Гольф плюс заміна задньої лампочки. Проблеми при оплаті банківськими картками

Видалення та встановлення задньої комбінованої лампи (для використання на моделі VW Golf 7)

#Rear_Cubined_Fonar #Electrical Equipment_Avtail #vw_golf_7

Примітка. Нижче наведено видалення та встановлення задньої комбінованої лампи з правого боку. Видалення та встановлення з лівого боку виконуються подібним чином.

Вимкніть запалювання та всі електричні споживачі та вийміть ключ із блокування запалювання.

Всередині багажного відсіку просуньте викрутку, а потім вийміть замок оббивки клапана підкладки.

Відкрийте клапан і подивіться гайку заднього комбінованого кріплення лампи.

Вийміть і вийміть пластикову гайку заднього світла кріплення.

Примітка: при екстрагуванні дотримуйтесь обережності, щоб горіх не падав на шкіру.

Покладіть пальцями, а потім потягніть задню лампу в напрямку спини.

Ми витягуємо і знімаємо задній комбінований ліхтар.

Покладіть з викруткою та відключіть електричний роз’єм.

Нарешті вийміть задню комбіновану лампу з автомобіля.

Установка проводиться у зворотному порядку.

Купуючи книгу в PDF

Ви можете завантажити книгу відразу після оплати.

Книга буде завантажена у форматі PDF, і ви можете завантажити її на будь.який пристрій.

Усі книги ідеальної якості, коли ми працюємо з видавцями безпосередньо.

Електронні книги жодним чином не поступаються паперу і є їх повним аналогом.

Офіси нашої компанії представлені в Україні, Росії та Польщі, ви завжди можете зв’язатися з нами за певною адресою.

Усі платежі на сайті найбільш захищені та відбуваються за допомогою світових платіжних систем.

Будь ласка, вкажіть, в якій країні ви перебуваєте, і наша система вибере найбільш підходящий метод оплати для вас.

Після покупки книга буде зберігатися у вашому особистому обліковому записі, де ви можете завантажити її в будь.який час та на будь.який пристрій.

Оплата та завантаження для цілей безпеки надходять з особистого рахунку.

Автоматичний перехід через 10 секунд.

Книга не призначена для продажу у вашій країні.

Ви можете оформити замовлення на паперову версію цієї книги на AutoinForm96.com.

Виплата товарів та завантаження книги в електронній формі (формат PDF) здійснюється на сайті.

Для цього вам потрібно знайти книгу, яка вас цікавить, і натисніть кнопку “Купівля”. Ціна книги знаходиться на кнопці.

Після натискання кнопки “Купити” система оплати автоматично запускається, за допомогою якої ви можете заплатити за вибрану книгу за допомогою будь.якої банківської картки (Visa, MasterCard, Mir тощо.D.).

Після вказівки даних про карту або інші дані про платіж та підтвердження платежу товари будуть виплачені.

Зверніть увагу, що після здійснення платежу потрібно повернутися з веб.сайту платіжної системи на веб.сайт Krutilvertel.

Фара на задньому крилі

Видалення

Вимкніть запалювання та світло задніх фар.

Відкрийте задні навісні двері та від’єднайте бічну оббивку багажника біля заднього фари, використовуючи відповідний розріз на оббивці.

Відключіть замок 1 за допомогою викрутки та відключіть графік потужності заднього фари (див. ілюстрація).

Відкрутіть два гайки 3 і вийміть бічну частину фари (див. Ілюстрація 27.чотири).

Встановлення

Встановлення сторони заднього фари виконується в послідовності, зворотне видалення.

Підключіть та виправте вилку живлення.

Затягніть гайки для кріплення фари при застосуванні 4 нм.

Переконайтесь, що зазори між корпусом фари та сусідніми частинами тіла однакові та паралельні.

Заміна лампочки

Вийміть фари і покладіть її на відповідну підкладку.

Вичавити три повідки 1,3 і 4 у зовнішній стороні (см. Стрілки на ілюстрації) та вийміть дошку 2 лампочками. Будьте обережні і не ламайте повідки.

Натисніть лампочку, поверніть її проти годинникової стрілки та вийміть її з дошки.

Вставте в дошку нову цибулину і поверніть її за годинниковою стрілкою для виправлення.

Встановіть дошку з цибулинами у фари і виправте її.

