покинув важкий підйом, залишивши лише непорушне постачання повітряної підвіски та центрального диференціалу. Але це стало швидшим, просторим і тихішим. а також оточило водія цифровим інтер’єром. Я подорожував на позашляховику з дизелем 3.0 TDI і майже максимальне обладнання, щоб виправити зміну значень та сформулювати питання, які Туарег повинен бути заданий, коли він з’являється в Росії.

Обрізати. З цього слова мої очі довго смикаються. Коли в лютому я поїхав до Іспанії на попередній виробництві Touareg, я був впевнений, що в її передачі на всіх колесах центральний диференціал був замінений зчепленням від кросовера Porsche Cayenne. Два топ-інженери проекту CR7 доручили мені з цією впевненістю (такий індекс-новий позашляховик), який сидів весь шлях на задньому дивані мого замаскованого Туарега. На запитання, чому матеріали для преси згадують про самостійне диференціал, вони чіпляли язик: вони кажуть, мабуть, помилка проникла в текст. У мене не було жодних підстав довіряти батькам Туарега. Тож він народився, мабуть, найвигідніший міф про новий Туарег.

Я більше ніколи не зустрічав цих інженерів, але теоретично я можу поставити себе на їх місце. Зрештою, інженерна розробка Туарега була завершена два.три роки тому, а платформа MLB, на якій він зроблений, дещо схожа на калейдоскоп: модулі для кожного нового автомобіля формуються по.різному. Спробуйте запам’ятати, який варіант врешті.решт пішов на роботу, якщо голова вже зайнята наступним Туарегом, четвертого покоління.

Ось чому в Зальцбурзі, де в травні був тест.драйв серійного Туарега, офіцери прес.служби двічі на день підходили до кожного журналіста з нагадуванням: не зчеплення, а Торсен. Асиметричний, без можливості примусового блокування та залишеного в компанії вільних міжміських диференціалів, але все.таки залізного «центру», а не з’єднання. Якщо ви вірите електронному каталогу etka (принаймні, ви можете повірити в сто відсотків?), новий Touareg використовує той самий диференціал, як і Audi Q7 та Bentley Bentayga. з кількістю деталей 0BL409755E.

Простіші.

Якщо ви заглиблюєтесь у генетику платформи MLB, то Touareg. справжній коктейль. Він був побудований на “короткій” версії шасі з Kayen, але весь привід.від Q7. Восьми.швидкість “автоматична” ZF, задні керовані колеса, повітряна підвіска та активні стабілізатори. із загальної полиці компонентів. Дизель 3.0 TDI. від Audi та двигуна 3.0 TSI. від Porsche.

який, дозвіл, туарег, пневмі, частина

Незважаючи на дорослий передній навис (плюс 44 мм), Touareg тепер обіцяє великі та рівні кути входу та вихід один до одного: 31 градус замість 24 та 20. До речі, 2894 мм. це колісна база порожніх туарів на пружинній підвісці. При максимальному навантаженні він поширюється на 10 мм, а повітряна підвіска не дозволяє осідати, на таких машинах основа становить 2899 мм

Однак я все ще не знайомий з бензином Туага: в Австрії були лише машини з дизельними двигунами V6, які першими вийдуть на ринок Європи. У Росії двигуни TDI все ще належать до двох.третини попиту, але саме в Китаї бюджет Туарег 2 з’явиться в Китаї вперше.0 TSI з чотирициліндровим двигуном потужністю 249 літрів.З. 340-кінський двигун 3.0 TSI, навпаки, майже спадкоємець версії 4.2 FSI. Російський Туарег не мав такого “звинувачення” з 2015 року.

Мені все ще здається, що в дизайні Volkswagen трохи загубив смак: занадто багато хром на носі. Чому це сталося, я вже сказав: китайський ринок вимагає зосередження уваги на місцевих уявленнях про красу та статус. Але якщо вони не сперечаються про смак, то покупці у всьому світі обговорюють якість виконання загальною мовою. Як на фасаді Туарег поруч із матричними фарами, радіолокатор та камера нічного бачення можуть бути двома звичайними дірками, через які жахливі голови кріплення визирають у наш прекрасний світ? І широкі вертикальні тріщини на стику помилкової решітки радіатора, фари та бампера? Ну, принаймні, фари непрості: тягнути кожного, вам доведеться зняти бампер і відкрутити кілька гвинтів на корпусі.

Основний салон не був показаний журналістам в Австрії. Трендові пристрої більш скромні, ніж раніше, мультимедійний комплекс з досить великим екраном (діагональний-9,2 дюйма) трохи загублений у величезному «кадрі», а блок клімату-сам утилітаризм

Мені дуже хотілося побачити інтер’єр в основному обладнанні, оскільки згідно з зображеннями онлайн.конфігуратора, здається, що дизайн традиційних пристроїв та блоку кнопки клімату було створено таким чином, щоб клієнти переглядали ці 3D.моделі та негайно вирішити заплатити 3500 євро за час 15-дюймовий сенсорний екран. У Німеччині так багато, система кабіни Innoision, як ніби охоплює водія яскравими дисплеями. На жаль, у тестовій програмі “Sensory” Tuares у багатих рівні обробки.

Віртуальна кабіна з додатковим 15-дюймовим сенсорним екраном-щось між медіа-комплексами Tesla та Mercedes. Недосконалий суглоб на кордоні двох екранів помітний з пасажирського місця, але графіка, швидкість та логіка майже схожі на Tesla Model 3. Правда, Volkswagen зберегла організацію смартфонів на робочому столі за допомогою центральної домашньої кнопки. Екран знає, як свербіти, прокручувати, милі і відчути підхід руки навіть у рукавиці. Але здатність розпізнавати жести. це найбільше інтелекту

Протягом трьох «перед виробництвом» місяці віртуальна кабіна не позбувся своїх робіт.помітного переходу між двома екранами та невеликим графічним дисонансом між основною інтеграцією та анімацією спливаючих підрозділів, наприклад, що відповідає для налаштування мульти.скультів. Однак дорога в Альпах є непотрібним доказом того, що сучасні мультимедійні системи загрожують виїхати без роботи не лише постачальників пластику, але й дизайнерів інтер’єрів. Найкраща прикраса кабіни в Туарег, як у Тесла. це “жива” супутникова карта на широкому екрані навігації. І якщо ви один із тих, хто, бронюючи готельний номер, готові платити за прекрасний вид з вікна, то відмова від такого варіанту в машині буде непростим.

Туарег 3.0 кросовер TDI-A Test Drive, з яким Volkswagen грає для збільшення

Сергій Ноумський

Volkswagen Touareg у новій місії покинув важкий підйом, залишивши лише непорушне постачання повітряної підвіски та центрального диференціалу. Але це стало швидшим, просторим і тихішим. а також оточило водія цифровим інтер’єром. Я подорожував на позашляховику з дизелем 3.0 TDI і майже максимальне обладнання, щоб виправити зміну значень та сформулювати питання, які Туарег повинен бути заданий, коли він з’являється в Росії.

