Volkswagen, яку нафту влити в двигун поло. Оптимальна в’язкість

Життя їх автомобіля: Рейтинг найкращих моторних масел для Volkswagen Polo 2020–2021

Огляд найкращих за редакторами Зузако.com. Про критерії відбору. Цей матеріал є суб’єктивним, не є рекламою і не служить керівництвом для придбання. Перед покупкою вам потрібна консультація з фахівцем.

Доступні витрати в поєднанні з чудовими технічними характеристиками зробили Volkswagen Polo одним із найбільш придбаних автомобілів у Росії. Німецький автомобіль успішно конкурує не лише з бюджетними азіатськими машинами, але і з представниками вітчизняного Автоваза. Сильні сторони експертів з поло враховують прекрасну зовнішність, ефективність палива та витривалість двигуна. Але для того, щоб енергетичний відділ служив вам вірно протягом багатьох років, ви повинні надати перевагу високоякісному моторному маслі. Хороша мастила повинна мати високу проникаючу здатність, охоплювати кожну частину двигуна та очистити її від забруднення. Саме такі кошти стали учасниками нашого огляду. Ми представляємо вашу увагу рейтинг найкращих моторних масел для Volkswagen Polo 2020–2021.

Популярні виробники моторних масел

Сьогодні на ринку автомобілів представлені десятки різних виробників. Правда, не всі вони можуть похвалитися дійсно високою якістю та чудовим ресурсом. Якщо ви дбаєте про свій автомобіль і вважаєте за краще купувати все найкраще для нього, надайте перевагу мастильним матеріалам від відомих, перевірених брендів. Найбільша довіра до вітчизняних автомобілістів використовується виробничими нафтами:

Усі ці бренди постачають лише спочатку продукти класу, які відповідають усім стандартам якості та вимогам автовиробників.

Те, що олія виливається в VW безпосередньо на заводі, і яку можна придбати для клапана

Високоякісне моторне масло зробить двигун вашого автомобіля не тільки стабільним, але й більш довговічним, тому його слід дуже серйозно сприймати його покупку. Сьогодні ринок палива та мастильних матеріалів став настільки різноманітним, що іноді досить важко зробити вибір. Однак якщо необхідно замінити нафту Polo Sedan, то рекомендації виробника цієї марки автомобіля слід враховувати.

Німецькі виробники автомобіля VW Polo Sedan розробили чотири типи масл із необхідними характеристиками. Сюди входять такі типи:

Ці позначення відповідають класифікації моторних масел відповідно до стандарту ACEA2 або A3. Слід уточнити, що класифікація ACEAA поєднує в собі моторні олії, призначені для бензинових двигунів. Клас A2 нафти представлений мастилами з нормальними оперативними властивостями, а також стандартною частотою заміни. Клас A3 представлений рідинами з високими робочими характеристиками, які можна використовувати довший час без заміни. Найчастіше вони використовуються як всі зсезонні змащення, яке має низьку в’язкість. Щоб мінімізувати можливі ризики. Volkswagen рекомендує використовувати лише оригінальну рідину в своїх автомобілях. Якщо у вас немає можливості придбати таку олію, ви можете використовувати будь.який інший, який відповідає характеристикам та допускам для додавання.

Якою має бути в’язкість моторного масла SAE для VW Polo?

Найчастіше використовують усі зсезонні мастила, що мають необхідні показники. Усі сезони має подвійний індикатор, розділений англійською літерою “W”, що позначає слово зима, “зима”. Перше значення вказує на те, що діапазон низької температури має мастило, а другий.високотемпературна в’язкість. Що стосується низьких температур, то показники такі:

 • 0W. призначений для роботи при температурі навколишнього середовища раніше.35 ° C;
 • 5 Вт. призначений для роботи при температурі до.30 ° C;
 • 10 Вт. дозволяє раніше працювати при температурі.25 ° C;
 • 15 Вт. дозволяє раніше працювати при температурі.20 ° C;
 • 20 Вт. призначений для роботи при досягненні температури.15 ° С.

