Підсилювач рульового колеса Volkswagen не працює. Volkswagen Polo, 2012

Volkswagen Polo Sedan: Що сталося з підсилювачем?

Ще до початку зимового пробігу редакційний седан виявляв неприємну риси характеру, яка за несприятливих обставин може перетворитися на серйозну проблему.

Спочатку був лист. Звичайний електронний лист від учасників форуму Polosedan.Ru, де нам повідомили, що неприємна функція почала з’являтися в гарячій новинах про російський ринок: кермо може повернути його самостійно. Більше того, ця проблема, за словами учасників форуму. Прочитавши лист, я вирішив не розбити лихоманку, а ретельно з’ясувати суть проблеми. насамперед, будь то насправді там? Зрештою, на форумах ви часто читаєте! Так, і наше редакційне поло, яке до цього часу пробігли 13 тисяч кілометрів (з яких більшість з них у крайньому режимі марафону 60 годин), будучи копією з першої партії, не показали жодних знаків.

Але лише через пару днів, повільно рухаючись у пробці вздовж прольоту, я раптом відчув, що саме кермо хоче повернути машину праворуч! Не багато, п’ятнадцять-двадцять градусів, але наполегливо підтверджують свої наміри помітною опозицією, яка відчувала себе при спробі повернути його назад.

Нібито електроенергія, здавалося, втратила орієнтацію, враховуючи нульове положення невеликого відхилення праворуч. Зі збільшенням швидкості бажання автомобіля почало рости. Знайшовши відповідне місце для зупинки, я потонув двигун і знову почав, сподіваючись на помилку. І так це сталося. відхилення зусиль на кермі зникли.

Колесо

Діставшись до редакційного кабінету, я негайно спантеличував представницьку службу Volkswagen з проблемою. вони серйозно переживали і пообіцяли взяти участь у з’ясуванні причин. Через кілька днів вони передзвонили: Так, є проблема, і справа справді не є жодною. Причиною були несправності в програмі управління електричною потужністю. Але знадобився час, щоб усунути глюк. щоб розробити нову версію програмного забезпечення. Тим часом моє поло на північному бігу, де він поводився близько двох тисяч кілометрів. Але через пару тижнів після його повернення дефект знову проявився, і в тому ж місці. на прольоті, за пару кілометрів від будинку. Утоплений, почав. все добре.

На той час у Німеччині вже було розроблено нове програмне забезпечення для підсилювача, яке повинно бути вільним від цього недоліку. З 16 лютого вони почали «заповнювати» його у всі нові машини на конвеєрі. А як щодо власників автомобілів, вироблених до цього часу? Оскільки нова прошивка була тимчасово недоступною для послуг, деякі змінили весь блок підсилювача за гарантією. Решта, включаючи мене, чекали. Тим часом, наступний сплеск рульового управління з’явився після проходу по бруківки, але звичайний алгоритм не працював. на нещодавно запущеному автомобілі паразитарна сила на кермі не зникло. Я спробував це ще раз. безрезультатно. Я покинув машину перед магазином, повернувся через десять хвилин. все в порядку! Але до цього часу Volkswagen вже зателефонував мені з заводу Калуги і сказав, що наше поло стане першим експериментальним, до якого оновлена ​​версія програмного забезпечення буде вилита прямо на послугу. У призначений день ноутбук був підключений через діагностичний роз’єм до мого автомобіля. вони зняли стару прошивку і негайно заповнили нову, вся операція зайняла близько десяти хвилин. Поки що проблем немає.

один.6. Основні несправності механізму керування з гідравлічною місією

Шум, що супроводжує нормальну роботу рульового накопичувача, дозволений. Шипіння. це найбільш характерний звук, який добре чутний при парковці. Цей звук не є результатом несправності механізму рульового управління і може бути опублікований, коли кермо перетворюється на екстремальне положення або з повільним обертанням керма, коли автомобіля стоїть

Слабка шипіння дозволена. Якщо шипіння помірне, то клапан не слід змінювати. Заміна клапана, як правило, не призводить до усунення шипіння звуку. Огляньте місця навколо еластичних муфт. Вал рульового управління та передачу повинні бути правильно поєднані так, щоб еластична зв’язок оберталася без деформації при повороті керма. З будь.яким контактом металевих деталей шипіння звуку буде передано в салон через еластичну зв’язок.