Перевірте функціонування нової лампочки.

Заміна Volkswagen Golf Lamps ззаду. Прохолодні світлодіодні задні лампи. Маленьке світло вам не здасться!

Купуючи нові фари, я не знав, як правильно відрегулювати фари, тепер все зрозуміло, дякую за допомогу!

Всім привіт. У мене є робочий коник, Центральний центр Honda в 1996 році. B20B двигун. Вони почали плавати. Ви призведуть до холоду, падіння до 1000 і почнете їздити з 500 до 1000. cOOgda progrетеця Проблема Можте. Скажіть, будь ласка, як правильно вирішити проблему. Постійні труднощі з лампою в зворотному напрямку починають напружувати)

Це відео заощадить більше одного нового автомобіля. Тепер, нарешті, я зрозумів, що написано в інструкціях. Поки я не побачив усе на власні очі, я міг лише здогадуватися, який тип абс і ТП. І я думав, що я просто клопотав гальмами.), До речі, нещодавно наближаючись до невеликої швидкості до перехрестя, не міг сповільнитись на поворот ліворуч. Якби попереду машину, то був би контакт. Цей абс починається, коли він не потрібно, навіть якщо автомобіль може зупинитися без дрейфу. Тому вам потрібно негайно звільнити гальмо і знову натиснути його. Автомобіль і без ABS зупиняється точно без проблем і дрейфує набагато раніше. Але стало страшно виїхати до міста.

Друг сказав мені, і без лампи в спині на фользі ви можете зробити багато Коли Форд не зламається, ви можете змінити цибулини на діод, нічого не робити з.

І на камері на VW, скажи? Оригінальна камера все працює, але монітор після вимкнення задньої передачі каже, що немає камери. Гараж гаража має багато чого зробити)

Я спробував купу дорогих світлодіодів у вкладеному Фарах-абсолютно огидному світлі, особливо під дощем, ніби фари взагалі не горить. Ціна на рівні високої якості ксенона, ефект негативний. Не обманюйте, не витрачайте гроші та здоров’я.

VAZ 2114 E GAS Я маю 2 покази напруги сканера датчика на першому 0.08 9 на другому 1.27 Виявляється, мій другий покритий? У мене багато споживання, і двигун не працює стабільно;) Непогано, якщо я більш ретельно показав на лампі в зворотному напрямку.

Привіт, у мене є каплиця Mazda, споживання палива становить 15-16 літрів на 100 км, а двигун підривається, оскільки Бутто відмовляється від циліндра під час руху з ривками, хтось у дупі.Він стоїть на холостому ходу 3 хвилини, все починає працювати нормально, як це має бути)) було б краще порекомендувати щось конкретне на лампі ззаду на гольф!

Вчора товариш, “щасливо G” власник Автоаза, помер Генаді. Ми зупинилися біля нього до магазину для нових і дивилися коробки з генераторами на 100 та 120а. У поле, що 120 написаний маркером: кал.,Апрію. Тепер я розумію, чому у Каліни неправильні фари)

Заміна Volkswagen Golf Lamps ззаду

Лампа на екранах не відповідає лампам у відео. не добре. Занадто холодне світло неприємне для очей та прокляття від зустрічних водіїв (або ви можете зловити зустрічну смугу зі сліпильної води). Межі світла. ні, т.Е. Вночі в снігопаді, дощі чи туману біла стіна піднімається перед вами, ніби ви їхали далеко. Я не знаю, що всі люблять яскравість фари. Існує регулярна оптика, обчислена інженерами. Неможливо їхати по шосе вночі. або ксенонів, то ці домашні чоловіки з китайськими діодами. Приходьте до ваших почуттів.

У мого друга багато речей на Volkswagen і без лампи в зворотному напрямку. Доброго дня. У мене є camry v25. Коробка б’є на r. І в режимі D машина тремтить, і коли ви ставите його на N або на P, немає сумнівів. І коли ви їдете 60-90 км, оборот падає і штовхає машину.

Мудреці, в день відео. Протягом дня здається, що розжарювання краще. Стопарі та розміри на діодах вражені яскравішими, змінюються протягом дня і подивіться. Про ніч я, як правило, мовчу. Особливо назад. У мене є Денха, в темному місці розжарювання, вони не висвітлюють як діоди, як діоди. Спробуйте спочатку, перш ніж коментувати негативний напрямок.