Що стосується другого індикатора, ви не можете його написати так просто, оскільки це певне збірне значення мінімуму і максимум в’язкості. 100 та 150 ° C взяли як робочі температури. Чим більший показник, тим більше значення в’язкості при високих температурах матиме моторне масло. Виходячи з вищезазначеного, слід враховувати, що масло Volkswagen Polo замінюється такими рідинами, які мають наступну в’язкість за стандартом SAE:

Скільки влити в двигун і керувати рівнем

Купуючи нафту, доцільно взяти його з запасом для шматка. Volkswagen Motors часто споживають рідину під час роботи, тому така розсудливість не буде зайвою. Для двигунів поло, седан і хетчбек є нормою до одного літра олії на кожні 2 тис. км бігу. У той же час, завод дозволяє ще більше споживання змащування на нових автомобілях до перших 5 тис. пройшов кілометри.

Кількість рідини в картері двигуна залежить від моделі живлення. 3,6 літра олії розміщуються на 1,6-літровому двигуні кфНК CFNA, але насправді 3,8-4,0 літра можуть входити. У цьому випадку рівень на зонді не перевищує максимальної позначки. На інших чотирициліндрових двигунах об’єм мастила схожий. Найменший піддон з трициліндрового CJLA, який буде містити не більше 2,8 літрів рідини.

Є зонд для контролю рівня масла на двигуні. Перевірте слід проводити на холодному двигуні. На рівні рідини на позначці А долина заборонена, оскільки надлишок мастила призводить до пошкодження живлення. Мітка відповідає нормальному об’єму рідини, і коли рівень падає до позначки з масла.

У двигунах Volkswagen Polo Sedan Turbochanched встановлено датчик рівня масла, який відображає попередження про невідповідну кількість для комбінації пристроїв. Тим не менш, краще контролювати рівень за зондом, не приводячи його падіння до критичної позначки.

Як змінити масло своїми руками?

Заміна нафти Volkswagen Polo не застосовується до складних типів ремонту та обслуговування автомобілів. Для цього потрібно мати гараж із спостережною ямою або ліфтом, а також близько півтори години вільного часу. Під час заміни рідини в пристрої необхідно змінити масляний фільтр і зливну пробку, на зміщеній поверхні якої є прокладка ядра. Деякі власники використовують його знову, але це небажано, оскільки існує ризик змащування з.під старої печатки.

Інструменти та матеріали

Перед початком роботи необхідно купувати витратні матеріали, включаючи фільтр, який вибирається залежно від типу двигуна, встановленого на Volkswagen Polo:

 • На двигуні CFNA або CFNB, який був встановлений на седані поло до падіння 2015 року, оригінальний масляний фільтр із статтею 03S115561D або новою версією 03C11561H використовується. Хороша альтернативна деталь від Mahle Knecht, стаття якої. OC 5933. Відкриття для осушення масла закривається з вилкою N90813202 з розміром нитки M141.522.
 • Очищаючий елемент 04E115561H встановлений на більш свіжому двигуні CWVA або CWVB. Ці одиниці використовують вилку N90288901 з розміром нитки M141.516, оснащеним зміною прокладки N0138157 з розміром 1420 мм. На турбонаддуві 1,4 літра двигуна є той самий масляний фільтр і покриття.
 • Для 85-силового двигуна Clpa polo хетчбек використовується фільтром 030115561an і підключення N90813202. На одиниці 105 кінських сил пристрій 03C115561B та вилку N90813202 (аналогічно двигуна CFNA). Найслабший двигун 75 кінських сил оснащений пристроєм 03D198819c, M141 LID.5 N0160276 з кільцем N0138492. На дизельних двигунах використовуються фільтри 03p115562 (варіант 1.2 літри) та 03l115562 (для двигуна 1,6 літра). Вилки зливного отвору однакова. N90813202.

