Як залити олію в двигун Volkswagen Polo. Дренаж

VW Polo Sedan: Як правильно вибрати та замінити масло

Двигун є найважливішою одиницею автомобіля і потребує постійного спостереження та догляду, і однією з головних послуг є заміну старої мастила двигуна новою. Завдяки цьому всі деталі живлення покриті захисною плівкою, яка захищає їх від зносу та корозії. Крім того, мастило знижує робочу температуру та очищає внутрішню частину двигуна від виникаючого бруду та всілякі домішки. За допомогою всіх видів добавок виробники змінюють не лише в’язкість моторного масла, але й його різні характеристики. У цій статті ми спробуємо розібратися, яку нафту слід виливати в двигун седанів Polo і чому.

Те, що олія виливається в VW безпосередньо на заводі, і яку можна придбати для клапана

Високоякісне моторне масло зробить двигун вашого автомобіля не тільки стабільним, але й більш довговічним, тому його слід дуже серйозно сприймати його покупку. Сьогодні ринок палива та мастильних матеріалів став настільки різноманітним, що іноді досить важко зробити вибір. Однак якщо необхідно замінити нафту Polo Sedan, то рекомендації виробника цієї марки автомобіля слід враховувати.

олію, двигун, volkswagen, polo

Німецькі виробники автомобіля VW Polo Sedan розробили чотири типи масл із необхідними характеристиками. Сюди входять такі типи:

Ці позначення відповідають класифікації моторних масел відповідно до стандарту ACEA2 або A3. Слід уточнити, що класифікація ACEAA поєднує в собі моторні олії, призначені для бензинових двигунів. Клас A2 нафти представлений мастилами з нормальними оперативними властивостями, а також стандартною частотою заміни. Клас A3 представлений рідинами з високими робочими характеристиками, які можна використовувати довший час без заміни. Найчастіше вони використовуються як всі зсезонні змащення, яке має низьку в’язкість. Щоб мінімізувати можливі ризики. Volkswagen рекомендує використовувати лише оригінальну рідину в своїх автомобілях. Якщо у вас немає можливості придбати таку олію, ви можете використовувати будь.який інший, який відповідає характеристикам та допускам для додавання.

олію, двигун, volkswagen, polo
олію, двигун, volkswagen, polo
олію, двигун, volkswagen, polo

Яку нафту заповнити

В даний час модель німецького виробника з Wolfsburg Polo встановлює бензинові електростанції:

Автомобілісти цікавить перед тим, як проводити: яку олію краще влити в седан Volkswagen Polo? Легко відповісти на це запитання. Перелічені блоки потребують масляного седана 5В-30 або 5V-40 для поло. Саме ці технічні рідини можуть ефективно здійснити змащення та охолодження компонентів електростанції, а також видалити забруднення та з паливних каналів.

Ваг радить використовувати оригінальні олії для седана поло офіційного партнера The Shell Concurn, а також подібні продукти від Castrol, Mobil, Motul. Рідини цих виробників підкреслюються відмінною якістю, сприяють стабільній роботі пристрою.

Положення про заміну нафти в двигуні поло. 15 000 км. При інтенсивному використанні автомобіля, функціонування двигуна у складних кліматичних умовах, цей інтервал повинен бути зменшений на половину.

У таблиці нижче вказується, скільки масла для двигуна седана VW.Polo слід заповнити при заміні. Дані для двигунів, встановлених на моделях генерації V-VI з 2009 по 2020 рік.

Двигун Роки роботи автомобіля Число l
CBZB 1.2 л, 105 2009-2014 3.8
CGPB 1.2 л, 60 2009-2014 2.8
CGPA 1.2 л, 70 2009-2014 2.8
CZCA 1.4 л, 125 2016-N. ВР. 4,0
CDDA, CLPA, CGGB 1.4 л, 85 2009-2014 3.2
Clsa, cfna 1.6 л, 105 2010-2015 3.6
CWVA 1.6 л, 110 2015-N. ВР. 4,2
Cfnb 1.6 л, 85 2014-2015 3.6
CFW 1.6 л, 90 2015-N. ВР. 3.6

Ви можете замінити мастила в сервісному центрі, або, якщо у вас є досвід роботи, самостійно в гаражі.