Ослаблення вала біпода при повороті із середнього положення (при повороті слабкі стуки, пов’язані з незначним збільшенням пандусу вала відносно середнього положення, яке забезпечується конструкцією)

Забороняється регулювати механізм рульового управління та зменшити прогалини проти норми, щоб послабити такі стуки. Задня частина валу дзвоника, що перевищує норму.

Автомобиль уводит в сторону (проверить при двух заездах в противоположных направлениях, чтобы исключить влияние ветра и дорожного покрытия)

Невесія клапана рульового механізму (в даному випадку кермо легко обертається в напрямку турботи, і в протилежному напрямку обертається під впливом нормальних або трохи більших зусиль)

Подергивание руля при повороте на работающем двигателе, особенно во время стоянки с работающим двигателем

Знайдіть витоки та усуньте. Зніміть повітря. Повітря потрапляє в гідравлічний привід в умовах експлуатації при дуже низькій температурі, коли рівень рідини нижче норми. Якщо рівень нормальний, але рідину піниться, то вийміть насос і відключіть резервуар. Перевірте умову корпусу та вилки. Якщо виявлені тріщини, замініть насос.

Визжащий звук исходит от ремня (хорошо прослушивается при повороте руля до упора или при длительной стоянке с работающим двигателем)

.3. Підсилювач рульового колеса (сервопривод)

Принцип роботи механізму рульового управління з рейкою передач та гідравлічним підсилювачем (зверху. поворотним кільцевим клапаном у нейтральному положенні, знизу. обертовим кільцевим клапаном у робочому положенні. кермо повертається)

Ефект рульового управління залежить від крутного моменту крутого елемента на передачу рульового управління. Чим більша потужність, необхідна для повороту керма.

Принцип підсилювача рульового колеса полягає. Масло допомагає перемістити поршень, а отже, передачу, натискаючи на відповідну сторону з пропорційною кількістю масла, яка проходить через систему обхідних радіальних і осьових каналів. канавки. отвори, відкриті через скручування крутого елемента рульового управління КОНТРОЛЬ.

Пристрій розподілу та дозатор нафти. це дуже точна система, розташована в коробці управління в зоні передач. Звідти масло надходить у трубопровід високого тиску в робочий циліндр, утворений у порожнині горизонтальної частини рульового управління. Род проходить посередині циліндра, повертаючи ліву сторону в редактор рульового управління. Посередині стрижня. вузький поршень. Це добре герметизується робочою поверхнею циліндра. З боків стрижня ковзання в ковзаючих підшипниках, також добре запечатаних. На виступаючих кінцях рейки розміщені горизонтальні петлі з рульовими стрижнями (див. Рис. Принцип експлуатації механізму рульового управління з рейкою передач та гідравлічним підсилювачем).

Окрім самого рульового управління, система включає незалежний масляний насос і вирівнюючий бак з масла. Зв’язок між насосом та керуванням керування здійснюється двома трубопроводами, які є комбінації сталевих труб та шлангів високого тиску. Трубопроводи не розуміють. Зв’язок між вирівнюючим резервуаром та насосом, тому поглинання та повернення трубопроводів (це означає.

Масляний насос для підсилювача керма. В принципі, це овальна порожнина, в якій вал з декількома прикріпленими осі з пружинною пружиною обертається. При повороті об’єм камер завжди утворюється двома сусідніми пластинами та сегментом робочої поверхні порожнини. Таким чином, масло під час обертання валу з одного боку висмоктується, і з іншого боку вичавляється (див. Рис. Принцип експлуатації насоса для пластини (масло під тиском для підсилювача керма)). Насос дає хвилину кількість масла в діапазоні 0,3–1,7 кубічних метрів. ДМ при тиску від 7 до 13 МПа (максимальний тиск 20 МПа) відповідно до поворотів. Насос працює в діапазоні швидкості від 500 до 7000 1/хв. Він встановлюється в русі з багатозброєним поясом разом із генератором, а іноді і з компресором кондиціонера, із зовнішнього шківа колінчастого вала.

Рульове управління з підсилювачем також застосовується, коли масляний насос для рульового управління не працює, t.Е. З вимкненим двигуном. Звичайно, тоді сила, необхідна для обертання керма.до. Підсилювач не працює. Аналогічно, як у гальмівній системі з підсилювачем.

Як викласти помилку “працював у системі відключення під час впливу” у підрозділі EUR? Седан.

Опалення насадок працює, коли нагрівання дзеркал повертається на межу джойстика на градуси. Якщо Volkswagen Polo EUR не працює, перевірте стики та стан проводів під капотом на місці підключення до форсунок.