Привіт, чи можуть гази картера впливати на холостий. ПРИСТАРА 126 МЕТОР, E-GAZ DROSEL SWIMING, жоден двигун помилок не працює. Він також прийшов від Сапуна до олії до гофру, але воно не дійшло до DMRV, я побачив олію та очищено. Діагности нічого не знайшли. Заздалегідь дякую

Заміна задніх світлових світильників Volkswagen Golf 2

гольф, плюс, задньої, лампочка, проблеми

Незалежний ремонт автозапчастин. це відповідальне завдання, до якого слід звертатися якомога серйозно. Іноді несправність запасної частини викликає здивування водія, змушуючи багато часу та грошей на пошук хорошої станції обслуговування, але є альтернативне рішення проблеми, це вимагає невеликого резерву знань та набору інструментів.

Коли заміна задньої лампи Volkswagen Golf 2 замінюється, потрібно бути надзвичайно обережними і не нехтувати дрібницями. Щоб ознайомитись із питанням, вільні камені часто використовуються різними інтернет.порталами, присвяченими авторам. Деякі з них використовують вузькі форуми. Але, як правило, там надається виключно узагальнена інформація, яка спочатку відома. Де знайти надійне джерело, що пропонує дійсно корисні речі? Наш портал відкритий протягом цього 24 годин на день. Інтернет.режим дозволяє нам допомогти клієнтам у будь.який час зручний для них. Більше того, мобільна версія була розроблена для всіх.

Детальний опис такого сукупності, як заміна задньої світильників Volkswagen Golf 2 має хорошу структуру з тематичними заголовками. Крім того, завжди існує можливість ознайомитися з тонкощами встановлення. Часто є ситуації, коли водій впевнений у своїх здібностях, але коли він бере на себе роботу, питання починають виникати. Завдяки нашому порталі такі моменти можна легко уникнути. Сайт. це база даних, яка регулярно поновлюється. Застосовуючи його як підтримку для ремонтних робіт, автомобіліст отримує серйозну перевагу. Кожна з статей має надійну підтримку, перевірену на практиці.

Окрім посібника з ремонту, власник особистого автомобіля зможе запобігти багато поломок, що виникають з людського фактора, завдяки інформації, розміщеній на веб.сайті. Користувачам представлено безліч корисних рекомендацій щодо компетентної роботи, що допоможе значно додати одиничний період та уникнути багатьох негативних наслідків.

Інтернет.підтримка. Це чудовий і найзручніший спосіб отримати необхідну інформацію. Ще один хороший плюс. статті написані для людей. Ми розуміємо, що читач зробить усе своїми руками, і спробуємо зробити це так, щоб це було максимально зручно та ефективно. Використовуйте ресурс у будь.який час доби і знайдіть відповідь на будь.яке цікаве питання щодо автомобілів.

Заміна та зняття індикатора бічного повороту Volkswagen Golf 4

Щоб замінити лампу в стороні ретранслятора поворотів, її потрібно зняти

гольф, плюс, задньої, лампочка, проблеми

Спостерігаючи за обережністю, переміщення руйнування переробки вперед і вийміть його з крила (1. кріплення язика, 2. підтримую) та вийміть картридж із лампочкою з бокового ретранслятора поворотів. Вийміть несправну лампу з картриджа і вставте нову лампу в картридж. Вставте картридж із лампою в бік поворотів перед тим, як закріплювати. Спочатку вставте бічний ретранслятор поворотів із опорою в задню частину отвору для тіла, а потім натисніть його, поки він не буде повністю зафіксований.

Заміна світильників у задніх вогнях Volkswagen

гольф, плюс, задньої, лампочка, проблеми

Розташування світильників у задньому ліхтаристці Golf 4: 1-Лампа стоп-сигналу; 2. лампа повороту; 3. розмірна світлова лампа; 4. лампа туманного світла (лише на одній стороні автомобіля); 5. Зворотний ламп.