Нафта в двигуні Volkswagen polo diy sedan

Ми поговоримо про проведення заміни нафти своїми руками на седані Polo:

 • Перед операцією слід трохи зігріти пристрій за допомогою короткої поїздки.
 • Видаліть металевий захист картера.
 • Підготуйте седан 1 для заміни для Volkswagen Polo.6.літрове масло з об’ємом 5 літрів. Виробничі компанії виробляють такі технічні рідини в потужності 5 та 1 літри.
 • Підготуйте порожній резервуар з об’ємом щонайменше п’яти літрів для витраченої рідини.
 • Відкрутіть сливу пробку, замінюючи підготовлену ємність під ним.
 • Заміна масляного фільтра. обов’язкова процедура.
 • В кінці стоку старої олії затягніть пробку.
 • Зробіть заправку в шиї, розміщеній на двигуні, з новою олією для седана Volkswagen Polo до максимального рівня.
 • Закрийте маскувальну шию.

Після цього слід запустити двигун на дві хвилини. Потім пауза так, щоб масло зливається, і перевіряйте рівень на зонд. Зауважимо цей момент: Перед заміною потрібно з’ясувати, яка олія наливається в седан Polo: 5W-30 або 5W-40.

Змішування технічних рідин різниці за в’язкістю та іншими параметрами.

Заміна нафти в седані двигуна Polo 1.6 CFNA (VW Polo Sedan), Фото- та відеоінструкція

Ми детально покажемо вам процес заміни масляного та масляного фільтра на седані автомобіля Polo 1.6 CFNA (VW Polo Sedan) 5.е покоління, щоб потім ви могли повторити цю інструкцію своїми руками у своєму гаражі.

Перш ніж розпочати заміну, зігріть двигун для робочої температури. Робота найзручніша для проведення підйомника, шляхопроводу або спостережної ями. Використовуючи найголовніший для масляного фільтра, послаблюйте його затягування, повертаючись проти годинникової стрілки:

Не поверніть фільтр повністю одразу, під ним. клапан, який відкривається при ослабленні, зачекайте приблизно хвилину, щоб скло з фільтра скло в лоток. Накрийте область навколо фільтра як обережність, щоб уникнути входу в генератор або ременя приводу приводу, а потім повністю відкрутіть і вийміть старий фільтр. Під час зняття будьте обережні, іноді різьбовий рукав скручується разом із фільтром. Якщо це станеться, загорніть його на місце.

Відкрутіть кришку. Якщо у вас є захист відсіку двигуна, демонтуйте його, щоб отримати доступ до зливної пробки. Використовуючи кінцеву головку або відкритий ключ у 18 або 19, залежно від виробника пробки, послаблюйте її та приготуйте ємність з обсягом щонайменше 4 літрів для осушення відпрацьованої олії:

Ємність повинна бути стійкою до високої температури масла. Вийміть вилку повністю і зачекайте, поки все масло об’єднається. Відповідно до технічних правил виробника, зливна пробка разом із змінюється ущільнювальним кільцем із кожною зміною масла, стаття комплекту Plug з кільцем n 908 132 02 для замовлення в каталозі запасних частин.

Скрутіть пробку спочатку вручну, а потім з динамометричним ключем з пухирчастою моментом 40 год. Очистіть поверхню піддону в області зливного пробки, ви можете зробити це за допомогою чистої ганчірки, але найкращим варіантом буде очищувач карбюратора в банці.

Візьміть новий фільтр, стаття оригіналу для замовлення 03c 115 561 год і нанесіть тонкий шар масла на його ущільнювальне кільце. Очистіть посадкову поверхню фільтра за допомогою чистої ганчірки. Встановіть новий фільтр на місці, якщо у вас є спеціальний шутер і динамометричний ключ, затягніть його на момент 20 км.

