Які двигуни надягають седан Volkswagen Polo. Як вони збирають Volkswagen Passat у місті Вольфсбург

Volkswagen Polo Sedan.6

Найпопулярніший представник серії VW EA111 в рамках індексу CFNA з’явився в 2010 році на автомобілі Polo Sedan і розширив сотні тисяч примірників лише в СНД. Що це за двигун? Це звичайна чотири.лінія в алюмінієвому блоці циліндрів з тонкими (1.5 мм) литі.ронні рукава, з довгим протікаючим колінчастим валом 86.9 мм і з діаметром циліндра 76.5 мм. Зверху-16-клапанна головка балона циліндра з двома розподільними валами та гідравлічними компенсаторами. Взагалі, двигун CFNA повністю схожий на двигун BTS, але він відрізняється від його відсутності системи зміни фази розподілу газу на вхідному валу, а також інших ECU Magneti Marelli 7GV (замість Bosch Motronic Me Me 7.5.двадцять). Ланцюжок технічного обслуговування використовується у приводі часу, його ресурс призначений для всього терміну служби.

Двигун CFN доступний у 2 версіях: CFNA та CFNB. Перший. 105 сильний двигун, другий на 20 літрів.З. Слабший (85 л.З.) і відрізняється лише іншою прошивкою. Зберіть двигуни CFNA/CFNB в Німеччині, на заводі Chemnitz Plant.

Двигуни Volkswagen CFNA та CFNB використовуються сьогодні, але в 2015 році з’явився новий седан поло з 110.літровим двигуном.З., Назва цього двигуна. CWVA, і мета. замінити cfna. З ним з’явився 90-кінозний CWVB, який прийшов замінити CFNB. Ці двигуни включені в сімейство EA211 і характеризуються 180 ° CBC (впускний спереду) з інтегрованим витяжним колектором, наявністю фазеїста на впускному валу, модифікованій системі охолодження, несвідомого приводу часу та відповідності Екологічні стандарти євро-5. Такий двигун отримав позначення CWVA, а його потужність збільшилася до 110 літрів.З. при 5800 об / хв. Молодша версія CWVB за аналогією з минулим поколінням CFNB. це програмно задушена версія, решта різниці між CWVA та CWVB. Зберіть ці двигуни, для седана поло, в Калузі, на фабриці VAG.

Недоліки та проблеми двигунів CFNA/CFNB/CWVA/CWVB

Стукає CFNA, коли холодний початок. Усі власники седана поло тісно знайомі з проблемою наведення мотора для холоду. Причина полягає в дизайні, а саме в поршнях спеціальної форми та в затисканні вихлопного колектора. Якщо у вас є автомобіль під гарантією, то проблема вирішується новою прошивкою та замінюючи поршні модифікованими до послуги знову. Якщо гарантія закінчилася, то змініть поршні на ET, випускний колектор для бульбашки 4-2-1 (або 4-1) і встановіть ECU для нового випуску. Окрім збільшення ресурсу CFNA, ви також отримаєте збільшення потужності. Крім того, цей двигун не повинен тривалий час грітися. Це значно покращить ситуацію, ніж просто замінити поршні на ET, але рано чи пізно двигун швидко буде. У нього такий дизайн 2. Стукає під час руху на шишки. Причина проектування лівої подушки двигуна, вона буде замінена гарантією модифікованою.

Крім того, вихлопний колектор періодично тріщить на кфНК, і це вирішується або шляхом придбання використаної частини, або звичайного павука 4-2-1, з відповідною прошивкою мозку. Решта двигуна є нормальною, змінюйте масло кожні 7000-10000 км, лежать лише те, що виробник рекомендує, і двигун буде нормально їздити. Справжній ресурс CFNA, обережно догляд та своєчасне обслуговування, може бути 200 тисяч. км і багато іншого. Вам потрібно розуміти, що це сучасна економічна версія, як.от G4FC або G4FA, і завдання проектувати століття до того, як дизайнери не стояли.

Двигун седанів. CFNA

Свого часу доступ до російського ринку моделей Polo Sedan на суму 399 тонн.R. (!) став відчуттям і вважалося досягненням занепокоєння Volkswagen. Ще б! Отримайте якість Volkswagen за такі гроші. багато хто про це мріяв. Але, як часто трапляється, низька ціна не вплинула на якість продукту. двигун Polo CFNA 1,6 л 105 літрів.З. Я був не таким надійним, як очікувалося.

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Двигун CFNA 1.6 був встановлений не тільки на седані поло, але й на інших моделях занепокоєння Volkswagen, включаючи ті, що зібралися за кордоном. З 2010 по 2015 рік цей двигун був розміщений на таких моделях:

Якщо ви не знаєте, який двигун встановлений на цьому конкретному автомобілі, то ви можете дізнатися його кодом вин.

Проблеми з двигуном CFNA

Основна проблема двигуна CFNA 1.6. стук на холоді. Спочатку стук поршнів на стінах циліндрів проявляється невеликим тинклом у перші хвилини після холодного старту. Коли ви розігріваєтесь, поршень розширюється, чіпляючись за стіни циліндра, тому стук зникає до наступного холодного старту.