Щоб замінити лампочки в ліхтарі, затримайте задню кришку багажника

гольф, плюс, задньої, лампочка, проблеми

Відкрийте бічну кришку багажника. Для цього оберніть як запор, так і відкрийте кришку, а потім від’єднайте електричний роз’єм від тримача лампи

гольф, плюс, задньої, лампочка, проблеми

Клацніть на обидва пружинні затискачі в напрямку до середини тримача лампи (стрілка) та вийміть тримач лампи. Клацніть і в цьому положенні поверніть проти годинникової стрілки несправна лампочка, щоб витягнути її з картриджа лампи. Вставте нову лампочку в картридж для тримача лампи, клацніть і поверніть за годинниковою стрілкою в цьому положенні, поки лампочка не буде зафіксована. Вставте тримач лампи на місце, в той час як затискачі автоматично виправлять його та підключатимуть електричний роз’єм до тримача лампи. Закрийте бічну кришку багажу. Це заміна світильників у задніх ліхтариках на Golf 4.

Блоки в салоні

Блок запобіжників

Він розташований в кінці приладної панелі з боку водія за захисною кришкою.

Залежно від конфігурації та року випуску, запобіжники 24 або 42 відповідають за запальничку для сигарет.

Ретрансляційний блок

Блок з реле розташований під панеллю приладів з боку водія і складається з 2: головна та додаткова.

Основний

один
2 Реле нагрівача дзеркала заднього виду
3
чотири Багатофункціональний блок управління
5 Реле нагрівача заднього вікна
6 Реле звукового сигналу
7 Естафета 1 насоса для прального скла
вісім Естафета 2 насоса для прального скла
9 Реле допоміжних ланцюгів запалювання

Додатковий

один Естафета насоса для пральної машини
2 Розмахування паливного насоса. дизель
3 Стартерна естафета
чотири Естафета насоса для пральної машини
Запуску реле (паливна система)
5b Естафета додаткового нагрівача
Але 30A Thermum Fuse 1 Налаштування положення сидіння водія
В 30A Thermum Fuse 2 Налаштування положення сидіння водія

З цієї статті ви дізнаєтесь про переваги та недоліки такого типу світильників, а також про те, на які функції та нюанси слід звернути увагу при виборі певного типу автомобільних світильників до фари.

один
2 Реле нагрівача дзеркала заднього виду
3
чотири Багатофункціональний блок управління
5 Реле нагрівача заднього вікна
6 Реле звукового сигналу
7 Естафета 1 насоса для прального скла
вісім Естафета 2 насоса для прального скла
9 Реле допоміжних ланцюгів запалювання

Volkswagen Golf Plus 2009, бензиновий двигун 1.4 л., 80 л. З., Передній привід, механічна коробка передач. своїми руками

Дійсно, праве заднє світло стоп-сигналу не горить, коли пресована педаль гальма. Я подивився на лівий ліхтар. зовнішня половина трохи світиться, і коли натискається на педаль гальма, вона освітлює ще яскравіше. Праворуч вона взагалі не спалює. Ну, я спалив. Ми повинні змінити світильник.

Це те, що задній загальний ліхтар виглядає як задня сторона з знятою кріпленням лампи. Однак для досвідчених водіїв не буде складно визначити причину зміни роботи двигуна.

В салоні

1) Для доступу до монтажу запобіжників, розташованого в кабіні. 2.

Схема запобіжників у монтажній одиниці салону
Ні Струм, a Опис
один десять Блок регуляторів фари фари та яскравість освітлення комбінації пристроїв, система допомоги на парковці
2 десять Перемикач стоп-сигналу, вимикач зовнішнього освітлення, система ABS, комбінація пристроїв, потужність рульового колеса, паливний модуль
3 5 Пасивна блок управління системою безпеки
чотири 5 Аварійне падіння рівня масла, одиниця управління нагріванням, кондиціонер вентиляції, перемикач ASR, вимикач світла задньої лінії, внутрішнє дзеркало заднього погляду з автоматичним потемнінням, автоматична система паркування
5 Резервувати
6
7
вісім
9
десять
одинадцять
12 десять Блок управління склоочисником
13 десять Вимикач зовнішнього освітлення, діагностичний роз’єм, камера заднього виду, датчики дощу та світла
Чотирнадцять десять Опалення, кондиціонер та вентиляція блоку управління
п’ятнадцять двадцять Блок управління тілом
16 Резервувати
17 5 Тривога Zummer
вісімнадцять Резервувати
19
двадцять
21
22 двадцять Подача повітря
23 тридцять Клавіші керування вхідними дверима
24 двадцять Клавіші управління задні двері
25 25 Електричне нагрівальне вікно дверей шкури
26 тридцять Клавіші управління задні двері
27 п’ятнадцять Бензиновий насос
28 Резервувати
29
тридцять двадцять Mechatronik блок.роботова коробка передач
31 двадцять Вакуумний насос гальмівної системи
32 тридцять Розетка для підключення додаткового обладнання
33 25 Електроліук
34 п’ятнадцять Передні сидіння поперек
35 десять Блок управління блоком управління системою
36 двадцять Насос для пральної машини
37 тридцять Передні сидіння Опалювальний пристрій
38 Резервувати
39
40
41 п’ятнадцять Вікно зимового вікна
42 двадцять Golf 6 сигарет світлі
43 п’ятнадцять Блок управління стабілізацією причепа
44 двадцять
45 п’ятнадцять
46 Резервувати
47
48
49
Призначення модулів реле салону
Розташований під обшивкою приладової панелі.
Ні Декодування
R1 Реле термінал “плюс” замок запалювання
R2 Реле звукового сигналу
R3 Блок далеко
R4 Вивантаження реле живлення ланцюга блокування запалювання
R5 Електрична реле дверного отвору дверей
R6 Volkswagen Golf 6 бензиновий насос