Якщо ні, то оберніть фільтр вручну до тих пір. Використовуючи ганчірку, очистіть краї нафти, що записує масло, налийте в двигун 3.6 літрів нової нафти, для зручності найкраще використовувати воронку:

Зверніть увагу, що масло повинно бути налито повільно, невеликими порціями, оскільки отвір олії.багатство досить невеликий. Відповідно до рекомендацій виробника щодо наших експлуатаційних умов, моторне масло для цього двигуна повинно мати толерантність VW 502.00. Частота заміни кожні 15 тис. км. або раз на рік, залежно від того, що буде раніше. Закрийте кришку нафтової шиї, запустіть двигун і дайте йому працювати одну хвилину. Сигналізація аварійного тиску масла на приладовій панелі повинна вийти на дві три секунди після запуску. Переконайтесь, що відсутність масляної рідини через фільтр та злив. Зупиніть двигун і зачекайте щонайменше 5 хвилин, щоб масло стікало в піддон, а потім перевірте його рівень за допомогою зонда, якщо це необхідно, донесіть до нормального.

Як скинути інтервал інтервалу інтервальних послуг у седані поло після заміни нафти.

Для цього за допомогою запалювання натисніть клавішу правого набору:

Тримаючи його на запаці, відпустіть його, а потім натисніть на 20 секунд на сусідній лівій клавіші. Тепер лічильник сигналізує нам про те, що до наступної служби залишається 15 тис.км. бігати або 365 днів.

Заміна відеоліту в седані 1.двигуна Polo 1.6:

Забудьте відео Як замінити нафту в двигуні у VW Polo Sedan 1.6 cfna:

Типи та характеристики автомобільних масел

У автомобільній хімії є три типи масел:

 • Мінерал. має високий ступінь в’язкості. Вони використовуються в старих автомобільних двигунах.
 • Синтетичні. мають коефіцієнт низької в’язкості. Вони довше зберігають свої технічні властивості і не бояться найбільш екстремальних температур.
 • Напівсинтетична. складається з приблизно половини синтетики. Решта. на мінеральному компоненті. Вони ефективніші, ніж мінеральні олії та дешевші, ніж деякі синтетичні рідини.

Вибір змащення для вашого автомобіля повинен бути уважно підходити. На ринках є велика кількість підробки. Виливши низькоякісну моторну рідину може призвести до серйозних наслідків роботи двигуна. Часті зрушення виробника нафти також можуть спричинити певні проблеми з ефективністю моторних вузлів. Тому багато експертів рекомендують заповнити бренд, який спочатку використовувався на електростанції.

Для седана Volkswagen Polo німецький виробник розробив чотири моделі моторних масел:

Танк з рідиною повинен містити маркування про країну.виробник. Вона, безсумнівно, повинна бути Німеччиною. Зазвичай підробки походять з Румунії чи Китаю. Підроблені продукти виробляються в нашій країні. Якщо немає бажання користуватися заводським моторним маслом, то ви можете придбати Shell Helix Ultra або Mobil 1.

Власники седана Volkswagen Polo часто консультують ці класи масел. Двигун працює безперечно, без перерв, і долина практично не потрібна. Єдина умова, яку необхідно спостерігати при купівлі одного з цих типів масел. це врахувати рівень в’язкості. Стандарт. 5W30.

Вирішивши на мастильній марці, вам потрібно зрозуміти, скільки літрів рідини виливають у моторний відсік. Рекомендація німецького виробника. 3,6 літра. Якщо налити такий об’єм рідини, то позначка на зонді займе позицію десь посередині шкали.

Змащувальні рідини для седана Volkswagen Polo продаються в різних контейнерах: 1 л, 4 л, 5 літрів. Чотиристолітний каністра підходить для нового двигуна Polo Sedan. Агрегат із твердим пробігом буде споживати більше масла, тому найкраще запастися на п’яти.літерній пляшці, щоб мати можливість додати певну кількість рідини.

Частота заміни “витратного” в седані поло в значній мірі залежить від ступеня роботи автомобіля та умов водіння. Дилери консультують зміну рідину кожні 15 000 км. Але постійне водіння в пробках, довгі розриви в експлуатації автомобіля, забрудненого повітря та посередньої якості вилитого палива можуть зменшити інтенсивність заміни на половину до 8000 км.

Заміна мастильного матеріалу в послугах технічного обслуговування не надто дорого. в межах 500 дорожче, придбання витратних матеріалів. масляного, масляного фільтра, промивання рідини тощо.D.

Посібник з заміни

Якщо немає часу та грошей для подорожі до послуги, то ви можете зробити заміну своїми руками. У процедурі немає нічого складного, особливо якщо ви дотримуєтесь чіткої схеми.