Як результат, ви можете почати роботу, маючи наступне:

 • свіжа олія в об’ємі щонайменше 4 літра;
 • новий масляний фільтр і сливовий штепсель;
 • рани розміром 13 і 18 мм.
 • Динамометричний ключ (якщо він присутній).
 • ланцюжок для фільтрів або газового ключа. В ідеалі клацання клавіші з розміром 74 або 80 мм використовується для видалення пристроїв (залежно від типу двигуна);
 • Щоб демонтувати стандартний захист, вам знадобиться викрутка або ключ з головою Torx;
 • Стійкий порожній контейнер для 4,5-5 літрів для осушення розвитку;
 • Очистіть воронку для наливання свіжої олії;
 • ганчірка та шматок поліетиленової плівки (підходить великий 200.літровий мішок для сміття);
 • рукавички.

Процедура заповнення масла через кришку масляного сепаратора представлена ​​у відео з каналу гаража-58.

Покрокова інструкція

Перед тим, як осушити та замінити масло у седані Volkswagen Polo 2013, 2014 або ще один рік випуску з двигуном CFNA або CFNB, слід проїхати до 10 км в машині для повного опалення рідини в агрегатному картері.

Тоді автомобіль повинен бути встановлений на спостережній ямі або підйомнику та виконувати наступні дії:

 • Зніміть захисний екран піддону двигуна. Це може бути звичайна фабрика (з пластику) або необов’язково, встановлена ​​власником. Другий варіант, як правило, зі сталевого листа. Вилучивши стандартний захист, необхідно відкрутити кріпильні гвинти, починаючи з передніх, оскільки аркуш має спеціальні замки на передньому краю.
 • Тоді вам потрібно витерти двигун на шиї для наповнення масла і відкрутити його кришку. Після цього необхідно очистити піддон літака та сливову пробку з бруду.
 • Акуратно відкрутіть ключ 18-мм до протеку масла, тримаючи придатність для збору тренувань. Тримаючи кришку на останньому повороті нитки, вам потрібно повністю відвести контейнер, повністю відкрути пробку і негайно відняти її вбік. Цю операцію слід проводити обережно та швидко, оскільки масло гаряче, а тиск буде дуже значним.
 • Після того, як протікає основний об’єм рідини, потрібно покласти контейнер на дно ями або підлогу кімнати для збору залишків нафти з картера. Для повного осушення змащення необхідно щонайменше на 15-20 хвилин. Деякі власники автомобілів додатково перекачують залишки з глибини піддону за допомогою медичного шприца та розгинальної трубки з крапельця, зношеної на носі.
 • Закрийте ремінь приводу допоміжного блоку та генератора пластиковою плівкою, щільною тканиною або ганчіркою. Це необхідно для захисту вузлів від можливих ударів крапель масла зі старого фільтра.
 • Ретельно протріть картер двигуна навколо очищувального пристрою ганчіркою для видалення бруду та пилової дошки.
 • Відкрутіть масляний фільтр, намагаючись не зняти пристосування з пристроєм. Якщо виконати завдання неможливо, ви можете вручну вдатися до допомоги ланцюгового знятого для фільтрів або газового ключа. За відсутності цих інструментів вам доведеться пробити пристрій ближче до верхньої частини бороди і, використовуючи його як важіль, відкрутіть частину з двигуна.
 • Витріть місце встановлення фільтра чистою ганчіркою. Тоді вам потрібно змащувати ущільнювальне кільце новою частиною з маслом і встановити на місці. Необхідно затягнути масляний фільтр вручну, в умовах офіційної служби його досягнуто з моментом 20 н м. Наповнення свіжої мастила не виготовляється всередину, оскільки очищувач встановлюється майже вертикально, і він буде виготовлений під час встановлення.
 • Загорніть нову гвинтову пробку в піддон і влийте в двигун 3 літри масла, а потім додайте до нормального рівня. Розмір шиї, що замикається на олію, невеликий, тому краще використовувати воронку і налити змащення невеликими порціями. Деякі власники виконують рідини в двигуні CFNA через видалену кришку масляного сепаратора. Ця техніка дозволяє робити це швидше і без. Кількість рідини повинна контролюватися зондом.
 • Після досягнення звичайного рівня змащення натисніть на декольте і запустіть двигун. Лампа аварійного масла повинна вийти через кілька секунд роботи пристрою. Оскільки певний об’єм рідини надійде в внутрішню частину фільтра, вам потрібно перевірити рівень і, якщо потрібно, щоб довести його до норми.
 • Встановіть видалені деталі захисту піддону двигуна.
 • Встановіть автомобіль Polo Sedan на горизонтальній платформі, заглушіть живлення, почекайте 3-4 хвилини та ще раз перевірте рівень змащування.