Обрізати. З цього слова мої очі довго смикаються. Коли в лютому я поїхав до Іспанії на попередній виробництві Touareg, я був впевнений, що в її передачі на всіх колесах центральний диференціал був замінений зчепленням від кросовера Porsche Cayenne. Два топ-інженери проекту CR7 доручили мені з цією впевненістю (такий індекс-новий позашляховик), який сидів весь шлях на задньому дивані мого замаскованого Туарега. На запитання, чому матеріали для преси згадують про самостійне диференціал, вони чіпляли язик: вони кажуть, мабуть, помилка проникла в текст. У мене не було жодних підстав довіряти батькам Туарега. Тож він народився, мабуть, найвигідніший міф про новий Туарег.

Я більше ніколи не зустрічав цих інженерів, але теоретично я можу поставити себе на їх місце. Зрештою, інженерна розробка Туарега була завершена два.три роки тому, а платформа MLB, на якій він зроблений, дещо схожа на калейдоскоп: модулі для кожного нового автомобіля формуються по.різному. Спробуйте запам’ятати, який варіант врешті.решт пішов на роботу, якщо голова вже зайнята наступним Туарегом, четвертого покоління.

Ось чому в Зальцбурзі, де в травні був тест.драйв серійного Туарега, офіцери прес.служби двічі на день підходили до кожного журналіста з нагадуванням: не зчеплення, а Торсен. Асиметричний, без можливості примусового блокування та залишеного в компанії вільних міжміських диференціалів, але все.таки залізного «центру», а не з’єднання. Якщо ви вірите електронному каталогу etka (принаймні, ви можете повірити в сто відсотків?), новий Touareg використовує той самий диференціал, як і Audi Q7 та Bentley Bentayga. з кількістю деталей 0BL409755E.

Простіші.

Якщо ви заглиблюєтесь у генетику платформи MLB, то Touareg. справжній коктейль. Він був побудований на “короткій” версії шасі з Kayen, але весь привід.від Q7. Вісім.швидкісна “автоматична” ZF, задні колеса, повітряна підвіска та активні стабілізатори. із загальної полиці компонентів. Дизель 3.0 TDI. від Audi та двигуна 3.0 TSI. від Porsche.

який, дозвіл, туарег, пневмі, частина

Незважаючи на дорослий передній навис (плюс 44 мм), Touareg тепер обіцяє великі та рівні кути входу та вихід один до одного: 31 градус замість 24 та 20. До речі, 2894 мм. це колісна база порожніх туарів на пружинній підвісці. При максимальному навантаженні він поширюється на 10 мм, а повітряна підвіска не дозволяє осідати, на таких машинах основа становить 2899 мм

Однак я все ще не знайомий з бензином Туага: в Австрії були лише машини з дизельними двигунами V6, які першими вийдуть на ринок Європи. У Росії двигуни TDI все ще належать до двох.третини попиту, але саме в Китаї бюджет Туарег 2 з’явиться в Китаї вперше.0 TSI з чотирициліндровим двигуном потужністю 249 літрів.З. 340-кінський двигун 3.0 TSI, навпаки, майже спадкоємець версії 4.2 FSI. Російський Туарег не мав такого “звинувачення” з 2015 року.

Мені все ще здається, що в дизайні Volkswagen трохи загубив смак: занадто багато хром на носі. Чому це сталося, я вже сказав: китайський ринок вимагає зосередження уваги на місцевих уявленнях про красу та статус. Але якщо вони не сперечаються про смак, то покупці у всьому світі обговорюють якість виконання загальною мовою. Як на фасаді Туарег поруч із матричними фарами, радіолокатор та камера нічного бачення можуть бути двома звичайними дірками, через які жахливі голови кріплення визирають у наш прекрасний світ? І широкі вертикальні тріщини на стику помилкової решітки радіатора, фари та бампера? Ну, принаймні, фари непрості: тягнути кожного, вам доведеться зняти бампер і відкрутити кілька гвинтів на корпусі.

Основний салон не був показаний журналістам в Австрії. Трендові пристрої більш скромні, ніж раніше, мультимедійний комплекс з досить великим екраном (діагональний-9,2 дюйма) трохи загублений у величезному «кадрі», а блок клімату-сам утилітаризм

Мені дуже хотілося побачити інтер’єр в основному обладнанні, оскільки згідно з зображеннями онлайн.конфігуратора, здається, що дизайн традиційних пристроїв та блоку кнопки клімату було створено таким чином, щоб клієнти переглядали ці 3D.моделі та негайно вирішити заплатити 3500 євро за час 15-дюймовий сенсорний екран. У Німеччині так багато, система кабіни Innoision, як ніби охоплює водія яскравими дисплеями. На жаль, у тестовій програмі “Sensory” Tuares у багатих рівні обробки.

Віртуальна кабіна з додатковим 15-дюймовим сенсорним екраном-щось між медіа-комплексами Tesla та Mercedes. Недосконалий суглоб на кордоні двох екранів помітний з пасажирського місця, але графіка, швидкість та логіка майже схожі на Tesla Model 3. Правда, Volkswagen зберегла організацію смартфонів на робочому столі за допомогою центральної домашньої кнопки. Екран знає, як свербіти, прокручувати, милі і відчути підхід руки навіть у рукавиці. Але здатність розпізнавати жести. це найбільше інтелекту

Протягом трьох «перед виробництвом» місяці віртуальна кабіна не позбувся своїх робіт.помітного переходу між двома екранами та невеликим графічним дисонансом між основною інтеграцією та анімацією спливаючих підрозділів, наприклад, що відповідає для налаштування мульти.скультів. Однак дорога в Альпах є непотрібним доказом того, що сучасні мультимедійні системи загрожують виїхати без роботи не лише постачальників пластику, але й дизайнерів інтер’єрів. Найкраща прикраса кабіни в Туарег, як у Тесла. це “жива” супутникова карта на широкому екрані навігації. І якщо ви один із тих, хто, бронюючи готельний номер, готові платити за прекрасний вид з вікна, то відмова від такого варіанту в машині буде непростим.

