Volkswagen Turan погано починається з застуди. Gapdushin в паливній системі

Низьке стиснення в циліндрах

Якщо двигуна достатньо, причина, чому важко потрапити на холод, в циліндрах може виникнути низьке стиснення.

Проблема в цьому випадку з’явиться переважно після тривалого простою. І повторний запуск нагрітого двигуна буде надано з труднощами. Після початку такого мотора “спрацьовує”, оборот на ньому буде плавати під час руху. На холостому ходу дизель сильно вібрує і навіть може зупинитися.

Причина цієї нестабільної роботи дизельного двигуна полягає в сильно зношених деталях CPG: між ними утворюються прогалини, герметичність циліндрів падає, стиснення зменшується. Як результат, суміш палива-повітря не стискається і нагрівається, тобто вона не може запалити.

І після того, як дизельний двигун вивільняється при робочій температурі під впливом тепла, зазор між елементами СПО зменшується, стиснення збільшується, а робота двигуна стає більш стабільною.

Паливо замерзло

Найпоширеніша і добре відома причина, чому взимку може бути важко запустити дизельний двигун. Після нічної парковки дизельне паливо може потовщитися і перетворитись на парафінізований гель. Особливо, якщо з появою холоду власник не перейшов на “зимове” дизельне паливо.

Коли в DT утворюються кристали парафіну, вони оцінюють паливний фільтр. Тому основна рекомендація для всіх власників дизель. Змінюйте паливний фільтр до холодного сезону щорічно.

Наприклад, нагрівання паливної системи (з пайкою) та додавання добавок-антигеля для палива допоможуть впоратися з проблемою. У розширених випадках вам доведеться промити або навіть відремонтувати обладнання для паливного дизельного палива.

Ще одна причина, чому паливо не перекачує шосе. Вода потрапила в нього і замерзла у фільтрі.

Вода може потрапити в бак для палива внаслідок конденсату на його стінах або випадати облогою в резервуарі, якщо низька якість палива. Щоб запобігти проблемі резервуара, вам потрібно тримати на холоді максимально повним, і ви можете додати зневоднюючу добавку до палива.

Дизельні форсунки не тісні

Наступною причиною, чому дизель погано розпочинається гарячим. це відсутність тісності форсунок. Після зупинки двигуна частина палива продовжує переходити через насадки в камеру згоряння дизельного двигуна. Надлишок палива запобігає подальшому запуску гарячого дизеля.

Для діагностики зазначеної несправності форсунки відкручені з блоку циліндрів (до н.е.). Якщо дизельний інжектор вологі, то проблема очевидна. Аналогічно, ви можете відкрутити свічки розжарювання.

Вологі свічки означатимуть, що форсунки проходять дизельне паливо після зупинки двигуна. У таких умовах спробуйте запустити дизельний двигун, відкривши раніше дросель. Це скине тиск у робочій камері. Для усунення несправності може знадобитися ремонт або заміна форсунок новими. Йому дозволяється переповнювати паливо і через знос герметичного кільця насадки.

Датчики не вдалося

Дизель може погано починатися з гарячого внаслідок несправності датчика температури теплоносія в системі охолодження. Якщо датчик контролю температури охолоджуючої рідини надає ECU неправильні значення або виходить з ладу, то блок управління неправильно регулює подачу палива.

Порушення в експлуатації датчика підйому голки насадки призводить до того, що кут впорскування порушується. Крім того, варто перевірити справність датчика тиску в паливній пандусі.

Найчастіші причини, чому дизельний двигун погано запущений на гарячому. Крім того, гарячий дизельний двигун може не починатися внаслідок несправностей, які безпосередньо пов’язані з приводом паливного насоса високого тиску.

Чому стартер повертається нормально, але двигун не схоплює, він не починається. Основні причини несправності, перевірка систем подачі палива, запалювання. Підказки.

Важко запустити карбюратор, інжектор та дизельний двигун на Hot. Основні несправності: перегрівання карбюратора, датчиків, насадок, паливних насосів.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Причини труднощів запустити холодний двигун. Список помилок. Що потрібно перевірити на діагностику та більш точне визначення проблеми.