Перевірка рівня нафти

Враховуючи той факт, що навіть повністю справні двигуни Volkswagen можуть витратити нафту, рівень масла в двигуні повинен перевіряти кожні 500 км (на нові двигуни для “бігу.in”) або 1000 км. пробігати.

Щоб перевірити рівень масла, необхідно зняти зонд на охолодженому двигуні. Рівень марки “A”. максимум, не потребує обробки. Рівень “B”. це середина (ви можете додати до рівня “A”). Рівень “C” вказує на зниження рівня, що означає потребу в клапані.

Додаємо, що двигуни на Volkswagen Polo мають датчик рівня масла, який спрацьовує у разі зниження рівня мастила. У той же час, не слід покладатися на такий датчик. Оптимально контролювати зонд, щоб запобігти сильному зниженню та передчасному зносу двигуна.

Скільки масла влити в двигун

Вибираючи нафту для седана Volkswagen Polo або хетчбека, також необхідно врахувати загальну кількість змащення в картері двигуна.

У цьому випадку загальна кількість мастила залежить від типу двигуна, встановленого на автомобілі.

В двигуні 1.6 CFNA виливають трохи менше 4 літрів, інші чотирициліндрові двигуни (наприклад, 1.4) Розміщення 3.6-3.8 літрів, тоді як приблизно 3 літри моторного масла розміщуються в трициліндровому блоці.

Технічні характеристики

Корпорація VAG розробила власну систему класифікації для моторних масел, згідно з якими витратні матеріали вибираються для автомобілів з різними типами двигунів. Зокрема, нафта в Volkswagen Polo 1.6 з бензиновими одиницями повинні мати позначку VW 502.00. Ці ж сполуки використовуються в автомобілях з гібридними електростанціями. Існує також альтернативна класифікація для країн ЄС. VW 504.00. У дизельних одиницях використовуються автомобілі з допусками VW 507.00 і VW 505.01. для версій з фільтрами для сажі та без них. Відповідно до стандартів API, матеріали повинні відповідати класам SN (для бензинових двигунів) та API CF (для дизеля). Необхідне маркування на ACEA. A3 (бензин), B3 і B4 (дизель).

Масло в двигуні Volkswagen Polo, який наливається на заводі, може мати один із трьох класів в’язкості-0 Вт-30, 5W-30 або 5W-40. Обслуговуючи машину, ви можете використовувати мастилі будь.якого класу з перерахованого. Вони працюватимуть однаково ефективно в двигунах різних можливостей. Різниця між автомобілями цих класів. це незначна зміна характеристик при різних температурах навколишнього середовища. Наприклад, композиції 0W-30 ідеально підходять для регіонів з морозною зимою, де температура повітря може знизитися.35 ° С. Через низьку високотемпературну в’язкість, що позначається індексом 30 праворуч від літери W, такі рідини добре підходять для нових двигунів без значного зносу груп циліндрів (CPG). Автомобілі 5 Вт-40 також належать до всесезонного сезону і мають більш високу в’язкість при підвищеній температурі. Такі матеріали часто використовуються в двигунах з високим рівнем, оскільки збільшені зазори в CPG краще заповнені.