VW Touareg: Вражаючий завойовник Off.Road

Широко.розміщений кросовер Volkswagen Touareg зміг спочатку оцінити у 2002 році на авто виставці в Парижі. Оскільки джип Кубелваген, який був вироблений під час Другої світової війни, Туарег був єдиним другим позашляховиком, створеним фахівцями з питань Volkswagen Curcent. Новий автомобіль був задуманий авторами, як модель із збільшенням хрестової здатності та здатною продемонструвати якості спортивного автомобіля. Близько 300 інженерів та дизайнерів занепокоєння під керівництвом Клауса-Херхарда Волперта, який сьогодні очолює групу, відповідальну за лінію Porsche Cayenne, працював над розробкою проекту VW Touareg. У Росії, до березня 2017 року, грубої асамблеї Туарега проводили на автомобільній фабриці поблизу Калуги. В даний час було вирішено відмовитися від виробництва цих машин на внутрішній фабриці, через те, що прибутковість автомобілів, імпортованих та зібраних у Росії, була рівною.

який, дозвіл, туарег, пневмі, частина

Під час своєї 15-річної присутності на ринку VW Touareg він неодноразово відповідав очікуванням своїх творців: три перемоги в ралі Паризька Дакара у 2009, 2010 та 2011 роках можуть служити яскравим прикладом цього. Перше рестайлінг Туарега сталося в 2006 році, коли його вперше було представлено, а потім модифікація VW Touareg R50 була продана. Лист r в кодуванні означає ряд додаткових варіантів, включаючи: Плюс пакет, exterieur та T програма. П. Версія Touareg 2006 року отримала модифікований ABS та круїз.контроль, а також систему попередження про небезпечний підхід сусіднього автомобіля позаду або. Крім того, були усунені недоліки в автоматичній коробці, яка відбулася в основній версії.

У 2010 році Volkswagen представив Touareg наступного покоління, який передбачав завершення одного з трьох турбодизелів (3,0-літрова ємність 204 та 240 літрів. З. або 4,2-літрова потужність 340 літрів. З.), два бензинові двигуни (з об’ємом 3,6 літра та потужністю 249 або 280 літрів. З.), а також перший в історії занепокоєння з гібридним одиницею-3,0-літровим бензиновим двигуном потужністю 333 літра. З. У поєднанні з електродвигуном потужністю 47 літрів. З. Серед особливостей цього автомобіля:

 • наявність перетинного диференціалу Торсена, а також весняна підвіска, яка забезпечує 200-мм дозволу доріг;
 • Можливість оснащувати техніку місцевості за допомогою пакету Off.Road, який передбачає зменшення передачі, блокуючи задні та центральні диференціали, підвіска повітря, завдяки якому зазор можна збільшити до 300 мм.

Після рестайлінгу 2014 року Туарег був недооцінений:

 • Фари Bixenon;
 • Система гальмівної гальмівки з багатоклутниками, яка включає автоматичне гальмо після удару;
 • оптимізований круїз.контроль;
 • Простий відкритий варіант, завдяки якому водій може відкрити багажник, використовуючи легкий рух ногою, коли обидві руки зайняті;
 • модернізовані пружини;
 • Двостороння оббивка кабіни.

Крім того, лінія двигуна була доповнена 260.літровим V6.дизелем TDI. З.

Презентація VW Touareg третього покоління була запланована на вересень 2017 року, однак, з маркетингових міркувань, дебют був перенесений на весну 2018 року, коли концепція Touareg T-Prime GTE буде показана в Пекіні.

VW Touareg Перше покоління

Перший.генерація Volkswagen Touareg.це позашляховик на весь накопичувач, із центральним диференціалом, що займається самостійно (який, якщо необхідно, може бути міцно заблокований водієм) та кілька зменшених передач. Також надається жорстке блокування для задньої міжкремованої диференціальної. Ці варіанти, що збільшують перехресну здатність машини, доповнюються контрольованою підвіскою повітря, з якою можна змінити зазор з 160 мм на шосе до 244 мм на Off.road, або навіть 300 мм для водіння в екстремальній умови.

Спочатку планувалося зібрати 500 «пілотних» копій Туарега, незважаючи на те, що половина з них була попереднім порядком, переважно з Саудівської Аравії. Однак завдяки збільшенню попиту було вирішено відкрити серійне виробництво. Перша дизельна версія Tuareg не була екологічно чистою для американського ринку, а пропозиція позашляховика для океану відновилася лише після вдосконалень у 2006 році.

Виробництво першого Туарега було доручено на фабрику в Братиславі. Платформа PL17 стала поширеною для VW Touareg, Porsche Cayenne та Audi Q7.

Куплений у грудні 2007 року. До цього було простіше: на пружинах. Є все (пневмо, нагрівання у всьому, електриці, ксенон тощо.) Пробіг 42000 км. До 25 000 були змінені під гарантією заднього замка. 30 000 були замінені на гроші (гарантія закінчилася) сигнал низького фторуду. Здивований, читаючи огляди заміни прокладок 15 тис., Я змінив передні (вони почали сигналізувати датчики) і ззаду (вона вже була близько) на 40 тис. Все інше: або він винен (він торкнувся пня з проходженням кардана, в стороні ковзання зачепило бордюр бордюру, не заповнив «не.фризинг» у шайбу в часі), або криві руки військовослужбовців.

Олександр

http: // www.Інфокар.UA/огляди/Volkswagen/Touareg/2007/3.0-avtomat-suv.Id13205.HTML

Таблиця: Технічні характеристики VW Touareg різних конфігурацій

Технічна характеристика V6 FSI V8 FSI 2,5 TDI V6 tdi V10 TDI
Потужність двигуна, L. З. 280 350 174 225 313
Об’єм двигуна, L 3.6 4,2 2,5 3,0 5,0
Кількість циліндрів 6 вісім 5 6 десять
Кількість клапанів у циліндрі чотири чотири 2 чотири 2
Розташування циліндрів V-подібний V-подібний в лінію V-подібний V-подібний
Крутний момент, nm/близько. у хв 360/3200 440/3500 500/2000 500/1750 750/2000
Паливо бензиновий бензиновий дизель дизель дизель
Максимальна швидкість, км/год 234 244 183 209 231
Час прискорення до швидкості 100 км/год, сек. 8,6 7,5 11.6 9.2 7.4
Споживання палива в місті, л/100 км 19 19.7 13.6 14.4 17.9
Споживання палива вздовж шосе, л/100 км 10.1 10.7 8,6 8,5 9.8
Споживання в “змішаному режимі”, l/100 км 13.3 13.8 10.4 10.7 12.6
Кількість місць 5 5 5 5 5
Довжина, м 4754 4754 4754 4754 4754
Ширина, м 1.928 1.928 1.928 1.928 1.928
Висота, м 1.703 1.703 1.703 1.703 1.726
Колісна основа, м 2.855 2.855 2.855 2.855 2.855
Їздити назад, м 1.657 1.657 1.657 1.657 1.665
Передня лінія, м 1.645 1.645 1.645 1.645 1.653
Маса оснащена, t 2.238 2.238 2.238 2.238 2,594
Меса завершена, т 2,945 2,945 2,945 2,945 3.100
Об’єм танка, L 100 100 100 100 100
Об’єм багажника, L 500 500 500 500 555
Зміна дороги, мм 212 212 212 212 237
Коробка передач 6 ACPP tiptronic 6 ACPP tiptronic 6 ACPP tiptronic Ручна передача 6 ACPP tiptronic
Привід наповнений наповнений наповнений фронт наповнений