Список об’єктів, необхідних для заміни масла:

 • Нафтова ємність,
 • Масляний фільтр (оригінальний номер носіння 03c115561h),
 • Випальця для піддонів (оригінал. N90813202),
 • Промивання розчину,
 • Весе для зливання старої мастила,
 • Ключ для “18”,
 • Ключ. Зірка,
 • Ключ видалення старого масляного фільтра,
 • Суха ганчірка.

Найзручніша процедура буде проведена на спостережній ямі.

 • Ми розігріваємо двигун, щоб рідина стала краще при зливанні.
 • Ми відкрутимо кришку з шиї електростанції, де наповнюється олія.
 • Ми піднімаємось під машиною, знаходимо масляний піддон і “зірочка” знімайте гвинти, які утримують кришку.

Порада: Найкраще загорнути пробку ганчіркою, щоб олія не встигло охолонути, не розпорошиться на шкіру.

З цього приводу завершена робота, щоб змінити масло своїми руками.

Важлива порада: Ви ніколи не повинні економити на заміні масла, оскільки ці витратні матеріали відіграють першорядну роль у функціонуванні “серця” автомобіля.

Що врешті.решт

Як бачите, хоча седан Polo Sedan Volkswagen Polo.коробка. це простий і надійний блок з відмінним обслуговуванням, цей контрольно.пропускний пункт все ще потребує регулярного обслуговування.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як змінити масло в коробці поло, седан. З цієї статті ви дізнаєтесь про функції вибору нафти та її наказ замінити її в седані автоматичної коробки передач.

У цьому випадку зміну масла не слід ігнорувати, посилаючись на те, що офіційно підрозділ зазнає. Як і в будь-якій іншій ручній коробці передач, масло передачі вже на 60-80 тисяч. км. Запуск втрачає свої властивості, що негативно впливає на ресурс коробки та якість його роботи.

Якщо ми враховуємо, що ви можете подати таку коробку та замінити масло в контрольно.пропускному пункті власними руками у звичайному гаражі, замінити масло в коробці седана поло. це настійно рекомендована процедура.

Нарешті, зазначимо, що під час роботи автомобіля важливо стежити за рівнем масла та її стану, а також звернути увагу на найменші особливості, які можуть вказувати.

Це дозволить своєчасно визначати та усунути проблеми, уникати непередбачених зривів та дорогих контрольно.пропускних пунктів, а також безпечно керувати автомобілем.

Як вибрати найбільш підходящу масло в коробці передач: синтетика, напівсинтетика або мінеральне масло в контрольному пункті, в’язкість, GL-4 або GL-5. Корисні поради.

Рестайлінський седан Volkswagen Polo з новим двигуном. Основні особливості нового російського двигуна Асамблея CFN E211 на седані поло з Калуги.

олію, двигун, volkswagen, polo

Коли і чому вам потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач. Заміна масла для трансмісії в седані автоматичної коробки передач. Поради та рекомендації.

олію, двигун, volkswagen, polo

Автоматична коробка передач на седані Polo: Особливості автоматичного седана Polo Box. Який тип передачі встановлюється на автоматиці Polo Sedan, плюси та мінуси цієї автоматичної коробки передач.

Як змінити масло в коробці передач Renault Duster (Renault Duster). Яка заміна, коли масло в коробці Duster. це змінити землю. Рекомендації.

олію, двигун, volkswagen, polo

Як промити гідроблоку коробки автоматів: видалення, розбирання, очищення гідроелектричного годинника автоматичної коробки передач. Що врахувати під час миття, корисні поради та рекомендації.

Яка нафта заповнити двигун Volkswagen Polo

Починаючи з 2020 року, турбота про ВАГ виливається на конвеєри своїх автомобільних заводів у VW Polo нафта британської нафтової компанії British-Niderland Royal Dutch Shell. Вона замінила не менш відому британську компанію Castrol на місці офіційного партнера виробників автомобілів з Вольфсбурга.

Найпопулярніший серед автомобілістів. рідина для змащення діапазонів 502.00 і 504.00. Вони включають велику кількість добавок, які дозволяють їм тривалий час зберігати робочі властивості нафти.

Наступні сили толерантності для Volkswagen Polo: 504 використовуються.00, 503.00, 502, 501.01.

Найпопулярніший серед автомобілістів. рідина для змащення діапазонів 502.00 і 504.00. Вони включають велику кількість добавок, які дозволяють їм тривалий час зберігати робочі властивості нафти.

Нафта, пов’язана з 504.00 клас, а також можливий для роботи в російських умовах. Він ідеально переносить пробки на дорогах, не забруднює канали нафтового дроту, не окислюється, його можна легко зняти при заміні промивної рідини.

Правила

Німецькі виробники потребують правил зміни нафти для Volkswagen Polo через п’ятнадцять тисяч. Км проходячи доріжки. Однак складні кліматичні умови роботи моделі нашої країни, погані дороги, інтенсивне використання призводять до того, що нафта швидко втрачає свої робочі властивості, необхідні для змащення двигуна. Тому експерти досвідчені автомобілісти рекомендують замінити через 7-8 тисяч. км.

VAG рекомендує використовувати синтетичну рідину з такими характеристиками 5 Вт/40 при заміні олії в двигуні Volkswagen Polo, а також 5 Вт/30 відповідно до класифікації SAE. Зауважте, що буква W означає можливість використання технічної рідини взимку.

Цифровий індикатор означає в’язкість цієї речовини. Чим вище фігура, тим товстіше вона. У холодних регіонах країни слід використовувати більше потоку, менш в’язку нафту в двигуні Volkswagen Polo, наприклад 0W/30.

Різні моделі потребують власного обсягу нафти для двигуна Polo Sedan. Встановлення живлення 1.6 л потужністю 110 л. З. Для охолодження та змащення його деталей потрібно 3,6 літра. В двигуні 1.4 літри для 125 коней повинні бути налиті 3,2 літра.

Технічні виробники рідини виробляють свою продукцію в потужності 1 та 5 літрів. Щоб замінити його, вам потрібно придбати пляшку з 5 літрів обсягу масла для двигуна Volkswagen Polo, решта матеріалу піде до заправки під час роботи автомобіля.

Популярні товари

Ми відповімо на питання, яку олію виливати Volkswagen Polo. VAG рекомендує використовувати оригінальні рідини для своїх моделей. Однак вони відрізняються високою вартістю.

Окрім них, є масла, які затверджуються виробником:

 • Liqui Moly Leichtlauf High Tech 5W/40.
 • NS Special Tec LL 5W-30.
 • Mobil Super 3000 X1 SAE 5W-40.
 • Верхній TEC 4100 5W-40.
 • Wolf ExtendTech 5W40 HM.
 • Motul 8100 X-Klean Fe 5W30.
 • Castrol Edge C3 5W30.

Усі ці матеріали мають подібні параметри з оригінальними рідинами, відрізняються хорошими робочими якостями.

Що потрібно знати при заміні матеріалу

При заміні заправки технічної рідини необхідно враховувати наступні фактори:

Виробники рекомендують збільшити в’язкість нафти, оскільки робочий ресурс живлення збільшується, оскільки з часом гумові деталі: ущільнювачі, прокладки зношуються. Аналогічний метод допоможе запобігти витоку рідини.

 • Вартість послуг із заміни масляних та фільтра. від 500 у випадку придбання мастильних матеріалів у службі автомобіля, робота виконується, як правило, безкоштовно.
 • Ціна пляшки нафти в двигуні поло 5.літрового седана. з 3,5 тис. Для початкової рідини, від 1,8 тис для аналогічної речовини.

Заміна нафти в двигуні німецького автомобіля є необхідною умовою для належної роботи машини. Збереження на цьому або забудьте про це технічне обслуговування, не можна забути.

Детальний опис того, як замінити масло у двигуні седана Volkswagen, представлений у відео нижче:

Частота заміни масла в коробці автоматичного

Якщо ми говоримо про автомобілі з автоматичною коробкою передач, не тільки Volkswagen, але і з іншими брендами, така коробка досить чутлива до якості нафти (рідина передачі ATF) та її рівень у пристрої. У той же час замінити масло в автоматичній коробці передач складніше, ніж, наприклад, в двигуні.

Так чи інакше, але рідина в машині повинна бути змінена, і не пізніше 40 або максимум 50 тисяч. км. пробігати. Якщо машина працює в особливо складних умовах, заміна призначається кожні 25 тис. км.

Порівняно з ручною коробкою передач, де жир змінюється кожні 80-100 тисяч. KM, в автоматичній коробці передач через АТФ, крутний момент передається з льоду до самої коробки, рідина сильно нагрівається і забруднюється швидше. З цієї причини добавка в олії активно спрацьовує, АТФ старіє, властивості рідини змінюються.

У той же час ресурс автоматичної коробки передач безпосередньо залежить від стану нафти в коробці, тобто необхідно виконати заміну масла в автоматичній коробці передач Polo Sedan, щоб підтримувати ефективність пристрою та збільшити його службові терміни.

До речі, причиною перевірки рідини та її заміни може бути змінена поведінка коробки, тобто коли несправності та відхилення від норми стали помітними при роботі автоматичної коробки передач. Наприклад, тапочки автоматичної коробки передач, поява ривків, ударів, ударів під час перемикання передач.D. Часто причина. це старе і брудне масло передачі, яке втратило свої властивості.

У цьому випадку неможливо йти далі, оскільки гідроблок автоматичної коробки передач, тертя, соленоїди, масляного насоса, GDT та інших елементів страждають. У той же час, ігнорування проблеми може призвести до того, що одна зміна масла не може бути обмежена, тобто коробку потрібно буде відремонтувати, тоді як вартість такого ремонту може бути досить високою.

Поло Седан з автоматичною коробкою передач: Заміна масла в автоматичному коробці та виборі ATF

Для початку багато автомобілістів, щоб заощадити лише практику часткової заміни масла в автоматичній коробці передач. На практиці це означає, що проводиться частковий злив, після чого додається об’єм, дорівнює об’єднаній кількості ATF.

Негайно зауважте, що такий підхід не є правильним, оскільки відбувається лише часткове оновлення нафтопропускання. Більше того, заборонено змішувати олії різних виробників. З цієї причини необхідно повністю змінити масло в коробці, максимально оновлюючи робочу рідину. Що стосується самої олії, то вам потрібно використовувати лише оригінальний продукт, рекомендований самим виробником. Іншими словами, вам потрібно знати, яку олію вибрати в коробці автоматичного.

Зверніть увагу, що для оригінальної олії Polo Sedan Box для автоматичної коробки передач VW ATF G055025A2. Окрім масла, необхідно придбати фільтр автоматичної коробки передач Vag 09g325429, а також прокладка піддону Vag 09g321370.

Слід також пам’ятати, що паралельно потрібно буде змінити прокладку зливного отвору та пробки. Вам також потрібно підготувати контейнер для залучення старої роботи з автоматичної коробки передач, ганчірків та набору клавіш.

Отже, щоб замінити масло трансмісії у коробці, вам потрібно:

 • Заїхати на машину в отвір або піднятись на підйомник;
 • Перед тим, як злити олію, коробку слід добре зігріти;
 • Оптимально видалити клеми з акумулятора, щоб під час роботи він не був випадково закрите електричне обладнання;
 • Далі захист автоматичного піддону передачі видаляється відкруткою кріплення;
 • На піддоні є зливна пробка. Зазначену пробку видаляють, масло зливається в підготовлену ємність. У цьому випадку каналізація може бути довгим у часі (близько півгодини);
 • Після того, як рідина перестає текти, ви можете зняти сам піддон, а також замінити фільтр автоматичної коробки передач. Сам фільтр кріпиться за допомогою болтів, які відображаються.
 • Що стосується піддону, то його внутрішня сторона повинна промиватися або витирати чистою ганчіркою. Для прання підходить алкоголь або засіб для очищення карбюраторів;
 • Після очищення піддону встановлюється нова прокладка, після чого піддон встановлений назад;
 • Після цього прокладка зливної пробки змінюється, вилниця щільно накручується. Перед встановленням нового прокладання також необхідно зняти залишки старої ущільнення;
 • Наступним кроком є ​​влити останню масло ATF в автоматичну коробку передач через шию. Ви можете налити олію спеціальним шприцом, який купується в магазині автозапчастин. Також олія може бути налита через відповідний гумовий шланг;
 • Слід пам’ятати, що навіть з урахуванням стоку, частина старої олії залишається в коробці. Це означає, що обсяг заправки може бути меншим, ніж зазначено в посібнику (7 літрів);

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як замінити масло в ручній коробці передач та автоматичній коробці передач. З цієї статті ви дізнаєтесь про те, як замінити масло в механічній та автоматичній коробці передач.

Заміна масляного та масляного фільтра на двигунах поло поло E211 90 та 110 к.с

Німецький автовиробник. Volkswagen Concens Auto Group рекомендує заміну нафти в двигуні виробляти щороку або кожні 15 000 запуску. Цю рекомендацію в російських реаліях слід поводитися з повагою, але виходячи з якості нашого палива та масел, краще проживати між тим, щоб зробити менше, скажімо, у 7. 10 тисяч пробігу. Це поширить життя вашого автомобіля і врятує ваші нерви від непотрібного хвилювання, в той час як багато хто слухає двигун, побоюючись уявних стуків і вібрації.

Замінити масло на двигунах 90 та 110 к.с. (E211 1.6 mpi) Нам потрібно:

 • 4.літрова каністра нафти, точніше приблизно 3,6 літра;
 • Масляний фільтр;
 • Масляна пробка для піддонів або герметичне алюмінієве кільце. Як правило, якщо ви візьмете пробку за номером у каталозі, то до нього буде прикріплено ущільнювальне кільце;
 • Відро для осушення розвитку;
 • Ключ. 19;
 • Спеціальний ключ для відкручення масляного фільтра, якщо є.

Виробник рекомендує наступні моторні олії, які відповідають відповідним вимогам:

Відповідно до досвіду наших двигунів E211 та E111 110 к.с., 90 к.с., 85 к.с. і 105 к.с один стандарт. VW 502 00. Оскільки це атмосферні двигуни, і все, що починається з 503 стандартів, відноситься до турбонаддувних двигунів, де можна його подрібнити. Тому в цих маслах є добавки, які перешкоджають укладенню. Хоча наші двигуни E 211 1.6 MPI 90 к.с. і 110 к.с. виготовляються на основі турбонаддувного двигуна тих же поколінь 211, вони не матимуть такого масляного жиру, як на двигунах з турбіною.

Крім того, нафта 5W-40 підходить для центральної Росії. Забудьте про 5 Вт-30, особливо якщо це друга і наступна заміна масла. Занадто рідке масло може призвести до пошкодження поршневої групи.

Заміна масла на седані Polo з двигунами 85 та 105 к.с

Заміна нафти на седані поло технології і дуже проста. Тому інтервал між зміною масла може бути зменшений. Завдяки незалежній заміні масла, це включає масляний, масляний фільтр та пробку картера за умови, що фільтр замінюється, а пробки рекомендують виробником.

З 2010 по 2015 рік на Volkswagen Polo Sedan було встановлено E111 1,6 MPI потужністю 85 та 105 к.с. Цього разу двигун Volkswagen, що надягає на гольфи 4.ї серії. Незважаючи на те, що стіни рукавів та самих поршнів досить тонкі з належною циркуляцією та регулярною заміною нафти з інтервалом від семи до десяти тисяч кілометрів, що виховували 200-400 000 кілометрів.

Для того, щоб змінити масло на двигунах 85 та 105 к.с. (E111 1 1.6 mpi) Нам потрібно:

 • 3,6 літра моторного масла VW 502 00;
 • Масляний фільтр 03c 115 561 год, бажано оригінальний;
 • Випальця для піддонів Картера з ущільнювальним кільцем n 908 132 02. Відро для осушення розвитку;
 • Ключ. 19 (деякі пробки йдуть з ключем до 18);
 • Спеціальний ключ для видалення масляного фільтра або викрутки для його пауму.

Що стосується олії, то підходить будь.яка стандартна олія VW 502 00. Чиновники виливають Кастрол. Він прихований за маркою оригінальної нафти Volkswagen. Я наливаю Shell Helix Ultra/ просто тому, що думаю, що автомобіля менше, ніж. Але це моя думка, і у вас може бути власне. Головне, що в реаліях нашої середньої смуги ви наливаєте олію 5 Вт-40 в седані поло, вона краще підходить для наших кліматичних умов, ніж 5 Вт-30.

Заміна масла на седан поло з двигунами 85 к.с. і 105 к.с. проводиться наступним чином.

Ми керуємо автомобілем на спостережній ямі та зливаємо масло на нагрітому двигуні. Для цього