Якщо стеля освітлення не працює в жодному положенні, перевірте в ній лампи, переключення та проводка. Якщо світло не загоряється лише тоді, коли двері відкриваються, перевірте кінцеві вимикачі у дверях, їх з’єднувачі та проводка з них до блоку управління.

Якщо, коли плита увімкнено і гаряча температура, холодне повітря дме, швидше за все, у вас є низький рівень антифризу в резервуарі або повітря потрапляє в систему охолодження. Перевірте також, чи зафіксовані вентилятори, вентилятор та радіатор, при необхідності очистіть. Це може бути в сторонніх стулках, перевірте, чи відкриваються вони та закриваються правильно.

Якщо двигун нагрівача взагалі не крутиться, Volkswagen Polo Eur не працює, його безпосередньо потужність 12 в. Якщо вентилятор не працює, дивіться. Якщо рульове колесо починає щільно крутитися або з’явилися проблеми в роботі підсилювача, продовжуйте на додаток до цього, силовий запобіжник SA4. Не залишайте припарковану машину з повністю оберненими колесами, а також не тримайте колеса закрученими до зупинки більше 5 секунд, щоб уникнути анти.edition of Eur.

Volkswagen Polo Eur не працює над валом у рульовій колонці. Якщо ви перестанете спалювати сигнали зупинки, перегляньте, крім того, запобіжник 43, а також світильники, їхні роз’єми та перемикач на педалі гальма, проводка.

Якщо це не працює, перевірте лампу. Якщо обидві фари не спалюють, перевірте їхні світильники та перемикач керма. Якщо одне з передніх сидінь перестав грітися, перевірте роз’єм та дроти під сидінням. Перевірте, чи напруга надходить до цього роз’єму.

EUR (потужність керма) не працює після аварії, Polo Hatch 6R.

Якщо є напруга, швидше за все, контакт зникав всередині сидіння або нагрівальний елемент стався. Якщо напруги немає, перевірте проводку та кнопку. Якщо це не працює, перевірте, крім цього, реле SA3 та Volkswagen Polo Eur не працює і контактує у фарах.

Якщо обидва ближнього світла все одно не працюють, перевірте вимикач світла на приладовій панелі зліва від керма, його контактів та перемикача керма, проводка.

Зазвичай працює лише тоді, коли запалювання вмикається. Якщо ви перестали працювати після підключення пристрою, швидше за все, коротке замикання, щоб підключити пристрої, скористайтеся додатковою розеткою або гілкою. Якщо заміна запобіжника не допомагає, перевірте сам роз’єм, контакти, з’єднувач з’єднання та проводка.

Якщо сигнали повороту не спрацьовують, перевірте лампи та контакти в цільових з’єднувачах. Якщо поворотні сигнали почали спалахнути швидше або повільніше, перевірте всі роз’єми на наявність ламп на відсутність короткого замикання, а Volkswagen Polo не працює. Це може бути в перемикачі керма поворотів.

Ви отримуєте аркуш паперу, в якому сказано, що виявляються несправності Єври, ви чекаєте експертизи, Volkswagen Polo Eur не працює. Ця експертиза описує пошкодження, що перебуває у результаті страхової події, вартості роботи немає.

Ну, акт, і він говорить, як і резервна копію задньої. заміни та живопису, ліворуч. ремонт 1 категорія, праве крило. ремонт 2 категорії та. Якщо ви не погоджуєтесь з цим актом, ви пишете страхову претензію.

Якщо ви переконаєте Стошніков у сертифікаті написати, що несправність виникла в результаті удару. це досить чудово. Подальше SK погодиться з вами, або.

Швидше за все. Потім ви ступаєте в незалежному іспиті, ви складаєте там вчинок, і знову у Великобританії. Але якщо машина їздить на тиждень, то помилка та червоне кермо трапляються один раз. Скидання помилок та автомобіля приводить ще один тиждень. Важко зловити проблему.

Двигун без свистки не вдається. Блок типу ABS на кераміці все затоплено желе. Ремонт, придатний для електрики, якщо всі волоски дуже маленькі.

Тут ви можете спробувати подати 5 вольт до датчика потужності, зробивши їх за допомогою стабілізатора від Ti.

Формування цін на ремонт

Деякі автомобілісти не хочуть подавати заявки на послуги автомобіля. У більшості випадків це тому, що не всі знайомі з системою ціноутворення послуг. Більше того, ціни на одну і ту ж роботу на різних послугах автомобілів трохи відрізняються один від одного. Де середина, і що можна очікувати від сотень? Давайте розберемо цю проблему на прикладі нашої служби автомобіля.