Тіло і салон

Будь-який водій, який має досвід керування VW Touareg, підтверджує, що цей автомобіль практично виключає різні види інцидентів та сюрпризів, пов’язаних з недоліками або дефектами будь-якого вузла чи одиниці: почуття надійності домінує над іншими почуттями під час руху по шосе або позашляховику. З першої версії Touareg він оснащений повністю оцинкованим тілом, розкішним інтер’єром та багатьма варіантами, які забезпечують комфорт та безпеку водіння. Пневматична підвіска з чотирма датчиками рівня тіла, а також спеціальною системою герметизації дозволяє рухатися не лише в поганих дорожніх умовах, але й подолати Ford.

Безпека водія та пасажирів забезпечується передньою, головою та бічними подушками безпеки, а також великою кількістю інших пристроїв та систем, таких як: стабілізація курсу, антилок гальм, розподіл гальмівної сили, додатковий підсилювач гальм, тощо. D. Стандартне обладнання забезпечує передні фари туману, дзеркала опалення, рульову колонку з 8 регулюванням (включаючи висоту), кондиціонер, керований вручну, CD.програвач з 10 динаміками. На прохання замовника автомобіль можна додатково забезпечити двозонним кліматичним контролем, функцією автоматичного затемнення дзеркал заднього виду, ще краще оздоблення за допомогою натуральної деревини та алюмінію.

Пневматична підвіска Touareg. Як зрозуміти коригування та виконувати адаптацію?

Для того, щоб Volkswagen їздив позашляховиками ще більш комфортними та безпечнішими, добре відомий виробник запропонував повітряну підвіску Touareg, що є модифікованим варіантом, який раніше був випробуваний на Фаетон. Вдосконалення можна побачити, якщо ви ретельно враховуєте структурні елементи.

Адаптація зробила явно корисною, незважаючи на те, що датчики вертикального прискорення були меншими. Кожне колесо містить еластичні елементи, включаючи корпус із направляючим, поршнем та манжетами з особливо міцного матеріалу (зазвичай використовується багатошаровий еластомер).

Два приймачі з обсягом 4,8 та 5,2 літра необхідні, щоб не було проблем з регулюванням дорожнього дозволу. Змінюючи зазор з 160 на 300 мм, можна розвинути високу швидкість. У регульованих амортизаторів виробник збільшив об’єм циліндрів, крім того, компресор отримав більш зручну дренажну систему.

Пневматична система має стійки та модуль для подачі повітря, тоді як об’єм труб став більшим і становив близько 6 мм. Як показує практика, контроль системи повітряної підвіски не вимагає від власника проводити частий ремонт, оскільки можна швидко регулювати тиск.

Спеціальні датчики відстежують прискорення, рівень тіла, температуру та інші параметри, передаючи всі дані до блоку управління. Крім того, трансформовані електричні системи переходять на виконавчі пристрої: система електромагнітних клапанів, реле компресора та інших елементів.

Ось чому встановлений блок завжди повинен бути в хорошому стані.

Було вирішено знайти нове місце для зовнішнього розташування для клапанів для регулювання жорсткості. Можливо, це пов’язано з тим, що встановлений цифровий контролер автоматично відстежує відстань, на якій тіло знаходиться від дорожнього полотна.

Пневматична суспензія має три режими жорсткості:

 • Хороший трек дозволить вам використовувати рівень “спорту”. Машина зможе розвивати високу швидкість і використовувати всю свою потужність;
 • “Комфорт” дозволяє відчути, як м’який, гладкий рух і їзда на позашляховику стає приємнішим;
 • Авто. це середній рівень. Тут кожен власник автомобіля зможе налаштувати жорсткість за допомогою спеціального регулятора.

Заміна рівнів не викликає особливих проблем, але найменші несправності слід усунути. Не завадить проводити періодичну діагностику та своєчасне відновлення.

Легше було контролювати повітряну підвіску, виробники створили чотири рівні шасі. Тут необхідно врахувати висоту шасі над полотном, враховуючи навантаження.

Це полегшується датчиками висоти, які постійно передають електричну систему, інформуючи про розмір між осейами та тілом.

Повітряна суспензія допомагає швидко досягти номінальних значень, оскільки тиск повітря легко змінити за допомогою приймача та компресора, при якому адаптація позитивно впливає.

Слід зазначити, що при переході на великий дозвіл на дорогу в приймачі може не бути належної кількості повітря і займе деякий час, поки він не надійде від компресора (зламайте клапанну систему, яка регулює жорсткість підвіски, не є найкращим рішення). Загалом, Volkswagen Touareg забезпечує чотири рівні шасі:

 • Лад вважається найменшим зазор, його висота становить близько 160 мм. У цьому випадку опускання тіла на цей рівень стане можливим, якщо одержувач має достатню кількість повітря, щоб перейти до наступного. смугасто;
 • Стракен чудово підходить для подорожей по стандартному шосе. Блок управління відстежує роботу систем і клапанів, поки відбувається весь час автоматичного регулювання, що багато в чому залежить від швидкості та навантаження автомобіля. Просвіт становить 220 мм, але зі зниженням швидкості від 180 кілометрів на годину може відбутися падіння до 185 мм;
 • Рівень поза межами також регулюється автоматично. Тут просвіт росте до 245 мм, але є обмеження на швидкість руху: межа становить до 70 кілометрів на годину;
 • X’tra має найбільший зазор, який досягає 300 мм. Він вважається постійним, але тут є певний поріг швидкості руху, який становить 20 кілометрів на годину. Ще одна швидкість не дозволить переходу (напис буде відображатися, що це неможливо).

Окремо ми відзначаємо клавішу блокування на приладовій панелі. Це багатофункціонально, при натисканні ви можете обмежити швидкість до 70 кілометрів на годину. Ця кнопка також використовується для активації режиму підйому автомобіля, коли вам потрібно замінити колесо.

Щоб включити функцію, вам потрібно буде натиснути на сарану і утримувати близько п’яти секунд. Тільки тепер ви можете вимкнути запалювання, оскільки режим підйому буде активовано. У цей момент ми одразу пам’ятаємо паркувальне гальмо, оскільки його слід повністю затягнути.

Блок управління, який має пневматичну підвіску, допомагає обмежити швидкість, коли встановлений рівень поза межами. Але в той же час автомобіль не повинен їздити зі швидкістю понад 70 км/год., Оскільки кнопка блокування в цьому випадку не спрацює.