Причини складного “холодного” запуску дизельного двигуна. Стиснення, свічки розжарювання, дизельні форсунки, паливні насоси, парафін або вода в паливній системі.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Машина не запущена після заміни ременя часу, ланцюгів часу або іншої роботи з приводом механізму, що відводить газ. Основні причини, рекомендації.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Чому летить свічки запалювання на двигунах інжектора та карбюратора: основні причини мокрих свічок. Як висушити свічки та запустити мотор, поради.

Дизель на холоді, і вранці він починається погано.

Знову я хочу порушити вищевказану проблему (не починайте вранці), переглянув купу форумів, щоб усунути цю проблему: 1. Видалення повітря з паливної системи. 2. Заміна герметичних кільця на записах насосів. 3. Заміна прокладок на тандем.насос 4. Заміна паливного насоса в резервуарі. 5. Заміна ABK та Starter. 6. Від’єднання датчика теплоносія. 7. Повітряна нульова несправність 8. Несправність датчика вала Коленчі. 9. Поганий контакт на штампах насосів. десять. Відсутність стиснення. одинадцять. Збільшення ін’єкції через комп’ютер. 12. Ну, т.D. Тепер питання полягає в тому, чи все це змінить машину, буде золотим. Більше того, всі ці проблеми не визначаються діагностикою на 100 %, і незрозуміло, як ця проблема виникає буквально на нових автомобілях. Тут у мене є проблема, я не можу запустити двигун, з самого початку, здається, він хапається і зупиняється, тоді я повинен довгий час закрутити його, щоб розпочати роботу. Хто має ідеї, як перевірити, чи винні форсунки на 100 %винні, я дійсно не хочу піднятися в двигун. Більше того, у людей були випадки, коли під час заміни кільця або форсунок не було краще почати. Ви повинні їздити щодня, коли автомобіль запускається, перевіряйте чи ні, це виявляється через більший проміжок часу не більше одного разу на місяць. Допомога.

Прошу вибачення негайно таку проблему.Я починаю закручувати стартер, ніби якийсь удар я виходжу з машини, відкручую кришку бака і звідти повітря після цього машина починається ідеально. Це відбувається, коли автомобіль подорожував певною кількістю кілометрів.Заздалегідь дякую.Звичайно, не виходити і відкрутити кришку, але незабаром зима не хоче ходити на холод.Можливо, повітряний клапан не працює. BDJ Engine 2005.

Re: Вранці це не розпочнеться

Знову я хочу порушити вищевказану проблему (не починайте вранці), переглянув купу форумів, щоб усунути цю проблему: 1. Видалення повітря з паливної системи. 2. Заміна герметичних кільця на записах насосів. 3. Заміна прокладок на тандем.насос 4. Заміна паливного насоса в резервуарі. 5. Заміна ABK та Starter. 6. Від’єднання датчика теплоносія. 7. Повітряна нульова несправність 8. Несправність датчика вала Коленчі. 9. Поганий контакт на штампах насосів. десять. Відсутність стиснення. одинадцять. Збільшення ін’єкції через комп’ютер. 12. Ну, т.D. Тепер питання полягає в тому, чи все це змінить машину, буде золотим. Більше того, всі ці проблеми не визначаються діагностикою на 100 %, і незрозуміло, як ця проблема виникає буквально на нових автомобілях. Тут у мене є проблема, я не можу запустити двигун, з самого початку, здається, він хапається і зупиняється, тоді я повинен довгий час закрутити його, щоб розпочати роботу. Хто має ідеї, як перевірити, чи винні форсунки на 100 %винні, я дійсно не хочу піднятися в двигун. Більше того, у людей були випадки, коли під час заміни кільця або форсунок краще було почати краще. Ви повинні їздити щодня, коли автомобіль запускається, перевіряйте чи ні, це виявляється через більший проміжок часу не більше одного разу на місяць. Допомога.

Перевірте тиск насоса в резервуарі в момент. “Заміна прокладок на тандемовому насосі” і в той же час замініть усі гумові шланги та затискачі на них 3. “Заміна герметичних кільця на насосах”

Не важко виконати першу точку, і я думаю, що це не справа. Відповідно до вашого опису, я можу зробити висновок, що у вас буде система повітря, і пошук проблеми може бути дуже складним, і, швидше за все, проблема полягає в P.2 і с.3

Темний дим

Якщо двигун важко запустити, а чорний дим надходить з вихлопної труби, це вказує на неправильну роботу форсунок, а саме їх розпилювального палива. Це робиться з надлишком, через що деяке паливо не встигає спалити і вилетіти, як кажуть “у трубі”.

Система має два механізми. Це ATVD і TNND. Перший елемент часто виходить з ладу, оскільки його пристрій є складнішим, ніж елемент другого. Насос не може дати бажаний тиск у паливній системі, тому дизель не починається або важко запустити. Рух супроводжується “чханням” (наче автомобілю не вистачає палива). Варто зазначити, що до паливного насоса піднімається пояс. Він може зламати або літати. Перш за все, ми перевіряємо привід ременя. Перевірте запобіжники паливної системи (які переходять до насоса). Один з них може вигоріти. Часто це трапляється з коротким замиканням. Досвідчені автомобілісти консультують завжди носити з ними набір резервних запобіжників.

Паливо та зима

Особливо часто дизельний двигун запускається в осінній зимовий період, коли температура повітря різко падає, а «арктичне» паливо ще не з’явилося на АЗС. Як результат, літо “дизельне паливо” просто замерзає. При низьких температурах він кристалізується і перетворюється на парафін, який забивають на паливні шосе та фільтри.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Подальший рух з таким фільтром, як на фотографії вище, просто неможливий. У деяких автомобілях нагріті фільтр. Але він економить лише при запуску. Через пару секунд автомобіль знову зупиняється. Дуже важко розігріти весь резервуар із замороженим паливом. Не всі машини мають попередній нагрівач. Яка різниця між літом та зимовим паливом? У присутності добавок, які знижують поріг парафінізації при низьких температурах. Щоб проблема не знайшла вас зненацька, перед настанням холодної погоди, отримайте добавку в дизельне паливо. Досвідчені автомобілісти рекомендують не залишати машину з половиною порожнім танком. Протягом ночі на стінах утворюється рідина та вода, що утворюються. Вона теж не впливає на початок двигуна найкращим чином. Взимку спробуйте зберегти більше половини. Більше того, керування порожнім танком часто вбиває насос. Це стосується не лише дизельного, але і для бензинових автомобілів.

Деякі здогадки

Знову ж таки, від спілкування з власником стало відомо, що він намагався виключити версію води в паливі та видалити корпус фільтра. Особливість двигуна 1.9 TDI полягає в тому, що після того, як паливна пандус підживлюється, щоб запустити двигун, потрібно «крутити» довгий час, коли, здавалося б, немає надії. Можливо, спроби запустити двигун призвів до напруги акумулятора, через це іммобілайзер втратив контакт з ключем? Але навіть після відновлення зв’язку двигун не запустився. Прощання довелося виключити.

Для цього паливо. У резервуарі встановлюється додатковий насосний насос, головне завдання якого полягає в подачі палива насоса для тандему на головці циліндра. Але з ним все було добре. Паливні лінії були правильно підключені, паливо після насосного тандему був.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Ще однією версією причин неможливості запуску були несправні датчики положення колінчастого вала. Раптом він просто “помер”? Це легко перевірити: достатньо, коли намагаються почати звертати увагу на тахометр. Якщо він дає ознаки життя. Датчик дає сигнал, автомобіль бачить. Все було в порядку і з цим.

Свічки привернули увагу. Власник заявив, що вже замінив, очевидно, несправні старі свічки новими. Однак заміна не допомогла, тому він перевірив новий комплект, подаючи його безпосередньо на ньому. Тут потрібно зрозуміти, що для двигуна є різні свічки. Нові свічки були керамічними та розроблені для 5 вольт, що додатково повідомляється про маркування справи. Тому перевірка безпосередньо за допомогою 12 вольт просто “вбили” їх.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Однак свічки все ще не є джерелом проблеми. Двигун 1.9 TDI можна розпочати без них, якщо є паливо та стиснення. Було вирішено запустити двигун за допомогою аналога “швидкого старту”, але досягти нормальної роботи не вдалося. Перш ніж приїхати на сто машину, вони намагалися отримати “краватку”, тому підозра впала на теги часу. Перевірка показала, що вони перебувають у своїх місцях. Ця версія також зникла.

Де напруга зникла?

Після цього була ще одна спроба запустити двигун, використовуючи аналог “швидкого старту”, і це було успіхом. Оскільки все в порядку з механікою, що тоді не так?

Була ідея запустити зовнішній паливний двигун і в режимі реального часу за допомогою сканера, щоб побачити корекцію на форсунках. Виявилося, що корекції немає. Перегляд інших груп свідчень виявив “дивацтво”: у стовпці “напруга потужності. Клем 30 “напруга становила лише 10,79 вольт. Саме через цю риболовну лінію ланцюги блоків двигуна живиться. Зважаючи на те, що показання були видалені за допомогою підключеного пристрою, що підключено, напруга повинна була бути набагато більше.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

При ретельному вивченні ситуації вийшло наступне: блок управління двигуном зв’язується і дозволяє «читати», однак, після кожного невдалих запусків, напруга в ній знижується до 7,14 вольт, блок перестає спілкуватися в принцип. Потім помилки починають з’являтися в інших пов’язаних блоках.

Виявляється, пропущену напругу потрібно шукати. Сам блок знаходиться в дренажному коробці, візуальний огляд не виявив пошкодження ні блоку, ні роз’ємів. Під час перевірки напруги читання співпали з результатами читання блоку сканер.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Відповідно до схеми електропроводки, джерело живлення до блоку надходить від запобіжника SB13 у монтажному блоці. Схема чітко позначає її місцезнаходження: вона повинна бути третьою нижче.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Насправді запобіжник був вставлений у другий роз’єм. Можливо, власник самостійно намагався перевірити запобіжники, після чого він заплутав роз’єми. І це саме так, коли підписи з’єднувачів недостатньо очевидні. Місця запобіжників підписуються між самими роз’ємами, які можуть ввести в оману.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Після повернення запобіжників у відповідне місце напруга на джерело живлення була нормальною, двигун запущений з половини обороту. Заключним етапом ремонту була заміна свічок на новий набір.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

Тепер важко сказати, як і в якій послідовності, перш ніж приїхати на сто машину, намагався “відродити”. Зрештою, запобіжник був вирішальним фактором, до якого було не так просто. На жаль, саме в таких випадках недобросовісні майстри іноді “зварені”, “кажуть” блоки або інші вузли для заміни.

Ми дякуємо сто Новатека (Vitebsk) за допомогу в підготовці матеріалу

Любов перевірені рішення? Шукайте вживаний автомобіль у наших оголошеннях!

Вода в системі

Звідки воно походить? Це може бути конденсат з танка. Більше того, ця проблема стикається з власниками не тільки вантажівок, але й автомобілів, включаючи Renault Duster. Найбільш активно конденсат утворюється в холодну погоду. Також вода потрапляє в резервуар, вже з пістолета. Ніхто не скасував закони фізики. конденсат також може утворюватися в резервуарах самих АЗС, хоча вони приховані під землею. Як результат, вода потрапляє в резервуар і осідає на шосе. І як відомо, ця рідина не змішується з дизельним паливом. Пенетальна вода може відключити насос високого тиску.

Як вирішити цю проблему? У вантажівках часто встановлюються додаткові фільтри. Паливо, проходячи через них, очищається від домішок. Включаючи сепаратор поглинає конденсат. Він час від часу зливає, відкручуючи спеціальний клапан нижче. Якщо це пасажирська машина, яка використовується в північному регіоні, вона також не зашкодить встановленню сепаратора.

Переваги цього фільтра були оцінені багатьма драйверами. Це справді ефективний пристрій, який може захистити двигун від гідравлічної куртки, і резервуар від внутрішньої корозії. Деякі пристрої оснащені опаленням. Це дає гарантію успішного запуску при температурі до.50 градусів Цельсія. Однак сепараторів без нагріву можна придбати на 7-9 тисяч.

Живлення чхає і кіоски

Автомобіліст часто образливий, а іноді це незрозуміло поведінкою автомобіля по дорозі. Вранці машина починається ідеально, добре їде, набирає температуру. Варто лише датчика для виправлення робочого режиму температури. потеплені кіоски двигуна, жодна сила не може запустити його. Способи вирішення проблем та можливі варіанти несправності наступні.

Транспортний засіб працював у нормі, поки наступна заправка не стане. Як тільки резервуар був заповнений, машина почала виїжджати від АЗС. Після зупинки, попередньо розігрітий дизель почав починати погано, стійко, подальший рух став неможливим.

Ця причина негайно зрозуміла. паливо на АЗС виявилося поганою якості. Його негайно видаляють. Необхідно промити систему, дути все стисненим повітрям. Обов’язково встановіть новий фільтр очищення повітря. Щоб компенсувати витрати, вам потрібно розробити звичку збирати квитанцію про оплату готівкою. Тоді ця компанія є позову через суд.

У присутності хорошого палива, хороша робота автомобіля після звичайного розігрівання для гарячого, він перестає працювати. Потеплений двигун не починається, чхає, поводиться непередбачувано. Найімовірніше, що паливний фільтр був забитий і не вдався. Це необхідно замінити.

Подібні симптоми з’являються, коли забивають фільтр очищення повітря. Двигун затримується від повторного випромінювання повітряної суміші. Деякі власники автомобілів очищають його за допомогою пилососа. Обмежений фільтр може виконувати свої функції протягом певного періоду часу.

Але краще замінити його негайно, при нагріванні двигун повинен отримувати свіже прохолодне повітря.

Дизельний двигун погано запущений. Причина цього. генератор не дає зарядного струму. Пояс підтягується, генератор. Якщо це не допомагає, генератор несправний. Акумулятор буде посаджений, автомобіль не запуститься. Потрібно придбати новий акумулятор.

Рекомендації щодо запуску автомобіля в холодну погоду

Ще раз нагадуємо про важливість використання палива високої якості.

volkswagen, turan, почин, паливній, система

У регіонах з холодними зими встановлення попереднього переговорів має значення, щоб допомогти двигуну почати в холоді.

Щоб запобігти перед початком зимового сезону, також варто оновити олію, змінювати витратні матеріали, термін служби, термін служби закінчується, очистіть усі окислені контакти.

Якщо проблема запуску мотора на холоді наздогнала ваш автомобіль, і в той же час ви не хочете або не знаєте, як і що перевірити, ви можете зв’язатися з партнерами нашої компанії-це професійні фахівці з діагностики, ремонту і налаштування стружки двигуна.

Повітря

Дизель не може функціонувати нормально, якщо повітря знаходиться в паливній лінії. Через повітря після простою тиск падає в паливну лінію. Перед тим, як запустити лід, стартер закрутиться, ловлячи тиск на шосе. Основна особливість такої несправності буде важким після простою. Подальші запуски та загальні роботи з двигуном можуть не зазнавати жодних змін.

Груша ручного розмаху палива значно полегшить фрагментацію системи

  • У паливній лінії низького тиску (бажано перед паливним насосом) необхідно вирізати прозору трубку невеликої довжини. Таким чином, ви можете виявити бульбашки повітря;
  • Вилийте компресор у бак приблизно на 2 атм тиску. Усі місця пошкодження шланга, всмоктування в ущільнювачах почне «потіти».
  • Під час запуску подивіться на вихлоп. Якщо двигун не починається, але принаймні дим (чорний дим. це залишки неперевершеного палива), проблема, швидше за все, не може бути роздутим системою.

Найчастіші причини витоків повітря включають пошкодження шлангів паливної лінії (подача та повернення), втрата еластичності герметизації гумки, кільця, ущільнювачів (наприклад, паливний фільтр, приводний вал або кришка. Остання проблема є найбільш характерною для морозу, коли гумові вироби деформовані під впливом температури.

Якщо дизельний двигун починається після простою, але через деякий час причина також може бути прихована в повітрі. Просто конструкція насосного блоку забезпечує невеликий залишок дизельного палива, навіть якщо все паливо палива назад до резервуара від повернення.

Якщо двигун зупиняється після різкого преси на педалі, а потім скидання газу, 99% проблема у всмоктування.

Свічки розжарення

Якщо двигун погано запущений на холоді, особливо взимку на морозі, але тоді він не зупиняється, перше.перевірити світильники та попередню систему взагалі. Починаючи з 5, навіть загалом, робочий дизель із необробною системою нагрівання повітря в камері згоряння буде розпочато погано. Система включає:

Перевірка повинна починатися з світильників. Я можу запевнити, що популярний метод перевірки з мультиметром опору в основному є неефективним тестом. Він призначений для виявлення розриву нагрівального елемента (опір у цьому випадку буде відсутній). Усі свічки можуть мати опір, але причина поганого запуску в холодну зиму буде в них. При високих температурах заборгованості або на гарячому, робочому дизелі, ви можете почати без сяйва розжарювання.

У великому морозі мета системи попереднього створення.це не лише полегшення запуску, але й за допомогою в перші секунди нагрівання. Після ослаблення «спіралей» на приладовій панелі, свічки продовжують працювати деякий час. Якщо ви, нехай це з повітря, вдалося розпочати морозний коронар вранці, але двигун продовжує працювати нестабільним на деякий час, не забудьте звернути увагу на діагноз свічок.

Як перевірити

  • Свічка повинна бути виведена з криниці;
  • Підключіть його безпосередньо від акумулятора (маси до корпусу свічок, плюс до з’єднання в шинах) та спостерігайте за нагріванням. Робоча свічка є обов’язковою від краю, рівномірно змінюючи колір від нагрівання.

Тільки така система забезпечить робочий початок у морозі. У камері згоряння є лише кінчик свічки. Тому свічка, яка проявить опір при перевірці, не може бути покаяною в основі і стане причиною погано запуску взимку.

Всі свічки повинні бути гарячими приблизно в одному темпі. Якщо двигун погано починається після охолодження, і після початку декількох секунд диму і працює нестабільним, ви можете безпечно почати діагностику зі свічками.

Варто також перевірити реле. Можливо, через окислення контактів неможливо перенести достатній струм для розігрівання. Не забувайте про можливість спалювання запобіжника або пошкодження шини. Час нагріву перед початком залежить від температури теплоносія. У крайніх випадках причини неправильної роботи системи можуть бути приховані у відповідному датчику.

Паливо

Побутове паливо на багатьох АЗС бажає краще. Особливо в морозі, коли паливна каналізація призводить до іммобілізації дизельних двигунів. Для вашого блага буде запит на АЗС щодо представлення якості паспорта для палива. Якщо після заправки на неперевіреній АЗС, двигун важко запустити, він зупиняє, курить або працює нестабільним. швидше за все, проблема в паливі. Лише після незалежної перевірки ви можете бути впевнені, що двигун запуститься після ночі і не замерзне під час руху по шосе в сильному морозі.

Тиск, частина палива та впорскування

Частина ланцюга низького тиску.це насосна секція у випадку HTNVD (аналог бензинового паливного насоса може бути додатково встановлений). Несправність насосної системи призведе до того, що стартер буде змушений щоразу наздогнати тиск.

Причиною поганого запуску того, що внутрішній двигун згоряння. це паливний регулятор насоса.

Неправильний Uoz призводить до нерівномірної роботи, поганого запуску, моторного куріння або навіть зупиняється на деяких діапазонах робочих місць. Симптоми можуть з’являтися як на гарячому, так і перед досягненням робочої температури.

Форсунки

Безбожне «наливання» форсунок доповнює причини поганого запуску до холоду. Діагностика:

  • Від’єднайте повернення шлангів. Натомість прикріпіть шланги, рівні довжині, в кінці яких захищають звичайні шприци;
  • Запустіть двигун внутрішнього згоряння. Шпалери повинні бути злиті при поверненні рівну кількість палива. Якщо уздовж форсунок є значне розповсюдження, вам потрібно перевірити підставку та замінити несправні елементи. Можливо, ви зійдите з розпилювачами.

У той же час гарячий двигун починається нормально, не зупиняється, але курить більше, ніж зазвичай, через переписування суміші. Дим піде на холод із вихлопних труб (крапельки палива, які не перетворюються на «туман», який, отже, не спалили).