Об’єм мастила

Кількість масла, необхідної для повної роботи живлення, залежить від конкретної модифікації двигуна:

 • 2 105 л. З 3,8 л;
 • 2 60/70 л. З 2,8 л;
 • 4 85 л. З 3,2 л;
 • 4 125 л. З 4 л;
 • 6 85/90 л. З 3,6 л;
 • 6 105 л. З 3,8 л;
 • 6 110 л. З 4,2 л.

Перш ніж заповнити масло в двигун Volkswagen Polo, необхідно повністю злити вихлопну рідину з двигуна. Дозволено лише незначний залишок старого матеріалу в картері. близько 200-300 мл. Кількість вилитого композиції повинна точно відповідати заводським вимогам. Негативно негативно впливати на експлуатацію блоку живлення, оскільки тиск у системі змінюється. Бей у двигуні. це необхідна кількість автомобіля, слід перевірити рівень з індикаторним зондом. Масляний слід на ньому повинен бути між мінімальною та максимальною позначкою.

Те, що нафта затоплена в двигуні в двигуні? Що купити для клапана?

Виробник Volkswagen, що виливає моторне масло в двигуни, які в їх властивостях повністю дотримуються вимог до перерахованих нижче допусків.

Таким чином, використовуючи дані про допуски моторного масла, ви можете придбати будь.яке моторне масло для клапана.

Щоб зменшити ризики, Volkswagen рекомендує використовувати оригінальне моторне масло.

Яке моторне масло дилери наливають на седан поло?

Дилерування обов’язково запропонує замінити оригінальне моторне масло. На жаль, його вартість не завжди виправдовується.

Для того, щоб зменшити витрати, дилери можуть запропонувати, крім початкового моторного масла, будь.який інший, який відповідає толерантності, зазначеному вище.

Це можуть бути моторні олії з алкогольними напоями, Gazprom та будь.якими іншими.

Обсяги заправки та частота заміни

Номінальний об’єм заправки нафти для автомобіля Volkswagen Polo наведений у таблиці нижче.

Обсяг подачі двигуна

Клани в автомобілі Volkswagen Polo рекомендують змінювати нафту в двигуні кожні 15 тис. км бігу. За словами власників автомобілів, інтервал повинен бути зменшений до 7. 8 тисяч. км бігу.

Звичайне споживання нафти в двигуні Volkswagen Polo

Відповідно до заяв виробника, вся лінія електростанцій має однаковий рівень споживання нафти. Двигун може їсти до 1 літр на тисячу кілометрів. Цей прийом досить великий. Під час роботи автомобіля справжнє споживання набагато менше. Збільшення споживання нафти до 1 літр на тисячу кілометрів можливе лише у випадку надмірного зносу двигуна або несправності його компонентів.

За даними оглядів власників автомобілів, рівень споживання нафти становить 150.200 грам. Якщо двигун їсть понад 250 грам на тисячу кілометрів, то необхідно звернути увагу на стан поршневих кілець, прокладок та нафтових ущільнювачів.

Найчастіше збільшене споживання відбувається через переповнене масло та стиснення кілець. Ця неприємність з’являється з пробігом понад 100 тисяч. км. Підвищений тиск картера може спричинити пітливість двигуна і на 55-75 тисяч. На одометрі. У цьому випадку споживання нафти з часом збільшується. Випадки не рідкісні, коли мотор може їсти більше літра на тисячу кілометрів.