Ми дотримуємося прозорих цін на надані послуги. Це виражається в тому, що перед тим, як взяти машину на ремонт, ми обговорюємо з клієнтом усі питання, пов’язані з ремонтом. Включаючи його вартість. Він складається з таких факторів, як:

 • Обсяг виконаних робіт;
 • Бренд ремонтного автомобіля;
 • Актуальність виконання замовлення;
 • Участь клієнта у забезпеченні запасних запчастин відремонтованого блоку.

Прозорість особистої ціни. Але це ще не все. Регулярна доступність акцій та знижок іноді значно знижує ціну ремонту.

Гарантія якості ремонту

Багаторічний досвід нашої службової станції показав, що весь ремонт, який ми проводимо, оцінюються лише позитивно. Є дуже мало випадків повернення автомобілів для усунення недостатнього. Відгуки про вдячність наших клієнтів підтверджують це. Нашу роботу ми даємо гарантію незалежно від пробігу автомобіля.

Кожен клієнт заздалегідь впевнений, що його автомобіль буде відремонтований вчасно та з високою якістю. Вони нам довіряють, і ми пишаємось цим.

Ознаки несправності євро

Найбільш очевидним є засмагу керування лампи на панелі панелі. Це кермо з знаком оклику. Ця значок може бути двома кольорами. жовтою та червоною. У першому випадку ви можете їздити на машині, але варто витягнути запобіжник рульового рульового керма, щоб повністю його. У другому випадку не рекомендується їхати, механізм підсилювача може заблокувати кермо або ви втратите повністю керування за кермо.

Другу особливість можна вважати появою “тяжкості” на кермі, як на домашній “класиці”. У той же час, кайф електродвигуна з.під рульової колони у випадку з Каліною та Пріорами не буде почути. Цей розбивка підтримується попереджувальним індикатором на інформаційній панелі.

Нахмурений запобіжник. Це явна ознака серйозної несправності в електричному вражанні. Причиною може бути проблеми в електричній частині. окислені контакти, пошкодження проводки, коротке замикання. Пошкодження в механічній частині EUR також може призвести до спалення запобіжника. терантора коробки передач або руйнування в рульовій стійці. Це призводить до збільшення навантаження на електричний двигун підсилювача, і в результаті великий струм протікає через запобіжник.

Висока швидкість двигуна автомобіля на холостому ходу може слугувати непрямим ознакою розпаду підсилювача електричного керма.

Де шукати справу

Проблеми електроенергії можна спостерігати через окислені контакти роз’ємів. Похит вологи та бруду погіршує поточну провідність контактів, і в результаті. помилки в роботі EUR.

Крапка в електроніці може бути пов’язана з втратою сигналу від датчика моменту. Наприклад, контакти погано розпродані на домашніх автомобілях. З часом вони “відходять”, починаються проблеми з електроенергією. Досить їх очистити і добре зламати, і несправність зникне. Якщо датчик швидкості не працює, то EUR дасть помилку і відмовиться працювати.

Запобіжник. Навіть якщо він схожий на ціле, вам потрібно ретельно вивчити його. Були випадки, коли підсилювач був відключений і видав помилку 1058 «двигун, закриття фазових обмоток» (актуальні для моделей VAZ) через спалені контакти запобіжника. Контактні поверхні Очищення або заміна запобіжника усунули несправність електричного імпровізатора.

Причина відмови підсилювача може бути в механічній частині. Це стосується коробки передач та рульової стійки. Перший може бути переплетений через воду та бруд у планетарних передачах або їх фізичне руйнування “Проект” та принцип експлуатації рульового електроенергетичного керма “.

Пошкодження пильовиків рейки призводить до падіння води, пилу та бруду. Це знищує рейку зсередини, підшипники пошкоджені, механізм рульового управління. Були випадки, коли гребені лизали на рейках, «черв’як» вала прокручується, зв’язок між колесами автомобіля та кермом втрачається.

Як зняти седан поло кергового колеса

Вам знадобиться: кінцева головка “на 22”, викрутка з тонким плоским лезом.

Від’єднайте дріт від мінус.терміналу акумулятора.

Встановіть кермо на положення, що відповідає прямолінійному руху автомобіля.

Зніміть модуль подушок безпеки драйвера

Відкрутіть затягування болта кріплення керма до рульового валу, утримуючи кермо від повороту.