Спочатку власник може не надати цьому важливості, але стук прогресує, і незабаром навіть неуважний власник автомобіля розуміє, що з двигуном щось не так. Сама поява стука (поршнева ударя до стінки циліндра) вказує на початок активної фази руйнування двигуна. З появою літа стук може відступити, але з першими морозами cfna знову почне стукати.

Поступово стук двигуна CFNA “на холод” збільшує його тривалість, і один раз, навіть після нагрівання двигуна.

Стук двигуна

Струк поршня двигуна на стінці циліндра відбувається, коли поршні зміщуються у верхній мертвій точці. Це стає можливим в результаті зносу поршнів та стін циліндрів. Графітове покриття спідниць швидко зношується до металу поршня

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

У місцях тертя з поршнем на стінці циліндра відбувається значне виробництво

Тоді метал поршня починає бити на стіні циліндра, а потім на спідниці поршня є потертості

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Незважаючи на велику кількість скарг, стурбованість Volkswagen протягом багатьох років випуску двигуна CFNA (2010-2015) не оголосила реагувальну компанію. Замість того, щоб замінити пристрій, виробник виконує ремонт групи поршня, і навіть тоді лише у випадку попередження за гарантією.

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Група Volkswagen не розкриває результатів своїх досліджень, але з мізерних пояснень випливає, що причина дефекту нібито в невдалому дизайні поршня. У разі гарантії, сервісні центри замінюються стандартними ЕМ.поршнями модифікованими ET, які, мабуть, повинні повністю вирішити проблему поршня в циліндрах.

Але як показує практика, шапка.Ремонт двигуна CFNA не є остаточним рішенням проблеми, і половина власників знову скаржаться на появу стука.км. пробігати. Друга половина затискання цього двигуна, після ковпачка.Вони намагаються продати машину якнайшвидше.

Існує версія, що справжньою причиною швидкого зносу двигуна CFNA може бути хронічне масляне голодування, спричинене низьким тиском масла. Масляний насос не забезпечує достатнього тиску під час роботи двигуна з швидкістю холостого ходу, тому двигун регулярно перебуває в режимі голодування нафти, що призводить до його прискореного зносу.

Ресурс

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Ресурс двигуна Polo Sedan. 200 тис.KM, але традиційно атмосферні двигуни з обсягом 1.6 літрів виробництва Volkswagen має пройти щонайменше 300-400 тисяч км.

Такий дефект, як стук поршня на холоді, робить ці числа неактуальними. Volkswagen не розкриває офіційну статистику, але, судячи з діяльності на форумах, 5 з 10 двигунів CFNA починають стукати на пробіжках з 30 до 100 тисяч км. Існують також випадки дефекту в пробіжках менше 10 тисяч.км.

Тим не менш, слід зазначити, що не було випадків заклинів двигуна CFNA. Це, мабуть, пов’язано з тим, що стук поступово прогресує і дає час прийняти рішення про ремонт двигуна або продаж машини.

Серед великої кількості скарг на стук є одиночні повідомлення про успішну довготермінову роботу двигуна, яка стукає на холодну, яка нібито не прогресує і не турбує. На жаль, такі повідомлення не підтверджуються відеозаписами, і, швидше за все, стук не поршня, а гідравлічні компенсатори. За словами власників автомобілів, двигун якого почав стукати в сьогодення, незабаром стає неможливо ігнорувати цей стук. Дзвін стає таким, що “соромно стояти поруч з машиною” і “його чують з балкона 7.го поверху”.

Заміна двигуна CFNA

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Якщо автомобіль знаходиться під гарантією, виробник виконує безкоштовний ремонт гарантій, замінюючи стандартні поршні ЕМ модифікованими ET. Крім того, може бути виконана заміна балонів і блоку колінчастого вала, але ці дорогі деталі під гарантією далеко не завжди змінюються.

За даними Michaelm75. У своєму випадку виробник зробив безкоштовну заміну майже всього двигуна. Список включає запасні частини із загальною вартістю понад 300 тисяч.P, включаючи блок циліндрів, колінчасте вал та модернізовані поршні.

Повний час поршнів з маркуванням 76.460 ЕМ замінюються модернізованими 76.480 ET. Візуально модифіковані поршні мало відрізняються від основних, але відомо, що вони змінили геометрію та меншу вагу.

Якщо машина знаходиться під гарантією, то досягти безкоштовної заміни частин двигуна CFNA досить легко досягти безкоштовної заміни частин двигуна CFNA. В іншому випадку вам доведеться наполегливо працювати, щоб отримати компенсацію виробником за ремонт. Дійсність гарантії становить 5 років, тому останні вихідні двигуни залишатимуться під гарантією до листопада 2020 року.

Особливо складними випадками двигун можна замінити та повністю. Навряд чи ви можете знайти новий, але ви можете шукати використаний блок. Каталог ELCATS показав, що двигун CFNA/CFNB має код частини. 03c 100 092 bx. Ви завжди можете уточнити ціни на використані двигуни, наприклад, тут.