Найчастіше ця функція використовується, коли вам доводиться їхати по поганій і зламаній дорозі, а це означає, що можливий серйозний ремонт. Для звичайного маршруту цей метод обмеження швидкості є необов’язковим.

Пневматичне управління підвіскою зазвичай не викликає великої проблеми. Однак система клапана, як і інші, працює досить стабільно і надійно. Але іноді трапляються невеликі спотворення, і тут потрібно зробити одну просту операцію.

Все про пневматичну суспензію Tuareg NF/FL

Чи варто купувати Туарег?

Будь то версія GP чи NF, багато потенційних покупців задають це питання. Наскільки надійний Туарег і скільки коштує його обслуговування та ? Редактори лабораторії діагностики автомобіля знову жалюгідно і без соплі опублікують основний момент, який потрібно знати, купуючи Volkswagen Touareg.

Основний момент, що мучить більшість покупців.

Прочитавши жахливі відгуки від власників Туарів, у яких пневма на холоді або подушках на шосе, ви можете подумати, що пневма. це примха заможних покупців нових автомобілів, і краще взяти його на пружини пружини.

Насправді пружини лише трохи надійніші, ніж пневмобаллони.Давайте подивимось на основні моменти щодо пневми Туарегів.

Проблеми з пневматичною призупиненням Туарег. чи варто купувати Touareg на пневмі? Або скільки пневматичної суспензії відбувається до Volkswagen Touareg

Якщо ви відкиньте стереотипи різної ступеня дурності щодо захворювань та «глюків», то насправді повітряна підвіска у VW і спеціально на Tuaregs.це надзвичайно безглузда сукупність. Кількість вузлів, які можуть провалити порівняно невелику. Давайте нарешті розберемося, що зламається у повітряній підвісці та скільки коштує ремонт пневми на Туарегах.

Пневматичний підвісний компресор. для Touareg GP та трохи більше для NF. Компресор можна продати за допомогою блоку клапана, і в цьому випадку вартість подвоєна.

Багато власників не змінюють його і погано уявляють, що це є, але трапляється, що він зношується з тих чи інших причин, тому при купівлі необхідно перевірити свою справність.

Сам компресор. це звичайний наглядач повітря, який часто накачує колеса автомобілів, лише це трохи краще. Невдача може бути з кількох причин. По.перше, це відсутність послуг.

Принаймні раз на рік на Touareg GP (2002-2010), потрібно змінити фільтр і очистити дренаж. Крім того, заміна реле потужності компресора також здатна продовжити термін експлуатації цього простого підрозділу.

Зазвичай причиною відмови є відсутність будь.якої послуги, вологи або через електричні проблеми за відсутності регулярних замін енергетичної реле.

Блок клапанів пневми. Архінальна одиниця і порушення його надзвичайно складно. Якщо після діагностики рекомендується замінити блок клапана через те, що щось знижує, вони не кажуть, як це було виявлено з такої послуги.

Якщо автомобіль занурюється протягом ночі, найчастіше проблема лежить у печатках на самих циліндрах пневмо, а не в блоці клапана.

Діагностика пневми “падіння” або “потоплення” можлива лише за допомогою мильного розчину та тривалого кропіткого візуального обстеження. Дуже рідко можна визначити причину комп’ютерної діагностики повітряної суспензії Туарег.

Залежно від роздрібної мережі та регіону Росії.

Пневматичний опір (амортизатори та пневмобаллони). Почнемо з задніх амортизаторів не пов’язані з пневмобаллонами, тому заміна робиться незалежно.

Передні стелажі структурно виготовлені таким чином, щоб подушки носили на амортизаторах “зверху”, але це не означає, що все доведеться повністю змінити, якщо пошкоджений нагрівач повітря. Самі подушки елементарні та замінені новими.

Тепер необхідно підкреслити, що подушки пневми на vw touareg gp/nf майже безсмертні, t.до. Закритий захисним склом. На відміну від пневми на Mercedes, Туарегс не має проблем з раптовими вибухами подушок та на багатьох автомобілях з пробігом понад 200 тисяч усіх елементів рідної пневми.

На додаток до дорогого оригіналу, група має дуже високоякісні неорігальні елементи пневмо (Arnott, Wabco, AMK), що по суті є оригіналом, лише в іншій упаковці.

Якщо амортизатори втратили ефективність або просочилися, не потрібно бігати, щоб купувати нові передні 90-110 тис. Або ззаду 30-50 тисяч за штуку.

Існує величезна кількість послуг, що виробляють стійки амортизації, в тому числі з технологією зміни жорсткості стійки.назад

Як перевірити підвіску повітря перед покупкою?

Без фабричного тесту та комп’ютерної діагностики можна в першу чергу перевірити систему наявність, тим самим захищаючи себе якомога більше від зайвих витрат:

 • Необхідно підняти пневматичний до верхнього рівня (2), зачекати 60-120 секунд, в той час як вам потрібно слухати компресор після завершення висоти до верхнього рівня. Якщо компресор періодично вмикається, то ланцюг не випадає, а тиск нестабільний, якщо скарг немає, ми переходимо на другий етап.
 • Ми опускаємо пневму з крайнього верхнього положення (2) до положення навантаження (-2). Час повного «опадів» організму не повинен перевищувати 15-22 секунди, якщо час перевищує або відбувається нерівномірне, що знижує тіло-це несправність клапанів спуску. Зазвичай клапани пневмобаллонів задньої осі підкислюються.
 • Третій етап показує фактичний стан компресора пневми, а його реалізація без одночасної комп’ютерної діагностики дає мало. Необхідно підняти пневму з положення навантаження (-2) до максимального положення зазору (2). Одночасно з підйомом, необхідно слухати характерний звук, який видає компресор. Звук повинен бути тихим, а не злитися.

Після підняття даних потоку даних у таблиці даних потоку потрібно звернути увагу на температуру компресора. Він не повинен перевищувати 60-70 градусів влітку та 40-50 взимку.

З розлюченими звуками компресора або підвищеною температурою компресора може зажадати заміни або відновлення протягом наступних півріччя, і якщо при виконанні тестів він вимкнувся через перегрів, то його потрібно змінити вчора.

Я хотів би додати, що візуальне обстеження пневмобаллонів. це порожнє починання, їх знос майже ніколи не візуально оцінюється. Блок клапана та тиск у приймачі можна перевірити лише за допомогою комп’ютерної діагностики блоку контролю рівня.

Ніж tuareg pneuma краще, ніж звичайна підвіска? Відмінності пневми та джерел

Розумне питання, особливо для гарячих прихильників весняного “неприємного” підвіски. Багато хто стверджує, що пневма потрібна лише для зміни дозволу, решта не має жодної різниці, і це дуже глибоке помилкове уявлення.