Не повертайте болт повністю кріплення керма, інакше ви можете травмувати себе, знімаючи кермо руками у випадку його різкого відключення від рульового валу.

Ви можете виправити кермо від повороту за допомогою механізму блокування анти.крадіжного пристрою блокування запалювання. Для цього вийміть ключ із блокування запалювання та обертайте кермо, поки вал не буде закріплений пристроєм анти.крадіжок. Після послаблення затягування болта з кріпильного колеса вимкніть анти.крадіжковий пристрій, вставляючи ключ у замок запалювання, і знову встановіть кермо до положення, що відповідає прямолінійному руху.

З гострими ударами ваших рук плюйте кермо з шоломів рульового валу.

Встановіть кермо для того, щоб його зняти, поєднуючи мітку на її маточини, позначені в кінці рульового валу.

Заміна рідини GUR на Volkswagen Polo

Процес частково повторюється з описаним вище, але має деякі особливості.

 • Volkswagen Polo знаходиться в транспортному положенні, двигун не працює;
 • У моторному відсіку відкрутіть зворотний шланг гідравлічної системи з рульового гідравлічного гідропідсилювача керма. Не відкрутіть кришку розширювального резервуара, щоб уникнути гніздузації;
 • Ми опускаємо трубку в порожню ємність, відкрутивши кришку, злити екстракцію;
 • Коли рідина повністю оновила свій колір, повітряність зникла, процедура заміни гідравліки може вважатися успішно завершеною.
 • Ми запускаємо двигун, скручуємо кермо з боку в бік до повного випуску рідини;
 • Вимкніть двигун, додайте нове масло до максимального рівня, знову повторіть попередню процедуру;

Виробник Volkswagen Polo не вказує на точний інтервал зміни масла в рульовому гідравлічному гідропідсилюванні керма, це стосується лише “зміни” кольору в темряві. Перше «оновлення» нафти відбувається вже на 120. 150 тисяч. КМ, залежно від умов експлуатації технічних засобів. Враховуючи складність усієї структури, рекомендується замінити гідравлічне обгортання лише на сотню.

Гур гуде після заміни

Ynogdah gydrorousylytpleln nаїнатг гудтьт. Неприємні звуки можуть бути викликані насосом, якщо олія була затоплена в систему менш товстою, ніж раніше. Справа в тому, що між внутрішньою поверхнею кільця статора та пластинами ротора виробництво збільшується. Існує також вібрація плит через наявність нерегулярності поверхні статора.

Щоб запобігти такій ситуації, радимо використовувати нафту, рекомендовану виробником. Це захистить ваш автомобіль від поломки в системі.

Можливо також, що гуркіт відбувається після заміни високого тиску гідравлічної силової труби. Однією з причин може бути погана якість шланга. Якийсь сто гріх у тому, що замість спеціальних шлангів, призначених для високого тиску та роботи в системі GUR, він встановлює звичайні гідравлічні шланги. Це може спричинити систему конфігурації і, відповідно, виникнення гуркта. Решта причин повністю схожі на вищезазначені випадки (стукнути на холодну, гарячу).

Поради щодо рульового керма залізниць

Для того, щоб гідравлічна обгортка нормально працювала і не стукала, необхідно дотримуватися кількох простих правил:

 • Стежте за рівнем масла в системі ГУР, додайте час і змініть її. Крім того, перевірте його стан. Завжди існує ризик придбання низької якості рідини, яка через короткий час роботи є непридатною (перевірте його колір і запах).
 • Не зволікайте протягом тривалого часу (більше 5 секунд) колеса в крайньому положенні (як ліворуч, так і вправо). Це шкідливо для гур.насоса, який працює без охолодження.
 • Встановлюючи машину на парковку, завжди залишайте передні колеса в рівномірному положенні (прямо). Це вилучить навантаження з системи гідравлічної потужності з подальшим початком двигуна. Ця порада особливо актуальна в холодну погоду, коли олія загущує.
 • У разі несправностей з гуром (гул, стукіт, посилення зусиль при повороті керма) не тягнеться за допомогою ремонту. Ви не лише усунете розрив з меншими витратами, але й захистите свої машини, ви та своїх близьких від можливих надзвичайних ситуацій.
 • Постійно стежити за станом рульової стійки. Особливо це стосується стану пильних та печаток. Тож ви не лише продовжите термін служби, але й заощадите гроші на дорогій ремонті.