Олія для поло

Я знайшов нафту для поло, яка не залишається і не переноситься!Але я хотів би почати з невеликого фону. У 2016 році мій друг став щасливим власником седана рестайлінгу поло з новим двигуном CWVA, і з тих пір я чув від нього, скільки олії з’їли від нього машину) він, як людина, відповідальна і читає вказівки добросовісно. проводився в офіційному дилері раз на 15 000 км. Протягом 3 років, звичайно, заповнюючи оригінальну нафту. У той час я поїхав до Лакетті з пробігом 120 000 км, який взагалі не з’їв із цього слова, і для мене його історії про Жор нафти здавалися хоча б дивними. Моя голова не підходила, оскільки новий атмосферний двигун з Wolksvagen може витрачати масло зі швидкістю до 400 грам на 1000 км. Він пройшов час, коли він змінив нафту, зменшив інтервал заміни до 10 000 км, і ZOR не пішов так.І тоді прийшло 2020 року, і я став щасливим власником поліка) і, природно, наткнувся на апетит цієї моделі двигуна. Перший 15 000 км (із заміною після 7500 км) я вилив оригінал, і Zhor приписувався на біг, але потім я вирішив зрозуміти суть проблеми, і це те, що я дійшов до висновків.По.перше, це конструкція, після проблем з CFNA в попередньому поколінні, виробник вирішив поставити іншу модель двигуна в рестлілінгу і для того, щоб не витрачати час і гроші на розробку нового підрозділу, він взяв мотор турбіни останнього покоління турбіни останнього покоління і спростив це CWVA. І як ми знаємо, вартість витрат не проходить без сліду.По.друге, це сама масляна формула. З 2020 року на фабриці Lukoil виробляється спеціальний G 5W-40 VAG Special G 5W-40. Але рецепт зазнав мінімальних змін. Основа цієї олії. це гідрокрекінг VHVI (гарне очищення) та стандартний пакет добавок. За ці гроші ви можете знайти нафту однакової якості та набагато дешевше. Але якщо ви хочете придбати брата-близнюка за менше грошей, то це Zepro Euro Spec 5W-40.

Тепер я хотів би сказати кілька слів про 5 типів основних масел (не вступаючи в групи): 1) мінерал. використовується для моделей старих двигунів; 2) синтетична технологія VHVI. найбільш бюджетний варіант, має відносно високу температуру затвердіння та відносно низька температура запалювання (можлива надмірність); 3) синтетичні в технології GTL. має характеристики трохи кращі, ніж vhvi; 4) синтетичні в технології rao. реальна синтетика, низька температура розташування та висока температура спалаху; 5) ефірів або складні ефіри. використовуються як добавки до Рао та покращують їх характеристики.Пакети добавки змінюються залежно від цілей та виробників та допусків.Вивчивши багато випробувань на масляному клубі, мій вибір впав на Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 1915

Звичайно, ціна була укулена, але найважливіше для мене було зрозуміти, чи їсть двигун нафту чи ні (оригінал пройшов 200 грам на 1000 км). Пройшовши перші 1000 км і побачивши нафту на тому ж рівні, я був дуже радий) після 5000 км в новій нафті, рівень залишався на місці, і я зрозумів, що олійне жертви перемогли) на 7500 км рівень, що залишився буквально пару міліметрів. Після таких позитивних результатів я вирішив залишитися в цій нафті.Але минув час, і ціна почала не по-дитячому і повільно тягнути штани), щоб пошук олії на основі Рао та з жирними добавками та бінго було знайдено) Megol Motorenoel Super Leichtlauf 5W-4355.