Зміна дороги Volkswagen Touareg та його характеристики

Насправді ця модель автомобіля досить проста. Висотки Volkswagen Touareg Road з системою The Tech Tech, яка є таким позашляховим пакетом, коливається між позначками 160-300 міліметрів. Як ви вже розуміли, дозвіл з таким пакетом може бути змінений залежно від прохідності дорожньої поверхні.

У базовому наборі автомобіля без заданого пакету дозвіл на Туарег становить лише 230 міліметрів, що в деяких випадках може бути категорично недостатньо. Що ж, з основними параметрами зазору цієї моделі автомобіля ми вже з’ясували, і тепер давайте поговоримо про те, як збільшити дозвіл, не купуючи дорогий пакет з дороги.

Як збільшити кліренс Volkswagen Touareg

Насправді все досить просто. Зважаючи на те, що Volkswagen Touareg не завжди був ефективним зазором основної конфігурації, автомобілісти давно використовують кілька способів її збільшення. Отже, одним із цих методів є заміна повноцінних дисків з ширшим діаметром. Звичайно, така заміна не збільшить кліренс для досить великого значення, але ті ж 20 міліметрів, це принаймні якийсь результат. Правда, не забудьте заздалегідь думати, що вам доведеться запастися набором нової гуми з діаметрів для придбаних дисків.

Також дороги Volkswagen Touareg також можна збільшити, встановивши прокладки для амортизаторів. У будь.якому центрі обслуговування вам пропонують розпірки типу поліуретану або метал. Вибирайте, звичайно, тільки для вас.

Ну, останній спосіб Ви можете збільшити зазор дорожнього руху Volkswagen Touareg, замінивши регулярні джерела новими. Такі пружини значно збільшать зазор, але не забувайте, що така заміна негативно вплине на контроль автомобіля, і тому вам доведеться заощадити себе, не проїжджаючи на повороти з максимальними швидкостями.

Інтер’єр нового Volkswagen Touareg 2019-2020

Якщо поява Volkswagen Touareg 2019-2020 принаймні якось говорила про нове покоління і трохи нагадував попередні варіанти моделі, то інтер’єр абсолютно новий і зовсім не впізнаваний. У всіх рівнях оздоблення салон кросовера Volkswagen Touareg 2019 призначений для висадки 5 пасажирів, включаючи водія. Більшість змін, і можна сказати, зміни були на передній панелі. Виробник вирішив не відставати від останньої тенденції інших брендів, а також відмовився від центральної консолі Volkswagen Touareg 2019.Як і за зовнішнім виглядом, передня панель Volkswagen Touareg 2019-2020 буде відрізнятися за рівнем обробки. У базовій моделі відображення мультимедійної системи на 10 ″ з кнопками управління кросоверами з боків. Під дисплеєм розміщено управління керуванням кліматом, нагрівання та охолодження сидінь. Набір інструментів цієї конфігурації поєднує аналогові пристрої Volkswagen Touareg 2019, а також кольоровий комп’ютерний дисплей на дошці.

Найбільше, максимальна конфігурація Volkswagen Touareg 2019-2020, а точніше на його інтер’єрі. Виробник вирішив переступити на всіх конкурентів, з точки зору мультимедійної системи. Замість невеликого дисплея інженери встановили величезний 15.дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи, а панель приладів повністю зробила цифровий на основі 12 ″ дисплея.

Така «кабіна», як називає його виробник, дозволяється перенести всі системи управління на сенсорну панель та відображати всі необхідні параметри кросовера на панель приладів. Центральна консоль закінчує дві повітряні протоки, спрямовані на водія. Інженери мінімізували кількість механічних кнопок, розмістивши все управління на сенсорному дисплеї.

Відповідно до набору мультимедійних Volkswagen Touareg 2019-2020 також не поступається конкурентам. Основою була система Android Auto та Apple Carplay, крім того. Пасажирська частина передньої панелі також отримала зміни, а не звичайну глянцеву вставку, тепер є дві повітряні протоки. Все це задоволення, включаючи центральний дисплей, підкреслює хромовану вставку з світлодіодним підсвічуванням. За кольором освітлення може бути будь.яким відтінком, включаючи білий.

Центральний тунель кросовера Volkswagen Touareg 2019-2020 отримав не менше змін. Звичайний важіль коробки передач втратив кнопки по колу і став на порядок менше. Інформаційна інформаційна система була розміщена на самому важелі коробки передач, що значно зменшило область навколо самого важеля. За важелем автоматичної коробки передачі розмістив невелику панель управління кросовер. Серед основних є кнопка «Початок/зупинка. Два селектори ближче до підлокітника, один відповідає за вибір режиму руху, другий для приводу, хоча диференціальний замок у новому Volkswagen Touareg 2019-2020 тепер не буде.

Центральний тунель Volkswagen Touareg 2019-2020 доповнюється двома тримачами чашок та панеллю креслення під прихованою панеллю. Список платежів є стандартним для цього класу: USB.порт, 12В розетка та стандартна бездротова зарядка Qi. Центральний тунель закінчує просторий підлокітник, для його розмірів буде достатньо, щоб регулювати підвіску, не розриваючи руки, в інших випадках це буде не дуже зручно. За підлокітником є ​​дві повітряні протоки та заряджання другого ряду пасажирів, більш дороге обладнання Volkswagen Touareg 2019 отримає панель клімату.

Сидіння нового Volkswagen Touareg 2019 стали порядок більш комфортним з точки зору налаштувань та функцій. Тепер, починаючи з основної конфігурації, передні сидіння отримали нагрівання та охолодження, електронне регулювання в 12 напрямках, сидіння водія було придбано трьома режимами та масажною функцією (верхня версія). Як і раніше, передні сидіння отримали хорошу бічну підтримку та індивідуальні обмеження голови.

Другий ряд місць Volkswagen Touareg 2019 призначений для висадки 3 пасажирів. Стандартне складання. це стандартна 60/40, кожна частина може бути відрегульована спереду і ззаду, а також нахиляючи задню частину. Дизайнери використовували лише високоякісну шкіру як матеріал для вишикування внутрішніх Volkswagen Touareg 2019-2020. У парі до основної обшивки ви можете додати шкіряні вставки для еїну та для верхніх варіантів введення від Alcantara.

Внутрішній колір Volkswagen Touareg 2019. це порядок різноманітніше, ніж попереднє покоління:

Кожен з цих відтінків може поєднуватися з чорними бічними вставками на сидіння. До окулярів Volkswagen Touareg 2019, як правило, темного кольору, все, що буде вище з білим або бежевим. Окрім шкіряного кожуха, пропонуються вибирати з покупця, пропонуються різноманітні вставки деревини, полірованого алюмінію або глянсового пластику вздовж периметра внутрішнього Volkswagen Touareg 2019.