Проблеми з двигуном CFNA

Основна проблема двигуна CFNA 1.6. стук на холоді. Спочатку стук поршнів на стінах циліндрів проявляється невеликим тинклом у перші хвилини після холодного старту. Коли ви розігріваєтесь, поршень розширюється, чіпляючись за стіни циліндра, тому стук зникає до наступного холодного старту.

Спочатку власник може не надати цьому важливості, але стук прогресує, і незабаром навіть неуважний власник автомобіля розуміє, що з двигуном щось не так. Сама поява стука (поршнева ударя до стінки циліндра) вказує на початок активної фази руйнування двигуна. З появою літа стук може відступити, але з першими морозами cfna знову почне стукати.

Поступово стук двигуна CFNA “на холод” збільшує його тривалість, і один раз, навіть після нагрівання двигуна.

Стук двигуна

Струк поршня двигуна на стінці циліндра відбувається, коли поршні зміщуються у верхній мертвій точці. Це стає можливим в результаті зносу поршнів та стін циліндрів. Графітове покриття спідниць швидко зношується до металу поршня

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

У місцях тертя з поршнем на стінці циліндра відбувається значне виробництво

Тоді метал поршня починає бити на стіні циліндра, а потім на спідниці поршня є потертості

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Незважаючи на велику кількість скарг, стурбованість Volkswagen протягом багатьох років випуску двигуна CFNA (2010-2015) не оголосила реагувальну компанію. Замість того, щоб замінити пристрій, виробник виконує ремонт групи поршня, і навіть тоді лише у випадку попередження за гарантією.

Група Volkswagen не розкриває результатів своїх досліджень, але з мізерних пояснень випливає, що причина дефекту нібито в невдалому дизайні поршня. У разі гарантії, сервісні центри замінюються стандартними ЕМ.поршнями модифікованими ET, які, мабуть, повинні повністю вирішити проблему поршня в циліндрах.

Але як показує практика, шапка.Ремонт двигуна CFNA не є остаточним рішенням проблеми, і половина власників знову скаржаться на появу стука.км. пробігати. Друга половина затискання цього двигуна, після ковпачка.Вони намагаються продати машину якнайшвидше.

Існує версія, що справжньою причиною швидкого зносу двигуна CFNA може бути хронічне масляне голодування, спричинене низьким тиском масла. Масляний насос не забезпечує достатнього тиску під час роботи двигуна з швидкістю холостого ходу, тому двигун регулярно перебуває в режимі голодування нафти, що призводить до його прискореного зносу.

Ресурс

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Ресурс двигуна Polo Sedan. 200 тис.KM, але традиційно атмосферні двигуни з обсягом 1.6 літрів виробництва Volkswagen має пройти щонайменше 300-400 тисяч км.

Такий дефект, як стук поршня на холоді, робить ці числа неактуальними. Volkswagen не розкриває офіційну статистику, але, судячи з діяльності на форумах, 5 з 10 двигунів CFNA починають стукати на пробіжках з 30 до 100 тисяч км. Існують також випадки дефекту в пробіжках менше 10 тисяч.км.

Тим не менш, слід зазначити, що не було випадків заклинів двигуна CFNA. Це, мабуть, пов’язано з тим, що стук поступово прогресує і дає час прийняти рішення про ремонт двигуна або продаж машини.

Серед великої кількості скарг на стук є одиночні повідомлення про успішну довготермінову роботу двигуна, яка стукає на холодну, яка нібито не прогресує і не турбує. На жаль, такі повідомлення не підтверджуються відеозаписами, і, швидше за все, стук не поршня, а гідравлічні компенсатори. За словами власників автомобілів, двигун якого почав стукати в сьогодення, незабаром стає неможливо ігнорувати цей стук. Дзвін стає таким, що “соромно стояти поруч з машиною” і “його чують з балкона 7.го поверху”.

Заміна двигуна CFNA

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Якщо автомобіль знаходиться під гарантією, виробник виконує безкоштовний ремонт гарантій, замінюючи стандартні поршні ЕМ модифікованими ET. Крім того, може бути виконана заміна балонів і блоку колінчастого вала, але ці дорогі деталі під гарантією далеко не завжди змінюються.

Відповідно до звіту Michaelm75, у його випадку виробник зробив безкоштовну заміну майже всього двигуна. Список включає запасні частини із загальною вартістю понад 300 тисяч.P, включаючи блок циліндрів, колінчасте вал та модернізовані поршні.

Повний час поршнів з маркуванням 76.460 ЕМ замінюються модернізованими 76.480 ET. Візуально модифіковані поршні мало відрізняються від основних, але відомо, що вони змінили геометрію та меншу вагу.

Якщо машина знаходиться під гарантією, то досягти безкоштовної заміни частин двигуна CFNA досить легко досягти безкоштовної заміни частин двигуна CFNA. В іншому випадку вам доведеться наполегливо працювати, щоб отримати компенсацію виробником за ремонт. Дійсність гарантії становить 5 років, тому останні вихідні двигуни залишатимуться під гарантією до листопада 2020 року.