Короткий сертифікат. Це німецький виробник нафти з багаторічною історією. У 2000.х роках Liqui Moly купив у них рослину в Німеччині і розпочав там виробництво. Як результат, це однакова нафта, пролита в різних каналах, але у випадку з Liqui Moly ми переплачують близько 30% за бренд.Після 18000 км та інтервалів заміни, кожні 5000-6000 км я можу сміливо сказати, що двигун не їсть двигун у звичайному режимі в місті. Під час руху по шосе з обігріванням та змією влітку в Криму на 3000 км, 600 грам взяли (4 людини в салоні та повний багажник).Як результат, я можу сказати, що я дуже задоволений олією, я продовжую його налити.П.С. бытует мнение, что масло надо менять каждые 10000км и все с двигателем будет хорошо, но это не так даже самое дорогое масло теряет свои моющие и нейтрализующие свойства к 8000км, так что замену надо производить максимум в 7000км и тогда двигатель будет служить вам верой и правдой довгі роки)

Двигун Volkswagen Polo. скільки нафти заповнити

MK3 третього покоління, 1994-2001

1994 Поло стало більшим і дорожчим, ніж його попередник. У салоні покращилося шумоізоляція, а комфорт збільшився, а оздоблювальні матеріали стали дорожчими. майже як гольф. У Європі хетчбек залишався основною модифікацією, хоча класичний седан Polo (аналог сидіння Cordoba) та п’ятидійний водій ворона Поло Варі все ще випущено в Іспанії. Крім того, саме Поло третього покоління стало основою для створення сімейного автомобіля VW Caddy першого покоління. У 2000 році була випущена оновлена ​​версія з модифікованою конструкцією та вдосконаленими двигунами.

Бензинові двигуни 1994-2001

 • один.0 50 л. З. (ALD, ANV, AUC), об’єм масла-3,2 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-3, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.4 60 л. З. (AKK, ANW, AUD), Об’єм масла-3,5 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-3, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.4 100 л. З. (AFK, AUB), об’єм масла-3,5 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-3, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.6 75 л. З. (AEH, AKL, APF, AUR), Об’єм масла-3,5 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-3, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.6 125 л. З. (ARC, AVY), Об’єм нафти-3,5 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-3, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30

Дизельні двигуни 1994-2001

 • один.7 60 л. З. (AKU), об’єм нафти-4,7 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-3, API-CI-4, CJ, CJ-4, ACEA-B3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.9 64 л. З. (AEF), об’єм нафти-4,7 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-3, API-CI-4, CJ, CJ-4, ACEA-B3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.9 90 л. З. (AGR, ALH), Об’єм нафти-4,7 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-3, API-CI-4, CJ, CJ-4, ACEA-B3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30

MK4 четвертого покоління, 2001-2009

Поло 4-го покоління розміщувалося як більш престижний автомобіль, хоча це був V-клас. Щодо якості оздоблювальних матеріалів, модель стала ще ближче до автомобілів вищої цінової категорії. Однак дизайн Polo MK4 був дуже суперечливим для багатьох вентиляторів, що знаходяться через округлі подвійні фари попереду. Решта машини виглядала досить суворою, особливо всередині. Що стосується рівня обладнання, автомобіль, що випереджає конкурентів. Основна модифікація була оснащена двигуном 55 кінських сил 1,2 літра, а “заряджена” версія GTI отримала 150 кінських сил 1.8-літровий двигун. Було також невелике масштабне видання GTI Cup з потужністю 180 літрів. З. Простих машин найпотужнішою була модифікація з дизельним двигуном 1.9 (130 л. З.).

Бензинові двигуни 2001-2009

 • один.2 54 л. З. (Awy, BMD), об’єм нафти. 3.2 літри, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.2 64 л. З. (AQQ, BME), об’єм масла-3,2 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.4 75 л. З. (AUA, BBY, BKY), Об’єм нафти-3,5 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.4 100 л. З. (BBZ), об’єм нафти-3,5 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.6 105 л. З. (BTS), об’єм нафти-3,5 літра, толерантність та в’язкість: ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30

П’яте покоління MK5, 2009-2019

Поло п’ятого покоління, як і раніше, було доступне у виконанні трьох та п’яти дверей. Автомобіль повернув звичайні передні фари в стилі Polo MK3, в результаті чого автомобіль почав виглядати “ймовірно”. Крім того, на задній частині є більш прямі та кутові панелі. Лінія поло вперше розширилася за рахунок псевдо.дорогої версії Crosspolo, яка мала бічні пластикові накладки. Спочатку в Росії пропонували хетчбек, який замінив більш популярний седан.