Останній штрих у внутрішній частині водія Volkswagen Touareg 2019-2020. Як уже було сказано, панель приладів може бути повністю цифровою на основі кольорового дисплея або наполовину, поєднуючи аналогові пристрої та кольоровий дисплей. Рульове колесо нового кросовера виготовляється в стилі компанії, трохи сплющується знизу і призначене для трьох голки. Дві голки верхнього в’язання виділяються для функціональних кнопок (починаючи з базової конфігурації), голка нижнього в’язання є декоративною.

Ви можете регулювати кермо у висоті та глибині за допомогою електричного приводу. Також у всіх рівнях обрізки Volkswagen Touareg 2019 за кермом передачі та пара важелів для управління кросоверними системами розташовані.

Інтер’єр нового кросовера Volkswagen Touareg 2019 виявився привабливим і суттєво змінився в стилі. Наскільки покупцеві сподобається нова центральна консоль, досі невідомо, сьогодні є як позитивні, так і негативні відгуки про цей стиль. Решта салону Volkswagen Touareg 2019 зручна, приваблива, з хорошим функціональним набором.

Технічні характеристики нового Volkswagen Touareg 2019-2020

Характеристики нового Volkswagen Touareg 2019-2020 стали справді новими, крім того, що раніше відомі двигуни, інженери доопрацьовані та додали нові підрозділи. Величезний мінус буде для любителів позашляховиків, на відміну від попереднього покоління, новий Volkswagen Touareg 2019 не буде обладнаний обов’язковим диференціальним блокуванням, що миттєво зводить його до класу повних фондових позашляховиків. Серед одиниць нового кросовера представлені як дизельні, так і бензинські варіанти, а також доступна нова гібридна установка.

Двигун нового Volkswagen Touareg 2019-2020
Двигун (об’єм) Паливо Влада, l.З. Крутний момент, NM
TDI V6 (3,0 л) дизель 231 500
TDI V6 (3,0 л) дизель 286 600
TSI V6 (3,0 л) бензиновий 340 450
V8 турбодизель (4,0 л) дизель 421 900
Плагінний гібрид (2,0 л) гібрид 367 542

Гібридна установка нового Volkswagen Touareg 2019 поки що доступна лише на ринку Середнього Королівства, але найближчим часом вони планують продати в Європі. Сам гібрид складається з бензинового блоку з об’ємом 2,0 літрів та електричною установкою. Бензиновий двигун може випустити 249 коней, але решта 118 коней складають електромобільний двигун. У парі до будь-якого двигуна встановлюється 8-ступінь автоматичної коробки передач ZF, а також 4motion на повному колесі з автоматичним з’єднанням повного приводу. Завдяки електроніці, драйвер може вибрати режим підвіски, зробивши його нижче або вище.

Середнє споживання палива дизельного V6 становить близько 6,9 літрів на 100 км шляху, а вивільнення CO2 становить близько 182 г/км. Гібридна установка обіцяє показати споживання 4,5 літра на сотні, але турбодизель V8 знадобиться близько 7,5-8 літрів на 100 км.

Розміри нового Volkswagen Touareg 2019-2020
Довжина, мм 4878
Ширина, мм 1984 (з урахуванням бічних дзеркал 2193 мм)
Висота, мм 1702
Колісна основа, мм 2894
Доріжка передніх коліс, мм 1669
Рутус задніх коліс, мм 1685
Зазор, мм 220 (з пневматичною суспензією 300 мм)

Залежно від обраної суспензії, новий кросовер Volkswagen Touareg 2019-2020 може подолати водний бар’єр різної глибини, із звичайною суспензією максимально допустима глибина становить до 490 мм, з повітряною суспензією, глибина збільшується до 570 мм. Окрім підвіски, покупець може вибрати один із запропонованих типів сплавів. В основній конфігурації встановлено 18 ″ сплави, за додаткову плату ви можете встановити 19 ″, 20 ″ або 21 ″. Для не стандартних дисків вам доведеться платити додатково з 850 до 3050 євро, але вони є порядок, більш привабливою в дизайні, ніж у попередніх поколіннях. За словами виробника, стиль та кольори взяли з моделей Arteon та Atlas.

Конфігурації та ціни

Насправді, Volkswagen Touareg 2021 отримав не зовсім нове тіло: навіть на фотографії зрозуміло, що автомобіль зовні має багато спільного з Tiguan. Цей кросовер цікавіший для його зборів, які пропонуються (у порівнянні з прямими конкурентами) за досить низькою ціною. Туарег не менш помітна своїми технічними характеристиками, завдяки якому німецька модель впевнено поводиться як на прямій дорозі, так і після подорожей за межами асфальтової поверхні.

Основна версія німецької моделі з турбо-двигуном 249 кінських сил та постійним повнопривідним приводом, доповненим заблокованим диференціалом, оцінюється як мінімум 3,7 мільйона. Для доплати на 520 тисяч турбодизеля доступний для 3 літрів тієї ж потужності. У стартовій конфігурації Volkswagen Touareg 2021 оснащений:

  Навігація; 9-дюймовий планшет; аудіосистема з вісьмома динаміками; 2-зони кліматичного обладнання (4-зона необов’язково); датчик втоми водія; система запобігання фронтального удару; датчики паркування; система відстеження «сліпих» зон; Адаптивна головна оптика; технологія освітлення; круїз.контроль; помічник на смузі; помічники під час руху під нахилом.

Вже в початковій версії німецької моделі є 10 подушок безпеки (крім стандартних ABS, ESP та інших систем). Основна конфігурація використовує системи гальмування запуску/зупинки та відновлення, 18-дюймові алюмінієві колеса, оптика голови з датчиком освітлення та електронним гальмом для паркування. Необов’язково вказаний список розширюється за рахунок:

  пневматична або спортивна підвіска; електричний привід багажної двері з безконтактним датчиком отвору; електро.регульованим люком; проекційний дисплей; Функція пам’яті; електричне опалення для лобового скла; доступу до салону; адаптивний; круїз.контроль; додатковий обіг салону; системи нічного зору, що розпізнають пішоходів; інтелектуальний носій.

Ви можете отримати камеру заднього перегляду для доплати. Стандартно німецька модель оснащена електрорегуляторними передніми стільцями з опаленням та поперековою підтримкою, віртуальною панеллю приладів та кнопкою запуску двигуна двигуна. Усі сидіння за замовчуванням оброблені штучною шкірою. Також у салоні є декоративні вставки під деревом.

Бізнес

Наступне обладнання з тим самим набором електроенергії коштує щонайменше 3,95 мільйона. Він доповнює основу за допомогою пневматичної підвіски, електричного приводу магістралі з ближчим, нагріваючи задній ряд сидінь та не закритий доступ до салону. У цій конфігурації за замовчуванням надається електричне нагрівання лобового скла. Список доступного обладнання поповнюється через бездротову зарядку та камеру для паркування. За бажанням пропонували штори на задніх вікнах.