Особливо складними випадками двигун можна замінити та повністю. Навряд чи ви можете знайти новий, але ви можете шукати використаний блок. Каталог ELCATS показав, що двигун CFNA/CFNB має код частини. 03C 100 092 BX. Ви завжди можете уточнити ціни на використані двигуни, наприклад, тут.

Характеристики моторних характеристик CFNA

Виробник: Volkswagen Роки випуску: жовтень 2010. листопад 2015 року CFNA 1,6 літра двигуна. 105 л.З. належить до серії EA 111. Він був вироблений протягом 5 років, з жовтня 2010 по листопад 2015 року, а потім був припинений та замінений двигуном CWVA з нового покоління EA211.

Конфігурація двигуна

Комплекс, 4 циліндри 2 розподільні вали без фазових контролерів 4 клапани/циліндр, гідравлічні компенсатори приводні терміни: блок циліндрів ланцюга: алюмінієві чавунні рукави

Сила: 105 л.C (77 кВт). Крутний момент 153 нм ступінь стиснення: 10.5.циліндровий діаметр/поршень: 76.5/86.9 поршнів алюміній. Діаметр поршня, враховуючи тепловий зазор для розширення, становить 76.460 мм

Крім того, є версія CFNB, яка є абсолютно однаковою, але оснащена іншою прошивкою, завдяки якій потужність двигуна зменшується до 85 літрів.З.

Все про двигуни 1.6 MPI (EA111). Bts, cfna, cfnb, clsa

Бензиновий двигун 1.6 MPI родини E111 з заводським позначенням CFNA має робочий об’єм 1.6 літрів і розвиває силу 105 літрів.З., його деформована версія до 85 “коней” отримала позначення cfnb. Обидва двигуни були вироблені на заводі компанії в німецькому місті Хемніца. Тому двигун CFNA можна знайти під капотом ряду автомобілів Vag: VW Polo Sedan, Jetta, Skoda Fabia, Roomster та Rapid. Однак для седана VW Polo до падіння 2015 року цей двигун був не.альтернативним.

Сімейний двигун EA111 за індексом CFN показав циркуляцію сотень тисяч примірників лише у відкритих просторах СНД. Це звичайна чотири.лінія в алюмінієвому блоці циліндрів з тонкими (1,5 мм) литими рукавами, з довгим протікаючим колінчастим валом 86.9 мм і з діаметром циліндра 76.5 мм.

Зверху-16-клапанна головка балона циліндра з двома розподільними валами та гідравлічними компенсаторами. Взагалі, двигун CFNA повністю схожий на двигун BTS, але він відрізняється від його відсутності системи зміни фази розподілу газу на вхідному валу, а також інших ECU Magneti Marelli 7GV (замість Bosch Motronic Me Me 7.5.двадцять). Ланцюжок технічного обслуговування використовується у приводі часу, його ресурс призначений для всього терміну служби (як вважає Volkswagen, але ми розуміємо, що в ланцюзі є ресурс після 150 тонн.KM вже варто подумати про його заміну).

Структурно мотор повертається до своїх предків кінця 90.х років минулого. Судіть самі: Звичайні “чотири” з блоком циліндрів з алюмінієвого сплаву, в яких розміщені тонкозвукові чавунні картриджі. 16-клапанна головка циліндра (GBC) з двома розподільними валами (DOHC) та гідравлічними компенсаторами розташована вгорі (один впускний клапани розподільного вала, інший. Випускний, лише чотири клапани на циліндр). На розподільних валах немає фаз розподілу газу. У приводі механізму розподілу газу (терміни) використовується прохідна ланцюг, з якою розподіл колінчастого вала та приводить. Ресурс ланцюга розроблений для всього терміну служби двигуна.

Номер двигуна BTS, CFNA, CFNB, CLSA розташований на місці на перехресті блоку циліндра та коробки передач, з кінця двигуна над контрольно.пропускною точкою до двигуна:

УВАГА! Для обговорення моторних масел та їх вибору є спеціальна тема, присвячена моторному маслі для двигунів 1.6 16V MPI (BTS, CFNA, CFNB, CLSA). Ми обговорюємо всі проблеми нафти там, тут вам не потрібно затопити цю тему. Ця тема розроблена для обговорення конструктивних та проблем з двигуном, а не її технічної рідини.

один.один. Двигуни 1.6 MPI (EA111). Bts, cfna, cfnb, clsa

 • Двигун BTS почав випускати в 2006 році, що відповідає ECO.5.річному євро 4 (докладніше про це можна прочитати в програмі SIST 113 Self.Training);
 • У 2010 році двигуни отримували нові блоки та контролі та позначення, тому BTS стала CFNA;
 • CFNB, програмно задушення модифікації аналогової CFNA, інакше між ними немає різниці;
 • CLSA. аналогові cfna, але для інших ринків.

Основна модифікація двигуна 1.6 MPI EA111, на 95 бензин, євро-4 з ECU Bosch Motronic ME 7.5.двадцять

105 л.З. (77 кВт) на 5600 про.Мін, 153 нм при 3800 об / хв.