В моторному відділенні

1) Для доступу до запобіжників та одиниці монтажу реле, розташованого в моторному відсіку, відкрийте капюшон. 2) Перемістіть вперед кріплення кріплення кришки. 3) і видаліть кришку. Фотографія. Приклад доступу.

Схема запобіжників/реле в кріпленому блоці моторного відсіку
Ні Струм, a Опис
один тридцять Лампи переднього та правого заднього обертання індикаторів, лампа правого стоп-сигналу, лампа передньої та правої задньої частини загального вогня. лампа правої голови тум’я
2 п’ятнадцять Звуковий сигнал
3 40 Насос подачі повітря
чотири Резервувати
5 п’ятдесят Основний запобіжник
6 п’ятдесят Вивантаження реле живлення ланцюга блокування запалювання
7 Резервувати
вісім тридцять Windbreaker Windshielder
9 Лама правого тилу загальний вогонь
десять п’ятнадцять Датчик концентрації кисню
одинадцять 5 Перемикач зупинки сигналу
12 5 Клапан для зміни геометрії входу
13 десять Реле подачі повітря, форсунки живлення
Чотирнадцять тридцять Windbreaker Windshielder
п’ятнадцять тридцять Mechatronik блок.роботова коробка передач
16 5 Департамент управління блоком салону
17 двадцять Блок управління ABS
вісімнадцять п’ятнадцять Mechatronik блок.роботова коробка передач
19 5 Комбінація приборів
двадцять 40 Реле термінал “плюс” замок запалювання
21 п’ятнадцять Головний пристрій аудіосистеми
22 40 Блок управління ABS, насос електродвигуна
23 тридцять Лампи переднього та лівого заднього обертання індикаторів, лампа лівого стоп-сигналу, передні та ліві задні розмірні світильники, лампа лівого зворотного світла, лам лівого поблизу та високого світла, лампа Лівий туманний світло
24 Резервувати
25 5 Діагностичний роз’єм
26 п’ятнадцять Ecu
27 двадцять Бензиновий насос, котушка запалювання
28 десять Датчик контролю концентрації кисню
29 5 Телефонний пристрій (в додатковому дизайні)
тридцять десять Ecu
R1 Релей насоса подачі повітря
R2 ECU Power Relay

В кінці блоку є плата, що складається з вставки з великою потужністю.

Volkswagen Golf Plus (MK5) запобіжники та естафета, 2004. 2014 рік

Більшість потужних ланцюгів електричного обладнання німецького хетчбеку захищені запобіжниками. Фари, вентиляторні електродвигуни, паливний насос та інші потужні поточні споживачі підключені через реле. Захисні елементи встановлюються в кріпильних блоках, які знаходяться в салоні автомобіля.

Volkswagen Golf Plus (MK5) 5.е покоління 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 та 2014 випуску.

В інженерному просторі

Блок розташований біля акумулятора і закритий пластиковою кришкою. Він складається з 2 частин. запобіжників і високої сили зрощені вставки.

Основний монтажний блок розташований з боку водія за рукавичкою.

Блок з модулями реле розташовано над ним.