Ексклюзивний

Це обладнання коштує менше 4,51 мільйона. Разом з цією версією також доступний турбо-двигун 340 кінських сил. Його зовнішній вигляд призводить до збільшення ціни кросовера до 5,3 мільйона. Ексклюзивне обладнання включає 15-дюймовий планшет датчика, 4-Zone Climate Control, адаптивний круїз-контроль, електричний привід передніх сидінь з функцією запам’ятовування положень, 12,3-дюймовий екран на місці приладної панелі. У цій версії з’являються 19-дюймові колеса та проекційний дисплей.

R-лінія

Щонайменше 5,06 мільйона запитується на верхню версію VW Touareg. Це обладнання доступне з 2-літровим турбодизелем або 3-літровим турбо двигуном. Це примітно, але 4-зоневий клімат, проекційний дисплей та безконтактний датчик відкриття багажника зникають у верхній версії. Натомість покупець отримує новий комплект для тіла.

Конфігурації та ціни (підсумкова таблиця)

Обсяг обсягу двигуна обладнання, L Power, L.З. Прискорення коробки передач до 100 км/год, c. Максимум. Швидкість, Км/год споживання на 100 км, L ціна,
2.0 TSI в бізнесі бензиновий один.98 249 машина наповнений 6.вісім 225 десять.1/7.2/8.один 3 948 000
2.0 TSI в ексклюзивному бензиновий один.98 249 машина наповнений 6.вісім 225 десять.1/7.2/8.один 4 508 000
3.0 TSI на R-Line бензиновий 3 340 машина наповнений 5.9 250 одинадцять.6/7.7/9.один 5 308 000
2.0 TSI в повазі бензиновий 2 249 машина наповнений 225 3 698 000
3.0 TDI в бізнесі дизель 2.97 249 машина наповнений 6.вісім 238 вісім.3/6.6/7.один 4 468 000
3.0 TDI в ексклюзивному дизель 2.97 249 машина наповнений 6.вісім 238 вісім.3/6.6/7.один 5 048 000
3.0 TDI на R-Line дизель 2.97 249 машина наповнений 6.вісім 238 вісім.3/6.6/7.один 5 058 000
3.0 tdi в повазі дизель 2.97 249 машина наповнений 6.вісім 238 вісім.3/6.6/7.один 4 218 000
3.0 TSI в ексклюзивному бензиновий 3 340 машина наповнений 5.9 250 одинадцять.6/7.7/9.один 5 298 000

Технічні характеристики

Volkswagen Touareg 2021 заснований на власній платформі MQB-EVO. Це передбачає розміщення повністю незалежних підвісок. Більше того, конструкція автомобіля змінюється залежно від вибраної модифікації. Купуючи версію з пневматичною підвіскою, автомобіль набуває покращення здібностей. Кросовер у цій продуктивності здатний зменшити або збільшити зазор протягом 70 мм.

3 двигуни з турбонаддувом пропонуються з німецькою моделлю, кожна з яких поєднується з 8-ступінчастою автоматичною контрольною точкою. Усі електростанції знаходяться на постійному приводі на колесах із заблокованим центральним диференціалом. У початковій версії 2-літровий двигун з прямим впорскуванням палива прихований під капотом автомобіля. Його максимальна віддача. 249 літрів.З. при 370 нм крутного моменту. Для додаткової оплати пропонується 3-літровий дизельний двигун з турбонаддувом однієї потужності. Але показник максимального крутного моменту в цьому випадку досягає 600 нм. У верхній версії кросовер оснащений 3-літровим турбо двигуном, повернення якого доводиться до 340 літрів.З., а рівень тяги досягає 450 нм.

Загальна довжина німецької моделі становить 4878 мм з колісною базою 2904 мм. Ширина. 1984 мм, висота. 1717 мм.

Характеристики (підсумкова таблиця)

Привід Наповнений
Тип тіла Позашляховик
Спосіб передавання Автоматичний (8)
Об’єм двигуна, L один.98
Прискорення до 100 км/год, сек 6.вісім
Максимум. швидкість, км/год 225
Зміна дороги, CM двадцять
Довго, дивись 487.вісім
Ширина, див 198.чотири
Висота, див 171.7
Усі місця 5
Меса, тонни 2.048
Паливо AI-95
Тип електростанції (двигун) В лінійному, 4-циліндровому
Нагнітач існує
Максимум. Влада, l.З. 249 на 6000 про./хв.
Максимум. Крутний момент, NM 370 на 4500 про./хв.
Споживання на 100 км у міському циклі, l. десять.один
Споживання на 100 км у приміському циклі, L. 7.2

Технічні характеристики Volkswagen Touareg

Рестайлінг Volkswagen Touareg 2-го покоління (початок продажів-2014) в технологіях дуже близький до Porsche Cayenne. Основна підвіска німецького позашляховика утворюється за допомогою передніх двосторонніх та задніх багатопохватних структур. Зміна дороги. 201 мм. За бажанням доступно пневматичне шасі із закритим схемою управління та адаптивними амортизаторами з трьома режимами: нормальний, комфорт та динамічний. Зміна Туарега з змінами підвіски повітря в діапазоні 160-300 мм. Це дозволяє подолати Ford до 580 мм глибиною, тоді як стандартне шасі призначене для того, щоб примусити водні бар’єри з максимальною глибиною 500 мм.

Моторна лінія Volkswagen Touareg в Росії включає такі бензинові та дизельні одиниці:

Список двигунів, які були доступні на російському ринку, але наразі не пропонуються:

У Європі позашляховик також має модернізований турбонаддув дизель V6 3.0 TDI (262 л.З., 580 нм) із системою нейтралізації вихлопних газів з використанням ін’єкції сечовини. Такий двигун забезпечує реалізацію вимог екологічного стандарту євро-6.

Усі модифікації Volkswagen Touareg оснащені системою приводу повного колеса, але є дві її варіанти: 4Motion та 4xMotion. Простіша схема 4Motion включає асиметричний диференціал інтеріксену (40:60) з можливістю блокування та класичним заднім диференціалом. Версія 4xMotion “Off.Road” додатково передбачає присутність у роздатковій програмі зниження ряду з коефіцієнтом передач 2.69: 1, а в задньому диференціалі. механізм блокування. Система 4xMotion, разом із пакетом Tech Tech, включаючи п’ять режимів, розроблена для версій з 245-силовим дизелем 3.0 TDI.

Коробка передач у позашляховику-це лише один 8-ступінчастий “автоматичний” AISIN AL1000 8A.

Повні технічні характеристики Volkswagen Touareg. підсумкова таблиця: