Volkswagen Gaddy не починає гаряче. Контакти спалені

Volkswagen Caddy не починається не закрутити стартер

При повороті ключа запалювання, стартер мовчить і не прокручує двигун, причина зриву не обов’язково лежить у самому стартовому блоці. У більшості випадків проблема пов’язана з проводкою, контактною групою блокування або висувною реле.

У цій статті ми розповімо, чому стартер не реагує на ключ запалювання, ми проаналізуємо основні симптоми найпоширеніших несправностей.

Чому стартер не реагує на поворот ключа запалювання

Після ввімкнення запалювання живлення з акумулятором постачається в електричні системи ON.BOARD та ECU (якщо він доступний). У присутності іммобілайзера (стандартна або встановлена ​​система безпеки) це відбувається лише після розпізнавання етикетки. При перетворенні клавіші на вихідне положення або натискання кнопки запуску контакти втягувальної реле закриті в результаті яких потужність подається безпосередньо до стартера. У той же час, загальна зчеплення стартера (Bendix) включена в гачок з короною маховика, приводячи його в рух і забезпечуючи початок двигуна. Часто комутації проводяться через додаткову реле управління, що видаляє навантаження із замка.

Якщо проблема виникає на будь.якому з цих етапів. машина не починається: ви повертаєте ключ запалювання. стартер мовчить. Як правило, причини такої поведінки полягають у:

 • контактна група блокування запалювання;
 • тривога та іммобілайзер;
 • Контрольна реле;
 • проводка від реле управління до стартера;
 • Відтягуючи стартерне естафета.

Більше інформації про те, чому стартер не працює з ключа запалювання, ви можете дізнатися з таблиці.

Стартер не працює з ключа запалювання: причини

Проблема. це причина несправності
Двигун стартера несправний Електродвигун не в порядку через перегрівання, закриття обмоток, зносу кисть, а також заклинання коробки передач.
Ланцюг несправний від блокування запалювання до втягування стартера Проводка. Часто відбувається після ремонту, встановлення додаткового обладнання або внаслідок механічного зносу під час тривалої роботи.
Пошкодження блокування запалювання (деформація личинки) Деформація через перегрівання, у свою чергу, виникає через поганий контакт. Пошкодження також можливе через помилкове використання невідповідного ключа.
Електрична несправність контактної групи блокування запалювання Шар оксидів, що утворюються на контактах, запобігає потоку струму. Контакти також можуть відійти через деформацію поворотного втулки, на які фіксуються частини відповіді.
Запуск блокування, встановлене тривогою Напруга перенапруга в мережі ON.BOARD або втрата потужності (відключення терміналу або розряду), відмова транзистора або мікрора, відповідальна за включення лінії запуску в базовому блоці системи безпеки.
Несправність/декодування іммобілайзера Падіння напруги та різка втрата живлення (виписано акумулятор або видаляли термінал), несправність програмного забезпечення, відмова мікроелементів. Якщо іммобілайзер не розпізнає мітку, стартер не крутиться після повороту ключа запалювання, а на панелі індикатора він зазвичай спалює або спалахує символ іммобілайзера. зображення автомобіля з ключем або замком.
Невдача втягувальної реле Спалювання або закриття обмотки внаслідок перегріву внаслідок збільшення струму або перебування під навантаженням протягом тривалого періоду. Корінь усіх проблем, як правило, окислення внутрішніх та зовнішніх контактів відтягуючої реле.
Закінчення положення селектора автоматичної коробки передач, педаль гальма на автоматичній коробці передач або зчеплення несправна. на ручній коробці передач Датчики виходять з ладу через механічний знос, також їх дроти та клеми можуть окислювати або натирати. Через це ECU не дозволяє стартеру.
Пошкодження стартера Якщо реле управління стартером заклинила або закрита, воно не може подати заявку на управління втяжною реле.
Поганий контакт “” від акумулятора на стартері Кінець контакту потужності окислюється під впливом вологи та нагрівання. Гайка, який тримає його на стеблі стартера, може бути відкручений під впливом вібрацій.
Поганий контакт маси на клемі акумулятора, корпус автомобіля або двигуна Через окислення контакт масового дроту погіршується, те саме відбувається, коли воно відкручене його гайком під впливом вібрації. У той же час, струму, що проходить, може бути достатньо, щоб увімкнути вбудовану мережу та ECU, але недостатньо для керування електродвигуном для стартера.

Пара плунжера зношена

Поширена причина складного гарячого запуску дизельного двигуна. це знос роботи паливного насоса високого тиску. Потеплений дизель не запускається в таких випадках через знос пари плунжера.

Якщо гарячий дизельний двигун не запускається, то несправність можна виявити наступним чином. Необхідно охолонути задню частину паливного насоса високого тиску.

Для цього ви можете налити воду на висоту. Також доцільно покрити паливний насос мокрою ганчіркою. Успішний запуск дизельного двигуна після таких маніпуляцій означатиме, що причиною поганого запуску дизельного двигуна є сильний знос пари плунжера.

Додатковими причинами також можуть бути старіння сальника або зламану втулку насоса валу. Такі несправності вказують на те, що в паливному насосі відбувається витік повітря. За цих умов частина не в змозі створити необхідний тиск у плунжері. Це означає, що для відновлення паливного насоса потрібно, що передбачає заміну втулки на східній та вал.

Дизельні форсунки не тісні

Наступною причиною, чому дизель погано розпочинається гарячим. це відсутність тісності форсунок. Після зупинки двигуна частина палива продовжує переходити через насадки в камеру згоряння дизельного двигуна. Надлишок палива запобігає подальшому запуску гарячого дизеля.

Для діагностики зазначеної несправності форсунки відкручені з блоку циліндрів (до н.е.). Якщо дизельний інжектор вологі, то проблема очевидна. Аналогічно, ви можете відкрутити свічки розжарювання.

Вологі свічки означатимуть, що форсунки проходять дизельне паливо після зупинки двигуна. У таких умовах спробуйте запустити дизельний двигун, відкривши раніше дросель. Це скине тиск у робочій камері. Для усунення несправності може знадобитися ремонт або заміна форсунок новими. Йому дозволяється переповнювати паливо і через знос герметичного кільця насадки.

Volkswagen Caddy 2 покоління не запущено

Volkswagen Caddy (2 покоління) 1995-2003.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності, в яких двигун Caddy (2 покоління) може не починатися, враховуючи середній вік автомобіля на 23 роки причини цього.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Caddy з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Caddy 1995-2003. Рекомендується налити бренд AI-92 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається утвореним витоком, шланг сепаратора вирвався або відлетів, прокладка газового насоса була зношена або паливна лінія була пошкоджена, подивіться на датчик рівня палива, огляньте машину під ним та калюжі та калюжі.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Volkswagen Caddy 3 покоління не запускається

Volkswagen Caddy (3 покоління) 2010-2015.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Caddy (3 покоління), в яких двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Caddy з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Caddy з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Caddy 2010-2015. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Volkswagen Caddy 3 покоління не запускається

Volkswagen Caddy (3 покоління) 2004-2009.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Caddy (3 покоління), в яких двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Caddy з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Caddy з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Caddy 2004-2009. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Відмова гарячого двигуна

Причини, чому гарячі не такі різноманітні. Більше 70% випадків труднощів запуску нагрітого дизеля виникають через несправності в. складається з таких пристроїв:

 • очищувач повітря;
 • Ручний насос (це стосується старих дизельних двигунів);
 • форсунки, розпилювачі;
 • TNVD;
 • тонкі фільтри, попереднє очищення дизельного палива;
 • Регулятор швидкості колінчастого вала;
 • Паливо.

У дизельному двигуні постійно працюючі насадки, плунжери, розпилювачі розробляються. З часом пружини втрачають свою еластичність. Через старіння, вплив високотемпературних ущільнювачів, герметичні манжети стають менш еластичними, щільність і герметичність порушуються. Паливні трубопроводи забиваються через низькоякісне паливо. Це тягне за собою несправність усієї системи.

Вимкнення фабричної регуляції, рівномірне подача точних обсягів суміші, кутів інтенсивності, початковий тиск піднімаючих голки на форсунках, найменший оборот колінчастого вала під час холостого ходу призводить до збільшення споживання дизельного палива, постійного диму витрачені гази. Часто складний початок нагрітого дизельного двигуна відбувається через такі пов’язані фактори:

Дизельські несправності, видимі назовні, методи їх усунення показані в таблиці:

Гаряча рухова поведінка Причина несправності Метод усунення
Жорсткий.до розігрітого мотора. Двигун зупиняється, перебої в роботі. Термінність енергосистеми була порушена. Перевірте жорсткість, затягніть трубки, фіксуйте пристрої.
Живлення чхає, зупиняється, без тяги. Фільтри палива забиті. Мити, змінити.
Гарячий двигун не починається, крутний момент на валу недостатній. Несправність. Вийміть вузол, замініть усі зношені деталі.
Мотор працює з ривком, з недостатньою потужністю. Інформуючі фільтри забиті. Чисті, промийте, замініть.
Вихлоп. це димчаста, відсутність тяги двигуна. Просунуті вікна для дме в рукавах циліндрів. Чистий.
Труднощі з нагрітою двигуном, працюють переривчастими. Налаштування насадок збитий. Знімки пристосовуються до підставки.
Чорний витрачений гази, двигун працює з перебоями. Кут впорскування палива знімається вниз. Відрегулюйте установку кута.
Нерівномірна робота живлення, надмірно задимлене вироблення газів, почуті нетипові звуки металевих тонів. TNVD REIKI не коригуються. Налаштуйте рівномірне постачання дизельного палива, регулювання стелажів приносить у чергу.
Колінчастий вал обертається занадто швидко, двигун. Частота регулятора частоти обертання. Перевірте регулятор, ремонтуйте, налаштуйте всі параметри.
Нормальна тяга не розвивається, масло очищувача повітря темна. Очищувач повітря забивало. Змініть масло, промийте фільтр.елемент.

Чому дизель погано починається з гарячого? Список причин

Чому дизель погано починається з гарячого? Перелік причин, безперечно, для бензинового двигуна та дизельної проблеми поганого налаштування. Якщо бензиновий двигун майже зрозумілий з несправністю (для теплого сезону підвищення випаровування палива є характерним), то не все настільки прозоро і тривіальне для дизельного двигуна. У цій статті ми будемо піклуватися про те, що таке суть цієї проблеми.

Чому дизель погано починається з гарячого?

Цей тип двигуна характеризується великою кількістю причин цієї несправності. Отже, ми починаємо в порядку. Спочатку потрібно звернути увагу на датчик контролю температури охолоджуючої рідини. Коли цей елемент починає працювати неправильно або руйнується, на електронний пристрій на дошці надається неправильний імпульс, в результаті чого ECU починає неправильне коригування палива.

Наступна причина полягає в розгрівлі форсустів. При зупинці через них дизельне паливо починає просочуватися, що створює надлишок у камері згоряння. Щоб перевірити це припущення про несправність, достатньо витягнути інжектор з блоку циліндрів і побачити його мокрим чи ні.

, Тоді, отже, це. форсунки проходять (див. стаття “?”). Ремонт може здійснюватися за допомогою очищення, але це ціла клопоту. Рекомендується замінити пристрій для ін’єкцій новим.

Щоб розпочати машину з цією проблемою

(Якщо вам ще потрібно), необхідно відкрити канаву дросельної заслінки, таким чином, у камері згоряння відбудеться розряд надлишкового тиску. Також на форсунках може зношуватися ущільнювальні кільця, що призводить до тієї ж проблеми переповнення.

Тепер ми звертаємось до причини дуже характерної та загальної причини поганого запуску дизельного двигуна. це неправильна робота насоса з високим тиском. Він часто провалюється через розбиття плунжерної пари, яка катастрофічно зношена.

Цю проблему, пов’язану з парою плунжера, можна перевірити, охолоджуючи задню частину насоса високого тиску (вилитого водою), а потім спробуйте почати. Якщо двигун запускається, це означає, що винна 100% плунжерна пара. На насосі також можна зносити втулки для масляної ущільнення та внутрішні вали.

Через розбиття втулків та зносу масляної ущільнення насос розтягує додаткову кількість повітряної суміші, тим самим не дозволяючи розповсюджувати бажаний високий тиск на плунжер. Проблема не дуже складна в лікуванні. заміна втулків та смаком.

Деякі здогадки

Знову ж таки, від спілкування з власником стало відомо, що він намагався виключити версію води в паливі та видалити корпус фільтра. Особливість двигуна 1.9 TDI полягає в тому, що після того, як паливна пандус підживлюється, щоб запустити двигун, потрібно «крутити» довгий час, коли, здавалося б, немає надії. Можливо, спроби запустити двигун призвів до напруги акумулятора, через це іммобілайзер втратив контакт з ключем? Але навіть після відновлення зв’язку двигун не запустився. Прощання довелося виключити.

Для цього паливо. У резервуарі встановлюється додатковий насосний насос, головне завдання якого полягає в подачі палива насоса для тандему на головці циліндра. Але з ним все було добре. Паливні лінії були правильно підключені, паливо після насосного тандему був.

volkswagen, почин, гаряче, контакти

Ще однією версією причин неможливості запуску були несправні датчики положення колінчастого вала. Раптом він просто “помер”? Це легко перевірити: достатньо, коли намагаються почати звертати увагу на тахометр. Якщо він дає ознаки життя. Датчик дає сигнал, автомобіль бачить. Все було в порядку і з цим.

Свічки привернули увагу. Власник заявив, що вже замінив, очевидно, несправні старі свічки новими. Однак заміна не допомогла, тому він перевірив новий комплект, подаючи його безпосередньо на ньому. Тут потрібно зрозуміти, що для двигуна є різні свічки. Нові свічки були керамічними та розроблені для 5 вольт, що додатково повідомляється про маркування справи. Тому перевірка безпосередньо за допомогою 12 вольт просто “вбили” їх.

volkswagen, почин, гаряче, контакти

Однак свічки все ще не є джерелом проблеми. Двигун 1.9 TDI можна розпочати без них, якщо є паливо та стиснення. Було вирішено запустити двигун за допомогою аналога “швидкого старту”, але досягти нормальної роботи не вдалося. Перш ніж приїхати на сто машину, вони намагалися отримати “краватку”, тому підозра впала на теги часу. Перевірка показала, що вони перебувають у своїх місцях. Ця версія також зникла.

Де напруга зникла?

Після цього була ще одна спроба запустити двигун, використовуючи аналог “швидкого старту”, і це було успіхом. Оскільки все в порядку з механікою, що тоді не так?

Була ідея запустити зовнішній паливний двигун і в режимі реального часу за допомогою сканера, щоб побачити корекцію на форсунках. Виявилося, що корекції немає. Перегляд інших груп свідчень виявив “дивацтво”: у стовпці “напруга потужності. Клем 30 “напруга становила лише 10,79 вольт. Саме через цю риболовну лінію ланцюги блоків двигуна живиться. Зважаючи на те, що показання були видалені за допомогою підключеного пристрою, що підключено, напруга повинна була бути набагато більше.

volkswagen, почин, гаряче, контакти

При ретельному вивченні ситуації вийшло наступне: блок управління двигуном зв’язується і дозволяє «читати», однак, після кожного невдалих запусків, напруга в ній знижується до 7,14 вольт, блок перестає спілкуватися в принцип. Потім помилки починають з’являтися в інших пов’язаних блоках.

Виявляється, пропущену напругу потрібно шукати. Сам блок знаходиться в дренажному коробці, візуальний огляд не виявив пошкодження ні блоку, ні роз’ємів. Під час перевірки напруги читання співпали з результатами читання блоку сканер.

volkswagen, почин, гаряче, контакти

volkswagen, почин, гаряче, контакти

Відповідно до схеми електропроводки, джерело живлення до блоку надходить від запобіжника SB13 у монтажному блоці. Схема чітко позначає її місцезнаходження: вона повинна бути третьою нижче.

volkswagen, почин, гаряче, контакти

volkswagen, почин, гаряче, контакти

Насправді запобіжник був вставлений у другий роз’єм. Можливо, власник самостійно намагався перевірити запобіжники, після чого він заплутав роз’єми. І це саме так, коли підписи з’єднувачів недостатньо очевидні. Місця запобіжників підписуються між самими роз’ємами, які можуть ввести в оману.

volkswagen, почин, гаряче, контакти

Після повернення запобіжників у відповідне місце напруга на джерело живлення була нормальною, двигун запущений з половини обороту. Заключним етапом ремонту була заміна свічок на новий набір.

volkswagen, почин, гаряче, контакти

Тепер важко сказати, як і в якій послідовності, перш ніж приїхати на сто машину, намагався “відродити”. Зрештою, запобіжник був вирішальним фактором, до якого було не так просто. На жаль, саме в таких випадках недобросовісні майстри іноді “зварені”, “кажуть” блоки або інші вузли для заміни.

Ми дякуємо сто Новатека (Vitebsk) за допомогу в підготовці матеріалу

Любов перевірені рішення? Шукайте вживаний автомобіль у наших оголошеннях!

Живлення чхає і кіоски

Автомобіліст часто образливий, а іноді це незрозуміло поведінкою автомобіля по дорозі. Вранці машина починається ідеально, добре їде, набирає температуру. Варто лише датчика для виправлення робочого режиму температури. потеплені кіоски двигуна, жодна сила не може запустити його. Способи вирішення проблем та можливі варіанти несправності наступні.

Транспортний засіб працював у нормі, поки наступна заправка не стане. Як тільки резервуар був заповнений, машина почала виїжджати від АЗС. Після зупинки, попередньо розігрітий дизель почав починати погано, стійко, подальший рух став неможливим.

Ця причина негайно зрозуміла. паливо на АЗС виявилося поганою якості. Його негайно видаляють. Необхідно промити систему, дути все стисненим повітрям. Обов’язково встановіть новий фільтр очищення повітря. Щоб компенсувати витрати, вам потрібно розробити звичку збирати квитанцію про оплату готівкою. Тоді ця компанія є позову через суд.

У присутності хорошого палива, хороша робота автомобіля після звичайного розігрівання для гарячого, він перестає працювати. Потеплений двигун не починається, чхає, поводиться непередбачувано. Найімовірніше, що паливний фільтр був забитий і не вдався. Це необхідно замінити.

Подібні симптоми з’являються, коли забивають фільтр очищення повітря. Двигун затримується від повторного випромінювання повітряної суміші. Деякі власники автомобілів очищають його за допомогою пилососа. Обмежений фільтр може виконувати свої функції протягом певного періоду часу.

Але краще замінити його негайно, при нагріванні двигун повинен отримувати свіже прохолодне повітря.

Дизельний двигун погано запущений. Причина цього. генератор не дає зарядного струму. Пояс підтягується, генератор. Якщо це не допомагає, генератор несправний. Акумулятор буде посаджений, автомобіль не запуститься. Потрібно придбати новий акумулятор.

Невдача датчика

Досить часто, причина відмови почати гаряче стає відмовою від датчика контролю температури теплоносія. У своїй структурі та функціональності DTOZH. звичайний термооресіст, призначений для забезпечення стабільної роботи двигуна. Після зміни температури навколишнього середовища індикатори електричного струму змінюються в датчику, який негайно виявляється електронікою та призводить до включення різних захисних функцій.

Можна перевірити справність датчика лише після його видалення, що за бажанням кожен власник автомобіля зможе зробити за бажанням. У більшості випадків він знаходиться в голові блоку циліндрів в безпосередній близькості від тіла термостата. Однак місце розташування може бути іншими, але воно завжди можна уточнити в посібнику до моделі автомобіля.

Далі вам потрібно виконати такі дії:

 • Перевірте наявність холодоагенту в системі, а також повне занурення датчика в рідину.
 • Перевірте контакти та сполуки на формування іржі та окислювальних проявів.
 • Якщо датчик з’єднаний, не окислений і занурений у воду, але все ж є підозри на її несправність, то він повинен його зняти.
 • Після видобутку DTOZH опускається в банку киплячої води, і вимірюють його індикатори опору. Отримані дані порівнюються з рекомендованими показниками для цієї марки автомобілів. Варто зазначити, що в різних брендах та моделях нормальні показники можуть суттєво відрізнятися.

У разі значної невідповідності в показниках норми датчик вимагає заміни, яку можна зробити самостійно. Дизайн та принцип його роботи не передбачають ремонту і намагаються зробити його абсолютно невідповідним.

Volkswagen Caddy 2 2002.у. AYQ 1 лід.9 л Diesel No Mant

Моя повага, панове! Історія така. Цей автомобіль був рік тому з подібною проблемою. Автомобіль починався лише після довгої парковки. Після заклинання вона на короткий час схопилася і негайно зупинилася. На вході за сканером ECU I DVC вага не вийшов, було видно лише ECU IMMO. У ньому був прапор для заборони на запуск блоку ECU. Після нічної парковки з’явилося спілкування з ECU ECU, я зайшов у нього P1570 (старт двигуна був заблокований іммобілайзером). Викинувши помилку, маючи шум автомобіля з годиною, несправність більше не показувала себе. з власником деревини та покинув світ. Через рік t.Е. Тепер власник дзвонить і скаже, що ця сама проблема почалася. Я приїхав по.своєму, машина не заклинила.Підключений сканер знову ecu Ice не видно. Запуск дозволений в IMMO. Вимкніть/ввімкніть його. IMMO негайно призначає (ECU) відповіді/ні). ECU двигун (B OSCH EDC15V. 038 906 013 AN). IMMO та SRS Block бачить сканер. ECU DIC не запускається, але запис видно, що запуск дозволений, але автомобіль не починається, t.до. Ince блок невинний, ну, відповідно, не буде запуску t.до. Немає обміну кодом. Я не знайшов блоку в Інтернеті. Я знайшов пару подібних з Avtodat (Auto 3 C Aey). Але після перевірки думка проникла в той факт, що блоки m.б. відрізняються на парковці, і тому. Я перевірив силу ECU, все приходить, рибальська лінія з Імо Доебу дзвонить і є сигнал. Він почав перевіряти маси. Відповідно до схеми 4 маси (2 парні). Я знайшов хакера точки масового вкладення (хоча він, можливо, не знайшов усе, хто знає, що ви не можете знайти його в Інтернеті). Очищений. Одна пара почала прізвисько. Другий як дзвінок, ніколи не дзвонить. І вони не дзвонять один одному. Тому думка була розведена в неточному розп’яття. Якщо у когось є нитка цього блоку, будь ласка. Під час перевірки, виявилося короткостроковим сканером, щоб зайти в блок. Помилка повісила той самий P1570, навіть її виявилося викинуто, ніс швидко порушив, а машина не починалася. Я намагався підключити роз’єм IMMO з лінією риболовлі від діагностичних сторін до ECU. У цьому випадку йому вдалося зв’язатися з блоком, але також на короткий час. Ймовірно, збігся випадково. Я відкрив блок IMMO. зовні все добре. У двигуні внутрішнього згоряння все добре. Сліди корозії (зелень) на парі ніг на одному з транзисторів. видалені. І корозію від контакту заліза з алюмінієм (біла дошка) з частини дошки. Прибрав все, не зібрав сенсу. Я почав один раз вранці. Як тільки ця сама пісня заглушала. Так, навіть у блок SRS є 3 роздратовані помилки: 0532 (напруга). стан закриття маси 0588 (підробка сторони драйвера драйвера 5). статус спорадикально 65535. Статус 0. Я чув, що проблеми з цим блоком m.б. Непрограмний. Але я не знайшов самого блоку. Неможливо керувати ним, m.б. В іншому місці, скажи мені.

Нове доповнення. Я розкинув мізки, чому машина починається вранці? Температура нижча за день. Більше того, зараз спека створена в регіоні Брайанська як тиждень. До цього було круто. Я застрелив ек, і IMMO поставив його в морозильну камеру на годину. О диво. Розпочав і протягом 15-20 хвилин починався знову і знову. Після цього часу я перестав починати знову. Я вирішив окремо кинути його в холодильник. Перший IMMO, і відповідно до результатів ек.

форум.Інжектор.com.UA

Діагностика автомобіля за допомогою USB.аутоскопа

Volkswagen Caddy 2013 1.6 tdi commonrail. не починати

Скажи мені: Яким повинен бути сигнал управління насадкою при запуску двигуна? І що заважає запустити двигун? Я тільки починаю працювати з дизелями, тому прошу вас «з легкістю», бажано в правильному напрямку.

Так, поки вони намагалися запустити, помилка IDE00188-OENG102817 підписалася на пам’ять про високий тиск палива управління: фактична fup_fil 0.391 МПа

Re: Volkswagen Caddy 2013 1.6 Дизель не починається

Re: Volkswagen Caddy 2013 1.6 Дизель не починається

Видаліть двома каналами осцилографа Сигнал управління насадками з обох висновків його електричного роз’єму, і, дуже переважно, третій канал осцилографа поточних кліщів.

Паливний насос оснащений клапаном живлення?

Re: Volkswagen Caddy 2013 1.6 Дизель не починається

Re: Volkswagen Caddy 2013 1.6 tdi commonrail. не починати

95%. Клапан EGR заклинив дерю. У цьому випадку ми ставимо вилку на колектор. і запускаємо двигун.

Re: Volkswagen Caddy 2013 1.6 tdi commonrail. не починати

Зараз я маю справу з тим самим моторним. Зараз я не можу отримати місяць. Я скажу тобі по порядку. Машина їхала, і в русі зупинився. Вони привезли його до нас на евакуатор. У двигуні двигуна немає помилок. Двигун дуже легко прокручувати на стартер; Вони вимірювали стиснення. слабкий: 6 бар, 7 бар, 9 бар, 15 бар. Ми перевірили знаки встановлення часу. на місці. Розібрали двигун. вони не знайшли видимих ​​дефектів. Очистив поршні та кільця, витер клапан і зібрав двигун. Компресія стала 20 бар, і однакове у всіх циліндрах. Вони накачали паливну систему, і о дивом: двигун запустився з половиною повороту, але працював 5 секунд і зупинився. Зараз це зовсім не починається, навіть індивідуальні спалахи в циліндрах не виникають.

Ми почали перевірятись у порядку: 1. Тиск палива перед системою палива та управління 0.5 бар 2. Тиск у паливній пандусі при прокрутці двигуна за допомогою стартера 300 бар 3. Швидкість двигуна під час прокрутки з 270 об / хв 4 стартера. Ми перевіряли форсунки палива на підставці. зазвичай 5. У машині дві форсунки були з’єднані з паливним пандусом через розширені трубки, і подивилися на те, як вони розбризкують паливо у повітря. це здається добре 6. Ми перевірили повернення з форсунок, намагаючись запустити двигун. практично немає палива в трубах 7. Блокував клапанний канал EGR 8. У вимірюваних значень двигуна витратоміра, G28, G40, тиск у пандусі, всі вони збігаються із зазначеним 9. Ми відкрутили прийомну трубу з турбіни (подумав, що остаточний тракт забита) 10. Спробував запустити двигун на іншому паливі, двигун не запуститься.

Якщо у когось є ідеї, я буду радий слухати. Телефон 38 097 707 67 26

Re: Volkswagen Caddy 2013 1.6 tdi commonrail. не починати

Як щодо стиснення? Забезпечте графік струму стартера, отриманий за допомогою поточних кліщів під час прокрутки двигуна стартером! Дим з вихлопної труби приходить? Команда запуску, як я це розумію, є?

Спробуйте ввести двигун під час прокрутки двигуна в плак у впускному тракті [(пил для пластику), але акуратно! Один крутить двигун із стартером, другий поступово додає до вхідного тракту. Якщо він не починається, вам потрібно перевірити механіку двигуна.

Можливо, клапан замерзає? Тиск масла перевіряли?

Re: Volkswagen Caddy 2013 1.6 tdi commonrail. не починати

Немає диму з вихлопної труби. Стиснення 20 бар. Сигнал на насадці був видалений осцилоскопом. це як у підручниках: 150 В та подвійна ін’єкція. Температура в боксі 16 ° C. Відчувається, що просування ін’єкції зовсім не те, що має бути.