У багатьох країнах було виготовлено чотирьохдійну версію. в Індії, Малайзії, Південній Африці, а автомобіль був обладнаний турбо двигунами 1.2 і 1.4 TSI, а також атмосферний лід аналогічного обсягу. Дизельні двигуни також були доступні 1.2 і 1.6 літрів. Двигуни, агреговані ручною коробкою передач або “робота”. “Заряджена” модифікація GTI отримала турбо-двигун на 180 кінських сил з обсягом 1.4 літри. У 2013 році Volkswagen запустив невелику серію хетчбеків polo r wrc з двокраном з 220 кінськими силами, «механікою» та жорсткою підвіскою. У Росії хетчбек Поло пропонувався лише з двигунами 1.2, 1.4 і 1.2 турбо (60, 85 та 105 літрів. З. відповідно). Після рестайлінгу 2014 року в Росії почав продаватися лише седан.

Бензинові двигуни 2009-2015

 • один.2 105 л. З. (CBZB), об’єм нафти. 3,8 літра, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.2 60 л. З. (CGPB), об’єм масла. 2,8 літра, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.2 70 л. З. (CZCA), об’єм нафти. 4 літри, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.4 125 л. З. (CZCA), об’єм нафти. 4 літри, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.4 85 л. З. (CDDA, CLPA, CGGB), Об’єм масла. 3,2 літра, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.6 105 л. З. (CLSA, CFNA), Об’єм масла. 3,6 літра, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.6 110 л. З. (CWVA), об’єм нафти. 4,2 літра, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.6 85 л. З. (CFNB), об’єм нафти. 3,6 літра, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30
 • один.6 90 л. З. (CFW), об’єм нафти. 3,6 літра, толерантність та в’язкість: VW 502.00, ILSAC GF-4, API-SM, ACEA A3; SAE 5W-40, 0W-40, 0W-30, 10W-40, 10W-30

MK6 шостого покоління, з 2020 року

Поло 6.го покоління. це копія швидкого підйому, але відрізняється оригінальною конструкцією передньої частини. Автомобіль не має нічого спільного з європейським хетчбек.поло MK6, який побудований на абсолютно новому платформі. Російське поло має перевірений дизайн PQ5.

Те, яке масло потрібно використовувати для двигуна Volkswagen Polo

Оригінальний

Власники автомобіля Volkswagen Polo (седан) рекомендуються оригінальною мастилою VW 502/505 зі статтями G055167M4 (5 л) та G055167M2 (1 л). Необхідно також вибрати плинність масла, яка визначається параметром SAE. У цьому випадку важливі температурні умови, в яких автомобіль розташований більшу частину часу. Наприклад, якщо машина працює в основному взимку, тоді рекомендується в’язкість 0W-30, 0W-40 або 5W-30. Влітку підходить в’язкість 20 Вт-40 або 25 Вт-50, а при цілорічному використанні всесезонний нафта 10 Вт-40, 10 Вт-30 або 5 Вт-40 рекомендується.

Неорнігінальний

Якщо автомобіль не новий, він також позбавлений гарантії з великим пробігом, то має сенс думати про придбання аналога моторного масла. У цьому випадку вам потрібно зосередитись не лише на перевіреній марці (Shell, Kixx, Valvoline, Mannol, Liquu Moly, Mobil, Valvoline тощо.), але і правильна толерантність API. Цей параметр визначає сумісність нафти і впливає на якість продукту. Отже, для автомобілів з бензиновими двигунами потрібні API-SM або SN, а для дизельних модифікацій API-CI-4, CJ-4 підходить для дизельних модифікацій. Нижче найкращі аналоги для моторного масла для Volkswagen Polo.