 • Сидіння Ібіца 3 (9н) 1.6 MPI (06.2006 рік. 03.2008)
 • Сидування ibiza 4 (6j) 1.6 MPI (04.2008. 04.2010)
 • Сидіння Cordoba 2 (6L) 1.6 MPI (06.2006 рік. одинадцять.2008)
 • Skoda Fabia 2 (5J) 1.6 MPI (03.2007 рік. 07.2010)
 • Skoda Fabia 2 (5J) Combi 1.6 MPI (10.2007 рік. 07.2010)
 • Skoda Roomster (5J) 1.6 MPI (09.2006 рік. 07.2010)
 • VW Polo 4 (9N3) 1.6 MPI (05.2006 рік. одинадцять.2009)
 • VW Polo 4 (9N4) Седан 1.6 MPI (01.2007 рік. 12.2010)

Аналог BTS з новим ECU для 95 бензину, євро-4 з ECU Magnetti Marelli 7GV

105 л.З. (77 кВт) на 5600 про.Мін, 153 нм при 3800 об / хв.

 • Сидіння Толедо 4 (NH) 1.6 MPI (07.2013 рік. 06.2015)
 • Skoda Fabia 2 (5J) 1.6 MPI (07.2010 рік. 12.2014)
 • Skoda Fabia 2 (5J) Combi 1.6 MPI (10.2007 рік. 12.2014)
 • Skoda Rapid (NH) 1.6 MPI (12.2013 рік. 05.2015)
 • Skoda Roomster (5J) 1.6 MPI (09.2006 рік. 05.2015)
 • VW Polo 5 (6R) 1.6 MPI (01.2010 рік. 03.2014)
 • VW Polo 5 (61) Седан 1.6 MPI (05.2010 рік. 05.2015)
 • VW Jetta 6 (16) 1.6 MPI (12.2011 рік. 05.2015)

Аналогові BTS з новим ECU та зменшені до 85 літрів.З. Потужність 95 бензину, євро-4 з Ecu magnetti Marelli 7GV

85 л.З. (63 кВт) на 5200 про.хв, 145 нм при 3750 об / хв.

Аналог BTS з новим ECU для 95 бензину, євро-4 з ECU Magnetti Marelli 7GV

105 л.З. (77 кВт) на 5600 про.Мін, 153 нм при 3800 об / хв.

 • Skoda Fabia 2 (5J) 1.6 MPI (08.2010 рік. 12.2014)
 • VW Polo 5 (6R) 1.6 MPI (08.2010 рік. 03.2014)
 • VW Polo 5 (6R) Седан 1.6 MPI (08.2010 рік. 03.2014)
 • Vw polo vivo 1.6 MPI (08.2010 рік. 09.2017)
 • VW Polo Vivo Sedan 1.6 MPI (08.2010 рік. 09.2017)

Характеристики двигуна 1.6 MPI EA111 (85/105 л.З.)

Виробництво Хемніц двигун.завод. Виробництво двигунів у G. Хемніц (Німеччина)
Роки звільнення 2006-2015
Матеріал блоку циліндра алюміній
Тип В лінійному 4-циліндровому (R4), 16 клапанів (4 клапани на циліндр)
Хід поршня 86,9 мм
Діаметр циліндра 76,5 мм
Ступінь стиснення 10.5
Об’єм двигуна 1598 кубічний метр.см
Прагнення атмосферний
Фазотор Відсутнє
Вага двигуна ? кг
Паливо Орексуалізований бензин Рон-95 (для Європи) в Росії дозволяється використовувати AI-95/AI-98
Екологічні норми Євро 4
Споживання палива (паспорт для VW Polo) Місто. 8,7 л/100 км трек. 5,1 л/100 км смішно 6,4 л/100 км
Нафта в двигуні Вагний longlife III 5W-30. Для Європи з гнучким інтервалом заміни (G 052 195 M2 (1L) / G 052 195 M4 (5L)) (TOLEURES та специфікації: VW 504 00 /507 00)

Настройка

Найпростіший спосіб збільшити потужність двигуна CFNA до 130 літрів. З.:

 • Придбайте та встановіть новий випускний не врахований колектор 4-2-1.
 • Організуйте холодний вхід, для якого вийміть повітряний фільтр на максимальну віддалену відстань від двигуна; Замініть гофровану трубу з повітряного фільтра гладким; Плата за гладке повітряне тракт, вийміть його якомога більше з гарячих частин двигуна; забезпечити найкоротшу відстань від повітряного фільтра до колектора входу; Використовуйте теплостійкі матеріали.
 • Замініть стандартний повітряний фільтр на нульовий фільтр опору.
 • Відбиття та налаштування ECU.

Можна досягти більш значного збільшення потужності двигуна CFNA лише шляхом інвестування великих грошей, що є економічно невигідним. вартість GBZ порівнянна з вартістю двигуна і становить понад 3000 доларів. Простіше придбати інший Volkswagen з двигуном 1,4 TSI (Golf, Golf-2, Audi, Skoda тощо.), потужністю від 120 до 180 літрів. З.

Російський седан двигуна

Отже, новий седан Volkswagen Polo, як і раніше, є моделлю Асамблеї Калуги, яка отримала вдосконалення, включаючи двигун. Ми говоримо про серію CFN E211. Ми негайно помічаємо, що нова електростанція стала ще потужнішою та економічною. Цікаво також зазначити, що седан економ.класу отримає одиниці, вироблені на фабриці Калуги.

Як і раніше, 1,6-літровий двигун має два рівні тяги. Тільки зараз вони вже не 85 та 105 «кінських сил», а 90 та 110 кінських сил. У першому випадку крутний момент 155 нм, максимальна швидкість 178 км / год, прискорення до сотень 11,2 секунди. Споживання палива в змішаному режимі 5.7 літра. Навіть більш потужна версія 110-сильної має аналогічний крутний момент з максимальною швидкістю 191 км / год. Прискорення до сотні на версії з ручною коробкою передач. 10,4 секунди.

Що стосується седана поло на автомобілі, з новим двигуном, автомобіль прискорюється повільніше, ніж попередня модифікація. Прискорення займає 11,7 секунди. Споживання також дещо вище. 5,9 літра, але для автоматичного поля це досить передбачувано.

Ми також зазначимо, що німці також пропонують спортивну версію поло. Ми говоримо про Polo GT, який отримає 1,4-літровий турбо-двигун TSI потужністю 125 літрів.З. Крім того, цей автомобіль буде обладнаний 6-ступінчастою робототехнічною коробкою передач.

Повернемося до двигуна. Новий двигун поло, а точніше його атмосферні версії MPI потужністю 90 та 110 літрів.З., стали більш сучасними та екологічно чистими. Основна особливість оновлених версій CFN. це алюмінієвий GBC. Ревізія дала можливість прискорити нагрівання двигуна, а плита також починає працювати швидше та ефективніше.

Седан також отримав розширений пакет, який передбачає кращу підготовку до зимових умов, що дозволяє безпечно та стабільно запускати двигун при низьких температурах раніше.30 і внизу.

Решта сторін та груп не зазнали серйозних змін. Впускний колектор насправді пластичний і легко витримує високі температури. Система запалювання безконтактна, в масляному насосі є датчик тиску, ви можете налаштувати.

Що стосується ресурсу, то дилери заявляють про цифру 500 000 км. Однак слід розуміти, що біг.in, якість палива, моторного масла та обслуговування, а також експлуатаційні характеристики.це фактори, які можуть сильно вплинути на індикатор ресурсів як для найкращого, так і гіршого.

Наприклад, сам виробник рекомендує змінювати нафту кожні 15 000 км, але на практиці в СНД оптимально змінити мастило на 8-10 тисяч. КМ разом із обов’язковою заміною нафтових та повітряних фільтрів.

Необхідно також звернути увагу на питання вибору самої нафти та інших параметрів, якщо власник не хоче використовувати продукт, який офіційний дилер у рамках автомобільної послуги для того чи іншого не хоче використовувати.

Залежність якості автомобіля від місця його збору

Версія цієї моделі хетчбеку збирається в Німеччині, Іспанії і навіть у Франції. Але праворуч від Асамблеї в Німеччині, де він перебуває у місті Вольфсбург, завоював визнання автомобілістів. Цей варіант буде трохи дорожчим, ніж седан, оскільки обладнання є більш сучасним, і є кілька варіантів двигуна. Гальма в седані виготовляються на круговому та диску, а коробка передач у модифікації. робототехнічна. На відміну від цього, цей варіант буде оснащений седаном трохи біднішим. Але для автомобілістів він має два варіанти передачі: 6-ступінчаста автоматична та 5-ступінчаста механіка.

Седан має один значний недолік: він, на відміну від седана, має більш жорстку підвіску, яка не особливо розроблена для російських доріг. Ця версія моделі дуже підходить для європейського водія. Крім того, машина трохи сувора в русі, що чітко видно в міських пробках та з плавними маневрами.

Читайте: Volkswagen Terramont 2021: Ціни, фотографії, конфігурація нової моделі в Росії. повний огляд

Однак у седана є своя вада. Хоча ця модель виробляється спеціально для роботи на російських дорогах, за словами автомобілістів, європейська версія має більш комфортний та комфортний салон. Основним недоліком седана є наявність галасливого та дешевого пластику всередині кабіни. Ергономіка салону також часто не отримує великого задоволення, оскільки водії іноді скаржаться на позицію для паркування.

Але седан має набагато більше переваг, ніж мінуси. Завод Калуга, де зібрано Volkswagen Polo Sedan, а інженери цієї моделі створили автомобіль, який повністю відповідає запитам російського водія. Дизайн “побутового” седана нічим не відрізняється від “іноземного”, а інтер’єр досить міцний. Поло Седан можна визначити як найбільш підходящий автомобіль, який, ніж усі інші, є більш «загартованим» до порушень російських доріг.

Керованість седана

Керованість автомобіля також залежить від якості складання. Російський седан.поло, повністю адаптований для роботи на наших дорогах. Інженери встановили м’яку підвіску на машині, яка без шкоди для водія, пасажирів та автомобіля впорається з усіма ямами та ударами дорожньої поверхні. Але є негативний момент. У зв’язку з цим валики на машині стали трохи більшими, тому реакція машини з різкими змінами трохи пізно.

Не забувайте, що Volkswagen Polo. це бюджетна модель. Не очікуйте від неї чогось неможливого. За допомогою основних функцій “народний” автомобіль можна сказати, що він дуже добре ладнає. На машині встановлюється 1,6 літра німецького виробництва. Його потужність 105 кінських сил.

На іноземному седані встановлений двигун 1.4.літер. На російських автомобілях немає таких одиниць. Це ще раз доводить, що попит, популярність, надійність та автомобіль комфорту залежатимуть від того, де буде виробляти Volkswagen Polo.

Про двигуни для Volkswagen Polo

Популярний седан Volkswagen Polo у лінії vag відбувся між крихітним вгору! і середній гольф та джетта. Під капотом невеликого автомобіля є двигуни з об’ємом від 1,2 до 2,0 літрів. У той же час на седані Volkswagen (Vento) встановлено лише 1,6-літрові одиниці 85 та 105 «коней».

Volkswagen-Audi EA111 1 двигун 1.2 TSI / TFSI

Двигун EA111 став молодшою ​​версією серії і, насправді, модифікованим варіантом 1,4 TSI, але вже з алюмінієвими БК та литими мокрими рукавами. Система поршня стала легшою, а діаметр поршня звузив до 71 м.

Щоб підкреслити днища, БК був покритий 8-клапанною головою з одним валом. У двигуні в двигуні використовували гідравлічні компенсатори та пряме впорскування палива.

Привід ланцюга часу має звичку розтягуватися після 40-100 тисяч кілометрів.

Усі модифікації Volkswagen-Audi EA111 1 двигун 1.2 TSI / TFSI оснащені компресорами з турбонаддувом IHI 1634 з 0,6 бар максимум тиску.

Загалом, двигун. це простіша версія 1.4 TSI, але з низькою літровою силою.

До недоліків належать простої вібрації та війська, які зникають після розігрівання мотора.

Якщо двигун не їздить, то причина полягає в клапані турбо компресора та клапана, що керує турбіною.

Потужні одиниці VW-Audi TSI люблять грітися довгий час і споживати більше, ніж норма, але це не критично, і при належному обслуговуванні двигун може залишити щонайменше 300 тисяч кілометрів.

Volkswagen-Audi EA111 1 двигун 1.4 tsi tfsi

Сім’я двигунів EA 111 з турбонаддувом з’явилася в 2005 році і була встановлена ​​в основному на VW Golf 5 та Jetta.

Основа 1,4 TSI з будь.якими модифікаціями заклав лит.рон до н.е. з алюмінієвою головкою на 16 клапанів та пари реппор. Двигун отримав гідравлічні компенсатори, пряме впорскування та фазовий попередник на вході.

Незважаючи на інструкцію виробника про те, що привід ланцюга синхронізації триватиме весь термін служби двигуна, його доведеться змінити після 50-100 кілометрів.

Основний у двигуні Volkswagen-Audi EA111 1.4 tsi tfsi. це підсилення. Версії з низькою потужністю оснащені турбокомпресором TD02 та найсильнішим 1.4 TSI TwinCharger працює за схемою телевізорів Eaton TVS турбокомпресора KKK K03, а це означає, що водій не відчуватиметься турбо, але отримає відмінні показники.

До недоліків VW-Audi EA111 1.4 TSI TFSI відкидає розтягнення ланцюга та проблеми з натягувачем.

З дефектом клапана управління турбіном або об’ємним клапаном турбокомпресора, двигун не запускається.

Volkswagen Polo Sedan.6

У 2010 році модель Polo Sedan з’явилася з родиною VW EA111 з індексом CFNA і стала неймовірно популярною серед автомобілістів СНД.

Потужний блок.це традиційна четвірка в алюмінієві до н.е. з тонкими картриджами з чавуну. Блок покритий 16-клапанною головою з парою розподільних валів та гідравлічних компенсаторів. Блок CFNA характеризується відсутністю системи IFGR на вході та іншому ECU Magneti Marelli 7GV з двигуна BTS.

Ресурс ланцюгового приводу часу розроблений для всього терміну служби.

Двигун Polo Sedan доступний у модифікаціях CFNA та CFNB. У першому випадку це одиниця на 105 літрів.З., І в другому. 85 л.З.

Мінузи двигуна седана поло включали стукання на версію CFNA з холодним початком, причиною якої є функції дизайну.

Ставки під час руху на нерівній поверхні спричинені особливостями конструкції лівої подушки.

Поради та рекомендації

Природно, як і в будь.якому іншому випадку, ресурс будь.якого двигуна значно залежатиме від перших кілометрів. Ми говоримо про роботу в новому двигуні відповідно до всіх рекомендацій та рецептів. У цьому випадку седан поло не є винятком. І не покладайтеся на гарантію, оголошені 2 або 3 роки.

Ми йдемо далі, для точного та правильного вибору “витратних матеріалів”, номер двигуна та його маркування значно допоможуть. На седані від Калуги серійний номер розташований на блок циліндрів під корпусом термостата. Оскільки лід є новою, така інформація значно полегшує вибір моторного масла, оригінальних запчастин або замінників каталогів.

До речі, при виборі нафти для цієї моделі важливо звернути увагу на в’язкість, яка повинна бути 5W30 або 5W40, а також на допуски. Нафта повинна мати VW 501 01, VW 502 00, VW 503 00, VW 504 00. ACEA A2 або A3 стандарт.

Що стосується самого виробника, то в деяких джерелах є інформація про те, що масло Кастрол наливається в двигун седана в поло в седані поло. Щоб замінити нафту, потрібно придбати близько 4 літрів, сам виробник рекомендує залити двигун 3.6 літрів, а решту можна зберігати на клапанах. Це також потрібно контролювати, оскільки передача масла до двигуна може спричинити певні проблеми.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, що таке двигун FSI. З цієї статті ви дізнаєтесь про переваги та недоліки двигунів такого типу, а також про те, які функції має вказаний блок живлення.

Існує також інформація про те, що енергетичні одиниці проходять так, що є “холодним пробігом” двигуна прямо на заводі. Менеджери в автосалонах роблять акцент, що саме з цієї причини мотори не потребують додаткового запуску. Однак на практиці експерти звертають увагу на той факт, що двигун, навіть найсучасніший, все.таки потрібно зіткнутися.

Правила досить прості: необхідно уникати руху, не розігріваючись, різкого старту, активного гальмування, заборонено рухатися з постійною швидкістю і з однаковою швидкістю, їздити на високих передачах, занадто висока і занадто низька швидкість, рух руху Вгору, гальмування двигуна, потягування на причіп і t.D.

Іншими словами, під час бігу.in вам не потрібно “завантажувати” двигун принаймні перші тисячі км. Крім того, після першої тисячі масляного та масляного фільтра вам потрібно змінити, а також завжди використовувати високоякісний бензин щонайменше AI-95. Далі, наступна зміна масла повинна становити 3 тис. км, і повне завершення втікачів можна вважати позначкою 10 тисяч. км. Після цього масло знову змінюється, і двигун може додатково поступово завантажувати.

Що врешті.решт

Як бачите, якщо ми поговоримо про модель седана Volkswagen Polo, двигун після рестайлінгу став більш потужним і простішим. Завдяки модернізованій головці циліндра, яка відлита з алюмінію, а також ряду інших вдосконалень, цей двигун є реальним технологічним поривом для фабрики в Калузі та двигуна внутрішнього згоряння, виготовленого в

На практиці версія престилінгу також показала себе гідним конкурентом для інших брендів та моделей на ринку, що також обіцяє успіх та збільшення попиту на оновлену версію поло.

Зрештою, зазначимо, що, як і будь.який інший автомобіль. Щодо попередніх версій мотора CFN, було відмічено часті стукіт поршня на холод. Водії також зіткнулися з тим, що відбулося шліфування проводів датчика дросельної заслінки, розтріскування подушок двигуна, виникли проблеми з вентиляцією картера і «приклеюючи» клапан цієї системи.

Часті скарги. це стук цивільного кодексу та проблеми з системною системою. У той же час, порушення в експлуатації інжектора та поява детонації, а також стукіт гідравлічних компенсаторів не завжди можна вважати відсутністю двигуна, оскільки основною причиною є якість палива та нафти, як а також несправедливе обслуговування.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, що таке двигун GDI. З цієї статті ви дізнаєтесь про принцип роботи, відмінні риси, а також про плюси та мінуси двигунів серії GDI.

Важливо також розуміти, що інші конкурентні моделі в більшій чи меншій мірі мають певні та часто подібні проблеми. Однак Volkswagen у багатьох випадках враховує певні недоліки, змінюючи свої двигуни. Це означає, що новий двигун CFN E211 на седані Polo цілком може бути успішним і надійним двигуном, який позбавлений багатьох недоліків та “захворювань” попередника. Однак сильні та слабкі сторони цього льоду виявлять лише практичну операцію.

Сімейний двигун FSI: відмінності, особливості, плюси та мінуси цього типу живлення. Поширені проблеми двигунів FSI, обслуговування двигуна.

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

TSI LINE MOTORS. Особливості дизайну, переваг та недоліків. Модифікації з одним та двома нагнітачами. Рекомендації щодо експлуатації.

Лінія дизельних двигунів CRDI Hyundai/Kia: сильні та слабкі сторони двигунів такого типу, особливості роботи, ремонту та обслуговування.

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Конструктивні особливості двигунів GDI з прямим введенням з двигунів з розподіленим впорскуванням палива. Режими роботи, несправності GDI.

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Дизельний двигун TDI. Відмінні особливості двигуна такого типу. Переваги та недоліки, ресурси, турбонаддувні функції. Поради щодо роботи.

двигуни, седан, volkswagen, polo, місті

Що вам потрібно знати про двигуни на Range Rover, перш ніж купувати такий автомобіль, який використовувався. Який двигун краще взяти з цим автомобілем і чому.