Схеми запобіжника в блоці салону Golf Plus
Варіант 1
Ні Опис Струм, a
28 Задня склоочисник п’ятнадцять
43 Ультразвук у салоні 5
47 Паливний насос п’ятнадцять
3 Коректор фари 5
53 Зовнішня розетка п’ятнадцять
55 Парктроніка 5
чотири Дистанційне управління 5
42 Датчик дощу 5
52 Шайби фари двадцять
51 Електроліук 25
13/31 50 Обігрів сидінь 5/5 30
48 Люки палива 25
десять Телефон 5
24 Центральне замикання у вхідних дверях десять
48 Центральне замикання в задніх дверях 25
49 Зал сигарет 25
54 Розет Розет тридцять
37 Розетка 230V тридцять
2/39 40/41 Tyzovo. пристрій зчеплення 5/15 15/20
14/18 Абс 5/5
43 Датчик нахилу 5
13 Гальмування сигналів десять
Чотирнадцять Перемикач сигналів гальмування 5
п’ятнадцять Передні вікна передні тридцять
16 Вікна задні тридцять
33/56 Фанат 40/40
44 Обігрів заднього скла 25
Варіант 2
Ні Декодування Струм, a
один Обладнання санкціонування системи управління та система запуску двигуна. десять
2 десять
3
чотири
5
6
7
вісім
9 Блок управління подушками та відключення лампи управління передньою пасажирською подушкою 5
десять
одинадцять
12 Адаптивне блок управління освітленням та коректор фари зліва десять
13 Блок управління блоком керування, перемикач нагрівача та експлуатація режиму роботи, реле вентилятора живлення, ключ від вимкнення ASR та ESP та їх керуюча лампа, вимикач ламп задніх шляхів, датчик забруднення повітря, електричний датчик дзеркала внутрішньої чесноти, ключ клавіші ключа 5/15
Чотирнадцять Діагностичний блок управління інформацією про шину Inte Week, Важіль селектора, вимикач освітлення, ключ вимкнення ASR та ESP, вимикач сигналізації зупинки, багатофункціональний перемикач, перемикач Tiptronic, реле управління рульовим управління блок, блок управління двигуном 10/15
п’ятнадцять Регулятор коректора фари, вимірювання потоку повітря, резистор нагрівання системи вентиляції картера, реле Таннера, блоку контролю селектора, блок управління блоком управління та коректор фари, виконавчий електродвигун лівого коректора фари десять
16 Адаптивне блок управління освітленням і 10/15
ПАР КАРЕТРЕТ ПРАВО
17 Блок управління приладом 5
вісімнадцять Блок управління мобільним телефоном десять
19
двадцять Селекторний важіль, блок кліматронічного управління десять
21 Блок управління мережею ON.борту, задній блок управління лівою дверима (центральне замикання) двадцять
22 Датчик системи захисту салону, сирена тривоги десять
23 Блок управління заднім виглядом, вимикач освітлення, датчик дощу та світла, діагностичний роз’єм, реле нагрівання заднього вікна, блок управління дошкою мережі десять
24 Блок управління дверима водія (Центральний замок), блок управління дверима переднього пасажирського центрального замку десять
25
26 Вакуумний насос гальмівної системи двадцять
27
28
29 Очищувач задніх вікна двадцять
тридцять Гольф.сигарета світлі двадцять
31
32
33 Релінг вентилятора постачання 40
34
35
36
37
38
39
40 Підрозділ розпізнавання причепів п’ятнадцять
41 п’ятнадцять
42 двадцять
43 Інвертор з розеткою, 12 В. 230 В тридцять
44 Нагрівальний елемент заднього вікна, реле вентилятора подачі 25
45 Блок управління дверима драйверів (підйом вікон), блок управління передньою пасажиркою (лобове скло) тридцять
46 Блок управління задньою лівою дверима (підйом вікон), блоку керування ззаду правої двері (скляне підйом) тридцять
47 Паливний насос та його реле п’ятнадцять
48 Блок керування в борту мережі двадцять
49 Блок управління вентилятором живлення 40
п’ятдесят Передні сидіння Опалювальний пристрій тридцять
51 Блок управління жорстким люком двадцять
52 Real двадцять
53 Поздовжній регулювання електричного двигуна п’ятнадцять
54 Блок управління CPC 5
55
56
57 Головний пристрій п’ятнадцять
58
59
60